Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ για ακούστε να σας πω!!!θα παιχτει λογοκρισία απο δω και πέρα στο γκρουπάκι μας.....η Ιωάννα απαγορευεται να ξανααναφερει τα κιλά που έχει βάλει(ούτε καν 3???????????) και απαγορευονται επίσης και οι φωτο τύπου παραμυθένια (εεεεεεεεε τι μπουτάκια είναι αυτά?????το κοτοπουλάκι που έφαγα χθες πιο πολύ λίπος είχε στα μπουτάκια του) χαχαχαχαχαχαχα
εεεεεεεε αντε γιατί θα πάθω επιλόχεια κατάθλιψη πριν καν γεννησω....προλόχεια ιντερνετική κατάθλιψη!!!!!!!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ για ακούστε να σας πω!!!θα παιχτει λογοκρισία απο δω και πέρα στο γκρουπάκι μας.....η Ιωάννα απαγορευεται να ξανααναφερει τα κιλά που έχει βάλει(ούτε καν 3???????????) και απαγορευονται επίσης και οι φωτο τύπου παραμυθένια (εεεεεεεεε τι μπουτάκια είναι αυτά?????το κοτοπουλάκι που έφαγα χθες πιο πολύ λίπος είχε στα μπουτάκια του) χαχαχαχαχαχαχα
εεεεεεεε αντε γιατί θα πάθω επιλόχεια κατάθλιψη πριν καν γεννησω....προλόχεια ιντερνετική κατάθλιψη!!!!!!!!!!
χαχαχαχα

Εν τω μεταξύ, σήμερα φρίκαρα μήπως δεν έχω παχύνει αρκετά/όσο πρέπει.
Παίρνω τηλ τη φίλη διαιτολόγο - έγκυο στο 3ο:
Βιαζόταν γιατί φόρτωνε τα 2 παιδιά στο αυτοκίνητο:
- Είναι κάτι γρήγορο;
- Ναι, είμαι φρικαλέα που ανησυχώ που έχω πάρει μόνο 2,3 κιλά;
- ΝΑΙ, ΕΙΣΑΙ! ΓΕΙΑ!

χαχαχαχαχα

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ...ΕΙΣΑΙ!!!!!! Και αν δε βάλεις άλλα 7 τουλάχιστον μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα σε κάνουμε block!!!! χαχαχαχαχα
ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ 2,3 ?????ΘΡΑΣΣΟΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΘΡΑΣΣΟΣ!!!Νούμερα είναι αυτά????

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:ΝΑΙ...ΕΙΣΑΙ!!!!!! Και αν δε βάλεις άλλα 7 τουλάχιστον μέχρι το τέλος της εβδομάδας θα σε κάνουμε block!!!! χαχαχαχαχα
ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ 2,3 ?????ΘΡΑΣΣΟΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΘΡΑΣΣΟΣ!!!Νούμερα είναι αυτά????
Προς υπεράσπισήν μου,
πριν ήμουνα νταρντάνοβα! Embarassed 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, πέρα από την πλάκα τώρα, υπάρχουν κιλά που πρέπει να μπουν οπωσδήποτε;;; Δε νομίζω ε; Μη με τρομάζετε! Γιατί εγώ κιλά γιόκ αλλά η μικρούλα μια χαρά είναι στα κιλάκια της!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Κορίτσια, πέρα από την πλάκα τώρα, υπάρχουν κιλά που πρέπει να μπουν οπωσδήποτε;;; Δε νομίζω ε; Μη με τρομάζετε! Γιατί εγώ κιλά γιόκ αλλά η μικρούλα μια χαρά είναι στα κιλάκια της!
Όχι, για αυτό με κράζει η φιλενάδα μου.
Αφού τα μπεμπέ είναι μια χαρά, συνεχίζουμε όπως είμαστε.
(θα σε επικηρύξει κι εσένα η Julie)

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxaxaxa! Ιωάννα πέθανα στα γέλια με το μωρό της Kate! Καλό!!!
Julie μαζι σου! ξεκίνα τα block! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 21 587529 
Paramythenia μου, παραμυθένιο το κορμί σου! φτου φτου φτου καλέ!
Μια σταλίτσα πλασματάκι με μια όμορφη κοιλίτσα! Respect 
Σοβαρά τώρα...πως το κάνετε? να ξέρω για την επόμενη φορά δηλαδή...
Μονό εγώ πεινάω και λιγουρεύομαι..?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:xaxaxaxaxa! Ιωάννα πέθανα στα γέλια με το μωρό της Kate! Καλό!!!
Julie μαζι σου! ξεκίνα τα block! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 21 587529 
Paramythenia μου, παραμυθένιο το κορμί σου! φτου φτου φτου καλέ!
Μια σταλίτσα πλασματάκι με μια όμορφη κοιλίτσα! Respect 
Σοβαρά τώρα...πως το κάνετε? να ξέρω για την επόμενη φορά δηλαδή...
Μονό εγώ πεινάω και λιγουρεύομαι..?
Ρε συ, εγώ λιγουρεύομαι κάτι πεπόνια και σταφύλια! Πόσο να παχύνω με αυτά;

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...πολύ αδύναμη υπεράσπιση Ιωάννα.....λυπάμαι...δεν επαρκούν τα στοιχεία για την αθώωσή σου!!!!!χαχαχαχα
Παραμυθένια κιλα γιοκ????ουατ ντου γιου μιν??αρ γιου τοκιν του μι??? μπικοζ το μπανάρισμα δε το γλυτώνεις και εσυ!!!χαχαχαχα
Με έχει ταράξει στις κλωτσιές η μπέμπα!!!! ααααα σημερα σιδέρωσα όλα τα εσώρουχα- κορμάκια της(μετά ήρθε μια φίλη μου και πιαστήκαμε στους καφέδες!!!) και αύριο θα πιάσω τα φορμάκια της!!! Τι όμορφα που είναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!εχω ξετρελαθεί ήδη.....τακτοποίησα και τις χαζομαρούλες (καλσονάκια...κορδελίτσες...) άλλη αίσθηση τα κοριτσάκια τελικά!!!Λες και ξαναέγινα μικρούλα και παίζω με κούκλες νιώθω :p

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:...πολύ αδύναμη υπεράσπιση Ιωάννα.....λυπάμαι...δεν επαρκούν τα στοιχεία για την αθώωσή σου!!!!!χαχαχαχα
Παραμυθένια κιλα γιοκ????ουατ ντου γιου μιν??αρ γιου τοκιν του μι??? μπικοζ το μπανάρισμα δε το γλυτώνεις και εσυ!!!χαχαχαχα
Με έχει ταράξει στις κλωτσιές η μπέμπα!!!! ααααα σημερα σιδέρωσα όλα τα εσώρουχα- κορμάκια της(μετά ήρθε μια φίλη μου και πιαστήκαμε στους καφέδες!!!) και αύριο θα πιάσω τα φορμάκια της!!! Τι όμορφα που είναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!εχω ξετρελαθεί ήδη.....τακτοποίησα και τις χαζομαρούλες (καλσονάκια...κορδελίτσες...) άλλη αίσθηση τα κοριτσάκια τελικά!!!Λες και ξαναέγινα μικρούλα και παίζω με κούκλες νιώθω :p
Εγώ πήγα στα prenatal σήμερα και αιστάνθηκα πως χανόμουνα εκεί μέσα!!!!!
Πόσα ρουχαλάκια και δεν ξέρω την τύφλα μου τι να αγοράσω!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγώ τρώω φρούτα και μάλιστα πολλα!
σήμερα ας πούμε έφαγα το ροδακινάκι μου και μετά έφαγα και το παγωτάκι μου και μετά έφαγα και το καρπουζάκι μου!
αλλά όταν έχει παγωτίνια η κατάψυξη πως να μην την ανοίξεις, ε??
όλο γλυκά μου φέρνουν, για το καλό....
είμαι γλυκατζού, το έχω ξαναπεί.Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 21 679259 
(από φαγητό όλη μέρα μόνο μια σαλάτα έχω φάει).

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:...πολύ αδύναμη υπεράσπιση Ιωάννα.....λυπάμαι...δεν επαρκούν τα στοιχεία για την αθώωσή σου!!!!!χαχαχαχα
Παραμυθένια κιλα γιοκ????ουατ ντου γιου μιν??αρ γιου τοκιν του μι??? μπικοζ το μπανάρισμα δε το γλυτώνεις και εσυ!!!χαχαχαχα
Με έχει ταράξει στις κλωτσιές η μπέμπα!!!! ααααα σημερα σιδέρωσα όλα τα εσώρουχα- κορμάκια της(μετά ήρθε μια φίλη μου και πιαστήκαμε στους καφέδες!!!) και αύριο θα πιάσω τα φορμάκια της!!! Τι όμορφα που είναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!εχω ξετρελαθεί ήδη.....τακτοποίησα και τις χαζομαρούλες (καλσονάκια...κορδελίτσες...) άλλη αίσθηση τα κοριτσάκια τελικά!!!Λες και ξαναέγινα μικρούλα και παίζω με κούκλες νιώθω :p

Πλύνατε τα ρουχαλάκια της μικρής ε; Αχ τι καλά! Μπορείτε να μου πείτε πως τα πλένουμε; Στο πλυντήριο ε; Χρωματιστά-λευκά ξεχωριστά. Σε πόσους βαθμούς πρέπει; Α και αν ξέρει κάποια ας με διαφωτίσει σχετικά με τις πάνες, ποιες και τι μέγεθος; Στο Λητώ μας έδωσαν δώρο ένα κουτί που είχε και πάνες libero (2 διαφορετικών μεγεθών) αλλά δεν έχω διαβάσει θετικά σχόλια...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:κι εγώ τρώω φρούτα και μάλιστα πολλα!
σήμερα ας πούμε έφαγα το ροδακινάκι μου και μετά έφαγα και το παγωτάκι μου και μετά έφαγα και το καρπουζάκι μου!
αλλά όταν έχει παγωτίνια η κατάψυξη πως να μην την ανοίξεις, ε??
όλο γλυκά μου φέρνουν, για το καλό....
είμαι γλυκατζού, το έχω ξαναπεί.Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 8 - Σελίδα 21 679259 
(από φαγητό όλη μέρα μόνο μια σαλάτα έχω φάει).
Εγώ αυτά τα δώρα τα πετάω στα σκουπίδια τη δεύτερη μέρα. Δεν γίνεται διαφορετικά κι ας είναι κρίμα!

Paramythenia έγραψε:Πλύνατε τα ρουχαλάκια της μικρής ε; Αχ τι καλά! Μπορείτε να μου πείτε πως τα πλένουμε; Στο πλυντήριο ε; Χρωματιστά-λευκά ξεχωριστά. Σε πόσους βαθμούς πρέπει; Α και αν ξέρει κάποια ας με διαφωτίσει σχετικά με τις πάνες, ποιες και τι μέγεθος; Στο Λητώ μας έδωσαν δώρο ένα κουτί που είχε και πάνες libero (2 διαφορετικών μεγεθών) αλλά δεν έχω διαβάσει θετικά σχόλια...
Για το πλύσιμο δεν ξέρω.
Για πάνες, νομίζω αγόρασε (μιας και είσαι κι εσύ μικροκαμωμένη)
2 πακέτα newborn 0,
2 πακέτα newborn 1 και
2 πακέτα newborn 2 και βλέπεις.

Κι εγώ κάπως έτσι έχω σκεφτεί. Ίσως να μην πάρω newborn 0.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου από τώρα πλύσιμο? Νωρίς δεν είναι? εγώ τα θέλω φρεσκοπλυμένα. θα τα σφήσω να τα κάνω (κάνουν) τέλη Αυγούστου.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Κορίτσια μου από τώρα πλύσιμο? Νωρίς δεν είναι? εγώ τα θέλω φρεσκοπλυμένα. θα τα σφήσω να τα κάνω (κάνουν) τέλη Αυγούστου.
Κι εγώ με ΠΗΤ 23/11, αρχές Οκτώβρη έλεγα να το κάνω

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπόν παραμυθένια μου θα σου πω εγώ προσωπικά τι κάνω...
τα πετάω ΟΛΑ στο πλυντήριο και ασπρα και χρωματιστά, πετάω και μια χρωμοπαγίδα μέσα καλού κακού(αν και σπάνια βγαζουν χρώμα τα παιδικά ρουχαλάκια)... βάζω προδερμ σκόνη και προδερμ μαλακτικό, στους 40 και όλα κομπλέ!!!
η μαμα μου ας πουμε στο πρωτο μου παιδί επέμενε να πλυνουμε όλα τα ρουχάκια στο χέρι, τουλάχιστον όταν ήταν νεογέννητος, αλλα το έψαξα τότε και διάβασα οτι δεν ξεπλένονται πολύ καλά στο χέρι οποτε είναι καλύτερα στο πλυντηριο.εμένα έχει και ειδικό πρόγραμμα για βρεφικά ρουχα οποτε δεν αγχώνομαι!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:Λοιπόν παραμυθένια μου θα σου πω εγώ προσωπικά τι κάνω...
τα πετάω ΟΛΑ στο πλυντήριο και ασπρα και χρωματιστά, πετάω και μια χρωμοπαγίδα μέσα καλού κακού(αν και σπάνια βγαζουν χρώμα τα παιδικά ρουχαλάκια)... βάζω προδερμ σκόνη και προδερμ μαλακτικό, στους 40 και όλα κομπλέ!!!
η μαμα μου ας πουμε στο πρωτο μου παιδί επέμενε να πλυνουμε όλα τα ρουχάκια στο χέρι, τουλάχιστον όταν ήταν νεογέννητος, αλλα το έψαξα τότε και διάβασα οτι δεν ξεπλένονται πολύ καλά στο χέρι οποτε είναι καλύτερα στο πλυντηριο.εμένα έχει και ειδικό πρόγραμμα για βρεφικά ρουχα οποτε δεν αγχώνομαι!!

Μ' αρέσεις!

(κι ας έχεις πάρει πολλά κιλά Razz  )

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για τις πάνες εγω προτείνω pampers newborn 2-5 κιλά τουλάχιστον 4 συσκευασίες (25 πάνες η καθε συσκευασία) για αρχή, και μια μεγάλη συσκευασία 3-6 κιλά για καβάντζα
Τα παμπερς κακά τα ψέματα είναι εγγυηση. όσο για τα libero..εγκρίνω μόνο την art edition με τις πιτσιλιές πάνω!!αλλα και πάλι για βράδυ παμπερς!δε συγκρινεται η απορροφητικότητα..
Ιωάννα πας γυρευοντας...ΠΕΤΑΣ τα γλυκά?????ΑΜΑΡΤΙΑ....
Εβίνι μου αν μπορούν να σου τα κάνουν αργότερα τότε εννοείται οτι είναι πιο καλά έτσι...απλά εμένα δεν μπορεί ούτε η μαμα ουτε η πεθερά οπότε θα πρεπει να τα κάνω σιγά σιγά μόνη...και σκέψου οτι έχω και ενα πλυντηριο σχεδόν κάθε δυο μερες του Κων/νου ήδη!Γι αυτό λεω να τα ετοιμάσω απο τώρα, γτ θα γεννησω απο 8 εως 23 σεπτέμβρη...δηλαδη σε 1,5 με 2 μήνες περίπου, να μη μου μαζευτουν όλα τελευταια στιγμή...

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωαννα μου άρεσε η υποσημείωση...τα ψιλά γράμματα που λένε... Razz

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie,
μόνο pampers δοκίμασες στον Κωνσταντίνο;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:Ιωαννα μου άρεσε η υποσημείωση...τα ψιλά γράμματα που λένε... Razz
Κι έλεγα "δεν θα το σχολιάσει αυτό" Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
babylino...δε μου αρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ.ασε που είναι και πολύ χοντρά
pampers baby dry πολύ καλά
pampers new baby πολύ καλά
pampers active fit καλά
pampers simply dry (πορτοκαλι συσκευασία) χάλι μαύρο
libero ΜΟΝΟ η art edition ήταν ικανοποιητική αλλα και πάλι όχι για όλη νύχτα

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:babylino...δε μου αρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ.ασε που είναι και πολύ χοντρά
pampers baby dry πολύ καλά
pampers new baby πολύ καλά
pampers active fit καλά
pampers simply dry (πορτοκαλι συσκευασία) χάλι μαύρο
libero ΜΟΝΟ η art edition ήταν ικανοποιητική αλλα και πάλι όχι για όλη νύχτα
Κάτσε να τα σημειώσω στο excel με τις αγορές του μπεμπέ!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
έτσι έτσι....να παίρνουν φωτιά τα φύλλα εργασίας!!!!θέλω οργάνωση!!!!!χαχαχα
είναι απόλυτα προσωπική μου άποψη βέβαια όσον αφορά στις πάνες, ας μας πουν και οι άλλες μανούλες sophia και popisophia τι έβαζαν στην Αλέξια και το Σοφάκι να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη άποψη..
Μια φίλη μου ας πούμε μου είπε οτι η μάρκα πανών του Lidl ειναι κορυφή λέει. και φουλ βαμβάκι.εγω δεν το χω δοκιμάσει οποτε δε ξερω...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:έτσι έτσι....να παίρνουν φωτιά τα φύλλα εργασίας!!!!θέλω οργάνωση!!!!!χαχαχα
είναι απόλυτα προσωπική μου άποψη βέβαια όσον αφορά στις πάνες, ας μας πουν και οι άλλες μανούλες sophia και popisophia τι έβαζαν στην Αλέξια και το Σοφάκι να έχουμε μια πιο ολοκληρωμένη άποψη..
Μια φίλη μου ας πούμε μου είπε οτι η μάρκα πανών του Lidl ειναι κορυφή λέει. και φουλ βαμβάκι.εγω δεν το χω δοκιμάσει οποτε δε ξερω...
Κι εγώ έχω 5 φίλες που παίρνουν από τα lidl και δεν έχουν κανένα πρόβλημα και είναι μια χαρά οι πάνες αλλά έχουν νούμερα από 6 μηνών και πάνω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις