Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
517 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 517 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

eua9


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα σε όλες ..
Εγώ πάλι κορίτσια κοιμάμαι σαν βόδιLaughing 
με το ζόρι σηκώνομαι για την δουλειά..
περιμένω πως και πως να βγω σε άδεια να κοιμάμαι με την ησυχία μου!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΕΓΩ ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛΕΥΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ (ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ)ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ!ΟΝΤΩΣ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρες από το έτερο βόδι (στον ύπνο) της παρέας (μετά την eua9 ) Laughing 
Εγώ έπεσα 11.30, διάβασα Πατσούρου ως τις 12 και κοιμήθηκα σαν πουλάκι (βοϊδοπούλι) ως τις 9.30.
Ωραία η Πατσούρου αλλά στο κρεβάτι δε βολεύει γμτ γιατί είναι βαρύ το βιβλίο και δεν μπορώ πΧια να στηρίζω τα βιβλία στο κοιλικοιτσόνι μου, όπως έκανα προς εγκυμοσύνης! (σοβαρά προβλήματα μιλάμε)

Αυτό που μου αρέσει στην Πατσούρου (και που το είδα και στις άλλες συμβούλους θηλασμού στα σεμινάρια) είναι το πως σου λένε μεν τι να κάνεις και πώς αλλά χωρίς να έχουν επικριτικό στυλ (πράγμα που πολλοί απλοί υπέρμαχοι του θηλασμού δεν καταφέρνουν)

Σήμερα έρχεται η κούνια μας και η αλλαξιέρα μας και το καρότσι μας και η καλαθούνα μας και το κάθισμα αυτοκινήτου μας από τον φίλο μας! Και εγώ θα λείπω γιατί έχω τελευταίο μάθημα κρουστών και θα έχω την αγωνία κι εγώ κι η μπέμπα "πότε θα δω τα προικιά μας;"
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 893968 

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΠΛΑΚΑ!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ!
ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΑ ΚΡΟΥΣΤΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΟΡΥΒΟ ΚΛΩΤΣΑΓΕ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΓΕ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΕΙΠΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΦΥΓΩ!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ιωάννα! Σωστή η παρατήρηση για το βιβλίο, εγώ διαβάζω στο ημιπλάι γιατί το ακουμπάω πάνω σε ένα μαξιλαράκι. Όπως και να χει παίδεμα είναι.
Αχ έρχονται τα επιπλάκια! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 
Πως μπορείς να πας για κρουστά? Εγώ θα τα άφηνα όλα για να δω αυτά τα προικιά στο δωμάτιο! Περιμένουμε φωτογραφίες εννοείται!!!

Κορίτσια, σήμερα έχω τα γενέθλια του boyfriend, με βλέπω να γίνομαι ρεζίλι. Ξύπνησε μέσα στα νεύρα και μου είπε να μην τον περιμένω το βράδυ γιατί έχει πολύ δουλειά και θα με βγάλει το ΣΚ.
Τι θα κάνω? Shocked  Φοβάμαι μην έρθει και δει τους φίλους του και θυμώσει...
είναι πνιγμένος στη δουλειά.
Τελοσπάντων, κορίτσια, του έχω παραγγείλει το τέλειο δώρο.
Κορνίζα χειροποιήτη, μεγάλη, παιδική, στα χρώματα που θα έχει το μπεμπε δωμάτιο.
και γράφει με μεγάλα γράμματα στο περίγραμμα "ο μπαμπάς μου!¨και μέσα έχει την αγαπημένη του φώτο. ελπίζω να του αρέσει!

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΒΙΝΑΚΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ!ΑΠΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΤΩΜΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ..ΤΕΛΕΙΟ!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα !δυστυχως ο ύπνος εχει τα κατω του αλλα ευτυχως εχει κ τα πανω του!θα υπαρχουν κ βραδιές που θα κοιμόμαστε καλα!
Ιωάννα με το καλο να δείτε τα παροικία σας .εμεις τα παρατησαμε με τις κουνιες γιατι τον συζηγο τον έπιασε η μέση!περιμενω το ΣΚ να έρθει ο μπατζανακης να τον βοηθήσει να δούμε επιτέλους που θα μπουν κ τι χώρος μένει!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να τον χαίρεσαι Evinaki!πολυ ωραίο το δώρο!εγω στα δικα του γενεθλια του είχα πάρει μια μπλουζά που έγραφε iDad επειδη ειναι κομπιουτερακιας!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bini έγραψε:ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ ΠΛΑΚΑ!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ!
ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕ ΤΑ ΚΡΟΥΣΤΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΘΟΡΥΒΟ ΚΛΩΤΣΑΓΕ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΓΕ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΕΙΠΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΦΥΓΩ!
Εμένα η δικιά μου είναι κιουρία! Δεν ενοχλείται καθόλου (γιατί ήμουνα πολύ περίεργη να δω τι θα κάνει από την ώρ που άρχισα να την αισθάνομαι)
Ούτως ή άλλως τελευταίο μάθημα σήμερα και θα παίζουμε σε congas
(ιδού πως είναι οι congas) που έχουν πιο "γλυκό" ήχο.
Λες να μου βγει η μικρή από την κοιλιά κρατώντας μπακέτες; Laughing Laughing Laughing 

Αποφάσισα να μην πάω τον Οκτώβρη πάλι κρουστά (έλεγα μήπως πάω μέχρι να γεννήσω, ναι, είμαι τρελή) για να μην "τρελαθεί" το μωρό και να μην κουράζομαι κι εγώ και να ξαναπάω μάλλον από Γενάρη.... (σοβαρά προβλήματα πάλι, έτσι; ) Laughing 

evini,
χειρίσου τον! Όσο και να ξενερώσει, θα χαρεί κιόλας!!!!!

maimou,
και αυτοί την πιο ακατάλληλη στιγμή βρίσκουν να πονέσει η μέση τους Razz

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσαρες τι κανουν τα μπεμπινια σας?εμεις εχτες πηγαμε να δουμε για κουνια κ.α και τελικα καταληξαμε σαυτο το καροτσι που με το ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΟ προχωρουσε και εστριβε ηταν τελειο,μπεζ με καφε θα το παρουμε http://www.anatello.gr/cart/Graco-karotsi-Evo-trio-Chilli.html,σημερα εχουμε ραντεβου με το μωρο μας αχ εχω ενα μηνα να το δω το σκατουλι μουΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:καλημερα κοριτσαρες τι κανουν τα μπεμπινια σας?εμεις εχτες πηγαμε να δουμε για κουνια κ.α και τελικα καταληξαμε σαυτο το καροτσι που με το ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΟ προχωρουσε και εστριβε ηταν τελειο,μπεζ με καφε θα το παρουμε http://www.anatello.gr/cart/Graco-karotsi-Evo-trio-Chilli.html,σημερα εχουμε ραντεβου με το μωρο μας αχ εχω ενα μηνα να το δω το σκατουλι μουΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 30 215994 
Μεγειές
Σου διορθώνω το link γιατί έτσι όπως το έβαλες δεν βγάζει τίποτα
http://www.anatello.gr/cart/Graco-karotsi-Evo-trio-Chilli.html

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με γεια Αστερακι πολυ ωραίο!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki,
είδα το βίντεο!
Τέλειο είναι! Κλείνει πολύ μαμάτα!!!! (όλα έτσι κλείνουν; )

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα εγκυούλεςςςςςςςςςςςς
Εβινι και Μπινακι αυτο που επιδεινώνει την αυπνία μας εκτος απο τη δυσφορια λογω κοιλιάς , ζεστης κτλ κτλ είναι και το άγχος πιστευω που κοντευει ο καιρός....
εγώ χθες και σήμερα εχω ΜΙΑ υπνηλία....πραγματικά όλη μέρα είμαι σα ζόμπι :p
Ιωαννάκι χαρά στο κουράγιο σου....και γω κοπάνα θα έκανα για να δω τα προικια!!!!χαχαχαχα
Εβινάκι τέλειο το δώρο του μπαμπα....!!!μηπως ψιλιάστηκε τιποτα για το παρτυ-εκπληξη και σε ψαρωνε????
Μαιμου iDad???xaxaxaxa
Asteraki εχεις ραντεβου με το νινί σου ε????ποσο σε ζηλευω!!!εγω θα παω σε κανα δυο βδομαδες Sad To καρότσι δε μου το εμφανιζει το λινκ που εβαλες..

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αστεράκι με το καλό να δεις το αγοράκι σου!
Πολύ όμορφο το καρότσι σας!
Εμείς, ή μάλλον εγώ, δεν έχω καταλήξει ακόμη...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaaxaxa ευχαριστω ιωαννα μπερδευτηκα,δοκιμασαμε και αλλα καροτσια αλλα αυτο ηταν πουπουλο,ειχε κιαλλα πιο ελαφρυα αλλα ξεφευγαμε +700ευρα,αυτο εχει 400ε

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ενταξει άνοιξα το λινκ που εβαλε η hacker της παρεας...πολύ τέλειο το καροτσι... ειδικα το κλεισιμο! εγω αυτο μισουσα στο πολυμορφικό μας καροτσι(της cam ειναι).ηταν πολυ βαρυ και ανοιγο-εκλεινε πολυ δυσκολα!!οποτε για να το παρω επρεπε να ειναι και ο αντρας μου μαζι (και να φανταστειτε οτι δεν ειμαι και καμία..κατηγορία φτερού,... Razz ) οποτε αναγκαστικά πηγα και πηρα μετά της chicco οχι πολυμορφικό, με δωρο φλις υπνοσακο και με καταβολεψε!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:ενταξει άνοιξα το λινκ που εβαλε η hacker της παρεας...πολύ τέλειο το καροτσι... ειδικα το κλεισιμο! εγω αυτο μισουσα στο πολυμορφικό μας καροτσι(της cam ειναι).ηταν πολυ βαρυ και ανοιγο-εκλεινε πολυ δυσκολα!!οποτε για να το παρω επρεπε να ειναι και ο αντρας μου μαζι (και να φανταστειτε οτι δεν ειμαι και καμία..κατηγορία φτερού,... Razz) οποτε αναγκαστικά πηγα και πηρα μετά της chicco οχι πολυμορφικό, με δωρο φλις υπνοσακο και με καταβολεψε!!!
Αλήθεια, ποιο καρότσι της chicco είχες;

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα ψαξω τωρα μεσα στο ιντερνετ να βρω μπανιεριτσα και αλλα μικροπραγματα γιατι ειναι ακριβα στα καταστηματα,ειχα παει λητω δεν πλησιαζονται καθολου

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:θα ψαξω τωρα μεσα στο ιντερνετ να βρω μπανιεριτσα και αλλα μικροπραγματα γιατι ειναι ακριβα στα καταστηματα,ειχα παει λητω δεν πλησιαζονται καθολου
Είδα και το eshop του Ήρα και καράφλιασα από τις τιμές! affraid 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Julie85 έγραψε:ενταξει άνοιξα το λινκ που εβαλε η hacker της παρεας...πολύ τέλειο το καροτσι... ειδικα το κλεισιμο! εγω αυτο μισουσα στο πολυμορφικό μας καροτσι(της cam ειναι).ηταν πολυ βαρυ και ανοιγο-εκλεινε πολυ δυσκολα!!οποτε για να το παρω επρεπε να ειναι και ο αντρας μου μαζι (και να φανταστειτε οτι δεν ειμαι και καμία..κατηγορία φτερού,... Razz) οποτε αναγκαστικά πηγα και πηρα μετά της chicco οχι πολυμορφικό, με δωρο φλις υπνοσακο και με καταβολεψε!!!
Αλήθεια, ποιο καρότσι της chicco είχες;

εχουμε δει πολλα καροτσια αλλα αυτο ηταν κυριολεκτικα πουπουλο και μου ειπε η κοπελα οτι ειναι απο τα 1 στην αγορα λογω του οτι ειναι ελαφρυα και επενδυση στο καθισμα του αυτοκινητου εχει αυτο που εχουν και τα κρανη μεσα

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bini έγραψε:ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ!ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ?

μπεζ ειναι με καφε-γκρι καπως ουδετερο και πολυ ωραιο

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!Καλέ τι είστε εσείς??Μια μέρα δεν μπήκα και έκανα αμάν να σας διαβάσω!!!

Εβίνι πολύ χαίρομαι που όλα είναι καλά με το μωράκι σας!!!

Ιωάννα καλώς να δεχτείς την προίκα!!!

Αστεράκι μου με γεια το καρότσι!!Είναι σχεδόν ίδιο με το δικό μου αλλά εμένα είναι BRITAX.Το πήρες 400 μαζί με το καθισματάκι και την καλαθούνα?

Πήγαμε στον γιατρό την Τρίτη.Η γοργονίτσα μας είναι μια χαρά και 611 γρ.!!Μετά τον γιατρό πήγαμε σε μια ταβερνούλα δίπλα στο κύμα και φάγαμε ψαράκια!Τέλεια ήταν!
Χτες και σήμερα το έχω ρίξει στο κέντημα της πάνας που πήρα!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Διαβάζω για κεντήματα και σκέφτομαι πόσο ακαμάτρα είμαι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις