Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
110 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 110 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

801Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 10:20 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:κοριτσαρες μου καλησπερα σας............. τι κανουτε???????

Γιαααααα πες... Razz Razz Razz 

χαχαχα καλα σε γενικες γραμμες....
αν εξερεσεις οτι το βραδυ να κοιμηθηκαμε καμια ωρα πανω κατω σε ολα τα αλλα ηταν ησυχη.. δεν ξερω τι συνεβει ο παραμικρος ηχος την ξυπνουσε και τρομαζε... ουτε να γυρισουμε λευρο δεν μπορουσαμε με τν ανδρα μου ουτε για κατουρημα να παμε.. το πατωμα δε ειναι ξυλινο φαντασου πως ακουγοταν το τριξιμο απο το περπατημα... και κει που εχει ησυχασει κανενα μισαωρο αρχιζει να τραγουδαει μονη της μια κουκλα που την πηρε η πεθερα μου ενταξει κοψοχολιασαμε ολοι.. μεχρι να ηρεμησει ειδα και επαθα.. μολις γυρισαμε σπιτι το απογευμα κοιμοταν ενα τριωρο και τωρα ακομα.. αχχχ τουλαχιστον εκανα την αρχη.. εξω ηταν ησυχη.. σε μια φαση ηταν απο πανω της 12 γυναικες να φτυνουν και να γουτσου γουτσου.. μεχρι που με εσμπρωξε μια κα μου φυγε το καροτσι.. βεβαια μετα εκανα το ιδιοLaughing Laughing Laughing 
ειχα πιει και 2 σφινακια τεκιλα πριν βγω στα μουλοχτα να χαλαρωσω... δε ηξερα τι αλλο να κανω

802Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 10:22 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Ξυπνησε η κουκλα μου και θα σπασει τα καγκελα. Shocked 
ποσο ειναι η μικρη και θα φαει σπιτικο γιαουρτι??η ανηψια μου ειναι 10 μηνων σε λιγες μερες κανει να φαει?
11 μηνων. ναι γιατι να μην φάει? Αυτα που τρωει απο τα σουπερ με τις προσθήκες φρούτων κλπ ειναι καλυτερα νομίζεις ?Δεν ειναι βρε και απο γαλα που το αρμεξα τωρα να πρεπει να το παστεριωσω κλπ.4 βαζακια  τα εφτιαξα με γαλα σκονη. Για τα μετρα της.Wink Παντως το εφαγε το κοριτσι μου. Wink 
Κατσε να σου διευκρινισω γιατι μπλεξαμε τα μπουτια μας. Εφτιαξα με ε λιτρο αγελαδινο οπως λενε οι οδηγιες. (λιγο λιγοτερο για να γινει πιο παχυρευστο) και ξαναεφτιαξα μετα με γαλα για την μικρη λιγα βαζακια. Δηλαδη νερο με σκονη οπως κανεις το βρεφικο γαλα. αυτο ηταν λιγο πειραματικο . Σε 2 εβαλα φαριν λακτε και σε 1 μπισκοτοκρεμα. Το αλλο το αφησα με φυσικη γευση. Εχει διαφορα μεγαλη το γιαουρτι της μικρης με τα δικα μας. Ειναι πολυ πιο γλυκο και δεν ξινιζει τοσο οσο τα αλλα. Αυτα. Σε κατατοπισα καπως καλυτερα ή σε εμπλεξα περισσοτερο?Very Happy 

803Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 10:24 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
esprit έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:κοριτσαρες μου καλησπερα σας............. τι κανουτε???????

Γιαααααα πες... Razz Razz Razz 

χαχαχα καλα σε γενικες γραμμες....
αν εξερεσεις οτι το βραδυ να κοιμηθηκαμε καμια ωρα πανω κατω σε ολα τα αλλα ηταν ησυχη.. δεν ξερω τι συνεβει ο παραμικρος ηχος την ξυπνουσε και τρομαζε... ουτε να γυρισουμε λευρο δεν μπορουσαμε με τν ανδρα μου  ουτε για κατουρημα να παμε.. το πατωμα δε ειναι ξυλινο φαντασου πως ακουγοταν το τριξιμο απο το περπατημα... και κει που εχει ησυχασει κανενα μισαωρο αρχιζει να τραγουδαει μονη της μια κουκλα που την πηρε η πεθερα μου ενταξει κοψοχολιασαμε ολοι.. μεχρι να ηρεμησει ειδα και επαθα.. μολις γυρισαμε σπιτι το απογευμα κοιμοταν ενα τριωρο και τωρα ακομα.. αχχχ τουλαχιστον εκανα την αρχη.. εξω ηταν ησυχη.. σε μια φαση ηταν απο πανω της 12 γυναικες να φτυνουν και να γουτσου γουτσου.. μεχρι που με εσμπρωξε μια κα μου φυγε το καροτσι.. βεβαια μετα εκανα το ιδιοLaughing Laughing Laughing 
ειχα πιει και 2 σφινακια τεκιλα πριν βγω στα μουλοχτα να χαλαρωσω... δε ηξερα τι αλλο να κανω
παντως καλα με την πεθερα ετσι?

804Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 10:38 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
esprit έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:κοριτσαρες μου καλησπερα σας............. τι κανουτε???????

Γιαααααα πες... Razz Razz Razz 

χαχαχα καλα σε γενικες γραμμες....
αν εξερεσεις οτι το βραδυ να κοιμηθηκαμε καμια ωρα πανω κατω σε ολα τα αλλα ηταν ησυχη.. δεν ξερω τι συνεβει ο παραμικρος ηχος την ξυπνουσε και τρομαζε... ουτε να γυρισουμε λευρο δεν μπορουσαμε με τν ανδρα μου  ουτε για κατουρημα να παμε.. το πατωμα δε ειναι ξυλινο φαντασου πως ακουγοταν το τριξιμο απο το περπατημα... και κει που εχει ησυχασει κανενα μισαωρο αρχιζει να τραγουδαει μονη της μια κουκλα που την πηρε η πεθερα μου ενταξει κοψοχολιασαμε ολοι.. μεχρι να ηρεμησει ειδα και επαθα.. μολις γυρισαμε σπιτι το απογευμα κοιμοταν ενα τριωρο και τωρα ακομα.. αχχχ τουλαχιστον εκανα την αρχη.. εξω ηταν ησυχη.. σε μια φαση ηταν απο πανω της 12 γυναικες να φτυνουν και να γουτσου γουτσου.. μεχρι που με εσμπρωξε μια κα μου φυγε το καροτσι.. βεβαια μετα εκανα το ιδιοLaughing Laughing Laughing 
ειχα πιει και 2 σφινακια τεκιλα πριν βγω στα μουλοχτα να χαλαρωσω... δε ηξερα τι αλλο να κανω
παντως καλα με την πεθερα ετσι?

καλα ναι.. αν και εγινε ενα μπατιρντι ειπε την γιαγια μου κακιστρο τον αδερφο του μπαμπα μου μεταλαγμενο τους γονεις μου απομακρους... ελεγε ελεγε.. μεχρι που σηκωθηκα απο το τραπεζι λεγοντας εφοον εχετε σχηματισει την εικονα σας απο μια φορα που τους εχετε δει και προσβαλετε την οικογενεια μου μεσα στα μουτρα μου φευγω.. δε θα φας με λεει? οχι χορτασα απο τα λογια.. μετα ελεγε ο ανδρας μου τι μαλακιες λες ρε τους ξες τους ανθρωπους και τα λες αυτα? πας καλα? με λεει μετα θελεις να φυγουμε λεω οχι αγαπη μου... ερχετε μετα \μεσα με λεει και συγνωμη και τετοια και την λεω κοιταξτε να δειτε ειστε συμπεθεροι καλως κακως αυτο ομως δεν επιτρεπει σε κανεναν να μιλατε ασχημα για την οικογενεια μου γιατι ολοι μας εχουμε στομα... εφυγε σαν κλαμενο μ..ι
δεν μας αφησανε λεπτο μονους μας.. ακομα και οταν ετοιμαζα το μωρο να βγουμε περιμενε σαν μπαστακας με την γοαβαρα της που πηγενε σαν μαουνα στη πορτα τη λεει ο πεθερος μου παμε και θα ρθουν τα παιδια..ΟΧΙ.. πανε ρε μαμα λεει ο ανδρας μου πριν προλαβει να τελειωσει τη φραση ΟΧΙ. πεταγομαι την κοιταω λεω γιατι?? εεε ολοι μαζι να βγουμε σαν οικογενεια... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
αλλα ειναι απιθανο το τι ιδεες κατεβαχει το μυαλο σε νευρα.. την ματιαξα μετα και στραβοπατησε με την τακουνα.. εμ τι το θελε και αυτη το γλεντι ηταν σε γηπεδο με χωμα... το ηξερε... αχχχχχ

805Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 10:43 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πολύ χαίρομαι που επιτέλους έμαθες να "αντιμιλάς"... Είδες τίποτα δεν έγινε ίσα ίσα το βούλωσε και ζήτησε και συγγνώμη!!!

806Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 10:48 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:Πολύ χαίρομαι που επιτέλους έμαθες να "αντιμιλάς"... Είδες τίποτα δεν έγινε ίσα ίσα το βούλωσε και ζήτησε και συγγνώμη!!!

εκεινη την ωρα ηθελα να της φερω το σπιφτεκι στη μουρη.. πολυ θαρρος εχει παρει η τυππισα και ολα τα ξερει νομιζει.. ολους τους κρινει.. ο πεθερος μου να χασκογελαει λες και τον καθαριζουνε αυγα.. αλλα εκανα υπομονη σκεφτομουν συνεχεια αυτα που λεγε η εντε οτι θα ρθω στη μερια της.. αλλα ειλικρινα αν γινω ετσι μονη μου θελω να χαστουκιζομαι.. την εεγε συνεχεια πες γιαγιαααααααα λεει ο ανδρας μου ας πει τα βασικα πρωτα μαμα μπαμπα ΟΧΙ γιαγιααααααα πες πουλι μου γιαγιααααα Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 679259 Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 679259 Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 679259 Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 679259 

807Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 10:59 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοίτα μ αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφει η εντε αλλά αυτό που σου είπε σχετικά με την πεθερά σου στα μισά συμφωνώ και στα μισά διαφωνώ. Ναι πεθερά θα γίνεις και συ μια μέρα ναι και κατανόηση και σεβασμός στην ηλικία να δείξεις ναι ναι ναι αλλά οχι να ανέχεσαι να βρίζει τους δικούς σου και να κάνουν οτι τους καπνίσει. Θα τους βάζεις στην θέση τους με ήρεμο τρόπο όπως ακριβώς και έκανες. Χωρίς φωνές και προσβολές. Οπότε και το δίκιο σου δεν χάνεις και αυτην βάζεις στην θέση της και βλέπει και ο άντρας σου καποια πράγματα χωρίς να χρειαστεί να τα υποδείξεις εσύ και άρα να γίνεις κακιά. Και χέστην σχετικά με το γιαγιά! Έχεις δει πολλά μωρά να λένε γιαγια πρωτα; Άς την να χαζοχαίρεται αλλά σε σημείο που δεν θα σπάς τα τετοια σου εσύ. Όταν γίνεται ενοχλητική με σταθερή φωνή θα βάζεις όρια. Μπράβο πάντως θέλει τσαμπουκά και χάρηκα ειλικρινά πολύ που την έβαλες στην θέση της!

808Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:02 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και κάτι ακόμα. Το να βοηθήσει ένας γονιός το παιδί του ναι να το κάνει επειδή το θέλει , επειδή δεν θέλει να δει το παιδί του να ζορίζεται, όχι για να μπορεί μετά να χειραγωγεί και να εκμεταλλεύεται καταστασεις... Άλλο σε εκτιμώ και σε ευχαριστώ πολυ που μου πήρες ηλεκτρικές συσκευες κι άλλο απο δω και πέρα θα χτυπάς παλαμάκια κι η αρκούδα θα χορεύω γτ σου είμαι υποχρεωμένη...

809Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:06 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:Κοίτα μ αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφει η εντε αλλά αυτό που σου είπε σχετικά με την πεθερά σου στα μισά συμφωνώ και στα μισά διαφωνώ. Ναι πεθερά θα γίνεις και συ μια μέρα ναι και κατανόηση και σεβασμός στην ηλικία να δείξεις ναι ναι ναι αλλά οχι να ανέχεσαι να βρίζει τους δικούς σου και να κάνουν οτι τους καπνίσει. Θα τους βάζεις στην θέση τους με ήρεμο τρόπο όπως ακριβώς και έκανες. Χωρίς φωνές και προσβολές. Οπότε και το δίκιο σου δεν χάνεις και αυτην βάζεις στην θέση της και βλέπει και ο άντρας σου καποια πράγματα χωρίς να χρειαστεί να τα υποδείξεις εσύ και άρα να γίνεις κακιά. Και χέστην σχετικά με το γιαγιά! Έχεις δει πολλά μωρά να λένε γιαγια πρωτα; Άς την να χαζοχαίρεται αλλά σε σημείο που δεν θα σπάς τα τετοια σου εσύ. Όταν γίνεται ενοχλητική με σταθερή φωνή θα βάζεις όρια. Μπράβο πάντως θέλει τσαμπουκά και χάρηκα ειλικρινά πολύ που την έβαλες στην θέση της!
Ωπα.....αλλο αυτο που ελεγα εγω και αλλο να μιλαει για τους δικους της. εκει αν ημουν εγω δεν θα προλαβαινε να πει γι αδευτερο ατομο. Θα την ειχε παρει και θα την ειχε σηκωσει. και εγω αν τα παρω ασχημα ουτε βριζω ουτε τιποτα. Αλλα μπορω να σε κανω να κλαις Twisted Evil 

810Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:08 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:Και κάτι ακόμα. Το να βοηθήσει ένας γονιός το παιδί του ναι να το κάνει επειδή το θέλει , επειδή δεν θέλει να δει το παιδί του να ζορίζεται, όχι για να μπορεί μετά να χειραγωγεί και να εκμεταλλεύεται καταστασεις... Άλλο σε εκτιμώ και σε ευχαριστώ πολυ που μου πήρες ηλεκτρικές συσκευες κι άλλο απο δω και πέρα θα χτυπάς παλαμάκια κι η αρκούδα θα χορεύω γτ σου είμαι υποχρεωμένη...
καλα εγω δεν το εννοουσα ακριβως ετσι. αλλα δεν βαριεσαι...........Laughing 

811Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:15 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταλαβα τι εννοουσες εντε ναι.. απλα αν μπορουσα ειλικρινα θα την χαστουκιζα.. δε ξερω τι με φοβιζει η αν ειμαι τοσο κοτα.. μετα ελεγα να ηλιθια τιποτα δεν εκναες οτι δηλαδη επρεπε να την πω και αλλα.. τις εδωσα και τα προσκλητηρια μμμμ γιαυτα τοση φασαρια?? Shocked Shocked  δεν σας αρεσουν ε?? εε καλα ειναι.. ολοι λεω με ειπαν τι υπεροχο που ειναι.. εε αν θα με ακουγες θα εκανες καλυτερα.. λεω τοτς κανονιστε να εχετε απο κοντα την νυφη σας την αλλη( του αδερφου του) για να κανετε εσεις οτι θελετε στη βαπτιση του παιδιου της.. βρε παιδακι μου ολα τα παρεξηγησεις? εγω??? εγω απανταω σε οτι ακουω αλλο αν αλλο λετε και αλλο εννοειτε!!
ααα
και το πρωι σηκωνομαστε 8 η ωρα με το ματι κατακκοκινο και εγω και ο ανδρας μου απο την αυπνια.. πεταγετε με ενα ηλιθο χαμογελο.. καλημεεεεεεεεεεεεεεεραααααααααααααααααααααααααααα κοιτιουμαστε με τον αρη την λεει μανα μην βγαλεις κιχ.. και τι εγιενε λεω καλα δεν αουσατε το μβωρο που δεν ησυχαζε?? εγω ?? οχι?? εντομεταξυ οποτε εκλεγε ακουγα βηματα εξω απο την πορτα και μετα την πορτα του δωματιου της να κλεινει... μονο και μονο για να μην πει οτι οντως το μωρο δεν κοιμηθηκε καλα εκει να πει ψεματα οτι και καλα δεν ακουσε τιποτα... δεν με πειραζει ομως.. τα ειδε ο ανδρας μου πως ηταν και εμεις ταλαιπωρηθηκαμε πολυ και το μωρο.. θα δω αν θα με ξαναπει..

812Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:21 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξέρεις που είνα το λάθος σου; Οτι οι απαντησεις σου της δίνουν αξία. Μμμμ αυτά ειναι τα προσκλητήρια; Χαλια είναι μπλα μπλα μπλα... Αυτά έχουμε σ οποιον αρέσουνε! Και τέλος σήκω φύγε μην της δίνεις περισσότερη αξία.

Έντε κατάλαβα ακριβώς τί είπες. Απλά επειδή είχα παρόμοια εμπειρία την "εκοψα" την πεθερά μας την καλή τι σοι κουμάσι είναι. Και σου είπα άλλο να δείξω κατανόηση και σεβασμό λόγω ηλικίας κτλ και επειδή θα γίνω και γω πεθερά μια μέρα και δε θα θελα να μου φέρονται ετσι κτλ..
Κι άλλο να μου φέρονται και να μου μιλάνε όπως να ναι και να τα ανέχομαι.
Το να είναι μια πεθερά που απλά είναι λίγο χαζούλα λόγω ηλικίας να το καταλαβω και να δείξω ολη την κατανόηση του κόσμου... Αυτή η γυναίκα όμως είναι κακιά δεν το βλέπεις; Εσυ μπροστά της είσαι άγγελος να φανταστείς! Razz Razz 

813Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:23 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νανα μου εγω βαριεμαι τα πολλα λογια. και σε εμενα το ειπαν. Αυτα ειναι τα προσκητηρια ?ναι . Ε δεν τρελαθηκα. Το ιδιο μου κανει. Very Happy με χαμογελο. Δεν μπορω.και ισως επειδη το αντιμετωπιζω παντα ετσι δεν το συνεχιζει κανενας γιατι με ξέρουν καλα. Εγω δεν πεταω σποντες. Μια φορα μου λεγαμε με την πεθερα μου για νυφες και πεθερες. Μου λεει : κανε τον σταυρο σου που εχεις καλη πεθερα γιατι εχω ακουσει εγωωωωωω. Απαντηση: να κανεις τον σταυρο σου εσυ που εισαι καλη πεθερα γιατι θα σε ειχα κανει να μετρήσεις ποσα σκαλοπατια εχουμε. ΄΄παντα γελαστη γιατι χαμογελαστο κοριτσι. Αλλα το νοημα το πιανει γρήγορα.

814Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:27 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:νανα μου εγω βαριεμαι τα πολλα λογια. και σε εμενα το ειπαν. Αυτα ειναι τα προσκητηρια ?ναι . Ε δεν τρελαθηκα. Το ιδιο μου κανει. Very Happy με χαμογελο. Δεν μπορω.και ισως επειδη το αντιμετωπιζω παντα ετσι δεν το συνεχιζει κανενας γιατι με ξέρουν καλα. Εγω δεν πεταω σποντες. Μια φορα μου λεγαμε με την πεθερα μου για νυφες και πεθερες. Μου λεει : κανε τον σταυρο σου που εχεις καλη πεθερα γιατι εχω ακουσει εγωωωωωω. Απαντηση: να κανεις τον σταυρο σου εσυ που εισαι καλη πεθερα γιατι θα σε ειχα κανει να μετρήσεις ποσα σκαλοπατια εχουμε. ΄΄παντα γελαστη γιατι χαμογελαστο κοριτσι. Αλλα το νοημα το πιανει γρήγορα.

αυτη απο οτι εχω καταλαβει με τα χαμογελα περνει το θαρρος.. τοσο καιρο ολο χαμογελα ημουν και στις μαλακιες της απλα χαμογελουσα ''αχαρα'' κκαι αυτη του δινε και καταλαβενε..

815Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:29 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:Ξέρεις που είνα το λάθος σου; Οτι οι απαντησεις σου της δίνουν αξία. Μμμμ αυτά ειναι τα προσκλητήρια; Χαλια είναι μπλα μπλα μπλα... Αυτά έχουμε σ οποιον αρέσουνε! Και τέλος σήκω φύγε μην της δίνεις περισσότερη αξία.

Έντε κατάλαβα ακριβώς τί είπες. Απλά επειδή είχα παρόμοια εμπειρία την "εκοψα" την πεθερά μας την καλή τι σοι κουμάσι είναι. Και σου είπα άλλο να δείξω κατανόηση και σεβασμό λόγω ηλικίας κτλ και επειδή θα γίνω και γω πεθερά μια μέρα και δε θα θελα να μου φέρονται ετσι κτλ..
Κι άλλο να μου φέρονται και να μου μιλάνε όπως να ναι και να τα ανέχομαι.
Το να είναι μια πεθερά που απλά είναι λίγο χαζούλα λόγω ηλικίας να το καταλαβω και να δείξω ολη την κατανόηση του κόσμου... Αυτή η γυναίκα όμως είναι κακιά δεν το βλέπεις; Εσυ μπροστά της είσαι άγγελος να φανταστείς! Razz Razz 

δεν μπορω να κρατηθω.. θελω να την βρισω εκεινη την ωρα.. κατι που εκανα τοσο ωραιο που εκλαψα οταν το ειδα απο χαρα και συγκινηση ερχεσε βρε ξοανο και με κοβεις τα φτερα.. βεβεια βερεσε τα ακουω ολα αυτα απλα ξες θελω να περνω ικανοποιηση απο τα δικα μας ατομα οτι κανω κατι καλο.. οχι οτι οτι κανω ειναι μαπα

816Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:29 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:νανα μου εγω βαριεμαι τα πολλα λογια. και σε εμενα το ειπαν. Αυτα ειναι τα προσκητηρια ?ναι . Ε δεν τρελαθηκα. Το ιδιο μου κανει. Very Happy με χαμογελο. Δεν μπορω.και ισως επειδη το αντιμετωπιζω παντα ετσι δεν το συνεχιζει κανενας γιατι με ξέρουν καλα. Εγω δεν πεταω σποντες. Μια φορα μου λεγαμε με την πεθερα μου για νυφες και πεθερες. Μου λεει : κανε τον σταυρο σου που εχεις καλη πεθερα γιατι εχω ακουσει εγωωωωωω. Απαντηση: να κανεις τον σταυρο σου εσυ που εισαι καλη πεθερα γιατι θα σε ειχα κανει να μετρήσεις ποσα σκαλοπατια εχουμε. ΄΄παντα γελαστη γιατι χαμογελαστο κοριτσι. Αλλα το νοημα το πιανει γρήγορα.

αυτη απο οτι εχω καταλαβει με τα χαμογελα περνει το θαρρος.. τοσο καιρο ολο χαμογελα ημουν και στις μαλακιες της απλα χαμογελουσα ''αχαρα'' κκαι αυτη του δινε και καταλαβενε..

Χαμόγελο με χαμόγελο εχει διαφορά... άλλο το συγκαταβατικό το δικό σου κι άλλο το διαβολικό της εντε... Σαν να την βλέπω είναι!

817Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:31 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:νανα μου εγω βαριεμαι τα πολλα λογια. και σε εμενα το ειπαν. Αυτα ειναι τα προσκητηρια ?ναι . Ε δεν τρελαθηκα. Το ιδιο μου κανει. Very Happy με χαμογελο. Δεν μπορω.και ισως επειδη το αντιμετωπιζω παντα ετσι δεν το συνεχιζει κανενας γιατι με ξέρουν καλα. Εγω δεν πεταω σποντες. Μια φορα μου λεγαμε με την πεθερα μου για νυφες και πεθερες. Μου λεει : κανε τον σταυρο σου που εχεις καλη πεθερα γιατι εχω ακουσει εγωωωωωω. Απαντηση: να κανεις τον σταυρο σου εσυ που εισαι καλη πεθερα γιατι θα σε ειχα κανει να μετρήσεις ποσα σκαλοπατια εχουμε. ΄΄παντα γελαστη γιατι χαμογελαστο κοριτσι. Αλλα το νοημα το πιανει γρήγορα.

αυτη απο οτι εχω καταλαβει με τα χαμογελα περνει το θαρρος.. τοσο καιρο ολο χαμογελα ημουν και στις μαλακιες της απλα χαμογελουσα ''αχαρα'' κκαι αυτη του δινε και καταλαβενε..

Χαμόγελο με χαμόγελο εχει διαφορά... άλλο το συγκαταβατικό το δικό σου κι άλλο το διαβολικό της εντε... Σαν να την βλέπω είναι!

χαχαχαχα πες το ψεμματα

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

εντε κανε μου μαθηματα

818Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:36 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
esprit έγραψε:Ξέρεις που είνα το λάθος σου; Οτι οι απαντησεις σου της δίνουν αξία. Μμμμ αυτά ειναι τα προσκλητήρια; Χαλια είναι μπλα μπλα μπλα... Αυτά έχουμε σ οποιον αρέσουνε! Και τέλος σήκω φύγε μην της δίνεις περισσότερη αξία.

Έντε κατάλαβα ακριβώς τί είπες. Απλά επειδή είχα παρόμοια εμπειρία την "εκοψα" την πεθερά μας την καλή τι σοι κουμάσι είναι. Και σου είπα άλλο να δείξω κατανόηση και σεβασμό λόγω ηλικίας κτλ και επειδή θα γίνω και γω πεθερά μια μέρα και δε θα θελα να μου φέρονται ετσι κτλ..
Κι άλλο να μου φέρονται και να μου μιλάνε όπως να ναι και να τα ανέχομαι.
Το να είναι μια πεθερά που απλά είναι λίγο χαζούλα λόγω ηλικίας να το καταλαβω και να δείξω ολη την κατανόηση του κόσμου... Αυτή η γυναίκα όμως είναι κακιά δεν το βλέπεις; Εσυ μπροστά της είσαι άγγελος να φανταστείς! Razz Razz 

δεν μπορω να κρατηθω.. θελω να την βρισω εκεινη την ωρα.. κατι που εκανα τοσο ωραιο που εκλαψα οταν το ειδα απο χαρα και συγκινηση ερχεσε βρε ξοανο και με κοβεις τα φτερα.. βεβεια βερεσε τα ακουω ολα αυτα απλα ξες θελω να περνω ικανοποιηση απο τα δικα μας ατομα οτι κανω κατι καλο.. οχι οτι οτι κανω ειναι μαπα
Ε μα οταν λεω οτι χαλιεσαι για μαλ@κιες μου λες οχι. Η γνωμη του καθενος ειναι προβλημα του ρε νανα. Ουτε ειναι δυαντον να εχουμε τα ιδια γουστα. Δεν σου αρεσει? Το ιδιο μμου κανει. τοσο απλο. τι κουβεντες να ανοιξεις τωρα μωρε και εσυ. Εγω βαριεμαι ειλικρινα.

παρπιπτόντως ειναι πολυ γλυκια η μπομπονιέρα της μικρούλας σου νανακα αλλα εγω είμαι λιγο πιο ....ενναλακτική ας πουμε. Στην βαφτιση της μπεμπεας δεν ηθελα να μοιάζει τίποτα με παιδικο. για αυτο δεν προτιμησα και το ροζ. Σας εχω πει ειμαι αγκούρω η γυναικα. Laughing 

819Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:39 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:νανα μου εγω βαριεμαι τα πολλα λογια. και σε εμενα το ειπαν. Αυτα ειναι τα προσκητηρια ?ναι . Ε δεν τρελαθηκα. Το ιδιο μου κανει. Very Happy με χαμογελο. Δεν μπορω.και ισως επειδη το αντιμετωπιζω παντα ετσι δεν το συνεχιζει κανενας γιατι με ξέρουν καλα. Εγω δεν πεταω σποντες. Μια φορα μου λεγαμε με την πεθερα μου για νυφες και πεθερες. Μου λεει : κανε τον σταυρο σου που εχεις καλη πεθερα γιατι εχω ακουσει εγωωωωωω. Απαντηση: να κανεις τον σταυρο σου εσυ που εισαι καλη πεθερα γιατι θα σε ειχα κανει να μετρήσεις ποσα σκαλοπατια εχουμε. ΄΄παντα γελαστη γιατι χαμογελαστο κοριτσι. Αλλα το νοημα το πιανει γρήγορα.

αυτη απο οτι εχω καταλαβει με τα χαμογελα περνει το θαρρος.. τοσο καιρο ολο χαμογελα ημουν και στις μαλακιες της απλα χαμογελουσα ''αχαρα'' κκαι αυτη του δινε και καταλαβενε..

Χαμόγελο με χαμόγελο εχει διαφορά... άλλο το συγκαταβατικό το δικό σου κι άλλο το διαβολικό της εντε... Σαν να την βλέπω είναι!
Γιατι το λες αυτό? ξεεις τι γλυκο χαμόγελο εχω? εχω και ωραία οδοντοστοιχία .Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
πλακα στην πλακα οταν πω στον αντρα μου ''Ασε θα τα κανονισω εγωTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil '' κλανει παπαρουνες. οχι οχι λεει θα μιλησω εγω μην φοβασαι. αν ειναι κανενας πολυ ηλιθιος μου λεει ''ηρθε η ωρα σου'' Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

820Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:41 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
esprit έγραψε:Ξέρεις που είνα το λάθος σου; Οτι οι απαντησεις σου της δίνουν αξία. Μμμμ αυτά ειναι τα προσκλητήρια; Χαλια είναι μπλα μπλα μπλα... Αυτά έχουμε σ οποιον αρέσουνε! Και τέλος σήκω φύγε μην της δίνεις περισσότερη αξία.

Έντε κατάλαβα ακριβώς τί είπες. Απλά επειδή είχα παρόμοια εμπειρία την "εκοψα" την πεθερά μας την καλή τι σοι κουμάσι είναι. Και σου είπα άλλο να δείξω κατανόηση και σεβασμό λόγω ηλικίας κτλ και επειδή θα γίνω και γω πεθερά μια μέρα και δε θα θελα να μου φέρονται ετσι κτλ..
Κι άλλο να μου φέρονται και να μου μιλάνε όπως να ναι και να τα ανέχομαι.
Το να είναι μια πεθερά που απλά είναι λίγο χαζούλα λόγω ηλικίας να το καταλαβω και να δείξω ολη την κατανόηση του κόσμου... Αυτή η γυναίκα όμως είναι κακιά δεν το βλέπεις; Εσυ μπροστά της είσαι άγγελος να φανταστείς! Razz Razz 

δεν μπορω να κρατηθω.. θελω να την βρισω εκεινη την ωρα.. κατι που εκανα τοσο ωραιο που εκλαψα οταν το ειδα απο χαρα και συγκινηση ερχεσε βρε ξοανο και με κοβεις τα φτερα.. βεβεια βερεσε τα ακουω ολα αυτα απλα ξες θελω να περνω ικανοποιηση απο τα δικα μας ατομα οτι κανω κατι καλο.. οχι οτι οτι κανω ειναι μαπα
Ε μα οταν λεω οτι χαλιεσαι για μαλ@κιες μου λες οχι. Η γνωμη του καθενος ειναι προβλημα του ρε νανα. Ουτε ειναι δυαντον να εχουμε τα ιδια γουστα. Δεν σου αρεσει? Το ιδιο μμου κανει. τοσο απλο. τι κουβεντες να ανοιξεις τωρα μωρε και εσυ. Εγω βαριεμαι ειλικρινα.

παρπιπτόντως ειναι πολυ γλυκια η μπομπονιέρα της μικρούλας σου νανακα αλλα εγω είμαι λιγο πιο ....ενναλακτική ας πουμε. Στην βαφτιση της μπεμπεας δεν ηθελα να μοιάζει τίποτα με παιδικο. για αυτο δεν προτιμησα και το ροζ. Σας εχω πει ειμαι αγκούρω η γυναικα. Laughing 

η αληθεια ειναι πως και εγω δεν ηθελα κατι πολυ μπεμπε σε στυλ μολυβοθηκη η κατι τετοιο και αυτο με αρεσε γιατι ειναι μεν παιδικο αλλα και σαν διακοσμητικο δεν ειναι ασχημο.. δηλαδη αν μου το δινανε δεν θα το πετουσα... χερομαο που σε αρεσε!!1:D αντε να δω λιγο 50-50 να γελασουμε!!!

821Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:42 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:
esprit έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:
ede έγραψε:νανα μου εγω βαριεμαι τα πολλα λογια. και σε εμενα το ειπαν. Αυτα ειναι τα προσκητηρια ?ναι . Ε δεν τρελαθηκα. Το ιδιο μου κανει. Very Happy με χαμογελο. Δεν μπορω.και ισως επειδη το αντιμετωπιζω παντα ετσι δεν το συνεχιζει κανενας γιατι με ξέρουν καλα. Εγω δεν πεταω σποντες. Μια φορα μου λεγαμε με την πεθερα μου για νυφες και πεθερες. Μου λεει : κανε τον σταυρο σου που εχεις καλη πεθερα γιατι εχω ακουσει εγωωωωωω. Απαντηση: να κανεις τον σταυρο σου εσυ που εισαι καλη πεθερα γιατι θα σε ειχα κανει να μετρήσεις ποσα σκαλοπατια εχουμε. ΄΄παντα γελαστη γιατι χαμογελαστο κοριτσι. Αλλα το νοημα το πιανει γρήγορα.

αυτη απο οτι εχω καταλαβει με τα χαμογελα περνει το θαρρος.. τοσο καιρο ολο χαμογελα ημουν και στις μαλακιες της απλα χαμογελουσα ''αχαρα'' κκαι αυτη του δινε και καταλαβενε..

Χαμόγελο με χαμόγελο εχει διαφορά... άλλο το συγκαταβατικό το δικό σου κι άλλο το διαβολικό της εντε... Σαν να την βλέπω είναι!
Γιατι το λες αυτό? ξεεις τι γλυκο χαμόγελο εχω? εχω και ωραία οδοντοστοιχία .Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
πλακα στην πλακα οταν πω στον αντρα μου ''Ασε θα τα κανονισω εγωTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil '' κλανει παπαρουνες. οχι οχι λεει θα μιλησω εγω μην φοβασαι. αν ειναι κανενας πολυ ηλιθιος μου λεει ''ηρθε η ωρα σου'' Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 


χαχαχαχα ειπαμε προσκυνω:!!!Respect Respect Respect Respect Respect 

822Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:49 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Ξυπνησε η κουκλα μου και θα σπασει τα καγκελα. Shocked 
ποσο ειναι η μικρη και θα φαει σπιτικο γιαουρτι??η ανηψια μου ειναι 10 μηνων σε λιγες μερες κανει να φαει?
11 μηνων. ναι γιατι να μην φάει? Αυτα που τρωει απο τα σουπερ με τις προσθήκες φρούτων κλπ ειναι καλυτερα νομίζεις ?Δεν ειναι βρε και απο γαλα που το αρμεξα τωρα να πρεπει να το παστεριωσω κλπ.4 βαζακια τα εφτιαξα με γαλα σκονη. Για τα μετρα της.Wink Παντως το εφαγε το κοριτσι μου. Wink 
βρε συ με φρεσκο αγελαδινο εννοουσα γιατι ετσι θα το κανω...

823Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 11:56 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Ξυπνησε η κουκλα μου και θα σπασει τα καγκελα. Shocked 
ποσο ειναι η μικρη και θα φαει σπιτικο γιαουρτι??η ανηψια μου ειναι 10 μηνων σε λιγες μερες κανει να φαει?
11 μηνων. ναι γιατι να μην φάει? Αυτα που τρωει απο τα σουπερ με τις προσθήκες φρούτων κλπ ειναι καλυτερα νομίζεις ?Δεν ειναι βρε και απο γαλα που το αρμεξα τωρα να πρεπει να το παστεριωσω κλπ.4 βαζακια  τα εφτιαξα με γαλα σκονη. Για τα μετρα της.Wink Παντως το εφαγε το κοριτσι μου. Wink 
βρε συ με φρεσκο αγελαδινο εννοουσα γιατι ετσι θα το κανω...

τωρα που ειπατε για τροφες.. εμενα δεν τρωει καθολου σχεδον κρεμα με ειπε να την δινω βανιλια ριζαλευρο.. την αρχισα με nytricia δεν το θελε σημερα με νουνου παλι τιποτα..ενω τα φρουτακια της μια χαρα... ειναι θεμα συνηθειας με ειπε η γιατρος αλλα εχει μια βδομαδα που δεν τρωει καθολου.. και με ελεγε οτ καθε μερα να αυξανω δοση αυτη δεν τρωει ουτε 20 ml

824Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 12:05 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ede έγραψε:Ξυπνησε η κουκλα μου και θα σπασει τα καγκελα. Shocked 
ποσο ειναι η μικρη και θα φαει σπιτικο γιαουρτι??η ανηψια μου ειναι 10 μηνων σε λιγες μερες κανει να φαει?
11 μηνων. ναι γιατι να μην φάει? Αυτα που τρωει απο τα σουπερ με τις προσθήκες φρούτων κλπ ειναι καλυτερα νομίζεις ?Δεν ειναι βρε και απο γαλα που το αρμεξα τωρα να πρεπει να το παστεριωσω κλπ.4 βαζακια  τα εφτιαξα με γαλα σκονη. Για τα μετρα της.Wink Παντως το εφαγε το κοριτσι μου. Wink 
βρε συ με φρεσκο αγελαδινο εννοουσα γιατι ετσι θα το κανω...

τωρα που ειπατε για τροφες.. εμενα δεν τρωει καθολου σχεδον κρεμα με ειπε να την δινω βανιλια ριζαλευρο.. την αρχισα με nytricia δεν το θελε σημερα με νουνου παλι τιποτα..ενω τα φρουτακια της μια χαρα... ειναι θεμα συνηθειας με ειπε η γιατρος αλλα εχει μια βδομαδα που δεν τρωει καθολου.. και με ελεγε οτ καθε μερα να αυξανω δοση αυτη δεν τρωει ουτε 20 ml
υπομονη νανακα!!!μια βδομαδα δεν ειναι τιποτα!!!μην της το αυξανεις ακομα αν δεν τρωει..αστην να το φαει ολο (το λιγο)και οταν δεις οτι το εφαγε φτιαχνεις και αλλο..για να μην το πετας!εμενα να φανταστεις απο τον 6ο μηνα που ξεκινγσε σουπες εφαγε 1 χρονων και κατι.οταν δηλαδη ετρωγε κανονικο φαγητο.ασε με γαλα την βγαζαμε!!

825Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 33 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τρι Αυγ 06, 2013 12:07 pm

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αα εχουμε μελλον δηλαδη ε?? καταλαβα... πως παει η κοιλιτσα ??? φουσκωνει????Very Happy Very Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις