Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

26Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Οκτ 30, 2013 10:01 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
απο εβδομαδα θα παω, μαλλον τριτη, θα τον παρω τηλ. την Παρασκευη να μου πει σιγουρα καθως ειναι και στο νοσοκομειο και δεν ειναι συνεχεια στο ιατρειο του

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια καλημερα..αντε τινα καποια στιγμη θα υπογραψει που θα παει..οπως ειπες κ εσυ θα τον πονεσει οταν θα σε δει ευτυχισμενη..αυτο να κανεις κ να μη του δινεις σημασια..

Εγω εχω ραντεβου 17 κ β επιπεδου 18 δεκεμβρη εσεις κοριτσια???

Τωρα εφτιαξα τα χαρτια μου για να δωσω διπλωμα οδηγησης κοριτσια...να το εχω γτ του χρονου που θα εχω τ κοριτσι πως θα ανεβοκατεβαινω απο τ χωριο..!εχω κ σεμιναρια τα απογευματα..ουφ..δε προλαβαινω να φαω σας λεωωωωωωωω...Rolling Eyes Rolling Eyes 
Ιουλιανα εσυ πως εισαι???ολα καλα?ανυπομονεις να δεις το κατσικι σου?χαχα...αντε με το καλο σε ολες κοριτσιααα

28Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Οκτ 31, 2013 10:48 pm

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσακια μου!
Σημερα θα δω το Πιπ μου.
Επισης κατα 99% θα αλλαξω γιατρο γιατι θελω να προσπαθησω για φυσιολογικο τοκετο και χρειαζομαι καποιον εκπαιδευμενο και ο δικος μου δεν ειναι.

Δεν τον εχω και χρονια να πεις οτι εχω ενα ιδιαιτερο δεσιμο. Καλος φαινεται, καλα λογια εχω ακουσει, αλλα δεν μπορει να μου δωσει αυτο που θελω.

Απο εμετους, ακομα Sad
Αλλα τι να κανουμε?

Καπως ηρεμησα με τον πρωην γιατι διαβασα κατι νομικα και ηρεμησα λιγακι, οχι γιατι εκεινος εκανε κατι καλο δηλαδη.

Εχθες αγορασαμε καροτσακι. Απο δευτερο χερι. Μας ειχαν ρωτησει οι γονεις του τι να μας παρουν και ολα τα αλλα θα μας τα δανεισουν φιλοι, εκτος απο καροτσι. Βρηκαμε λοιπον ενα σε αγγελια, της Quinny, με το καρεκλακι αυτοκινητου και το πορτ μπεμπε, σε αριστη κατασταση (μεχρι και τα κουτια ειχαν τα παιδια), στην τιμη που ουτε το καροτσι δεν παιρνεις! Χαρηκαααα!

Για πειτε εσεις πως τα πατε?

Αυτα. Σας φιλω, εχω ενα καρο δουλειες σημερα.

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημεραα κοριτσια..!!τι κανετε?????
εγω καλα λεω..εδω νευρα πολλα..πολυ αδυναμια νιωθω..κουραζομαι ευκολα..ουφ..!αντε να περασουν οι μηνες..!αντε μπραβο κοριτσι μ ολα καλα θα πανε με τ πρωην σου απλα να προσπαθεις να εισαι ευτυχισμενη κ να μη σε ριχνει τιποτα..!!

Τα υπολοιπα κοριτσια τ κανουν??????

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια! τι κάνετε? Εγώ σπίτι και είναι πολύ βαρετά.. τι ωραία να μπορούσα να κάνω και εγώ καμιά δουλειά.Μ' έχουν φάει ο καναπές και το κρεβάτι. Άντε να ανέβει αυτός ο πλακούντας να βγώ και εγώ λίγο απο το σπίτι..
Στο γιατρό θα πάω μετά τις 17, δεν έχω κλείσει ραντεβού ακόμα!
Για β επιπέδου δεν ξέρω ακόμα, φαντάζομαι κοντά στα Χριστούγεννα.

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα Κοριτσακια!
Ολα καλα σημερα στον γιατρο. Οι εξετασεις μου καλες, το μωρο μεγαλωνει μια χαρα... μονο που εχω παρει 4 κιλα Sad
Ειμαι στον 4ο σχεδον. Δεν μου ειπε κατι αλλα ειμαι ηδη πολυ πολυ υπερβαρη και στεναχωρηθηκα γιατι προσεχω πολυ τι τρωω.
Απο την αλλη δεν ξερω ΠΟΥ εχω παρει 4 κιλα καθως ολα μου τα ρουχα μου κανουν μια χαρα!
Ισως λιγο μεγαλυτερη η κοιλια μου?

Αυτα που λετε!!

Σοφυ αντε με το καλο! Ναι μωρε, σε καταλαβαινω. Στα αγορια εκατσα 16 βδομαδες στο κρεβατι! Sad
Αλλα αξιζε!!!!

Σας φιλωωωωω

32Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Σαβ Νοε 02, 2013 12:04 am

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τι καλά που όλα είναι μια χαρά! Μας φεύγει μεγάλο άγχος όταν πάμε στον γιατρό και όλα είναι τέλεια!
Για τα κιλά μη αγχώνεσαι καθόλου. θα κάνουμε δίαιτα μόλις γεννήσουμε και θα τα χάσουμε. εντάξει δεν είπα να φθάσουμε και τα +30 αλλά άν κάνουμε υγειηνή διατροφή δεν θα έχουμε πρόβλημα!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια τι μου κανετε???????σας ειπα οτι μου χτυπησε η μικρη μου μπουμπου?????ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι..2 φορες..ειχα σκυψει και καθαριζα τη κουζινα και μαλλον την ειχα στριμωξει και μου εκανε 2 τακ τακ..χα..πολυ γελιο...τρομαξα κ σηκωθηκαα..μαλλον ηθελε να μ πει..εεεεεεεεεεεε ειμαι κ εγω εδω..μη με στριμωχνεις...χεχεχεχε


Για πειτε τα νεα σας..τι θα κανετε το σαββατοκυριακο?θα πατε καμμια βολτουλα αποψε????

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια

τελικά Δευτέρα θα πάω στο γιατρό,
Ρένια και εμενα με χτυπάει!!!πρόσεχε να μη διπλώνεσαι και πολύ!

στήσαμε σήμερα την ντουλάπα στο παιδικό και τακτοποιήσαμε και είμαι πτώμα....

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια να σας ρωτήσω γιατί τα έχω ξεχάσει απο την προηγούμενη εγκυμοσύνη..
Αισθάνομαι κάτι σαν φτερούγισμα αλλα είναι πιο πάνω απο τον αφαλό, παίζει να είναι το μωρό ή λέτε να είναι νωρίς για να το αισθάνομαι τόσο ψηλά?

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σοφυ μου καλησπερα..εγω να σου πω το ενωσα χαμηλα..κατω απο τ οφαλο..δεξια..τωρα για εκει που λες δε ξερω..θα σε γελασω κ δε το θελω..μακαρι να ειναι τ μωρακι σου.Very Happy Very Happy

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιουλιανα αντε με το καλο κοριτσι μου να δειτε τ μωρακι σας κ ολα να ειναι καλα κ να μαθετε το φυλλο..!!ανυπομονω κ εγω βρε..Very Happy Very Happy 

Οσο για το διπλωμα ναι..θα χαλαρωσω απ δω κ περα γτ δε λεει..!!!!!

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια!!

Τι μου κανετε?
Αντε με το καλο το διπλωμα Ρενια!!!
Ιουλιανα μου και εσυ με το καλο να μας πεις και το φυλο!

Εγω Τεταρτη παω στον καινουργιο γιατρο που εχει και 3D Υπερηχο. Να δω, πως θα μου κατσει! Smile

Λοιπον το μωρο σας ειναι ακομα πολυ χαμηλα. Μολις εχει βγει η μητρα πισω και πανω απο το κοκκαλο της λεκανης. Κοντα στον αφαλο, σιγουρα δεν ειναι ακομα Smile
Εγω το νιωθω χαμηλα, εκει στην τομη της καισαρικης. Εκει βρισκω και την καρδουλα με το ντοπλερ.
Το ειπα προχθες στον γιατρο και του εδειξα και που ειναι και με κοιταγε καπως περιεργα, αλλα εβαλε το ζελε οντως εκει και εκει που του ειπα ηταν. Δεν ειπα βεβαια για το ντοπλερ γιατι θα με εκλεινε σε κανα Δαφνι Wink

Σημερα μιλησανε οι δυο δικηγοροι και οπου να'ναι θα μαθει ο πρωην για την εγκυμοσυνη. Ειμαι λιγο σε αναμενα καρβουνα. Λεει η δικηγορος να περιμενουμε αντιδρασεις. Αχ κρατηστε μου συντροφια, φοβαμαι.. δεν ξερω γιατι, αλλα φοβαμαι.

Σας φιλω ολες με ενα μεγαααααλο φιλι!!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emena sinexizoun oi klwtsies paraskeui tha to dw elpizw na mathw kai ti eine epimenw na tin lew koritsi na nai kala tha thelw panw apo ola ennoeite duskoleuome na kinithw otan perpataw polu kourazome twra pou erxonte xristougenna edw agglia ta stolisan kai thelw na girizw vrethika gkastrwmeni xaxa. tintail auta ta xoun ta diazugia tha to peraseis kai tis antidraseis kai ta den sto dinw kai ola kai tha ta skeftese meta kai oute tha sou kanoun aisthisi gia auto na min xaliese kai na stenaxwris to bebe sou eine adika sto lew

40Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Νοε 05, 2013 12:51 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια..τι κανετε?αντε Τινα μου να δεις και το μωρο σου σε 3d ωραια..!!!
Αυγολεμονη αντε σου ευχομαι αυτο που επιθυμεις..!!

Εγω περιμενω να ερθει η δευτερα 18 του μηνα να παω ν δω το μωρακι μας..ελπιζω κ μενα να μεινει κοριτσι γτ μου λενε πολλα..οτι δε ειναι σιγουρα κ οτι ισως απο κατερινα γινει γιωργος..Mad Mad Mad 
ΔΕ ΘΕΛΩΩΩΩ..!
Αλλα ας ειναι ολα καλα κ μετα βλεπουμε..!χεχε..δε παλευομαι ε..το ξερωωωωωωωωω..

Εσεις τ αλλα κοριτσιααααααααααα????????

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!

πηγαμε εχθες στο γιατρο και ειναι κοριτσι 100%, ειχε ανοιχτα τα ποδια και μας ειπε ο γιατρος οτι ειναι σιγουρος,
πηγαμε 270 γραμμαρια και περιπου 17-18 εκατοστα υψος, το υψος δεν μπορει να το υπολογισει ακριβως γιατι ειναι μαζεμενη


Ρενια και εγω απο εβδομαδα θα ξανακανω μαθηματα οδηγησης για να παιρνω το αμαξι με την μπεμπα, καντι μια αποφαση ειναι και θα σου λυσει τα χερια, θα πηγαινεις οπου και οποτε θελεις

42Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Νοε 05, 2013 11:32 pm

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπραβοοοο Ιουλιανα μου..τελειαααααααα..αντε πολλα κοριτσια μαζευτηκαν..μια χαραααα..μεγαλωσε το μπεμπακι σου..!!πολυ ωραιαα...αντε να περνουν σειρα κ οι υπολοιπες για τις επισκεψεις στ γιατρο...Very Happy Very Happy

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νεακια.. αλλαξαμε γιατρο, πηγαμε σε καποιον με ειδικευση στο VBAC και μας αρεσε πολυ.

Το Πιπ μεγαλωνει φυσιολογικοτατα. Δεν επιβεβαιωσαμε φυλο αλλα "δεν ειδαμε κατι να κρεμεται" αναμεσα στα ποδαρακια. Ηταν διστακτικος να πει κατι. Την Παρασκευη εχουμε υπερηχο αναπτυξης προληπτικα λογω του ιστορικου με την προηγουμενη εγκυμοσυνη στον Μαλλιγιαννη, καλου κακου.



Και ο γιατρος συμφωνει αν και οι δικες του μετρησεις ηταν καλες, να δουμε και λιγο απο ντοπλερ τον πλακουντα. Με αρχισε προληπτικα ηπαρινη ενω δεν εχω ιστορικο αλλα απο την αλλη ΙΣΩΣ αυτο να εφταιγε με τον Γιαννη, δεν θα ξερουμε ποτε.

Δυστυχως ειναι πανακριβες (4Ε η ενεση/ανα μερα) και δεν βρηκα και τις Clexane Sad

Αλλα χαλαλι, θα τα βρουμε, καπως, καπου Smile


Α! Το αλλο θεμα: το ειπαμε στα παιδια, κουραστηκα να κρυβομαι απο τον πρωην σαν εγκληματιας. Δεν εκανα και τιποτα παρανομο!! Τα παιδια ειναι πανευτυχισμενα!

Μιλησα με την δικηγορο ειπαμε να το πουμε στον δικηγορο του γιατι τωρα αυτος αρνειται να δωσει το διαζυγιο και θα χρεωθει ενα παιδι στο ονομα του. Ας μην το δωσει αλλα να το ξερει...

Βαρεθηκα να ασχολουμαι... θα ζησω την ζωη μου ΤΩΡΑ και οχι ΟΤΑΝ, θα χαρω την εγκυμοσυνη, που ηταν δωρο, ΘΑΥΜΑ απο τον Θεο, η απαντηση στις προσευχες μου. Μου χαλασε την πρωτη μου εγκυμοσυνη δεν θα τον αφησω να μου χαλασει και αυτην..

Ιουλιανα μου ΜΠΡΑΒΟ!! Με το καλο!!
Εγω ειμαι μια βδομαδα πισω απο εσενα και κατι ψιλα, ειναι 152γρμ σημερα και το βγαζει 16+3. Μεγαλωνει δηλαδη καλα. Αντε με το καλοοοο!!

Ρενια μου, πως αισθανεσαι? Ποτε αρχιζεις μαθηματα??

Αυτα που λετε..η νεα και βελτιωμενη Τινα Wink

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ετσι μπραβο Τινα!! να απολαυσεις την εγκυμοσυνη σου και τους γιους σου!!ωχ!θα σκασει απο το κακο του!φαντασου τη μουρη σου της πρωην πεθερα σουVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

και εγω ειμαι πολυ αγχωδης και τελειομανης γενικα και ολο ανησυχω για το μελλον και για το αν αν αν αν......ΑΛΛΑ τελος




reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπεραα κοριτσοπουλια μου..τι μου κανετε????

ΤΙνα αντε μπραβο κοριτσι μου.καλα νεα μας λες κ χαιρομαστε..!!μια χαρα..για βαλε ταξη..χαχα

Ειμαι μια χαρααα..μεγαλωνει κ η κοιλιτσα μου...Very Happy Very Happy Μαθηματα δε ξερω ποτε ξεκιναω κοριτσια γτ ακομα να ερθει η καρτελα μου..κ συνηθως αργει..τους ειπαν να μη με παν τα χρηστουγεννα γτ τοτε θα οδηγαει η κοιλια μου..χαχαχα.!!!!!Απλα περιμενωωωω..

Εσεις ολα καλαααα..?

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα!!

Ρενια η κοιλια σου μεγαλωσε πολυ!!!

δεν μπορω να βρω το καλωδιο που μπαινει το κινητο στον υπολογιστη για να βαλω κι εγω !!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αμεεε ειδες...!!!μεγαλωσε..κ γινετε μυτη κοριτσια..αμα την παρατηρησετε..!!


Ιουλιανα κοριτσι μου εμενα εχει ο υπολογιστης μπλουτουθ και παταω αναζητηση κ στελνω την εικονα..!!για κοιταξε το κ εσυ..μηπως εχει κ δε χρειαζεσαι καλωδιο..!!

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ρενιααα τελεια κοιλιτσααααα!!!
Ιουλιανα χε χε αχ να ειμουνα απο μια μερια Wink
Μυγα στον τοιχο που λενε!!!

Λοιπον το εμαθε ο πρωην... δεν εχω ακομα αντιδραση ειναι ταξιδι εως την Κυριακη οποτε θα δουμε.

Αυριο εχω τον υπερηχο αναπτυξης στον ειδικο, θα παρω μαζι και τον μεγαλο, θελει να δει το μωρο!
Σας φιλω!!

49Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Νοε 07, 2013 11:42 pm

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια..τι μου κανετε??τινα μου ειδες κοιλια?χαχα..κ που να τη δεις απο κοντα..την αδικη πολυ η φωτο..!!αντε να δουμε τι θα σουρει ο πρωην σου κοριτσι μου..!!οτι κ να ακουσεις να μη δωσεις σημασια..να μεινεις ηρεμη..!!

Τι κανουν τα υπολοιπα κοριτσια??????

50Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Παρ Νοε 08, 2013 12:23 am

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???
ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙVery Happy 
ΓΙΝΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ...ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΨΙΛΟΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΕ Ο ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΡΝΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥRolling Eyes 
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΓΤ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ Ε ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΠΙΑ....
ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΟΥ...Rolling Eyes 
ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΧΩ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΩΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ (ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ) ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣVery Happy ΜΟΥ ΕΔΗΧΝΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣVery Happy (ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ)ΧΕ ΧΕ ΧΕ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΤΩΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΛΟΓΩ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΟΓΩ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΩΤΑΝ ΝΑ ΠΑΩ....
ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΧΩ ΝΕΑ...
ΑΑΑ ΚΑΙ ΡΕΝΑ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΚΛΠ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΛΗΞΕ Η ΚΑΡΤΕΛΑ ΜΟΥSad 
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗSad 
ΤΕΣΠΑ ΜΑΚΑΡΗ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ..
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΒΡΙΣΚΩVery Happy 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις