Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα παντως ο αντρας μου ουτε που θορυβηθηκε καθολου οταν εμαθα οτι εχω HPV..σας το ξαναλεω οτι για τους αντρες αυτο ειναι αμελητεο προβλημα, στη χειροτερη περιπτωση θα εχουν κονδυλωμα στα γεννητικα τους οργανα...προφανως δε μιλαμε για καποια σχεση της μια βραδιας..εκει ναι πρεπει να παρουν προφυλαξεις για πολλους λογους και πολλους πολυ σημαντικοτερους απο τον ιο αυτο...μιλαμε ομως για τον αρραβωνιαστικο της, αυτος δηλ τι πρεπει να κανει να μην εχει ποτε σχεσειςμε τη γυναικα του λογω του ιου?Shocked 

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη 25 έγραψε:
elin1 έγραψε:
love4 έγραψε:Βρε κοριτσια τωρα σοβαρα μιλατε τοσο ασχημα και αποτομα και ειρωνικα????Shocked Shocked Shocked  αν την ειχατε απεναντι σας την κοπελα χωρις να ειστε κρυμμενες πισω απο την ανωνυμια σας θα μιλουσατε κα παλι τοσο περιφρονητικα?Crying or Very sad 
Οσον αφορα στα ιατρικα...ναι ειναι αληθεια οτι περι το 90% του πληθυσμου των ενεργα σεξουαλικα γυναικων ειναι φορεις του ιου HPV. Τις πιο πολλες φορες δεν το παιρνουν ειδηση διοτι δεν προκαλει ουτε καν αλλοιωσεις..αν μια γυναικα με ενεργη νοσο HPV γεννησει με καισαρικη τοτε το μωρο δεν κολλαει, επισης δε μιλαμε για καποιο τοσο σοβαρο ιο μονο σε σπανιες περιπτωσεις και αυτο αν δεν υπαρχει παρακολουθηση μπορει να εξελιχθεθ σε κακοηθεια. Δεν χρειαζεται να πανικοβαλλομαστε. Επισης, ειναι πιθανο να μεταδοθει και χωρις σεξουαλικη επαφη, πχ αν χρησιμοποιησετε την πετσετα μιας φιλης σας που εχει τον ιο...τελος παντων τα ιατρικα θα τα λυσει με το γιατρο της η κοπελα..
Σχετικα με το οικονομικο εγω δεν καταλαβα οτι δε θα υπαρχουν εσοδα στην οικογενεια, καταλαβα οτι θα ζοριστουν οπως ζοριζονται οι περισσοτερες οικογενειες σημερα...και οπωςθα ζοριζονται και στο μελλονMad 
Τελος παντων ας χαλαρωσουμε λιγο Wink 
+1
Εσυ τωρα ποιος είσαι ο Αντώνης;;Rolling Eyes Rolling Eyes 
ε? ρε κοπελα μου μπες να δεις τις αναρτησεις μου και πες με μετα Αντωνη.

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αγάπη τίποτα δεν έχεις μάθει τόσο καιρό... Είναι δυνατόν ο Αντώνης να απαντούσε με ένα απλο +1???
Η πιθανή απάντηση θα ήταν: ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ;;; Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ; ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ; ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΗΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ!!!

κάνα 20χρονο θα είναι κι αυτό που "ξέρει" τί κάνει! Twisted Evil 

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
love4 έγραψε:Εμενα παντως ο αντρας μου ουτε που θορυβηθηκε καθολου οταν εμαθα οτι εχω HPV..σας το ξαναλεω οτι για τους αντρες αυτο ειναι αμελητεο προβλημα, στη χειροτερη περιπτωση θα εχουν κονδυλωμα στα γεννητικα τους οργανα...προφανως δε μιλαμε για καποια σχεση της μια βραδιας..εκει ναι πρεπει να παρουν προφυλαξεις για πολλους λογους και πολλους πολυ σημαντικοτερους απο τον ιο αυτο...μιλαμε ομως για τον αρραβωνιαστικο της, αυτος δηλ τι πρεπει να κανει να μην εχει ποτε σχεσειςμε τη γυναικα του λογω του ιου?Shocked 
Λοβ δεν νομιζω οτι εσυ και η κοπελα αντιμετωπιζετε τα πραγαμτα το ιδιο. Εσυ το ειπες. μπραβο και οντως δεν ειναι κατι φοβερο οταν κανεις τις θεραπειες σου κλπ κλπ. αλλα με αυτα που ακουσαμε δεν ξερουμε καν αν το ξερει . Ειμαι απολυτα σιγουρη οτι αλλιως το αντιμετωπισες εσυ και αλλιως εκινη. Δεν το βλεπεις?

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
trilly έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
trilly έγραψε:βρε ελενιτσα εχεις καταλαβει οτι αυτο που εχεις αυθυνεται για τον θανατο καποιων γυναικων? κι οτι οντως, εχουν πεθανει γυναικες απο τον HPV? δεν ξερω βεβαια απο ποιον τυπο πασχεις, αλλα, αν εσυ δεν σεβεσαι και δεν φροντιζεις το σωμα σου και την υγεια σου, πως περιμενεις απο τον συντροφο σου να κανει το ιδιο?
Τριλλυ μην της λες πράγματα που δεν καταλαβαίνει εδω παει να παντρευτεί κάποιον που τελειώνει μέσα της χωρις καμία προφύλαξη αλλα δεν θελει παιδια!!ε απο κεί φαντάσου για ποσο χαζομαρα μιλάμε!
βρε αγαπη ειναι μικρο κοριτσι και εκανε καποια λαθη. τι ωφελει αυτη η επιθεση?
Συγνώμη τριλλυ αλλα δεν ειναι μικρο κορίτσι ουτε έκανε καποια λάθη!!δεν ειναι επίθεση πίστεψε με απλα πόση βλακεία να αντέξει ο εγκέφαλος μου;;δεν φτάνει που έκανε οτι έκανε δεν καταλαβαίνει το λάθος της και το συνεχίζει με τον τωρινό της σύντροφο που αμφιβάλλω αν θα γνωρίζει κατι!!
ναι εχει κανει τραγικα λαθη οντως και προφανως τα συνεχιζει. απλα ο τροπος που λεμε καποια πραγματα ξεφευγει και τελικα τι μενει? τι αποτελεσμα μπορει να εχει μια επιθεση με βρισιες και κοσμητικα επιθετα?
Τριλλυ απο την στιγμή που ζητάει την γνώμη μας σε φόρουμ λυπάμαι αλλα θα δεχτεί και την ανάλογη κριτική!σκεφτομαι πως αυτο  το παιδι που κόλλησε μπορει αύριο μεθαύριο χτυπά ξύλο να ειναι τα δικά μου παιδια τα δικά σου της οποιαδήποτε μάνας!!δεν νομίζω οτι θα μπορούσες να κρατήσεις την ψυχραιμία σου τότε οπως ουτε εγω!!για αυτο και τησ απευθύνομαι με αυτόν τον τροπο δεν μου βγάζει κατι αλλο!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την αγαπη 25 στις Πεμ Αυγ 08, 2013 6:36 am, 1 φορά

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elin1 έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
elin1 έγραψε:
love4 έγραψε:Βρε κοριτσια τωρα σοβαρα μιλατε τοσο ασχημα και αποτομα και ειρωνικα????Shocked Shocked Shocked  αν την ειχατε απεναντι σας την κοπελα χωρις να ειστε κρυμμενες πισω απο την ανωνυμια σας θα μιλουσατε κα παλι τοσο περιφρονητικα?Crying or Very sad 
Οσον αφορα στα ιατρικα...ναι ειναι αληθεια οτι περι το 90% του πληθυσμου των ενεργα σεξουαλικα γυναικων ειναι φορεις του ιου HPV. Τις πιο πολλες φορες δεν το παιρνουν ειδηση διοτι δεν προκαλει ουτε καν αλλοιωσεις..αν μια γυναικα με ενεργη νοσο HPV γεννησει με καισαρικη τοτε το μωρο δεν κολλαει, επισης δε μιλαμε για καποιο τοσο σοβαρο ιο μονο σε σπανιες περιπτωσεις και αυτο αν δεν υπαρχει παρακολουθηση μπορει να εξελιχθεθ σε κακοηθεια. Δεν χρειαζεται να πανικοβαλλομαστε. Επισης, ειναι πιθανο να μεταδοθει και χωρις σεξουαλικη επαφη, πχ αν χρησιμοποιησετε την πετσετα μιας φιλης σας που εχει τον ιο...τελος παντων τα ιατρικα θα τα λυσει με το γιατρο της η κοπελα..
Σχετικα με το οικονομικο εγω δεν καταλαβα οτι δε θα υπαρχουν εσοδα στην οικογενεια, καταλαβα οτι θα ζοριστουν οπως ζοριζονται οι περισσοτερες οικογενειες σημερα...και οπωςθα ζοριζονται και στο μελλονMad 
Τελος παντων ας χαλαρωσουμε λιγο Wink 
+1
Εσυ τωρα ποιος είσαι ο Αντώνης;;Rolling Eyes Rolling Eyes 
ε? ρε κοπελα μου μπες να δεις τις αναρτησεις μου και πες με μετα Αντωνη.
Σορρυ λάθος!

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια, αγαπη και esprit με ξερετε? γιατι κανετε επιθεση και σε μενα? επειδη συμφωνησα με μια αποψη διαφορετικη? Shocked 

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οκ, αγαπη25 συγχωρεμενη!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elin1 έγραψε:κοριτσια, αγαπη και esprit με ξερετε? γιατι κανετε επιθεση και σε μενα? επειδη συμφωνησα με μια αποψη διαφορετικη? Shocked 
Καλέ ποιος σου επιτέθηκε εγω σε μπερδεψα! Τωρα αν νομίζεις οτι ηταν επίθεση τι να κανω θα το πιω και αυτο το φαρμάκι!!Rolling Eyes 

elin1

elin1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μα να λεει η esprit οτι θα ειμαι κανα 20χρονο 32 χρονων γαιδουρα! Rolling Eyes  ενταξει μου εχουν πει οτι μικροδειχνω αλλα οχι κι ετσι! Very Happy  οχι βρε αγαπη οχι να πιεις και φαρμακι απλα το εγραψα αυθορμητα γιατι επαθα ενα ψιλοσοκ! μετα ειδα το σορυ...

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
trilly έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
trilly έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:
trilly έγραψε:βρε ελενιτσα εχεις καταλαβει οτι αυτο που εχεις αυθυνεται για τον θανατο καποιων γυναικων? κι οτι οντως, εχουν πεθανει γυναικες απο τον HPV? δεν ξερω βεβαια απο ποιον τυπο πασχεις, αλλα, αν εσυ δεν σεβεσαι και δεν φροντιζεις το σωμα σου και την υγεια σου, πως περιμενεις απο τον συντροφο σου να κανει το ιδιο?
Τριλλυ μην της λες πράγματα που δεν καταλαβαίνει εδω παει να παντρευτεί κάποιον που τελειώνει μέσα της χωρις καμία προφύλαξη αλλα δεν θελει παιδια!!ε απο κεί φαντάσου για ποσο χαζομαρα μιλάμε!
βρε αγαπη ειναι μικρο κοριτσι και εκανε καποια λαθη. τι ωφελει αυτη η επιθεση?
Συγνώμη τριλλυ αλλα δεν ειναι μικρο κορίτσι ουτε έκανε καποια λάθη!!δεν ειναι επίθεση πίστεψε με απλα πόση βλακεία να αντέξει ο εγκέφαλος μου;;δεν φτάνει που έκανε οτι έκανε δεν καταλαβαίνει το λάθος της και το συνεχίζει με τον τωρινό της σύντροφο που αμφιβάλλω αν θα γνωρίζει κατι!!
ναι εχει κανει τραγικα λαθη οντως και προφανως τα συνεχιζει. απλα ο τροπος που λεμε καποια πραγματα ξεφευγει και τελικα τι μενει? τι αποτελεσμα μπορει να εχει μια επιθεση με βρισιες και κοσμητικα επιθετα?
Τριλλυ απο την στιγμή που ζητάει την γνώμη μας σε φόρουμ λυπάμαι αλλα θα δεχτεί και την ανάλογη κριτική!σκεφτομαι πως αυτο  το παιδι που κόλλησε μπορει αύριο μεθαύριο χτυπά ξύλο να ειναι τα δικά μου παιδια τα δικά σου της οποιαδήποτε μάνας!!δεν νομίζω οτι θα μπορούσες να κρατήσεις την ψυχραιμία σου τότε οπως ουτε εγω!!για αυτο και τησ απευθύνομαι με αυτόν τον τροπο δεν μου βγάζει κατι αλλο!
aaaaaaaaa μην τα βλεπουμε τα πραγματα οπως θελουμε. Γαιτι αν το δικο σου παιδακι ή το δικο μου παει με την καθε μια χωρις προφύλαξη θα ειναι ακριβως ιδια κατηγορία με την κοπελα που ανεβασε το θεμα. Οποτε................. Ας ξερουν τα παιδακια μας που βαζουν την υπογραφη τους και την ........ για να εχουν το κεφαλακι τους ηρεμο. Wink 

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Shocked Shocked Shocked 

πο πο πο
λεω εγω!!!

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
an den eisai to gnwsto troll , suggnwmh alla tha to pw giati me pnigei...kopelia thn paleueis?
Ena mwro den einai a ntaksei exw mia koukla na paizw otan mou kapnisei ki an de thelw thn afhnw sthn akrh.Suggnwmh kiolas, alla de nomizw oti exei nohma kai na to suzhtame.O idios o suntrofos sou sto leei pos den einai etoimos- an kai to kanei xwris profulakseis -th vriskei me to risko? ki an ginei h stravh??
An eixes thn oikonomikh dunatothta ki eleges ok antexw na to sthriksw monh mou to paidi oikonomika na xei na faei na ntithei na paei sxoleio , kai o pateras thelw na nai ekei sa figoura alla autos de thelei , h suzhthsh tha tan entelws diaforetikh.
Ok gia ton ena h ton allo logo xtupaei to viologiko sou roloi..Skepsou omws , pera apo thn ameristh agaph sou , ti allo mporeis na dwseis s auto to paidi? Pws tha tou prosfereis sigouria kai ena kalitero mellon , th stigmh pou kai esu h idia oikonomika akoma tha prepei na eksartasai apo to suntrofo sou?

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
esprit έγραψε:Αγάπη τίποτα δεν έχεις μάθει τόσο καιρό... Είναι δυνατόν ο Αντώνης να απαντούσε με ένα απλο +1???
Η πιθανή απάντηση θα ήταν: ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ;;; Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ; ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ; ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΗΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ!!!

κάνα 20χρονο θα είναι κι αυτό που "ξέρει" τί κάνει! Twisted Evil 
ntaksei entelws antwnhs omws!!

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λυπαμαι που θα συμφωνησω κ εγω με τις προλαλησαντες αλλα εισαι παρα πολυ ανωριμη για παιδι.ενα παιδι εχει πολλες ευθυνες πραγμα που δεν εισαι ετοιμη να αναλαβεις γτ κατα αρχας δεν εισαι υπευθυνη με τη δικη σου υγεια αφου φροντιζεις με τη συμπεριφορά σου να μολυνεις τους συντροφους σου. Εν ολιγοις εδω δεν μπορεις να φτοντισεις τον εαυτο σ θα φτοντισεις ενα μωρο? Επισης ο οικονομικος παραγοντας παιζει μεγαλο ρολο.πολυ απλά αν δεν εχεις λεφτα πως θα μεγαλωσεις ενα παιδι? Κ οκ του αντρα σ δε τ φτάνουν τα λεφτά, εσυ τι κανεις γι αυτο??? ? δουλευεις κάπου η εστω ψαχνεις κατι για να συνεισφέρεις στο εισοδημα η η μονη σ καψα ειναι πως να κανεις παιδι κ ο κακομοιρης να ταιζει με το λιγοστο μισθο τ κ εσενα κ ενα μωρο???

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειλικρινα πιστευω πως ειναι τρολ.. αλα αν οχι κ υπαρχει τετοιο μυαλο σηκωνω τα χερια ψηλα κ κριμα

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είσαι 22 κ ο όχι 21 το λέει κ το nick σου..πριν ένα χρόνο παντρευτηκες κ το διαζύγιο βγαίνει τώρα αλλά είσαι τρία χρόνια με τον νυν αρραβωνιαστικό σου...παμε παρακάτω:αγ@@μ@τες γυναίκες Μ Α Σ τα πριξατε.αυτή δείχνει περισσότερο αντίδραση παρέας πιτσιρικάδων.τέλος,αρκετή ψυχραιμία μετά από τόσο κραξιμο...ναι ναι το ξέρω Μπεκας (οι μουντζες δεκτες χα χα).νομίζω ότι πρόκειται για troll.. Κρίμα γιατί ασχολήθηκα προσωπικα μιας κ εχω κάνει loop..δεν πειράζει ειπώθηκαν πολύ σημαντικα πράγματα από όλες σας κορίτσια.

adore3

adore3
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν τελικά κάνω λάθος με συγχωρείς κ εύχομαι να κάνεις το σωστό από εδώ κ πέρα..καλημέρα σας κορίτσια

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν σημαίνει απαραίτητα οποιο θέμα βρίσκουμε κουλό να κρύβεται πισω ενα τρολακι. Δεν πιστευω με τιποτα οτι ειναι τρολ. Ενα ακόμα ανευθυνο ,ανώρημο και ανόητο 21-22 χρονο κοριτσάκι που δεν γνωρίζει που πάνε τα τέσσερα. ειπε την ανοησια με τα ρια χρονια αρραβωνιαστικου για να μην φαει και αλλο κράξιμο. Τίποτα παραπάνω.

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με αφορμη αυτο το θεμα : Ενημερωστε τα παιδια σας οταν ειναι στην καταλληλη ηλικια περί προφύλαξης σε σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα ,ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες και πανω απο ολα να αγαπούν, να σέβονται το σώμα τους και τον εαυτο τους γενικότερα.

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω αν ειναι τρολ..Δεν με νοιαζει κιολας...


Αδυνατω να πιστεψω ομως αυτα που διαβασα στις πρωτες σελιδες και δεν προχωρησα παρακατω...
Υπαρχει αληθεια γιατρος που επετρεψε σε δυο νεους που εχουν προσβληθει προσφατα απο τον ιο HPV, να ερχονται ελευθερα σε επαφες και μαλιστα να προσπαθουν και για παιδι;;;
Αν ειναι ετσι, τοτε παρακαλω να τον καταγγειλετε...
Ενα πραγμα μονο θα γραψω επειδη , αν δεν το εχετε καταλαβει, μιλαμε για ΚΑΡΚΙΝΟ....
Εαν μια κοπελα που εχει ενεργο λοιμωξη απο τον συγκεκριμενο ιο, και δεν προχωρησει σε θεραπεια αμεσα (και μαλιστα εδω μιλαμε για loop που σημαινει οτι εχει προσβληθει καθαρα απο τα καρκινογονα στελεχη), εαν λοιπον δεν κανει θεραπεια και δεν εχει 3 επομενα τεστ Παπανικολαου ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ και μεινει εγκυος...ΛΥΠΑΜΑΙ αλλα θα αφησει πολυ συντομα το παιδακι της ορφανο, γιατι πολυ απλα θα πεθανει απο καλπαζουσα μορφη καρκινου του τραχηλου μητρας....Η εγκυμοσυνη πολυ απλα θα επιδεινωσει την κατασταση, καθως σε μια εγκυμοσυνη υπαρχει πολυ γρηγορη αναγεννηση των κυτταρων, τα οποια στη συγκεκριμενη κοπελα θα ειναι ολα μα ολα καρκινωματωδη..Θα γεμισει πολυ γρηγορα καρκινο και θα πεθανει..

Ολα τα αλλα ειναι ΜΠΟΥΡΔΕΣ....

Καληνυχτα νεα γενια της Ελλαδας......

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λιλυμπελ οταν καποιος δεν εχει το ιστορικο του ασθενους και δεν τον παρακολουθει ο ιδιος ειναι καπως παρατολμο να μιλαει και μαλιστα με τετοιο τροπο...(ΚΑΡΚΙΝΟΣ!)..
Ναι οντως στη δικη μου περιπτωση δεν ηταν καποιο απο τα "επικινδυνα" στελεχη και ο γιατρος μου ειπε να μη με απασχολει το θεμα...θα μπορουσε ανετα να εκφερει αποψη καποιος για τον γιατρο αυτο αν ειχε στα χερια τουτα αποτελεσματα της εξετασης...γενικοτερα στην ιατρικη δεν υπαρχει τιποτε απολυτο και καθε ασθενης ειναι μια ξεχωριστη περιπτωση..αν τους βαζαμε ολους στο ιδιο τσουβαλι θα μπορουσαμε να γινουμε γιατροι σε 6 μηνες και οχι σε 6 ++ χρονια..οποτε ας αφηνουμε τα καθαρα ιατρικα θεματα να τα λυνει ο καθενας με τον προσωπικο του γιατρο και οχι διαδικτυακα...ας αρκεστουμε να κανουμε συζητηση για τα ελαφρυτερα θεματα η τουλαχιστον να μιλαμε γενικα χωρις να σπειρουμε τον πανικοShocked Shocked Shocked  Δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου απλα στη θεση της κοπελας θα ειχα αισθανθει πολυ ασχημα..

Lillybell

Lillybell
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παλι αισθανομαι πολυ ασχημα που ο καρκινος συνεχιζει να αποτελει ταμπου και να μην το μαθει η γειτονια.......

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν καταλαβες τιακριβως ηθελα να πω, ο καρκινος δεν αποτελει καθολου ταμπου αλλα ειναι παρατολμο να γινεται η διαγνωση και να δινονται οι συμβουλες διαδικτυακα...

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lillybell έγραψε:Εγω παλι αισθανομαι πολυ ασχημα που ο καρκινος συνεχιζει να αποτελει ταμπου και να μην το μαθει η γειτονια.......
+1
Η μητέραμου πέθανε από μεταστατικο καρκίνο του μαστού όταν ήμουν 13. Δεν μπορώ να σταματήσω να σκέφτομαι μήπως ντρεποταν και δεν πήγε εγκαίρως στο γιατρό, μήπως αν είχε πάει νωρίτερα είχε άλλη κατάληξη;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις