Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

851Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 7:44 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου ο μικρος δεν πιανει μπιμπερο ουτε πιπιλα ....................απλα χρεισιμοποιο το θυλαστρο γιατι εχω τοσο πολυ γαλα που το δεξη μου βυχη πριστηκε και εκανε ενα καρουμομπαλο πανω ψυλα κοντα στην μασχαλη μου τωρα βεβαια εχει φυγη αλλα πρεπει να αφερω το γαλα ο μικρος δεν μπορει να πιει τοσο πολυ μονο το στηθος θελει ητε για πιπιλα η για γαλα τωρα αρχηζω μπας και μαθει λιγο την πιπιλα γιατι με πηπιλιζει και με εχει πληγωσει στην θυλη μεχρι ακι προστατευτικο θυλης πηρα και δεν επερνε στηθος σκετο δεν θελει τιποτα πλαστικο

852Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:13 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:Δεν νομίζω οτι έχει πρόβλημα με το θηλασμό. Αφού λέει όλη μέρα με τα βυζιά έξω είναι και ταίζει... λάθος κατάλαβα;;;
ε λιγο τα ορθογραφικα λιγο η βιασυνη καταλαβα οτι δεν πιανει στηθος αμεσως εσυ!!!Razz Razz 

853Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:14 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:κοριτσια μου ο μικρος δεν πιανει μπιμπερο ουτε πιπιλα ....................απλα χρεισιμοποιο το θυλαστρο γιατι εχω τοσο πολυ γαλα που το δεξη μου βυχη πριστηκε και εκανε ενα καρουμομπαλο πανω ψυλα κοντα στην μασχαλη μου τωρα βεβαια εχει φυγη αλλα πρεπει να αφερω το γαλα ο μικρος δεν μπορει να πιει τοσο πολυ μονο το στηθος θελει ητε για πιπιλα η για γαλα τωρα αρχηζω μπας και μαθει λιγο την πιπιλα γιατι με πηπιλιζει και με εχει πληγωσει στην θυλη μεχρι ακι προστατευτικο θυλης πηρα και δεν επερνε στηθος σκετο δεν θελει τιποτα πλαστικο
σου στελνω πμ

854Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:21 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γιατί της στέλνεις πμ;;; Θέλουμε και μεις να μάθουμε τί κάνετε με τα βυζιά σας!!!!

855Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:24 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:Γιατί της στέλνεις πμ;;; Θέλουμε και μεις να μάθουμε τί κάνετε με τα βυζιά σας!!!!
εγω ακομα τιποτα δεν κανω με τα βυζια μου!!εκτως αν μου το ζητησουν!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

856Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:26 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπέρα κοριτσια !!

τι κανετε??εγω περιμενω οικογενειακες  επισκεψεις και δεν νμπορω καθολου!μου δημιουργουν πονοκεφαλο!

857Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:29 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iouliana έγραψε:Kαλησπέρα κοριτσια !!

τι κανετε??εγω περιμενω οικογενειακες  επισκεψεις και δεν νμπορω καθολου!μου δημιουργουν πονοκεφαλο!

Καλησπέρα Ιουλιάνα και συγχαρητήρια για τα ευχάριστα! Smile

858Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:30 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν εγραψα βυζη αλλα βυχη δεν μου εστηλες πμ

859Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:31 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:
iouliana έγραψε:Kαλησπέρα κοριτσια !!

τι κανετε??εγω περιμενω οικογενειακες  επισκεψεις και δεν νμπορω καθολου!μου δημιουργουν πονοκεφαλο!

Καλησπέρα Ιουλιάνα και συγχαρητήρια για τα ευχάριστα! Smile

 σ'ευχαριστω και συντομα και στα δικα σου!!!

860Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:32 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσαρες χρειαζομαι τα φωτα σας ακομη μια φορα...
εχω ενα θεμα με το στολισμο του προαυλιου της εκκλησιας... η αφεντικινα μου θελει να μου κανει δωρο τον στολισμο ολο.. απο κει και περα μου λεει να βαλουμε στα σκαλια της εκκλησιας μπαλιονια... σκαλι παρα σκαλι.. το θεμα ειναι οτι τα μπαλονια δεν μου αρεσουν δεν θελω να θυμιζει παρτι.. και επισης ειναι πολλα τα σκαλια για να γεμισουν μπαλονια μονο στην ιδεα χαλιεμαι πολυ.. εγω σκεφτομουν κατι σε γαζα ροζε απαλο η λευκη με ροζ λουλουδακια και κανενα διακοσμητικο ανα 2-3 σκαλια ας πουμε.. η αφεντικινα μου οταν την ειπα με λεει δεν μαρεσει θυμιζει γαμο κ την μερα θα χανοντε τα διακοσμητικα απο τη αλλη δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο να μπει στα σκαλια για να μην ειναι αδεια γιατι ειναι πολλα μπορειετε να με πειτε καμια ιδεα? της αφεντικινας μου πως σας φενετε δεν ειναι λιγο κιτσ??

861Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:36 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
freskia mama έγραψε:εγω δεν εγραψα βυζη αλλα βυχη       δεν μου εστηλες  πμ
ναι το βυχη σε πειραξε και εσενα οχι το εστΗλες!!!αι μωρη!!!!!!!Razz Razz 

862Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:38 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συγγνώμη άλλο να σου κάνει δώρο τον στολισμό κι άλλο να κόβει και ράβει αυτή πως θα στολίσεις την εκκλησία στην βαφτιση του παιδιού ΣΟΥ!!!! Ρε φίλε όλοι οι μουρλοί εσένα βρήκαν;;; Εγώ πες γάζα θέλω δνε θέλω μπαλόνια! Ούτε εμένα μ αρεσουν τα μπαλόνια!

Ιουλιάνα μου σε ευχαριστώ πολυ! Όλα καλά να σου πάνε, ένα γερό, τελειόμηνο μωράκι να σου κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!! Smile

863Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:39 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:κοριτσαρες χρειαζομαι τα φωτα σας ακομη μια φορα...
εχω ενα θεμα με το στολισμο του προαυλιου της εκκλησιας... η αφεντικινα μου θελει να μου κανει δωρο τον στολισμο ολο.. απο κει και περα μου λεει να βαλουμε στα σκαλια της εκκλησιας μπαλιονια... σκαλι παρα σκαλι.. το θεμα ειναι οτι τα μπαλονια δεν μου αρεσουν δεν θελω να θυμιζει παρτι.. και επισης ειναι πολλα τα σκαλια για να γεμισουν μπαλονια μονο στην ιδεα χαλιεμαι πολυ.. εγω σκεφτομουν κατι σε γαζα ροζε απαλο η λευκη με ροζ λουλουδακια και κανενα διακοσμητικο ανα 2-3 σκαλια ας πουμε.. η αφεντικινα μου οταν την ειπα με λεει δεν μαρεσει θυμιζει γαμο κ την μερα θα χανοντε τα διακοσμητικα απο τη  αλλη δε μπορω να σκεφτω κατι αλλο να μπει στα σκαλια για να μην ειναι αδεια γιατι ειναι πολλα μπορειετε να με πειτε καμια ιδεα? της αφεντικινας μου πως σας φενετε δεν ειναι λιγο κιτσ??
και εγω τα μπαλονια τα συχαινομαι!!!η ιδεα σου μου αρεσει.απο κει και περα πες της οτι εσυ αυτο σκεφτεσαι και αυτο σου αρεσει,και αν δεν μπορει να κανει αυτο που εσυ θελεις οκ τοτε δεν χρειαζεται να σου κανει και αυτο το δωρο!!

864Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:40 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιουλιαννα καλησπερα!!!!πως πας με το σπορακι σου???Smile 

865Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:43 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι εγω φταιω εγω ειμαι το αβουλο παιδακι που οτι θελουν το κανουνε.. και να δεις και ενα υφακι της λεω εγω θελω το και το δεν μαρεσει.. ετσι κοφτα.. επισης αυτο που σκεφτομαι εγω δεν το εχει αυτη στη ''συλλογη'' της μαλλον με λεει αν δεν εχω πανε καντο αλλου.. αντε τωρα τι κανεις εκει

866Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:46 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου εχετε λιψει πολυ

867Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:48 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
freskia mama έγραψε:μου εχετε λιψει πολυ

κατσε μαρι να χαρεισ το παιδακι σου αντι να θες να εισαι ολο μαυτο εμεις σε λειψαμε?? εδω ειμαστε καθε μερα μιλας
με θυμησες εμενα ειχα φαει ενα σκαλωμα καταθλιψεως για κανα 20ημερο οταν γεννησα ολο εκλεγα ολοι μου λειπανε.. με περναν να μου ευχηθουμε και ελεγα ευχαριστω πολυ κλαιγοντας...Shocked 

868Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:50 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απο εδδομαδα θα παω στο γιατρο και αγχωνομαι πολυ ειναι η αληθεια !εσεις ειχατε ενοχλησεις χαμηλα στην κοιλια??


νανα και εμενα δε μου αρεσει ο φορτωμενος στολισμος σε βαφτιση, εκκλησια ειναι οχι χωρις για παιδικο παρτυ, με ευγενικο τροπο νατης το κοψεις

869Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:53 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι εγω φταιω εγω ειμαι το αβουλο παιδακι που οτι θελουν το κανουνε.. και να δεις και ενα υφακι της λεω εγω θελω το και το δεν μαρεσει.. ετσι κοφτα.. επισης αυτο που σκεφτομαι εγω δεν το εχει αυτη στη ''συλλογη'' της μαλλον με λεει αν δεν εχω πανε καντο αλλου.. αντε τωρα τι κανεις εκει
δεν ειναι μαγαζι με ειδη για στολισμους??αν δεν εχει θα βρεις αλλου αυτο που αρεσει σε εσενα ρε νανα τι τι θα κανεις?

870Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:54 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iouliana έγραψε:απο εδδομαδα θα παω στο γιατρο και αγχωνομαι πολυ ειναι η αληθεια !εσεις ειχατε ενοχλησεις χαμηλα στην κοιλια??


νανα και εμενα δε μου αρεσει ο φορτωμενος στολισμος σε βαφτιση, εκκλησια ειναι οχι χωρις για παιδικο παρτυ, με ευγενικο τροπο νατης το κοψεις
εγω ειχα και στα τρια.

871Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:55 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι εγω φταιω εγω ειμαι το αβουλο παιδακι που οτι θελουν το κανουνε.. και να δεις και ενα υφακι της λεω εγω θελω το και το δεν μαρεσει.. ετσι κοφτα.. επισης αυτο που σκεφτομαι εγω δεν το εχει αυτη στη ''συλλογη'' της μαλλον με λεει αν δεν εχω πανε καντο αλλου.. αντε τωρα τι κανεις εκει
δεν ειναι μαγαζι με ειδη για στολισμους??αν δεν εχει θα βρεις αλλου αυτο που αρεσει σε εσενα ρε νανα τι τι θα κανεις?

οχι δεν τα εχει ολα.. αλλα απο την στιγμη που με λεει θα σε στολισω τζαμπα δεν ειναι γαιδουρια να την πω θα παω αλλου? (η καλοσυνη μου θα με φαει εμενα)

872Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:55 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
iouliana έγραψε:απο εδδομαδα θα παω στο γιατρο και αγχωνομαι πολυ ειναι η αληθεια !εσεις ειχατε ενοχλησεις χαμηλα στην κοιλια??


νανα και εμενα δε μου αρεσει ο φορτωμενος στολισμος σε βαφτιση, εκκλησια ειναι οχι χωρις για παιδικο παρτυ, με ευγενικο τροπο νατης το κοψεις

ιουλιανα μου ολα καλα θα πανε κοριτσι μου μην αγχωνεσαι!!!

873Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 9:57 am

freskia mama

freskia mama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τον χερομαι παρα πολυ πραγματικα

874Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 10:01 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:
demaki88 έγραψε:
nanakaboubou έγραψε:αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι εγω φταιω εγω ειμαι το αβουλο παιδακι που οτι θελουν το κανουνε.. και να δεις και ενα υφακι της λεω εγω θελω το και το δεν μαρεσει.. ετσι κοφτα.. επισης αυτο που σκεφτομαι εγω δεν το εχει αυτη στη ''συλλογη'' της μαλλον με λεει αν δεν εχω πανε καντο αλλου.. αντε τωρα τι κανεις εκει
δεν ειναι μαγαζι με ειδη για στολισμους??αν δεν εχει θα βρεις αλλου αυτο που αρεσει σε εσενα ρε νανα τι τι θα κανεις?

οχι δεν τα εχει ολα.. αλλα απο την στιγμη που με λεει θα σε στολισω τζαμπα δεν ειναι γαιδουρια να την πω θα παω αλλου? (η καλοσυνη μου θα με φαει εμενα)
οχι νανα η γαιδουρια ειναι που θελει να κανει κουμαντο στην δικη ου βαφτηση!!!μην κανεις το λαθος οπως με τα πεθερικα σου που ναι μεν σου πηραν τα δωρα για να εχουν τωρα να ζηταν οτι θελουν!!αν θελει να κανει ενα δωρο,αφου δεν μπορει αυτο που θες εσυ τοτε θα πας αλλου!αλλα εισαι χαζη και αγαθη και θα δεχθεις!!που ειναι ο τσαμπουκας σου ρε νανα??ζωηρεψε λιγο μην αφηνεις τους αλλους να κανουν κουμαντο σε δικες σου υποθεσεις!!!

875Το σαλονι μας #5 - Σελίδα 35 Empty Απ: Το σαλονι μας #5 Τετ Αυγ 07, 2013 10:02 am

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Προτιμάς να γίνεις γαιδούρα τώρα ή να έχεις μια μέρα που ανήκει στους γονείς και το παιδάκι και να είναι όπως την ονειρεύτηκες και όπως εσύ επιθυμείς να γίνει; Πες της δεν θέλω μπαλόνια θα βάλω τούλι. Αν δεν έχει χέστηκες δεν είναι ακριβό το τούλι πάρε και κάντο να το δεις και να χαρείς ΕΣΥ και κανένας άλλος!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις