Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spiridoula27 έγραψε:εφουλα καλημερα τι εγινε;πηγες;για πες μας νεοτερα.εγω χτες περασα μια πολυ δυσκολη μερα με εμετους και παρα πολυ εντονο πονο στο στομαχι ωσπου διαπιστωσα οτι οταν τρωω λιγο,σταματαω και ξαναρχιζω κατοπιν σε λιγο τοτε δεν με πιανει το στομαχι.ειναι αυτο που μου ελεγες με τη δυσπεψια.το πρωτο τριμηνο ειναι δυσκολο λενε για να δουμε.τα αλλα κοριτσια μας τι κανουν;εφουλα 2 ειχαμε κανενα νεοτερο;

Αμάν βρε κοπέλα μου αυτό με τον εμετό όντως δεν αντέχεται προσπάθησε να κάνεις πολλά και μικρά γεύματα μήπως και ανακουφίζεται έτσι το στομάχι σου... και γω τις τρεις τελευταιες μερες έχω παρα πολυ κουραση,δεν μπορω να κανω πάνω απο δυο δουλειες την ημερα και αμεσως αρχιζω να πονάω χαμηλα στην κοιλια...στη γιατρό πάντως όλα ήταν σούπερ ακουσαμε πολυ καθαρότερα και για περισσοτερη ωρα την καρδουλα και όλες οι μετρησεις ήταν άψογες προς το παρον...μου έδωσε δύο σελιδες εξετάσεις για τον προγεννητικό τις έκανα ήδη και τ'αποτελέσματα θα βγουν την Παρασκευή ,ελπίζω και εκείνα να είναι εξίσου πολύ καλά..Ημερομηνία τελική μου έδωσε στις 18-3-2014 !! Μπάνιο στη θάλασσα μου επέτρεψε κανονικά με τις γνωστές συμβουλές αλλά μου απαγόρευσε τις επαφές μέχρι το επόμενο ραντεβού στις 19 Αυγούστου και αυτό είναι η αλήθεια ότι με φρίκαρε αλλά χαλάλι χαχαχαχαχαχα Σήμερα θα φύγουμε για μία εβδομάδα περίπου διακοπούλες να χαλαρώσουμε λιγάκι...πιστεύω κοριτσάκι μου την Τετάρτη που θα πας να ακουσεις και εσύ εξίσου ευχάριστα ,θα εισαι και εσυ 6 εβδομάδων οποτε σίγουρα θα ακούσετε και καρδούλα I love you  θα προσπαθήσω αυτές τις μέρες να μπω αν βρω ιντερνετ για να μαθαίνω νέα σου,μην μου αγχώνεσαι και να ξεκουράζεσαι όσο περισσότερο μπορείς ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 3 417472 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ελα κοπελα μου χαιρομαι πολυ για τα ευχαριστα.οι εξετασεις μονο αιματος ειναι η και αλλες;καλα κανετε πηγαινετε να ηρεμησετε λιγακι,εγω δεν εχω κουραγιο ουτε δυο βηματα να κανω με εχει παρει πολυ αποκατω οτι και να μυριζω απο κολωνια φαγητο ακομα και αφρολουτρο αμεσως ναυτια δεν το αντεχω αλλο πραγματικα οσο σκεφτομαι οτι θα ηρεμησω μετα τους 3 μηνες τρελαινομαι.ναι και μενα μου ειπε να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και ειδικα πρωινες ωρες αλλα εγω τις πρωινες ωρες ειμαι τελειως αλλου απο την ναυτια χαχχαχα που πηγατε;εμεις ειχαμε ενα σ/κ στον πορο πριν μαθουμε τα ευχαριστα και λεμε κατα τον σεπτεμβρη να παμε και πουθενα αλλου πρωτα ο Θεος.παντως με ολες αυτες τις ορμονικες αλλαγες οπως ναυτιες κτλ τουλαχιστον ηρεμησα οτι ολα πανε καλα και την τεταρτη θα παω πιο αισιοδοξη.να σε ρωτησω σε ζυγισε η σου εδωσε καποια συγκεγκριμενη διατροφη η οχι;να τα περασετε σουπερ και οπως βρεις ευκαιρια μπες.

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
pou eisaste koritsia;;;;;;

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spiridoula27 έγραψε:ελα κοπελα μου χαιρομαι πολυ για τα ευχαριστα.οι εξετασεις μονο αιματος ειναι η και αλλες;καλα κανετε πηγαινετε να ηρεμησετε λιγακι,εγω δεν εχω κουραγιο ουτε δυο βηματα να κανω με εχει παρει πολυ αποκατω οτι και να μυριζω απο κολωνια φαγητο ακομα και αφρολουτρο αμεσως ναυτια δεν το αντεχω αλλο πραγματικα οσο σκεφτομαι οτι θα ηρεμησω μετα τους 3 μηνες τρελαινομαι.ναι και μενα μου ειπε να πηγαινω σε καθαρες θαλασσες και ειδικα πρωινες ωρες αλλα εγω τις πρωινες ωρες ειμαι τελειως αλλου απο την ναυτια χαχχαχα που πηγατε;εμεις ειχαμε ενα σ/κ στον πορο πριν μαθουμε τα ευχαριστα και λεμε κατα τον σεπτεμβρη να παμε και πουθενα αλλου πρωτα ο Θεος.παντως με ολες αυτες τις ορμονικες αλλαγες οπως ναυτιες κτλ τουλαχιστον ηρεμησα οτι ολα πανε καλα και την τεταρτη θα παω πιο αισιοδοξη.να σε ρωτησω σε ζυγισε η σου εδωσε καποια συγκεγκριμενη διατροφη η οχι;να τα περασετε σουπερ και οπως βρεις ευκαιρια μπες.

Σπυριδούλα μου i'm back !!! τις τραβηξαμε περισσοτερο τις διακοπές,πήγαμε και μερικές μέρες στα πεθερικά και γυρίσαμε χθες το βράδυ στην καυτή Θεσσαλονίκη...το πιστεύεις πως 2 εβδομάδες ήμουν μία χαρά και μόλις επέστρεψα άρχισα να πονάω πάλι και να έχω τις ανακατωσούρες ?? και οι εξετάσεις αίματος ήταν πολύ καλές ,ξεκίνησα και το σίδηρο γιατί δεν είχα καθόλου απόθεμα αλλά κατα τ'άλλα όλα είναι σούπερ μέχρι στιγμής ...πες μου τι έγινε με το ραντεβού στο γιατρό ..καρδούλα ακουσατε ??

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα εφουλα εγω ειχα τρεχαματα την προηγουμενη κυριακη ειχα παει για μπανιο και οταν γυρισα ειδα αιμα.την επομενη μερα το πρωι πηγα στο γιατρο και μου εδωσε προγεστερονη και ετσι προς το παρον ολα οκ.την πεμπτη που μας περασε ξαναπηγα και ακουσαμε καρδουλα.μου εδωσε ενα κατεβατο εξετασεις τις εκανε,την πεμπτη θα βγουν.μου εδωσε επισης σιδηρο και ασβεστιο τα οποια δεν αντεχω να τα πιω.πραγματικα εχω καταταλαιπωρηθει απο οτι μπορει να παθει το στομαχι ενος ανθρωπου ολα τα εχω.λενε αν εχεις πολλους εμετους εχεις αγορι.για να δουμε χαχχαχαχαχαχατην τεταρτη θα ξαναπαω.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spiridoula27 έγραψε:καλημερα εφουλα εγω ειχα τρεχαματα την προηγουμενη κυριακη ειχα παει για μπανιο και οταν γυρισα ειδα αιμα.την επομενη μερα το πρωι πηγα στο γιατρο και μου εδωσε προγεστερονη και ετσι προς το παρον ολα οκ.την πεμπτη που μας περασε ξαναπηγα και ακουσαμε καρδουλα.μου εδωσε ενα κατεβατο εξετασεις τις εκανε,την πεμπτη θα βγουν.μου εδωσε επισης σιδηρο και ασβεστιο τα οποια δεν αντεχω να τα πιω.πραγματικα εχω καταταλαιπωρηθει απο οτι μπορει να παθει το στομαχι ενος ανθρωπου ολα τα εχω.λενε αν εχεις πολλους εμετους εχεις αγορι.για να δουμε χαχχαχαχαχαχατην τεταρτη θα ξαναπαω.

Αχ καταλαβαίνω πολύ καλά πως ένιωσες κορίτσι μου αλλά αφού παίρνεις προγεστερόνη όλα καλά θα πάνε,από τη στιγμή που την πήρα και γω δεν ξαναείδα αίμα...Πάντως αυτό με τα χάπια όντως είναι πρόβλημα τόσα πολλά δεν έχω ξαναπάρει στη ζωή μου..βασικά τώρα που το λες ασβέστιο δεν έχω πάρει λογικά αν έβλεπε έλλειψη δεν θα μου το έδινε ?? Ευτυχώς δεν είχα θέμα με εμετούς ακόμα εσένα μετριάστηκε καθόλου αυτό ?? Ασε την προηγούμενη εβδομάδα σαβουρντηχθηκα και απο τη σκάλα τα τελευταία 3 σκαλοπάτια τα προσπέρασα πετώντας χαχαχαχαχαχα ευτυχως δεν είχαμε τιποτα χειροτερα αλλα δεν μπορεις να προσεχεις και συνεχεια ουφφφφφφφ

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σπυριδούλα μου ελπίζω όλα να ήταν καλά σήμερα στο γιατρό ...περιμένω νέα σου Very Happy 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα εφουλα σοβαρα επεσες παλι καλα που δεν ηταν τιποτα χειροτερο.δεν μπηκα καθολου αυτες τις μερες ιντερνετ γιατι ημουν σε μαυρα χαλια εμετοι κτλ.εφτασα στα ορια μου,σημερα ξυπνησα λιγο καλυτερα.εσυ πινεις ακομα προγεστερονη,εγω την σταματησα δεν τα θελω αλλο.ουτε σιδηρο πινω ουτε ασβεστιο δεν τα αντεχω δεν τα δεχεται ο οργανισμος μου τα βγαζει αμεσως.την τεταρτη που μας ερχεται θα παω.13 αυγουστου λεει το χαρτι που μου εδωσαν οτι μπαινω στον τριτο μηνα.θα δει τις εξετασεις ο γιατρος και αν μου πει οτι επειγει να πιω σιδηρο και ασβεστιο τι θα κανω με το ζορι θα τα πιω.παντως αυτα τα δινουν προληπτικα απο την αρχη γι αυτο ισως δεν σου εδωσε ασβεστιο.μπορει να στο χορηγησει αργοτερα.εχεις κανονισει που θα κανεις την αυχενικη διαφανεια;εμενα γραφει στο χαρτι οτι πρεπει να την κανω απο 2-9 μεχχρι 22-9.αχ τι τραβαμε απο τις 21 ιουλιου που αρχισαν οι εμετοι και οι καουρες εχω εξαντληθει ψυχολογικα και σωματικα εχω χασει 4 κιλα.

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ναι συνεχεια πρεπει να ειμαστε σε επιφυλακη χαχαχαχα ολο να προσεχουμε να κανουμε συχνα γευματα και εγω δεν ειχα μαθει καθολου ετσι μα καθολου,οποτε μου ερχοταν ετρωγα,οποτε ηθελα κοιμομουν.τωρα συνεχεια κοιμαμαι.να σου πω την αμαρτια μου πολυ διαφορετικα φανταζομουν την εγκυμοσυνη ποτε θα ηρεμησουμε πια;ολοι μου λενε στα μεσα του τριτου μηνα.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spiridoula27 έγραψε:καλημερα εφουλα σοβαρα επεσες παλι καλα που δεν ηταν τιποτα χειροτερο.δεν μπηκα καθολου αυτες τις μερες ιντερνετ γιατι ημουν σε μαυρα χαλια εμετοι κτλ.εφτασα στα ορια μου,σημερα ξυπνησα λιγο καλυτερα.εσυ πινεις ακομα προγεστερονη,εγω την σταματησα δεν τα θελω αλλο.ουτε σιδηρο πινω ουτε ασβεστιο δεν τα αντεχω δεν τα δεχεται ο οργανισμος μου τα βγαζει αμεσως.την τεταρτη που μας ερχεται θα παω.13 αυγουστου λεει το χαρτι που μου εδωσαν οτι μπαινω στον τριτο μηνα.θα δει τις εξετασεις ο γιατρος και αν μου πει οτι επειγει να πιω σιδηρο και ασβεστιο τι θα κανω με το ζορι θα τα πιω.παντως αυτα τα δινουν προληπτικα απο την αρχη γι αυτο ισως δεν σου εδωσε ασβεστιο.μπορει να στο χορηγησει αργοτερα.εχεις κανονισει που θα κανεις την αυχενικη διαφανεια;εμενα γραφει στο χαρτι οτι πρεπει να την κανω απο 2-9 μεχχρι 22-9.αχ τι τραβαμε απο τις 21 ιουλιου που αρχισαν οι εμετοι και οι καουρες εχω εξαντληθει ψυχολογικα και σωματικα εχω χασει 4 κιλα.

Αμαν βρε κοριτσάκι μου τόσο έντονα σε έπιασαν τα συμπτώματα ?? Μήπως ομως να ενημέρωνες το γιατρό σου ότι σταμάτησες τα χάπια ??Εγώ ακόμα παίρνω προγεστερόνη μου είχε πει η γιατρός πως αν όλα είναι οκ στο επόμενο ραντεβού θα τη σταματήσουμε.Εγώ λογικά μπήκα ήδη στον τρίτο μήνα την Τρίτη θα είμαι 9 εβδομάδων για αυχενική δεν ξέρω όμως λογικά στις 19 που έχω το επόμενο ραντεβού θα μου πει για πότε θα γίνει..και αισθάνομαι και άσχημα τώρα γιατί και οι ανακατωσούρες που είχα υποχώρησαν και έχει ανοίξει η όρεξη επικίνδυνα αν δεν φάω μετά το δίωρο με τσούζει απίστευτα το στομάχι ..δεν θέλω καν να με φανταστώ από άποψη κιλών Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ο γιατρος μου ειχε πει να τα πιω για 15 μερες αλλα τα ηπια για μια εβδομαδα,εχω αγχωθει πολυ.δεν θελω να πιω τιποτα,ναι ολα τα συμπτωματα σε υπερβολικη μορφη.εμενα μου εχει δωσει ενα χαρτι με το ποιες εξετασεις πρεπει να κανω και σε ποιες ημερομηνιες.ειναι πολλες ειναι β επιπεδου και αλλες.ισως γι αυτο με ποναει το στομαχι μου συνεχεια μενω νηστικη για πολλες ωρες,ενω πρεπει καθε 2 ωρες.ελπιζω συντομα να ηρεμησω και εγω και ας φαω ολο το σπιτι χαχαχαχχαχαχα.τον πηρα τηλ θα παω τη δευτερα τελικα να ξεαγχωθω να με δει.η προγεστερονη που παιρνεις ειναι καποιες στρογγυλες καψουλιτσες τις οποιες τις μασαωσαν καραμελες επειδη δεν μπορω να πιω χαπια και μου φερνουν τοση αναγουλα

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να τρως οτι θες να ευχαριστηθουμε την εγκυμοσυνη μας αντε μου εδωσες κουραγιο οτι σε λιγο θαηρεμησω και εγω απο τα συμπτωματα

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια μου...τι κανετε;;;απο οτι διαβαζω ολα κυλανε μια χαρα και χαιρομαι πολυ γι'αυτο....
σπυριδουλα μου πραγματι οι ανακατωσουρες απο τα μεσα προς τα τελη του τριτου μηνα θα σταματησουν...υπομονη...μετα μονο απο την κοιλιτσα που θα αρχισει να φουσκωνει θα καταλαβαινεις την εγκυμοσυνη και απο τις κλωτσιτσες που θα τρως απο το μωρακι σου.....
εφακι μου οτι φαρμακο χρειαζεται ο οργανισμος σου στο δινει ο γιατρος συμφωνα και με τα αποτελεσματα των εξετασεων...οποτε μην αγχωνεσαι....οποτε το κρινει απαραιτητο θα σου δωσει ασβεστιο...εμενα οταν τελειωσα το τριμηνο μου εδωσε ασβεστιο και σιδηρο....

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spiridoula27 έγραψε:ο γιατρος μου ειχε πει να τα πιω για 15 μερες αλλα τα ηπια για μια εβδομαδα,εχω αγχωθει πολυ.δεν θελω να πιω τιποτα,ναι ολα τα συμπτωματα σε υπερβολικη μορφη.εμενα μου εχει δωσει ενα χαρτι με το ποιες εξετασεις πρεπει να κανω και σε ποιες ημερομηνιες.ειναι πολλες ειναι β επιπεδου και αλλες.ισως γι αυτο με ποναει το στομαχι μου συνεχεια μενω νηστικη για πολλες ωρες,ενω πρεπει καθε 2 ωρες.ελπιζω συντομα να ηρεμησω και εγω και ας φαω ολο το σπιτι χαχαχαχχαχαχα.τον πηρα τηλ θα παω τη δευτερα τελικα να ξεαγχωθω να με δει.η προγεστερονη που παιρνεις ειναι καποιες στρογγυλες καψουλιτσες τις οποιες τις μασαωσαν καραμελες επειδη δεν μπορω να πιω χαπια και μου φερνουν τοση αναγουλα
Αντε κοριτσάκι μου σύντομα πλησιάζει ο καιρός να ηρεμήσεις όντως για ν'αρχισεις να ευχαριστιέσαι την εγκυμοσύνη σου ...απ'οτι βλέπω και από τη φώτο σου μινιόν είσαι ήδη δεν σε παίρνει να χάνεις κιλάκια...τι καλά τη Δευτέρα θα δεις το μωράκι σου !!! Εγώ έχω να πάω από τις 23 Ιουλίου και έχω μία σχετική αγωνία για το αν είναι όλα καλά ...ναι στρογγυλές είναι οι καψουλίτσες αλλά δεν ήξερα ότι μπορείς να τα μασήσεις εγώ τα πίνω όλα τα χαπάκια γιατί νομίζω ότι θα μου ήταν πιο δύσκολο να τα μασήσω Rolling Eyes 

Υπομονή κοριτσάκι μου και τα ζόρικα θα περάσουν σιγά σιγά ...

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
viki1988 έγραψε:γεια σας κοριτσια μου...τι κανετε;;;απο οτι διαβαζω ολα κυλανε μια χαρα και χαιρομαι πολυ γι'αυτο....
σπυριδουλα μου πραγματι οι ανακατωσουρες απο τα μεσα προς τα τελη του τριτου μηνα θα σταματησουν...υπομονη...μετα μονο απο την κοιλιτσα που θα αρχισει να φουσκωνει θα καταλαβαινεις την εγκυμοσυνη και απο τις κλωτσιτσες που θα τρως απο το μωρακι σου.....
εφακι μου οτι φαρμακο χρειαζεται ο οργανισμος σου στο δινει ο γιατρος συμφωνα και με τα αποτελεσματα των εξετασεων...οποτε μην αγχωνεσαι....οποτε το κρινει απαραιτητο θα σου δωσει ασβεστιο...εμενα οταν τελειωσα το τριμηνο μου εδωσε ασβεστιο και σιδηρο....


Βικάκι μου ναι ευτυχώς όλα κυλούν ομαλά μέχρι στιγμής ελπίζω να πάμε έτσι και στη συνέχεια ...και τα δικά σου νέα απ'ότι διαβάζω όμως είναι πάρα πολύ ευχάριστα και χαίρομαι ιδιαίτερα γι'αυτό κοριτσάκι μου Very Happy Very Happy για το φύλο του μωρού σας είπε τίποτα ??

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efaki32 έγραψε:
Βικάκι μου ναι ευτυχώς όλα κυλούν ομαλά μέχρι στιγμής ελπίζω να πάμε έτσι και στη συνέχεια ...και τα δικά σου νέα απ'ότι διαβάζω όμως είναι πάρα πολύ ευχάριστα και χαίρομαι ιδιαίτερα γι'αυτό κοριτσάκι μου Very Happy Very Happy για το φύλο του μωρού σας είπε τίποτα ??
ναι δοξα το Θεο μεχρι στιγμης ολα κυλανε καλα και ετσι να συνεχισουν για ολες μας......στην αυχενικη που ειχαμε κανει μας ειχαν πει μαλλον για κοριτσακι αλλα στη β επιπεδου λογικα θα μαθουμε σιγουρα......εσυ πως εισαι;;;;

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ελα εφουλα εχω νεα και δυσαρεστα και ευχαριστα.το σαββατο το βραδακι ενιωσα εντονους πονους στη κοιλια οχι περιοδου αλλα τσουξιμο.κατευθειαν πηρα το γιατρο για καλη μας τυχη,ηταν εκει και πηγαμε.καταρχην μολις πηγαμε με επεπληξε Embarassed για τα χαπακια που σταματησα αλλα δεν ηταν ο λογος αυτος που πονουσε η κοιλια μου αλλα εχω κολπιτιδα ειναι πολυ συχνο φαινομενο στις εγκυες αλλα το περιεργο ειναι πως κολλησα αφου ουτε για μπανιο πηγαινω και τις επαφες τις εχουμε κοψει.(εχουμε ξεχασει και πως γινεται χαχαχχαχα).το αποτελεσμα τωρα να πινω αντιβιωση ευτυχως μου εγραψε αυτες που λιωνουν στο νερο.ακομη μου εδωσε δυο κολπικες κρεμες.αυτες τις μπιλιτσες που σου ειπα εγω τις μασαω δεν ειναι το κανονικο και πρεπον αυτο χαχαχαχχαα γιατι δεν εχω πιει ποτε στη ζωη μου χαπι.με χιλια ζορια τις συνεχιζω.τα ευχαριστα νεα ειναι οτι επιτελους δεν ειδαμε ενα σκετο σακο αλλα ενα τοσο δα πλασματακι μεσα σε αυτο,σαν γαριδουλα οπως μου ηρθε εκεινη τη στιγμη να πωLaughing επιτελους και ενα ευχαριστο.αντε να πας να το δεις και εσυ να ηρεμησεις σε δυο εβδομαδες θα ξαναπαω μου ειπε να με ξαναδει και να μου γραψει οτι γραφεται απο την εξεταση της αυχενικης γιατι η καθε αυτη αυχενικη δεν γραφεται.οσο για τα κιλα μην το λες ειναι παλια η φωτο χαχαχα τωρα ειμαι 57 εκει ημουν 49 και 5 να παρω φιανεται.οι ναυτιες καουρες σταθερες πια.εσυ τι νεα;

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
viki1988 έγραψε:γεια σας κοριτσια μου...τι κανετε;;;απο οτι διαβαζω ολα κυλανε μια χαρα και χαιρομαι πολυ γι'αυτο....
σπυριδουλα μου πραγματι οι ανακατωσουρες απο τα μεσα προς τα τελη του τριτου μηνα θα σταματησουν...υπομονη...μετα μονο απο την κοιλιτσα που θα αρχισει να φουσκωνει θα καταλαβαινεις την εγκυμοσυνη και απο τις κλωτσιτσες που θα τρως απο το μωρακι σου.....
εφακι μου οτι φαρμακο χρειαζεται ο οργανισμος σου στο δινει ο γιατρος συμφωνα και με τα αποτελεσματα των εξετασεων...οποτε μην αγχωνεσαι....οποτε το κρινει απαραιτητο θα σου δωσει ασβεστιο...εμενα οταν τελειωσα το τριμηνο μου εδωσε ασβεστιο και σιδηρο....











βικυ μου σ ευχαριστουμε πολυ για το κουραγιο που μας δινεις,απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι,να σταματησουν πια αυτα περι στομαχου,δεν αντεχονται αλλο εχω γινει τοσο ανυποφορη στους γυρω μου μεχρι και εγω δεν αντεχω τον εαυτο μου.και πιεζομαι τοσο ψυχολογικα,τουλαχιστον το σαββατο πηγαμε και το ειδαμε μια σταλια πλασματακι ευχομαι οτι καλυτερο και σε σενα.πως εισαι τωρα;

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spiridoula27 έγραψε:
βικυ μου σ ευχαριστουμε πολυ για το κουραγιο που μας δινεις,απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι,να σταματησουν πια αυτα περι στομαχου,δεν αντεχονται αλλο εχω γινει τοσο ανυποφορη στους γυρω μου μεχρι και εγω δεν αντεχω τον εαυτο μου.και πιεζομαι τοσο ψυχολογικα,τουλαχιστον το σαββατο πηγαμε και το ειδαμε μια σταλια πλασματακι ευχομαι οτι καλυτερο και σε σενα.πως εισαι τωρα;
γεια σου σπυριδουλα μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου και ανταποδιδω....θα σταματησουν υπομονη...εγω δεν ειχα εντονα συμπτωματα στο πρωτο τριμηνο μονο λιγους εμμετους και δεν μπορουσα να φαω καθολου κρεας....τωρα ειμαι μια χαρα....εχω αρχισει και τρωω και απο το μονο που καταλαβαινω την εγκυμοσυνη ειναι απο το φουσκωμα της κοιλιτσας.....υπομονη λιγες εβδομαδες ακομα.....

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βρε κορίτσια μου τι μου θυμίσατε!!!Στις 3 Ιουλίου του 2012 έμαθα ότι ήμουν έγκυος και στις 28 Φεβρουαρίου έφερα στον κόσμο τον πριγκιπάκο μου!!Σαν χτες μου φαίνεται που μοιραζόμουν κι εγώ τους φόβους και τις αγωνίες μου με τα άλλα κορίτσια εδώ!!Ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα να συμετέχω κι εγώ πού και πού στην παρεούλα σας!!!Εύχομαι να σας πάνε όλα τέλεια και σε λίγο καιρό να κρατάτε τα ζουζουνάκια σας αγκαλίτσα!!!!

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
spiridoula27 έγραψε:ελα εφουλα εχω νεα και δυσαρεστα και ευχαριστα.το σαββατο το βραδακι ενιωσα εντονους πονους στη κοιλια οχι περιοδου αλλα τσουξιμο.κατευθειαν πηρα το γιατρο για καλη μας τυχη,ηταν εκει και πηγαμε.καταρχην μολις πηγαμε με επεπληξε Embarassed για τα χαπακια που σταματησα αλλα δεν ηταν ο λογος αυτος που πονουσε η κοιλια μου αλλα εχω κολπιτιδα ειναι πολυ συχνο φαινομενο στις εγκυες αλλα το περιεργο ειναι πως κολλησα αφου ουτε για μπανιο πηγαινω και τις επαφες τις εχουμε κοψει.(εχουμε ξεχασει και πως γινεται χαχαχχαχα).το αποτελεσμα τωρα να πινω αντιβιωση ευτυχως μου εγραψε αυτες που λιωνουν στο νερο.ακομη μου εδωσε δυο κολπικες κρεμες.αυτες τις μπιλιτσες που σου ειπα εγω τις μασαω δεν ειναι το κανονικο και πρεπον αυτο χαχαχαχχαα γιατι δεν εχω πιει ποτε στη ζωη μου χαπι.με χιλια ζορια τις συνεχιζω.τα ευχαριστα νεα ειναι οτι επιτελους δεν ειδαμε ενα σκετο σακο αλλα ενα τοσο δα πλασματακι μεσα σε αυτο,σαν γαριδουλα οπως μου ηρθε εκεινη τη στιγμη να πωLaughing επιτελους και ενα ευχαριστο.αντε να πας να το δεις και εσυ να ηρεμησεις σε δυο εβδομαδες θα ξαναπαω μου ειπε να με ξαναδει και να μου γραψει οτι γραφεται απο την εξεταση της αυχενικης γιατι η καθε αυτη αυχενικη δεν γραφεται.οσο για τα κιλα μην το λες ειναι παλια η φωτο χαχαχα τωρα ειμαι 57 εκει ημουν 49 και 5 να παρω φιανεται.οι ναυτιες καουρες σταθερες πια.εσυ τι νεα;
Σπυριδούλα μου επτέλους μαζευτήκαμε στο σπίτι μην φανταστείς ότι διακοπάραμε στη Δράμα στα πεθερικά μου ήμασταν αλλά πάλι καλά να λέμε γιατί ξεκουράστηκα πάρα πολύ...ασε ήμουν 10 μερες ξάπλα με πολλούς πόνους και τελικά η γιατρός μου αύξησε το μαγνήσιο σε 2 κάψουλες ανά 8ωρο και ευτυχώς συνήλθα αρκετά και δεν πονάω πλέον...το θετικό είναι πως είδαμε το σποράκι μας και είναι κανονικό μωράκι πλέον αισίως έφτασε τα 4 εκατοστά και κουνούσε χεράκια και ποδαράκια...μαγική εικόνα ....τώρα 4 Σεπτεμβρίου έχω ραντεβού για την αυχενική ελπίζω να είναι όλα πάρα πολύ καλά εκεί και να ηρεμήσω λιγάκι...εσύ πως τα πας ?? ελπίζω να κάλμαραν λιγακι οι καούρες και οι εμετοί όσο για την κολπίτιδα πιθανόν να κόλλησες και από κάποια τουαλέτα πάντως αφού παίρνεις την αντιβίωση φαντάζομαι πως θα έχει περάσει κατά ένα μεγάλο ποσοστό..αντε από εδώ και πέρα να τα λέμε πιο συχνά αφού τελείωσαν και τα σουρτουκέματα χαχαχα γράψε μου νέα σου μόλις πας στο γιατρό Very Happy Very Happy Very Happy 

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
annoyla έγραψε:Αχ βρε κορίτσια μου τι μου θυμίσατε!!!Στις 3 Ιουλίου του 2012 έμαθα ότι ήμουν έγκυος και στις 28 Φεβρουαρίου έφερα στον κόσμο τον πριγκιπάκο μου!!Σαν χτες μου φαίνεται που μοιραζόμουν κι εγώ τους φόβους και τις αγωνίες μου με τα άλλα κορίτσια εδώ!!Ελπίζω να μην έχετε πρόβλημα να συμετέχω κι εγώ πού και πού στην παρεούλα σας!!!Εύχομαι να σας πάνε όλα τέλεια και σε λίγο καιρό να κρατάτε τα ζουζουνάκια σας αγκαλίτσα!!!!
Αννούλα εννοείται πως δεν έχουμε πρόβλημα να συμμετέχεις, το αντίθετο θα έλεγα είναι καλοδεχούμενη κάθε συμβουλή από τις ήδη μανούλες !! Να σου ζήσει το αστεράκι σου !!!Και γω καμιά φορά το σκέφτομαι και λέω πως αν είναι κοριτσάκι θα ήθελα να γεννηθεί 24 Φεβρουαρίου όπως η μανούλα μου αλλά ότι θέλει ο καλός Θεούλης ...

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΓΥΡΙΣΤΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΦΟΥΛΑ;ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΕΙΧΕΣ;ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΝΤΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ.Η ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΤΗΚΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΜΕ  ΜΕΓΑΛΟ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ;ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΛΛΑ ΠΟΝΟΣ ΕΝΤΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΦΟΒΙΖΕΙ.ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ......τελικα τα utrogestan τα βαζω ενδοκολπικα και δεν ξερω αν τα βαχω σωστα ποσων εβδομαδων εισαι τωρα;εγω μπηκα στην 11η

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γυριστρούλα δεν θα πει τίποτα χαχαχαχα ασε και το σκέφτομαι πως θα πηγαίνω από εβδομάδα στη δουλειά ευτυχώς το καλοκαίρι ήταν πολύ χαλαρά αλλά από εδώ και μπρος τα κεφάλια μέσα Shocked Shocked  Αυχενική την επόμενη Τετάρτη έχω κλείσει και όταν ρώτησα το γιατρό μου είπε 100 Ευρώ..μετά συζητώντας με τις φίλες μου που έκαναν την εξέταση στον ίδιο γιατρό μου είπαν πως είναι πολύ λίγα και μήπως δεν μου είπε πόσο στοιχιζει με την papp A γιατί αυτές είχαν πληρώσει γύρω στα 170 Ευρώ !!! Εσένα πόσο σου είπαν ?? οσο για τους πόνους πιο πολύ περιόδου θα τους χαρακτήριζα αλλά στο πιο έντονο γιατί πολλές φορές με πονάει και η μέση μου..επίσης όταν με πιάσει πονάω πολύ δεξιά και αριστερα στην κοιλια που ξαπλωμένη όταν είμαι δεν μπορώ ούτε καν να γυρίσω !! σου είπε ο δικός σου απο τι μπορεί να είναι ?? παίζει να είναι και το έντερο αλλά κάτι ανησυχητικό δεν είδε η δικιά μου το μωράκι μεγαλώνει κανονικά και μάλιστα στον υπέρηχο βγαίνει και μία εβδομάδα μεγαλύτερο..Εγώ σήμερα είμαι 11 w 2d πάμε μαζί δηλαδή ?? γιατί θυμάμαι πως ήσουν μία εβδομάδα περιπου λιγότερο από εμένα αλλά μπορεί και να μην θυμάμαι καλά είχα που ειχα θεμα μνήμης τώρα απόγινε το κακό χαχαχαχαχαχα

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efaki32 έγραψε:Γυριστρούλα δεν θα πει τίποτα χαχαχαχα ασε και το σκέφτομαι πως θα πηγαίνω από εβδομάδα στη δουλειά ευτυχώς το καλοκαίρι ήταν πολύ χαλαρά αλλά από εδώ και μπρος τα κεφάλια μέσα Shocked Shocked  Αυχενική την επόμενη Τετάρτη έχω κλείσει και όταν ρώτησα το γιατρό μου είπε 100 Ευρώ..μετά συζητώντας με τις φίλες μου που έκαναν την εξέταση στον ίδιο γιατρό μου είπαν πως είναι πολύ λίγα και μήπως δεν μου είπε πόσο στοιχιζει με την papp A γιατί αυτές είχαν πληρώσει γύρω στα 170 Ευρώ !!! Εσένα πόσο σου είπαν ?? οσο για τους πόνους πιο πολύ περιόδου θα τους χαρακτήριζα αλλά στο πιο έντονο γιατί πολλές φορές με πονάει και η μέση μου..επίσης όταν με πιάσει πονάω πολύ δεξιά και αριστερα στην κοιλια που ξαπλωμένη όταν είμαι δεν μπορώ ούτε καν να γυρίσω !! σου είπε ο δικός σου απο τι μπορεί να είναι ?? παίζει να είναι και το έντερο αλλά κάτι ανησυχητικό δεν είδε η δικιά μου το μωράκι μεγαλώνει κανονικά και μάλιστα στον υπέρηχο βγαίνει και μία εβδομάδα μεγαλύτερο..Εγώ σήμερα είμαι 11 w 2d πάμε μαζί δηλαδή ?? γιατί θυμάμαι πως ήσουν μία εβδομάδα περιπου λιγότερο από εμένα αλλά μπορεί και να μην θυμάμαι καλά είχα που ειχα θεμα μνήμης τώρα απόγινε το κακό χαχαχαχαχαχα










ελα κοπελα μου ναι αστα να πανε απο σεπτεμβρη δουλεια και καλα το φθινοπωρο θα βγει αυτος ο χειμωνας πως θα περασει που ειμαι και τοσο κρυουλιαρα.ναι και εμενα ετσι η κοιλια το βραδυ με πονουσε η μεση ισως να ειναι και το εντερο εχεις δικιο.ναι εισαι μια εβδομαδα μπροστα εγω ειμαι κλεισμενες 10 εβδομαδες και διανυω την 11η ενω εισαι κλεισμενες 11 εβδομαδες.θα κανω αλλου την αυχενικη και αλλου το papp-a για την αυχενικη μου ειπε 70 ευρω και μου φανηκαν λιγα ρωτησα και αλλου για σκετη αυχενικη μου ειπαν 60.αλλα οταν τους ρωτησα πακετο και τα δυο μου ειπαν 150.βεβαια το papp-a μου το εγραψε ο γιατρος και θα πληρωσω 11 ευρω συμμετοχη με βιβλιαριο ικα.αλλα στην αρχη τους ειπα τηλεφωνικα οτι ο γιατρος μου εχει γραψει το papp-a και επεμεναν οτι δεν γραφεται ωσπου πηγα απο κοντα και ψιλοτσακωθηκα και ειδαν το χαρτι και μου ειπαν ενταξει.επομενως με τα 150 που μου ειπαν θα ηταν 75 η αυχενικη και 75 το papp-a.αλλα αφου μπορω να τα γλυτωσω και να πληρωσω τα μισα το εψαξα.αλλα και 100 και 170 λογικες τιμες μου ακουγονται αν ειναι και τα δυο στην τιμη.να σε ρωτησω κατι αλλο εχεις διαρροια και το εντερο σου κανει κατι περιεργους θορυβους;συγγνωμη που στο λεω ετσι αλλα εγω εχω εχω δυο μερες μεεχειτσακισει και παραλληλα και η μεση.απασχολεισαι σε ευκολη δουλειτσα;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις