Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efaki32 έγραψε:
Εγώ να σου πω την αλήθεια Βίκυ μου ψιλιπροβληματίζομαι γιατί λογικά δεν θα έπρεπε να έχω κάτι από τα γνωστά συμπτώματα ??πέρα απο την κούραση και τη δυσπεψία δεν έχω κάτι άλλο ...αααα και σήμερα παρατήρησα πως η κοιλιά μου πρηστηκε σαν να είμαι ήδη 4 μηνών !!! λες να είναι φυσιολογικό αυτό ?? Οσο για το άγχος που λες δυστυχώς πρέπει ν'αρχίσουμε να το συνηθίζουμε γιατί απο τη στιγμή που αποφασίσαμε να κάνουμε παιδιά αυτό θα γίνει αναπόσπαστο μέρος της υπόλοιπης ζωής μας Very Happy 
να μην προβληματιζεσαι καθολου κοριτσακι μου.....ισα ισα να χαιρεσαι που εχεις μια εγκυμοσυνη χωρις ιδιαιτερα συμπτωματα....εγω να φανταστεις μεχρι στιγμης τα μονα συμπτωματα που εχω ειναι οτι δεν μπορω με τπτ να φαω κρεας....δεν θελω ουτε να το βλεπω.....εμμετους μεχρι στιγμης εχω κανει μονο 3...και εγω στην αρχη ανησυχουσα που δεν ειχα ιδιαιτερα συμπτωματα αλλα τωρα καταλαβα οτι καθε γυναικα ειναι διαφορετικη...ολα θα πανε μια χαρα......

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efaki32 έγραψε:καλημερα εφουλα δεν ξερω αλλα απο χτες το μεσημερι οταν ξυπνησα αρχισαν οι πονοι,βεβαια εχω και ενα προβλημα στη μεση ισως εκανα καποια αποτομη κινηση και με επιασε.θα δειξει τη δευτερα αντε σαββατοκυριακο εμεινε.εσυ πως πας;

Καλημέρα κοριτσάκι μου ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ...εγώ είμαι πιο καλά δεν έχω πλέον εκείνα τα τσιμπηματακια χαμηλά στην κοιλιά τόσο έντονα μόνο που και που..αλλά πολύ κούραση όταν κυκλοφορώ έξω με τη ζέστη !! το μεσημέρι δεν προλαβαίνω κυριολεκτικά ν ακουμπησω στο μαξιλάρι και με παίρνει ο ύπνος χαχαχα ασε που έχω και πρήξιμο στην κοιλιά αυτές τις μέρες και φαίνομαι ήδη σαν να είμαι 4 μηνών !! το έχεις εσύ αυτό ??[/quote] ελα κοπελα μου,πραγματικα και εγω το μεσημερι με το που ξαπλωσω,κλεινουν τα ματια μου,που εγω δεν κοιμομοουν ποτε μεσημερι.και εγω πρηξιμο αλλα οχι τοσο στη κοιλια,οσο στο στηθος,με ποναει υπερβολικα.την δευτερα που θα παω θα σου πω νεοτερα τι ειδαμε.παλι καλα δεν εχουμε εμετους και ουτε θελω να εχω γιατι αρκετα εχω ταλαιπωρηθει κατα καιρους με γαστρεντεριτιδες.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κορίτσια μου τι περιπέτεια πέρασα σήμερα !!! Το πρωί είδα κάμποσο αιματάκι και πανικοβλήθηκα είπα να περιμένω κάποιες ώρες μπας και σταματήσει αλλά τίποτα ..εντωμεταξύ δεν μπορούσα να βρω και τη γιατρό μου γιατί ήταν σε τοκετό οπότε ενημερώνω την αδερφή μου και κανονίζει να πάω επειγόντως στο νοσοκομείο να κάνω έναν υπέρηχο για να δούμε τι γίνεται αν και μου είπε πως μάλλον δεν είναι τίποτα αλλά που να ησυχάσω εγώ ...ευτυχώς όμως όλα φαίνονται μια χαρά και αν και πολύ νωρίς ,είμαι 5w 4d, ακούσαμε καρδούλα !!! Κορίτσια τι Μ Α Γ Ι Κ Ο και συγκλονιστικό συναίσθημα ήταν αυτό !!! Η συγκίνηση μου απλά δεν περιγράφεται ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι βουρκώνω ...τώρα περιμένω το ραντεβού της Τρίτης να τα δούμε όλα αναλυτικά..από συμπτώματα ακόμα τίποτα για να δούμε αν θα συνεχίσουμε έτσι...αντε μακάρι σύντομα και άλλα κοριτσάκια να προστεθούν στην παρέα μας για να τα λέμε ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 2 654316 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efaki32 έγραψε:Αχ κορίτσια μου τι περιπέτεια πέρασα σήμερα !!! Το πρωί είδα κάμποσο αιματάκι και πανικοβλήθηκα είπα να περιμένω κάποιες ώρες μπας και σταματήσει αλλά τίποτα ..εντωμεταξύ δεν μπορούσα να βρω και τη γιατρό μου γιατί ήταν σε τοκετό οπότε ενημερώνω την αδερφή μου και κανονίζει να πάω επειγόντως στο νοσοκομείο να κάνω έναν υπέρηχο για να δούμε τι γίνεται αν και μου είπε πως μάλλον δεν είναι τίποτα αλλά που να ησυχάσω εγώ ...ευτυχώς όμως όλα φαίνονται μια χαρά και αν και πολύ νωρίς ,είμαι 5w 4d, ακούσαμε καρδούλα !!! Κορίτσια τι Μ Α Γ Ι Κ Ο και συγκλονιστικό συναίσθημα ήταν αυτό !!! Η συγκίνηση μου απλά δεν περιγράφεται ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι βουρκώνω ...τώρα περιμένω το ραντεβού της Τρίτης να τα δούμε όλα αναλυτικά..από συμπτώματα ακόμα τίποτα για να δούμε αν θα συνεχίσουμε έτσι...αντε μακάρι σύντομα και άλλα κοριτσάκια να προστεθούν στην παρέα μας για να τα λέμε ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 2 654316 
αχ κοριτσακι μου τι περασες και εσυ.....δοξα το Θεο ολα ειναι καλα και ετσι να συνεχισουν.....ξεκουρασου κιολας κοριτσι μου...δεν χρειαζεται να κανεις δουλειες.....τα μωρακια θελουν ξεκουραση....ενταξει κοριτσι μου;;;;;

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efaki32 έγραψε:Αχ κορίτσια μου τι περιπέτεια πέρασα σήμερα !!! Το πρωί είδα κάμποσο αιματάκι και πανικοβλήθηκα είπα να περιμένω κάποιες ώρες μπας και σταματήσει αλλά τίποτα ..εντωμεταξύ δεν μπορούσα να βρω και τη γιατρό μου γιατί ήταν σε τοκετό οπότε ενημερώνω την αδερφή μου και κανονίζει να πάω επειγόντως στο νοσοκομείο να κάνω έναν υπέρηχο για να δούμε τι γίνεται αν και μου είπε πως μάλλον δεν είναι τίποτα αλλά που να ησυχάσω εγώ ...ευτυχώς όμως όλα φαίνονται μια χαρά και αν και πολύ νωρίς ,είμαι 5w 4d, ακούσαμε καρδούλα !!! Κορίτσια τι Μ Α Γ Ι Κ Ο και συγκλονιστικό συναίσθημα ήταν αυτό !!! Η συγκίνηση μου απλά δεν περιγράφεται ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι βουρκώνω ...τώρα περιμένω το ραντεβού της Τρίτης να τα δούμε όλα αναλυτικά..από συμπτώματα ακόμα τίποτα για να δούμε αν θα συνεχίσουμε έτσι...αντε μακάρι σύντομα και άλλα κοριτσάκια να προστεθούν στην παρέα μας για να τα λέμε ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 2 654316 
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΡΟΛΟΙ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΙΩΣΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑ...ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΜΩΣ.ΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ;ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΣΥΖΥΓΟΣ ΜΑΖΙ;ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΡΙΟ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΙΑ.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

αχ κοριτσακι μου τι περασες και εσυ.....δοξα το Θεο ολα ειναι καλα και ετσι να συνεχισουν.....ξεκουρασου κιολας κοριτσι μου...δεν χρειαζεται να κανεις δουλειες.....τα μωρακια θελουν ξεκουραση....ενταξει κοριτσι μου;;;;;[/quote]

Ναι απο εδώ και πέρα θα προσέχω περισσοτερο κοριτσάκι μου,επειδή μέχρι τώρα δεν είχα συμπτώματα είχα υπερεκτιμήσει λίγο την κατασταση και δεν ξεκουραζόμουν αρκετά ...αλλά μετά τον χθεσινό φόβο τα χρειάστηκα κανονικά...οι εξετάσεις που περίμενες εσύ πέρα απο την αυχενική βγήκαν κορίτσι μου ??

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΡΟΛΟΙ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΙΩΣΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑ...ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΜΩΣ.ΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ;ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΣΥΖΥΓΟΣ ΜΑΖΙ;ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΡΙΟ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΙΑ.[/quote]

Πολύ φόβος Σπυριδούλα μου δεν λες τίποτα νόμιζα πως τελείωσαν όλα..αλλά το ζουζούνι μας έχει διαφορετική άποψη και η γιατρός έπαθε πλάκα που το ακούσαμε τόσο νωρίς...όσο για τους πόνους περιόδου επειδή θυμάμαι είχες ένα τέτοιο θέμα μου είπε πως είναι φυσιολογικό καθε που αλλάζεις μήνα να σε πιάνουν ...μην μου ανησυχείς είναι παρα πολυ πιθανο ν ακουσεις καρδουλα αλλα να μην αφηνουν το συζυγο να παρει αδεια ?? ελεος πια εστω για μερικες ωρες να προλαβει το ραντεβου στο γιατρο τοσο αυστηροι ειναι τελος πάντων ??Ειναι μεγαλη υποθεση και για τους αντρες ,ο δικος μου ψιλοσυγκινηθηκε να φανταστεις... Εμείς την Τριτη θα πάμε τωρα στην γιατρό μου αυτη τη φορά για να τα δούμε αναλυτικα ...

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας!

Είμαι κι εγώ εγκυούλα στο 3ο μας παιδάκι!
Είμαι περίπου 8 εβδομάδων. Έχω πάει μέχρι τώρα 2 φορές στο γιατρό γαι υπέρηχο, έκανα εξετάσεις προγεννητικού- όλα καλά.
Λίγο αιματάκι και λίγο καφέ είχα δει κι εγώ στην 2η εγκυμοσύνη μου αλλά και σε αυτή για μια μέρα αλλά δεν ήταν τίποτα. Να ξεκουραζόμαστε όσο γίνεται και όλα θα πάνε καλά.
Από συμπτώματα δεν έχω κάτι ιδιαίτερο, μόνο μια άισθηση αναγούλας και 1 μέρα που έκανα εμετό. Μου έχει ανοίξει όμως πολύ η όρεξη Laughing 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
MariaIoanna έγραψε:Γεια σας!

Είμαι κι εγώ εγκυούλα στο 3ο μας παιδάκι!
Είμαι περίπου 8 εβδομάδων. Έχω πάει μέχρι τώρα 2 φορές στο γιατρό γαι υπέρηχο, έκανα εξετάσεις προγεννητικού- όλα καλά.
Λίγο αιματάκι και λίγο καφέ είχα δει κι εγώ στην 2η εγκυμοσύνη μου αλλά και σε αυτή για μια μέρα αλλά δεν ήταν τίποτα. Να ξεκουραζόμαστε όσο γίνεται και όλα θα πάνε καλά.
Από συμπτώματα δεν έχω κάτι ιδιαίτερο, μόνο μια άισθηση αναγούλας και 1 μέρα που έκανα εμετό. Μου έχει ανοίξει όμως πολύ η όρεξη Laughing 
με το καλο κοπελα μου ολα να πανε τελεια σε ολες μας.και μενα μου εχει ανοιξει η ορεξη αλλα ευτυχως οχι για γλυκαLaughing εγω σημερα εκανα πρωτη φορα εμετο και επισης εντονο πρηξιμο στο στηθος,πονακια χαμηλα και πονοι στη μεση;ποτε ακουσατε καρδουλα;

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efaki32 έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ;ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΡΟΛΟΙ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΝΙΩΣΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑ...ΔΟΞΑ ΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΜΩΣ.ΛΕΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΚΑΡΔΟΥΛΑ;ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΣΥΖΥΓΟΣ ΜΑΖΙ;ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΡΙΟ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΠΙΑ.

Πολύ φόβος Σπυριδούλα μου δεν λες τίποτα νόμιζα πως τελείωσαν όλα..αλλά το ζουζούνι μας έχει διαφορετική άποψη και η γιατρός έπαθε πλάκα που το ακούσαμε τόσο νωρίς...όσο για τους πόνους περιόδου επειδή θυμάμαι είχες ένα τέτοιο θέμα μου είπε πως είναι φυσιολογικό καθε που αλλάζεις μήνα να σε πιάνουν ...μην μου ανησυχείς είναι παρα πολυ πιθανο ν ακουσεις καρδουλα αλλα να μην αφηνουν το συζυγο να παρει αδεια ?? ελεος πια εστω για μερικες ωρες να προλαβει το ραντεβου στο γιατρο τοσο αυστηροι ειναι τελος πάντων ??Ειναι μεγαλη υποθεση και για τους αντρες ,ο δικος μου ψιλοσυγκινηθηκε να φανταστεις... Εμείς την Τριτη θα πάμε τωρα στην γιατρό μου αυτη τη φορά για να τα δούμε αναλυτικα ...[/quote] καλα αν το παθαινα εγω αυτο θα ειχα πλανταξει στο κλαμα και θα ειχα παθει και κριση πανικου δεν ειμαι καθολου ψυχραιμη.μπραβο σου που το αντιμετωπισες ψυχραιμα και εκανες τις σωστες κινησεις.ναι δεν του δινουν αλλα οταν του ειπα οτι υπαρχει πιθανοτητα να ακουσουμε και καρδουλα τους ξαναπηρε τηλ.ισως επειδη η χοριακη μας ηταν πολυ κοντα στις μερες καθυστερησης να ακουσω και εγω γιατι απο οτι εχω διαβασει πανω απο 6000 ακους χοριακη,δεν ξερω κατα ποσο ισχυει βεβαια.απο την αλλη οτι και να δουμε αυριο καλο θα ειναι ας πηγαινουν ολα καλα και ολα θα ερθουν μετα.σημερα εκανα πρωτη φορα εμετο ειχα εντονη αναγουλα.θα μας δωσουν και τις εξετασεις προγεννετικου ελεγχου ε;παλι καλα αυτοι οι πονοι περιοδου που ειναι φυσιολογικοι.

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ακούσαμε καρδούλα στις 7 εβδομάδες περίπου, αν και από την πρώτη επίσκεψη είδαμε το σποράκι να τρεμοπαίζει και με ζουμ ο γιατρός μου έδειξε ότι χτυπάει η καρδούλα. Όλα θα πάνε καλά θα δεις.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaIoanna έγραψε:ακούσαμε καρδούλα στις 7 εβδομάδες περίπου, αν και από την πρώτη επίσκεψη είδαμε το σποράκι να τρεμοπαίζει και με ζουμ ο γιατρός μου έδειξε ότι χτυπάει η καρδούλα. Όλα θα πάνε καλά θα δεις.

Με το καλό κοπέλα μου το τρίτο μωράκι !!!Μπράβο που όλα είναι σούπερ μέχρι στιγμής ...Αντε να μας δίνεις τα φώτα σου σαν πιο έμπειρη μανούλα που είσαι ήδη χαχαχα ΠΗΤ πότε σου έδωσε ο γιατρός ??

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλα αν το παθαινα εγω αυτο θα ειχα πλανταξει στο κλαμα και θα ειχα παθει και κριση πανικου δεν ειμαι καθολου ψυχραιμη.μπραβο σου που το αντιμετωπισες ψυχραιμα και εκανες τις σωστες κινησεις.ναι δεν του δινουν αλλα οταν του ειπα οτι υπαρχει πιθανοτητα να ακουσουμε και καρδουλα τους ξαναπηρε τηλ.ισως επειδη η χοριακη μας ηταν πολυ κοντα στις μερες καθυστερησης να ακουσω και εγω γιατι απο οτι εχω διαβασει πανω απο 6000 ακους χοριακη,δεν ξερω κατα ποσο ισχυει βεβαια.απο την αλλη οτι και να δουμε αυριο καλο θα ειναι ας πηγαινουν ολα καλα και ολα θα ερθουν μετα.σημερα εκανα πρωτη φορα εμετο ειχα εντονη αναγουλα.θα μας δωσουν και τις εξετασεις προγεννετικου ελεγχου ε;παλι καλα αυτοι οι πονοι περιοδου που ειναι φυσιολογικοι.[/quote]

Αυτο με τις τιμές χοριακής και την καρδουλα δεν το γνωριζω να σου πω την αληθεια στο νοσοκομειο μου ειπαν πως το νωριτερο που μπορουν ν ακουσουν ειναι στις 5w 6d εμας τωρα πως ακουστηκε ειναι απορίας άξιον !!ναι αυριο θα σου δωσει ενα κατεβατο εξετασεις να κανεις και μακαρι κοριτσι μου ν'ακουσεις και την καρδουλα ειναι απιστευτο συναισθημα !! Θα λιώσεις εκείνη τη στιγμή !!

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efaki32 έγραψε: καλα αν το παθαινα εγω αυτο θα ειχα πλανταξει στο κλαμα και θα ειχα παθει και κριση πανικου δεν ειμαι καθολου ψυχραιμη.μπραβο σου που το αντιμετωπισες ψυχραιμα και εκανες τις σωστες κινησεις.ναι δεν του δινουν αλλα οταν του ειπα οτι υπαρχει πιθανοτητα να ακουσουμε και καρδουλα τους ξαναπηρε τηλ.ισως επειδη η χοριακη μας ηταν πολυ κοντα στις μερες καθυστερησης να ακουσω και εγω γιατι απο οτι εχω διαβασει πανω απο 6000 ακους χοριακη,δεν ξερω κατα ποσο ισχυει βεβαια.απο την αλλη οτι και να δουμε αυριο καλο θα ειναι ας πηγαινουν ολα καλα και ολα θα ερθουν μετα.σημερα εκανα πρωτη φορα εμετο ειχα εντονη αναγουλα.θα μας δωσουν και τις εξετασεις προγεννετικου ελεγχου ε;παλι καλα αυτοι οι πονοι περιοδου που ειναι φυσιολογικοι.

Αυτο με τις τιμές χοριακής και την καρδουλα δεν το γνωριζω να σου πω την αληθεια στο νοσοκομειο μου ειπαν πως το νωριτερο που μπορουν ν ακουσουν ειναι στις 5w 6d εμας τωρα πως ακουστηκε ειναι απορίας άξιον !!ναι αυριο θα σου δωσει ενα κατεβατο εξετασεις να κανεις και μακαρι κοριτσι μου ν'ακουσεις και την καρδουλα ειναι απιστευτο συναισθημα !! Θα λιώσεις εκείνη τη στιγμή !! [/quote] παντως εχουν περασει λογικα 24 μερες απο τη συλληψη,και παρα τρεις μερες εχω δυο εβδομαδες καθυστερηση ολο τα μετραω χαχαχχαχαχα.εχω καλη προαισθηση κατι θα δουμε εστω και να τρεμοπαιζει κατι.καλα θα λιωσω 100 τοις εκατο οταν ειδα το τεστ εκλαιγα συνεχεια ημερουσα και ξαναρχιζα χαχαχαχα αντε κοπελα μου μαζι θα πορευομαστε χαχαχα ειμαστε πολυ κοντα.παντως για πιθανη ημερομηνια τοκετου οπως πατησα στα διαφορα site στο περιπου δηλαδη βγαζει 24 μαρτιου αλλα ολα θα μας τα πει ο γιατρος αναλυτικα,θα τον ζαλισω στις ερωτησεις αυριο.

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο γιατρός μου είπε ΠΗΤ 02/03/14

εγώ σαν βετεράνος Laughing  σας λέω να μην τρελαίνεστε με κάθε πόνο που νιώθετε, μη συγκρίνουμε μεταξύ μας συμπτώματα κλπ- κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Ακόμη και το αίμα δε σημαίνει ντε και καλά αποβολή. Σε κάποιες γυναίκες είναι σύμπτωμα στην αλλαγή κάθε μήνα. Συμβουλευτείτε το γιατρό σας και με ηρεμία θα περνάει ο καιρός.

Έτσι αγχωνόμουν κι εγώ στο πρώτο μου,

41ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 2 Empty πονοι χαμηλα.....μηπως????????? Κυρ Ιουλ 21, 2013 8:08 am

efi24


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια μου καλησπερα....θελω τα φωτα σας....προσπαθουμε με τον αντρουλη μου 1,5 χρονο για μωρακι....αυτο το μηνα πηγαμε στο γιατρο κ ειδε 1 ωοθυλακιο 13 χιλ....περιμενω περιοδο 24/7 κ εδω κ 5 μερες εχω φοβερο πριξιμο στην κοιλια λες κ εχω παρει 5 κιλα κ τωρα μερικα πονακια χαμηλα στο κεντρο κ τσιμπιματακια κ σαν μουδιασμα....ειχε καποια απο εσας παρομοια συμπτοματα?????????σας παρακαλω απαντηστε μου....(εχω κ μερικες ανακατοσουρες αλλα φοβαμαι μηπως ειναι της φαντασιας μου....)

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="efi24"]κοριτσια μου καλησπερα....θελω τα φωτα σας....προσπαθουμε με τον αντρουλη μου 1,5 χρονο για μωρακι....αυτο το μηνα πηγαμε στο γιατρο κ ειδε 1 ωοθυλακιο 13 χιλ....περιμενω περιοδο 24/7 κ εδω κ 5 μερες εχω φοβερο πριξιμο στην κοιλια λες κ εχω παρει 5 κιλα κ τωρα μερικα πονακια χαμηλα στο κεντρο κ τσιμπιματακια κ σαν μουδιασμα....ειχε καποια απο εσας παρομοια συμπτοματα?????????σας παρακαλω απαντηστε μου....(εχω κ μερικες ανακατοσουρες αλλα φοβαμαι μηπως ειναι της φαντασιας μου....)

Συνονόματή μου μακάρι με το καλό να μην σου έρθει αυτό το μήνα !!! Αυτά τα συμπτώματα σ'εμένα παρουσιάστηκαν μετα την καθυστέρηση ακριβώς και αφού έκανα την χοριακή..γενικά δεν είχα καμία προειδοποίηση νωρίτερα το μοναδικό που με υποψίασε ήταν η καθυστέρηση γιατί η περίοδος μου ήταν πάντα ρολόϊ..περίμενε μερικές μερούλες ακόμα και μετά κατευθείαν για χοριακή αν έχεις καθυστέρηση ...ελπίζω να μας έχεις σύντομα πολύ ευχάριστα νέα και να προστεθείς στην ομάδα μας ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 2 654316 

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaIoanna έγραψε:ο γιατρός μου είπε ΠΗΤ 02/03/14

εγώ σαν βετεράνος Laughing  σας λέω να μην τρελαίνεστε με κάθε πόνο που νιώθετε, μη συγκρίνουμε μεταξύ μας συμπτώματα κλπ- κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Ακόμη και το αίμα δε σημαίνει ντε και καλά αποβολή. Σε κάποιες γυναίκες είναι σύμπτωμα στην αλλαγή κάθε μήνα. Συμβουλευτείτε το γιατρό σας και με ηρεμία θα περνάει ο καιρός.

Έτσι αγχωνόμουν κι εγώ στο πρώτο μου,

Εχεις απόλυτο δίκιο κορίτσι μου ψυχραιμία θέλει πανω απ'όλα είμαστε υπερβολικοι μερικές φορές αλλά σιγά σιγά θα μαθαίνουμε ..εγώ με υπολογισμό από ένα σάιτ που βρήκα μου βγαζει ΠΗΤ 17-3-2014 αλλά περιμένω να με ενημερώσει η γιατρός μου την Τρίτη ..

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
παντως εχουν περασει λογικα 24 μερες απο τη συλληψη,και παρα τρεις μερες εχω δυο εβδομαδες καθυστερηση ολο τα μετραω χαχαχχαχαχα.εχω καλη προαισθηση κατι θα δουμε εστω και να τρεμοπαιζει κατι.καλα θα λιωσω 100 τοις εκατο οταν ειδα το τεστ εκλαιγα συνεχεια ημερουσα και ξαναρχιζα χαχαχαχα αντε κοπελα μου μαζι θα πορευομαστε χαχαχα ειμαστε πολυ κοντα.παντως για πιθανη ημερομηνια τοκετου οπως πατησα στα διαφορα site στο περιπου δηλαδη βγαζει 24 μαρτιου αλλα ολα θα μας τα πει ο γιατρος αναλυτικα,θα τον ζαλισω στις ερωτησεις αυριο.[/quote]

Εμένα σαν ημερομηνία μου εβγαλε στις 17 Μαρτίου αλλά και γω θα περιμένω ν'ακούσω από τη γιατρό μου τα πάντα..λογικά πάντως θα είμαστε πολύ κοντά Very Happy  αντε κορίτσι μου αυριο που θα πας θ'ακούσεις τα ευχαριστα και θα ξεαγχωθείς λιγάκι...σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 2 417472 οταν μπορέσεις μπες να μας πεις τα νέα σου Smile 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efaki32 έγραψε:παντως εχουν περασει λογικα 24 μερες απο τη συλληψη,και παρα τρεις μερες εχω δυο εβδομαδες καθυστερηση ολο τα μετραω χαχαχχαχαχα.εχω καλη προαισθηση κατι θα δουμε εστω και να τρεμοπαιζει κατι.καλα θα λιωσω 100 τοις εκατο οταν ειδα το τεστ εκλαιγα συνεχεια ημερουσα και ξαναρχιζα χαχαχαχα αντε κοπελα μου μαζι θα πορευομαστε χαχαχα ειμαστε πολυ κοντα.παντως για πιθανη ημερομηνια τοκετου οπως πατησα στα διαφορα site στο περιπου δηλαδη βγαζει 24 μαρτιου αλλα ολα θα μας τα πει ο γιατρος αναλυτικα,θα τον ζαλισω στις ερωτησεις αυριο.

Εμένα σαν ημερομηνία μου εβγαλε στις 17 Μαρτίου αλλά και γω θα περιμένω ν'ακούσω από τη γιατρό μου τα πάντα..λογικά πάντως θα είμαστε πολύ κοντά Very Happy  αντε κορίτσι μου αυριο που θα πας θ'ακούσεις τα ευχαριστα και θα ξεαγχωθείς λιγάκι...σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 2 417472 οταν μπορέσεις μπες να μας πεις τα νέα σου Smile [/quote] ελα κοπελα μου πηγαμε σημερα το πρωι πρωτα απο ολα μου λεει ειναι ενδομητριο.κατοπιν μου ειπε οτι ειναι νωρις γιατι ειμαι 5 εβδομαδων και ειδε μονο το σακο,ομως δεν τον ειδα πολυ αισιοδοξο,μου ειπε να ξαναπαω την αλλη τεταρτη για να εχουμε μια πιο ξεκαθαρη εικονα.οταν μαλιστα του ειπα οτι εχω πονους περιοδου ,μου ειπε οτι δεν ειναι φυσιολογικο και να μην εχω σεξουαλικες επαφες ουτε μπανιο στη θαλασσα κτλ γιατι ειδικα το σεξ σε συνδυασμο με αυτους τους πονους μπορουν να οδηγησουν σε αποβολη και πραγματικα με αγχωσε,μου ειπε να προσεχω.αλλα εμεις ετσι και αλλιως δεν εχουμε ερθει σε επαφη απο την ημερα που το μαθαμε.ο αντρας μου μού λεει οτι τα ερμηνευω οπως θελω εγω,δηλαδη απαισιοδοξα ενω ο γιατρος απλα ειπε να προσεχω.την αλλη τεταρτη ειπε θα μου γραψει τις εξετασεις και ολα τα συναφη.για να δουμε...

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efi24 έγραψε:κοριτσια μου καλησπερα....θελω τα φωτα σας....προσπαθουμε με τον αντρουλη μου 1,5 χρονο για μωρακι....αυτο το μηνα πηγαμε στο γιατρο κ ειδε 1 ωοθυλακιο 13 χιλ....περιμενω περιοδο 24/7 κ εδω κ 5 μερες εχω φοβερο πριξιμο στην κοιλια λες κ εχω παρει 5 κιλα κ τωρα μερικα πονακια χαμηλα στο κεντρο κ τσιμπιματακια κ σαν μουδιασμα....ειχε καποια απο εσας παρομοια συμπτοματα?????????σας παρακαλω απαντηστε μου....(εχω κ μερικες ανακατοσουρες αλλα φοβαμαι μηπως ειναι της φαντασιας μου....)






καλησπερα εφη ολα αυτα ναι μπορει να ειναι συμπτωματα εγκυμοσυνης αλλα παραλληλα και περιοδου.εγω σαν συμπτωμα πριν την καθυστερηση ειχα το πολυ προωρο πρηξιμο στο στηθος.εκανα self clear 3 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο.δειχνει οπως δειχνει και η χοριακη 4 μερες πριν.ποσων ημερων ειναι ο κυκλος σου;ειναι σιγουρο δηλαδη οτι περιμενεις 24 ιουλιου;ειναι σταθερος ο κυκλος σου;παντως αυριο αν δεν μπορεις να περιμενεις μια χοριακη θα δειξει 100 τοις εκατο αν εισαι η οχι.περιμενουμε νεα σου καλη επιτυχια αντε να ερθεις και εσυ στην παρεα μας να τα λεμε.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
 ελα κοπελα μου πηγαμε σημερα το πρωι πρωτα απο ολα μου λεει ειναι ενδομητριο.κατοπιν μου ειπε οτι ειναι νωρις γιατι ειμαι 5 εβδομαδων και ειδε μονο το σακο,ομως δεν τον ειδα πολυ αισιοδοξο,μου ειπε να ξαναπαω την αλλη τεταρτη για να εχουμε μια πιο ξεκαθαρη εικονα.οταν μαλιστα του ειπα οτι εχω πονους περιοδου ,μου ειπε οτι δεν ειναι φυσιολογικο και να μην εχω σεξουαλικες επαφες ουτε μπανιο στη θαλασσα κτλ γιατι ειδικα το σεξ σε συνδυασμο με αυτους τους πονους μπορουν να οδηγησουν σε αποβολη και πραγματικα με αγχωσε,μου ειπε να προσεχω.αλλα εμεις ετσι και αλλιως δεν εχουμε ερθει σε επαφη απο την ημερα που το μαθαμε.ο αντρας μου μού λεει οτι τα ερμηνευω οπως θελω εγω,δηλαδη απαισιοδοξα ενω ο γιατρος απλα ειπε να προσεχω.την αλλη τεταρτη ειπε θα μου γραψει τις εξετασεις και ολα τα συναφη.για να δουμε...[/quote]

Εαν είσαι 5 εβδομαδων τότε όντως είναι πάρα μα πάρα πολύ νωρίς για καρδούλα κοριτσάκι μου...καταρχήν ηρέμησε δεν σου είπε τίποτα αρνητικό...ειναι πολύ θετικό καταρχην που είναι εδομήτριο..και απ'οτι καταλαβα εισαι ακριβως 1 εβδομαδα λιγοτερο απο εμενα οποτε την επομενη εβδομαδα που σου ειπε να πας θα εισαι 6 εβδομαδων και κάτι ημερων οποτε σιγουρα θ'ακουσεις καρδούλα..οσο για τις επαφες και τη θάλασσα είναι θεμα γιατρου πιστευω απ'οτι μου εξηγησαν προχθες στο νοσοκομείο οι επαφές με το συζυγο δεν μπορουν να βλάψουν το εμβρυο διότι αυτό βρίσκεται πολύ ψηλά και δεν υπάρχει περίπτωση να το φτάσει να στο πω και έτσι...πάντως σε κάθε περίπτωση οφείλεις ν ακολουθεις τις οδηγίες του γιατρού αυτος σε παρακολουθει και ξερει καλυτερα ...εσυ να μην αγχωνεσαι όσο μπορεις όμως και όλα θα πάνε καλα ... I love you 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ναι εχεις δικιο σε ολα απλα ειμαι απο τη φυση μου τοσο ανυπομονη,μου ειπε και ο γιατρος οτι την τεταρτη υπαρχει πιθανοτητα να ακουσουμε την καρδουλα του.σημερα εχω κανει 2 φορες εμετο.πρωι και απογευμα εχω αναγουλες.εσυ πως πας;αυριο περιμενω νεοτερα απογευμα η πρωι θα πατε;

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spiridoula27 έγραψε:ναι εχεις δικιο σε ολα απλα ειμαι απο τη φυση μου τοσο ανυπομονη,μου ειπε και ο γιατρος οτι την τεταρτη υπαρχει πιθανοτητα να ακουσουμε την καρδουλα του.σημερα εχω κανει 2 φορες εμετο.πρωι και απογευμα εχω αναγουλες.εσυ πως πας;αυριο περιμενω νεοτερα απογευμα η πρωι θα πατε;

από αναγούλες και γω αλλο τιποτα σημερα Σπυριδουλα μου !!! Μ 'εχει ταραξει το στομαχι μου εμετο δεν εχω κανει ακομα αλλα νιωθω συνεχεια πως ειμαι κοντα Crying or Very sad το απογευμα εχουμε ραντεβου θα προσπαθησω να μπω το βραδακι μετα να σου πω ...παντως μην μου στεναχωριεσαι ολα θα πανε πολυ καλα απλα ο γιατρος σου ειναι πολυ σχολαστικος και θελει να πηγαινει με πολυ προσοχη δεν ειναι πως ειδε κατι κακο αλλα σε καταλαβαινω καθε ραντεβου με το γιατρο μας θα ειναι με την ψυχη στο στομα στην αρχη Very Happy υπομονη και θα το περασουμε το δυσκολο διαστημα Wink 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εφουλα καλημερα τι εγινε;πηγες;για πες μας νεοτερα.εγω χτες περασα μια πολυ δυσκολη μερα με εμετους και παρα πολυ εντονο πονο στο στομαχι ωσπου διαπιστωσα οτι οταν τρωω λιγο,σταματαω και ξαναρχιζω κατοπιν σε λιγο τοτε δεν με πιανει το στομαχι.ειναι αυτο που μου ελεγες με τη δυσπεψια.το πρωτο τριμηνο ειναι δυσκολο λενε για να δουμε.τα αλλα κοριτσια μας τι κανουν;εφουλα 2 ειχαμε κανενα νεοτερο;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις