Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
476 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 476 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

176Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:18 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:Shocked Shocked Shocked τι επαθες βραδιατικα!!!!!το περασες για ποντικιShocked Shocked Shocked Shocked 
ντεμακι εχουν ερωτα οι μαναδες με τους γιους τον αποκτας και εσυ τον ερωτα αυτον!!!!!
δεν εχω παιδακια για να ξερω καλα αλλα βλεπω απο αγορομανες πως κανουν!!!!υπαρχει ερωτας μεγαλος!!!!!Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654316 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654316 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654316

δεν περημενα να ενθουσιαστω τοσο πολυ!!!βασικα ηθελα παλι κοριτσι αλλα κατι μου στνεβει οταν μου ειπε οτι ειναι αγορι!!!

177Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:18 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααααααααα και εγω το εχω παθει με το κωλοπαιχνιδο καινομιζα οτι μπηκα κλεφτης και επεσε πανω στο παιχνίδι. πεταχτηκε και το δικό μας.
και μια αλλη φορά πριν χρόνια ειχα βαλει την τηλεοραση να ανοίξει μόνη της, την έιχα για ξυπνητήριLaughing κατι ρύθμισα λάθος δενξέρω τι και ανοίγει μέσα στην νύχτα τέρμα φωνή και μου λέει οτιπέθανε ο καρμανλης και τον βλέπω φάτσα μπάτσα τον μακαρίτη στην τιβι. Laughing Laughing Laughing 

178Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:19 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:το πιο τρομαχτικο ειναι να ανοιγεις την κρεβατοκαμαρα και να σου ερχεται μια νυχτεριδα στο προσωπο
μπλιαχ!μπλιαχ!μπλιαχ!
πηγα μια μρρα στο παρκο και μου ηρθε μια στο μαγουλο!!!

179Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:19 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:το πιο τρομαχτικο ειναι να ανοιγεις την κρεβατοκαμαρα και να σου ερχεται μια νυχτεριδα στο προσωπο
μπλιαχ!μπλιαχ!μπλιαχ!
affraid affraid affraid affraid affraid affraid 

180Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:20 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
katerina1983 έγραψε:Shocked Shocked Shocked τι επαθες βραδιατικα!!!!!το περασες για ποντικιShocked Shocked Shocked Shocked 
ντεμακι εχουν ερωτα οι μαναδες με τους γιους τον αποκτας και εσυ τον ερωτα αυτον!!!!!
δεν εχω παιδακια για να ξερω καλα αλλα βλεπω απο αγορομανες πως κανουν!!!!υπαρχει ερωτας μεγαλος!!!!!Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654316 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654316 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654316

δεν περημενα να ενθουσιαστω τοσο πολυ!!!βασικα ηθελα παλι κοριτσι αλλα κατι μου στνεβει οταν μου ειπε οτι ειναι αγορι!!!

Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 669659 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 669659 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 669659 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 669659 μεγαλες αγαπες!!!!!

181Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:21 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εφυγα γιατι θα σηκωθω απο τα χαραματα. να μαζέψω τα αυγα απο τον κώλο της κότα και τέτοια πραγματα.

182Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:23 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:το πιο τρομαχτικο ειναι να ανοιγεις την κρεβατοκαμαρα και να σου ερχεται μια νυχτεριδα στο προσωπο
μπλιαχ!μπλιαχ!μπλιαχ!
πηγα μια μρρα στο παρκο και μου ηρθε μια στο μαγουλο!!!

εμας ηταν στο σπιτι για μερες, τη βγαζαμε και αυτη ξαναμπαινε η δεν εφευγε ποτε, τελικα την βρηκε ο αντρας μου να κρεμεται απο το παντελονι του (δε θελω συνειρμους ) και την ξαποστειλε, ειχα παθει φοβια

183Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:24 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αμ το αλλο να πας να ανοιξεις την πορτα και να ειναι πανω στην πορτα μια αραχνη μεγαλη σαν μια παλαμη μπλιαχ .....ανοιγω την πορτα σιγα σιγα μπαινω στο σπιτι το λεω στην μαμα παιρνει την ηλεκτρικη στα γρηγορα και παει η αραχνουλα-αραχναρα Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 911307 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 911307 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 585182 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 585182 το θυμαμαι ακομα ημουνα μικρη φαντασου την αραχνη ηταν αυτη με τριχες μπλιαχ

184Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:27 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ντεμακι με το καλο ο παιδαρος.τωρα θα καταλάβεις κι εσυ αυτο το παράξενο σύμπλεγμα μάνας-γιου!φυσικα και τα κοριτσακια ειναι τέλεια απλα με το γιο ειναι αλλιώτικο το δέσιμο νομίζω.

185Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:30 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:το πιο τρομαχτικο ειναι να ανοιγεις την κρεβατοκαμαρα και να σου ερχεται μια νυχτεριδα στο προσωπο
μπλιαχ!μπλιαχ!μπλιαχ!
πηγα μια μρρα στο παρκο και μου ηρθε μια στο μαγουλο!!!

εμας ηταν στο σπιτι για μερες, τη βγαζαμε και αυτη ξαναμπαινε η δεν εφευγε ποτε, τελικα την βρηκε ο αντρας μου να κρεμεται απο το παντελονι του (δε θελω συνειρμους ) και την ξαποστειλε, ειχα παθει φοβια
λενε οτι η νυχτερινά μπλέκεται στ μαλλιά και δεν μπορείς να τη βγάλεις.ισχυει;

186Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:35 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:το πιο τρομαχτικο ειναι να ανοιγεις την κρεβατοκαμαρα και να σου ερχεται μια νυχτεριδα στο προσωπο
μπλιαχ!μπλιαχ!μπλιαχ!
πηγα μια μρρα στο παρκο και μου ηρθε μια στο μαγουλο!!!

εμας ηταν στο σπιτι για μερες, τη βγαζαμε και αυτη ξαναμπαινε η δεν εφευγε ποτε, τελικα την βρηκε ο αντρας μου να κρεμεται απο το παντελονι του (δε θελω συνειρμους ) και την ξαποστειλε, ειχα παθει φοβια
λενε οτι η νυχτερινά μπλέκεται στ μαλλιά και δεν μπορείς να τη βγάλεις.ισχυει;

αυτη την βρηκα δυο φορες, μια στο μπανιο που καθοταν στο νεροχυτη και υποτιθεται οτι την εβγαλα εξω και την αλλη με το που ανοιγω το φως στην κρεβατοκαμαρα ερχεται επανω μου και μετα εκανε σαν δαιμονισμενη κυκλους στον διαδρομο, φυσικα εξαφανιστηκα

187Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:37 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:το πιο τρομαχτικο ειναι να ανοιγεις την κρεβατοκαμαρα και να σου ερχεται μια νυχτεριδα στο προσωπο
μπλιαχ!μπλιαχ!μπλιαχ!
πηγα μια μρρα στο παρκο και μου ηρθε μια στο μαγουλο!!!

εμας ηταν στο σπιτι για μερες, τη βγαζαμε και αυτη ξαναμπαινε η δεν εφευγε ποτε, τελικα την βρηκε ο αντρας μου να κρεμεται απο το παντελονι του (δε θελω συνειρμους ) και την ξαποστειλε, ειχα παθει φοβια
λενε οτι η νυχτερινά μπλέκεται στ μαλλιά και δεν μπορείς να τη βγάλεις.ισχυει;

δεν το ξερω να σου πω την αληθεια....αλλα...για να το εχουμε ακουσει ολες μας κατι θα σημαινει δεν μπορει......

188Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:39 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
Dori έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:το πιο τρομαχτικο ειναι να ανοιγεις την κρεβατοκαμαρα και να σου ερχεται μια νυχτεριδα στο προσωπο
μπλιαχ!μπλιαχ!μπλιαχ!
πηγα μια μρρα στο παρκο και μου ηρθε μια στο μαγουλο!!!

εμας ηταν στο σπιτι για μερες, τη βγαζαμε και αυτη ξαναμπαινε η δεν εφευγε ποτε, τελικα την βρηκε ο αντρας μου να κρεμεται απο το παντελονι του (δε θελω συνειρμους ) και την ξαποστειλε, ειχα παθει φοβια
λενε οτι η νυχτερινά μπλέκεται στ μαλλιά και δεν μπορείς να τη βγάλεις.ισχυει;

δεν το ξερω να σου πω την αληθεια....αλλα...για να το εχουμε ακουσει ολες μας κατι θα σημαινει δεν μπορει......


δεν βλεπουν παντως και γιάυτο πεφτουν επανω σου

189Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:40 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω γενικα τα φοβαμαι τα έντομα και τα τρωκτικά αλλα αυτο που πραγματικα μπορει να με αφήσει στον τόπο ειναι η κατσαρίδα.και ειδικά αν την δώ να πετάει πραγματικα μπορει να λιποθυμισω.δεν εχω χειρότερο.

190Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:43 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:Εγω γενικα τα φοβαμαι τα έντομα και τα τρωκτικά αλλα αυτο που πραγματικα μπορει να με αφήσει στον τόπο ειναι η κατσαρίδα.και ειδικά αν την δώ να πετάει πραγματικα μπορει να λιποθυμισω.δεν εχω χειρότερο.

απαπαππαπαπα εγω να δεις με τις βρομιαρες απαππαπαπα.....
εχω δει μεγαλες σαν το δαχτυλο μου μαυρες και να πετανεεεεεεε οι βρομιαρεςςςςςςςςςςςςpale pale pale pale pale 
ξερεις ε εχω ακουσει οτι η κατσαριδα ειναι που δεν παθαινει τιποτα σε πυρηνικο πολεμοΤο σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 606100 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 606100  δεν ξερω αν ειναι αληθεια η μουφα........αλλα δεν παθαινουν τιποτα εχουν ανοσια στα σπρευ κτλ.....

191Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:45 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:
Dori έγραψε:
iouliana έγραψε:
demaki88 έγραψε:
iouliana έγραψε:το πιο τρομαχτικο ειναι να ανοιγεις την κρεβατοκαμαρα και να σου ερχεται μια νυχτεριδα στο προσωπο
μπλιαχ!μπλιαχ!μπλιαχ!
πηγα μια μρρα στο παρκο και μου ηρθε μια στο μαγουλο!!!

εμας ηταν στο σπιτι για μερες, τη βγαζαμε και αυτη ξαναμπαινε η δεν εφευγε ποτε, τελικα την βρηκε ο αντρας μου να κρεμεται απο το παντελονι του (δε θελω συνειρμους ) και την ξαποστειλε, ειχα παθει φοβια
λενε οτι η νυχτερινά μπλέκεται στ μαλλιά και δεν μπορείς να τη βγάλεις.ισχυει;

αυτη την βρηκα δυο φορες, μια στο μπανιο που καθοταν στο νεροχυτη και υποτιθεται οτι την εβγαλα εξω και την αλλη με το που ανοιγω το φως στην κρεβατοκαμαρα ερχεται επανω μου και μετα εκανε σαν δαιμονισμενη κυκλους στον διαδρομο, φυσικα εξαφανιστηκα

εγω εχω δει να πεταει κοντα στο φως στον στυλο της δεη εξω απο το σπιτι μου....για ποτε εκλεισα πατζουρια δεν λεγεται στο πιτσ φιτιλι σου λεω

192Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:49 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katerina1983 έγραψε:
Dori έγραψε:Εγω γενικα τα φοβαμαι τα έντομα και τα τρωκτικά αλλα αυτο που πραγματικα μπορει να με αφήσει στον τόπο ειναι η κατσαρίδα.και ειδικά αν την δώ να πετάει πραγματικα μπορει να λιποθυμισω.δεν εχω χειρότερο.

απαπαππαπαπα εγω να δεις με τις βρομιαρες απαππαπαπα.....
εχω δει μεγαλες σαν το δαχτυλο μου μαυρες και να πετανεεεεεεε  οι βρομιαρεςςςςςςςςςςςςpale pale pale pale pale 
ξερεις ε εχω ακουσει οτι η κατσαριδα ειναι που δεν παθαινει τιποτα σε πυρηνικο πολεμοΤο σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 606100 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 606100  δεν ξερω αν ειναι αληθεια η μουφα........αλλα δεν παθαινουν τιποτα εχουν ανοσια στα σπρευ κτλ.....
το εχω ακούσει κι εγω αυτο.εντομεταξυ δεν εχω καταλάβει το ρόλο τους στη ζωική αλυσίδα.σε τι ακριβως εξυπηρετούν;ο μόνος λόγος που δεν θέλω το καλοκαίρι ειναι οτι κυκλοφορούν παντού ελεύθερες και μας κοψοχολιαζουν!!τις μισω!!!!

193Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 2:54 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
Dori έγραψε:Εγω γενικα τα φοβαμαι τα έντομα και τα τρωκτικά αλλα αυτο που πραγματικα μπορει να με αφήσει στον τόπο ειναι η κατσαρίδα.και ειδικά αν την δώ να πετάει πραγματικα μπορει να λιποθυμισω.δεν εχω χειρότερο.

απαπαππαπαπα εγω να δεις με τις βρομιαρες απαππαπαπα.....
εχω δει μεγαλες σαν το δαχτυλο μου μαυρες και να πετανεεεεεεε  οι βρομιαρεςςςςςςςςςςςςpale pale pale pale pale 
ξερεις ε εχω ακουσει οτι η κατσαριδα ειναι που δεν παθαινει τιποτα σε πυρηνικο πολεμοΤο σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 606100 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 606100  δεν ξερω αν ειναι αληθεια η μουφα........αλλα δεν παθαινουν τιποτα εχουν ανοσια στα σπρευ κτλ.....
το εχω ακούσει κι εγω αυτο.εντομεταξυ δεν εχω καταλάβει το ρόλο τους στη ζωική αλυσίδα.σε τι ακριβως εξυπηρετούν;ο μόνος λόγος που δεν θέλω το καλοκαίρι ειναι οτι κυκλοφορούν παντού ελεύθερες και μας κοψοχολιαζουν!!τις μισω!!!!
ελα  μου ντε τι τις θελουμε???τι ρολο παιζουν???που ζουνε μεσα στα φρεατια και στους βοθρους οι σιχαμενες......και εγω τις μισω πολυ ομωςΤο σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654655 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654655 Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 654655 οχι και τιποτα αλλο αλλα δεν σκοτωνονται και ευκολα και κανουν αναπαραγωγη συνεχεια θελει απεντομωση ποσες φορες για να εξαλιφθουν ετσι λενε οι απεντομολογοι..... ωραια και να την κανω την απεντομωση οσες φορες χρειαστει να μου φυγουν ενα καρω λεφτα  οκ???και που ξερω εγω αν η διπλανη κατσαριδουλα θελει να φωλιασει κοντα μου ξανα ε???αρα ξανα απο την αρχη...αδικος κοπος

194Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 3:00 pm

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι τη θέλαμε τέτοια συζήτηση βραδιατικα;τωρα θέλω να παω να ξαπλώσω και φοβαμαι μην δώ εφιάλτες με κατσαρίδες.θα κάνω την καρδιά μου πέτρα ομως και θα το τολμησω!και αν δώ περίεργα όνειρα θα σας ενημερώσω αύριο!καλο βράδυ.....

195Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 3:02 pm

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:Τι τη θέλαμε τέτοια συζήτηση βραδιατικα;τωρα θέλω να παω να ξαπλώσω και φοβαμαι μην δώ εφιάλτες με κατσαρίδες.θα κάνω την καρδιά μου πέτρα ομως και θα το τολμησω!και αν δώ περίεργα όνειρα θα σας ενημερώσω αύριο!καλο βράδυ.....

ακριβως το ιδιο θα σου ελεγα και εγω!!!!θα ενημερωθουμε αυριο λοιπον!!!!καλο βραδυ και ονειρα γλυκα!!!!Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 417472 

196Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:43 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:Θελω να με εχει τρελη αδυναμια!!να με λεει μαμακουλα μου και να πεταλουδιζουν τα βλεφαρα!!ασε ενας μεγααλος ερωτας γεννηθικε!!

Ω ναι!!!
Θα δεις πόσο χαδιάρικα είναι τα αγόρια. Και πόσο μαμάκιδες είναι ώρες ώρες.
Τα κορίτσια είναι τόσο ανεξάρτητα ρε παιδί μου.

197Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 10:46 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dori έγραψε:
το πιο τρομακτικό που μου εχει συμβεί ειναι να ανάψει παιχνίδι απο μονο του ξαφνικά μέσα στη νύχτα και να παίζει μουσική!!το είχα πάθει 2 φορές με ενα συγκεκριμένο κωλόπαιχνιδο και το πεταξα το στοιχειωμένο.

Άσε... προχθές το βράδυ έγινε σε κάποια φάση ξημερώματα διακοπή ρεύματος. Όταν ξανάρθε το ρεύμα άνοιξε το dvd player και έπαιζε στη διαπασών τα ζουζούνια. Πετάχτηκα. Τον άντρα μου έστειλα να δει τι γίνεται. Και απορώ πως ξύπνησε... συνήθως ούτε με κανόνια δεν σηκώνεται.
Εκεί να δεις τρομάρα.

198Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 11:07 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω μια που ειχατε πιασει σιμαμενοσυζητηση μπορω να λιποθυμησω με τις ακριδες και εδω που ειμαστε ειναι λες και εχουν πεσει στο καζανι του αστεριξ ειναι θεορατες.. χθες παλι ημουν στο μπανιο επλενα τα χερια μου και παω να πιασω την πετσετα να σκουπιστω και ειναι παιδια μια τεραστια σαν την παλαμη μου ακριδα πανω στη πετσετα πο πο μονο που το θυμαμαι ανατριχιαζω παταω μια τσιριδα βγαινω εξω τρεχοντας και αρχιζω να κουνιεμαι και να σκουπιζομαι λες και ηταν πανω μου ο ανδρας μου τρομαξε τι και τι εγω μεχρι να συνελθω απο το σοκ οτι θα την επιανα με ειχε κοπει η μιλια μετα παει να την παρει με λεει πως θα την πιασω ειναι τερας την πιανει με ενα πανι το βγαζει στο μπαλκονι την παταει και κοριτσια ακουγετε ενα κρατςςς μπλιαααααααααααααααααααααααααααααααχχχχχχ κοντευα να ξερασω μεχρι να κοιμηθω ηταν ο ηχος στο μυαλο μου.... απαπα μπιμπικιασα....


τι ωραια που τα πα παλι ε??? με την καθε ανατριχιαστικη λεπτομερεια χαχαχαχαχ

199Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 11:12 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για αυτό εξαφανίστηκες χθες μετά τις ερωτήσεις για το φόρεμα?
Σε τάραξε η ακρίδα?
Και εγώ δεν τις αντέχω. Είναι και τεράστιες πως να τις σκοτώσεις.

200Το σαλόνι μας. #3 - Σελίδα 8 Empty Απ: Το σαλόνι μας. #3 Δευ Ιουλ 15, 2013 11:13 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
margdimitra έγραψε:Δεν έχεις καμία φωτό το φόρεμα?
Αστην την παλιογαιδάρα. Μας έβαλε στην πρίζα να τις βρούμε παπούτσι και εξαφανίστηκε. ουυυυυυυυυυυυυυ

ελα μαρηηη αμεσως γαιδαραRazz Razz 

ηρθε ο ανδρας μου εκεινη την ωρα ηθελε να τον ετοιμασω να φαει μετα ειχα να κανω την μικρη μπανιο κ.τ.λ και μετα τουφες...Sleep Sleep 

λοιπον αν και δεν ξερω αν θα το βαλω γιατι δεν ξερω αν με παιε.. τωρα θα με πειτα καλα μορι δεν το δοκομασες? το δοκιμασα με αρεσε με φενοταν οτι με κοβει κιολας γιατι οπως εχω πει εχω αρκετα παραπανισια κιλα και ολα στην περιφερεια ηθελα κατι να μην φενετε πολυ εκεινη η περιοχη.πηγα στον κανελοπουλο με 30 ευρω απο 70 ειναι μαξι πρωινο η βαφτιση ειναι 11.30 στο στηθος ειναι με ασπρη δαντελα και μετα το στηθος ξεκιναει ριχτο κοραλλι... ουφ ενω εκει με αρεσε στο σπιτιπου το ξαναεβαλα οχι... τι σκατα δεν ξερω να κανω. δεν μπορω να καταλαβω τι στυλ μου παει να βαλω για να μην τονιζετε εκεινο το σημειο... επισης να πω οτι ποτε δεν εχω ξαναβαλει μαξι και ισως γιαυτο με φενετε παραξενο.. κουραστικο γαμοτο... και με το μωρο εχθες να γκρινιαζει που να κατσω να δω τωρα θα ξαναπαω αυριο μπας και δω τιποτα αλλο...
οσο για σανδαλι με τιποτα θελω να βαλω κατι ψηλο για να φανει υψος και οχι πλατος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις