Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
366 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 366 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

natasathess

natasathess
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατασάκι μου, φρέσκια φρέσκια,ε; το μπουμπουκάκι σου βρίσκει τους ρυθμούς του!
Όλα θα τα βολέψουμε, κορίτσια μου! Νέες κοπέλες είμαστε, θα έχουμε και τα μωράκια μας και θα παίρνουμε δύναμη!
Εγώ θα σας αφήσω, πάω για ένα καφεδάκι και μετά αποτρίχωση! Θα τα πούμε μετά! Φιλιά σε όλες!!

Pely

Pely
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nats έγραψε:καλημέρα Πελούκο μου!

Σήμερα το βράδυ έγινε κάποιο θαύμα κ το μπουμπουκάκι μου ξύπνησε μόνο 3 φορές! Οπότε ξύπνησα μες στην ενέργεια αφού κοιμήθηκα τρεις φορές από συνεχόμενο ΤΡΙΩΡΟ Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 31 328109 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 31 328109 

Πώς είσαι εσύ? Ο μπεμπάκος σου?

Τζορτζίνα μου όπως είπα κ στην Ελίζα, όλοι έχουν μια τάση να δραματοποιούν τις καταστάσεις... Καλέ μια χαρά είμαι! Οκ, μια ψιλοενόχληση υπάρχει, όσο να πεις εγχείρηση έκανα, αλλά δεν είναι κάτι τραγικό!
Καταρχήν σε όλη την διαδικασία του τοκετού δεν κατάλαβα τίποτα! Για να φανταστείς, αυτό που με πόνεσε πιο πολύ απ'όλα, ήταν όταν μου πήραν αίμα! (φαντάσου δηλαδή).
Την ίδια μέρα σηκώθηκα λίγο το απόγευμα. Πιο πολύ φοβόμουν να σηκωθώ μην πέσω γιατί ένιωθα λίγο ανασφάλεια, όχι οτι πονούσα. Την επόμενη μέρα μου έβγαλαν καθετήρα κ ορό. Οπότε σηκωνόμουν κανονικά για τουαλέτα κ βόλτα στον διάδρομο! Επίσης σκέψου το πιο σημαντικό, ήμουν σε μονόκλινο με τον άντρα μου κ το μωρό μέσα στο δωμάτιο. Που σημαίνει?? Από την αρχή το είχα μαζί μου κ το φρόντιζα. Αρα ήμουν κ σε θέση να το κάνω αυτό! Very Happy 
Πόνο ένιωθα μόνο στις απότομες κινήσεις όταν πήγαινα να σηκωθώ ή να καθήσω, να βήξω ή να γελάσω! Αλλά για 1 βδομάδα μέχρι να βγάλω τα ράμματα, μετά τέλος το "τράβηγμα".
Την 13η μέρα μετά την γέννα, βγήκα βόλτα με την μαμά μου κ φόρεσα....ΤΖΙΝ παντελόνι!
Βγήκα από το χειρουργείο γύρω στις 11, με άφησαν κανα δωρο σε μια αίθουσα ανάνηψης για να δουν πως όλα είναι οκ, κ μετά με πήγαν στο δωμάτιο μου. Το μωρό το έφεραν μετά από 3 ώρες ατάιστο όπως μου είπαν κ το έβαλαν στο στήθος μου όπου μου έδειξαν πώς να το θηλάζω κ αυτό άρχισε αμέσως να ρουφάει!! Βρίσκεις τον τρόπο σε όλα! Κάνεις έναν πύργο από μαξιλάρια γύρω σου κ μια χαρά βρίσκεις θέση να θηλάσεις!!
Μην στεναχωριέσαι καθόλου!!!!
Τελικά καταλήξατε σε καισαρική με τν γιατρό σου??


το καλο με τις καισαρικες στην ελλαδα ειναι ότι εχουν γινει τόσο ρουτινα πια που πραγματικα τα πραγματα ειναι απλα πλεον!!! αυτο εισπράττω εγω δηλαδή!!!


συνεχομενο 3ωρο;;;;;;;;;;με αγχωνει ολο αυτό γιατι ειμαι και του υπνου
( όταν καταφερω να κοιμηθω βεβαια....)

καλά ειμαστε εμείς, ζωηροί ζωηροί απλά δυσκολευομαι στην κίνηση!! να δεις γέλιο όταν ξαπλωνω....γερανό θέλω γι αν παρω στροφή ή να σηκωθω!!!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νατσουλα μου ελιωσα με τη βιζοσερβιετα χαχαχα!!!ναι χρειαζομαστε τετοια μπολικα!!εχω εφοδιαστει ηδη!ναι απο χθες το βραδυ,πονοι κ διαρροια...κ η μαρινα τα ιδια!περιμενω να τελειωσω το φαγακι μου,μοσχαρακι κοκκινιστο με μακαρονακι κ θα κανω κ το μπανακι μου ξυρισματα κτλ να ειμαι ετοιμη για παν ενδεχομενο..ειμαστε κ πρωταρες κ η αγωνια κ το αγχος ειναι αλλιως!δεν ξερουμε κ τι μας γινεται!το πρωι εχω γιατρο να δουμε κ τα κιλα της μπεμπας εκτος αν τα δουμε live χαχαχα!!πολυ χαιρομαι που εισαι καλα κουκλιτσα μου κ που τα καταφερνεις κ με το θηλασμο!!μπραβο σου γιατι οπως ειπες κ εσυ ειναι δυσκολος ο θηλασμος αλλα τοσο μα τοσο σημαντικος!!!οσο για την καισαρικη ειναι παιχνιδι πια..στην ουσια γεννας χωρις να παρεις χαμπαρι!γιατι ολες οι γυναικες την απεχθανονται τοσο?πραγματικα ακομη δεν εχω καταλαβει!αποκτας το παιδι σου χωρις πονο!!!!ξαφνικα το βλεπεις χωρις το παραμικρο ζορισμα...ενω φυσιολογικα....!!!!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα θα μου πεις με την καισαρικη χανεις την μαγεια του να το βγαλεις απο μεσα σου,να το πονεσεις να το νιωσεις κ ολη αυτη η αδρεναλινη που σιγουρα ειναι μοναδικη αλλα ενταξει οσο να ναι παιδι κανεις,το παιδι σου!!!κ χωρις πονο!οκ ειναι λυση αναγκης ασχετο που στην ελλαδα ειναι λυση συμφεροντος πολλες φορες,αλλα δεν ειναι κ κατι τραγικο!ουτε καν η τομη δεν φαινεται μετα απο καιρο,ειναι τοσο διακριτικη πια,οχι οπως παλια!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι νατς μ τλκ δεν γινεται κατι αλλο.... οντως πολυ δραματοποιηση.... και πολυ προκαταληξη βρε γμτ.... σε ευχαριστω!!!! με ξεαγχωσες καπως!!! ετσι οπως το περιγραφεις δεν ειναι και τοσο ασχημα τα πραγματα! με ειχαν φτασει σε σημειο να αμφισβητω τον γιατρο μ κατι πολυ ασχημο τις τελευταιες μερες.... πηρα κι αλλη γνωμη που ηταν πιο καθετη απο τ γιατρου μ και τελος. τωρα εμπιστοσυνη και υπομονη...! ασχετο! η πουρελαν κανει και για προετοιμασια? απο πριν?

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή βόλτα Νατάσα κ καλή...κούρα ομορφιάς!

χαχα Πέλυ γερανό λέει! Πού να έβαζες κ πολλά κιλά ρε γλυκούλα μου! Υπομονή κ..... τραμπαλίτσα στο κρεβάτι, μια δεξιά, μια αριστερά, ξανά δεξιά για έξτρα φόρα κ τσουπ! Σηκώθηκες! Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 31 328109 

Όντως οι καισαρικές είναι σαν να πας να βγάλεις αμυγδαλές πλέον!
Ούτε εγώ καταλαβαίνω γιατί τις κατηγορούν τόσο.
Όταν έκανα το ευχέλαιο πριν γεννήσω, τσατίστηκα με τον Πάτερ γιατί λέει "Αυτές που γεννάνε με καισαρική δεν γίνονται σωστές μάνες κ δεν δένονται με τα παιδιά τους γιατί δεν βιώνουν τους πόνους που θα πρεπε για να τα φέρουν στον κόσμο". Κόκκαλο έμεινα! Ευτυχώς τον έβαλε στη θέση του η πεθερά μου γιατί αν άνοιγα το στόμα μου εκείνη την ώρα, θα χανόταν κάθε δευτερόλεπτο του ευχελαιου που είχε προηγηθεί....

Αλεξ μου σίγουρα έχετε την αγωνία του άγνωστου, αλλά λένε πως όταν έρθει η ώρα το καταλαβαίνεις γιατί είναι κάτι πολυ διαφορετικό αυτό που νιώθεις!

(άργησα να απαντήσω γιατί έδωσα λίγο βυζάκι στα γρήγορα Very Happy )

nats

nats
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τζορτζίνα μην το πολυσυζητάς κ μην παίρνεις άλλες απόψεις.
Είσαι στην τελική ευθεία, τόσους μήνες σε παρακολουθεί αυτός ο γιατρός ο οποίος με τα μηχανήματά του βλέπει τι γίνεται μέσα στην κοιλιά σου κ ξέρει καλύτερα από τον καθένα το τι συμβαίνει.
Κ καλώς ή κακώς, αφηνόμαστε στα χέρια τους.

Θα σου πούνε διάφορα οτι το κάνει από συμφέρον γιατί παίρνει μίζα, οτι το κάνει για να ξεμπερδεύει μαζί σου κ να φύγει διακοπές, οτι το κάνει γιατί βαριέται την διαδικασία του φ.τ. κ ένα σωρό άλλα...
Μην ακούς κανέναν!

Κ εγώ το ίδιο έκανα, άσε που δεν έλεγα πολύ πολύ πως θα κάνω καισαρική. Το άφησα να φανεί ως αναγκαίο της τελευταίας στιγμής

elisa87

elisa87
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χανομαι γιατι ηρθαμε παραλια κ σημερα.. Εχει λιγοτερο κοσμο κ χαζευω ενα μωρακι 2 μηνων αγορακι αγαπουλινι......
Τι ωραια που ειστε ολες καλα!!!!!
Ετοιμοτητα Αλεξ εε;!!! Αχ τι καλααααα!!!!
Τζωρτζινα μου μη σε αγχωνουν για την καισαρικη. Σιγα το πραμα- τοσες κ τοσες κοπελες!!! Γενικα ο κοσμος επειδη αγχωνεται η επειδη ειναι κολλημενος σε αγχωνει κ δεν κτλβνει οτι σου δημιουργει προβλημα..!!! Μη δινεις σημασια ομως!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παραλια!!! μια χαρα σε βρισκω ελιζακι μ! δικιο εχετε βρε κοριτσια αλλα μ ηρθε και εμενα λιγο ξαφνηκο. εχεις δικιο νατς μ οσο λιγοτεροι το ξερουν τοσο το καλυτερο... ναι τελος οι γνωμες! τωρα με τον γιατρο μ και οτι πει αυτος!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια....
Τι κάνετε;

Νικόλ να σας ζήσει!! Να την χαίρεστε και να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!!
Τι ωραία που μαθαίνουμε συνέχεια για γεννητούρια!!!!

Σήμερα δεν αισθάνομαι πολύ καλά,με πείραξε πολύ η ζέστη...Έβαλα και το κλιματιστικό αλλά και πάλι χάλια είμαι.

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγινα μια θεα κ επανηλθα!κανε ο,τι θες τωρα αποστολια!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy πεινασα κιολας!ελισακι μου παραλια 3 μερες συνεχομενα ε?μια χαρα σε βρισκω!ναι νατασσα μου το καταλαβαινεις οταν ερθει η ωρα,ειμαι σιγουρη!!!κοριτσια να αισθανεστε μεσα σας πραγματικα καλα κ να μη σας νοιαζει τι λενε οι αλλοι!!!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με το καλό Αλεξάνδρα μου...Με έναν πόνο!!!
Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 31 90233 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 31 90233 Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 31 90233 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε ευχαριστω ματινακι μου!!αμην κ ποτε!!!τι κανεις εσυ κοριτσι μου?πως περασατε στο ταξιδακι σας?

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραία ήταν,αν και έκανα μόνο ένα μπάνιο στην θάλασσα,λόγω καιρού!

Σήμερα νιώθω ατονία από την ζέστη,αλλά θα το αντέξω.

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα ματινακι! πολλα υγρα να πινεις κουκλιτσα μ να δροσιζεσαι! και μεινε εκει στο κλιματιστικο! μην κανεις τπτ!

matina01/09

matina01/09
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό κάνω,συνεχώς με ένα ποτήρι νερό είμαι.
Λέω να ξαπλώσω τώρα μήπως συνέλθω.
Θα τα πούμε αργότερα...Καλό μεσημέρι...

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν ειχατε καλο καιρο?τωρα που γυρισατε εχει ζεστες ε?

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ξαπλωσεις ματινακι μου!!καλη ξεκουραση!!φιλακια!!

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλο μεσημερι ματινακι! περαστηκα σου κουκλιτσα μ!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΥΡΙΣΑΜςΕ Κ ΜΕΙΣ ΟΜΟΡΦΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΥΛΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ-ΑΝ Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!!ΠΗΓΑΜΕ Κ ΤΟ ΚΟΜ/ΡΙΟ ΚΑΛΩΠΙΣΑΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΑΣ(ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ Ο ΚΟΜΜΩΤΗΣ ΦΟΒΟΤΑΝ ΜΗΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΝΩ ΜΕ ΕΛΟΥΖΕ ΧΙΧΙΧΙΧΙ)ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ,ΟΧΙ ΟΤΙ ΠΑΩ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥWink ΕΙΧΕ ΠΛΑΚΑ!!!ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΙΣ ΕΔΩ ΓΥΡΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ Κ ΤΩΡΑ ΕΒΡΑΣΑ ΛΙΓΟ ΡΥΖΑΚΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΜΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΡΑΣΙΝΑΔΑ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 31 215994  ΑΝ Κ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 13.00 ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ...ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΠΙΡΟΣΚΙ Κ ΜΕΤΑ ΧΤΥΠΗΣΑ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑTwisted Evil Twisted Evil  ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ-ΙΣΩΣ Κ ΝΑ ΖΗΛΕΨΑ Κ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΓΩΤΙΝΙΑ ΣΟΥ ΕΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ???ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΚΟΥΣ ΚΟΣΙΑΡΕΙ ΕΔΩ???Razz Razz 

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω ειμαι φρουφρου μου!εκανα κ εγω τους καλωπισμους μου κ τωρα ξαπλωνω κ μιλαω με τις τσουπρες στην αλλη μερια μεχρι να με παρει ο υπνος!

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΩΩΩ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΕΡΑ ΟΧΘΗ ΠΟΛΛΕΣ Ε???!!!Very Happy Very Happy  ΝΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!ΜΑ Κ ΓΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ,...ΣΤΟ ΚΟΜ/ΡΙΟ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ!!!Sleep Sleep Sleep Sleep  ΖΟΡΙΚΟ ΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ Ε???drunken drunken ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΛΑ???

georginach


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συμπεθερα κομμωτηριο βλεπω! καλα κανεις! να εισαι περιποιημενη στο μεγαλο ραντεβου σας!!! και εγω εχω εναν φιλο που οποτε με βλεπει με παρακαλαει να μην μου σπασουν τα νερα μπροστα τ γιατι δεν θα το αντεξει! χαχα!

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο μπικινι δεν δυσκολευομαι εχω βρει τον τροπο μια χαρα κ το κανω κ τελεια!τα ποδια με δυσκολευουν λιγο!σαφηνω φρουφρου μου να την πεσω,φιλακια!!!Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep 

φρουφρού

φρουφρού
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΙ!!!Laughing 
ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΛΟΥΣΙΜΑΤΑΚΙ-ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΑΩ ΜΩΡΕ...ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΛΙ ΘΑ ΦΡΕΣΚΑΡΙΣΤΩ Κ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Κ ΤΗΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙ ΤΟ ΦΥΤΙΚΟ ΡΕΦΛΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Κ ΑΥΤΗ Η ΚΙΤΡΝΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΑΝΘΟΜανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου 2013 v.25 - Σελίδα 31 534787 Mad  ΑΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΤΩΡΑ ΕΣΕΝΑ ΚΟΥΤΣΙΚΟTwisted Evil Twisted Evil  ΓΙΑΙΤΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ Κ ΣΕΝΤΟΝΙ ΑΠΛΩΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΠΟΡΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ???ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ!ΕΕΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ???? Η ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ!!Ο ΚΑΘΕ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ!!!Η ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΕΡΝΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ!!!ΜΗΝ ΖΟΡΙΖΕΙΣ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ Κ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ !!!ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΣΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΥΗΣΗΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΕΡΑΊ΄ΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ !!! ΤΕΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I love you I love you I love you 
ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΚΥΨΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΙ Ε?ΥΠΟΜΟΝΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ!!!ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις