Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 16]

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
euxaristw , nai sinithws exei kopelles pou ta xoun kai pio nwris sinithws 7mi me 8vdomada ksekinana makari na min ta perasis kai na xeis poli isixi eggumosini

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωχ τρ αγχωθηκα..εσενα σ ξεκινησαν δλδ 7-8 βδομαδα??

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai ston gio mou to thimame poli kala twra den eniwsa polla pragmata kati anagoules peripou tin 7vdomada kathe eggumosini eine diaforetiki fisika kai kathe kopella mporei na min exeis tpt 9 mines min agxwnese adika

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγω υπαρχω! Με το καλο τα μωρακια μας

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εγω ειχα αναγουλα ολη την ημερα και πονους στην κοιλια αποτην τεταρτη εβδομαδα μεχρι την ογδοοη περιπου αλλα εχει μερικες μερες που ειμαι μια χαρα, μονο δυσπεψια εχω και τσιμπηματα κατω χαμηλα

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με το καλο τ μωρακια μας κοριτσια...ποτε πατε για υπερηχους?????

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εδω ειμαι και εγω!

Αυγολεμονη καλως ηρθες!! Εχω ζησει 10 χρονια Αγγλια Smile
Βασικα ο λογος που δεν κανουν υπερηχους δεν ειναι οτι ξερουν καλυτερα, αλλα οτι δεν θελουν να χαλανε λεφτα!!!! Σοβαρα! Αν ειχες ιδιωτικη ασφαλιση και οχι NHS θα σου εκαναν αμεσως!

Το ιδιο και στην Αμερικη. Μαλιστα σε μερικες πολιτειες ο πρωτος ειναι στις 20 εβδομαδες αν εχεις την "ασφαλιση των φτωχων".
Με το καλο να ερθει, και εγω για το τριτο παω! (εχω διδυμα απο την πρωτη εγκυμοσυνη).

Εγω κοριτσακια καλα ειμαι.. περιπου. Εχω ΠΕΘΑΝΕΙ απο την αναγουλα. Εχω κανει και δυο εμετους παντα πρωι και πολυ "βιαους" κιολας. Τον πρωτο σε κοινη θεα μιας στασεως λεωφορειου γεματη κοσμο Embarassed 

Εχω υπερηχο στις 8 και 2, δηλαδη σε μια βδομαδα ακριβως. Εχω μεγαλη αγωνια αλλα αν ακομα χτυπαει η καρδουλα μετα τις 8 βδομαδες (γιατι τοτε χωριζεται σε θαλαμους και κοιλιες), τοτε οι πιθανοτητες αποβολης μειωνονται στο 3%.

Δεν μου λετε, ζαλαδες αλλα ΠΟΛΥ εντονες, εχετε?
Σημερα κοντεψα να πεσω κατι. Ενιωσα τον σφυγμο μου, ηταν αδυναμος και μετρησα ζαχαρο (δεν εχω αλλα εχει ο συντροφος μου οποτε χρησιμοποιησαμε την συσκευη του), και μετα απο πληρες γευμα, ηταν μονο 120! Με εβαλε και εφαγα μερεντα χε χε.

Υπογλυκαιμια ειχα και στην πρωτη εγκυμοσυνη, δηλαδη νηστειας ηταν 55... ηταν η πρωτη φορα απο τοτε που πηρα κιλα που μου ειπαν "φαε μια σοκολατα παιδι μου!" Razz 

Γκρινιαζουμε για τα συμπτωματα αλλα αν σταματησουν, φρικαρουμε χε χε. Οκ ας σταματαγε η αναγουλα και χαρουμενη θα ειμουνα!

Για πειτε εσεις νεα! Εχετε αλλα παιδακια? Τι κανετε για τις αναγουλες?
(στην 1η μου δεν πολυ-ειχα, την πληρωνω τωρα Wink)

Σας φιλω!
Τινα

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω την Πεμπτη θα παω για τον 1ο υπερηχο. Να δουμε τη θα δουμε (7 εβδομαδων, κατι θα φαινεται απ οτι θυμαμαι!!). Οσο για τις αναγουλες, εγω δεν νιωθω τιποτα ακομα...στην κορη μου ειχα βραδυνες (!) ναυτιες. Το πρωι μια χαρα! Μολις πηγαινε 21.00...Εμετο δεν εκανα ποτε..Αργοτερα πολλες ζαλαδες...4ων μηνων σταματησανε ολα..Τωρα, τι θα γινει θα δειξει.Παντως την προηγουμενη εγκυμοσυνη μου τετοια εβδομαδα μου ξεκινησαν...

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ρουλακι με το καλο! Λογικα θα δειτε τα παντα, καρδουλα κτλ.
Με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα. Εγω εχω την Παρασκευη.

Κοριτσια, δηλαδη εγω, με το καλο, τον Απριλη θα πρεπει να τα ξανακανω ολα απο την αρχη? Πανες, θηλασμο, καροτσια, κουνιες?
Shocked 

Δεν εχω κρατησει τιποτα απο τα αγορια! Ευτυχως που υπαρχουν μεταχειρισμενα Wink και το ΙΚΕΑ.

Εχει καμια αλλη παιδακια με μεγαααλη διαφορα? Εμενα θα εχουν σχεδον 8 1/2 χρονιαShocked 

Το θελω πολυ αλλα αναρωτιεμαι αν εχω το κουραγιο. Θα ειμαι 36...

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tintail έγραψε:Ρουλακι με το καλο! Λογικα θα δειτε τα παντα, καρδουλα κτλ.
Με το καλο να μας πεις τα ευχαριστα. Εγω εχω την Παρασκευη.

Κοριτσια, δηλαδη εγω, με το καλο, τον Απριλη θα πρεπει να τα ξανακανω ολα απο την αρχη? Πανες, θηλασμο, καροτσια, κουνιες?
Shocked 

Με το καλο...ναι..πρεπει να τα κανεις ολα απο την αρχη..κι εγω...εμενα θα εχουν με το καλο 5,5 χρονια διαφορα περιπου...τα εχω κρατησει ολα τα βρεφικα της κορης μου...τωρα αν κανω αγορι.....θα πρεπει να αγορασουμε ολα τα ρουχα, σεντονια κουβερτες κτλ απ την αρχη (ειχα τετοιον ενθουσιασμο που θα εκανα κοριτσακι που τα πηρα οοοοοολα ροζ).κι εγω σκεφτομαι πως θα αντεξω, ειδικα που τωρα αρχιζει σχολειο η κορη μου......εσενα τουλαχιστον ειναι μεγαλα τα αγορια σου, αυτοεξυπεηρετουνται πληρως υποθετω...η δικια μου ειναι σε μια ντεμι κατασταση....

Δεν εχω κρατησει τιποτα απο τα αγορια! Ευτυχως που υπαρχουν μεταχειρισμενα Winkκαι το ΙΚΕΑ.

Εχει καμια αλλη παιδακια με μεγαααλη διαφορα? Εμενα θα εχουν σχεδον 8 1/2 χρονιαShocked 

Το θελω πολυ αλλα αναρωτιεμαι αν εχω το κουραγιο. Θα ειμαι 36...

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ρουλακι γεια σου..λογικα θα δειτε αλλα κ θα ακουσετε καρδουλα..εγω κοριτσια εχω ραντεβου γ υπερηχο κ να δειξω εξετασεις την δευτερα στ 9 του μηνος..κ θα ειμαι 7 εβδομαδων και 2 μερες..οποτε θα ακουσουμε ε??ευτυχως εγω αναγουλες δ εχω..ουτε εμετους..με πιανει που κ που ζαλη ομως..tintail με το καλο ν ερθει να ειναι γερο κ θα παρετε αλλα ρουχαλακια κ τα λοιπα.οσο για την διαφορα ηλικιας απο τ μικρα σου διδυμα με τ μωρο πιστευω οτι θα ειναι τελεια οσο αφορα την βοηθεια..εγω μ τ αδερφο μ ειχα δυο χρονια διαφορα κ παντα οταν εκλαιγα ερχοταν και μ εδινε παιχνιδια κ μ εδινε πιπιλα μου κουνουσε τ κουνια για να μην κλαιω οποτε μαλλον καλο θα ειναι...για τις αναγουλες κ τ εμετους εγω εχω ακουσει πως τ πρωι δοκιμασε να φας φρυγανια σκετη η λγ λεμονι..κανει καλο...δε ξερω κιολας δε τ εχω δοκιμασει αλλα ελπιζω ν πιασει...ρουλακι κοριτσι μ ποσο εισαι εσυ?εγω ειμαι δηλαδη η μικρουλα τ παρεας?εγω δ εχω αλλα παιδακιααααα....το πρωτο μου...Wink

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
reniapa έγραψε:
ntina_kostas έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια.Σας εύχομαι μια τελειόμηνη κ καλή εγκυμοσύνη.Με το καλό τα μωράκια σας κ να πάνε όλα καλά!!!
ευχαριστουμε πολυ κοριτσι μ..να σαι καλα...εσυ εισαι μανουλα??
Καλησπέρα σε όλες!!!!Ρένια μου δεν είμαι ακόμα μανούλα...Μέχρι 8 Ιανουαρίου ΄14 όμως θα γίνω Smile Πως τα πάτε;

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρα κοριτσι μ αντε με  τ καλο..κ καλη λευτερια..εμεις μια χαρα ολα...περιμενω να παμε τ δευτερα στ γιατρο γ υπερηχο κ να ακουσουμε καρδουλα...εσυ?????πως τ πας?

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Renia αντε αυριο η μεγαλη μερα! περιμενουμε τα ευχαριστα!

Εμενα πως μου κολλησε σημερα οτι σε 2 βδομαδες παω για Β' Επιπεδου? Ε? (ενω ξερω πολυ καλα ΠΟΤΕ ειναι το Β' Επιπεδου). Σε 3-4 ειναι, χε χε.

Σκεφτομαι να μην κανω το Παπ-Α γιατι α) δεν ειναι αξιοπιστο και β) δεν θα τερματιζα... δεν ξερω. Τι λετε? Στα αγορια δεν το εκανα γιατι δεν το κανουν στα διδυμα δεν ειναι αξιοπιστο.

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tintail me to kalo kai se sena to trito nai den to kanoun gia ta lefta ma etsi paei to sistima alloste exei scan center opote thes kleineis rantevou kai den einai kati akrivo ama thes perissotera scan pas.
oute egw to ekana stin kori mou giati den tha termatiza tin eggimosini kai kserw den eine aksiopisto ston gio mou to ekana eipa na to kanw kai twra euxomai na exoume oles kala apotelesmata
ax autes oi dispepsies kathe mera den paleuontai ouf

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου γεια σας...!!!!γυρισαμε απο τ γιατρο..ακουσαμε καρδουλαααααααααααα...τικ τακ..τελειαααααα..ωραια στιγμη κοριτσια...ολα καλα με τ μωρακι μ..ειναι 8 χιλιοστα..χα..φασολακι πλεον..χαχαχα..αντε να μεγαλωσει τ σκατουλι μου..στ 23 εχω ξανα ραντεβου να με δει κ να κλεισουμε γ αυχενικη...εσεις??τ μου κανετε?τ μωρακια στ κοιλιτσα πως πανε???????αυτο το Παπ-Α τι ειναι ρε κοριτσια????το κανουν μαζι με τ β επιπεδου?

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα είμαι 6 εβδομάδων έγκυος τελευταία περίοδος 29/07.
Πήγα σήμερα στον γιατρό και μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο.Φάνηκε μόνο ο σάκος.Μου είπε να πάω την άλλη εβδομάδα και θα δούμε και εμβρυο.Εγώ όμως αγχώθηκα που είδα μόνο άδειο σάκκοSad 
Πάντως οι υπέρηχοι του συγκεκριμένου γιατρού ειναι ολιγον τι παμπάλαιοι.....

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariannita έγραψε:Κορίτσια καλησπέρα είμαι 6 εβδομάδων έγκυος τελευταία περίοδος 29/07.
Πήγα σήμερα στον γιατρό και μου έκανε κοιλιακό υπέρηχο.Φάνηκε μόνο ο σάκος.Μου είπε να πάω την άλλη εβδομάδα και θα δούμε και εμβρυο.Εγώ όμως αγχώθηκα που είδα μόνο άδειο σάκκοSad 
Πάντως οι υπέρηχοι του συγκεκριμένου γιατρού ειναι ολιγον τι παμπάλαιοι.....
σου εκανε κολπικο η κοιλιάκο υπέρυχο;γιατι σε τοσο μικρή κύηση συνήθως μονο με κολπικο φαίνεται κατι.

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοιλιακό υπέρηχο μου έκανε.Λες να μην μπορούσε να το πιάσει ο υπέρηχος.Είμαι 6 εβδομάδων ακριβώς....

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα ο γιατρός μεχρι την 8η εβδομάδα μου εκανε μονο κολπικο.και μου ειχε πει οτι οταν ειναι τοσο μικρο το εμβρυο δεν το πιάνει ο υπέρυχος απο την κοιλιά.

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οι πρωτοι υπερηχοι γινονται κολπικα, εγω εκανα ως τωρα δυο, εναν στις 5w και εναν στις 7w, και οι δυο κολπικοι και μου οτι οταν ξαναπαω (για αυχενικη πλεον) θα γινει κοιλιακος που θα μπορει να το πιασει

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστω για τις απαντήσεις.Δυστυχώς ο γιατρος μου δεν ΄χρησιμοποιει κολπικό υπέρηχο.Αρα θα περιμενω

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εμενα κοιλιακο απο 5 εβδομαδα και φενοτανε πεντακαθαρα σακος και 7 εβδομαδα εμβρυο και καρδουλα !! μετρανε πολυ τα κιλα της εγκυου να ξερετε ! αλλα ειναι και στον γιατρο πειστευω Razz 

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 7 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑVery Happy ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Very Happy 
Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΓΕΝΝΕΘΛΙΩΝSmile 

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πολύ χάρηκα με τα νέα σας! Αντε 7 μήνες έμειναν!
Εύχομαι μια καλή συνέχεια, ανεφελη.

Εμείς τα ίδια. Λίγο χάλια με τους εμετούς. Αύριο αρχίζουμε σχολείο, Γ' Δημοτικού. Ποτέ πέρασε ο καιρός; Πάμε για κουρέματα κ τσάντες κ το βράδυ θα τους βάλω στο αγαπημένο τους εστιατόριο.

Παρασκευή Υπερηχος. Σας φιλώ γιατί δεν αισθάνομαι καλά Sad
Φιλιά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις