Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
641 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 641 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στο ολυμπιο εχουν αποστειρωτες. αν και νομιζω οτι τα μπιμπερο τα αποστειρωνουν με χημικα αλλα δεν ειμαι σιγουρη... μεχρι να το χρειαστειτε χρειαστειτε μπορειτε να αποστειρωνετε αλα παλαια κατσαρολα και βραστο νερακι για 10-20 λεπτα! δεν παθαμε τπτ που οι μαναδες μας δεν ειχαν αποστειρωτη....
για το θηλαστρο εμενα η μαια στα μαθηματα μου ειπε οτι μπορει να μην το χρειαστω και ποτε. να περιμενω και αν το χρειαστω το μονο ευκολο ειναι να στειλω καποιον να το παρει. της μελεντα μας προτεινε για καλυτερο αν και λεει να παμε στο νοσοκομειο που νοικιαζουν να δοκιμασουμε 2-3 μαρκες πριν αγορασουμε γιατι μπορει να την πετυχουμε με καποιο αλλο καλυτερα! αυτα γνωριζω επι του θεματος. και παω για δουλειες γιατι αν μπλεξω παλι μαζι σας θα παει 8 το βραδυ και θα τρεχω και δεν θα φτανωω!!!!!!!! φιλιαααααα!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χιλια ατομα να ρωτησεις χιλιες γνωμες θα παρεις...οποτε η καθεμια ας κανει οτι την βολεψει καλυτερα... Κοριτσια εγω αποστηρωτηρα πηρα...αλλα στην κλινικη μου ειπαν να μην παρω...εχουν εκει λεει...

Φιλακια Τζωρτζινακι μου

stk

stk
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ μπραβο!!!!!!!θα τα διαβασω σε λιγο ολα!Ευτυχως ειναι μονο μπουκωμενη!αλλα πολυ ξενυχτι!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουφ μπερδευτηκα με το φβ!!!! Εδω ειναι πιο ξεκαθαρα!!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 328109 
Κ εγω ελεγα της Μεντελα να παρω.. απλα ηλπιζα πως θα το παιρνα αργοτερα, πχ τελη Σεπτμεβρη.. αχ δεν αντεχω τωρα αγχωθηκα. Θα παω να παρω.. κ ειναι κ ενα 200αρι περιπου αυτο που μου αρεσει.. θα το σκεφτω!!! Παω να βαλω ενα πλυντηριο κ επανερχομαι.

miapetite

miapetite
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Αναστασια μου!Ειναι η μερα της αυπνιας σημερα.Συμπασχουμε ολες!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φανταζομαι Αναστασια μου...και στην κατασταση σου ακομα πιο δυσκολο...

Ελιζακι μου γιατι τοσο πολυ? εχει και λιγο πιο φτηνα της ιδιας μαρκας

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θελω ηλεκτρονικο.. βρηλα ενα με 145 περιπου, βαλε κ αλλα 10-15 τα 2-3 μπιμπερο του.. να το 200αρι.. τεσπα.. θα δουμε!!!!! παω για το πλυντηριο...

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια....
Τι κάνετε;

Εγώ δεν την παλεύω με την ζέστη....Συνεχώς νιώθω χωρίς δυνάμεις.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κοριτσάρες! Τι κάνετε; μόλις τελείωσα το διάβασμα!
Φρουφρουδάκι, τι ωραία τα νέα σας! Άντε, κοντεύει η ώρα! Όσο για την εξέταση από κάτω, δε νομίζω να την αποφύγουμε...!
Ελιζάκι, χαίρομαι που είσαι καλύτερα σήμερα! Για το θήλαστρο, εγώ θα σου έλεγα να περιμένεις καλύτερα.. Μπορεί να μην το χρειαστείς καν, γιατί να δώσεις τόσα λεφτά.. Άσε που μπορείς να νοικιάσεις νοσοκομειακό, αν χρειαστεί..
Μάρω μου, μην ανησυχείς, εδώ θα είμαστε όλες, δε χανόμαστε!
Μία μου, αν είναι να έχει δουλειά ο άντρας σου, καλά έκανε και έκλεισε..! Μην ανησυχείς, και μένα δουλεύει μέχρι αργά, οπότε εδώ θα είμαστε να τα λέμε Smile
Αναστασία μου, περαστικά στο κοριτσάκι σου! Σε κατατόπισαν τα κορίτσια για το φβ; 
Θέλω να δω και εγώ το Σίβαν!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσια!!!
Ματινα μου εκανα ηδη 2 ντους σημερα.. εχουμε το βραδυ καλεσμενους, στο χαλαρο. Δηλ θα κοψουμε σαλατες κ θα παραγγειλουμε σουβλακια.. κ εχω ενα αγχος λες κ εχουμε πρωτοχρονιατικο τραπεζι.. τι στο καλο!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 534787 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 534787 
Βρε Νατασακι γενικα το θελω το θηλαστρο, γιατι πχ θα τυχει να παω καπου, να υπαρχει γαλατακι στο σπιτι δικο μου. Ακομη κ στη γιατρο που θα παω, θα θελω να αφησω γαλα.. τωρα αργοτερα μπορει πχ να βγουμε ενα βραδακι με τον αντρα μου, παλι θα θελω να αφησω γαλα. Οποτε σιγουρα θα παρω. το θεμα ειναι ποτε..

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ βγήκα για εξετάσεις και δεν μπορούσα να περπατήσω,ευτυχώς που είναι δίπλα.Και γύρισα και κατευθείαν ντους και air-condition.

Τώρα βέβαια έχω και τα νεύρα μου.Τώρα που θα κατέβουμε πρέπει να πάμε στην γιαγιά του άντρα μου,αλλά εγώ δεν θέλω.Πρώτον γιατί έχει πει τα τέρατα για εμένα και δεύτερον γιατί ενώ η πεθερά μου αποφάσισε πως θα πάμε και απλά μας το ανακοίνωσε.Από την μια λέω ας πάω και ότι και να ακούσω να κάνω την πάπια,αλλά από την άλλη δεν θέλω να με συγχύσει στην κατάστασή μου.

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τουλάχιστον, καθυστέρησε το λίγο, Ελιζάκι.. Πάρε πιο μετά, αφού γεννήσεις!
Ματινάκι, μη συγχύζεσαι.. Αν πρέπει να πας οπωσδήποτε, πήγαινε για λίγο και φύγε, μην καταπιέζεσαι!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια παω να κανω καμια δουλιτσα.. ζαλιστηκα μια απο δω μια απο κει!!! Δεν εχω βρει ακομα κ το κολαι με το στυλ του φβ, αλλα θα συνηθισω που θα παει!!! Σας φιλω για λιγακι!!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 654316 

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό θα κάνω θα πάω και θα πω μετά από λίγο πως με πειράζει η ζέστη.

Εγώ αποστειρωτή πήρα από την κουνιάδα μου αλλά ελπίζω να μην τον χρησιμοποιήσω.

Εσείς έχετε ακούσει πως τις πρώτες μέρες που θηλάζουμε πρέπει να πλενόμαστε με αφρόλουτρο χωρίς άρωμα;Εγώ πήγα και πήρα το eubos το μπλε χωρίς άρωμα.

Γεια σου Ελίζα....

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Ματινα και Νατασα μου...

Ματινα μου να σου πω την αληθεια εγω ειδικα στην κατασταση μου δεν μπορω να πιεζομαι...υπαρχουν και στον περιγυρο μου ατομα που δε θελω να μιλαω και να βλεπω και απλα δεν το κανω..οταν δε παει και καποιος τριτος να μου το επιβαλει το μονο που καταφερνει ειναι να την ακουσει και να με απομακρυνθω...δεν ειναι θεμα κακιας..αλλωστε για να νιωθουμε ετσι κατι μας εχουν κανει..αν ειμαι κακια ας με κρινει ο Θεος...αλλα σορρυ δεν μπορω να δεχτω καποιον που με εθαβε η ξερω οτι δεν με θελει απλα για να πω οτι¨"εκανα το καθηκον " μου...βεβαια αυτο εξαρταται και απο το τι λεει ο αντρας σου...αν πχ επιμενει και θα γινει καυγας ιιιιισως να πηγαινα για λιγο αλλα σιγουρα θα ημουν απλα τυπικη...

Ελιζακι μου τα λεμε μετα..

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόνο για τον άντρα μου θα πάω γιατί μου το ζήτησε ευγενικά και μου είπε πως αν με φέρει σε δύσκολη θέση θα φύγουμε αμέσως.

Έχεις δίκιο και εγώ έτσι σκέφτομαι και έτσι θα πράξω όταν έρθει και το μωρό.Δεν θέλω κανένας να μου χαλάσει τοις πρώτες μέρες με το μωρό μου.Μια φορά θα είναι μικρούλα και γλυκούλα!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Μαριλένα μου!
Ματίνα και εγώ είχα πάρει αποστειρωτή, αλλά ελπίζω ότι ούτε εγώ θα το χρησιμοποιήσω! Καλό είναι γενικά να μην έχουμε πολλά αρώματα γιατί τα μωρά αναγνωρίζουν τη φυσική μυρωδιά του δέρματος της μητέρας I love you

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες μου...εχω μπει απο νωρις και μολις τωρα τελειωσα το διαβασμα..!!!Ειχα μεινει πολλες σελιδες πισω..!!!Το καλο ειναι οτι διαβασα μονο καλα και θετικα νεα...απο ολες τις μανουλες και ολα τα μωρακια..!!!Ζαλιζτηκα η αληθεια ειναι...και τωρα εχω να διαβασω και τα του fb...!!!!study study study study 

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, Γιουλάκι μου! Τι κάνεις; και έχεις να ζαλιστείς ακόμη από το διάβασμα! χεχε! Razz

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ δεν μπορώ να διαβάσω τα προηγούμενα,είμαι σίγουρη πως θα γίνω χειρότερα.

Τζούλια κανένα μπανάκι κάνεις;

Έτσι μου είπε η μαία,είπε επίσης πως αν μυρίζουμε έντονα ότι θα αηδιάζει και δεν θα θηλάσει,ούτε αποσμητικό να μην χρησιμοποιούμε απλά να πλενόμαστε συχνά.

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Τζουλακι μου πως εισαι?? αν αρχισεις να διαβαζεις τα του φβ θα τελειωσουν οι διακοπες σου!!χαχαχαχ

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, όσο μπορούμε πιο ουδέτερα!

JuliaG

JuliaG
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα Νατασσα μου αστα να πανε...αλλα δεν θελω να χασω τιποτα...οποτε θα παρω βαθεια ανασα και θα το παλεψω...ειναι που δεν εχω και συνεχεια ιντερνετ εδω κι αυτο δυσκολευει την κατασταση..!!

Ματινακι μου κανω καθε μερα μπανιο γι αυτο δεν ξεκολαω να γυρισω σπιτι μου...θα μου λειψει πολυ αυτη η τελεια αισθηση της θαλασσας..!!!

Μου λεει ο αντρας μου εσυ κατεβηκες για μια εβδομαδα για το μνημοσυνο και τελικα θα γεννησεις εκει..!!!Τα εχει παιξει κι αυτος ο καψερος μονος του..!!!

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρίμα είναι,μωρέ και αυτός ο καημένος! Του λείψατε! Πότε θα γυρίσεις τελικά;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα τσουπρες μου!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 215994 τι κανετε?εμεις μολις φαγαμε τα δημητριακα μας!!!φρουφρου μου τελεια τα νεα σου απο το γιατρο!!!κ γεννας σε 12 μερες ακριβως!!!υπεροχααααα!!!απο σημερα θα μετραω τις μερες μαζι σου καθε μερα!!!12 κ σημερα!!!!!Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 654316 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 9 654316 ελισακι μουν χαιρομαι που σημερα εισαι πιο ανεβασμενη!σκεψου την παρασκευη που κλεινεις τις 36 βδομαδες κ μπαινεις στις 37 κ δεν υπαρχει περιπτωση να πεσεις παλι!!!I love you I love you I love you τζωρτζινα μου δεν θα ηθελα με τπτ να ειμαι στη θεση σου με τοσους εμετους...η υπομονη ειναι μικρη λεξη για σενα αλλα κ τι να κανεις!!!μαριλενα μου κ εσενα λουκανικα εγιναν τα δαχτυλα σου ε?κ εμενα...εχω πριστει αρκετα!!!λογικο ειναι θα περασει κ αυτο!τζουλακι μου πως εισαι,πως τα περνας?ματινα μου εγω οταν δεν παω καποιον ανθρωπο δεν μπορω να τον βλεπω με τπτ αλλα για τον ανθρωπο μου κανω κ εγω πολλες φορες συμβιβασμους...νατασσα μου τι κανεις?αναστασια μου πως ειναι η κορουλα σου σημερα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις