Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

151Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Δεκ 24, 2013 4:22 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια..τι κανετε?χρονια πολλα καλα χρηστουγεννα να εχουμε και καλες γιορτες..

Ιουλιανα κοριτσι μ ειχες μεγαλες δλδ??για να σε κρατησουν μαλλον.ξεκουραση κοριτσι μου λοιπον κ χαλαρωση..μη την βγαλουμε στ νοσοκομειο στις γιορτες..εχω κ εγω κατι συσπασουλες το βραδυ..3-4 αλλα μετα οκ..!!ευτυχως δλδ..δε θελω να τρεχω αλλο στ νοσοκομειο..!!ξεκουραση σε ολες μας κοριτσια..

152Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Δεκ 24, 2013 6:19 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μου ειπαν οτι ηταν κανονικες γι' αυτο με κρατησαν για να μου δωσουν ενδοφλεβια φαρμακα και μου εκαναν εξετασεις για να αποκλεισουν οτιδηποτε παθολογικο,μου εκαναν και κορτιζονες προληπτικα για τα πνευμονια της μπεμπας

ξεκουραση κοριτσια οσο μπορουμε για τα μπεμπακια μας!

και εσυ ρενια προσοχη, μια δουλεια την ημερα, μην το παρακανεις

153Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Δεκ 26, 2013 6:13 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακι μ ξεκουραση λοιπον κ ηρεμια..!!ευχομαι ολα να πανε ολα καλα..!!!καλες γιορτες να εχουμεεεε..!!!!!τι θα σας φερει ο αη νασιλης κοριτσια???????

154Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Δεκ 26, 2013 9:02 am

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλά! έχω μέρες να μπώ γιατί οι ιώσεις δίνουν και πέρνουν! μία ο μικρός 40 πυρετό και τώρα όλοι με ίωση.. σύν το χθεσινό τραπέζομα σπίτι μου! με την β επιπέδου όλα καλά, έχει μεγαλώσει πολύ η μπουμπού!!!!!!!!! Ιουλιάννα μου πρόσεξε και ξεκουράσου!
Το δώρο του Άι Βασίλη πιστεύω πως θα μας το φέρει τον Απρίλη.. χε, χε!
Κορίτσια τι ρουχαλάκια έχετε ετοιμάσει? Καλοκαιρινά ή Ανοιξιάτικα? Μ' έχει προβληματίσει αυτό. και για το μαιευτήριο χειμωνιάτικες ή καλοκαιρινές πυτζάμες? Τον Κων/νο μου τον γέννησα τέλος Ιουνίου οπότε δεν είχα θέμα με αυτό.. τώρα που θα είναι μεταβατική εποχή τι ετοιμάζουμε?

155Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Κυρ Δεκ 29, 2013 2:48 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια..τι κανετε??η τελευταια κυριακη του χρονου.πως αισθανεστε που θα το περασετε με το μωρο σας στη κοιλια σας???

Σοφυ μου εγω θα παρω ελαφρυς προς βαμβακερες πυτζαμες που να με βολευουν και στο θηλασμο(με κουμπακια μπροστα)..για τα ρουχαλακια τωρα εγω τις εχω παρει ηδη εσωρουχακι απλο κ φορμακι βελουτε.πανες βαμβακερες και κουβερτακι πλεχτο..!απο τη πεθερα μου το κουβερτακι..σκουφακι ελαφρυ και γαντακι για τα δαχτυλακια..ολα σε ροζ με ασπρο..!χα.δε μπορω να της βαλω ακομα καλοκαιρινα γτ οπως λεγανε κ οι παλιοι το μαιο το μωρο σκεπαζεται με το βαμβακι.. .θα σας τα βαλω καποια στιγμη εδω σε φωτο να τα δειτε.εσεις?????

156Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Κυρ Δεκ 29, 2013 5:31 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κορίτσια!

δεν ξερω τι να της βαλω ακομα, εμενα τα βελουτε με ανατριχιαζουν φοβερα, οποτε κατι σε βαμβακερο μαλλον και πλεχτη κουβερτουλα απο τη γιαγια μου!

157Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Ιαν 02, 2014 3:25 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koritsiaaaaa geia SAS..xronia polla Kali xroniaaaaaaaa..to kanete?pos eiste?signomi pay grafo me agglikous xaraktires alla may xalase o ypologistis kmpika apo to tablet..that to ftiaxo k that mpo pio metaa..filoydia koritsiaaa

158Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Ιαν 02, 2014 8:42 am

vdimak

vdimak
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
reniapa έγραψε: Koritsiaaaaa geia SAS..xronia polla Kali xroniaaaaaaaa..to kanete?pos eiste?signomi pay grafo me agglikous xaraktires alla may xalase o ypologistis kmpika apo to tablet..that to ftiaxo k that mpo pio metaa..filoydia koritsiaaa

reniana το κάνετε ή τι κάνετε μας ρωτάς;;;; Very Happy Very Happy Very Happy 

159Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Ιαν 02, 2014 11:23 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vdimak esy ti les na rotisa dld? Very Happy ?paidia eimaste k kanoyme tetoies erotiseis.?.patisa lathos grammataki gt nomizo pos eksigisa to logo sto parapano mynhma moy.. Very Happy 

160Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Παρ Ιαν 03, 2014 2:10 pm

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολες!!!

η μικρη εχει κανει την κοιλια μου τραμπολινο Very Happy 

απο κιλα που ρωτησες ρενια ειμαι στα συν 7, η αληθεια ειναι πως πλεον δεν εχω εκεινη την τρελη ορεξη που ειχα πριν αλλα μπαινουν μονα τους!

α και ρενια πονηρω Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy τον ξεζουμιζεις εσυ ε?? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

161Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Σαβ Ιαν 04, 2014 7:41 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kala eimai k ego ioyliana mou...xaxaxa..eixe xari pou demporo..allios.xaxaxa....phga sto giatro k exo piesi ipsili..h deyteri fora pou einai st ypsi..h mikri itan 10.2 k h megali 14,8 kai mou eipe pos me tetoia piesi de mporei na me balei me fysiologiko k an synexistei ETSI tha genniso me kaisariki..stenaxorithika poly otan mou to eipe alla oles oses exo rotisei mou lene pos einai kalytera me kaisariki.... de xero akoma..pantos an genniso me kaisariki tha me balei teli martiou arxes April.. :-( ti na po..eseis ola kala????sygnomi gia ta agglika...

162Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Σαβ Ιαν 04, 2014 8:06 am

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κορίτσια και καλή χρονιά!
Ρένια μη στεναχωριέσαι, γνώμη μου είναι να ρωτήσεις άλλο έναν γιατρό γι αυτό το θέμα. Στον γιό μου μόλις μπήκα στον 9ο άρχισα να ανεβάζω πίεση. η μεγάλη ήταν στο 14-16. ο γιατρός με έβαλε να μετράω την πίεση και στα δύο χέρια 3 φορές την μέρα, έκανα και εξετάσεις για προεκλαμψία αν θυμάμαι καλά, έκοψα τελείως το αλάτι και έτρωγα υγειηνά, όχι τηγανιτά και πολλά κολοκύθια μου έλεγε... και γέννησα όταν με πιάσανε οι πόνοι φυσιολογικά και χωρίς επισκληρίδιο. Την ώρα της γέννας ο γιατρός μου είχε βάλει μόνο γλυκόζη και κανένα άλλο φάρμακο μη ανέβει πολύ την ώρα της γέννας.. Όταν γέννησα και για 3 εβδομάδες ακόμα ήταν ανεβασμένη η πίεση και έπεσε απο μόνη της, εξακολουθώντας να μη τρώω καθόλου αλάτι.
Γνώμη μου άν τελικά πάς για προγραμματισμένο τοκετό, κοίταξε να έχει μεγαλώσει το μωρό (πάνω από την 37η εβδομάδα) και να είναι πάνω απο 2.300 για να μην είναι πρόωρο.

163Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Κυρ Ιαν 05, 2014 11:49 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρένια μου με υψηλη πιεση πας για καισαρικη απο ο,τι ξερω, και η μαμα μου τρεις εκανε γιατι ανεβαζε πιεση, μη στεναχωριεσαι καθολου σημασια εχει να εισαι εσυ καλα και η μπεμπα, γιατι να ρισκαρεις να παθετε κατι?

το σημαντικο ειναι πως η μπεμπα μεγαλωνει καλα και εσυ να προσεχεις πολυ την πιεση σου και να τη μετρας, το πως θα γεννησεις δεν εχει σημασια



τι κανουν τα αλλα κοριτσια??

164Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Ιαν 07, 2014 9:34 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κανετε κοριτσια?ειναι η μικρη της καρδιας ανεβασμενη.αλλιως η μεγαλη βολευευτε..σκεφτειτε οτι την προηγουμενη φορα ηταν 10.2 η μικρη και 15.4 η μεγαλη..με τετοια πιεση δε το διακυνδινευει ο γιατρος...αχ..δε θελω να παω με καισαρικη βρε κοριτσια..θελω να μπορω να σηκωσω το μωρο μου να σηκωθω αμεσως χωρις να καθομαι στο κρεβατι 4 μερες..κ οπως κ να το κανουμε ειναι εγχειρηση..τι να πω.. εσεις κατα τα αλλα ολα καλα?ποτε θα κανετε την εξεταση σακχαρου?εγω στ 14 του μηνος μου την εχει γραψει..φιλιααα

165Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Δευ Ιαν 13, 2014 4:12 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια, τι κανετε??

σημερα εκανα την καμπυλη σακχαρου και αυριο θα βγουν τα αποτελεσματα..
πηγα και την Πεμπτη στο γιατρο οπου μας ειπε οτι η μικρη ειναι πολυ ψηλη και ειναι 950 gr, συσπασεις εχω αρκετες και ειδικα με το που κουραζομαι λιγο, λογικα ετσι θα παει τωρα....

166Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Ιαν 14, 2014 2:46 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερααα κοριτσια..!!!πως ειστε??ιουλιανα καλα εισαι κοριτσι μ??συσπασεις ε..κ εγω τ ιδια...οταν ξαπλωνω με πιανουν πιο πολυ...υπομονη τι να κανουμε..!!!
μπραβο το κοριτσι σου..ωραια..εγω θα παω τη δευτερα στο γιατρο να τη δουμε..!!δε την εχω δει απο τ 16 του δεκεμβρη μου ελειψε η σκατουλΑ..ΧΕΧΕ
Εκανα κ εγω χθες την εξεταση σακχαρου..αφηστε.πολυ χαλια αυτο το πραγμα..μου ερχοταν να κανω εμετο..αλλα νταξει,ολη μερα χθες με ποναγε το στομαχι αλλα τι να κανουμε..τι τραβαμε για να γινουμε μανες βρε κοριτσια.. Razz Razz 
Ποτε θα ανοιξουμε το τριτο κ τελευταιο μας τριμηνο?εγω μπαινω σε 10 μερες κοριτσια..αντε να συννενοηθουμε ολες μαζι κ να το ανοιξω..!!
Τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν???????
Σασς φιλωωω!!!!!!!!!!!! Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 893968 Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 893968 Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 893968 

167Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Ιαν 15, 2014 9:37 am

STARTLIFE


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσακι μου και απο εμενα...χ8εσ εκανα καμπυλη και ηταν μια αηδια ..αυριο 8α εχς και εγω τα αποτελεσματα ελπιζς να ειναι ολα καλα...την δευτερα πηγα στο γιατρο μου γιατι δεν κουνιοταν και πολυ το μωρακι μου αλλα τελικα αλλα καλα..μου ειπε ισωσ απο την κουραση και απο την υπερενταση την δικια μου δεν κουνιοταν...ολα τελικα τα καταλαβενουν τα μικρα... γενικα δεν εχς ψωνισει απολυτος τιποτα ακομα ....ισωσ να αρχησω τελος του μηνοσ...αλλα μου φαινοντε ολα βουνο ...την να πρωτο αγορασω...απο που να αρχησω γιατι 8α τα αγορασω ολα ...γιατι ειναι το πρωτο μου ..
επισης 8α γεννησω σε δημοσιο νοσοκομειο και παλι δεν ξερω τι να βαλω μεσα στισ βαλιτσες την δικια μου και του μωρου..
χαχα αλλα απο καπου πρεπει να αρχησω.....

168Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Ιαν 15, 2014 9:51 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας!!

την εκανα την καμπυλη και τα αποτελεσμτα βγηκαν καλα,
εγω αγχωθηκα με τα πραγματα παρα πολυ και προσπαθω να τα συγκεντρωσω, μου εδωσαν αρκετα αλλα παλι θελω καποια, θα παραγγειλω τα μπιμπερο κτλ απο το φαρμακειο και απο εβδομαδα θα παμε για μπανιερα, σέλτεδακια, πανες κτλ


α, και τον τελευταιο καιρο εχω τρελα νευρα..................

169Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Ιαν 15, 2014 10:02 am

STARTLIFE


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω λεω να ξεκινησω να θυλαζω...δεν ξερω αν 8α τα καταφερω... αυριο 8α ξεκινησω και κατι μαθηματα τοκετου και θυλασμου..
λετε να αγορασω και μπουκαλια να υπαρχουν καλου κακου?

170Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Ιαν 15, 2014 10:04 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω θελω να θηλασω αλλα καλο να εχεις και μπιμπερο ειτε για δικο σου ειτε και για ξενο αν χρειαστει

171Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Ιαν 15, 2014 10:09 am

STARTLIFE


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σωστη !!!!!!! Smile

172Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Ιαν 15, 2014 10:16 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγω σε δημοσιο θα γεννησω στη θεσσαλονικη και μου ειπαν οτι θα με ενημερωσουν για τα μαθηματα θηλασμου αλλα ακομη δεν με πηραν τηλ

173Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Ιαν 16, 2014 3:25 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια..τι κανετε??
ιουλιανα εχω κ εγω τρελα νευρα..δε ξερω γτ..οι ορμονες εχουν φτασει στ υψη..χαχα
εμεις εχουμε φτιαξει το δωματιο της μπεμπας..τα ρουχα που τις εχω παρει τα επλυνα πρωτα μια φορα τα εχω φυλαξει τρ και το μαρτη θα τα ξανα πλυνω και θα τ σιδερωσω..
Εχουμε παρει καλαθουλα μονο ,μου εδωσαν αποστειρωτη,ενδοεπικοινωνια κ τ αλλα ψιλα..κ τελος αυτου του μηνα θα παραγγειλω το καροτσι γτ το εχω βρει απο τ ιντερνετ πολυ οικονομικο..και το φλεβαρη που θα παμε ηρακλειο θα παω απο τ τζαμπο κ θα παρω κτ τελευταια..το κρεβατακι το εχουμε βρει απο εδω κ θα το παρω μεση φλεβαρη κ ολα κομπλε..!!
Οσο για τα μαθηματα τοκετου η θηλασμου εμενα δε εχουν η δε κανουν δε ξερω..ειμαι κ 1 ωρα κ 30 λεπτα απο το νοσοκομειο αλλα δε...κριμα ηθελα πολυ να παρακολουθησω..!!
Κοριτσια να παρετε μπιμπερο..εχω παρει κ εγω 4-5 γτ θα χρειαστουν..εγω θα θηλασω αν τα καταφερω με το καλο αλλα με το θηλαστρο μπορουμε να το βγαλουμε κ να το αποθηκευσουμε στο μπουκαλι για να ξεκουραστουμε κ το δινει ο ανδρας μας η μητερα μας..!!το κανουν πολλες μανουλες ετσι..!!
Κατα τα αλλα ολα καλα?ιουλιανα ποσο ηταν δλδ το σακχαρο σου??το οριο ποσο ειναι ξερετε?με αγχωνει πολυ..ακομα δε τις πηρα κ κανει το μυαλο μου σεναρια.. Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 534787 Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 534787 

174Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Πεμ Ιαν 16, 2014 10:58 am

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

ρένια, οι μετρήσεις ηταν τρεις: 75, 124 και 84

καροτσι θα μας κανει δωρο η νονα και το διαλεξαμε τη Δευτερα, απο εβδομαδα θα το παρουμε και αυτο, ολα τα αλλα μου τα εδωσαν ευτυχως

ρουχα μου εδωσαν καποια αλλα θα παρω δυο-τρια φορμακια ακομη, με εχει πιασει τρελο αγχος να τα εχω ολα ετοιμα μηπως και γεννησω προωρα

ρενια τα utrgestan σου φερνουν υπνηλια?εμενα τρομερη παντως και ζοριζομαι τρελα οταν εχω μαθημα...

τα νευρα μου παντως ειναι χαλια εντελως και ο αντρουλης μου τα τσιτωνει ακομη περισσοτερο

με τις δουλειες του σπιτιου πως τα πατε?εγω με τις συσπασεις τις αμελω αρκετα

175Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Σαβ Ιαν 18, 2014 7:01 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια γεια σας..!!!!!!!!!!δε ξερω τι να κανω με αυτη τη πιεση..τωρα ειναι μια χαρα.απλα οταν με μετρησε ο γιατρος μου εβαλε τ μηχανημα πανω απο τ μπλουζα και μου ειπε ν μιλαω κιολας..εγω ξερω πως αυτο δε πρεπει γτ την ανεβαζει κ αλλο τη πιεση..δε ξερω..θα ρωτησω κ αλλο γιατρο φυσικα..αλλα να κοψει το κεφαλι του κ να μου βαλει κ μενα γλυκοζη για να μη παω με καισαρικη..τι να πω..!!!!!!!!
Ολα καλα κ με τ εξεταση σακχαρου...84 νηστειας 100 στ 60 και 110 στ 120..μια χαρα μου ειπαν..τη δευτερα θα παω στ γιατρο να του πω κ για το φυσιολογικο να δω αντιδραση κ μετα θα εξαρτηθει το μελλον μας..αν θα κατσω με αυτον η θα φυγω..εσεις ολα καλα????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις