Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 16]

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειδες σοφακι πως σε φροντιζουν...μια χαραα.!!πολυ σε ζηλευω..!!

Ελπιδακι μου εκανες την αυχενικη???για πες...περιμενω..!!!!!

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κορίτσια!

Tintail, διάβασα ότι στην αυχενική είχες αυξημένη αντίσταση στο φλεβώδη πόρο?

Είχα κι εγώ αυτή την ένδειξη στην αυχενική διαφάνεια αλλά ήταν κάτι που δε μας ανησύχησε ιδιαίτερα αφού όλα τα άλλα ήταν πολύ καλά. Εσένα ο γιατρός σου τι είπε??

Διανύω την 21η εβδομάδα πλέον Very Happy 

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να το παρακολουθουμε γιατι ειχα και στον γιο μου και τελικα ηταν μεγαλο προβλημα ή μαλλον εδειξε αργοτερα προβλημα. Να μην σε τρομαζω ομως, ετυχε σε εμας Smile

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δλδ? σε κάθε εγκυμοσύνη συμβαίνουν διάφορα και μάλιστα απρόβλεπτα.
Θα κάνω και μια καρδιολοική εξέταση μαζί με τη β΄επιπέδου και τίποτα άλλο. Είναι δλδ κάτι που φαίνεται στην άμνιο?
Ο γιατρός μου είπε ότι το φλεβωδη πόρο τον μετράνε τα τελευταία 3-4 χρόνια και οι απόψεις ακόμη διύστανται.
Στις προηγούμενες εγκυμοσύνες δεν το μετρήσαμε

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θα σου πω αλλά μην αγχωθεις.
Είχαμε πρόβλημα με τον πλακούντα ο μικρός δεν έπαιρνε οξυγόνο. Έπαθε εγκεφαλική βλάβη.
Όχι δεν θα φαινότανε σε αμνιο, δεν είναι χρωμοσωμικο πρόβλημα. Έτυχε. Επίσης δεν έπαιρνε βάρος από τις 20 βδομάδες κ μετά.

Το παιδί είναι καλά. Είχαμε διάφορα στην πορεία αλλά πάμε πολύ καλά. Είναι πανέξυπνος πάει σε κανονικό σχολείο, περπατάει σχεδόν κανονικά, άρχισε να τρέχει, έχει φίλους.

Σε παρακαλώ μην αγχωθεις. Το διδυμακι του είναι μια χαρά. Αυτά συμβαίνουν. Αν ήταν τελικά ένα σημάδι ότι είχαμε αυξημένες αντιστάσεις επειδή είναι τόσο καινούριο δεν θα το ξέρουμε. Παντως δεν είναι μόνο 2-3 Χρόνια γιατί τα αγόρια μου είναι 8 κ τα μέτρησαν κ τότε.

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ: ΑΓΟΡΑΚΙ Very Happy !
ΦΑΝΗΚΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.
O (ΜΕΛΛΟΝ ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ) ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ...Κ ΕΤΣΙ ΒΓΗΚΕ ΛΟΙΠΟΝ...ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΗΚΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΔΡΑΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ....
Κ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ???
ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ(ΚΡΗΤΙΚΟΣ,ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ) ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΑΝΔΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ...
ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΓΕΛΟΥΣΕ ΠΟΛΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣVery Happy 
ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΗΔΙΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΩΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Very Happy  ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ Κ ΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ,ΧΑΡΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΩΤΑΝ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ (Ο ΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ) ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΠΙΤΙ....
ΠΑΠΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ...ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΙ ΟΥΤΟΣΙ ΑΛΛΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ...ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΤΡΙΑΡΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ(ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ).
ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ??ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩRolling Eyes 

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!

Μη στενοχωριέσαι δεν αγχώνομαι, συμβάινουν δυστυχώς πολλά απρόβλεπτα τα οποία θα αντιμετωπίσουμε.
Ο εμβρυολόγος μου είπε ότι είναι πρόσφατη εξέταση, μου είπε ότι ρίχνει λίγο τα ποσοστά γαι ντάουν, και ίσως κάποιες φορές ευθύνεται για καρδιολογικά θέματα. Η καρδιά πλέον δεν μας ανησυχεί ιδιαίτερα, αύριο θα κάνω και τη β'επιπέδου, αλλά είπε ότι δεν περιμένει εκπλήξεις. Ο γιατρός που με παρακολουθεί από την άλλη, όταν του είπα για το φλεβώδη πόρο δεν έδωσε καμία σημασία και μου είπε ότι όλα είναι πολύ καλά. Στις μετρήσεις είμαστε πολύ καλά, και δε φαίνεται κάτι άλλο. Μακάρι να μας πάνε όλα καλά. Εσύ είχες αυξημένες αντιστάσεις γενικά? Εμένα μου είπε για το PI του φλεβώδη πόρου ενώ ο μέσος όρος είναι κάπου στο 1,20 εγώ ήμουν στο 1,38 με μια επιφύλαξη γιατί το μωρό ήταν υπερκινητικό και μας δυσκόλεψε.

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλημερα κοριτσια μου τ κανετε???πολυ ωραια ελπιδακι μου μια χαρα..πολυ χαιρομαι γ σενα κ για τ  μωρο σας..αγορακι ε?????ουουουου ωραιααα..!!αντε με το καλο κ την β επιπεδου.!!!ποτε σου ειπαν??ποτε μπαινεις στ β τριμηνο?ρωταω για να αλλαξουμε απο το α στ β τριμηνο..

Τι κανουν τ υπολοιπα κοριτσια?????πως πατε?????Ιουλιανα χαμενη εισαι βρε..που βρισκεσαι?ολα καλα????

Τι καλο θα φατε σημερα????εγω λεω να κανω παστιτσιο γτ μου λειψανε τα μακαρονακια...

Δευτερα θα παω στο γιατρο μου να του δειξω τ αποτεσματα κ να μου γραψει τ φολλικο γτ τελειωσε...Smile

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α  ξεχασα...κ μενα ειχαν θεμα οι δικοι μου γτ ειμαι μικρουλα κ δε ηθελαν παιδι τρ αλλα τι να κανουμε..τους το ειπα αμεσως..στο πατερα μ αργησα λγ αλλα στη μητερα μου που την κανω οτι θελω γενικα ειναι πιο ηρεμη της τ ειπα κ χαρηκα...ειδικα τωρα που μαθαμε οτι ειναι κοριτσακι κ θα παρει τ ονομα της..ουουουου..παει..πεταξε το πουλακι..!!!!αλλα στ πεθερικα μου τ ειπαμε αμεσως γτ εχουν ηδη οι κορες τους παιδακια..οποτε..ολα οκ..!αλλα κ προβλημα ν ειχαν δε θα με ενοιαζε καθολου....Smile Smile Smile

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?
εγώ εχθές είχα κάτι πόνους και πήρα τον γιατρό τηλ. μου είπε να κάτσω ξάπλα και μάλλον φταίει ο χαμηλός πλακούντας.. και τώρα βαριέμαι.. βαριέμαι.. βαριέμαι.. είχε κάποια απο εσάς ανάλογη εμπειρία?

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofy έγραψε:Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?
εγώ εχθές είχα κάτι πόνους και πήρα τον γιατρό τηλ. μου είπε να κάτσω ξάπλα και μάλλον φταίει ο χαμηλός πλακούντας.. και τώρα βαριέμαι.. βαριέμαι.. βαριέμαι.. είχε κάποια απο εσάς ανάλογη εμπειρία?
καλα ειμαστε..εσυ??υπομονη κοριτσι μου...θα περασει κ αυτο...!!!λυσε κανα σταυρολεξο..Very Happy Very Happy

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ...Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΩΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟ 1 Ο ΓΑΜΟ Η ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ...Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΚΩΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ...
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ Β ΤΡΙΜΗΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ....ΕΧΩ ΤΕΠ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ...

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elpida87 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ...Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΤΩΝ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟ 1 Ο ΓΑΜΟ Η ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΝΑ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ...Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΚΩΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΩ...
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ Β ΤΡΙΜΗΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ....ΕΧΩ ΤΕΠ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ...

Θα κοιτάξεις την οικογένεια σου και θα πρέπει να την προστατέψεις. μα πάνω απ όλα πρέπει να είσαι εσύ ήρεμη.
Μπορεί μόλις μάθουν οι δικοί σου για το ερχομό του παιδιού ν'αλλάξουν άποψη και να κυλλήσουν όλα ήρεμα. Στην δικιά μου περίπτωση τουλάχιστον έτσι έγινε.
Μη χαραμίσεις αυτες τις όμορφες στιγμές να περάσουν με άγχος.

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΟΦΥ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙΣ...ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΟΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑCrying or Very sad 
ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΛΥ ΕΔΩ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΜΑΝΑ Μ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΕΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
elpida87 έγραψε:ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΟΦΥ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΛΙΓΟ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙΣ...ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΟΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑCrying or Very sad 
ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΛΥ ΕΔΩ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΜΑΝΑ Μ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΡΕΙ....ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ
Εσύ και η οικογένεια σου να είστε καλά κορίτσι μου και με το καλό να έρθει το μωράκι σας και όλα τ'άλλα είναι περιττά!

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακια ενα γρηγορα καλημερα γιατι μαγειρευω. Σπαγγετι με ιταλικα κεφτεδακια. Θα σας βαλω την συνταγη, ειναι πεντανοστιμα!!

Σας φιλω και θα σας γραψω αναλυτικα αργοτερα~!

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΡΕΛΑΙΝΩΜΑΙ ΓΙΑ ΣΠΑΓΓΕΤΙ ΒΑΛΕ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΗVery Happy 

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αυτο ακριβως κοριτσι μου να εισαι εσυ καλα..να πανε ολα καλα με σενα κ την οικογενεια σου κ τα υπολοιπα ειναι περιττα..!!!!!!εσεις να ειστε καλα κ ευτυχισμενοι..καποιοα στιμγη ολοι θα καταλαβουν...δε εισαι 10 χρονων να μη ξερεις τι να κανεις με τη ζωη σου..

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσιαα..!!!!τι μου κανετε??????σημερα πηγα στ γιατρο..μου εδωσε μια τσαντα φαρμακαα....σιδηρο,ασβεστιο,μαγνησιο..!!!!εχω ν πινω γ ενα μηνα...!!!!μη πω κ παραπανω..!

Να ανοιξω κοριτσια το θεματακι στ β τριμηνο??????για πειτε μου..

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα και σε σένα!
Αχ αυτες οι βιταμινες.. εγώ όλο και κάτι ξεχνάω να πέρνω.
Και δεν το ανοίγεις..νομίζω πως όλες μπήκαμε στο β τρίμηνο!!!!!!!!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ασε..πρεπει να μαι με το ρολοι στο χερι..!!!! οκ..το ανογω και στελνω το συνδεσμο...

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://forum.eimaimama.gr/t21135-topic#843266

Αυτο ειναι το καινουργιο μας θεματακι κοριτσια στ β τριμηνο...ΕΛΑΤΕ ΟΛΕΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις