Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
133 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 133 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ελα κοπελα μου ναι αστα να πανε απο σεπτεμβρη δουλεια και καλα το φθινοπωρο θα βγει αυτος ο χειμωνας πως θα περασει που ειμαι και τοσο κρυουλιαρα.ναι και εμενα ετσι η κοιλια το βραδυ με πονουσε η μεση ισως να ειναι και το εντερο εχεις δικιο.ναι εισαι μια εβδομαδα μπροστα εγω ειμαι κλεισμενες 10 εβδομαδες και διανυω την 11η ενω εισαι κλεισμενες 11 εβδομαδες.θα κανω αλλου την αυχενικη και αλλου το papp-a για την αυχενικη μου ειπε 70 ευρω και μου φανηκαν λιγα ρωτησα και αλλου για σκετη αυχενικη μου ειπαν 60.αλλα οταν τους ρωτησα πακετο και τα δυο μου ειπαν 150.βεβαια το papp-a μου το εγραψε ο γιατρος και θα πληρωσω 11 ευρω συμμετοχη με βιβλιαριο ικα.αλλα στην αρχη τους ειπα τηλεφωνικα οτι ο γιατρος μου εχει γραψει το papp-a και επεμεναν οτι δεν γραφεται ωσπου πηγα απο κοντα και ψιλοτσακωθηκα και ειδαν το χαρτι και μου ειπαν ενταξει.επομενως με τα 150 που μου ειπαν θα ηταν 75 η αυχενικη και 75 το papp-a.αλλα αφου μπορω να τα γλυτωσω και να πληρωσω τα μισα το εψαξα.αλλα και 100 και 170 λογικες τιμες μου ακουγονται αν ειναι και τα δυο στην τιμη.να σε ρωτησω κατι αλλο εχεις διαρροια και το εντερο σου κανει κατι περιεργους θορυβους;συγγνωμη που στο λεω ετσι αλλα εγω εχω εχω δυο μερες μεεχειτσακισει και παραλληλα και η μεση.απασχολεισαι σε ευκολη δουλειτσα;[/quote]
Εύκολη δεν την λες Σπυριδούλα μου δικηγόρος είμαι έχω πολύ πέρα δώθε και τρομερό άγχος και δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ όλο αυτό τώρα..ελπίζω και η κόπωση να υποχωρήσει σιγά σιγά γιατί τώρα με μία μικρή διαδρομή μου βγαίνει η γλώσσαΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 585182 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 585182 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 585182 Σκέφτομαι να πάω να ρωτήσω στο ταμείο μου και γω μήπως μου δικαιολογούν τίποτα ότι γλυτώσουμε κερδος είναι πλεον στις μέρες μας !!! Οσο για τη διάρροια να σου πω την αληθεια δεν μου έτυχε ακόμα κάτι τέτοιο μήπως όμως κρύωσες και λόγω της αλλαγής του καιρού ?? Οι πόνοι που είχα ευτυχώς με πιάνουν ελάχιστα το ντοπάρισμα με το μαγνήσιο τελικά κάνει καλή δουλειά χαχαχα Εσύ με τι ασχολείσαι ??

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σπυριδούλα μου χθες δεν είχες την αυχενική ??? Περιμένω νέα σου να πάρω λίγο κουράγιο γιατί εγώ πάω αύριοοοοοο για την εξέταση ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 804467 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 804467 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 804467 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efaki32 έγραψε:Σπυριδούλα μου χθες δεν είχες την αυχενική ??? Περιμένω νέα σου να πάρω λίγο κουράγιο γιατί εγώ πάω αύριοοοοοο για την εξέταση ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 804467 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 804467 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 804467 





















ελα εφουλα μου ποσο χαιρομαι που εισαι δικηγορος εγω σπουδαζω νομικη και εχω τελειωσει φιλολογος.αλλα η νομικη ηταν το απωθημενο μου και δεν μπορουσα να αφησω το ονειρο μου ανεκπληρωτο.εχεις δικο σου γραφειο;εγω μαθηματα κανω ιδιαιτερα αλλα απο φετος θα κανω σε δικο μου χωρο οσο αντεξω βεβαια χαχαχαχαχχαχαπου σπουδασες νομικη;ας περασουμε στα καθεκαστα μην σε κραταω σε αγωνια πηγα χτες εκανα την αυχενικη και μου ειπε οτι ολα πανε παρα πολυ καλα και ησυχασα δεν μπορεις να φανταστεις ξεαγχωθηκα ελπιζω σιγα σιγα να μας φυγει το τοσο αγχος και η αγωνια οτι ολα πανε ρολοι.το φυλο δεν φανηκε γιατι ειναι ακομα μικρουλι πολυ.αυριο θα κανω το papp-a.περιμενω νεα σου.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπράβο Σπυριδούλα μου πολύ χάρηκα με τα αποτελέσματά σου ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 215994 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 215994 
Αντε να δούμε τι θα δούμε και εμείς σήμερα !!!
Πωπω βρε κορίτσι μου χαρά στο κουράγιο σου να δουλεύεις να σπουδάζεις και να περιμένεις παράλληλα μωράκι !!Εγώ το Αριστοτέλειο τελείωσα στη Θεσσαλονίκη το 2005 ( το τράβηξα λίγο παραπάνω Wink Wink )και από το 2007 που πήρα την άδεια έχω δικό μου γραφείο..Βέβαια δεν θα το έχω για πολύ ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 534787 γιατί έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα θα το κλείσω επίκειται και η μετάθεση του καλού μου σε νησί του χρόνου μάλλον οπότε είναι μονόδρομος η κατάσταση..τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα σ'αυτή τη ζωή Razz Razz 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
efaki32 έγραψε:
Μπράβο Σπυριδούλα μου πολύ χάρηκα με τα αποτελέσματά σου ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 215994 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 215994 
Αντε να δούμε τι θα δούμε και εμείς σήμερα !!!
Πωπω βρε κορίτσι μου χαρά στο κουράγιο σου να δουλεύεις να σπουδάζεις και να περιμένεις παράλληλα μωράκι !!Εγώ το Αριστοτέλειο τελείωσα στη Θεσσαλονίκη το 2005 ( το τράβηξα λίγο παραπάνω Wink Wink )και από το 2007 που πήρα την άδεια έχω δικό μου γραφείο..Βέβαια δεν θα το έχω για πολύ ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 534787 γιατί έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα θα το κλείσω επίκειται και η μετάθεση του καλού μου σε νησί του χρόνου μάλλον οπότε είναι μονόδρομος η κατάσταση..τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τα έχουμε και όλα σ'αυτή τη ζωή Razz Razz 














ελα κοπελιτσα μου ναι αστα να πανε αλλα μην νομιζεις θα μεινει πισω τωρα το καλοκαιρι που ηταν να διαβασω με τους εμετους κτλ που να βρω δυναμη.καποια στιγμη θα βρω δυναμη και εγω την φιλολογια την τραβηξα αρκετα με εφαγαν οι ερωτες χαχαχαχχαχα.εχω μπλεξει τωρα κατω στο πατρικο μου φτιαχνουμε το παλιο σπιτι της γιαγιας μου να μεινουμε και ειμαι ολο εκει.παιρνουμε υλικα και το παλευουμε μονοι μας οτι δουλεια ξερει ο καθε συγγενης χαχχαχαχαχα με προσωπικη εργασια.να φυγουμε απο ενοικιο.τι δουλεια κανει ο αντρουλης σου;και εγω εκανα τα χαρτια μου μπας και με διορισουν αλλα δεν το βλεπω εχω δηλωσει και μακρια αλλα για να δουμε.ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ πες μου για την αυχενικη και το μπεμπακι ειδατε το φυλο

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Με την αυχενική κορίτσι μου όλα καλά αν και μας παίδεψε αρκετά το ζουζούνι είχε γυρίσει μπρούμυτα και δεν ξεκουνιόταν με τίποτα για να το μετρήσει ο γιατρός !!2 1/2 ήμασταν στο ιατρείο και αφού έφαγα τη σοκολατίτσα μου έκανα και τη βόλτα μου μας έκανε τελικά τη χάρη χαχαχα είναι ήδη 7,5 εκ όλα πολύ καλά τα είδε και μου έδωσε ημερομηνία τοκετού 9 μέρες νωρίτερα δηλαδή στις 9 Μαρτίου..τωρα δεν ξερω ποια από τις δύο ισχύει θα ρωτήσω τη γιατρό μου στο ραντεβού μας..όσο για το φύλο μας είπε ότι κατά 80% είναι αγοράκι και δύσκολα θ'αλλάξει αλλά εγώ επιφυλάσσομαι χαχαχαχα αν και κάτι φαίνεται να προεξέχει εγώ θα περιμένω να το δω ολοκάθαρα !!!αύριο πάμε να κλείσουμε και ημερομηνία στο δημαρχείο για το γάμο. να τελειώνουν οι εκκρεμότητες σιγά σιγά ..στην πολεμική αεροπορία είναι ο καλός μου οπότε τις μετακινήσεις πέρα δώθε δεν τις γλυτώνουμε αλλά ευτυχώς δεν είναι τόσες πολλές όσο στο στρατό ξηράς ..μια χαρά Σπυριδούλα μου αν καταφέρετε να πάτε σε δικό σας σπίτι θα γλυτώσετε από πολύ μεγάλο βραχνά !!! ότι μπορέσετε να εξοικονομήσετε καλό είναι στις μέρες μας εσύ όμως φαντάζομαι πως είσαι επί του γενικού προστάγματος και δεν καταπιάνεσαι με δουλειές είπαμε ξεκούρασηηηηηηηηηηη....τα αποτελεσματα για τους διορισμούς πότε βγαίνουν ??

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ελα κοπελιτσα μουπολυ χαιρομαι που ειδες το φυλο εμας μας ειπαν οτι ειναι πολυ μικρο ελπιζω οταν ξαναπαμε στο γιατρο να δουμε κατι και εκει δεν μπορουμε να δουμε ετσι δεν ειναι;ή πρεπει να περιμενουμε το β επιπεδου.εμεις εχουμε κανει πολιτικο απο τον φλεβαρη γιατι επρεπε να με μπω στην ασφαλεια του συζυγου καθως εγω δεν εχω.και οποτε μαζεψουμε χρηματα θα κανουμε και θρησκευτικο.αλλα και στον πολιτικο περασαμε πολυ ωραια γελασαμε μετα πηγαμε σε ενα μαγαζακι και μας ειχαν φτιαξει πολυ ωραια decoration xaxaxxaxa.14 φλεβαρη παντρευτηκαμε.αλλα ακομα δεν εχουμε παρει κρεβατοκαμαρα δικη μας κτλ οτι ειχαμε πιστευω σιγα σιγα....τουλαχιστον κρεβατοκαματα θελω να την παρω τωρα να ξεμπερδευω.οχι εγω δεν κανω δουλειες ειμαι εκ φυσεως το αφεντικο χαχαχαχαχχαχαχα μονο επιβλεπω και γκρινιαζω.Laughing αντε τυχερουλα ξερεις τι ειναι για να κανεις τα αναλογα ψωνια.εγω δεν μπορω να περιμενω αλλο.εμενα μου ειπε θα γεννησω λιγο πιο μετα απο οτι ειχε πει ο γιατρος.τουλαχιστον ταλαιπωρηθηκατε αλλα γυρισε και ειδατε το φυλο.απο συμπτωματα πως πας εγω απιστευτη κλασικα καουρα το εχω ριξει στα αμυγδαλα μονο αυτο με ανακουφιζει.για πες μου για τον πολιτικο θα μοιρασεις και μπομπονιερες;εμεις ειχαμε αμυγδαλωτα(ως ειθισται) και ειχαμε φτιαξει μονοι μας 20 μπομπονιερες με ροζ και ασπρα κουφετα και τις ειχαμε βαλει σε ενα πολυ ωραιο καλαθακι.με το καλο η ωρα η καλη λοιπον περιμενω νεα.

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
α ξεχασα τα αποτελεσματα βγηκαν για τον διορισμο τιποτα καμια ελπιδα.πρεπει να εχεις προυπηρεσια.

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
θελω να σου στειλω φωτο την τουρτα που ειχαμε αλλα δεν μπορω

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για το θρησκευτικό Σπυριδούλα μου έχουμε και εμείς μάλλον για του χρόνου λέμε Θεού θέλοντος και χρήματος επιτρέποντος βεβαίως χαχαχα αααααα και πολύ ρομαντική η ημερομηνία γάμου σας εμείς κλείσαμε μια πεζή ημερομηνία χαχαχα 11 Οκτωβρίου τελικά θα γίνει και μετά το γάμο θα πάμε για φαγητό με τις οικογένειες και αργότερα θα κάνουμε καμία γιορτή για τους φίλους γιατί τώρα τα έξοδα πέσαν μαζεμένα και δεν βγαίνουμε ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 4872
Καλά το σπίτι και εμείς δεν το έχουμε φτιαγμένο γιατί όταν πρωτομείναμε μαζί το Φεβρουάριο είπαμε πως θα ήταν για κανένα χρόνο λόγω της μετάθεσης αλλά έλα τωρα που μας πρόλαβε το μπεμπέ οπότε θα κάτσουμε παραπάνω και μάλλον μόνο παιδικό θα κάνουμε έπιπλα κτλ θα πάρουμε όταν γυρίσουμε με το καλό για το καινούριο σπίτι ..
Τώρα στις 23 έχουμε το επόμενο ραντεβού ελπίζω να δούμε και 100% το φύλο για να ησυχάσουμε επιτέλους χαχαχα Λογικά και εσύ κάτι θα δεις αν είναι αγοράκι αν είναι κοριτσάκι μάλλον στον β επιπέδου θα ξεκαθαρίσει αντε υπομονή λίγο έμεινεεεεεεε από συμπτώματα τίποτα δεν έχω η αναίσθητη ώρες ώρες αναρωτιέμαι κιόλας μόνο η κούραση με ταλαιπωρεί και με χτυπάει με πόνους στην κοιλιά αλλά κατα τ'αλλα τιποτα τουλάχιστον δεν έχεις εμετούς πλέον απ'οτι κατάλαβα
Οσο για τον διορισμό ίσως ήταν καλυτερα για φέτος που είσαι και εγκυούλα να κάτσεις να ξεκουραστείς και ν 'ασχοληθείς μόνο με τα ιδιαίτερά σου ..
Για τη φώτο νομίζω ότι μπορείς να την ανεβάσεις λίγο πιο κάτω από εκεί που γράφεις το μήνυμα στην επισύναψη αρχείου αν μπορείς βάλε να πάρω καμία ιδέα ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 125586 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 125586 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 125586 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και εμεις με τις οικογενειες φαγαμε αλλα και παλι ειμαστε πολλοι χαχαχα εχει τρια αδερφια ο αντρας μου και αλλες τρεις εγω αδερφες με παιδια συζυγους αστα να πανε χαχαχαχα 15 ευρω το ατομο μας ειχε παρει αλλα ηταν πολυ ωραια.εμενα ολοι μου λενε κοριτσι εχω απο την κοιολια λενε το καταλαβαινουν που ανοιγει δεν ειναι μυτερη.οσο κοιλιτσα εχω δηλαδη εσενα εχει μεγαλωσει καθολου;πηγα σημερα τζαμπο και πηρα δειλα δειλα ενα φορμακι που γραφει 0 μηνων σε ουδετερο χρωμα και ολο το αγγιζω θελω να το φορεσω στο μωρακι μου χαχχαχα αλλα ακομα εχουμε 6 μηνες μπροστα μας πρωτα ο Θεος.εγω θα παω την δευτερα στο γιατρο να του δειξω αυχενικη και Pappa για να δουμε τι θα δουμε.

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα εφουλα τι κανεις πως πας;χαθηκαμε με τις υποχρεωσεις ανελαβα φετος και λυκειο και τρεχω.εσυ τι νεα;κανατε τον πολιτικο;εκανες εξεταση β επιπεδου;περιμενω νεοτερα φιλακια πολλα...

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σπυριδούλα μου όντως χαθήκαμε !!Επεσε και η δουλειά στη μέση και μ'εχει εξοντώσει !! Δεν βλέπω να εχω πολλές αντοχές και με τις συχνές μετακινήσεις εξουθενώνομαι ..ο γάμος έγινε 11 Οκτωβρίου περάσαμε πολύ ωραία και σιγά σιγά κοιτάμε και για το θρησκευτικό του χρόνου το καλοκαίρι, για μαγαζί πιο πολύ γιατί γίνεται ένας ψιλοχαμός και τα περισσότερα έχουν κλείσει ήδη !!Αν και με τα οικονομικά έχουμε γονατίσει είναι και η γέννα στη μέση και δεν ξέρω πως θα τα βγάλουμε πέρα...χθες κάναμε και τη Β'επιπέδου όλα ήταν πάρα πολύ καλά ο μικρός θεριεύει και μάλλον θα πάμε και για τοκετό νωρίτερα κατά 10 μέρες αλλά θα το δω και με τη γιατρό μου αυτό !! Μου έφυγε ένα μεγάλο άγχος είναι η αλήθεια οπότε μπορώ σιγά σιγά να χαλαρώσω...Εσύ τι κάνεις ?? Με την ανακαίνιση τελειώσατε ?? Πες μου νέα απο το μπεμπέ ..το σιγουρέψατε το φύλο ??

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια μου πολυ χαιρομαι που ολα κυλανε μια χαρα με τις εγκυμοσυνες σας...τωρα αφου βγηκε καλη και η β επιπεδου μπορειτε σιγα σιγα να αρχισετε τα ψωνια σας για το μωρακι σας.....Smile Smile Smile Smile Smile 

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχουυυυυυυ Βίκυ μου τι υπέροχη κοιλίτσα είναι αυτή !!! Για να μην αναφέρω ότι μου αρέσει τρελά η μπιτζαμούλα σου ,και γω όλο τέτοιες με αρκουδάκια και ζουζουνάκια φοράω και με κοροϊδεύει ο άντρας μου χα χα ο μπεμπούλης σου τι κάνει ?? ναι από ψώνια πρέπει σιγά σιγά να δούμε κάποια πράγματα μόνο για κρεβατάκι έχουμε ψιλοκαταλήξει μέχρι στιγμής από ένα site καταστηματος εδώ στη Θεσσαλονίκη,πήγαμε και το είδαμε από κοντά και κόλλησα !!!! βέβαια πρέπει να βάψουμε το παιδικό πρώτα και μάλλον θα κάνουμε και εσωτερικη μετακόμιση παιδικού με κρεβατοκάμαρα και εχω ψιλοπελαγωσει !!!

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:Αχουυυυυυυ Βίκυ μου τι υπέροχη κοιλίτσα είναι αυτή !!! Για να μην αναφέρω ότι μου αρέσει τρελά η μπιτζαμούλα σου ,και γω όλο τέτοιες με αρκουδάκια και ζουζουνάκια φοράω και με κοροϊδεύει ο άντρας μου χα χα ο μπεμπούλης σου τι κάνει ?? ναι από ψώνια πρέπει σιγά σιγά να δούμε κάποια πράγματα μόνο για κρεβατάκι έχουμε ψιλοκαταλήξει μέχρι στιγμής από ένα site καταστηματος εδώ στη Θεσσαλονίκη,πήγαμε και το είδαμε από κοντά και κόλλησα !!!! βέβαια πρέπει να βάψουμε το παιδικό πρώτα και μάλλον θα κάνουμε και εσωτερικη μετακόμιση παιδικού με κρεβατοκάμαρα και εχω ψιλοπελαγωσει !!!
Sorry που πετάγομαι,καλησπέρα και με το καλό τα μωράκια μας!.Σε ποιο site στη Θεσ/νικη κοιτάς Εφάκι;

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα Ντίνα μου και με το καλό να υποδεχτείς και εσύ το μωράκι μου !!! Στο kid planet είδα το κρεβατάκι ,είναι από αυτά τα πολυμορφικά και το site του είναι αυτο

http://www.kidplanet.gr/shop/custom.aspx/prosfores_vrefika_domatia_swing

μαζί με στρώμα καλό coco-latex που βάλαμε έξτρα ( γιατί αυτό της προσφοράς ηταν σκέτο κοκοφοίνικας ) και ένα προστατευτικό αδιάβροχο που κλείνει με φερμουάρ για το στρωματάκι μας βγήκε 440 Ευρώ !! ήταν η καλύτερη τιμή που βρήκαμε μέχρι στιγμής ..

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:Καλησπέρα Ντίνα μου και με το καλό να υποδεχτείς και εσύ το μωράκι μου !!! Στο kid planet είδα το κρεβατάκι ,είναι από αυτά τα πολυμορφικά και το site του είναι αυτο

http://www.kidplanet.gr/shop/custom.aspx/prosfores_vrefika_domatia_swing

μαζί με στρώμα καλό coco-latex που βάλαμε έξτρα ( γιατί αυτό της προσφοράς ηταν σκέτο κοκοφοίνικας ) και ένα προστατευτικό αδιάβροχο που κλείνει με φερμουάρ για το στρωματάκι μας βγήκε 440 Ευρώ !! ήταν η καλύτερη τιμή που βρήκαμε μέχρι στιγμής ..
Εγώ τα ψώνισα όλα από το beboulino . Και αυτό στη Θεσσαλονίκη είναι και μπορείς να πάς να τα δείς.Βγάζει ωραία πακέτα...
http://www.beboulino.gr/index.php?route=common/home ορίστε και το λινκ..Ρίξε μια ματιά και εδώ αν δεν έχεις δεί Smile

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πήγαμε ήδη εκεί Ντίνα μου αλλά σαν σύνολο αυτά που θέλαμε μας έβγαιναν κάπου 100 Ευρώ παραπάνω όσον αφορά τα έπιπλα πάντα ..για καρότσια είχε γενικά πολύ καλές τιμές αλλά επειδή έχω καταμπερδευτεί και δεν ξέρω τί να διαλέξω είπα να το αφήσω προς το παρόν και ν 'ασχοληθώ με το παιδικό πρώτα ....με γεια τα πραγματάκια σας και να τα χιλιοευχαριστηθεί η κάτοχός τους Very Happy 

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:Πήγαμε ήδη εκεί Ντίνα μου αλλά σαν σύνολο αυτά που θέλαμε μας έβγαιναν κάπου 100 Ευρώ παραπάνω όσον αφορά τα έπιπλα πάντα ..για καρότσια είχε γενικά πολύ καλές τιμές αλλά επειδή έχω καταμπερδευτεί και δεν ξέρω τί να διαλέξω είπα να το αφήσω προς το παρόν και ν 'ασχοληθώ με το παιδικό πρώτα ....με γεια τα πραγματάκια σας και να τα χιλιοευχαριστηθεί η κάτοχός τους Very Happy 
Έτυχα σε καλό πακέτο εγώ !!! Smile Ψάξε και περίμενε να βγάλουν κι άλλες προσφορές Smile Είναι τέλεια τα ψώνια για τα νινάκια μας...Καληνύχτα !!! Και πάλι με το καλό σε όλες τα νινάκια μας...

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι επειδή έχω λιγο καιρό ακόμα μπροστά μου θα κοιτάξω και αλλού και μετά θα καταλήξω ...γερά να είναι και θα βρούμε να τα πάρουμε..σαν πιο προχωρημένη να μας δίνεις τα φώτα σου που και που
ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 379767 ΜΑΘΑΤΕ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ 2013 ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ;ΑΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΜΑΣ - Σελίδα 4 379767 

καλή σου νύχτα και φιλάκια στην κοιλίτσα !!!

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Α ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ.ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΧΤΕΣ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΗΤΑΝ 110 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΕΚΠΤΩΣΗ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ)ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ 88 ΕΥΡΩ.ΑΝΟΙΓΟΚΛΕΙΝΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΥΝΟΥΣΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΟΥΡΚΩΝΑLaughing ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΩΤΑΕΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΛΕΜΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΕΙ.....ΑΓΟΡΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΕΙΧΑΜΕ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ Η ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΡΟ ΕΚΠΛΗΞΕΩΝ.ΑΥΤΗ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΟΣΟΣΤΟ 70 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ.ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΘΑΡΑ.ΕΛΠΙΖΩ 15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΩΧ ΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΥΘΕΝΩΤΙΚΕΣ ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.Α ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ(ΜΑΛΛΟΝ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ).ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΕΛΥΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΡΙΛΑΞ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΟΛΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑΣ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΤΥΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ,ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΚΤΛ.ΤΑ ΕΙΧΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΛΕΦΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΖΑΜΠΑ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ.ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΟΤΑΝ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ(Η ΠΕΘΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗΧΑΧΑΧΧΑ )ΚΑΙ ΚΑΡΟΤΣΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ.ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΧΑΧΑΧΑ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΠΛΕ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ 30 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ.

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και παλι κοριτσια μου.....
εφακι μου σε ευχαριστω για τα ομορφα σου λογια.....να εισαι καλα....και εγω τρελαινομαι για τετοιου ειδους πιτζαμες....
λοιπον εμεις οταν καναμε την β επιπεδου το φυλο φανηκε καθαρα....μας το εχει βγαλει και φωτο να το βλεπουμε να το καμαρωνουμε....αν το κοιταξεις και ειναι σε καλη θεση το μωρακι φαινεται καθαρα..και εγω απο το αγχος μου να δω οτι ειναι ολα καλα με το μωρο δεν ακουσα ουτε το φυλο οταν μου το ειπε....αλλα κοριτσια μου φαινεται....εμενα η γιατρος μου το ειχε δει και πιο πριν....
οσο για τα πραγματακια και εμεις απο το beboulino τα παραγγειλαμε...κουνια στρωμα ρηλαξ και στρωμα αλλαξιερας 480 μαζι με τα μεταφορικα....40 ευρω ηταν τα μεταφορικα...
α εφακι μου να ζησετε κιολας κοριτσακι μου.....Smile Smile Smile Smile Smile 

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
viki1988 έγραψε:γεια σας και παλι κοριτσια μου.....
εφακι μου σε ευχαριστω για τα ομορφα σου λογια.....να εισαι καλα....και εγω τρελαινομαι για τετοιου ειδους πιτζαμες....
λοιπον εμεις οταν καναμε την β επιπεδου το φυλο φανηκε καθαρα....μας το εχει βγαλει και φωτο να το βλεπουμε να το καμαρωνουμε....αν το κοιταξεις και ειναι σε καλη θεση το μωρακι φαινεται καθαρα..και εγω απο το αγχος μου να δω οτι ειναι ολα καλα με το μωρο δεν ακουσα ουτε το φυλο οταν μου το ειπε....αλλα κοριτσια μου φαινεται....εμενα η γιατρος μου το ειχε δει και πιο πριν....
οσο για τα πραγματακια και εμεις απο το beboulino τα παραγγειλαμε...κουνια στρωμα ρηλαξ και στρωμα αλλαξιερας 480 μαζι με τα μεταφορικα....40 ευρω ηταν τα μεταφορικα...
α εφακι μου να ζησετε κιολας κοριτσακι μου.....Smile Smile Smile Smile Smile 




γεια σου βικουλα για διαφωτισε με λιγο.πραγματικα τοσο καιρο περιμενα την εξεταση β επιπεδου για να μαθω το φυλο και οταν πηγα εκει καταπια τη γλωσσα μου χαχχαχα.δεν ρωτησα καν να μας δειξει τα γεννητικα του οργανα η μας το ειπε και απο το αγχος μου δεν το καταλαβα.απλα μας ειπε οτι απο την ανατομια και κατι αλλο που και αυτο δεν το ακουσα φαινεται οτι ειναι αγορι.η μαμα μου και εγω ειπαμε δυνατα αγορι;;και λεει ναι αγορι και της λεει η μαμα μου ειναι σιγουρο και εκει μας ειπε χαμογελωντας σιγουρο;70% το υπολοιπο οταν γεννηθει γιατι μας το ειπε ετσι.πριν ολοι μου ελεγαν κοριτσι εμπειρικα πηγα εκει μου ειπαν αγορι δεν ξερω τι να ψωνισω.λες ετσι απλα να το ειπε για να ειναι καλυμμενη(εννοω το 70%).

spiridoula27

spiridoula27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πιστευω στο επομενο ραντεβου να το δουμε καθαρα και να ησυχασω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις