Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 16]

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ελα κοριτσι μ τ κανεις?σημερα πηγαμε για τ πρωτο υπερηχο μας..ολα καλαα..μου εδωσε εξετασεις ν κανω κ φαρμακα...ολα καλα ευτυχως..κ ελπιζω ετσι να συνεχισουν...θα ξανα παμε στ 9 του σεπτεμβρη να ακουσουμε καρδουλα γτ δ ακουσαμε ακομα..!ειναι νωρις ειπε...α..ετσι??????χορους κ πανηγυρια δλδ??πολυ ωραιαααααααα..πολυ συγκινηση ναι..!δε το εχω ζησει ακομα αλλα καταλαβαινω..πως κ πως  τ περιμενω...τ ειπαμε οτ ειναι μπεμπακος?συμπτωματα δε εχω κοριτσι μ.μονο τραβηγματα χαμηλα και πριξημο στηθος..ευτυχωςςςςςςςς..

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερουμε ακομα τι ειναι 17 του μηνα που εχω ραντεβου μου ειπε ο γιατρος θα μου πει σηγουρα... ελπιζω να καθεται σε καλη μερια να φενεται Very Happy ειναι οντος πολυ νωρις ακομα για καρδουλα ,λιγες μερες υπομονη και θα σε παρουνε τα ζουμια και εσενα αχαχα Laughing  και εγω δεν ειχα μεχρι την 9η εβδομαδα μονο αυτα που εχεις κι εσυ.. απο τοτε ομως μεχρι και τωρα ασε ... ολο ναυτιες cyclops 

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δλδ κοριτσι μ τρ σε επιασαν??ελπιζω να μην μ πιασουν..!!αυχενικη θα κανεις??η εκανες??εκει δε τ βλεπεις κοριτσι μ??γερο ν ειναι κ μ τ καλο οτι κ να ειναι...Razz Razz

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκανα αυχενικη 12-08 ολα καλα ευτηχως Very Happy  ετσι νομιζα κι εγω οτι θα φανει αλλα δενν μας εκανε τη χαρη το μπομπιρακι αχχχαχα

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δε σας εκανε τ χαρη ε??δε πειραζει κοριτσι μ αφου ειναι ολα καλα μια χαρα..αντε με τ καλοοοοοοο....κ για πες μ κοριτσι..την πληρωσες τ αυχενικη?η εχεις ασφαλεια κ εδωσες συμμετοχη?

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαρηστω γλυκια μου κι εσυ με το καλο Smile πληρωσα 120 e τα μισα ηταν η επισκεψη που θα πληρωνα ουτως η αλλος .. pale 

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoulagal έγραψε:ευχαρηστω γλυκια μου κι εσυ με το καλο Smileπληρωσα 120 e τα μισα ηταν η επισκεψη που θα πληρωνα ουτως η αλλος .. pale 
σε δημοσιο τ εκανες η σ ιδιωτικο?δλδ για να κτλβ δε πληρωσες συμμετοχη..απλα τ πληρωσες ολη..ετσι?γτ εμενα μ εχουν πει πως αν εχουν ασφαλεια πληρωνουν κανα 50ρικο για συμμετοχη...

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα ο γιατρος μου δεν ειναι στον εοππι γλυκια μου.. κι ετσι μερικες επισκεψεις και ολες τις εξετασεις τα πληρωνω ... τωρα με την ασφαλεια δεν ξερω να σου πω Sad εγω πληρωσα 60 επισκεψη και 60 αυχενικη. εσενα ο γιατρος σου ειναι στον εοππι? γτ και εμενα αιματολογικες και φαρμακα μου τα γραφει αλλα σε αυτον πληρωνω!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoulagal έγραψε:εμενα ο γιατρος μου δεν ειναι στον εοππι γλυκια μου.. κι ετσι μερικες επισκεψεις και ολες τις εξετασεις τα πληρωνω ... τωρα με την ασφαλεια δεν ξερω να σου πω Sadεγω πληρωσα 60 επισκεψη και 60 αυχενικη. εσενα ο γιατρος σου ειναι στον εοππι? γτ και εμενα αιματολογικες και φαρμακα μου τα γραφει αλλα σε αυτον πληρωνω!
εμενα κοριστι μ ο γιατρος μ ειναι σε δημοσιο νοσοκομειο..δ πληρωνω εννοω επισκεψη..κ τ φολλικο π μ εγραψε προχθες πληρωσα μονο συμμετοχη στ φαρμακειο 1,5 ευρω..και στ αυχενικη μ ειπε οτι πρεπει ν παω στ ηρακλειο σε νοσοκομειο αλλο γτ δ εχουν μηχανηματα εκει σε αυτον π παω οποτε μαλλον αν εχω ασφαλεια δινω συμμετοχη 50 ευρω..αυτα...ας πανε ολα καλα μεχρι τοτε κ θα σ πω οταν τ κανω τ ακριβως εδωσα..χα

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω εγω! ΠΗΤ 23/4/14
Πηρα το θετικο τεστακι 14/8... εχθες ειδαμε καρδουλα και ολα καλα προς το παρον! Smile Εχω ακομα δυο αγορακια, 8 ετων (σε δυο μηνες) που τα εκανα μετα απο 20 κυκλους υποβοηθουμενης. Σε αυτο εμεινα εγκυος εντελως φυσιολογικα και ακομα δεν το πιστευω γιατι μου το ειχαν αποκλεισει!

Φιλιααα

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλως ησθες στη παρεα μας tintail..εγω εχω πητ 26/4/14 κοντα ειμαστε κοριτσι μ..ακουσατε καρδουλα δλδ?μπραβο..εμεις ακομα...οταν ξανα παω σιγουρα..ποσο εισαι δλδ τρ??σ ειπε τπτ γ αυχενικη ο γιατρος σ?

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να σ ζησουν κ τα παιδακια σ κοριτσι μ.με τ καλο κ τ τριτο...Smile Smile

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σε στην αρχή μας είπαν για απόκολληση (δεν είχα αίμα), μετά δεν είχα γιατρό, βρήκα έναν που μου σύστησαν, μας είπε ότι χάνουμε το μωρό μετά από έναν υπέρηχο 50 δευτερολεπτων. 4 μερες μετά δεν άντεξα άλλο κ πήγα στον δεύτερο γιατρό που μας σύστησαν. Με έβγαλε 6ε κ 2η, είδαμε έμβρυο κανονικά κ καρδιακή λειτουργία. Θα πάω πάλι σε 2 βδομάδες. Δεν είπαμε για αυχενική. Κάτσε να δούμε αν σε δύο βδομάδες θα είναι ακόμα όλα καλά. Αν άτομα χτυπάει η καρδιά στις 8 βδομάδες, θα κλείσουμε για αυχενική.

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tintail έγραψε:Σε στην αρχή μας είπαν για απόκολληση (δεν είχα αίμα), μετά δεν είχα γιατρό,  βρήκα έναν που μου σύστησαν,  μας είπε ότι χάνουμε το μωρό μετά από έναν υπέρηχο 50  δευτερολεπτων. 4 μερες μετά δεν άντεξα άλλο κ πήγα στον δεύτερο γιατρό που μας σύστησαν. Με έβγαλε 6ε κ 2η, είδαμε έμβρυο κανονικά κ καρδιακή λειτουργία. Θα πάω πάλι σε 2 βδομάδες.  Δεν είπαμε για αυχενική. Κάτσε να δούμε αν σε δύο βδομάδες θα είναι ακόμα όλα καλά.  Αν άτομα χτυπάει η καρδιά στις 8 βδομάδες,  θα  κλείσουμε για αυχενική.
ευχομαι κοριτσι μου με το καλο κ ν εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ ενα γερο μωρακι στ αγκαλια σου..!

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.Σας εύχομαι μια τελειόμηνη κ καλή εγκυμοσύνη.Με το καλό τα μωράκια σας κ να πάνε όλα καλά!!!

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσια! Πως ειστε σημερα?
Εγω εχθες οχι πολυ καλα, ειδα λιγο αιμα στο σκουπισμα για μερικες ωρες και ειχα μετριους προς δυνατους πονους περιοδου οποτε εμεινα στο κρεβατι. Ευτυχως τα παιδια τα ειχε ο μπαμπας τους μεχρι τις οκτω οποτε κοιμηθηκα. Σημερα δεν εχω αιμα, ποναω μεν ακομα αλλα οχι τοσο. Θα παρω τωρα τον γιατρο να τον ενημερωσω..

Αυτααααα...

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΟΚ τον πηρα μου ειπε να αγνοησω τους πονους και οτι αφου σταματησε το αιμα ολα καλα. Λεει μας συμφερει να αδειασει η μικροαποκολληση που ειχα.

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ntina_kostas έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.Σας εύχομαι μια τελειόμηνη κ καλή εγκυμοσύνη.Με το καλό τα μωράκια σας κ να πάνε όλα καλά!!!
ευχαριστουμε πολυ κοριτσι μ..να σαι καλα...εσυ εισαι μανουλα??

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tintail έγραψε:ΟΚ τον πηρα μου ειπε να αγνοησω τους πονους και οτι αφου σταματησε το αιμα ολα καλα. Λεει μας συμφερει να αδειασει η μικροαποκολληση που ειχα.
κοριτσι μ καλησπερα..τ κανεις?πως εισαι??εχεις πονους ακομα??κοριτσι μ ολα καλα θα πανε..

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kopelles gia sas egw exw PHT 26/3/14 tha me kratisete? den vrika allo themataki konta stin imerominia mou , eine to trito mou paidaki ematha oti eime eggyos otan ekleise 1 xronou to agoraki mou twra eimaste agglia (eime apo kupro) den exw kanei akoma yperoxo edw kanoun meta tis 11vdomades prin erxete i maia spiti sou pernei aima gia tis analiseis sou kai simplirwnei xartia stis 16 tou mina tha kanw to prwto mou scan oupou eine kai i auxeniki eixa sokaristei me to sistima tous edw alla otan skeftome oti ston gio mou agxwnomoun na doume sako na anevei i xoriaki kai tetoia kalitera pou se alles xwres eine etsi an mou to legan persi oute pou tha tous pisteua telika otan to psaxa eida pws se polles xores ginete auto kai oxi na trexeis ston giatro kathe ligo.
euxomai se oles kali teleiomini eggumosini kales klwtsies kai liga kila Very Happy 

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλως την..φυσικα κ θα σ κρατησουμε...θα εισαι η πρωτη απ μας..αντε σιγα σιγα να μαζευομαστε..πωπω..τ μ λες τρ?τετοιο συστημα εχουν εκει?πωπω..εγω δε θα αντεχα χωρις υπερηχο χωρις επιβεβαιωση..υπομονη.ευχομαι να εχουμε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κ με γερα μωρακια στ αγκαλια μας..να σ ζησουν κ τ αλλα παιδακια σ..!πως ηταν οι γεννα στ αλλα δυο?ευκολη?εγω απο τρ αγχωνομαι..Rolling Eyes Rolling Eyes

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euxaristw reniapa etsi elega kai egw otan to ematha eklaiga apo to agxos kai an eine exomitrio? kai an den iparxei sakkos? kai an den xtipa i kardoula? kai ola auta to xwnepsa kai perimenw den mporei na maste pio eksipnoi apo tous agglous gallous italous ktl lew kanw upomoni ws ti deutera . simera egw ponousa gurw apo ton omfalo to pathena kai ston gio mou auto meta mou perase to mono simptwma pou exw eine tis anagoules i ypnilia mou perase emetous ekana 3 fores (stin kori mou ekana kai tous 9 mines ston gio mou ws tous 5 alla itan poly entonoi me vasanise poly) eseis ti simptwmata exete?

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευτυχως κοριτσι μου εγω δ εχω συμπτωματα..καθολου...μονο υπνηλια πολυ κ λιγουρες...κατα τ αλλα μια χαρα..κ ποτε θα πας γ υπερηχο δλδ??

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stis 16 opou einai tha kanoun kai tin auxeniki kanoun 3 scan sinolika agwniw poli na to dw .eine nwris stis epomenes 2 vdomades tha niwseis perissotera simptwmata stin arxi kai egw eixa tin ipnilia ithela sinexeia na koimamai kai pali nistaza Shocked 

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αληθεια μ λες οτι μετα ξεκινουν τα συμπτωματα??κ εγω ειχα τ χαρα πως τ περναω ελαφρυα..χαχαχαχαχα..  στ 16 ε??πωπωπωπωπω...καλη υπομονη κοριτσι μου..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις