Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
608 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 608 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοιμηθηκες ελισακι μου?εγω αυτα τα υγρα τα βλεπω εδω κ πολλες μερες..κ τωρα ποναει η κοιλιτσα μου κ εχω αεριαEmbarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed νιωθω οτι θελω τουαλετα αλλα δεν θελω..

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μηπως ειναι η μπεμπα που πιεζει;

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν κοιμηθηκα Αλεξανδρα μου απλα με πηραν τηλ κ μετα εκανα ενα μπανιο κ τωρα λεω να κανω την ωριμη επιλογη για βραδινο κ να φαω παγωτινια.. Αφου βεβαια πιω το σιδηρο γιανα ειμαι σωστη............... Θα πατε για περπατημα σημερα;

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι η μπεμπα ειναι.ρε συ ποναει η κοιλια μου σαν να με πιανει κοψιμο σορρυ κιολας κ θελω να παω τουαλετα αλλα δεν εχω τπτ.μονο αερια..χαλια αισθηση μιλαμε.κ ηρθε κ η ωρα να ντυθω να παω για περπατημα με τον αντρα μου αλλα αυτο δεν σταματαει.θα παω σιγα σιγα κ αν νιωσω χειροτερα γυρναμε πισω..

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μηπως ειναι συσπασουλες ;!; Καλη βολτουλα!!!!! Κ μενα τωρα αρχισε τα τσαλιμακια ο ζουζουνακος..

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:ναι η μπεμπα ειναι.ρε συ ποναει η κοιλια μου σαν να με πιανει κοψιμο σορρυ κιολας κ θελω να παω τουαλετα αλλα δεν εχω τπτ.μονο αερια..χαλια αισθηση μιλαμε.κ ηρθε κ η ωρα να ντυθω να παω για περπατημα με τον αντρα μου αλλα αυτο δεν σταματαει.θα παω σιγα σιγα κ αν νιωσω χειροτερα γυρναμε πισω..

σορυ που πεταγομαι ετσι.καλησπερα κοριτσια σε ολες και με το καλο να υποδεχτειτε τα μπεμπακια σας!!Αλεξανδρουκο μου γτ νιωθεις ετσι?να σου πω κατι?εχω εδω και μερες ενα προαισθημα πως την εβδομαδα που μπαινει θα γεννησεις.απλα ηθελα να στο πω.σε φιλω,καλη βολτουλα!!!φιλακια και στην Αποστολιτσα σου.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις εκανα διαρροια...ουφ νιωθω ψιλοχαλια...ελπιζω να μου περασει τωρα που ενεργηθηκα αλλα ξανα ενεργηθηκα κ πριν..θα παω ενα χαλαρο περπατημα εδω κοντα με τον αντρα μου κ αν νιωσω χειροτερα θα γυρισουμε πισω,ισως να μου περασει τωρα..
χρυσοβαλαντω μου γλυκια δεν ξερω τι επαθα ξαφνικα!γλυκουλα μου εσυ σε ευχαριστω τοσο πολυ που με σκεφτεσαι,σας αγαπω πολυ ολες!!!ευχομαι να σας πω συντομα τα ευχαριστ ζουζουνες μου!!!!

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χμμμμμμ διαρροια εε!;!; Εεεεερχεται !!!

valgreg

valgreg
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Alexandra23 έγραψε:μολις εκανα διαρροια...ουφ νιωθω ψιλοχαλια...ελπιζω να μου περασει τωρα που ενεργηθηκα αλλα ξανα ενεργηθηκα κ πριν..θα παω ενα χαλαρο περπατημα εδω κοντα με τον αντρα μου κ αν νιωσω χειροτερα θα γυρισουμε πισω,ισως να μου περασει τωρα..
χρυσοβαλαντω μου γλυκια δεν ξερω τι επαθα ξαφνικα!γλυκουλα μου εσυ σε ευχαριστω τοσο πολυ που με σκεφτεσαι,σας αγαπω πολυ ολες!!!ευχομαι να σας πω συντομα τα ευχαριστ ζουζουνες μου!!!!

δεν θελω να λεω μεγαλα λογια αλλα γτ κατι μου λεει οτι γεννας?????

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε μπορω να πιστεψω κατι τετοιο,μου φαινεται σαν ονειρο!καλυτερα να πιστεψω οτι κατι με πειραξε η απλα πιεζει η μπεμπα!μπορει να ξανα μπω μετα κοριτσια μου,σας φιλω!!!

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλεξ μου πηγενε για πςρπατημα αλλα να εισαι κοντα στο σπιτι......η αποστολεια ερχετε σιγα σιγα οταν θα νοιωσεις οτι πας τουαλέτα αλλα ποναει πολυ ο ποπο σου χωρες να κανεις κακα σου αλλα αυτος ο,πόνος να ερχετε και στην μεση μην ρωτησειε εφηγες για το νοσικομειο γιατι ειναι γεννα

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΛΙVery Happy 
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΠΕΙΘΩΡΙΑ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΣ ΜΑΣ!!!ΧΑΧΧΑΧΑ!(ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΓΧΩΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙWink )
ΓΙΩΤΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ???ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ?ΚΟΙΜΑΤΑΙ???

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ λετε;!;!;!!! Χιχιχιχι τωρα ανυπομονω!!!!!! Με το καλο!!! Με το καλο οποτε κ αν ερθει!!!!
Καλα εγω εχω ταραξει τα παγωτινια.. Εφαγα συνολικα 6-7 σημερα.........!!!!!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελιζακι μου υπογλυκαιμιεσ βλεπω εχεις κ συ....Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 982137 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 982137  με πηρε ο υπνος το μεσημερακι που φαγαμε κ βγηκα αλλα οταν ξυπνησα με επιασε μια ζαλαδα κ δεν ηθελα να σηκωθωω για πολυ ωρα!!!κ ετσι περιμενα να περασει λιγο η ωρα πηρε το βραδυνο μου σιδηρο κ τηγανισαμε(τις αποτυχημενες του φουρνου )πατατες κ εφαγα με τριμμενο τυρακι !!ε μετα απο λιγη ωρα μου περασαν....τωρα νοιωθω τελειωτικα οτι σε λιγες μερες οντως γενναω που ετσι στα ξαφνικα δε ν μπορω να κανω κ πολλα....κ αγχωνομαι πως θα βγαινω απο αυτιο μονη μου που εχω κουρες ομορφιας καθε μερα κ απο κατι.....καλα υπαρχει το γνωστο ρητο"Ο,ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ Μ Η Ν ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΛΕΙΣ ΓΙΙΑ ΑΥΡΙΟ" ευτυχωσ που τα εχουμε ολα ετοιμα ολες μας γιατι ποτε δεν ξερουμε πως θα ειμαστε την αλλη μερα....το μονο που δεν ειχα υπολογισει,εναι η βαλιτσα που θα παρω....μου βγηκε καπως μικρη ρε γμτ κ θα πρεπει να τα βγαλω ολα κ να τα βαλω αλλου!!!Rolling Eyes 

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nats έγραψε:Α κ τώρα που διάβασα πως κάνετε τα νυχάκια σας, πολύ καλά κάνετε!
Εγώ έκανα μια τεράστια βλακεία κ το πληρώνω τώρα... Στην εγκυμοσύνη δεν ήθελα να με πασπατεύουν, δεν είχα υπομονή. Κ δεν έκανα τα νύχια των ποδιών μου ένα πεντικιούρ. Οπότε μεγάλωσαν τα νύχια μου όπως να ναι, κ στο μεγάλο δάχτυλο μπήκε το νύχι μέσα στο δέρμα. Κ πάλι δεν έκανα τίποτα, γιατί δεν με πονούσε κ το αγνόησα.
Κ να μαι τώρα με ένα δάχτυλο τούμπανο! Έχει κάνει απόστημα με πύον, πονάει ιφρικτά κ έχει μολυνθεί! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

Γεια σου! Συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά επειδή το παθαίνω συχνά καταλαβαίνω απόλυτα τον πόνο σου.
Λοιπόν θα βάλεις ζεστό νερό σε μια λεκάνη και θα ρίξεις ιωδιο. Θα βάλεις το πόδι σου μέσα για όση ώρα αντέχεις. Μετά θα πιέσεις το σημείο απαλά να τρέξει το πύο και θα ρίξεις ιώδιο επάνω. Αυτό άμεσα θα σε ανακυφίσει από την πίεση.
Και μπορείς επίσης να πάρεις μια αλοιφή ξυλοκαίνης από το φαρμακείο και άλοιψε επάνω και μόλις νιώσεις οτι έχει μουδιάσει πάρε λίγο βαμβάκι βρέξτο με ιώδιο κάντο λεπτό σαν κλωστή και προσπάθησε να το περάσεις ανάμεσα από το δέρμα και το νύχι ωστέ να κρατηθεί η γωνία του νυχιού έξω από το δέρμα σου.
Και να κόβεις τα νυχάκια σου τετραγωνισμένα και όχι στρογγυλα. Δοκίμασε αυτά που σου είπα και θα με θυμηθείς. Δεν έχει 2 μέρες που το έπαθα!Ελπίζω να σου περάσει σύντομα είναι ανυπόφορος ο πόνος! Καλό κουράγιο! Smile

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΜΟΡΦΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ?ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ?Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?ΠΩΣ ΠΑΜΕ?ΓΥΡΙΣΑΤΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΛΕΙΨΑΤΕ ΤΟ Σ.Κ?ΠΙΣΤΕΥΩΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΓΕΜΙΣΑΤΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ' ΕΧΟΥΝ ΑΝΓΚΗ!!!!!!!!!

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα εγκυουλες, μανουλες, και μωρακια εντος και και εκτος κοιλιας!!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 Τι κανουμε? Καλη βδομαδα να εχουμε!!!

Που εισαι βρε φρουφρουκα μου τι κανεις?? Καιρο να τα πουμε χαχαχχαχααχα....

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα! πρωινη πρωινη σημερα παλι... η μικρη μου ειναι τσακωμενη με τις λεξεις χαλαρωση και υπνος! χαχα! εκανα δουλιτσες οσο ειχε δροσια εφαγα πρωινο και μολις τελειωσα με τα νεα σας! τα διαβασα οοοολα και απο τις 2 μεριες. απο την αλλη δεν θυμαμαι τπτ προφανως.. χαχα! βρε λετε να εχουμε γεννητουρια σημερα? για να δουμε!!!
φαντασματακι μου και εγω το ιδιο επαθα με την βαλιτσα μας... και εκατσα χθες και τα εβαλα σε μια λιγο μεγαλυτερη.. ειναι σχεδον ετοιμη!
ελισακι μου παγωτινακια φουλ βλεπω! καλα κανεις! και εγω το εχω ριξει στα γλυκα του κουταλιου! τωρα που μπορουμε να τα ευχαριστηθουμε!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα καλημερα κ απο μενααααΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 καλη βδομαδα να εχουμε κ καλα γεννητουρια!!!!κ εγω ξυπνησα νωρις νωρις σημερα,οχι οτι κοιμηθηκα καλα...αλλα δεν με πειραζει,το ματι ανοιχτο ειναι σαν γαριδα!!εφαγα κ λιγα δημητριακα μην ειμαι με αδειο στομαχι,ειναι που ειναι καπως!εσεις τι κανετε ζουζουνες?

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΩΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!
ΜΑΡΙΛΟΥ ΜΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΚΑΛΑ??ΠΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ??ΚΑΤΙ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ...Κ ΓΩ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ-ΑΝ ΜΟΥ ΤΑΖΟΥΝ ΚΑΤΙ...ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΝΩ ΜΕ ΤΠΤ ΜΕΤΑ...Wink 
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΜΩΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΗΡΕΜΕΙ...ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΟΥΛΗ ΤΗΣΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 ΑΣΕ...Κ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΑΛΛΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ...Rolling Eyes 
ΑΛΕΞ!!!!

721Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 Empty καλημέρα κορίτσια Κυρ Αυγ 04, 2013 10:59 pm

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοπέλες μου σας χαιρετώ από την Κύπρο,
διάβασα τις σκέψεις σας και την καθημερινότητα σας !

Εγώ έχω ΠΗΤ 2/12/2013 και σήμερα μπήκα στην 23η εβδομάδα. Έχω ακόμα δρόμο αλλά υπομονή.
Θα κάνω ένα γλυκό αγοράκι και θα το ονομάσω με το καλό Γιώργο.

Αλεξάνδρα μου η Αννίτα είμαι,είχα στείλει παλιά αλλά δεν ξέρω αν με θυμηθείς.
Σε συμπάθησα από τότε και πραγματικά σου εύχομαι με έναν πόνο να γεννήσεις και ο Θεός και όλοι οι Αγίοι να σε έχουν καλά εσένα και το κοριτσάκι που περιμένεις.

Εννοείται όλες μου οι θερμές ευχές συντροφεύουν όλες εσάς που περιμένετε τα παιδάκια σας

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitrotita έγραψε:Κοπέλες μου σας χαιρετώ από την Κύπρο,
διάβασα τις σκέψεις σας και την καθημερινότητα σας !

Εγώ έχω ΠΗΤ 2/12/2013 και σήμερα μπήκα στην 23η εβδομάδα. Έχω ακόμα δρόμο αλλά υπομονή.
Θα κάνω ένα γλυκό αγοράκι και θα το ονομάσω με το καλό Γιώργο.

Αλεξάνδρα μου η Αννίτα είμαι,είχα στείλει παλιά αλλά δεν ξέρω αν με θυμηθείς.
Σε συμπάθησα από τότε και πραγματικά σου εύχομαι με έναν πόνο να γεννήσεις και ο Θεός και όλοι οι Αγίοι να σε έχουν καλά εσένα και το κοριτσάκι που περιμένεις.

Εννοείται όλες μου οι θερμές ευχές συντροφεύουν όλες εσάς που περιμένετε τα παιδάκια σας

πως δεν σε θυμαμαι αννιτα μου?δεν σε ξεχασα ποτε απο τοτε που μας ειχες γραψει μου εμεινες στο μυαλο γιατι εισαι πραγματικα υπεροχος ανθρωπος κ αυτο κανει μπαμ!!!χαιρομαι πολυ που ολα κυλανε τελεια στην εγκυμοσυνη σου!!!ειχα ρωτησει κ για σενα αν ειχες ξανα μπει καθολου!με το καλο να παρεις αγκαλια τον γιωργο σου κοπελα μου!!σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου γλυκια μου!!!εισαι υπεροχος ανθρωπος κ ολα θα σου πανε καλα!!!I love you I love you I love you I love you I love you

mitrotita


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είναι πολύ συγκινητικό που με θυμήθηκες Αλεξάνδρα μου,
δεν είχα ξαναμπεί διότι είχε πρόβλημα ο υπολογιστής και το ιντερνετ μου..
Να ξέρεις ότι οι ευχές μου είναι αληθινές,
δεν σας ξέρω,δεν σας βλέπω αλλά μπορώ να κατανοήσω την αγωνία σας και το ψυχικό σας κόσμο.
Είναι μεγάλη η χαρά μου όταν ακούσω ότι όλες σας γεννήσατε χωρίς προβλήματα και κυρίως παιδάκια υγιή και ευλογημένα από τον Κύριο !!!

Σου εύχομαι σύντομα να γεννήσεις και να μην ταλαιοωρηθείς καθόλουυυυ !!
Αλλά ακόμα και αν υπάρξει ο παραμικρός πόνος που είναι λογικός σε μια γέννα να διαρκέσει τόσο λίγο ώστε να μην το καταλάβεις !!!
Διάβασα διάφορα για όλες σας αλλά αυτή η μικρή Αποστολία μπήκε στην καρδιά μου !!
Θα ευχηθώ ο προσωπικός μου άγιος,που είναι ο Άγιος Γεώργιος ο Τροπαιοφόρος τη μέρα που θα γεννάς να πάρει το άσπρο του άλογο και να τρέξει δίπλα σου να σε προστατεύει για κάθε καλό.

Βεβαιότατα αυτό και για όλες τις κοπέλες που θα γεννήσουμε

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες!!!! Καλημερα μωρουλια!! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 29 215994 
Καλη εβδομαδα να εχουμε!!!
Μετραω σντιστροφα μεχρι την Παρασκευη που θα ναι τελειομηνο το μωρο μου... κολλησα κ στο ψυγειο ενα ημερολογιο του Αυγουστου, εβαλα μια μεγαλη καρδια στις 30 κ σβηνω μια μια τις μερες.. I love you I love you I love you I love you 
Χτες βραδυ παλι εκανα συσπασουλες, μικρες ευχαριστες κ ανωδυνες ανα ενα τεταρτακι περιπου. Κ με εσπρωχνε κ ο μπεμπης.. κ λεω η θα συνεχιστει η θα σταματησει. Τελικα απλα κοιμηθηκα..
Πως περασατε ΣΚ Μαριλενα μου?
Τζωρτζινα μου γλυκο του κουταλιου εε? Δεν ειμαι κ πολυ "φιλος".......... αλλα το παγωτινι ασε, με εχει σκλαβωσει!!!
Φρουφορυκα θελεις μεγαλυτερη βαλιτσα εε? Εμεις γεμισαμε 2 σακ βουαγιαζ. Αν κ τον πιο πολυ χωρο τον επιασε η κουβερτουλα του μπεμπη κ οι πανες βρακακια που πηρα για μενα.
Αλεξανδρα μου ειναι καλυτερα η κοιλιτσα σου?

Marilena29

Marilena29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Αννιτα με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλια!!! απο που εισαι στην Κυπρο? εγω Λευκωσια!!!

Ελιζακι μουυυυυ τι κανεις? το σκ βασικα δεν πηγαμε εξοχικο και μου ελειψε η παραλια!!! αλλα πηγαμε για φαι με τον αντρα μου καλα τα περασαμε...Ερχεται και ο δικος σου μπεμπης...με το καλο...λίγες μερες μεινανε !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις