Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
615 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 615 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ!!!ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ Κ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΠΡΟΧΘΕΣTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φρουφρουκα μου δε θα παμε για μπανια το σκ επειδη ο αντρας μου δουλευει και ειπα κι εγω ευκαιρια να μεινω εδω στο σπιτι να κανω λιγες δουλιτσες που πρεπει...να σιδερωσω τα ρουχαλακια της μπεμπας, να φτιαξω βαλιτσα κτλ...θα ερθει και η μαμα για να ενισχυση δυναμεων!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλως το ελιζακι που μας εγινε πρωινο πρωινο!!!! τι κανει ο φιλος μας σημερα? εμενα η δικια μου εχει χαρει με τους εμετους της μανουλας και βοηθαει την κατασταση με τις πατουσες της για σιγουρο αποτελεσμα!!!! αν και δεν εχω ριζωσει στο χαλακι του μπανιου ακομα οποτε δεν εχω παραπονο.
θα ερθει η κουνια και δεν ξερω που να την βαλω βρε κοριτσια... ο στοχος ειναι να μπει στο δωματειο μας αλλα δεν εχουμε κανει χωρο ακομα το παιδικο το εχουμε ακομα ξενωνα.... καπου μεσα στη μεση θα την βαλω και θα περιμενω να ερθει το γκομενακι μου μαλλον να την τακτοποιησει.
Ελιζακι παντα οποτε αλλαζεις μηνα σε πιανει αυτο το κατι... χθες ηταν περιεργη μερα γενικα παντως. ειναι καμια που ασχολειται με τα αστερια να μας πει τι ηταν αναδρομο? ποιος πλανητης μας την εκανε την ζημια... χιχιχι!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φρουφρού έγραψε:ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ!!!ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ Κ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΠΡΟΧΘΕΣTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Εμενα χερια ποδια ολα...τα δαχτυλα μου ειναι σαν λουκανικα...ουτε ρολοι δεν μπορω να φορεσω απο το πρηξημο!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:καλως το ελιζακι που μας εγινε πρωινο πρωινο!!!! τι κανει ο φιλος μας σημερα? εμενα η δικια μου εχει χαρει με τους εμετους της μανουλας και βοηθαει την κατασταση με τις πατουσες της για σιγουρο αποτελεσμα!!!! αν και δεν εχω ριζωσει στο χαλακι του μπανιου ακομα οποτε δεν εχω παραπονο.
θα ερθει η κουνια και δεν ξερω που να την βαλω βρε κοριτσια... ο στοχος ειναι να μπει στο δωματειο μας αλλα δεν εχουμε κανει χωρο ακομα το παιδικο το εχουμε ακομα ξενωνα.... καπου μεσα στη μεση θα την βαλω και θα περιμενω να ερθει το γκομενακι μου μαλλον να την τακτοποιησει.
Ελιζακι παντα οποτε αλλαζεις μηνα σε πιανει αυτο το κατι... χθες ηταν περιεργη μερα γενικα παντως. ειναι καμια που ασχολειται με τα αστερια να μας πει τι ηταν αναδρομο? ποιος πλανητης μας την εκανε την ζημια... χιχιχι!
ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πωωω δλδ εγω αυριο που εχω ραντεβου θα μου κανει τετοια πραγματα??? θα το διαπραγματευτω σιγουρα μπας και το γλιτωσω... βρε κοριτσια αφου εμενα βλεπει απο τον υπερηχο και μου λεει οτι δεν εμπεδωθηκε.... και ξερεις τι με τρελαινει πιο πολυ.... οτι θα πρεπει να ξυριστω.... πως??????????

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marilena29 έγραψε:
φρουφρού έγραψε:ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΣΤΕΙ!!!ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΤΣΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ Κ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΠΡΟΧΘΕΣTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Εμενα χερια ποδια ολα...τα δαχτυλα μου ειναι σαν λουκανικα...ουτε ρολοι δεν μπορω να φορεσω απο το πρηξημο!!!
ΕΠΗΡΡΕΑΖΕΙ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΖΕΣΤΕΣ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΡΙΟΥ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ Κ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 328109 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
georginach έγραψε:πωωω δλδ εγω αυριο που εχω ραντεβου θα μου κανει τετοια πραγματα??? θα το διαπραγματευτω σιγουρα μπας και το γλιτωσω... βρε κοριτσια αφου εμενα βλεπει απο τον υπερηχο και μου λεει οτι δεν εμπεδωθηκε.... και ξερεις τι με τρελαινει πιο πολυ.... οτι θα πρεπει να ξυριστω.... πως??????????
ΚΟΙΤΑ ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΕ Φ.Τ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΠΙΟ ΜΕΤΑ...ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΧΘΕΣ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ......Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ....ΠΑΡΕ Κ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΦΤΑΚΙ ΑΝ ΣΕ ΒΟΛΕΨΕΙ...Wink 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΠΩΣ ΕΔΩ...ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΠΜΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!!
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑVery Happy Very Happy 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να πας να ξεκουραστεις φρουφρουκα μο και θα τα πουμε μετα...Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 417472 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 417472 

Τζωρτζινα μου κι εμενα απο υπερηχο βλεπει...ξερω? τι να πω?? ασε κι εμενα η αισθητικος μου λειπει την αλλη βδομαδα ερχεται και εχω μια τριχα που να στα λεω...αλλα δεν μπορω με τιποτα να ξυριστω..πρωτον δεν μπορω και δευτερο δε θελω να αγριεψουν...

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι το λεγομενο "τυφλο ξυρισμα".. εγω κατι κανω, αλλα αφου δεν βλεπω κιολας, παιζει να εχω αφησει κ τα μισα.. εε τι να κανουμε τωρα, οτι μπορουμε!!!
Εμενα πρωτη φορα με εξετασαν τοτε που ειχα τις συσπασεις τις πολλες τον Ιουνιο. Μετα με εξετασε στο τελευταιο ραντεβου που ειχα (στις 34+) γιατι ηταν το τελευταιο πριν μπω στο μηνα μου κ βασικα κοιταζουν αν εχει εμπεδοθει το παιδι κ τη θεση του τραχηλου κ αν εχεις διαστολη.. δεν ειναι τιποτα, αληθεια.. εγω βασικα την πρωτη φορα πονουσα τοσο πολυ απο τις συσπασεις κ φοβομουν που παρακαλαγα να με εξετασει να μου πει οτι ολα οκ..!! Οποτε ισως γιαυτο το χω παρει με καλο ματι το ολο θεμα..
Τζωρτζινα μου καλα ειναι το φιλαρακι της δικη σου!!!! Πρεπει να κανονισουμε χυμουλη να γνωριστουν τα παιδια!!!! Δεν σου εχω πει ακομη γιατι κραταω low profile μεχρι να μου δωσει το οκ η γιατρος μου για περπατηματα κτλ.. αλλα εκεινο το αναμικτο στο σι ντου πρεπει να το δοκιμασω!!!!! χιχιχιχι Βαλε την κουνια οπου βολεψει κ μολις ερθει ο αντρας σου θα δειτε τι θα κανετε..
Παρεπιμπτωντος, εμενα μαρεσει να λεω ο "αντρας" μου.. μου φαινεται πιο ρομαντικο.. αυτο που μου τη σπαει τρελα ειναι που λενε "ο συζυγος μου"... εε?!?! Ξενερωμα???!?!?!?!! Razz Razz Razz Razz Razz 
Δεν ξερω γιατι επεσα ψυχολογικα χτες- αλλα ειμαι καλυτερα..!!!! Ορμονες παιδι μου..

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλη ξεκουραση φρουφου!

κατι μου λεει οτι τσαμπα αγχωθηκα και τσαμπα θα ταλαιπωρηθω αλλα τεσπα. χθες καποια κοπελα ελεγε οτι ρωτησε τον γιατρο της και της ειπε πως μονο την ωρα του τοκετου θα της κανει την εξεταση να βλεπει την διαστολη.... δεν θα μου το ελεγε να ειμαι προετοιμασμενη?

Μαριλενα κανεις ακομα αποτριχωση? δεν πονας? επιτρεπεται? τι σου ειπε ο γιατρος?

σορυ που αργω αλλα λεω να μην παρω ακομα το λαπτοπ στο μπανιο....

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγχωνεσαι μηπως πονεσεις η για το ξυρισμα?

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελιζακι μου οποτε θες και ειστε ετοιμοι για χυμουλη πες μου! προχθες μιλαγε με καποιον στο τηλ και του λεει σε πηρε και νωριτερα η κοπελα μου και μου αρεσε τοοοοσο πολυ που δεν ειπε η γυναικα μου!!!! κατι να μεινει οπως παλια βρε γμτ.... που ειμασταν γκομενακια και μας αρεσε! καλα ειμαι και φρεσκοπαντρεμενη δεν το εχω συνηθισει.... αν και μαλλον ετσι μας κοβω να συνεχιζουμε... γκομενακια!
βεβαια εχει αλλο κυρος το ο αντρας μου! το χρησιμοποιω και εγω οταν πρεπει να εχω τον ρολο της κυριας κοκοβηκου! χαχαχα!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βαριεμαι να ξυριστω και αναγκαστηκα θα πρεπει να το κανω και αγχωνομαι με τις αγνωστες διαδικασιες ειδικα οταν αφορουν στο σωμα μου...... ασε που χθες καποια ελεγε για πονους τοκετου και αιματα απο αυτη την εξεταση και χεστηκα πανω μου........ της το ειπε και η μαια της κιολας να την προετοιμασει.... και εγω δεν ηξερα καν οτι γινεται αυτη η εξεταση...................

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελιζακι μου κι εγω ο αντρας μου λεω...το λεω και νιωθω οτι γεμιζει το στομα μου που λεμε...Ευτυχως εισαι καλυτερα αυτο εχει σημασια...Εγω που πηγα προχτες δε με ειδε απο κατω...τωρα θα παω ξανα τη Δευτερα (καθε βδομαδα πλεον) ισως να με εξετασει...δεν ξερω...

Τζωρτζινα μου στα ποδια δεν ποναω.,..στο μπικινι λιγο...αλλα επειδη εχει χρονια που κανω δεν ειναι τοσος ο πονος...κανω κατι ακροβατικα εκει στην αισθητικο και τα καταφερνουμε...τουλαχιστο εκεινη βλεπει και το κανει σιγουρα καλυτερα απο μενα χαχαχα..
Να σου πω την αληθεια δε ρωτησα τη γιατρο αλλα δεν το βρισκω οτι ειναι κατι που επηρεαζει..λενε οτι μπορει να παθεις συσπασεις αλλα εγω μια χαρα ειμαι οποτε...ετσι κιαλλιως θα κανω ακομα 1-2 φορες πριν τη γεννα...σιγα..μαρεσει επειδη ειναι και μαλακο το δερμα και δεν βγαινουν γρηγορα...με παιρνει γυρω στις 3 βδομαδες ενω με το ξυρισμα θελεις καθε βδομαδα...

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσακια!Αποψε κοιμηθηκα 7 εως 8 το πρωι.Ειμαι σαν ζομπι κι εγω Μαριλενα,ηθελα να βγω για δουλειες αλλα δε θα αντεξω και το πολυ περπατημα.Ζεστη,με εχουν τρελανει και κατι σκεψεις αμαν αυτο το αγχος.Μετα ξεκιναει η μπουμπου κατι κλωτσιες στο στομαχι αναγουλα,καουρα.Καποια στιγμη ειχα βαλει τα κλαματα οπως παντα.
Φρουφρου πολυ καλα τα νεα σου.Αληθεια?Πονεσες ε?Πω πω νιωθω πολυ αβολα με αυτα αν ποναει κιολας την εβαψα.Και γω εχω ραντεβου σημερα στο γιατρο στις 10 το βραδυ,αν ειναι δυνατον,θα με παρει 12 σιγουρα.
Κι εγω αυτη την απορια εχω παλι,πως ξυριζονται.Ο αντρας μου ειναι η μονη επιλογη,τον εχω εκπαιδευσει.

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα εφακι! χαχαχα! αυτη κι αν ειναι χρησιμη εκπαιδευση!!!!! κοριτσακια μου παω να κανω καμια δουλιτσα μπας και γλιτωσω την κοπελα και αυτη την εβδομαδα...! (δεν την αντεχω με εκνευριζει απο την ωρα που χτυπαει το κουδουνι......) και θα μου μεινουν και τα λεφτα!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζωρτζινα σου εστειλα πμ μαλλον δεν το ειδες.. μαριλενα να στο στειλω εσενα? ειναι για το φβ, εκανα ενα ψευτοπροφιλ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994  αλλα δεν ξερω τι αλλο πρεπει να κανω.. Embarassed Embarassed Embarassed 

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληεμρα Εφακι!!! Με εβαλες σε σκεψεις με το θηλαστρο χτες.. λες να παρουμε απο τωρα? Αχ δεν ξερω.. ειναι κ εξοδα βρε γμτ.... pale pale pale  ποσα αλλα χρηματα....... ηλπιζα να το αφηνα αυτο για λιγο..

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελισα σου εστειλα αιτημα φιλιας. κανε αποδοχη για να σε βαλω στην ομαδα!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζωρτζινα μου προσεχε μη ζοριστεις πολυ...τα λεμε μετα...

Καλημερα Εφακι μου...Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 587529 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 587529  η εκπαιδευση στον αντρα σου!!! ετσι πρεπει να μας βοηθουν!!!τι σκεψεις σε τρελενουν εφη μου?χαλαρωσε λιγο και μην κλες..αχ με πιανει κι εμενα το παραπονο πολλες φορες...ομως προσπαθω να το ελεγχω για να μην τρελαθω!!
Στειλε μου ελιζακι μου να σε βρω...

Παντως κοριτσια εμενα μου εδψσε η ξαδερφη μου το θηλαστρο...αλλα και να μην μου το εδινε θα επαιρνα...ειναι κατι χρησημο νομιζω...της μεντελα ειναι..

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελιζακι επηρεαστηκα απο μια κοπελα που μου ειπε οτι επρεπε να αποσυμφορησει το στηθος της και της δωσαν ενα θηλαστρο κοινο που εχουν εκει,αλλα αναγκαστικα επειδη το χρησιμοποιουν ολες το γαλα το πεταξε και δεν το δωσε στο μωρο.Κι ηταν και πρωτογαλα που ειναι πολυ σημαντικο

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 δεν εχω διαβασει τιποτα γιατι ειμαι ξενυχτισμενη με τη μικρη!
ολα καλα με τα ραντεβου των κοριτσιων?Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ειναι μονο αυτο ρε κοριτσια...μετα μπορει να θες να πας καπου οποτε βγαζεις και το ταιζει καποιος το μωρο...η επισης μπορει να κουραζομαστε τοσο πολυ που ξυπνανε συνεχεια και να κανουμε εναλλαξ βαρδια με τον αντρα μου...δεν ξερω...η αποψη μου ειναι οτι το χρειαζομαστε..

Καλημερα Αναστασια μου τι κανεις? Πως ειναι η μικρη?? Η φρουφρου μας ενημερωσε και ολα τελεια ειπε...Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 8 215994 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις