Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
442 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 442 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υ.Γ:AΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ ΤΩΡΑ,Κ ΑΑΑΑΑΛΟ ΤΟΣΟ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑ.....ΧΑΘΗΚΕ......
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 
ΤΙ ΦΡΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου το πηρα αποφαση παω να κλειστω μονιμα στο μπανιο... θα ξαναμπω αργοτερα! φιλακια σε ολες σας! Γιωτακι μου πως δεν σου μιλαμε??? σου εχουμε απαντησει σε ολα σου τα μηνυματα!!! λογικα σου κολλαει. πως εισαι σημερα? εχεις πονους? γιατι στο εκαναν αυτο χθες σου ειπαν? δλδ απο την μια να περπατας για να γεννησεις και απο την αλλη μην γεννησεις.... δεν ειναι λογικο... αν πιστευουν πως ειναι νωρις για το μωρακι σου κανε λιγο υπομονη ακομα βρε κοπελα μου! εχεις περασει τοοοοσα πολλα για να ειναι καλα αυτο το μωρακι.. δωσ'του λιγο χρονο ακομα αν τον χρειαζεται!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ??ΕΙΣΑΙ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ??ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΡΥΓΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΚΑΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΣΟΥ??
ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ!!!! Κ ΒΕΒΑΙΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΜΕ!!!
ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΩΣΤΕ,ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ????ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑLaughing Laughing Laughing Laughing 
ΠΟΙΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ???
ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστα να πανε Μαριλενα μου...μολις γυρισω εχω να κανω και ψωνια...και  πλυσιματα...και σιδερωματα...Χαμος....!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 215994 

Υπομονη και κουραγιο Τζωρτζινα μου...!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 534787

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαριλενα μου ακου τωρα πλακα!κοιταγαμε το μωρο και ολο λεγαμε με το γιατρο οτι το μωρο ειναι μεγαλουτσικο και δεν πειραζει ολα καλα και οτι θ αβγει γυρω στα 3.500 κιλακια και στο τελος ξεχασαμε να πουμε ποσο ακριβως ειναι και το θυμηθηκαμε με τον αντρα μου στο δρομο!σημασια εχει οτι ειναι καλα το βαρος ετσι και αλλιως εινα σχετικο!εσας ολα καλα η μπουμπου σας ε?Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 328109 ακομη δουλευεις?χαρα στο κουραγιο σου!σε θαυμαζω!

Φρουφρου μου τι κανεις?τι κανει οπριγκιπας σου?

Γιωτουλα μου ακομη παιδευεσαι κοριτσακι μου ε?υπομονη !μα μου κανει εντυπωση η περιπτωση σου1εγω στην κορη μου στις 38 εβδομαδες πηγα με διαστολη 3 και με κρατησαν να γεννησω !τι να πω!κανε κουραγιο κοριτσακι ?Σιβαν δεν θα τον ελεγες τον μικρουλη?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ??ΕΙΣΑΙ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ??ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΡΥΓΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΚΑΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΣΟΥ??
ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ!!!! Κ ΒΕΒΑΙΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΜΕ!!!
ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΩΣΤΕ,ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ????ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑLaughing Laughing Laughing Laughing 
ΠΟΙΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ???
ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:κοριτσια μου το πηρα αποφαση παω να κλειστω μονιμα στο μπανιο... θα ξαναμπω αργοτερα! φιλακια σε ολες σας! Γιωτακι μου πως δεν σου μιλαμε??? σου εχουμε απαντησει σε ολα σου τα μηνυματα!!! λογικα σου κολλαει. πως εισαι σημερα? εχεις πονους? γιατι στο εκαναν αυτο χθες σου ειπαν? δλδ απο την μια να περπατας για να γεννησεις και απο την αλλη μην γεννησεις.... δεν ειναι λογικο... αν πιστευουν πως ειναι νωρις για το μωρακι σου κανε λιγο υπομονη ακομα βρε κοπελα μου! εχεις περασει τοοοοσα πολλα για να ειναι καλα αυτο το μωρακι.. δωσ'του λιγο χρονο ακομα αν τον χρειαζεται!!!
κοριτσακι μου ποναω αλλα σφηγκο τα δοντια θα γεννηθη ο κοσμος να χαλαση η υπομονη δεν εχει να κανει η ψυχολογια ομως ναι δεν κοιμαμε κουραζομαι απο τις συσπασεις και τους πονους και αυτο δεν με βοηθαει και δεν θα με βοηθησει ακι στην γεννα μετα αν ειμαι κουρασμενη γιατι δεν κοιμαμε ουτε εγω βρησκω λογικη αλλα τι να κανω εχω επιστρατεψει και τον συζηγο για σεχ τι αν κανω πρεπι να αυξησω την διαστολη μου αλλα να βγω εξω με τετοια ζεστη ουτε 10 λεπτα δεν θα αντεξω και θα σοριαστο σαν το καρπουζι μα ξερεις τι ειναι να πας με 4 διαστολη τραχηλου αλες πανε με 2 και τις βαζουν και γεννανε και εμενα μου λενε να γεννησω και μετα το κοβουν τι να πω πραγματικα αν εχτες με εβαζαν με προκληση θα ειχα γεννηση μεσα σε 2 ωρες το πολυ κανω δυαστολες και δεν τις καταλαβανω και τους ειχα παρει ακι τηλ πιο μπροστα ετσι και τους εξηγησα

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:κοριτσια μου το πηρα αποφαση παω να κλειστω μονιμα στο μπανιο... θα ξαναμπω αργοτερα! φιλακια σε ολες σας! Γιωτακι μου πως δεν σου μιλαμε??? σου εχουμε απαντησει σε ολα σου τα μηνυματα!!! λογικα σου κολλαει. πως εισαι σημερα? εχεις πονους? γιατι στο εκαναν αυτο χθες σου ειπαν? δλδ απο την μια να περπατας για να γεννησεις και απο την αλλη μην γεννησεις.... δεν ειναι λογικο... αν πιστευουν πως ειναι νωρις για το μωρακι σου κανε λιγο υπομονη ακομα βρε κοπελα μου! εχεις περασει τοοοοσα πολλα για να ειναι καλα αυτο το μωρακι.. δωσ'του λιγο χρονο ακομα αν τον χρειαζεται!!!
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ Κ ΘΑ ΚΛΕΙΣΤΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΟΥ???ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ????

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φρουφρού έγραψε:ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ??ΕΙΣΑΙ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ??ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΡΥΓΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΚΑΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΣΟΥ??
ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ!!!! Κ ΒΕΒΑΙΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΜΕ!!!
ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΩΣΤΕ,ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ????ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑLaughing Laughing Laughing Laughing 
ΠΟΙΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ???
ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!
φρουφρου μου πιος να ειναι αραγε ο αλλος αντρα στο σπιτι μας ειναι 3 κιλα μικρο μικρο ταλεπορη την μανουλα δεν λεει να βγει και μας κανει τσακπινιες ειναι παιδι με προσωπικοτητα για μαντεψε
ναι λεγαμε σιβαν αλλα το αλλαξαμε τελεικα γιατι σε κανεναν δεν αρεσε μονο στον μπαμπα μας

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμενα παντως Γιωτα μου περισσοτερο μου αρεσε το Σιβαν απο το Αρί...!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stk έγραψε:Μαριλενα μου ακου τωρα πλακα!κοιταγαμε το μωρο και ολο λεγαμε με το γιατρο οτι το μωρο ειναι μεγαλουτσικο και δεν πειραζει ολα καλα και οτι θ αβγει γυρω στα 3.500 κιλακια και στο τελος ξεχασαμε να πουμε ποσο ακριβως ειναι και το θυμηθηκαμε με τον αντρα μου στο δρομο!σημασια εχει οτι ειναι καλα το βαρος ετσι και αλλιως εινα σχετικο!εσας ολα καλα η μπουμπου σας ε?Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 328109 ακομη δουλευεις?χαρα στο κουραγιο σου!σε θαυμαζω!

Φρουφρου μου τι κανεις?τι κανει οπριγκιπας σου?

Γιωτουλα μου ακομη παιδευεσαι κοριτσακι μου ε?υπομονη !μα μου κανει εντυπωση η περιπτωση σου1εγω στην κορη μου στις 38 εβδομαδες πηγα με διαστολη 3 και με κρατησαν να γεννησω !τι να πω!κανε κουραγιο κοριτσακι ?Σιβαν δεν θα τον ελεγες τον μικρουλη?
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΜΕΙΣ!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟ ΜΑΣ!!! Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥ Η ΚΟΡΗ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ???Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 654316 I love you 

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ τυχερουλα !τι καλα που θα τον δειτε αυριο!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 328109 

η κορη μου ειναι μια τρελα κανονικο κοριτσακι με τα ναζακια της αχ μας εχει τρελανει!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 215994 
ειναι 2,5 χρονων!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:
φρουφρού έγραψε:ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΔΟΥΛΙΤΣΑ??ΕΙΣΑΙ ΚΛΑΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ??ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΡΥΓΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΚΑΦΑΛΟΓΡΑΒΙΕΡΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΣΟΥ??
ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ!!!! Κ ΒΕΒΑΙΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΜΕ!!!
ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΩΣΤΕ,ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ????ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑLaughing Laughing Laughing Laughing 
ΠΟΙΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ???
ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!
φρουφρου μου πιος να ειναι αραγε ο αλλος αντρα στο σπιτι μας ειναι 3 κιλα μικρο μικρο ταλεπορη την μανουλα δεν λεει να βγει και μας κανει τσακπινιες ειναι παιδι με προσωπικοτητα για μαντεψε
ναι λεγαμε σιβαν αλλα το αλλαξαμε τελεικα γιατι σε κανεναν δεν αρεσε μονο στον μπαμπα μας

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τζουλια μου τι εκανες τελικα με το θεμα γιατρου?

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ Αναστασια μου αυτο ειναι πικρη ιστορια...Δεν εχουμε καταληξει ακομα δυστυχως...!!!Embarassed Embarassed Embarassed

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!
ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΤΩΡΑ....Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 215994 

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγω εβαλα το γιουβετσακι μας και μου εχει σπασει τη μυτη!πειναω πολυ σημερα!επισης κοριτσια μου εχω βαλει 8 κιλακια!ημαια μου ειπε καλα δεν τρως δεν εχεις λιγουρες/τρωω της λεω και πολυ δεν με πιστευε!

Τζουλια μου τελικα θα κανεις αυτο που ελεγες σε εφημερια?εγω παντως ρωτησα και μου ειπανν οτι στο Αττικο ειναι πολυ καλα τα πραγματα!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαλλον για εφημερεια με κοβω...!!!Κι εγω εχω ακουσει πολυ θετικα και για το Αττικο και για το Ελενα..!!!Το Αττικο ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου αλλα στο Ελενα θα παω μαλλον που εχει καθε μερε εφημερεια..!!!Δεν ξερω οταν με πιασουν οι πονοι αν θα εφημερευει το Αττικο..!!!

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κ απο μας κοριτσια....τι κανετε...?????
σας διαβαζουμε κα8ημερινα αλλα με τοσα νεα τι να πρωτοσχολιασουμε...
ποσο συγκινητικο αυτο που εγραψε η νατς για την καρδουλα της...δακρυσα πωπω...Sad Sad Sad 
χαλια οι ορμονες μου
κατα τ αλλα μια χαρα πλενουμε σιδερωνουμε...ρε κοριτσια μου χαλασε η κουβερτουλα της μικρουλας μου...
την εβαλα στο πλυντηριο στα ευαισθητα στους 30 κ βγηκε αχρηστη...κ την πληρωσαμε 60e θα την παω πισω δεν εξηγειται αυτο ετσι δεν ειναι...!!!!!!!!!!!!τι να πω...Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 534787 

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σωστο και αυτο!πρεπει να εφημερευει !δεν το ειχα σκεφτει!Embarassed Embarassed 

ο γιατρος σου που ξεγενναει?

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalli f έγραψε:καλημερα κ απο μας κοριτσια....τι κανετε...?????
σας διαβαζουμε κα8ημερινα αλλα με τοσα νεα τι να πρωτοσχολιασουμε...
ποσο συγκινητικο αυτο που εγραψε η νατς για την καρδουλα της...δακρυσα πωπω...Sad Sad Sad 
χαλια οι ορμονες μου
κατα τ αλλα μια χαρα πλενουμε σιδερωνουμε...ρε κοριτσια μου χαλασε η κουβερτουλα της μικρουλας μου...
την εβαλα στο πλυντηριο στα ευαισθητα στους 30 κ βγηκε αχρηστη...κ την πληρωσαμε 60e θα την παω πισω δεν εξηγειται αυτο ετσι δεν ειναι...!!!!!!!!!!!!τι να πω...Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 534787 


γεια σου Καλλι!να την πας πισω βεβαια και να τους πεις τι εγινε!εκτος αν γραφει επανω στο καρτελακι πλυσιμο στο χερι!

kalli f

kalli f
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν γραφει ρε γαμωτο καταστεναχωρηθηκα.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηγαινε την πισω τοτε και πεστους να την αλλαξουν !συγνωμη πως αλλιως να την επλενες?Twisted Evil 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΒΑΛΑΜΕ Κ ΤΙΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΙΝΑΣΑΜΕ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 215994 
ΚΑΛΛΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??Κ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑΚΟ ΣΟΥ?ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ??ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ???
ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΣ ΠΙΣΩ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑ,ΠΑΡΕ ΠΡΩΤΑ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ!!

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου παω να βαλω φαγητο στο κοριτσακι μου !ε και να φαω και εγω λιγουλακι!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.22 - Σελίδα 31 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις