Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

901Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:28 am

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
Για αυτο υπαρχει μωρο μου το χαπακι ............για την ακρατεια. και τωρα μεταξυ μας. μεγαλα κοριτσια ειμαστε. Σκεφτεσαι την εκτρωση?

Έπαιρνα αντισυλληπτικά πολλά χρόνια.. Ακόμα και ανάμεσα στις εγκυμοσύνες..
Μου είπε όμως ο γιατρός ότι επειδή πέρασα (προ πολλού) τα 35, και επειδή είμαι heavy smoker, πλέον ουσιαστικά ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πάρω αντισυλληπτικά, και με φόβισε..
Και είπα να κάνω ένα "διάλειμμα", και ο mister είπε ότι "μη σε νοιάζει, μη σε νοιάζει, θα προσέχω εγώ, τι, παιδιά είμαστε τώρα;" Twisted Evil  Twisted Evil 

Και βέβαια την σκέφτομαι, έχω ήδη νοερά βρει και τα χρήματα, και τον γιατρό, και την δικαιολογία που θα πω για να λείψω από το πρωί ως το μεσημέρι.. Embarassed 

902Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:29 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Αααα ede θα χ@στουμε! Εμένα είπες πουρογρια; Εγώ σε έχω πει ποτέ ψωναρα; :-D πως είναι το παιδάκι σου; Περαστικά του!
Γιατι να με πεις δεν ειμαι.Razz Razz Δεν ξερω αυριο θα κανουμε καλλιεργεια, μεθαυριο αγοραζω φόλα για τον κόπρο ....................τέτοια πραγματα.
απλα και ξεκαθαρα πραγματα!!!

903Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:30 am

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:και αυτο με τις μερες .................δεν θεωρω οτι ειναι στανταρ.

Δηλαδή;;;

Τώρα διάβασα (διαβάζω προς τα πίσω) για τον γιο σου, περαστικά του..!!

904Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:31 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexanda11 έγραψε:
ede έγραψε:
Για αυτο υπαρχει μωρο μου το χαπακι ............για την ακρατεια. και τωρα μεταξυ μας. μεγαλα κοριτσια ειμαστε. Σκεφτεσαι την εκτρωση?

Έπαιρνα αντισυλληπτικά πολλά χρόνια.. Ακόμα και ανάμεσα στις εγκυμοσύνες..
Μου είπε όμως ο γιατρός ότι επειδή πέρασα (προ πολλού) τα 35, και επειδή είμαι heavy smoker, πλέον ουσιαστικά ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να πάρω αντισυλληπτικά, και με φόβισε..
Και είπα να κάνω ένα "διάλειμμα", και ο mister είπε ότι "μη σε νοιάζει, μη σε νοιάζει, θα προσέχω εγώ, τι, παιδιά είμαστε τώρα;" Twisted Evil  Twisted Evil 

Και βέβαια την σκέφτομαι, έχω ήδη νοερά βρει και τα χρήματα, και τον γιατρό, και την δικαιολογία που θα πω για να λείψω από το πρωί ως το μεσημέρι.. Embarassed 
οκ. Το κουραγιο θα το βρεις? Ο αντρας σου θα συμφωνήσει? πωπ δύσκολο πραγμα ρε Αλεξανδρα. Αλλα ....................

905Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:33 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexanda11 έγραψε:
ede έγραψε:και αυτο με τις μερες .................δεν θεωρω οτι ειναι στανταρ.

Δηλαδή;;;

Τώρα διάβασα (διαβάζω προς τα πίσω) για τον γιο σου, περαστικά του..!!
Εγω αλεξανδρα οποτε ήθελα να μεινω εγκυος δεν μετρησα ουτε μια φορα τις μερες και τετοια πραγματα. Η μικρή ήρθε λίγο πριν τις ΄΄ημέρες΄΄ και ναι μπορει καποια να εχει σταθερο κύκλο αλλα αυτόν τον μήνα να ειχε καποια σκαμπανεβάσματα. Δεν το θεωρω σίγουρο να μετρα τις μερες μου για να μεινω ή να μην μείνω εγκυος.

906Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:35 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
Alexanda11 έγραψε:
ede έγραψε:και αυτο με τις μερες .................δεν θεωρω οτι ειναι στανταρ.

Δηλαδή;;;

Τώρα διάβασα (διαβάζω προς τα πίσω) για τον γιο σου, περαστικά του..!!
Εγω αλεξανδρα οποτε ήθελα να μεινω εγκυος δεν μετρησα ουτε μια φορα τις μερες και τετοια πραγματα. Η μικρή ήρθε λίγο πριν τις ΄΄ημέρες΄΄ και ναι μπορει καποια να εχει σταθερο κύκλο αλλα αυτόν τον μήνα να ειχε καποια σκαμπανεβάσματα. Δεν το θεωρω σίγουρο να μετρα τις μερες μου για να μεινω ή να μην μείνω εγκυος.
συμφωνο απολυτα!!!και εγω και στις 3 με την μια επιασα.ουτε δευτερη φορα δεν προσπαθησα!

907Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:35 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας
Ο μικρος μου σημερα αποφασισε να χεστει ισαμε 4 φορες, οπότε ολη τη μερα σχεδον i am dealing with shit.
Ψιλοαρπαξαμε και απο τον ηλιο στη θαλασσα σημερα.

Για το θεμα του στολισμου της βαφτισης, ουτε εμενα μου αρεσουν τα μπαλονια προσωπικά, αλλά περι ορέξεως αστακός. Καποιος που σου πληρωνει το στολισμο, δεν απαιτει να στολισεις αναλογα με τα γουστα του. Δικη σας ειναι η βαφτιση, δικα σας τα στολίδια. Υπάρχει η περίπτωση να μπορει να σου πληρωσει το στολισμο διοτι της κάνουν καλή τιμη στα μπαλόνια? Όχι οτι αλλάζει κάτι, αλλά μπορεις πολυ ευγενικα να αρνηθεις. Στο γάμο της στην τελικη δεν πηγες να της πεις "εχω μπατζετ 200 ευρω, σας κάνω δωρο το στολισμο, αλλά οτι γουσταρω εγώ και μέσα σε αυτο το μπατζετ", ετσι?

Αλεξάνδρα, δεν εχω λόγια καλή μου. Μακαρι να σου ερθουν τα πράγματα όπως τα θες εσυ. Σκεψου επίσης οτι πολλές φορές, από την αγωνία αν είσαι ή αν δεν εισαι εγκυος, το σωμα δημιουργει κάποια συμπτωματα.

Τα παιδια μου μεσα μαλώνουν για το αν υπάρχει η λέξη "εντάξει".
Shocked Shocked Shocked

908Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:36 am

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
οκ. Το κουραγιο θα το βρεις? Ο αντρας σου θα συμφωνήσει? πωπ δύσκολο πραγμα ρε Αλεξανδρα. Αλλα ....................

Το κουράγιο όχι... πού να το βρω..; Να κόψω το λαιμό μου, και να το βρω!
Σκέφτομαι να μην του το πω, αν τα καταφέρω.. διαφορετικά δεν θα συμφωνήσει, όχι...
Ήδη τις προάλλες που του είπα (και καλά για πλάκα) "κοίτα, αν μου την έκανες, θα σε σκίσω", αυτός χάρηκε κιόλας...!!
Άντρες παιδί μου... άγνοια κινδύνου Twisted Evil 54 χρονών μπέμπης! Twisted Evil  Twisted Evil 

909Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:36 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τωρα στο τριτο δεν προσπαθησα ουτε μια!!!!

910Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:36 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και τωρα παω να πραγγειλω σουβλακια γιατι στενοχωρηθηκα με τον μικρό σημερα. ...............θα το σκισω το κωλοσκυλο.

911Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:38 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Γεια σας
Ο μικρος μου σημερα αποφασισε να χεστει ισαμε 4 φορες, οπότε ολη τη μερα σχεδον i am dealing with shit.
Ψιλοαρπαξαμε και απο τον ηλιο στη θαλασσα σημερα.

Για το θεμα του στολισμου της βαφτισης, ουτε εμενα μου αρεσουν τα μπαλονια προσωπικά, αλλά περι ορέξεως αστακός. Καποιος που σου πληρωνει το στολισμο, δεν απαιτει να στολισεις αναλογα με τα γουστα του. Δικη σας ειναι η βαφτιση, δικα σας τα στολίδια. Υπάρχει η περίπτωση να μπορει να σου πληρωσει το στολισμο διοτι της κάνουν καλή τιμη στα μπαλόνια? Όχι οτι αλλάζει κάτι, αλλά μπορεις πολυ ευγενικα να αρνηθεις. Στο γάμο της στην τελικη δεν πηγες να της πεις "εχω μπατζετ 200 ευρω, σας κάνω δωρο το στολισμο, αλλά οτι γουσταρω εγώ και μέσα σε αυτο το μπατζετ", ετσι?

Αλεξάνδρα, δεν εχω λόγια καλή μου. Μακαρι να σου ερθουν τα πράγματα  όπως τα θες εσυ. Σκεψου επίσης οτι πολλές φορές, από την αγωνία αν είσαι ή αν δεν εισαι εγκυος, το σωμα δημιουργει κάποια συμπτωματα.

Τα παιδια μου μεσα μαλώνουν για το αν υπάρχει η λέξη "εντάξει".
Shocked Shocked Shocked
μα καλα τι βρηκαν για να μαλωσουν???ελα χριστε και παναγια!!!!!!

912Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:39 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexanda11 έγραψε:
ede έγραψε:
οκ. Το κουραγιο θα το βρεις? Ο αντρας σου θα συμφωνήσει? πωπ δύσκολο πραγμα ρε Αλεξανδρα. Αλλα ....................

Το κουράγιο όχι... πού να το βρω..; Να κόψω το λαιμό μου, και να το βρω!
Σκέφτομαι να μην του το πω, αν τα καταφέρω.. διαφορετικά δεν θα συμφωνήσει, όχι...
Ήδη τις προάλλες που του είπα (και καλά για πλάκα) "κοίτα, αν μου την έκανες, θα σε σκίσω", αυτός χάρηκε κιόλας...!!
Άντρες παιδί μου... άγνοια κινδύνου Twisted Evil 54 χρονών μπέμπης! Twisted Evil  Twisted Evil 
Σε καταλαβαινω και πολυ καλα μαλιστα. Εμενα ευτυχως μονο που ακουει για 4 του γυρναει το ματι. Καλα αυτος δεν ηθελε ουτε το τριτο αλλα δεν το περιμενε ο καημενος .Wink Wink  Εγω τα πηρα τα μετρακια μου να μην βρεθω σε τετοια θεση αλλα αν βρισκομουν με πονο το λεω .....πιστευω οτι θα την εκανα χωρις 2η σκεψη. Και χωρις 2η γιατι αν το σκεφτομουν 2η μπορει να κολωνα και μετα να τραβαγα τα μαλλια μου.

913Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:40 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexanda11 έγραψε:
ede έγραψε:
οκ. Το κουραγιο θα το βρεις? Ο αντρας σου θα συμφωνήσει? πωπ δύσκολο πραγμα ρε Αλεξανδρα. Αλλα ....................

Το κουράγιο όχι... πού να το βρω..; Να κόψω το λαιμό μου, και να το βρω!
Σκέφτομαι να μην του το πω, αν τα καταφέρω.. διαφορετικά δεν θα συμφωνήσει, όχι...
Ήδη τις προάλλες που του είπα (και καλά για πλάκα) "κοίτα, αν μου την έκανες, θα σε σκίσω", αυτός χάρηκε κιόλας...!!
Άντρες παιδί μου... άγνοια κινδύνου Twisted Evil 54 χρονών μπέμπης! Twisted Evil  Twisted Evil 
εγω δεν το βρησκω καθολου δικαιο να μην του το πεις!!!αλεξανδρα μου κοιτα μην αγχονεσαι ακομα χωρις λογο!!!περημενε μεχρι το σαββατο!!ομως η γνωμη μου ειναι να του το πεις και να αποφασησετε μαζι!!

914Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:42 am

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
Εγω αλεξανδρα οποτε ήθελα να μεινω εγκυος δεν μετρησα ουτε μια φορα τις μερες και τετοια πραγματα... Δεν το θεωρω σίγουρο να μετρα τις μερες μου για να μεινω ή να μην μείνω εγκυος.
Μα δεν τις μετράω.. Ούτε χρησιμοποιώ το μέτρημα ως μέθοδο αντισύλληψης..! Τώρα βέβαια θα μου πεις: "και ποια μέθοδο χρησιμοποιείς;".. Έλα ντε... τρομάρα μου! Twisted Evil 

demaki88 έγραψε:
συμφωνο απολυτα!!!και εγω και στις 3 με την μια επιασα.ουτε δευτερη φορα δεν προσπαθησα!
Κι εγώ στις προηγούμενες τρεις με τη μία έπιασα σχεδόν... Αυτό είναι το κακό, και αυτό με φοβίζει περισσότερο! Shocked 



Nena έγραψε:
Αλεξάνδρα, δεν εχω λόγια καλή μου. Μακαρι να σου ερθουν τα πράγματα  όπως τα θες εσυ. Σκεψου επίσης οτι πολλές φορές, από την αγωνία αν είσαι ή αν δεν εισαι εγκυος, το σωμα δημιουργει κάποια συμπτωματα.
Ευχαριστώ!! Μακάρι να είναι έτσι, μακάρι να είναι false alarm... Ή συμπτώματα πρόωρης εμμηνόπαυσης.. Μέχρι και σε αυτό ελπίζω...

Ευχαριστώ βρε κορίτσια..
Ουφφφφ....

915Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:45 am

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
demaki88 έγραψε:
εγω δεν το βρησκω καθολου δικαιο να μην του το πεις!!!

Το ξέρω... Crying or Very sad 
Κι εγώ το ίδιο.. Sad 

916Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:47 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
Alexanda11 έγραψε:
ede έγραψε:
οκ. Το κουραγιο θα το βρεις? Ο αντρας σου θα συμφωνήσει? πωπ δύσκολο πραγμα ρε Αλεξανδρα. Αλλα ....................

Το κουράγιο όχι... πού να το βρω..; Να κόψω το λαιμό μου, και να το βρω!
Σκέφτομαι να μην του το πω, αν τα καταφέρω.. διαφορετικά δεν θα συμφωνήσει, όχι...
Ήδη τις προάλλες που του είπα (και καλά για πλάκα) "κοίτα, αν μου την έκανες, θα σε σκίσω", αυτός χάρηκε κιόλας...!!
Άντρες παιδί μου... άγνοια κινδύνου Twisted Evil 54 χρονών μπέμπης! Twisted Evil  Twisted Evil 
εγω δεν το βρησκω καθολου δικαιο να μην του το πεις!!!αλεξανδρα μου κοιτα μην αγχονεσαι ακομα χωρις λογο!!!περημενε μεχρι το σαββατο!!ομως η γνωμη μου ειναι να του το πεις και να αποφασησετε μαζι!!
Μωρε δικαιο δεν ειναι αλλα την καταλαβαινω. Εκεινος δεν εχει και μεγαλη πρεμουρα εκτος του οικονομικου βεβαίως. Αλλα αλλος τρεχει ,αλλος τα μεγαλωνει, αλλος τα παει σε γιατρους, τα διαβαζει, φροντιστηρια ,σχολεια, γκρινιες, πλυσιματα..........καλα το λιγοτερο ειναι αυτο. Την καταλαβαινω, την καταλαβαινω, την ακταλαβαινω οσο δεν παει.

917Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:51 am

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ρωτήσω και κάτι όσες έχουν 3. Το τρίτο τυχαίνει η το επιδιώξατε...

Διακοπεύω... Σας το είπα?
Όλη μέρα θάλασσα με τον μικρό.
Έχω βαρεθεί απ´ο την ξεκούραση.

918Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:55 am

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Να ρωτήσω και κάτι όσες έχουν 3.   Το τρίτο τυχαίνει η το επιδιώξατε...

Διακοπεύω... Σας το είπα?
Όλη μέρα θάλασσα με τον μικρό.
Έχω βαρεθεί απ´ο την ξεκούραση.
Εγω το επιδίωξα. Ενταξει με πουστια αλλα το επιδιωξα.

919Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 11:58 am

Alexanda11

Alexanda11
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
margdimitra έγραψε:Να ρωτήσω και κάτι όσες έχουν 3.   Το τρίτο τυχαίνει η το επιδιώξατε...

Κι εμείς το "επιδιώξαμε" (που λέει ο λόγος, γιατί μας έκατσε με τη μία). Το ήθελε πολύ ο άντρας μου, γιατί ήθελε και την κόρη, και είπα να του κάνω το χατήρι..

920Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 12:00 pm

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ede έγραψε:ανακαλω οτι ειπα για τα κουνουπακια. και βαζω στο στοχαστρο μου τα σκυλια και τα γατια. Λοπον μυκητα απο κατοικιδιο ζωο πιθανον σκυλο . Αυριο παμε για καλλιέργεια να δουμε τι μυκητας είναι να παρει την κατάλληλη αγωγή. Εχει ενα κοπροσκυλο η πεθερα μου. Δεν το χωνευα που δεν το χωνευα τώραααααα αλοίμονο του. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Θυμάμαι και εγω μικρη να παθαίνω Μυκητες στα πόδια ειδικα απ´ο σκυλόγατα.
Εγω δεν χαμπαριαζα τίποτα αλλα μάλλον κάπως σαν και σένα θα ένοιωθε η μάνα μου...

921Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 12:03 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:
ede έγραψε:ανακαλω οτι ειπα για τα κουνουπακια. και βαζω στο στοχαστρο μου τα σκυλια και τα γατια. Λοπον μυκητα απο κατοικιδιο ζωο πιθανον σκυλο . Αυριο παμε για καλλιέργεια να δουμε τι μυκητας είναι να παρει την κατάλληλη αγωγή. Εχει ενα κοπροσκυλο η πεθερα μου. Δεν το χωνευα που δεν το χωνευα τώραααααα αλοίμονο του. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Θυμάμαι και εγω μικρη να παθαίνω Μυκητες στα πόδια ειδικα απ´ο σκυλόγατα.
Εγω δεν χαμπαριαζα τίποτα αλλα μάλλον κάπως σαν και σένα θα ένοιωθε η μάνα μου...
Δεν τα θελω τα κοπροσκυλα τα σιχαινομαι. Τα θεωρω βρωμικα που να εχουν κανει 70000 εμβολια. Δεν τα θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.

922Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 12:25 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαργαριτα εγω δεν το επιδιωξα.το ηθελα ομως και παρακαλουσα να ξεχαστει ο αντρας μου και να πιασω για αυτος δεν ηθελε ακομα το τριτο.ελεγε για αργοτερα.ελα ομως που εγω θελω να ανακατονομαι με μωρουδιακα..τωρα βεβαια εχει πεταξει απο χαρα που θα βγει ο γιος..να σας πω οτι θελω και 4ο;;;σας το λεω!!

923Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 12:32 pm

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:Μαργαριτα εγω δεν το επιδιωξα.το ηθελα ομως και παρακαλουσα να ξεχαστει ο αντρας μου και να πιασω για αυτος δεν ηθελε ακομα το τριτο.ελεγε για αργοτερα.ελα ομως που εγω θελω να ανακατονομαι με μωρουδιακα..τωρα βεβαια εχει πεταξει απο χαρα που θα βγει ο γιος..να σας πω οτι θελω και 4ο;;;σας το λεω!!
Μπραβο κοριτσακι μου. τι να πω? Είσαι και πιο μικρούλα ομως .....αλλες αντοχες.......εχεις μια μικρή βοηθεια......δεν ξέρεις πως ειναι ακόμα και με τα τρια.....δν εχουν μεγαλωσει κιολας......παντως μπραβο. Εγω ουτε να το σκεφτω καν δεν θελω.

924Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 12:44 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:Μαργαριτα εγω δεν το επιδιωξα.το ηθελα ομως και παρακαλουσα να ξεχαστει ο αντρας μου και να πιασω για αυτος δεν ηθελε ακομα το τριτο.ελεγε για αργοτερα.ελα ομως που εγω θελω να ανακατονομαι με μωρουδιακα..τωρα βεβαια εχει πεταξει απο χαρα που θα βγει ο γιος..να σας πω οτι θελω και 4ο;;;σας το λεω!!
Μπραβο κοριτσακι μου. τι να πω? Είσαι και πιο μικρούλα ομως .....αλλες αντοχες.......εχεις μια μικρή βοηθεια......δεν ξέρεις πως ειναι ακόμα και με τα τρια.....δν εχουν μεγαλωσει κιολας......παντως μπραβο. Εγω ουτε να το σκεφτω καν δεν θελω.
δεν ξερω πως ειναι με τα τρια ομως σκεφτομαι οτι εχω χρονο μπροστα μου να ξεπεταξω το τριτο,να ηρεμισω και να βαλω παλι μπρος μετα τα 30 για το 4ο.ολο αυτο ειναι ακομα μια σκεψη,ενα ονειρο που θελω να το πραγματοποιησω αν ειμαι καλα και εγω και ο σντρας μου!!θα δειξει τι θα βγει!!σιγουρα παιζει ρολο η ηλικια..αλλα και η θεληση!

925Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 37 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 12:45 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ede έγραψε:
demaki88 έγραψε:Μαργαριτα εγω δεν το επιδιωξα.το ηθελα ομως και παρακαλουσα να ξεχαστει ο αντρας μου και να πιασω για αυτος δεν ηθελε ακομα το τριτο.ελεγε για αργοτερα.ελα ομως που εγω θελω να ανακατονομαι με μωρουδιακα..τωρα βεβαια εχει πεταξει απο χαρα που θα βγει ο γιος..να σας πω οτι θελω και 4ο;;;σας το λεω!!
Μπραβο κοριτσακι μου. τι να πω? Είσαι και πιο μικρούλα ομως .....αλλες αντοχες.......εχεις μια μικρή βοηθεια......δεν ξέρεις πως ειναι ακόμα και με τα τρια.....δν εχουν μεγαλωσει κιολας......παντως μπραβο. Εγω ουτε να το σκεφτω καν δεν θελω.
δεν ξερω πως ειναι με τα τρια ομως σκεφτομαι οτι εχω χρονο μπροστα μου να ξεπεταξω το τριτο,να ηρεμισω και να βαλω παλι μπρος μετα τα 30 για το 4ο.ολο αυτο ειναι ακομα μια σκεψη,ενα ονειρο που θελω να το πραγματοποιησω αν ειμαι καλα και εγω και ο σντρας μου!!θα δειξει τι θα βγει!!σιγουρα παιζει ρολο η ηλικια..αλλα και η θεληση!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις