Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα κοριτσια!
τι κανετε??


αρχισε να σας ενοχλει η κοιλια?
εγω παρολο που δεν εχω ακομη μεγαλη αρχισε να με ενοχλει σε διαφορες στασεις


ποτε σας σας ειπε για β'επιπεδου?εγω τον ρωτησα και μου ειπε οτι θα μου πει ποτε θα την κανω αφου ξαναπαω, ειναι σαν την αυχενικη?γινεται σε συγκεκριμενες εβδομαδες?

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλημέρα και απο μένα! και η δική μου κοιλίτσα έχει αρχίσει να φαίνεται! βοηθούν βέβαια και τα 3 κιλά που πήρα. Εσείς με τα κιλά πώς τα πάτε? έχει ανέβει η ζυγαριά?
Το άλλο το τρελό που μου συμβαίνει είναι πως εδώ και μια εβδομάδα κάνω εμετό το βράδυ. Το να ξεκινάνε εμετοί στο β τρίμηνο δεν το περίμενα..
Με τον γιατρό έχω ραντεβού στις 18/11..άντε να περάσει ο καιρος να δώ το νινάκι!!!!

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφια και εγω τρια πηρα, ειδα τη ζυγαρια στα 57 κιλα και κοντεψα να λιποθυμησω οποτε θα το ραψω! ο γιατρος μου ειπε οτι δεν πηρα πολλα και να μην ανησυχω για τα κιλα αλλα λιγο δυσκολο αυτο,

εχεις και αλλο παιδακι ? δε θυμαμαι

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ναι Ιουλιάννα μου, 'εχω και ένα αγοράκι 3 ετών. Μια χαρά είναι τα κιλά σου! εγώ είμαι αρκετά αφρατούλα γι' αυτο δεν θέλω να πάρω και πολλά.. απο την άλλη δεν θα σκάσουμε για τα κιλά, θα τα χάσουμε μόλις γεννήσουμε με φυσικό τρόπο... ο θηλασμός βοηθάει πολύ!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας..ναι ελπιδακι μου περιμενω να μου ερθει η καρτελα..οποτε ερθει γτ την βλεπω ν αερχεται μαζι με τα χρηστουγεννα..χαχα..

Σοφυ εγω ευτυχως δε εχω παρει κιλα..εχω χασει κ ενα κιολας...τρ πως εγινε αυτο..δε ξερω..μη σκατε για τα κιλα κοριτσια..!θα τα χασουμε μεταα..κ εγω 18/11 εχω ραντεβου με τ γιατρο..!!

Ιουλιανα μου εμενα με ενοχλει η κοιλια μου οποτε καθομαι με σταυροποδι και οταν ξαπλωνω στα πλαγια γτ ακουμπαει η κοιλιτσα μου στ κρεβατι και παθαινω δυσφορια..δε μπορω να καταλαβω ομως γτ..!!
Εμενα μου εχουν κλεισει ραντεβου για της 18 δεκεμβριου β επιπεδου..παει αναλογα με τις εβδομαδες παλι κοριτσια...

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια με πεθανε στις κλοτσιες η μικρη!!

παω για μαθημα!βαριεμαι να κανω γεωμετριαSad Sad Sad θα εξηγηθω τεστVery Happy Very Happy Very Happy 

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
iouliana έγραψε:κοριτσια με πεθανε στις κλοτσιες η μικρη!!

παω για μαθημα!βαριεμαι να κανω γεωμετριαSad Sad Sad θα εξηγηθω τεστVery Happy Very Happy Very Happy 



Τι όμορφα!!!Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 654316 Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 654316 
Μάλλον θα βγει ζωηρούρα!

58Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Παρ Νοε 08, 2013 10:17 am

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τελεια τα νεα σας! Ελπιδα μου τι να πω! Sad
Ειμαστε σε παρομοια φαση και σε καταλαβαινω!! Αχ βρε κοριτσακι, μπενακης βγενακης, για το καλο του μωρου! Smile (να τα ακουω και εγω!)

Ρενια μου, ΚΑΙ ΕΓΩ 18/12 εχω!!!! Smile Smile




Απο νεα.
Ο ΠΡΩΗΝ ΘΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΟ!!! Την αλλη εβδομαδα! Smile Smile
ΔΕΝ θελει ενα παιδι στο ονομα του που δεν ειναι δικο του (εδω καλα καλα δεν θελει αυτα που ειναι δικα του!)

Σημερα πηγαμε για υπερηχο αναπτυξης λογω του ιστορικου μου. Το μωρο ειναι ΤΕΛΕΙΑ. Καρδια, τελεια. Εγκεφαλος, μια χαρα. Πλακουντας βαθμου 0. Λωρος με 3 αγγεια, αμνιακο τελειο, τραχηλος 41μμ.

Και.... 99% κοριτσακι!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πηραμε και τον Κωστη μαζι που ηθελε να ερθει και ενθουσιαστηκε!!
Ηρθε και η ζωνη εγκυμοσυνης μου και ειναι τοσο ανετη! Την λατρευω!!!

Σας φιλωωωωωω

59Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Παρ Νοε 08, 2013 11:02 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!Καλώς σας βρίσκω και με το καλό σε όλες μας!Είμαι στον 4ο,είμαστε κοριτσάκια και ζωηρούλες επίσης!Χαχα! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

60Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Παρ Νοε 08, 2013 11:58 pm

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλως ηρθες στην παρεα μας!
Πολλα κοριτσακια μαζευτηκαμε, χα!! Smile Smile
Δεν πειραζει, δεν πειραζει, εχω δυο γιους κουκλους, θα βολευτουμε Smile Smile

Μαζι γενναμε, μια ημερα διαφορα εχουμε! Απο που εισαι? Εχεις αλλα παιδακια?

Κοριτσια πως ειστε σημερα? Ειχα το πρωτο μου ονειρο οτι ειμαι εγκυος (κ στο ονειρο εννοω). Χα χα!!
Φιλιααααα

61Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Σαβ Νοε 09, 2013 12:27 am

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα κορίτσια και απο μένα! Η ημέρα σήμερα είναι υπέροχη! Θα ήθελα να ήμουν στην παραλία και να έπινα ένα καφεδάκι... Άχ άτιμε πλακούντα..ανέβα!!!!

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια...καλως την και την ναταλια..!!εχουμε μια μερα διαφορα κ εμεις κοριτσι μου..με το καλο κ εσυ..!!Very Happy Very Happy 

Τινα μου αντε μαζι θα κανουμε την β επιπεδου..χαχα..ωραιααα..!!καλα νεα κ αυτα με το πρωην σου.αντε να ησυχασεις..
Ιουλιανα σε κλωτσαει βρε??το νιωθεις πλεον κανονικα?μια χαρα τη βρισκω..!!!!!!
Σοφυ μου υπομονη κοριτσι μου..εγω σου κανω απο δω συμπαρασταση..δε παω πουθενα κ ειμαι σπιτι,ασχετα απο την ωραια ηλιολουστη μερα..!!θα περασει κ αυτο...Crying or Very sad 

Σας φιλω κοριτσακια μου..!αντε να δω ποτε θα μαζευτουμε να μιλσησουμε ολες μαζι..

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σε ευχαριστώ πολύ Ρένια μου για την συμπαραστασή σου!!! φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!! flower 

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kοριτσια τι κανετε?


Σοφία κάνε υπομονη, θα ανεβει που θα παει!!

Τίνα, όλα πάνε τέλεια, οποτε επιγκεντρωσου σε αυτο!
Ναταλια, καλως ήρθες!!

Ρένια την αισθανομαι κανονικοτα και εγω και οι αλλοι, ασε που οταν μου ριχνει δυνατες φαινονται με το ματι (οχι πανω απο την μπλουζα), εχθες τπ βραδυ παρατηρουσαμε την κοιλια μου με τον αντρα μου που η κυρια προσπαθουσε να βολευτει και μου ριχνε και καμμια
ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι λογικο γιατι δεν εχω καθολου λιπος στην κοιλια και ο πλακουντας ειναι οπισθιος

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μπορω να πω στα γρηγορα οτι ΜΙΣΩ ΤΟΥΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ????
Ευχαριστω!

66Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Σαβ Νοε 09, 2013 11:35 am

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pigame kai emeis x8es ston uperixo mas kai NAI EINAI KORITSAKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII to xera apo tin prwti stigmi den perimena oute 1% kati allo eime happy ola roz ole ta panta fusiologika ekane kati metriseis ekei mas edeixe head heart foot ktl klwtsame exw arxisei na kourazome apo tora kai ekneurizome twra pou thelw na perpatisw sta stolismena mall grrrrr se ena mina tha pame na tin doume 4D auto to plirwnoume sto nosokomeio 150 me fwto kai dvd alla na skeftis oti kupro plirwna kai tin auxeniki 250 kai tin B epipedou 250 kai itan kai 2D . tintail na to apolauseis kai na min agxwnese gia tpt

67Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Κυρ Νοε 10, 2013 12:52 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!Καλώς σας βρήκα και πάλι!Είναι το πρώτο μου παιδάκι!Εμείς απο την αρχή το βλέπουμε και σε 4d!Ζω Καβάλα!Και τώρα που το θυμήθηκα ας το αλλάξω και στο προφίλ μου!Χαχα! Razz Razz Razz 

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλή σου μέρα Νάταλι - Μαρία!
Με το καλό να έρθει το πρώτο σου μωράκι!!!
Έχουμε την ίδια ΠΗΤ!Very Happy


Καλημέρα και σε όλες τις μέλλουσες αλλά και τις  ήδη μανούλες!!!!!!!!!!!
Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 417472

Tintail


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα ομορφες!!!
Τι μου κανετε? Εμεις καλα, περασαμε σουπερ σημερα. Βγηκαμε με την μαμα μου και τον γιο μας για φαγητο μετα για γλυκο και ηταν τελεια. Τον αλλο μου μικρο τον ειχε ο μπαμπας του.
Θα μου τον φερει σε λιγο.

Βρε σεις, ολες κορες θα κανουμε?? Εκτος απο μια? Smile
Χε χε.. εσυ Ναταλι ξερεις τι ειναι?

Βρε κοριτσια για πειτε μου. Σημερα ξυπνησα με μια πιεση χαμηλα, σαν να ηταν η μητρα μου 100 κιλα. Δεν θα το ελεγα πονο, πιο πολυ ενοχληση θα το ελεγα. Δεν μου ειχε συμβει με τα διδυμα. Το εχετε και εσεις??

Σας ειπα που αλλαξα γιατρο? Ειναι 3 χρονια μεγαλυτερος απο εμενα και (ευτυχως κατ'εμε) εχει σπουδασει και εξω (τυχαιως στο ιδιο πανεπιστημιο με εμενα). Οταν του ειπα οτι εχω SPD, ηξερε αμεσως τι ειναι (δυσλειτουργια υβικης συμφησης) γιατι στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ταλαιπωρηθηκα πολυυυυυ. Ευτυχως αυτην την φορα ειναι πιο ηπιο αλλα εχει αρχισει να με εμποδιζει λιγακι.
Μιλαει τελεια Αγγλικα κ χαρηκε ο δικος μου που δεν μιλαει γρι Ελληνικα Smile
Θα γεννησω τελικα στο Λητω!

Αυταααααα... ακουω και αλλα νεα!!! Smile

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalhsperaaa koritsiaa..!τι μου κανετε???ολα καλα λοιπον σε ολες μας..ετσι θελω.χαρα και γλεντια..Ιουλιανα μια χαραα σε βρισκω..εμενα δε μ ξανα χτυπησε απο τοτε..!!
Τινα μου το νιωθω καθημερινα αυτο με τ μητρα να ειναι 100 κιλα,,ειναι απο τα ουρα που μαζευονται ολο το βραδυ και μας πιεζουν(ασχετα αν πηγαινω τουαλετα καθε 2 ωρες..)
Αυγολεμονη τελειααα..αντε με το καλοοοο..!
ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑ..πωπω..υπο εξαφανιση οι ανδρες!!!
Τινα δλδ λες επεσες σε καλο γιατρο??μια χαραα..ευτυχως..!!Very Happy Very Happy

71Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Νοε 12, 2013 12:02 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια..τι κανετε????πως ειστε?????

72Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τρι Νοε 12, 2013 12:16 am

sofy


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημέρα και σε σένα!!!!!!
Όλα καλά ευτυχώς με την εγκυμοσύνη!
Χθές με εκνεύρισε ένας θείος του άνδρα μου! Και ενώ ήξερε πως είμαι έγκυος μου λέει..Σοφία πάχυνες.. και του απαντάω είμαι έγκυος και έχω πάρει 3 κιλά! ναί αλλά φούσκωσες στα μάγουλα... και το σταματάω εκεί γιατί δεν έχω την όρεξη να του εξηγήσω πώς η εγκυμοσύνη μου ξεκίνησε λίγο άσχημα, πώς μέχρι πρίν ένα μήνα έπερνα 21 χάπια σε ορμόνες που με φούσκωσαν αρκετά και πώς εδώ και ένα μήνα είμαι στο κρεβάτι (αυτό το ήξερε). Μετά άναψε και ένα τσιγαράκι ενώ του είχαμε πεί άν θέλει να καπνίσει να πάει έξω και για μένα αλλά και για τον γιό μου που έχει αλλεργικό άσθμα!
Τι άνθρωποι υπάρχουν βρε κορίτσια! κάθε μέρα κάποιος με εκνευρίζει, που να έβγαινα και έξω... Είναι και οι ορμόνες μου, είναι και η κλεισούρα.. Κάποιος θα τα ακούσει.. δεν υπάρχει περίπτωση!

73Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Νοε 13, 2013 12:55 am

reniapa

reniapa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofy κοριτσι μου καλημερα.τι κανεις?πως εισαι?.μη δινεις σημασια..!!υπαρχουν ακομα τετοιοι ανθρωποι..αστους να μιλανε..οσο βλεπουν οτι σε ενοχλει..συνεχιζουν..ειχα κ εγω τετοια ατομα πριν τη εγκυμοσυνη που οταν ειχα αρχισει να παχαινω χωρις να το θελω γτ απλα δε προσεχα μου ελεγε ΕΝΑΣ τοτε..παχυνες ε..σε βλεπω πως πηρες κιλα..και στ τελευταια επδ τ ελεγε συνεχεια του ειπα κ εγω..ναι παχυνα.κ εχω σκοπο να παρω  κ αλλα κιλα..δε μ αρεσει να ειμαι αδυνατη..χαχαχα..σταματησε πια να μου το λεει..γιαυτο σου λεω..αστους να μιλανε..ξερω ειναι σπαστικο κ σε κανει ν νιωθεις ασχημα αλλα αυτοι οι ανθρωποι ειναι κομπλεξικοι κ δε κτλβν..

Τι κανουν τα υπολοιπα κοριτσια????που ειστε παλι χαμενες?

iouliana

iouliana
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα1

α καλα Σοφη, εγω δεν αντεω και ριχβωνω και κανενα στολισμα!


απο την ημερα που εμεινα εγκυος καθε φορα που εβλεπε η πεθερα μου και η ανηψια της (μενει διπλα η πεθερα ) με κοιτουσαν απο πανω μεχρι κατω και καθε μα καθε φορα η ανιψια με ρωτουσε ποσα κιλα εβαλα, η οποια να διευκρινισω οτι ειναι παιδι και καθε φυσιολογικος ανθρωπος θα περιμενε να μου κανει παιδκες χαζοερωτησουλες
πριν καμμια εβδομαδα ηρθε στο σπιτι να με δει και μολις με βλεπει μου λεει:χοντρυνες !μες στη χαρα της!
ε, της λεω και εσυ χοντρυνες, τι κοιλαρα ειναι αυτη που εκανες και δεν εχεις και μωρο!!ε, πια !!παιδι παιδι αλλα ελεος και η πεθερα μου πια κοτζαμ γυναικα δε καταλαβαινει !!
το θεωρω τρομερη αγενεια να λες σε καποιον αν παχυνε, ειδικα σε μια εγκυο που και σα βαρελι να ειναι , της λες οτι εινια μια χαρα!

75Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Μανουλες απριλιου 2014 β'!!!! Τετ Νοε 13, 2013 10:22 am

elpida87

elpida87
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣVery Happy 
TI KANETE???ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑVery Happy ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΟΥ ΠΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΣΥΧΟΣVery Happy 
Ο ΠΑΠΟΥΣ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ Very Happy  ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑVery Happy  ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕΧΙ ΧΙ...
ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΓΟΡΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΓΕΝΙΚΑ???ΕΙΝΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις