Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

826Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 3:57 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
Nena έγραψε:
iouliana έγραψε:καλα πεθαινω για παπουδια στο λεωφορειο τα οποια φυσικα αν και εχουν τα χιλια μυρια, οταν εντοπισουν αδεια θεση τρεχουν σαν να μην υπαρχει αυριο.........
Ναι παιδι μου, ο ετοιμοθανατος καρδιακος με πετρα στα νεφρα και δισκοπάθεια μεταμορφωνοταν σε Μπολτ οταν ανοιγαν οι πορτες του λεωφορειου.
Σε πατουσαν κιολας και σε ξενυχιαζαν και κοιταζαν ταχαμου αφηρημενα το ταβανι, πετωντας κι ενα "ωωωωχ, η μεση μουουουου".
Shocked 

 Very Happy Very Happy Very Happy 

και επισης το καθιερωμενο παππουδι/κουμανταδορος σε καθε δημοσια υπηρεσια !!!!
Laughing Laughing 
Δυο μερες πριν γεννησω, με την κοιλια τουρλα, μου εφαγε τη σειρα στο ταχυδρομειο ενας παπους. Να πω οτι δε με ειδε????????? Ακομα το θυμαμαι, εχουν περασει 6 χρονια, μου την εσπασε τοσο πολυ που να δεις απο τα νευρα μου γεννησα Razz 

827Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:01 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εννοειται οτι ολες ειναι δουλειες και ολες κουραζουν...ομως ναι ειναι ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ να εισαι 12ωρα ορθια παρα 12ωρα σκυμμενη πανω απο τα βιβλιαShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και να βλεπεις το καθαρισμα του σπιτιου ως ξεκουρασηShocked Shocked Shocked Shocked 

828Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:03 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατι οι γιαγιάδες στην εκκλησία που δεν περιμένουν στη σειρά και μπαίνουν απο το πλάι;κατα τ'αλλα οι μεγάλοι σταυροί και οι λαμπάδες τις μαραναν!

829Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:04 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλα εννοειται οτι σε ουρες κλπ διεκδικουμε το δικιο μας...εγω δεν αφηνω κανεναν να μου την κανει...παντα ομως με ευγενεια, σοβαροτητα και προπαντως χωρις φωνες και βρισιες...ειναιο καλυτερος τροπος νομιζω..

830Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:06 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
love4 έγραψε:Εννοειται οτι ολες ειναι δουλειες και ολες κουραζουν...ομως ναι ειναι ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ να εισαι 12ωρα ορθια παρα 12ωρα σκυμμενη πανω απο  τα βιβλιαShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και να βλεπεις το καθαρισμα του σπιτιου ως ξεκουρασηShocked Shocked Shocked Shocked 
Προσωπικα προτιμω να ειμαι σκυμενη πανω απο τα βιβλία 24ωρα συνεχομενα, παρα να κάνω οτιδήποτε μεσα στο σπιτι Razz Razz

Dori έγραψε:Γιατι οι γιαγιάδες στην εκκλησία που δεν περιμένουν στη σειρά και μπαίνουν απο το πλάι;κατα τ'αλλα οι μεγάλοι σταυροί και οι λαμπάδες τις μαραναν!
Aυτες φοβουνται οτι απο στιμγη σε στιγμη θα πεθανουν, μην πανε ακοινωνητες...
Shocked 

831Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:10 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
love4 έγραψε:Εννοειται οτι ολες ειναι δουλειες και ολες κουραζουν...ομως ναι ειναι ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ να εισαι 12ωρα ορθια παρα 12ωρα σκυμμενη πανω απο  τα βιβλιαShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και να βλεπεις το καθαρισμα του σπιτιου ως ξεκουρασηShocked Shocked Shocked Shocked 
Προσωπικα προτιμω να ειμαι σκυμενη πανω απο τα βιβλία 24ωρα συνεχομενα, παρα να κάνω οτιδήποτε μεσα στο σπιτι Razz Razz

εισαι δικια μου Νενα!!Very Happy Very Happy   

832Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:11 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
love4 έγραψε:Εννοειται οτι ολες ειναι δουλειες και ολες κουραζουν...ομως ναι ειναι ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ να εισαι 12ωρα ορθια παρα 12ωρα σκυμμενη πανω απο  τα βιβλιαShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και να βλεπεις το καθαρισμα του σπιτιου ως ξεκουρασηShocked Shocked Shocked Shocked 
Δεν ειπε κανεις οτι το καθαρισμα του σπιτιου ειναι ξεκουραση. Τουλαχιστον εγω. Δεν καταλαβαινω γιατι μια δουλεια πρεπει σωνει και ντε να ειναι πιο ευκολη απο μια αλλη. Δεν λαμβανεις ολες τις παραμετρους. Σαν καθηγητρια λοιπον μιας και αναφερθηκε ναι εισαι σκυμμένος και έχει κουραση κλπ. Εχεις ομως και κατι 3μηνες αδειαρες και κατι 15μερες Χριστουγεννα και Πασχα και κανεις μονο την δουλεια σου. Σε αλλες δουλειες επειδη σε θεωρουν κατωτερη κανεις ενα σωρο βλεκεις μεχρι να αγοραζεις σερβιετες για την γυνακα του αφεντικου ,Δουελευςι χριστουγεννα ,πασχα ανημερα και η καθηγητρια μην μου πεις οτι καε μερα μα καθε μερα διορθωνει γραπτα. αντε και το κανει μεχρι τι ωρα απο το μεσημερι? Υπαρχουν δουλειες που σχολανε σε καθηερμινη βαζη 9 το βραδυ απο το πρωι. Δεν θα δεχθω ποτε οτι μια δουλεια ειναι πιο δυσκολη απο καποια αλλη. Ποτε. Δεν τις εχουμε κανει ολες τις δουλειες για να ξερουμε. προσωπικα σαν πελατισσα κομμωτριου ή κεντρο νυχιων ,βλεπωντας την καθε κοτα πως συμπεριφερεται στην εγκυο κομμωτρια και στην εγκυο μανικιουριστα θα προτιμουσα να ημουν μια εγκυος καθηγητρια πανω απο το βιβλιο παρα να μου συμπεριφέρονται σαν σκουπιδι με την κοιλια τουρλα. αυτη την στιγμη βλεπεις τι κανεις ετσι? προσπαθεις να δειξεις οτι αυτο το επαγγελμα ειναι πιο κουραστικο πιθανον γιατι ανηκεις καπου εκει. Εγω παλι δεν ενηκω σε τιποτα απο τα παραπανω. μαλλον το δικο μου ειναι απο τα ξεκουραστα. αλλα δεν παραβλεπω τα υπολοιπα.Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked 

833Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:11 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
Nena έγραψε:
love4 έγραψε:Εννοειται οτι ολες ειναι δουλειες και ολες κουραζουν...ομως ναι ειναι ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ να εισαι 12ωρα ορθια παρα 12ωρα σκυμμενη πανω απο  τα βιβλιαShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και να βλεπεις το καθαρισμα του σπιτιου ως ξεκουρασηShocked Shocked Shocked Shocked 
Προσωπικα προτιμω να ειμαι σκυμενη πανω απο τα βιβλία 24ωρα συνεχομενα, παρα να κάνω οτιδήποτε μεσα στο σπιτι Razz Razz

εισαι δικια μου Νενα!!Very Happy Very Happy   
και εγω επισης.Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 328109 

834Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:13 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη 25 έγραψε:
margdimitra έγραψε:
Dori έγραψε:αν της πεις πονάει η μέση μου, θα σου πει:αααα καλα εγω τι να πω;χρονια με φάρμακα και πόνους και τίποτα δεν γίνεται.αν της πεις για το στομάχι σου θα σου πει:καλα τα λες σε εμένα που εχω περάσει τόσα με το στομάχι μου;

Την ίδια θειά έχουμε βρε Ντόρι???
Laughing Laughing Laughing 

Αυτη ειναι η Πεθερα μου!!!Razz Razz Razz 

Μην κλέβετε ρε τις πεθερές άλλων....Twisted Evil 

835Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:13 am

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
love4 έγραψε:Εννοειται οτι ολες ειναι δουλειες και ολες κουραζουν...ομως ναι ειναι ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ να εισαι 12ωρα ορθια παρα 12ωρα σκυμμενη πανω απο  τα βιβλιαShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και να βλεπεις το καθαρισμα του σπιτιου ως ξεκουρασηShocked Shocked Shocked Shocked 
Προσωπικα προτιμω να ειμαι σκυμενη πανω απο τα βιβλία 24ωρα συνεχομενα, παρα να κάνω οτιδήποτε μεσα στο σπιτι Razz Razz

Dori έγραψε:Γιατι οι γιαγιάδες στην εκκλησία που δεν περιμένουν στη σειρά και μπαίνουν απο το πλάι;κατα τ'αλλα οι μεγάλοι σταυροί και οι λαμπάδες τις μαραναν!
Aυτες φοβουνται οτι απο στιμγη σε στιγμη θα πεθανουν, μην πανε ακοινωνητες...
Shocked 
οχι παιδι μου δεν εννοώ την κοινωνία.εχω δει αρκετές φορές οταν βγάζουν μια εικόνα για προσκηνυμα η την μεγάλη Πέμπτη που βγάζουν το Σταύρο και δεν περιμένουν στην σειρά για να προσκυνήσουν αλλα μπαίνουν μουλοχτα απο το πλάι.ειλικρινα κατι τέτοια τα σιχαινομαι.

836Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:14 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
iouliana έγραψε:
Nena έγραψε:
iouliana έγραψε:καλα πεθαινω για παπουδια στο λεωφορειο τα οποια φυσικα αν και εχουν τα χιλια μυρια, οταν εντοπισουν αδεια θεση τρεχουν σαν να μην υπαρχει αυριο.........
Ναι παιδι μου, ο ετοιμοθανατος καρδιακος με πετρα στα νεφρα και δισκοπάθεια μεταμορφωνοταν σε Μπολτ οταν ανοιγαν οι πορτες του λεωφορειου.
Σε πατουσαν κιολας και σε ξενυχιαζαν και κοιταζαν ταχαμου αφηρημενα το ταβανι, πετωντας κι ενα "ωωωωχ, η μεση μουουουου".
Shocked 

 Very Happy Very Happy Very Happy 

και επισης το καθιερωμενο παππουδι/κουμανταδορος σε καθε δημοσια υπηρεσια !!!!
Laughing Laughing 
Δυο μερες πριν γεννησω, με την κοιλια τουρλα, μου εφαγε τη σειρα στο ταχυδρομειο ενας παπους. Να πω οτι δε με ειδε????????? Ακομα το θυμαμαι, εχουν περασει 6 χρονια, μου την εσπασε τοσο πολυ που να δεις απο τα νευρα μου γεννησα Razz 

 δεν εννοω μονο αυτο αλλα τον κλασικο, αυτοδιοριζομενο παππου κουμανταδορο της ουρας:ποιος ηρθε τελευταιος, ποτε ηπιε νερο η υπαλληλος, ποσο αργησε ο καθενας στον κισε κτλ

837Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:15 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
iouliana έγραψε:
Nena έγραψε:
love4 έγραψε:Εννοειται οτι ολες ειναι δουλειες και ολες κουραζουν...ομως ναι ειναι ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ να εισαι 12ωρα ορθια παρα 12ωρα σκυμμενη πανω απο  τα βιβλιαShocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked και να βλεπεις το καθαρισμα του σπιτιου ως ξεκουρασηShocked Shocked Shocked Shocked 
Προσωπικα προτιμω να ειμαι σκυμενη πανω απο τα βιβλία 24ωρα συνεχομενα, παρα να κάνω οτιδήποτε μεσα στο σπιτι Razz Razz

εισαι δικια μου Νενα!!Very Happy Very Happy   
και εγω επισης.Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 328109 
Μου καινε φλαντζα οι δουλειες πραγματικα.
 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 911307

Dori έγραψε:οχι παιδι μου δεν εννοώ την κοινωνία.εχω δει αρκετές φορές οταν βγάζουν μια εικόνα για προσκηνυμα η την μεγάλη Πέμπτη που βγάζουν το Σταύρο και δεν περιμένουν στην σειρά για να προσκυνήσουν αλλα μπαίνουν μουλοχτα απο το πλάι.ειλικρινα κατι τέτοια τα σιχαινομαι.
Α οκ. Αν και νομιζω οτι παλι αυτο φοβουνται, μην τις παρει ο καλος Θεουλης ξαφνικα και γραφει στα πρακτικα οτι δεν προλαβαν να προσκυνησουν τον Εσταυρωμένο, και χασουν τον Παραδεισο.

838Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:19 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεννησε και η Γιωτα και νιωθω οτι εχασα μια καθημερινη συνήθεια. Συνηθισε το ματι μου να βλεπω ¨ποναωωωωωωωωωωωωωωωωLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

839Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:20 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε κοπελα δεν προσπαθω να το δειξω γι αυτο το επαγγελμα γιατι απλουστατα ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ απο οποιαδηποτε αλλη δεν απαιτει...ειτε μας αρεσει ειτε οχι ετσι ειναι...και προφανως θα προτιμουσες να εισαι καθηγητρια παρα κομμωτρια που της φερονται γαιδουρινα...αλλα και αντιστροφα κομμωτρια παρα καθηγητρια που της φερονται γαιδουριναSmile 

840Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:21 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
margdimitra έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
margdimitra έγραψε:
Dori έγραψε:αν της πεις πονάει η μέση μου, θα σου πει:αααα καλα εγω τι να πω;χρονια με φάρμακα και πόνους και τίποτα δεν γίνεται.αν της πεις για το στομάχι σου θα σου πει:καλα τα λες σε εμένα που εχω περάσει τόσα με το στομάχι μου;

Την ίδια θειά έχουμε βρε Ντόρι???
Laughing Laughing Laughing 

Αυτη ειναι η Πεθερα μου!!!Razz Razz Razz 

Μην κλέβετε ρε τις πεθερές άλλων....Twisted Evil 

 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 186566 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 186566 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 186566 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 186566 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 186566 το ειπα πρωτη, πιανω και κοκκινο!!

841Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:23 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
love4 έγραψε:Βρε κοπελα δεν προσπαθω να το δειξω γι αυτο το επαγγελμα γιατι απλουστατα ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ απο οποιαδηποτε αλλη δεν απαιτει...ειτε μας αρεσει ειτε οχι ετσι ειναι...και προφανως θα προτιμουσες να εισαι καθηγητρια παρα κομμωτρια που της φερονται γαιδουρινα...αλλα και αντιστροφα κομμωτρια παρα καθηγητρια που της φερονται γαιδουριναSmile 

 Ας παραδεχτουμε ολες οτι καμμια μας δεν θα ηθελε να την κουρεψει μια ξενυχτυσμενη/πτωμα στην κουραση/κακοδιαθετη κομμωτριαafro afro afro

842Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:23 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
love4 έγραψε:Βρε κοπελα δεν προσπαθω να το δειξω γι αυτο το επαγγελμα γιατι απλουστατα ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ απο οποιαδηποτε αλλη δεν απαιτει...ειτε μας αρεσει ειτε οχι ετσι ειναι...και προφανως θα προτιμουσες να εισαι καθηγητρια παρα κομμωτρια που της φερονται γαιδουρινα...αλλα και αντιστροφα κομμωτρια παρα καθηγητρια που της φερονται γαιδουριναSmile 
ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΝ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ κΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΝΑΚΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ. ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΑΠΟΨΗ.

843Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:24 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:
love4 έγραψε:Βρε κοπελα δεν προσπαθω να το δειξω γι αυτο το επαγγελμα γιατι απλουστατα ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΡΓΑΣΙΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ απο οποιαδηποτε αλλη δεν απαιτει...ειτε μας αρεσει ειτε οχι ετσι ειναι...και προφανως θα προτιμουσες να εισαι καθηγητρια παρα κομμωτρια που της φερονται γαιδουρινα...αλλα και αντιστροφα κομμωτρια παρα καθηγητρια που της φερονται γαιδουριναSmile 

 Ας παραδεχτουμε ολες οτι καμμια μας δεν θα ηθελε να την κουρεψει μια ξενυχτυσμενη/πτωμα στην κουραση/κακοδιαθετη κομμωτριαafro afro afro
που εχει τσακωθει με την προηγουμενη πελατισσαΤο σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 534787 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 534787 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 534787 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 534787 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 534787 

844Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:26 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και τώρα παω να ραψω τις κουρτινες μου που κοιμηθηκε η μπεμπα. Γεια χαρα.Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 99132 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 99132 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 99132 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 99132 Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 99132 

845Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:28 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ποσο μαλλον να την εξετασει και να κανει διαγνωση μια ξενυχτησμενη, κουρασμενη καταβεβλημενη γιατροςEmbarassed Embarassed ....η να παρει για δικηγορο μια τετοια γυναικα...χιλιες φορες να ειναι ξενυχτησμενη η κομμωτρια μου παρα οι παραπανω!!!!

846Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:30 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το γ@μησαμε και ψόφησε.
Το ξέρετε? Ε αυτό.

847Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:33 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
love4 έγραψε:ποσο μαλλον να την εξετασει και να κανει διαγνωση μια ξενυχτησμενη, κουρασμενη καταβεβλημενη γιατροςEmbarassed Embarassed ....η να παρει για δικηγορο μια τετοια γυναικα...χιλιες φορες να ειναι ξενυχτησμενη η κομμωτρια μου παρα οι παραπανω!!!!
Τωρα δε μιλας για κουραση εργασιας αλλά για σοβαροτητα επιπτωσεων σε περιπτωση που κάτι πάει στραβα. Ας μην το κουραζουμε παραπανω, καθε δουλεια εχει τα δικα της θετικα και αρνητικα, και ας μεινουμε εκει, οκ? Δεν υπάρχει λόγος να μετραμε πόσα ειναι τα θειτκα και πόσα τα ανρητικα και αν τα αρνητικα της μιας υπερκαλυπτουν τα θετικά της άλλης.

Ασχετο - Τα παιδια μου πηγαν και ακουμπαν το πλυντηριο που φυγοκεντρει και τρεμουν μαζι του. Shocked

848Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:34 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:Το γ@μησαμε και ψόφησε.
Το ξέρετε?  Ε αυτό.

 ε, μαλλον θα συμφωνησω!σε αυτην την περιπτωση της μη πνευματικης διαυγειας για  διαγνωση κτλ μιλαμε για επαγγελματικη ηθικη κτλκτλ

849Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:37 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
love4 έγραψε:ποσο μαλλον να την εξετασει και να κανει διαγνωση μια ξενυχτησμενη, κουρασμενη καταβεβλημενη γιατροςEmbarassed Embarassed ....η να παρει για δικηγορο μια τετοια γυναικα...χιλιες φορες να ειναι ξενυχτησμενη η κομμωτρια μου παρα οι παραπανω!!!!
Τωρα δε μιλας για κουραση εργασιας αλλά για σοβαροτητα επιπτωσεων σε περιπτωση που κάτι πάει στραβα. Ας μην το κουραζουμε παραπανω, καθε δουλεια εχει τα δικα της θετικα και αρνητικα, και ας μεινουμε εκει, οκ? Δεν υπάρχει λόγος να μετραμε πόσα ειναι τα θειτκα και πόσα τα ανρητικα και αν τα αρνητικα της μιας υπερκαλυπτουν τα θετικά της άλλης.

Ασχετο - Τα παιδια μου πηγαν και ακουμπαν το πλυντηριο που φυγοκεντρει και τρεμουν μαζι του. Shocked
με ο,τι τη βρισκει κανεις!

850Το σαλόνι μας #4 - Σελίδα 34 Empty Απ: Το σαλόνι μας #4 Δευ Ιουλ 29, 2013 4:41 am

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα τωρα ede μιλας σαν να ανηκεις σε αλλη κατηγορια επαγγελματος και μαλιστα πολυ αντρικου Rolling Eyes Rolling Eyes 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις