Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 9]

1Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Empty Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Δευ Οκτ 21, 2013 2:09 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για να μαζευτουμε παλι ολες οι κοπελες στο καινουργιο μας θεματακι κ σε καινουργιο τοπικ..!!!!!!

Πως ειστε σημερα???????

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kopelles geia sas den poly mpenw den prollamvainw me ton mikrouli kai den exw xrono mpravo gia ta apotelesmata tis auxenikis egw akoma den kserw to fulo stis 8 tha paw gia to deutero uperixografima anupomonw na mathw ti einai. kapoia kopela eipe gia ton xamilo plakounta to eixa ston gio mou kai apla eprepe na min kourazome poly kai na prosexw poly me to varos panta anevenei meta logw tou oti megalwnei i mitra opote min agxwneste den eine tpt episis argisa na niwsw tis kiniseis tou mwrou giati itan san na xtupouse se maxilaraki. den me grapsate gia tin PHT Sad eime gia 23/3/14

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου κοριτσι μου...δε σε ξεχασαμε..εγω εδω δε ξερω ποσα κοριτσια ειμαστε.δε γραψαμε την πητ κοριτσι μου ολες μαζι απλα ειπαμε να τη γραψουμε καθε μια στ τικερακια της..ολα καλα με τ αλλο τ μικρουλη σ????με τ καλο να μαθετε το φυλλο..

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σας κοριτσια, τι μου κάνετε. εδώ έχει υπέροχη μέρα σήμερα, ηλιόλουστη. Περισσότερο νομίζεις ότι είναι Άνοιξη παρά Φθινόπωρο...

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα ειμαι εγω εσεις κοριτσια???????κ εδω μια απο τ ιδια...πολυ ζεστη κ μεσα στ σπιτι κρυο..!!!!!! που ειστε χαμενες βρε ολες οι υπολοιπες???????για ελατε να τα πουμε..

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσια!

τι κανετε?
μου χαλασε ο φορτιστης και δεν ειχα υπολογιστη τοσε μερες!!

ρενια η αυχενικη πηγε καλα ειδα!μπραβο!
σοφη εκανες αυχενικη?

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
iouliana έγραψε:Καλησπέρα κοριτσια!

τι κανετε?
μου χαλασε ο φορτιστης και δεν ειχα υπολογιστη τοσε μερες!!

ρενια η αυχενικη πηγε καλα ειδα!μπραβο!
σοφη εκανες αυχενικη?
έκανα αυχενική, όλα καλά με το μωρό και μάλλον είναι κοριτσάκι.
Το μόνο πρόβλημα είναι πώς ο πλακούντας είναι χαμηλά (επιχείλιος πλακούντας) και τώρα μου είπε ξεκούραση μέχρι ν'ανέβει.

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioyliana moy na sai kala koritsi moy..esy ola kala?????πως πας????

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημεραααααααα κοριτσια..τι κανετε????που ειστε?????γιατι εχετε χαθει??????

10Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Οκτ 24, 2013 12:56 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κορίτσια,

σημερα με πεταει συνεχει εξω το forum, εσας?

11Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Οκτ 24, 2013 11:47 pm

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? πως αισθάνεστε τώρα που μπήκαμε στο β τρίμηνο? σ' εμένα δεν έχουν αλλάξει και πολλά απ τα συμπτώματα... οι καούρες συνεχίζονται μόνο η υπνηλία έχει μειωθεί.
Πότε έχετε το επόμενο ραντεβού στο γιατρό? εγώ σ' ένα μήνα περίπου. άντε να περάσει και αυτός ο μήνας..!!!

12Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Παρ Οκτ 25, 2013 12:07 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερααααααααααα..!!!!!!τι κανετε??????τιποτα δ εχει αλλαξει κ σε μενα..μονο τα φαρμακα..!!!!!!χα

Ιουλιανα εμενα δε με πεταει σημερα..αλλες μερες με πετουσε καθως πηγαινα να στειλω το μυνηματα κ τα ξανα εγραφα παλι..αλλα μετα που το πηρα ειδηση,επιανα κ εκανα αντιγραφη τ κειμενο και αν με πετουσε το ξανα εκανα επικολληση..!!χα

Τι αλλα??????τι καλο θα φατε σημερα?????

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχει 2 ημερες που με εχει σπασει τα νευρα, δεν το φορτωνει καθολου το forum

η κοιλια μου φουσκωσε αρκετα αλλα ακομη δεν καταλαβαινει καποιος οτι ειμαι εγκυος, ειναι σαν εφαγα λιγο παραπανω, το μονο συμπτωμα που εχω τωρα ειναι οτι ΠΕΙΝΑΩ και μαλλον κουραζομαι πιο ευκολα, εβαλα 2 κιλα αισιως....


γιγαντες εκανα!

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για σας κοριτσια πως τα πατε? εχω καιρο να μπω, εγω μια χαρα η κοιλια μεγαλωνει εφτασα 16 +1 σημερα περναει ο καιροςΜανουλες απριλιου 2014 β'!!!! 215994 Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! 215994 

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπεραα κοριτσια..!τι μου κανετε?????? η τινα που εξαφανιστηκε???κ μενα φουσκωνει η κοιλιτσα..ειναι πολυ ωραια να την βλεπω μερα με τη μερα πιο μεγαλη..αρχιζω κ παιρνω κατι μικρα πραγματακια..!!κιλα δε εχω παρει..ευτυχως..ακολουθω και διατροφη...οχι ακριβως δλδ αλλα νταξει...εγω εχω πολυ ωρεξη για αλμυρα κοριτσιαα..δε ξερω γτ..δε θελω καθολου σοκολατες κ γλυκα..

Ελπιδακι μπραβοοο.αντεεε..πιο μεγαλη απ ολες θ εισαι με αυτη τ ηλικια εγκυμοσυνης..τι σας αρεσουν να τρωτε τωρα πιο πολυ????

16Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Σαβ Οκτ 26, 2013 11:32 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!

και εγω αλμυρα θελω να τρωω και κυριως ψωμοειδη !!

τι διατροφη ακολουθεις Ρενια? δεν πεινατε? μονο εγω το επαθα??

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν πειναμε λεει...τα σαλια μου τρεχουν ωρες ωρες..χαχα..αλλα αντχω..!συνηθως κανω κτ αλλο για να μη τ σκεφτομαι..!!

Η διατροφη που μου εχει βαλει ειναι τοστακια το πρωι  η φρυγανιες με τυρακι..μετα φρουτο..η χυμο..μεσημερι κανονικη μεριδα απο ολα..εκτος απο πατατες τηγανιτες (αλλα αν θελω μπορω να φαω μου ειπε δε θελει να στερηθω τπτ)και μετα το απογευματακι μ εχει η γιαουρτακι η μπισκοτακι..κ τ βραδυ σαλατα που με τρελενει..!!η ποπ κορν η κρεας σκετο στη σχαρα..!!
Αλλα εγω κοριτσια..ξυπναω το πρωι πινω τα φαρμακα μου..συνηθως δε τρωω κατι..αλλα αν φαω τρωω κρακερακια..μετα το μεσημερι τρωω οτι μαγειρεψω (βαζω μια μεριδα κανονικη) και δε το τρωω ολο γτ χορταινω στη μεση..οποτε το αφηνω στη κουζινα το πιατο μου κ το τρωω κοριτσια οταν ξανα πεινασω που συνηθως πειναω γυρω στις 7 το απογευματακι,μετα δε πειναω να φαω τ βραδυ,πινω ενα χυμο η πορτοκαλαδα κ παω για υπνο στ 11 γτ νυσταζωωωωωωω.!χαχα..
Κ αν τυχει καμμια μερα κ παω στη πεθερα μου τρωω το βραδυ κατι αλλο.!αυταα..αλλα το θεμα ειναι πως δε εχω παρει κιλα καθολου..ισα ισα εχω χασει κ ενα.!!και με χαροποιει πολυ..!!εσεις για πειτε τι τρωτε??????

Ιουλιανα κ εγω θελω πολυ ψωμι..!!τι φυλλο ειπαμε οτι ειναι εσενα κοριτσι μ??

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρενια αν φαω μονο αυτα που τρως θα μεινω μιση! δεν αντεχω με τιποτα να πειναω, δεν αντεχα πριν ποσο μαλλον τωρα!

απο ρουχα πως πατε?εγω φοραω ακομη τα ρουχα μου αλλα δεν ανεχομαι οτι εχει λαστιχο στην κοιλια, μου εδωσαν βεβαια μερικα ρουχα εγκυμοσυνης αλλα ακομη μου ειναι τεραστια

δεν ειπε φυλο ο γιατρος, ισως μου πει τωρα αλλα αληθεια δεν καιγομαι να μαθω

19Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Κυρ Οκτ 27, 2013 10:29 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιουλιανα ουτε εγω μπορω να νιωθω σφιξιμο..τζιν δε φοραω καθολου..!!κολαν φορεματακια και φορμουλες...μεχρι οσο μπορω..κ εγω στα νουμερα τα ιδια..!!δε εχω αλλαξει ,ουτε εχω παρει ρουχα εγκυμοσυνης..νιωθω μονο λιγη πιεση στη κοιλιτσα αλλα νταξει..!!φυσιολογικα..

Δε καιγεσαι ε??γερο να ναι κ οτι να ναι...!με το καλο να το μαθετε..ποτε εχετε ραντεβου με τ γιατρο??

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε ξερω ποτε θα ξαναπαω, θα τον παρω τηλ. πεμπτη να μου πει, ειναι σε νοσοκομειο και δε ξερει απο πολυ πριν ποτε θα ειναι στο ιατρειο του

21Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Οκτ 29, 2013 11:36 pm

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσακια εδω ειμαι!
Αν σας πω οτι εγω ΔΕΝ το ειδα το θεμα και ανοιξα αλλο? (θα το σβησω χε χε). Νομιζα οτι ξεχαστηκαμε!

Δεν ειμαι πολυ καλα βρε κοριτσια. Ο πρωην αποφασισε οτι δεν θελει να μου δωσει διαζυγιο τελικα και ειμαι να σκασω Sad
Εχω και την δικηγορο απο πανω να με αγχωνει...αστα.
Ειναι και τα γενεθλια των παιδιων σε 2 βδομαδες και πρεπει να το παιζω χαρωπη και ζοριζομαι.

Την Παρασκευη εχω γιατρο, ελπιζω εστω το μωρο να ειναι καλα.
Απο εμετους, εχω ακομα Sad Γκρρρρρ...
Αυτα. Σας φιλω, συγνωμη που δεν γραφω αλλα σας ειπα, δεν ειμαι καλη παρεα αυτες τις ημερες.
Η θετικη σας σκεψη παρακαλω, θα μου ηταν απιστευτα βοηθητικη!
Φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινα υπομονη κοριτσι μ..!!τη θετικη μου σκεψη παρε...σ στελνω σκονουλα τυχερη..ελπιζω να σου πανε ολα καλα..!!

Εγω εχω 17 τ μηνα ραντεβου με τ γιατρο..!!ολα καλα θα πανε κοριτσι μ..οποτε εισαι καλυτερα η εχεις νεα μπες να μας πεις..φιλακια..

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αντε και ενα θετικο να σας πω. Πηρα τα αποτελεσματα του προγεννητικου που τωρα ειχα χρηματα να τον κανω... και ειναι ολα οκ!
Εχω περασει (και εχω ανοσια) Ερυθρα και Κυτταρομεγαλοιο! Ποτε καλε? Καλα Ερυθρα εχω κανει εμβολιο... το αλλο δεν ξερω.

Λιγο στα κατωτατα ορια το σιδηρο κτλ αλλα οκ, δεν πειραζει!
Ειμαι λιιιιγο καλυτερα ψυχολογικα. Τελικα στα διαζυγια λεει ετσι κανουν.Θα βαρεθει και θα υπογραψει...ασε που εχουμε δικασιμο ουτως ή αλλως για Μαη. Οσο και να θελει να το καθυστερησει, θα βγει καποια στιγμη ειτε θελει ειτε οχι..

Αυταααα Smile

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπερα κοριτσια!


Τινα, κουραγιο, προφανως ο πρωην θελει να σε ταλαιπωρησει οποτε παρτο αποφαση και μη σκας αδικα, ο ανθρωπος δεν αλλαζει και σε τετοιες καταστασεις βγαζει τον πραγματικο του εαυτο


ανυπομονω και εγω να παω στον γιατρο να δω το κατσικι μου να μου φτιαξει τη διαθεση!

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μα Ιουλιανα μου το καλύτερο θα είναι εγώ να είμαι ευτυχισμένη Wink
Εκεί θα τον πονέσει. Καλά καποια στιγμή θα βρει κ εκεινος αλλη κ τότε να δεις βιασύνη που θα τον πιάσει Wink
Πότε θα δεις το κατσίκι?
Εγώ Παρασκευη κ Β επιπεδο μεσα Δεκεμβριου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις