Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
471 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 471 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΝΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΚΟΦΟΙΝΙΚΑ Κ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΓΥΡΙΖΕΙΣ. ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!!! greekglish τέλος!
Ποπάκι χρόνια πολλά ξανά! Να είσαι παντα χαρούμενη κι ευτυχισμένη με την οικογένεια σου!
Παραμυθένια μου τι να πω? μεγάλωσε η κούκλα, τέλεια και τα επιπλάκια της. το αυτοκόλλητο πως είναι δεν μας είπες.
με γεια για όλα, καλοφόρετα!
Ιωάννα κάνε την έρευνα για το sling, θέλω φώτο και κόστος. Βοηθήστε κορίτσια, γιατί δεν μπορώ να βγω...Sad 
αύριο έχω γιατρό, να δούμε τι θα μου πει.
Αν και υποψιάζομαι οτι θα μου υποδείξει κρεβάτι. το νιώθω κι εγώ, λίγο να βγω ή να σταθώ πονάω, νιώθω ενοχλήσεις. Ενώ ξάπλα αντέχω περισσότερο...
Τον γάμο τον υπολόγιζα μέσα στον Ιούλιο αλλά ούτε τώρα το βλέπω...δεν μπορώ να βγω να τρέξω για τα χαρτιά και η ψυχολογία μου δεν είναι και η καλύτερη.
Το φορεματάκι πάντως το πήρα.
Σήμερα από το πρωί δουλεύω από το σπίτι. Μαντάρα μου τα κάνανε, πάνε τα πελατάκια μου...
αρκετά γκρίνιαξα και για σήμερα.
Σας φιλώ όλες!

Υ.Γ. αγωνία κι αυτή για τον/την διάδοχο της Βρετανίας...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!!! greekglish τέλος!
Ποπάκι χρόνια πολλά ξανά! Να είσαι παντα χαρούμενη κι ευτυχισμένη με την οικογένεια σου!
Παραμυθένια μου τι να πω? μεγάλωσε η κούκλα, τέλεια και τα επιπλάκια της. το αυτοκόλλητο πως είναι δεν μας είπες.
με γεια για όλα, καλοφόρετα!
Ιωάννα κάνε την έρευνα για το sling, θέλω φώτο και κόστος. Βοηθήστε κορίτσια, γιατί δεν μπορώ να βγω...Sad 
αύριο έχω γιατρό, να δούμε τι θα μου πει.
Αν και υποψιάζομαι οτι θα μου υποδείξει κρεβάτι. το νιώθω κι εγώ, λίγο να βγω ή να σταθώ πονάω, νιώθω ενοχλήσεις. Ενώ ξάπλα αντέχω περισσότερο...
Τον γάμο τον υπολόγιζα μέσα στον Ιούλιο αλλά ούτε τώρα το βλέπω...δεν μπορώ να βγω να τρέξω για τα χαρτιά και η ψυχολογία μου δεν είναι και η καλύτερη.
Το φορεματάκι πάντως το πήρα.
Σήμερα από το πρωί δουλεύω από το σπίτι. Μαντάρα μου τα κάνανε, πάνε τα πελατάκια μου...
αρκετά γκρίνιαξα και για σήμερα.
Σας φιλώ όλες!

Υ.Γ. αγωνία κι αυτή για τον/την διάδοχο της Βρετανίας...

Evini μου να ξεκουράζεσαι κοπέλα μου. Και όχι άγχος, αναστάτωση κλπ. Χαλάρωσε και ξεκουράσου. Αυριο έχεις ραντεβού ε; Θα δεις τι θα σου πει και θα το εφαρμόσεις. Μπορεί να σου δώσει και κάποιο συμπλήρωμα για τις ενοχλήσεις. Μην ανησυχείς πάντως (ξέρω εύκολο να το λες, δύσκολο να το εφαρμόσεις).

Για τα ring sligs λέω να προτιμήσω τα Αστεράκι http://babywearing.gr/ γιατί η κοπέλα που τα εμπορεύεται είναι εξυπηρετικότατη, μπορείς να τη συναντήσεις ή να συνομιλήσεις μαζί της με τη βοήθεια κάμερας και να σε βοηθήσει.

Χαίρομαι που σου άρεσαν τα επιπλάκια γιατί τελικά είμαι πολύ ιδιότροπη... Τόσα μαγαζιά γυρίσαμε και μόνο 2 κούνιες μου άρεσαν και περισσότερο απ΄όλες αυτή στην οποία και τελικά καταλήξαμε.
Αυτοκόλλητα πήραμε αυτά http://www.mpiztoys.gr/v1/products/view/2837 για το ροζ τοίχο που θα μπει η κούνια (αυτό που φαίνεται σα μεγάλη σύνθεση ενιαία δε συμπεριλαμβάνεται) και λέμε να πάρουμε και αυτά http://www.mpiztoys.gr/v1/products/view/2832 για τον τοίχο που θα μπει η αλλαξιέρα, θα βάλουμε τα πουλάκια και τις πεταλούδες για να έχουμε κι εκεί ένα στοιχείο ροζ μιας και ο συγκεκριμένος τοίχος είναι ζαχαρί. Μας άρεσε πάρα πολύ αυτό με τη νεράιδα αλλά τα χρώματα είναι ίδια με το ροζ μας τοίχο και δε θα φαινόταν ωραίο. Το καλό με αυτά είναι ότι ξεκολλάνε και ξανακολλάνε πολλές φορές.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα! θα βάψεις και ροζ τοίχο! όμορφα είναι! Δεν είχα ξαναδεί αυτό το site!
(Πάντως χρειάζεται πολλά ένα μωρό και τόσα έξοδα Shocked )
Με το καλό Παραμυθένια μου να φτιάξετε το δωμάτιο της! θα βγει πολύ ωραίο!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τον τοίχο τον έχουμε βαμμένο, είναι ίδιος με το ροζ των πεταλούδων στη δεύτερη σελίδα με τα αυτοκόλλητα. Οι υπόλοιποι είναι ζαχαρί. Τα μπαλόνια θα τα βάλουμε στο ροζ τοίχο όπου θα μπει και η κούνια, τα άλλά, αν τα βάλουμε, θα τα βάλουμε πάνω από την αλλαξιέρα, σε άλλο τοίχο (δεν τα πήραμε για να κάνουμε μια δοκιμή με τα πρώτα, μη βγει και υπερβολικό το αποτέλεσμα). Εμείς τα πήραμε από το συγκεκριμένο μαγαζί, στην Πάτρα το οποίο ανακάλυψε η πεθερά μου παρακαλώ! Ελπίζω να βγει ωραίο... Θα το προσπαθήσουμε... Εβίνι μου είναι πολλά αλλά τόσο γλυκά όλα... Θα δεις...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όμορφα τα αυτοκόλλητα :-)

Το Αλεξάκι κοιμάται κ το μικρό κόβει βόλτες εντός!

Πάντως και μόνο που σκέφτομαι ότι εκτός από το φρεσκάρισμα που θέλουν καλαθουνες ριλαξ κτλ κτλ πρέπει να κάνω κ ξεκαθάρισμα στα παιχνίδια με πιάνει τρέλα !

Νομίζω τέλος Αυγούστου είναι μια καλη εποχή να το κάνω ε? Την κούνια λέω να μην την κατέβασω ακομη αφού θα κοιμάται στην καλαθουνα στην αρχή! Άλλα την αλλάξιερα θα την κατέβασω!

Πφφφφφφ κ είναι κ άλλα βαλε κρεμαστα κούνιας γυμναστήρια! Αγχώθηκα τώρα.

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα βρε Σοφακι,τι να πούμε κ μεις που πρεπει να τα πάρουμε ολα απο την αρχη!
Μια χαρα θα τα προλαβεις ολα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθανε οι κουνιες κ το καροτσι!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 654316 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλορίζικα!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 215994  Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλοριζικα κοριτσια!με το καλο να τα κατουρησουν τα μωρακια μαιμουδακι!χαχαχα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 93981 
τα στησατε?αντε σιγα σιγα μου φαινεται περναει ο καιρος!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστούμε!μας τα έστησε αυτός που τα έφερε.τωρα τις κανουμε βόλτες να δούμε πως βολεύει να τις έχουμε!
Προσεχώς φωτο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Εμείς τα πήραμε από το συγκεκριμένο μαγαζί, στην Πάτρα το οποίο ανακάλυψε η πεθερά μου παρακαλώ!

Ορίστε, που την έχεις γλωσσοφάει τη γυναίκα Razz Razz Razz Razz 
(χαχαχα Σε πειράζω)

Πολύ ωραία τα αυτοκολλητάκια σας!

sophia έγραψε:Πφφφφφφ κ είναι κ άλλα βαλε κρεμαστα κούνιας γυμναστήρια! Αγχώθηκα τώρα.
Αγχώθηκες; Πού να έπρεπε να πας και στα μαγαζιά!!!!

Maimou2009 έγραψε:Ηρθανε οι κουνιες κ το καροτσι!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 654316 
Μεγειές! Με το καλό κι οι ζαργάνες μέσα!!!!

Maimou2009 έγραψε:Ευχαριστούμε!μας τα έστησε αυτός που τα έφερε.τωρα τις κανουμε βόλτες να δούμε πως βολεύει να τις έχουμε!
Προσεχώς φωτο!
Ζηλεύωωωωωω! (την Πέμπτη θα 'χω κι εγώ)

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Royal baby: Kate admitted to hospital for birth – live coverage

χαχαχαχαχαχα
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 
(μες στη λαλακία είμαι πάλι)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Royal baby: Kate admitted to hospital for birth – live coverage

χαχαχαχαχαχα
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 
(μες στη λαλακία είμαι πάλι)

Γέννησε η Καιτουλα τι έγινε;
Ιωάννα τα πολλα quotes πως τα κανεις;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou μου καλορίζικα τα πραγματάκια σας! Με το καλό να τα χαρούν οι κουκλίτσες σας!!! Αναμένουμε φωτος.

Σβουρίτσα την Πέμπτη θα έχετε κι εσείς γεματο δωμάτιο!

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη! Μας πήραν από το Λητώ και μας είπαν ότι μάλλον θα έχουμε τα επιπλάκια μας μέχρι τις 10 Αυγούστου!!! Αχ μακάρι!

Τώρα έχουμε κολλήσει στο καρότσι, μόνο και μόνο γιατί έχουμε δει τόσες πολλές προσφορές που δεν ξέρουμε τι να κάνουμε!Mad 

Γεννησε μωρέ η Κate; Τι έκανε τελικά;

Άσχετο! Θέλω να βάλω φωτο από την κοιλούμπα μου και δεν ξέρω πως να την περάσω στο laptop. Έχω το sansung galaxy fit, cd εγκατάστασης δεν έχει. Κάπου πρέπει να βρω το πρόγραμμα στο νετ, γνωρίζει καμία τι κάνω;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Royal baby: Kate admitted to hospital for birth – live coverage

χαχαχαχαχαχα
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 
(μες στη λαλακία είμαι πάλι)

Γέννησε η Καιτουλα τι έγινε;
Ιωάννα τα πολλα quotes πως τα κανεις;
Δεν γέννησε αλλά όλος ο κόΖμος αναμένει Razz 

Πατάς σε κάθε post που θες να κάνεις quote το "citation multiple" και στο τέλος πατάς το "απάντηση" κάτω-κάτω και στα βγάζει όλα.
Πας σε κάθε post λοιπόν μετά εκεί που γράφει [/quote] και σχολιάζεις και ούτω καθ' εξής.
(Η υπηρεσία αυτή χρεώνεται 5€ Razz Razz Razz  )

Paramythenia έγραψε:Maimou μου καλορίζικα τα πραγματάκια σας! Με το καλό να τα χαρούν οι κουκλίτσες σας!!! Αναμένουμε φωτος.

Σβουρίτσα την Πέμπτη θα έχετε κι εσείς γεματο δωμάτιο!

Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη! Μας πήραν από το Λητώ και μας είπαν ότι μάλλον θα έχουμε τα επιπλάκια μας μέχρι τις 10 Αυγούστου!!! Αχ μακάρι!

Τώρα έχουμε κολλήσει στο καρότσι, μόνο και μόνο γιατί έχουμε δει τόσες πολλές προσφορές που δεν ξέρουμε τι να κάνουμε!Mad 

Γεννησε μωρέ η Κate; Τι έκανε τελικά;

Άσχετο! Θέλω να βάλω φωτο από την κοιλούμπα μου και δεν ξέρω πως να την περάσω στο laptop. Έχω το sansung galaxy fit, cd εγκατάστασης δεν έχει. Κάπου πρέπει να βρω το πρόγραμμα στο νετ, γνωρίζει καμία τι κάνω;
Άμα έχεις ιντερνέ στο κινητό, μπορείς απλά να σου τη στείλεις με email και να ανοίξεις το email από τον κομπιούτορα!
(Και αυτή υπηρεσία αυτή χρεώνεται 5€ Razz Razz Razz  )

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστω πολυ κορίτσια!παραμυθενια μου δεν ξέρω να σου απαντήσω.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΑΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΩΡΟΥ!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχα

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:
ioazon έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Royal baby: Kate admitted to hospital for birth – live coverage

χαχαχαχαχαχα
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 
(μες στη λαλακία είμαι πάλι)

Γέννησε η Καιτουλα τι έγινε;
Ιωάννα τα πολλα quotes πως τα κανεις;
Δεν γέννησε αλλά όλος ο κόΖμος αναμένει Razz 

Πατάς σε κάθε post που θες να κάνεις quote το "citation multiple" και στο τέλος πατάς το "απάντηση" κάτω-κάτω και στα βγάζει όλα.
Πας σε κάθε post λοιπόν μετά εκεί που γράφει  
και σχολιάζεις και ούτω καθ' εξής.
(Η υπηρεσία αυτή χρεώνεται 5€ Razz Razz Razz  )

[/quote]
Γράψ τα !Laughing 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Άμα έχεις ιντερνέ στο κινητό, μπορείς απλά να σου τη στείλεις με email και να ανοίξεις το email από τον κομπιούτορα!
(Και αυτή υπηρεσία αυτή χρεώνεται 5€ Razz Razz Razz  )


Θα προσπαθήσω αν και νομίζω ότι το έχω δοκιμάσει και δεν είχα αποτέλεσμα.

ioazon έγραψε:ΣΑΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΜΩΡΟΥ!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


χαχαχαχαχα

Μωρέ δεν το λυπάσαι ακόμη δεν έχει γεννηθεί;Από τον πρωί είναι στο νοσοκομείο, ακόμη δε γέννησε;;;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Μωρέ δεν το λυπάσαι ακόμη δεν έχει γεννηθεί;Από τον πρωί είναι στο νοσοκομείο, ακόμη δε γέννησε;;;
Λεπτομέρειες δεν ξέρουμε!
Σιγά μην αφήσουν την πριγκίπισσα να ταλαιπωρηθεί!
(ώχου, μωρέ, σε έχουν πιάσει τα ευαισθητούλια σου I love you I love you I love you  )

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
paramuthenia πολύ τελεια τα αυτοκόλλητα!!!! ειδικα αυτά με τη καθιστή νεραιδούλα μου άρεσαν πολυ πολύ πολύ πολύ!!!!
ποπάκι πολύχρονη!!!!ό,τι επιθυμείς!!και του χρόνου θα γιορτάσεις αγκαλιά με τα δυο σου αγγελούδια Smile
Maimoyditsa με γειες με γειες!!!καλορίζικα!!!σε φαντάζομαι να κάνεις όλη την ώρα test drive στο καρότσι!!!χαχαχαχα

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα κατάφερα γιούχου!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 20 328109 
Ιδού και η δική μου κοιλιτσα, είναι τραβηγμένη βέβαια κάποιες ημέρες πριν, νομίζω ότι έχει μεγαλώσει κι άλλο. (Σχόλιο το Παραμυθένιου, μα καλά δε μπορούσες να σηκώσεις πιο πάνω το χέρι σου;;;Wink



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Δευ Ιουλ 22, 2013 10:37 am, 1 φορά

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:To έκανα και νομίζω την καταχώρησα ως άβαταρ. Φαίνεται ή μήπως πρέπει να την μικρύνω;;;Rolling Eyes 
Φαίνεται!
Καλέ εσύ είσαι petite!
Ου χου τουουουου!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Petite petite αλλά η κοιλούμπα κοιλούμπα -πλέον!
Julie μου κι εμάς αυτά με τη νεραϊδούλα μας είχαν ξετρελάνει αλλά το ροζ είναι ίδιο με του τοίχου και το αποτέλεσμα πιθανότατα δε θα ήταν καλό...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις