Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
83 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 83 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ ρε love τι περνάς!!!
Κατερίνα! Κάτι άλλο που δεν είναι καθόλου αμελητέο είναι η αλλαγή περιβάλλοντος.άλλη πόλη, άλλο σπίτι.ακόμα δεν έχετε το χώρο σας.δικαιολόγησε τον κ θα αντιμετωπίζεις πιο χαλαρά την γκρίνια του.του ήρθαν όλα μαζί.κ πάλι καλός είναι

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατριν έχεις τραγικά δίκιο....

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια χαρα ειμαστεSmile  Περιμενουμε και μεις εναγωνιως την εναρξη της σχολικης χρονιας σε 2 μερουλες!!
Σχετικα με τον μικρο σου πιστευω και γω οτι επηρεαζεται πολυ απο το παππουδο περιβαλλον..εδω εμενα μια ωρα να ερθει η γιαγια της λενε γιαγιαα φερε μου νεροοο, βρε πηγαινε μονη σου οπως παντα, οχι οχι θα φερω εγω να πεταγεται η γιαγια...και διαφορες τετοιες παρομοιες καταστασεις...Αν τον ειχες συνεχεια μονη σου σιγουρα θα ηταν πιο στρωμενος...

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το ξέρω... Δυστυχώς απ την ημέρα της μετακόμισης έχω ένα άλλο παιδί Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωχχ..τωρα που το ειδα αυτο με το "στρωσιμο" που εγραψα δε μου αρεσε καθολου, σα να μιλουσα για χαλι και οχι για παιδι ητανRolling Eyes 

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολύ σωστά το είπες!!!!!!!!!!!!!!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γαμωτο ξαγρυπνησα! Κσπου εχει γλέντι εδω κοντά κ ολο σφυριγματα κ κραυγές οπα κ ωωωωω ειναι!

love4

love4
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για πες κατριν δε νιωθεις και λιγο ωραια που ξεκινας δουλεια??

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατριν αφού ξαγρύπνησες θα στο πω... Διάβασα αυτό που είπες για την Δάρρα... Δίκιο έχεις! Και εγώ το σκέφτηκα αλλά λέω θα την μπερδεύω μ'άλλη....
Με γεια και το μαλλί!!!!!!

Όσων αφορά την Κάτυ δεν έχω λόγια!!!! Respect  Θα είχα σκυλιάσει και ξεκατινιαστεί!!!!!!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!
Κι όμως Κατερίνα έτσι πρέπει να έγινε.κ η μικρή είναι σχεδόν ενός έτους...κουφό!!! Με τον άλλον ήταν πολλά χρόνια ( δε σχολιάζω πόσο άκυρο ζευγάρι ήταν)κ μόλις έκαναν παιδί.χώρισαν; Κ στο χρόνο πάνω παντρεύεται με άλλον; Κ ο πρώην δεν ξέρουμε αν ήταν στην βάπτιση ...εντάξει περί ορέξεως του καθενός ουδέν σχόλιον αλλα ενώ γενικά είμαι ανοιχτομυαλη ...αυτό με ξεπερνά!

Λοιπόν, love! Ναι λίγο ( πολύ λίγο) χαίρομαι! Αλλα είναι ο ενθουσιασμός της αρχής.όταν θα τα παιξω τελείως όπως όλες οι εργαζόμενες μαμάδες του πλανήτη μάλλον θα νοσταλγησω αυτές τις μέρες.αλλα δόξα τω θεώ που έχω ( ακόμα) δουλειά!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα καλημερααα.Σημερα θα την παω για εμβολιο παναγια μου θα μας ακουσουν παλι.χαχαχα.Κατλαζ καλως ηρθες στο κλαμπ τα ιδια τραβαω 1βδομαδα ακριβως,αλλα ειναι φαση.Love4 χαρας το κουραγιο σου κοπελα μου και ο θεος να σας εχει καλα μαυτο που διαβασα.Κατριν μου κ εγω θα χαιρομουν αν ξεκινουσα ε μετα ρουτινιαζεις.Καλα αυτο στο αλλο θεμα που αναφερατε δεν το καταλαβα και εγω.Κατλαζ αμα δεις σχολιασα την κρειζυμαμα αλλα δν ξαναγραψα.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

kat_laz

kat_laz
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!
Νατασσάκι να μην είναι ανάδρομος ο Ερμής στα ζώδια τους?????????????? Το πρωί έκλαιγε γιατί δεν τον χαιρέτησε ο Σάκης πριν πάει στη δουλειά.....Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 26 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 26 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 26 679259 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 26 679259 
Και πριν καλά καλά ξυπνήσω πως να του μιλήσω και να του εξηγήσω??????? Αλλά είχε όλη την ώρα στον μυαλό μου ένα μήνυμα της Κατρίν (για την αλλαγή περιβάλλοντος κτλ κτλ) και κράτησα την ψυχραιμία μου...
Τώρα το διάβασα το ποστ σου και εν μέρει συμφωνώ μαζί σου... Αλλά απ την άλλη (είμαι λίγο οπισθοδρομική) δεν μπορώ να την καταλάβω... Γκόμενος φιλενάδας μου και φίλος του άντρα μου πολύ απλά δεν είναι άντρας (για μένα και πάντα η γνώμη μου)!!! Ακόμα και αν είναι ο josh holloway!!!! Δεν μπορώ να φανταστώ τον άντρα μου να "παίζει" με καμιά φίλη μου!!!!!!! Θα παίξουν και οι δυο με το Χάρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με βρισκεις συμφωνη και εμενα αλλα αν δεν ξερεις τι και πως τι να πεις ρε παιδι μου.Οσο για το Λαζαρο υπομόνη κατ τιποτα αλλο.Κ εμενα κανει ετσι αλλα εσενα μπορει να ναι και αυτζ που σου πε η κατριν

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤ επειδη ψυχολογικά ειμαι ενα με το πάτωμα του θυρωρου στο ισόγειο, πες μου σε παρακαλώ τι κανει η γριά;;;
Κωλογριες!!!!!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω μια γιαγιά 95 χρόνων.είναι στο νοσοκομείο με κάποιο μικρόβιο στους πνεύμονες.θα το ξεπέρασει γιατι είναι 7 ψυχη.αυτή η μάνα μου τρέχει ποτέ με τη μαμά της ποτέ με τα εγγόνια.κουράζεται πολύ κ τώρα θα την επιβάρυνω κ εγώ με τα δικά μου.άσχετο ήταν όλο αυτό αλλα επειδή έγινε αναφορά στις γριές μου ρθε συνειρμικά.

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλλο γριες και αλλο κωλο γριες μη τα μπερδευουμε παρακαλώ!!!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατριν θελει πολυ κουραγιο το περα δωθε υπομονη στη μαμα σου.Κατυ ειναι κατι γριες πωπω αλλο πραμα.Εμας η απο κατω να δεις.περασαν απο τα ικεα να μας αφησουν καταλογο στις πορτες και κρατησε ενα γιαυτη και τα πεταξε τα αλλα.Την ειδε η διπλανη απο τι διπλα μονοκατοικια και μου κρατησε.Λεω και εγω κανενα μα κανενα διαφημιστικο να χαζεψουμε.Α κατριν ειναι φιλοι αυτοι που εχουν το περφετο ωραια γλυκα.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια συγνώμη, το περφέτο που λέτε είναι αυτό στη Θηβών, κοντά στα sprider;

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι αυτο ειναι μητσαινα

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα μου αρέσει κι ο Νικολαΐδης και τα παγωτά της εσκιμω

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μητσαινα γραψε λαθος αυτο ειναι ο Λαζαριδης.Εγω απο το Νικολαιδη πηρα της βαφτισης ξετρελλαθηκαν αλλα και του περφετο μαρεσουν.Ξερεις το εσκιμω με το περφετο ηταν αδερφια δηλαδη 2 αδερφια το χουν αλλα τα χωρισαν.Υπεροχα παγωτα συμφωνω

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχεις δίκιο, νομίζω θυμήθηκα που είναι το περφεττο. Ένας φίλος μου δούλευε στη Γιούλα και τα ξαδέλφια μου μένουν κοντά στην περιοχή. Για το εσκιμω δεν το ήξερα. Πάντως ο Λαζαρίδης έχει κάνει ζημιά σε εκδήλωση φίλης μου, τα γλυκακια όλα από κάτω είχαν μούχλα :-o

Catty

Catty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε: Πάντως ο Λαζαρίδης έχει κάνει ζημιά σε εκδήλωση φίλης μου, τα γλυκακια όλα από κάτω είχαν μούχλα :-o

Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 26 606100 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 26 606100 Μαμάδες που γέννησαν το 2011 ☆2 - Σελίδα 26 606100 νταξ το λες και κατάρα!

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω γκαντεμουλα η φιλη ενα γαλακτομπουρεκο ειχα παρει προσφατα και ηταν ωραινψ.Θα τους τα γυριζα δν παιζει.Πηγαμε στα φακτορυ πηραμε παπουτσια χειμωνιατικα της Χριστινας τα διαλεξε μονη της.Ενα μποτακι μπαρμπι μαυρο ψιλο αθλητικο στυλ αλλα παει με ολΑ και μια μπαλαρινα πολυ ποκετ παραπεμπει και σε αθλητικο και αυτη αλλα φερνει και σε καλο.Μπρονζε καπως με διαφορες παγετες απο 100 42 ευρω και τα 2.Ανατομικα τα κοιταξα συμφερει να ψωνιζεις απο κει.Χαρα να τη δειτε μεγαλωσε 3 νουμερα σε 3 μηνες το ποδι της.

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα βλεπετε τι ωρα με ξυπνησε ε και νυσταζωωω.Συνηθως ξυπναμε 8 7μιση σημερα 6μιση ο Χριστος κ η Παναγια

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις