Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
548 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 548 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα τυχερό Αλεξακι!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΧ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΣΟΦΙΑ.
ΑΦΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για πείτε μου κατι.εχει αυξηθεί η όρεξη μου τις τελευταίες μερες ,υπάρχει καμία λογική εξήγηση,του τύπου παιρνουν γραμμάρια τα μωρα κ πείναω,το εχετε κ σεις;

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maimou2009 έγραψε: για πείτε μου κατι.εχει αυξηθεί η όρεξη μου τις τελευταίες μερες ,υπάρχει καμία λογική εξήγηση,του τύπου παιρνουν γραμμάρια τα μωρα κ πείναω,το εχετε κ σεις;

Κι εγώ μετά τον 4ο που σταμάτησαν οι εμετοί νιώθω την όρεξη μου να έχει αυξηθεί. Νομίζω στον 6ο πεινούσα πιο πολύ όχι οτι τώρα πάω πίσω. Απλά με τη ζέστη συμβιβάζομαι με καμια σαλατούλα το βράδυ. Τώρα νομίζω ότι χορταίνω εύκολα αλλα μετά από καμια ωρα πεινάω πάλι. Rolling Eyes 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πειναω κατι κουλες ωρες!αν συνεχίσω ετσι δε με βλεπω καλα!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maimou2009 έγραψε:Πειναω κατι κουλες ωρες!αν συνεχίσω ετσι δε με βλεπω καλα!

χαχαχαχαχαχα
σκέψου ότι είναι και καλοκαίρι, το χειμώνα τι θα κάναμε;

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εεεεεεε τι ειναι αυτο με σας!!!!δε σας προλαβαινω....
mamageorge μη στεναχωριεσαι!!ολα θα πανε καλα!!!εσυ κοιτα να εισαι ξάπλα και να παιρνεις τα χαπάκια σου!!!ολα θα γινουν όπως πρεπει!!!
Μαιμουδιτσα μπηκαν οι κουνιες!!!!γιουπιιιιιιι πως νιωθεις??εγω σημερα ασκησα βετο!!ειπα μολις στον αντρα μου να μου βγαλει απο την αποθηκη του πατρικού του τις καλαθουνες, πορτ-μπεμπε, αποστειρωτες,ρηλαξ κτλ (βεβαια εχω που το λεω μια βδομαδα....αλλα σημερα το ειπα με αποφασιστικοτητα!!!να δουμε αν θα πιασει!!χαχαχαχα)
Ιωάννα κ γω ξεχωριστο καλαθι εχω για τα απλυτα του Κων/νου...και τωρα θα εχω και ξεχωριστο και για τη μπεμπα..
Σας ειπα????η βαλιτσα ειναι ετοιμη!!!Γιουπιιιιιι!!!ΩΧ..αυτο σημαινει πως κοντευει η ωρα????
κατεβηκα Ταχυδρ.Ταμιευτηριο για μια δουλεια και εκτος του οτι ειχε 500 συνταξιουχους μεσα να μαλωνουν, φωναζουν, βηχουν κτλ , βλεπω μεσα ενα συναδελφο που τελευταια φορα τον ειχα δει την ημερα πριν γεννησω (τουμπανο δηλαδη) και τωρα που με ειδε 1,5 χρονο μετα ΠΑΛΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ μου λεει :"ε οχι ρε κοριτσι μου!!!παλι εγκυος???αλλη δουλεια δε κανεις??" :p
paramuthenia εσυ δεν ειπες οτι θα κανεις μοσχαρακι με λαχανικα???μιαμ μιαμ
εγω εχω τρια γεμιστουλια απο χθες να φαω τωρα το μεσημερι και βραζω κοτοπουλο να κανω μια κοτοπιτα για τον αντρουλη μου που ξετρελαινεται!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koριτσια γυρισα!!!Πω πω τι ζεστη!!Δεν αντεχω αλλο να πληρωνω σας το λεω!!!

Τωρα χτυπαω μια κασεροπιτα και χυμο για να σηκωθω να μαζεψω το σπιτι!

Julie στη μαμα μου καθεται οσες μερες και αν περασουν!Το θεμα ειναι πως η μαμα μου μπορει να την κρατησει μονο τους καλοκαιρινους μηνες!Στην πεθερα ενα 2ωρο μια στο τοσο και πολυ πολυ δυσκολα!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie μου κάθομαι κ τις κοιταω κ μετραω να δώ που με παίρνει για συρταριερα.
Τωρα καθαρίστηκαν κι ολας κ ειναι έτοιμες για στρωσιμο!:Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 654316 
Σαν ψέματα μου φαινεται!
 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγκυούλες μου τι κάνετε? Πως είναι τα μπεμπάκια σας?

Μαιμουδάκι κούνιες???
Καλορίζικες κορίτσι μου με το καλό να έρθουν οι μπεμπούκες σου να τις γεμίσουν!!!!

Τι ζέστη απίστευτη αυτή από χτες???
Βράζουμε λέμε βράζουμε!!!
Και από τη ζέστη και φυσικά από τα νεύρα στη δουλειά!

Την Πέμπτη έχω ραντεβού να δω τη μπεμπούλα!
Θα ακούσω πάλι κράξιμο γιατί κατάφερα τελικά και πήρα 2,5 κιλά πάλι από την προηγούμενη φορά Sad είναι τόσο χάλια τα ωράρια μου με τη δουλειά που το τελευταίο που έχω κουράγιο να κάνω είναι να ασχοληθώ με τη διατροφή μου και να φάω σωστά...που κουράγιο μετά από 13ώρες καθήλωμα στο γραφείο με τον καθένα να μου λέει το μακρύ του και το κοντό του?

Σύνολο αισίως έφτασα τα +6 κιλά.
Εσείς στα πόσα είσαστε αλήθεια?


Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τσιριτρακι που ειχες χαθει εσυ??? εγω ήμουν στα +10. δεν εχω ζυγιστει τη τελευταια βδομαδα...το αποφευγω....μη μου ανεβει καμια πίεση χαχαχαχαχα
Μαιμουδιτσα μου τι χρωμα ειναι οι κουνιες??
Σοφακι εμενα η μαμα μου τον κραταει όποτε ειναι καλά με την υγεια της, αλλα μετά ερχεται και με συγχυζει "εκανες καμια δουλειά τωρα που τον κρατουσα???ανω κατω το βλεπω το σπιτι (κι ας ειναι στη τριχα)...ολη μερα στον χαζουπολογιστη ή την τηλεοραση εισαι.και μπουρουμπουρου κτλ κτλ)και αν φυσικά τολμησω να πω "ξερεις??ειμαι εγκυος.." αρχιζει "ναιιιιιιι και μεις εγκυες δεν ημασταν???ξερεις εγω που ημουν εγκυος και εκανα αυτο και το άλλο κτλ κτλ"
Σας κουρασα ήδη???φανταστειτε να το ζειτε live!!! Κροσσια τα νευρα μου :p
Η πεθερα τον κραταει όπως λες για λιγο...ισα ισα για παιχνιδι και καμια βόλτα στο παρκο του χωριου...αλλα σε θεματα να τον ταισει ή να τον κοιμισει,ουτε κατα διανοια!!ειναι και αυτος λιγο ζορικος, εχει μάθει και όλη μερα μαζι μου....

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσιριτρακι υπομονη με τους ηλίθιους που έχουμε μπλέξει ,ουτε τα σύστημα τα τους δουλεύουν ουτε τίποτα,κ θέλουν να μαζέψουν κ λεφτα!ποτε παίρνεις άδεια;
Μια χαρα ειναι τα κιλα σου!
Juilie λευκές τις πήρα ,απλές τετραγωνισμενες κ γινονται μετα κρεβατακια!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:τσιριτρακι που ειχες χαθει εσυ??? εγω ήμουν στα +10. δεν εχω ζυγιστει τη τελευταια βδομαδα...το αποφευγω....μη μου ανεβει καμια πίεση χαχαχαχαχα
Μαιμουδιτσα μου τι χρωμα ειναι οι κουνιες??
Σοφακι εμενα η μαμα μου τον κραταει όποτε ειναι καλά με την υγεια της, αλλα μετά ερχεται και με συγχυζει "εκανες καμια δουλειά τωρα που τον κρατουσα???ανω κατω το βλεπω το σπιτι (κι ας ειναι στη τριχα)...ολη μερα στον χαζουπολογιστη ή την τηλεοραση εισαι.και μπουρουμπουρου κτλ κτλ)και αν φυσικά τολμησω να πω "ξερεις??ειμαι εγκυος.." αρχιζει "ναιιιιιιι και μεις εγκυες δεν ημασταν???ξερεις εγω που ημουν εγκυος και εκανα αυτο και το άλλο κτλ κτλ"
Σας κουρασα ήδη???φανταστειτε να το ζειτε live!!! Κροσσια τα νευρα μου :p
Η πεθερα τον κραταει όπως λες για λιγο...ισα ισα για παιχνιδι και καμια βόλτα στο παρκο του χωριου...αλλα σε θεματα να τον ταισει ή να τον κοιμισει,ουτε κατα διανοια!!ειναι και αυτος λιγο ζορικος, εχει μάθει και όλη μερα μαζι μου....

Εγω αν της πω οτι πρεπει να τη αφησω στην πεθερα αρχιζει ο εξης διαλογος
-Δεν θελω να παω
-Μωρο μου δε θα αργησω
-Αφου δε θα αργησεις θα ερθω μαζι
Γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Πλεον θα την αφησω μονο σε εξαιρετικα σπανιες περιπτωσεις και μονο οταν ειναι ξαδερφια εκει!
Η αληθεια ειναι πως ειμαστε 3,5 χρονια αυτοκολλητες και δεν ειναι ευκολο!

Τις προαλλες μου εκανε αυτη τη συζυτηση η πεθερα τι θα γινει αν με πιασουν οι πονοι το βραδυ κ πρεπει να κατεβει εκεινη μεχρι να ερθει η μαμα μου!Θελει μια ωρα βλεπεις και το χειμωνα ο αδερφος μου εχει σχολειο δεν μπορει να ερθει να μεινει και να αφησει τη γιαγια και το μικρο μεγαλο διαστημα!Τρομος με επιασε..η Αλέξια ξυπναει κ για τσισα και για νερο αν ξυπνησει και δει την πεθερα μου θα γινει ΧΑΜΟΣ δε θα μπορει να την κανει καλα!

Τσιριτρι θα εχεις τρελη δουλεια αυτες τις μερες ε!!!Υπομονη!
Οσο για τα κιλα καλα ειναι... λιγο πριν μπεις στον 7ο εισαι!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άστα Julie μου....απίστευτα πολύ δουλειά και όταν γυρνάω σπίτι δεν έχω κουράγιο όχι ίντερνετ να μπω, ούτε μπάνιο να κάνω που λέει ο λόγος Sad 

Αυτό που μου τη σπάει να ακούω είναι η ατάκα "άλλη παιδί δεν έκανε μόνο η Μαριώ το Γιάννη" Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 654655 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 654655 πω πωωωω εκεί τρελαίνομαι!!!
Δεν μου το λένε εμένα (της μαμάς μου κλασσική ατάκα) τουλάχιστον όχι μπροστά μου, πίσω μου δεν ξέρω αλλά έχω ακούσει να το λένε για άλλη κοπέλα και τα παίρνω κρανίο!
Οκ δε μου αρέσουν ούτε εμένα οι υπερβολές και τα "χαιδέματα" αλλά στην τελική μπορεί να έκαναν πολλές παιδιά αλλά η κάθε μία κάνει λίγα και δεν τη νοιάζει τι έκαναν οι άλλες!

Εμείς εδώ και μια βδομάδα πάντως δε μιλιόμαστε!
Τσακωθήκαμε με αφορμή τον αδερφό μου και από τότε έκοψα τις διπλωματικές σχέσεις....κρατάω μούτρα και καλά κάνω!
Αγύριστο και ξεροκέφαλο κεφάλι η μάνα μου...δε θα της βάλω τώρα μυαλό αλλά δε θα σκάσω κιόλας....

Μαιμουδάκι μου σε ευχαριστώ...μπορώ να κάνω και τίποτα άλλο?
Ένα χάος τα πάντα!
Εμείς υπολειτουργούμε κιόλας, έφυγε και άτομο και είμαστε σε κατάσταση πανικού, ααααα ξέρετε ποια έφυγε? Η γλωσσοκοπάνα που σας έλεγα!!!!
Ευτυχώς από τη μία, δεν την άντεχα αλλά πολύ άσχημη περίοδο, καλά επίτηδες το έκανε τέσπα....

Άδεια κανονικά μου έχει πει στις 10, του είπα ίσα με 50 φορές ότι δεν θα προλάβω και να φύγω 15 με τέλος...τιιιιίποτα στον κόσμο του....με την ψυχή στο στόμα και η αδεία....

Θα μας βάλεις φωτογραφιούλες να καμαρώσουμε το δωματιάκι με τις κουνίτσες μόλις μπορέσεις?

Για τα κιλά και εγώ έτσι νομίζω αλλά επειδή ήταν πάλι μαζεμένα ξέρω ότι θα ακούσω τον εξάψαλμο Sad Sad

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ
ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 60 ΜΕΡΕΣ Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 893968 
Η ΜΗΠΩΣ ΟΧΙ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ...
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΗΤ 28/9 ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 20/9 ΑΡΑ 52 ΜΕΡΕΣ??? Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 
ΕΓΩ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΗΝ ΠΗΤ Κ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 536304 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 536304 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 536304 
ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 1873 ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...
ΕΧΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟ ΜΩΡΟ!!!
Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΕΚ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ!!!
ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΝΑ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ...
ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ Κ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΤΟΥ Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΤΑ... Embarassed Embarassed Embarassed Respect Respect Respect cheers cheers cheers 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΛΟΙΠΟΝ
ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 60 ΜΕΡΕΣ Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 893968 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 893968 
Η ΜΗΠΩΣ ΟΧΙ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ...
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΚΡΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΠΗΤ 28/9 ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΠΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 20/9 ΑΡΑ 52 ΜΕΡΕΣ??? Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 
ΕΓΩ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΑΘΕΡΑ ΤΗΝ ΠΗΤ Κ ΑΝ ΕΡΘΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟΣ Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 536304 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 536304 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 536304 
ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 1873 ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...
ΕΧΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΟΠΟΤΕ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΟ ΜΩΡΟ!!!
Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 4 ΕΚ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ!!!
ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΝΑ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ...
ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΕ Κ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΤΟΥ Κ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΝΤΑ... Embarassed Embarassed Embarassed Respect Respect Respect cheers cheers cheers 

Πωωωωωωωω καλέ πως περνάει ο καιρός????
Ούτε 2 μήνες δεν έμειναν εεε????
Πλησιάζει ο αγόραρος!!!!
Και σχεδόν 2 κιλά?????
Πω πω....τρέχει ο χρόνος τρέχει!!!
Και θυμάμαι στο πρώτο τρίμηνο που έλεγα ότι δεν θα περάσει με τίποτα!!!!

Με το καλό Ποπάκι!!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τέλεια Ποπακι!παει κι αυτο!παιδαρο θα βγάλεις!μπηκες στην τελική ευθεία !

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλώς το Τσιριτράκι!
Αχ κουκλίτσα μου υπομονή... Μπορείς να κάνεις κάτι άλλο; Και μη χαλάς τη διάθεσή σου, για κανέναν... Για τα κιλά δεν ξέρω να σου πω, δε μου φαίνονται πάρα πολλά αλλά αν δε μπορείς λόγω ωραρίων να προσέξεις τι να κάνεις; Τα δικά μου δεν τα λέω γιατί θα πέσει κράξιμο!Laughing 

Ποπάκι μου μια χαρά το αντράκι σου! Τι αντράκι, σχεδόν 2 κιλά άντρακλας!!!

Μαϊμουδάκι έτοιμες οι κούνιες ε; ΤΕΛΕΙΑ!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ποπάκι μπραβο κοριτσι μου!!!τέλεια όλα!!! σχεδόν 2 κιλά ο "προικισμένος" μας, ε????χαχαχαχα μπραβο μπραβο
Λιγο μας εμεινεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!

Ουτε εμένα μου αρεσουν οι υπερβολες και τα χαιδεματα. ουτε να είμαι ξάπλα και να χαιδευω ολη μερα την κοιλιά μου και να τους εχω όλους να τρεχουν, ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ, απλά επειδη ειμαι εγκυος!!!Αλλα εδω εχουμε φτασει στο ΑΛΛΟ ακρο. κανω περισσοτερα και βαρυτερα απο ό,τι πριν μεινω εγκυος.και σουπερ μαρκετ μονη μου με το μωρο, και δουλειες του σπιτιου!!ο καημενος ο αντρας μου δε φταιει βεβαια...ο,τι μπορει κανει...απλά δουλευει ολη μερα και δεν προλαβαινει καν τα σουπερμαρκετ ανοιχτα...αλλα τελοσπαντων...κριμα ειναι και γω η κακομοιρα να γεννησω στο ταμειο του ΑΒ Βασιλόπουλου,δεν ειναι???

Σοφακι και γω το ιδιο αγχος αντιμετωπιζω οσον αφορα στη γεννα!ο αντρας μου θα δουλευει. η μαμα μου λογικά θα ειναι μαζι μου, οποτε ο Κων/νος θα πρεπει να μεινει 5 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ στο χωριο!!!!!ωχ τι εχει να γινει...

Μαιμου εγω εχω δυο τετοιες συρταριερες (τη δευτερη την εβαλα τωρα για τη μπεμπα)στο παιδικο με απο πάνω στρωματακι για αλλαγμα.αλλα ειναι πολυ φαρδιες
http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=19277
οποτε αν εσυ θελεις απλα συρταριερα ισως σε βολεψει σε μηκος αυτη
http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=productview&iID=82539
απλα ειναι ψηλη οποτε δε βολευει ως αλλαξιερα..

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ ποτε θα φτάσουν κ οι δικές μου το 2κιλο.πριν δυο εβδομαδες ειναι κοντα στο ενα κιλο ποσο να εχουν φτάσει τη Δευτέρα που θα πάω αναρωτιέμαι!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τις είδα Julie κ αυτες ,ιδανικά με βολεύει μια γυρω στους 70 πόντους .θα δώ τι θα κάνω!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maimou2009 έγραψε:Julie μου κάθομαι κ τις κοιταω κ μετραω να δώ που με παίρνει για συρταριερα.
Τωρα καθαρίστηκαν κι ολας κ ειναι έτοιμες για στρωσιμο!:Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 654316 
Σαν ψέματα μου φαινεται!
 

Μαϊμουδάκι μου μηπως είναι νωρίς να τις στρώσεις; θα σκονιστούνε μωρε τα σεντονάκια και θα θέλουν πλύσιμο.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Julie85 στις Τρι Ιουλ 30, 2013 3:30 am, 1 φορά

μαρακι27

μαρακι27
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω...δ σας προλαβαίνω με τπτ!!!Ελπίζω όλες να είστε καλά με τα μπεμπίνια σας&να προσέχετε με την σημερινή ζέστη...εγώ έχω βάλει την αρκούδα&δ ξεκουνιέμαι!!!Σας έχασα λίγο αλλά ασχολούμαστε με το καινούριο μέλος της οικογένειας(το προηγούμενο Σαββάτο γέννησε η νύφη μ)&κάνω μαθήματα...να τον φάω μου έρχεται!
Αύριο επιτέλους έχουμε ραντεβού στην γιατρό να δούμε το αντράκι μας&ανυπομονώ...όσο για τα κιλά είναι σαν να ακούω την μαία στα αυτιά μου:'' πόσο παγωτάκια έφαγες???". Είμαι στα +2,5απο την τελευταία φορά και στα +7 απο την αρχή...αντε να δούμε!Έκανα καμπύλη και άλλες εξετάσεις και αν εξαιρέσεις τον αιματοκρίτη που όσο πάει και πέφτει(φτάσαμε στο 30)όλες είναι μια χαρά. Από μέρα σε μέρα περιμένω και την κούνια&έχω κάνει&κπ ελάχιστα ψώνια.
Την άλλη βδομάδα μπαίνω στον 7ο...ρε κορίτσια πως περνάει ο καιρός??? Ανυπομονώ για την μεγάλη μέρα αλλά με πιάνει&άγχος για το μετά...πως θα είναι με το πλασματάκι αυτό στη ζωή μας!!!!!Πείτε μου ότι δ είμαι η μόνη που το σκέφτεται&αγχώνεται....

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Υπάρχουν 2 ειδών σιφινιέρες-αλλαξιέρες. Η μεγάλη, νομίζω γύρω στα 90 εκ και η μικρή. Μήπως Μαϊμού θα χώραγε μια μικρή; Αφού οι κούνιες είναι απλές λευκές μπορείς να βρεις από οποιαδήποτε εταιρεία.

Νομίζω ότι σε περίπου 20 ημέρες βάζουν τουλάχιστον μισό κιλό. Και από τον 8ο και μετά ενδεχομένως και περισσότερο...Εμάς 25/6 ήταν 805 και 18/7 είχε φτάσει 1270. Θα δεις μεγάλη διαφορά νομίζω Μαϊμουδάκι! Θα έχουν μεγαλώσει οι ζαργάνες σου!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 9 - Σελίδα 4 328109 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις