Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο μικρός παραμιλάει... λεει πως δεν θελει φασολακια!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat_laz έγραψε:ο μικρός παραμιλάει... λεει πως δεν θελει φασολακια!
ΧκΑΧΑΧΑ ΛΕΝΕ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥΣ.ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΕΛΕΓΕ ΜΑΓΙΣΣΑ ΜΑΜΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑΝΑΙ ΗΣΥΧΗ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχαχα τα καημένα... αλλά και ο Άγιος φοβέρα θέλει. Σήμερα απ το πρωί τον άκουγα να φωνάζει και να μαλώνει την γιαγιά του. Εκείνη για να τον ηρεμήσει και για να μην τον μαλώσω του λέει έλα πάμε να πάρουμε ψωμί. Εκείνος ακόμα πιο πολλές χαζομάρες
"Λάζαρε αν δεν σταματήσεις δεν θα πας έξω" το είπα 3 φορές. Την 4η τον ξέντυσα και έμεινε σπίτι. Έγινε χαμός μετά γιατί δεν τον πήρε μαζί της η πεθερά μου. Ελπίζω να το συνδύασε και να μάθει από δω και πέρα τα αποτελέσματα των πράξεων του...

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτή τη στιγμή τα στολισματα των χριστουγεννων μου φαίνεται εφιάλτης.μάλλον θα.παραμιλάΩ κ εγώ σα τον Λάζαρο κ θα λέω όχι Χριστούγεννα .κ εγω είχα τρέλα με αυτό το θέμα.είναι της συγκεκριμένης στιγμής η άρνηση.
Τελικά οι θρησκευτικοί γάμοι είδος προς εξαφάνιση.
Σας αποχαιρετώ.την πέφτω.

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια τον πήραν αλλά με συμπληρωματική χρηματοδότηση...

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed  Λοιπόν μαζεύω την κοτσάνα που πέταξα... Μου εξήγησε μια άλλη κοπέλα (νόμιζα πως θα δίναμε εμείς λεφτά αλλά μάλλον εννοούν πως μας πηραν με τη συμπληρωματική χρηματοδότηση)Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Διορθώνω λοιπόν!
Κορίτσια τρέξτε! Πετάω τα τσάγια στο γάλα να βράσουν!!!!!!! κερνάω αρωματικό ρυζόγαλο!!!!!!!!!!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy  

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααα δηλαδη θα παει σχολειο το Λαζαρακι?Καλα εκανες κ τν μαλωσες με τον καιρο θα καταλαβει.Εγω που εχω το νυφικο κατριν και η φασαρια γινετε για τους καλεσμενους τι να πω κ επειδη ειχα πολλα νευρα τους λεει ο αντρας μου τελος δν κανω τιποτα.Για να καταλαβετε το θεμα ηταν ημαμα του ειχε πανω απο 150καλεσμενους χωρις υπερβολη και ηθελε να τους κανω κ τραπεζι με δικα μας εξοδα και ανθρωπους π δν μας μιλανε ποτε.Η μαμα μου που ειχε μονο 70 ατομα ειπε οτι θα τα βαλει αυτη κ ετσι ο συζηγος σφαχτηκε κ εκανα πολιτικο.Αυτα τραβηξα στον γαμο μου εγω.ουφ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγχαρητήρια!!! Είδες που τελικά πήραν και αλλα παιδάκια; ύστερα από 3 χρόνια θα αποκτήσεις λίγο χρόνο για...εσενα!!!
Λοιπόν για να το γιορτάσουμε θα φτιάξουμε φακές όπου θα έχουμε αλεσει ολόκληρα βραστά κολοκύθια μέσα
yeahhhhhhh

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξερω γιατι αλλα αηδιασα υπαρχει σαν φαι?πραγματικα δν ξερο συγχωρεσε με κατυ.Ριζογαλο αρωματικο θα το ετρωγα ευχαριστως

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχαχαχαχαχαχα Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!
http://www.eimaimama.gr/2013/08/eksipna-kolpakia-diatrofis.html
Νατάσσα διάβασε αυτό και θα καταλάβεις τι λέμε! Very Happy Very Happy Very Happy 
Όσο για το γάμο αυτά είναι πολύ άσχημα και όσο περνάει απ το χέρι μου δεν θα επιτρέψω καβγάδες (βέβαια μεγάλη μπουκιά φάε...).
Κατυ ενώ στην αρχή σκέφτηκα ΑΚΡΙΒΩΣ ότι μου είπες μετά ένιωσα άσχημα που το σκέφτηκα... Θα το ξεπεράσω όμως! Very Happy Very Happy 

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω θα το δω αργοτερα οταν κοιμηθει η μικρη γιατι τωρα ειμαι απο κινητο και θα κανει 100ωρες εγω εκανα μπριαμ που τρελλαινετε η χριστινα μαρια κ ο μπαμπας

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπράβο την Χριστίνα Μαρία που τρώει λαχανικά! Εμένα έτσι δεν τα πολυτρώει. Πρέπει να είναι η σε σούπα ή με ρύζι (οπότε όπως καταλαβαίνετε προσπαθώ να βάζω όσο πιο πολλά λαχανικά μπορώ για να τα τρώει έστω και έτσι. Όχι βέβαια όπως μερικές μερικές Wink Wink Wink  )
Σουτζουκάκια θα κάνω εγώ σήμερα...

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Πολυ χάρηκα για το λάζαρο! Αρωματικό ρυζογαλο κ για μένα για κέρασμα!!!!!!
Catty Κ εγω 26 Δεκεμβρίου παντρευτηκα. Τα Χριστούγεννα ειναι η εποχή μου κ περάσαμε μια χαρά.

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εννοείται!!!!!!! 3 μπολάκια για την καθεμιά σας!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink 

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα Χριστούγεννα ειναι πιο κοντά από ότι νομίζουμε! Κ φυσικά έχω κ εγώ μεγάλη τρέλα. Στολίζω από το Νοέμβριο κ το σπίτι και την τάξη μου. Η τρελή του χωριού!!!!
Κατ λαζ τέλειο το τραπέζι του αρραβώνα!

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγω στη γιορτή μου τα θέλω στολισμένα!! Ε τι να κάνουμε! Παιδιά έχουμε! Να μην χαρούν???????? Laughing Laughing Laughing 
Ευχαριστώ πολύ!!!Very Happy  Βέβαια μετά ο πάγος έλιωσε (η καρδιά ήταν πάγος που είχε μέσα γκι και κόκκινες χάντρες) και τα κάναμε μαντάρα αλλά δεν πειράζει!!!! Very Happy Very Happy Very Happy 

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι σιγα να μην το κάνω μόνο για το παιδί! Κ πριν κάνω έτσι ήμουν!
Οσο για τον πάγο, σημασία εχει ότι βγήκαν οι φωτογραφίες κ έχεις να τις χαίρεσαι. Εστι κ αλλιώς όλοι οι στολισμοί μετά από κάποια ώρα χαλούν, μας μένει όμως η όμορφη εικόνα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εμεις εχουμε τρελλα με τα χριστουγεννα αφου κη Χριστινα-Μαρια εχει δικο της δεντρο με τν τρελλο τν αντρα μου.Τελειο το τραπεζι των αρραβονων πρεπεπει να ηταν τελειο.Εγω σημερα ειμαι πτωμα εκανα τοσες δουλειες,και η μικρη ξυπνησε νωρις και δν εχω ξεκουρασκει καθολου και εχουμε να παμε και σε τραπεζι το βραδυ.Ωχχ

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις γύρισα απο θαλασσα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω απο τραπεζι η χριστινα ξεραθηκε εσεις τι κανετε κουκλες?ΜΑΜΑΓΟΡΙΟΥ σε ζηλευω λιγο αλλα σημερα φυσουσε πολυ εδω.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
26 Δεκεμβρίου είχα γίνει παρανυφακι πριν πολλά πολλά χρόνια!
Σήμερα πήρα μια τσάντα του Γιώργου για όταν θα έρθει στο σχολείο .είναι τέλεια! Θα την βγάλω φωτο κ θα την βάλω να την δείτε.

Κατά τα αλλα τα ίδια.
είμαστε σε πολύ καλό δρόμο στο θέμα τουαλέτας.τον έχω τσιτσιδι μες στο σπίτι κ πάει πάντα στο γιογιο.σήμερα μου έρχεται κρατώντας τον ποπο του κ ενώ έχω πάντα στο ιδιο σημείο το γιογιο από τον πανικό του δε το έβλεπε κ έλεγε που; Που; Τελικά το είδε κ έκανε κακά εκεί.κ τώρα μου ζήτησε να του βγάλω την πάνα (που τη φόρεσα γιατί υποτίθεται ότι θα κοιμηθεί )κ έκανε τσισα...είμαι υπερηφάνη.το έχει καταφέρει πραγματικά μόνος του.

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε μπραβο στον Γιωργο κ εμενα κατουραει πριν κοιμηθει αλλα της βαζω γιατι πολυ κατουραει το βραδυ κ γκρινιαζει αν τη σηκωσω θα το παλεψουμε καπως σιγα.Αντε να δουμε τσαντουλα να ρωτησω κατι?Τι περνουν στο σχολειο να ξερω κ εγω για τ χρονου πρωτα ο θεος. το χω απορια

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΑΤΡΙΝ!!!!!!!!! Παρήγγειλα ακριβώς την ίδια σήμερα για τον μικρό απ το ίντερνετ (την είχα δει στα μαγαζιά και είχε πολύ μεγάλη διαφορά η τιμή της μεταξύ μαγαζιού - e-shop)!!!! Με γεια σας λοιπόν!!!!! Μπράβο και για το γιο γιο!! Πολύ μεγάλη ελευθερία είναι πάντως!!

mamagoriou29

mamagoriou29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπράβο στο μικρο σου καατριν. Θα ειναι πιο εύκολο για σένα τώρα που έχεις κ το μωρο. Θα αλλάζεις μόνο ενα.
Ο δικός μου την έβγαλε κ την βραδινή πανα αλλά έχουμε κάποιες φορές ατυχήματα. Αν τον ξύπνήσω όπως εκεί κ η νατασσα γκρίνια ζει πολύ. Ε που θα παει θα το συνηθίσει κ αυτό.
Να εφοδιαστεις με σελτεδακια κ σεντόνια μπόλικα!
Νατασσα κ εδω ο καιρός δεν ήταν πολυ καλός αλλα σήμερα μετά απο ολόκληρο καλοκαίρι πήγαμε τα δυο μας στη θάλασσα. Χαλαρωσαμε, το ευχαριστηθηκαμε κ ας μην κολυμπήσαμε κ πολύ.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε ρε Κατερίνα!! Είναι πολύ Ωραία τσάντα.Με το καλό κ ο Λάζαρος.εγώ όπως έχω ξαναπεί μετά τα Χριστούγεννα λέω να τον πάρω μαζί.
Λοιπόν Νατάσσα γι'αυτό που ρώτησες.
Στον παιδικό εγώ ζητάω από τους γονείς να βάλουν αλλαξια : ρούχα κ εσώρουχα.μωρομαντηλα κ παγουρινο.Τρόφιμα παρέχονται από τον παιδικό.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις