Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:καλημερα Γεωργια. ευχαριστουμε για τα οσα μας ειπες.
αυτο θα ελεγα και γω. λογικα οι δασκαλες θα μας ενημερωσουν και θα μας συμβουλεψουν σχετικα με το πως θα διαβαζουμε.
αυτο παντως με την ωρα του διαβασματος θεωρω πως ειναι πολυ βασικο και θα το προσπαθησω.
ναι μαρκελλα μ η ωρα ειναι βασικη για να μην ταλαιπωριτε το παιδακι και ο γονειος.στον μεγαλο μου δεν ειχαμε αυτη τη εννημερωση με αποτελεσμα να τρωμε ολη την μερα στο διαβασμα και στο τελος να κοιματε κλαμενος γιατι δεν προλαβενε να παιξει ηταν και η δασκαλα λιγο κουκουρουκου μεγαλο βασανο ηθελε καλιγραφους απο τις πρωτες μερες ασεMad Mad Mad 

mariketi

mariketi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλη χρονια σε ολα τα παιδακια πρωτα απο ολα. Εγω φετος εχω ενα δευτερακι και ενα προνηπιακι που φευγει πρωτη φορα απο το σπιτι. Με το διαβασμα της μεγαλης δεν αγχωνομαι γιατι ειναι παρα πολυ καλη μαθητρια και μελετηρη. Εμενα αυτο που με αγχωνει ειναι οι ιωσεις που θα κολλαει η δευτερη και θα τις φερνει στη μπεμπα που ειναι πολυ μικρουλα.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://parentbook.gr/at-home/study-at-home.html

Εχει διαφορα αρθρα για το διαβασμα στο σπιτι κτλ

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο που γραφει σε ενα αρθρο, να μην αρπαζουμε τη σβηστρα να σβησουμε κατευθειαν το λαθος του παιδιου... Αμα εισαι λιγο Μονκ, αυτο πώς να το κοντρολαρεις?????

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Αυτο που γραφει σε ενα αρθρο, να μην αρπαζουμε τη σβηστρα να σβησουμε κατευθειαν το λαθος του παιδιου... Αμα εισαι λιγο Μονκ, αυτο πώς να το κοντρολαρεις?????
εγω μολις το διαβασα αυτο τρομοκρατηθηκα. πως θα το καταφερω οεο?affraid 

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:
Nena έγραψε:Αυτο που γραφει σε ενα αρθρο, να μην αρπαζουμε τη σβηστρα να σβησουμε κατευθειαν το λαθος του παιδιου... Αμα εισαι λιγο Μονκ, αυτο πώς να το κοντρολαρεις?????
εγω μολις το διαβασα αυτο τρομοκρατηθηκα. πως θα το καταφερω οεο?affraid 
Μαρκελλα, δεν θα χρειαζεται, τα δικα μας τα παιδια δεν θα κανουν λαθη tongue 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
markella_p έγραψε:
Nena έγραψε:Αυτο που γραφει σε ενα αρθρο, να μην αρπαζουμε τη σβηστρα να σβησουμε κατευθειαν το λαθος του παιδιου... Αμα εισαι λιγο Μονκ, αυτο πώς να το κοντρολαρεις?????
εγω μολις το διαβασα αυτο τρομοκρατηθηκα. πως θα το καταφερω οεο?affraid 
Μαρκελλα, δεν θα χρειαζεται, τα δικα μας τα παιδια δεν θα κανουν λαθη tongue 
Εεεε αν σου πω οτι αυτο ακριβως σκεφτηκα μολις πριν ενα δευτερολεπτο?Από το νηπιαγωγείο στο δημοτικό!! - Σελίδα 3 536304 

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella_p έγραψε:
Nena έγραψε:
markella_p έγραψε:
Nena έγραψε:Αυτο που γραφει σε ενα αρθρο, να μην αρπαζουμε τη σβηστρα να σβησουμε κατευθειαν το λαθος του παιδιου... Αμα εισαι λιγο Μονκ, αυτο πώς να το κοντρολαρεις?????
εγω μολις το διαβασα αυτο τρομοκρατηθηκα. πως θα το καταφερω οεο?affraid 
Μαρκελλα, δεν θα χρειαζεται, τα δικα μας τα παιδια δεν θα κανουν λαθη tongue 
Εεεε αν σου πω οτι αυτο ακριβως σκεφτηκα μολις πριν ενα δευτερολεπτο?Από το νηπιαγωγείο στο δημοτικό!! - Σελίδα 3 536304 
Από το νηπιαγωγείο στο δημοτικό!! - Σελίδα 3 328109 Από το νηπιαγωγείο στο δημοτικό!! - Σελίδα 3 328109 Από το νηπιαγωγείο στο δημοτικό!! - Σελίδα 3 328109 

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μην τρομοκρατηστε σιγα σιγα θα βρητε το ρυθμο σας για το διαβασμαVery Happy οπως γραφω πιο πανω το πιο σημαντικο ειναι να μαθετε πως διδασκει η δασκαλα για να συνεχιζετε με τον ιδιο τροπο.οσο αφορα τα λαθη υπαρχουν και δασκαλες που ειναι καθετα εναντιον του να τα διωρθωνουμε τα λαθη [ειναι αντιπαιδαγωγικο λενε] η δασκαλα μας εμας δεν ηταν ετσι ευτυχως . απλα λες στο παιδακι με τροπο "μηπως ειναι καλυτερα το ω πχ να το αλαξουμε και να βαλουμε το ο" η οπως εκανα εγω του ελεγα " νομιζω αυτη η λεξουλα γραφετε με το ω ας την βρουμε στο λεξικο η στο βιβλιο να δουμε" στο θεμα παλι με τα γραματα την επαθα ασχημα στον μεγαλο που μας πιεζε η δασκαλα να γραφουν ωραια και ετσι στο δευτερο μονο αν ηταν τελειος ακταλαβιστηκα τα εσβηνα με τακτ ομωςVery Happy Very Happy Very Happy 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεωργια, ευχαριστουμε πολυ για την προσπαθεια να μας καλμαρεις, αλλα το μηνυμα σου ηταν τελειως ακυρο, δεν το καταλαβες?Razz 
Αφου ειπαμε οτι τα δικα μας παιδια δεν θα κανουν λαθη. Ειμαστε σουπερ μαμαδες με αλανθαστα τελεια πρωτακια!!!!Razz 

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:Γεωργια, ευχαριστουμε πολυ για την προσπαθεια να μας καλμαρεις, αλλα το μηνυμα σου ηταν τελειως ακυρο, δεν το καταλαβες?Razz 
Αφου ειπαμε οτι τα δικα μας παιδια δεν θα κανουν λαθη. Ειμαστε σουπερ μαμαδες με αλανθαστα τελεια πρωτακια!!!!Razz 
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy χα χα χα μακαρι tongueγια τα αλλα παιδακια το γραφω οχι για τα δικα σας χιχιχιχι 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωραια, αφου συνενοηθηκαμε λοιπον, μπορω να πω καληνυχτα και να την κανω σιγα σιγα. Sleep 

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω τωρα θυμηθηκα οτι στο δημοτικο ΣΥΝΕΧΕΙΑ εχανα της σβηστρες μου. Συνεχεια ομως.. Παιζει να αναγκαζονταν οι δικοι μου να μου αγοραζουν σβηστρα καθε βδομαδα.. Rolling Eyes 

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:Ωραια, αφου συνενοηθηκαμε λοιπον, μπορω να πω καληνυχτα και να την κανω σιγα σιγα. Sleep 
καληνυχτα και εγω κουτουλαω απο τη νυστα αλλα ακομη κανουν παρτυ τα παιδια μουΑπό το νηπιαγωγείο στο δημοτικό!! - Σελίδα 3 679259  δεν λενε να πανε για υπνο 

georgia78

georgia78
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:Εγω τωρα θυμηθηκα οτι στο δημοτικο ΣΥΝΕΧΕΙΑ εχανα της σβηστρες μου. Συνεχεια ομως.. Παιζει να αναγκαζονταν οι δικοι μου να μου αγοραζουν σβηστρα καθε βδομαδα.. Rolling Eyes 
αχνενα μου αλλο θεμα και αυτο ........με τις κουτες τα αγοραζω ακομα και ο μεγαλος καθε μερα ερχετε με μονο ενα στυλο πισω

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ερωτηση ασχετης: τι ωρα ειναι ο αγιασμος στα σχολεια???????? Κατα τις 9????? scratch scratch 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βλεπω οι μαμαδες των "πρωτακιων" Shocked  εξαφανιστηκαν ε? Οχι οτι ημασταν και πολλες βεβαια.

Εμεις ξεκινησαμε με τρελη χαρα και ενθουσιασμο. Επρεπε να με βλεπατε στο βιβλιοπωλειο!!! Ουτε το πρωτακι μου τετοια χαρα!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδώ ειμαι εγω!
Ξεκινησαμε ναι, καλη χρονια να εχουμε, αν και με τις παρουσες συνθηκες δεν τα βλεπω και πολυ καλα τα πραγματα. Ειναι τραγικο αυτο που γινεται, και κυριως συγχιζομαι απο τα διαφορα σχόλια που ακουω εδω κι εκει, αλλά ας μην επεκταθω.
Πηραμε και τα βιβλια μας τη δευτερη μερα - τρελλαινομαι για τη μυρωδια του καινουριου βιβλίου, αφου το πρωι που πηγα στην ταξη του ειδα τα βιβλία πανω στην εδρα και ξεκινηα να τα ανοιγω, να τα φυλλομετρω και να τα μυριζω, μεχρι πουμε ειδαν μερικες μαμαδες και με κοιταζαν με μισο ματι cyclops κι εγω αντι να αφησω τα βιβλία κατω, συνεχισα το σνιφαρισμα. rabbit 
Πηγα κι εγω σημερα στο βιβλιοπωλειο και πηρα τα πραγματακια μας I love you I love you 
Ό,τι μπορουσα να γλιτωσω το γλιτωσα, κατι πλαστελινες που ειχαμε, μια παλια μου κασετινα σε εξαιρετικη κατασταση, τις ξυλομπογιες που ηδη ειχαμε και χρησιμοποιουσαμε, ενα αχρησιμοποίητο μπλοκ ζωγραφικης..
Αυριο παλι με χαρα cheers 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσι μου τι κάνεις; Καλή σχολική χρονιά και με γεια τα σχολικά σας! Σου έστειλα πμ, πάλι δεν το πήρες; Mad 

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη σχολικη χρονια και σε σας Νενα (οι δυο μας ειμαστε τελικα?)

Πως πατε απο απεργιες?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα
Απεργιες ειχαμε την Τεταρτη κ την Πεμπτη μονο. Αν και, γνωμη μου, με τις 24ωρες και τις 48ωρες δεν γινεται τιποτα, ετσι που εχουν καταντησει τα πραγματα. Πόση πίεση ασκείται και σε ποιον με μια μερα απεργια? Ισα ισα που ο εργαζομενος χανει το μεροκαματο...
Χτες εκανε ο Αλεξανδρος τα μαθηματα του - οχι πολλά, να γραψει το 2 σε μια σελιδα αρκετες φορες, το Π και το Τ. Ο μικρος ψιλοενοχλουσε, οποτε λεω στον αντρα μου να τον παρει για να μπορεσουμε να διαβασουμε με την ησυχια μας. Και του λεει ο αντρας μου του μικρου "Ελα Θοδωρη να αφησουμε τον Αλεξανδρο να διαβασει, εμεις θα παιξουμε πακμαν". Shocked  Shocked  Shocked 
Ο πως ηταν φυσικο ο Αλεξανδρος εχασε ολο του το ενδιαφερον για τα μαθηματα κι επι ενα μισαωρο γκρινιαζε γιατι ηθελε κι αυτος να παει να παιξει πακμαν με τον πατερα του. 40 λεπτα ας πηρε να γραψουμε 40 φορες το 2, 20 φορες το Π και το Τ. Από το νηπιαγωγείο στο δημοτικό!! - Σελίδα 3 679259 Και οταν εκανα παρατηρηση στον αντρ μου να σταματησουν να παιζουν και να βγαζουν επιφωνηματα (τυπου κερδισαμε, τους φαγαμε κτλ), αυτος σταματησε τα επιφωνηματα αλλα ακουγοταν η μουσικη απο το πακμαν. Ο Αλεξ ειχε σκυλιασει. Από το νηπιαγωγείο στο δημοτικό!! - Σελίδα 3 875502 
Δηλαδη δεν εχεις ντιπ για ντιπ μυαλο ρε φιλε? scratch 

Εσεις πώς τα πατε με τα μαθηματα?

vicky81

vicky81
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ο δικος μου σχολαει 12.30 γιατι εχουν ελλειψη απο δασκαλους(γυμναστες και αγγλικα) η δασκαλα ακομα δεν μας δινει διαβασμα για το σπιτι οτι κανουν στο σχολειο.Παντως εχουμε πολυ γλυκια δασκαλα και γενικα μου ειπε οτι στο σπιτι δεν θα μας δινει πολυ δουλεια ειναι η μεθοδος της ετσι κανουν την πιο πολυ δουλεια στο σχολειο,προχθες ο μικρος μου ηρθε με καραμελα σπιτι του την εδωσε η δασκαλα γιατι ηταν ησυχος....(περιεργο) τα δικα σας πως πανε τι ωρα σχολανε?
΄

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και σε μας 12.35 σχολανε. Αγγλικα δεν κανουν, δεν υπάρχει δασκάλα.

Την Παρασκευη που διαβαζαμε επειδη βαριοτανε να γραφει και να ξαναγραφει το 2 που το ηξερε, μου πεταξε κι ενα "Η δασκαλα μας μας ειπε οτι αμα θελει μπορει να μας γραφει τις ασκησεις η μαμα μας" Shocked 

Χα χα χα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα
Εμεις σχολαμε 12.25 Αυτο ειναι το ωραριο μας. Αγγλικα ουτε εμεις, ουτε γυμναστικη ακομα. Απο μαθηματα γλωσσα, μαθηματικα, μελετη και μουσικη. Μαλιστα τα βιβλια της μουσικης τα πηραμε χθες. Απο δουλεια στο σπιτι εχουμε καθημερινα φωτοτυπιες γλωσσα και μαθηματικα. Συνθηως εχουμε δυο σελιδες. Παρασκευη ειχαμε 3 σελιδες μπρος-πισω. Τρομαξα και μονο που τα ειδα. Αυτο που παρατηρω στην κορη μου ειναι οτι ενω ειναι εξυπνη και τα πιανει αμεσως, δεν συγκεντρωνεται ευκολα στο σπιτι. Τρια πουλακια καθονται. Την ωρα του διαβασματος θα την πιασουν ολα, θα πεινασει, θα νυσταξει, θα διψασει, θα θελει τουλετα, θα θυμηθει τα παντα. Ας ελπισουμε πως θα στρωσει. Πρωτακι ειναι, τι στο καλο? Μου τη σπαει γιατι ακομα δεν εχουμε κανει την περιβοητη συναντηση με τη δασκαλα μας, η οποια πρεπει να σας πω οτι ειναι μια Μπαρμπι. Ξετρελαμενη η δικια μου.
Αυριο το απογευμα εχουμε συγκεντρωση γονεων για να συζητησουμε τα προβληματα του σχολειου μας.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εσεις μπαρμπι για δασκαλα? Κι εμεις!

Όσον αφορα το πόσο συγκεντρωνεται την ωρα του διαβασματος, εχω κι εγω να πω: σχεδον καθολου. Ο δικος μου ξερει να γραφει και να διαβαζει ανετα, οποτε το να γραφει "Αα", "Οο" και να προφερει "π και α κανει πα" το βρισκει απο βαρετο εως και αχρηστο. Η δασκαλα του βάζει καποιες εξτρα ασκησουλες, για το challenge, και αυτο στο οποιο δουλευουμε τωρα ειναι η καλλιγραφία, να κάνει τουλαχιστον ομορφα γραμματα, στρογγυλα, με σωστες αποστασεις μεταξυ τους. Αλλά δεν ξερω πώς αλλιώς να το χειριστω το θεμα.

Τη συναντηση την ειχαμε, ολες οι μαμαδες με τη δασκαλα, μας ειπε κ η δασκαλα οτι απο μιση μεχρι μια ωρα μαξιμουμ το διαβασμα, και ΟΠΟΤΕ θελει το παιδι. Ειναι σημαντικο να μην το δουν σαν αγγαρεια. Μεχρι τωρα ειναι οκ και διαβαζουμε μετα το σχολειο, βολευει κιολας, να ξεμπερδευουμε και να εχουμε ελευθερο χρονο μετα για ο,τι θελουμε.
Απο ασκησεις δεν βαζει πολλές, αν και ειναι αρχη ακομα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις