Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
555 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 555 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 39]

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Μου φαίνεται θα ρίξω μια βόλτα από την coco mat τις επόμενες μέρες....

Πήρα τώρα τηλ για την δωρεά των βλαστοκυττάρων...σε 3 μέρες θα έχω το πακετάκι για την συλλογή τους...7 ευρώ μεταφορικά της κούριερ πληρώνω μόνο!Πάει και αυτό...
ΜΑΡΑΚΙ ΣΕ ΠΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ?
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΣΕ ΠΜ?
Στην δημόσια τράπεζα θα τα κάνω δωρεά!Σου έστειλα p.m

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας κοριτσάκια μου! Τι κάνετε; Εγώ ζεσταίνομαι σήμερα.

Μαϊμουδάκι μπράβο πήρες και τη μικρούλα σου αγκαλίτσα. Με το καλό να πάρεις τις μπεμπούλες σου στο σπιτάκι σας.
Εβινάκι χρόνια πολλά! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 130627 Πολύχρονη και του χρόνου με το μωρουλίνι σου αγκαλίτσα.
Ευάκι και Εβίνι με το καλό ο γάμος!
Μαράκι μια χαρά βρε είναι ο μπεμπάκος σου. Μην ανησυχείς.
Τσιριτράκι μου μεγάλωσε η κοιλίτσα σου!
Ιοάζον αντε θα δεις τη Ροζούλα σου σήμερα. Και εγώ έχω ραντεβού στις 6.

Πολλά φιλάκια σε όλες! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 315810

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ωραίο να είναι η λαϊκή δίπλα από το σπίτι σου.
Αγοράζεις τα μισά, τα αφήνεις στην είσοδο της πολυκατοικίας (είναι οικογενειακή η πολυκατοικία, οι μόνοι ξένοι είμαστε εμείς και οι από κάτω μας, τα άλλα 5 διαμερίσματα είναι οικογένεια).
Αγοράζεις τα άλλα μισά. Μια χαρά.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:Τι ωραίο να είναι η λαϊκή δίπλα από το σπίτι σου.
Αγοράζεις τα μισά, τα αφήνεις στην είσοδο της πολυκατοικίας (είναι οικογενειακή η πολυκατοικία, οι μόνοι ξένοι είμαστε εμείς και οι από κάτω μας, τα άλλα 5 διαμερίσματα είναι οικογένεια).
Αγοράζεις τα άλλα μισά. Μια χαρά.

Ε κοπελιά με ρέγουλα τα βάρη. Μην φορτώνεσαι. Να προσέχεις τη μικρούλα σου.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μισά-μισά τα πήρα! Embarassed 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ρε κορίτσι καλά σου λέει η Μαρία μη σηκώνεις βάρη!

Στην ανάγκη πάρε καροτσάκι για τη λαική.

Έχω ένα κεφάλι καζάνι .... Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 911307 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Ναι ρε κορίτσι καλά σου λέει η Μαρία μη σηκώνεις βάρη!

Στην ανάγκη πάρε καροτσάκι για τη λαική.

Έχω ένα κεφάλι καζάνι .... Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 911307 
Καροτσάκι έχει η γιαγιά-sophia μόνο Razz Razz Razz 

Δεν ψωνίζω πάρα πολλά καθότι ο μαγειρούλης τρώει στη δουλειά του συνήθως Wink 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαιρετώ σας τσουπρίτσες!

Επέστρεψα από το μαθηματάκι, έβαλα πλυντηριάκι, έβαλα και το φαγητό και κάθησα να σας διαβάσω...Μα πόσα γράψατε πάλι; Laughing 

Eva Evaki η ώρα η καλή κοπέλα μου! Γιατί τόσο νωρίς το doppler;

Το Μαράκι το κρητικό ρώτησε για στρώμα; Πήραμε της grecostrom ένα με ένα ιδιαίτερο υλικό -σίγουρα πάντως δεν έχει κοκκοφοίνικα. Συγγνώμη που δεν το θυμάμαι γιατί ήταν επιλογή του Παραμυθένιου.Embarassed  Μας στοίχισε 180 ευρώ αν θυμάμαι καλά.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΗΜΕΡΑ???
Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΚΤΑΚΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΩΡΙΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΕΝΗ ΑΚΟΜΗ...
ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ... ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΗΜΕΡΑ???
Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΚΤΑΚΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΩΡΙΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΕΝΗ ΑΚΟΜΗ...
ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ... ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???
Πήγαν όλα καλά! Αυτό έχει σημασία!
Είμαστε ευαισθητούλες αυτή την εποχή και μας πειράζουν όλα.
Σμουτς
Περαστικά της!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ για την ενημέρωση παραμυθένια μου!!!!

Αχ Ποπάκι μου περαστικά της!!!!Γρήγορη ανάρρωση και επιστροφή στο σπιτάκι της!!!

Πάω να φάω και να κάνω λίγο νάνι κορίτσια!!!Ξύπνησα από τις 7:00 και νυστάζω!!!

Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 850933 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 850933 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παπακι τι έπαθε η αδερφουλα σου;; Περαστικά της εύχομαι.

Ιωάννα κι εγω δίπλα έχω την λαϊκή αλλα το καροτσάκι μου το πήρα!! Γιαγιαδιστικο το ξέρω, αλλα σωτήριο!

Γύρισα μόλις απο κομμωτήριο. Μπα... Οτι και να κάνω φούσκα φαίνομαι!
Η κοπέλα που με χτενιζε, νέα και κορμαρα, μου λέει ποσα κιλα έβαλες; Ξεροκαταπινω κι εγω και της λέω πάνω απο δέκα....

Μόνο; Μου απαντάει. Εγω έβαλα 40!!!!
Ηταν 45 κι έγινε 85...δεν της έμεινε ούτε μισό κιλό! Απίστευτο;;;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποπησοφία μου περαστικά στην αδερφούλα σου! Αφού πήγαν όλα καλά μην αγχώνεσαι και μη στενοχωριέσαι καθόλου!

Εβινάκι, γλυκό παρθενάκι, εσύ να τα ακούς αυτά που αισθάνεσαι άβολα με τη...φούσκα. Βρε δεν έμεινε πολύ ακόμη, απόλαυσέ το!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 417472

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="sophia"]Τζούλι αν είναι πότε να συναντηθούμε να παμε δύο μας εμείς κ οι άλλες μόνες τους!
45!!!πω πω τι λες τώρα?

Eτσι έτσι Σοφάκι...τις άλλες δεν τις παιζω... ακου 45 και 50 κιλά...πφφφφ


Τσιριτράκι πολυ ομορφη κοιλιτσα...φτου φτου
οσο για το μηνυμα, εγω φοβαμαι μη δωσεις εκταση στο ζητημα και σε συγχυσουν κι αλλο...κανε υπομονη αν μπορεις, σε λιγες μερες γεννας και δε θα τους βλεπεις για καποιο χρονικό διαστημα...θα ηρεμησεις!!!


ioazon έγραψε:Σήμερα έχω ραντεβού με το παιδί μου! Στις 8 το βράδυ!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968
Ιωαννάκι με το καλό να δεις τη Ροζούλα σήμερα...ζηλευωωωωωω

eva evaki έγραψε:! EGW EPITELOYS SHMERA OTI TELEIWSA ME TA XARTIA TOY GAMOU..THN DEYTERA PANTREYOMAI
εβακι με το καλο!!!αντε και για να μπαινουμε στο κλιμα: https://www.youtube.com/watch?v=D6dPe4atx6Q

maraki_iraklio έγραψε:29 εβδομάδων σήμερα!!!
Δεν μου λέτε στρωματάκι κούνιας που καταλήξατε?Εχω ακούσει τρελές τιμές!!!
με το καλό στις 40 μαρακιμου!!στρωμα εγω πηρα κοκολατεξ της mediastrom 100-120 το ειχα πάρει

evini7 έγραψε: Α κι επειδη είμαστε μοντέρνοι το μπεμπε μας θα πάρει τα επίθετα και των 2! Ο μπαμπάς το ζήτησε, πως να αρνηθω; Laughing 
αληθεια??? μου θυμιζει λίγο "απο την Ρωμη για τον Alpha ..θοδωρης Ανδρεάδης Συγγελάκης" χαχχαχχα κι εμεις στα πατροπαραδοτα μονοπάτια βαδίσαμε (του μπαμπά το επωνυμο) αν και το δικό μου επωνυμο θα σβησει με εμενα Sad

ioazon έγραψε:Επίσης, ενώ τη μαμά μου τη λέγανε Ρόζα-Μαρία (και τη φώναζε και Ροζ-Μαρί ο μπαμπάς της, μη χέσω τον ζακυνθινό ευγενή), αποφασίσαμε να πούμε τη μικρή Ρόζα σκέτο για τον ίδιο λόγο.
xixixixix δηλαδη γλυκιά μου εισαι το μωρό της Ροζμαρι....affraid 

maria-lar έγραψε: Και εγώ έχω ραντεβού στις 6.
Τελεια Μαράκι...!!!σε δυομιση ωριτσες θα δεις το νινί σου Smile

Popisofia έγραψε:ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΗΜΕΡΑ???
Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΚΤΑΚΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΩΡΙΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΕΝΗ ΑΚΟΜΗ...
ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ... ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???
Ωχ βρε κοριτσάκι μου, περαστικά της!!!

Εβινάκι χρόνια πολλά πολλά και καλά!!! για το fb δικαιωμα σου βρε κοριτσάκι μου.τι αγχωνεσαι?? στειλτους ενα μηνυμα στην τελική "ευχαριστω πολυ για τις ευχες, απλά δεν θελω να κοινοποιώ την εγκυμοσυνη μου, γι αυτο αναγκαστικά εσβησα το μηνυμα σας...και πάλι ευχαριστω Smile "

Εγώ εχω μια πολυχρωμη διαθεση σημερα!!!! (φαινεται κιολας Razz ) ο αντρουλης μου εμεινε το πρωι και πηγαμε μαζι και τακτοποιησαμε όλες τις εκκρεμότητες και λογαριασμους, εφοριες κτλ (εκτος απο τα απαραιτητα εγγραφα για το μαιευτηριο που μου τα θυμισατε τωρα) και το απογευμα θα ερθει η κουμπαρα-νονά του Κων/νου με τη κορουλα της να πιουμε καφεδακι....
ΑΑΑΑ επισης σημερα τα ξημερωματα ξυπνησα απο την πρωτη μου κραμπα...ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? δε με ειχε ξαναπιασει ουτε μια φορα σε 2,5 εγκυμοσυνες...και παιρνω και μαγνησιο...απαπα σας πιανει συχνα εσας??

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evinaki μου μεγιά το μαλλάκι!
Να βγείτε, να ξεσκάσετε και να περάσετε τέλεια σήμερα εύχομαι!
Σιγά μωρέ που είσαι φουσκίτσα!
Μια χαρά είσαι με μια όμορφη κοιλίτσα!
Καλά σου λένε τα κορίτσια, ευχαριστήσου την τώρα, τώρα δεν είναι περίοδος να σκάμε για τα κιλά, έχουμε μετά τις γέννες καιρό να τα χάσουμε τα κιλάκια μας!
Και η μαμά μου σε εμένα 36 είχε βάλει και μετά τα έχασε όλα και χωρίς κόπο!
Την ταλαιπωρούσα εγώ και έπεφταν τα κιλά μόνα τους Laughing Laughing 

Julie μου και όλα τα κοριτσάκια σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!

Όσο για το μήνυμα όντως δεν έστειλα τίποτα αν και το είχα έτοιμο, αλλά δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί αυτή η ιστορία, το ξέρω ότι σας έχω πρήξει κ εσάς με αυτό το θέμα και ζητάω χίλια συγνώμη αλλά είμαι πολύ πιεσμένη και δεν αντέχω άλλο Sad Sad 

Ευάκι με το καλό!!!!!

Ποπάκι καλή ανάρρωση στην αδερφούλα σου!
Μη στεναχωριέσαι, αφού πήγαν όλα καλά αυτό μετράει!!!!

Μαράκι σε ζηλεύω κι εγώ κουτουλάω και θα ήθελα να κοιμηθώ λιγάκι....Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 850933 καλή σου ξεκούραση!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσείς χλαπακιάρεν και σας έχει ανοίξει η όρεξη, εγώ μάλλον ότι έφαγα έφαγα στις διακοπές.
Δεν έχω καθόλου όρεξη για φαΐ....
Με έχει πειράξει η ζέστη; Αφού είμαι με το αρκουδίσιο....
Λες να μου 'χει πέσει βαρΓιά η επιστροφή στην Αθήνα; Δε νομίζω....

Μία μπριζολίτσα χοιρινή λαιμό, που είναι και μικρή, και 1 ντομάτα με μισό αγγούρι σαλάτα και με το ζόρι τα έφαγα (άφησα ντομάτα και θα την πολτοποιήσω για να την έχω για σάλτσα για κανένα φαγάκι με ντοματούλα).
Τι έχω πάθει, ω ρε; Shocked 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δείτε μπεμπάκια να ξεκαρδίζονται! Laughing Laughing Laughing 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:
eva evaki έγραψε:HMEROMHNIA SOY DINOUN GRHGORA DEN MPORW NA PW..ALLA TA XARTIA MAS VGALANE THN PISTH VEVAIA GIA NA MAS DWSOYN HMEROMHNIA GRIGORA EIPAME OTI EINAI KAI EPIGON MHN TO AFHSEIS KAI ESY STO FLOU PIESETO LIGAKI! SE POIO DHMARXEIO THA PATE?EMEIS ARGYROYPOLHS ! MARAKI MOY Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 379767 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 379767 
Ελπίζω να το κάνουμε την επόμενη Τετάρτη!
Στο δημαρχείο Γλυφαδας. Ποιο φλου; Τρέχουμε τωρα λέμε! Α κι επειδη είμαστε μοντέρνοι το μπεμπε μας θα πάρει τα επίθετα και των 2! Ο μπαμπάς το ζήτησε, πως να αρνηθω; Laughing 
Πω τι πρόχω μπαμπάς! Πρόσεξε το όμως γιατί στην Ελλάδα ζούμε θα έχει θέματα με το διπλό επίθετο:-)



maraki_iraklio έγραψε:Μου φαίνεται θα ρίξω μια βόλτα από την coco mat τις επόμενες μέρες....

Πήρα τώρα τηλ για την δωρεά των βλαστοκυττάρων...σε 3 μέρες θα έχω το πακετάκι για την συλλογή τους...7 ευρώ μεταφορικά της κούριερ πληρώνω μόνο!Πάει και αυτό...
μόνο στην Αττικη μας τρέχουν ? Εγώ συμπλήρωσα τα εντυπα πηγα κ στη μαμη τα άλλα που πρέπει να τα συμπληρώσει εκείνη κ ο ντοκ κ μου λέει παρ τα όπως τα έφερες συμπληρώσε τα εσυ κ φερ τα για υπογραφή!Καθόλου σεβασμός στην έγκυο δλδ? :-P

ioazon έγραψε:Τι ωραίο να είναι η λαϊκή δίπλα από το σπίτι σου.
Αγοράζεις τα μισά, τα αφήνεις στην είσοδο της πολυκατοικίας (είναι οικογενειακή η πολυκατοικία, οι μόνοι ξένοι είμαστε εμείς και οι από κάτω μας, τα άλλα 5 διαμερίσματα είναι οικογένεια).
Αγοράζεις τα άλλα μισά. Μια χαρά.
ioazon έγραψε:
tsiritri έγραψε:Ναι ρε κορίτσι καλά σου λέει η Μαρία μη σηκώνεις βάρη!

Στην ανάγκη πάρε καροτσάκι για τη λαική.

Έχω ένα κεφάλι καζάνι .... Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 911307 
Καροτσάκι έχει η γιαγιά-sophia μόνο Razz Razz Razz 

να τα πάλι!!!!!!:-P

Δεν ψωνίζω πάρα πολλά καθότι ο μαγειρούλης τρώει στη δουλειά του συνήθως Wink 
Popisofia έγραψε:ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΗΜΕΡΑ???
Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΚΤΑΚΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΩΡΙΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΕΝΗ ΑΚΟΜΗ...
ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ... ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???
περαστικά κ γρήγορη ανάρρωση Πόπη.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
sophia έγραψε:Τζούλι αν είναι πότε να συναντηθούμε να παμε δύο μας εμείς κ οι άλλες μόνες τους!
45!!!πω πω τι λες τώρα?

Eτσι έτσι Σοφάκι...τις άλλες δεν τις παιζω... ακου 45 και 50 κιλά...πφφφφ


Τσιριτράκι πολυ ομορφη κοιλιτσα...φτου φτου
οσο για το μηνυμα, εγω φοβαμαι μη δωσεις εκταση στο ζητημα και σε συγχυσουν κι αλλο...κανε υπομονη αν μπορεις, σε λιγες μερες γεννας και δε θα τους βλεπεις για καποιο χρονικό διαστημα...θα ηρεμησεις!!!


ioazon έγραψε:Σήμερα έχω ραντεβού με το παιδί μου! Στις 8 το βράδυ!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968
Ιωαννάκι με το καλό να δεις τη Ροζούλα σήμερα...ζηλευωωωωωω

eva evaki έγραψε:! EGW EPITELOYS SHMERA OTI TELEIWSA ME TA XARTIA TOY GAMOU..THN DEYTERA PANTREYOMAI
εβακι με το καλο!!!αντε και για να μπαινουμε στο κλιμα: https://www.youtube.com/watch?v=D6dPe4atx6Q

maraki_iraklio έγραψε:29 εβδομάδων σήμερα!!!
Δεν μου λέτε στρωματάκι κούνιας που καταλήξατε?Εχω ακούσει τρελές τιμές!!!
με το καλό στις 40 μαρακιμου!!στρωμα εγω πηρα κοκολατεξ της mediastrom 100-120 το ειχα πάρει

evini7 έγραψε: Α κι επειδη είμαστε μοντέρνοι το μπεμπε μας θα πάρει τα επίθετα και των 2! Ο μπαμπάς το ζήτησε, πως να αρνηθω; Laughing 
αληθεια??? μου θυμιζει λίγο "απο την Ρωμη για τον Alpha ..θοδωρης Ανδρεάδης Συγγελάκης" χαχχαχχα κι εμεις στα πατροπαραδοτα μονοπάτια βαδίσαμε (του μπαμπά το επωνυμο) αν και το δικό μου επωνυμο θα σβησει με εμενα Sad

ioazon έγραψε:Επίσης, ενώ τη μαμά μου τη λέγανε Ρόζα-Μαρία (και τη φώναζε και Ροζ-Μαρί ο μπαμπάς της, μη χέσω τον ζακυνθινό ευγενή), αποφασίσαμε να πούμε τη μικρή Ρόζα σκέτο για τον ίδιο λόγο.
xixixixix δηλαδη γλυκιά μου εισαι το μωρό της Ροζμαρι....affraid 

maria-lar έγραψε: Και εγώ έχω ραντεβού στις 6.
Τελεια Μαράκι...!!!σε δυομιση ωριτσες θα δεις το νινί σου Smile

Popisofia έγραψε:ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΗΜΕΡΑ???
Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΚΤΑΚΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΩΡΙΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΕΝΗ ΑΚΟΜΗ...
ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ... ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???
Ωχ βρε κοριτσάκι μου, περαστικά της!!!

Εβινάκι χρόνια πολλά πολλά και καλά!!! για το fb δικαιωμα σου βρε κοριτσάκι μου.τι αγχωνεσαι?? στειλτους ενα μηνυμα στην τελική "ευχαριστω πολυ για τις ευχες, απλά δεν θελω να κοινοποιώ την εγκυμοσυνη μου, γι αυτο αναγκαστικά εσβησα το μηνυμα σας...και πάλι ευχαριστω Smile"

Εγώ εχω μια πολυχρωμη διαθεση σημερα!!!! (φαινεται κιολας Razz) ο αντρουλης μου εμεινε το πρωι και πηγαμε μαζι και τακτοποιησαμε όλες τις εκκρεμότητες και λογαριασμους, εφοριες κτλ (εκτος απο τα απαραιτητα εγγραφα για το μαιευτηριο που μου τα θυμισατε τωρα) και το απογευμα θα ερθει η κουμπαρα-νονά του Κων/νου με τη κορουλα της να πιουμε καφεδακι....
ΑΑΑΑ επισης σημερα τα ξημερωματα ξυπνησα απο την πρωτη μου κραμπα...ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? δε με ειχε ξαναπιασει ουτε μια φορα σε 2,5 εγκυμοσυνες...και παιρνω και μαγνησιο...απαπα σας πιανει συχνα εσας??
ΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΤΖΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΘ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΒΑΣΙΚΑ..ΣΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΩ...ΝΑ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΥΦΕΤΑ...Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 587529 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 604962 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 604962 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 604962 ΠΟΠΑΚΙ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΘ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΝΑ ΝΑΙ! ΞΑΝΑΠΑΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 417472 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΓΚΡΑΦΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΣΥΝΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ?ΑΧΓΟΘΗΚΑ....Rolling Eyes ΠΟΤΕ ΓΙΝΟΝΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΑΣ ΕΜΕΝΑ ΓΤ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕΝΑΣ??

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Evinaki μου μεγιά το μαλλάκι!
Να βγείτε, να ξεσκάσετε και να περάσετε τέλεια σήμερα εύχομαι!
Σιγά μωρέ που είσαι φουσκίτσα!
Μια χαρά είσαι με μια όμορφη κοιλίτσα!
Καλά σου λένε τα κορίτσια, ευχαριστήσου την τώρα, τώρα δεν είναι περίοδος να σκάμε για τα κιλά, έχουμε μετά τις γέννες καιρό να τα χάσουμε τα κιλάκια μας!
Και η μαμά μου σε εμένα 36 είχε βάλει και μετά τα έχασε όλα και χωρίς κόπο!
Την ταλαιπωρούσα εγώ και έπεφταν τα κιλά μόνα τους Laughing Laughing 

Julie μου και όλα τα κοριτσάκια σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!

Όσο για το μήνυμα όντως δεν έστειλα τίποτα αν και το είχα έτοιμο, αλλά δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί αυτή η ιστορία, το ξέρω ότι σας έχω πρήξει κ εσάς με αυτό το θέμα και ζητάω χίλια συγνώμη αλλά είμαι πολύ πιεσμένη και δεν αντέχω άλλο Sad Sad 

Ευάκι με το καλό!!!!!

Ποπάκι καλή ανάρρωση στην αδερφούλα σου!
Μη στεναχωριέσαι, αφού πήγαν όλα καλά αυτό μετράει!!!!

Μαράκι σε ζηλεύω κι εγώ κουτουλάω και θα ήθελα να κοιμηθώ λιγάκι....Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 850933 καλή σου ξεκούραση!
Εγώ επιμένω. Έχω βρεθεί πολλές φορές σε παρόμοια θεση. Στην προηγούμενη δουλεια, ξεκίνησα απο υπάλληλος, μετα έγινα προϊσταμένη και κατέληξα τα τελευταία χρονια διευθύντρια τμήματος. Δεν μετάνιωσα ποτε για τα e-mails που έστειλα στον γενικό διευθυντη, παρακάμπτοντας τους ενδιάμεσα ανώτερους μου. Μιλά του, πες πως νιώθεις και τι σε ενοχλεί. Για να το έχεις έτοιμο κατι σημαίνει κορίτσι μου.
Κι ας αφήσουμε τους ωχαδερφισμους τύπου άστο τωρα τι να λέμε κτλ κτλ
Περνάμε το 1/3 της ζωής μας στη δουλεια μας! Στα γράφω με κάθε φιλική διάθεση κι επειδη ξέρω οτι θα δουλεύεις και στο σπίτι με το μωρο.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έφτιαξα κολοκυθόπιτα light και χαλβά γιαουρτιού (των Weight Watchers οι συνταγές) και θα έρθει ο μαγειρούλης και θα του 'χω light λιχουδιές γιατί θέλει να χάσει και τα 3 κιλά που έβαλε στις διακοπές! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 564595 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 564595 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 564595 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:
Εγώ επιμένω. Έχω βρεθεί πολλές φορές σε παρόμοια θεση. Στην προηγούμενη δουλεια, ξεκίνησα απο υπάλληλος, μετα έγινα προϊσταμένη και κατέληξα τα τελευταία χρονια διευθύντρια τμήματος. Δεν μετάνιωσα ποτε για τα e-mails που έστειλα στον γενικό διευθυντη, παρακάμπτοντας τους ενδιάμεσα ανώτερους μου. Μιλά του, πες πως νιώθεις και τι σε ενοχλεί. Για να το έχεις έτοιμο κατι σημαίνει κορίτσι μου.
Κι ας αφήσουμε τους ωχαδερφισμους τύπου άστο τωρα τι να λέμε κτλ κτλ
Περνάμε το 1/3 της ζωής μας στη δουλεια μας! Στα γράφω με κάθε φιλική διάθεση κι επειδη ξέρω οτι θα δουλεύεις και στο σπίτι με το μωρο.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και να ξέρεις ότι μου είναι πολύ σημαντική η γνώμη σου! Το ξέρω ότι μου το λες με φιλική διάθεση παιδί μου, είναι δυνατόν να παρεξηγήσω? Πολύ καλά κάνεις και μου τα λες!
Το πρόβλημα μου είναι ότι boss τα έχει κάνει τάτσι μήτση κότση με δυό τύπισσες από εδώ μέσα για άγνωστη αιτία.
Η μία είναι 45άρα που φοράει τα ρούχα της 15χρονης κόρης της και έρχεται κάθε μέρα με τα πάντα έξω, κοιλιές, εσώρουχα, σουτιέν, όλα φάτσα παρτίδα, και η οποία παίζει το ρόλο του ρουφιάνου από ότι έχω καταλάβει, η οποία φυσικά τα δικά της και της φίλης της κοιτάει να τα καλύπτει...και για να έρθουμε στη φίλη της...η οποία είναι κατά 10 χρόνια περίπου μικρότερη, και με αυτήν τάτση μήτση κότση ο boss η οποία είναι ένα χρόνο στο γραφείο και γ... και δέρνει!
Πρέπει να δείτε μόνο πως μιλάει στο boss!!!!
Είμαι σίγουρη πως η γυναίκα του δεν παίζει να του έχει μιλήσει ποτέ έτσι!
Κ ο άλλος δεν αντιδράει!!!!
Μη φανταστείτε ότι μιλάμε για τίποτα αστέρια και ξουράφια...ή ότι έχουν τίποτα σημαντικές η δουλειές, η μια κάνει κυρίως τις εξωτερικές δουλειές για να καταλάβετε και κάθε τρεις και λίγο με πρήζουν στις ερωτήσεις!
Για να μπορέσω λοιπόν να πω κάτι, θα πρέπει να αναφερθώ στις συγκεκριμένες πολύ γιατί είναι μεγάλο μέρος των προβλημάτων που δημιουργούνται και δεν ξέρω κατά πόσο θα βγει υπέρ μου τελικά όταν ο άλλος για άγνωστο λόγο τα έχει καλά μαζί τους!
Όλη την ώρα έχουν την καραμέλα στο στόμα, δεν προλαβαίνω δεν προλαβαίνω...και εμείς που δεν μιλάμε τραβάμε όλο το λούκι!
Απλά κάθονται πάρα πολλές ώρες στο γραφείο (η πρώτη ειδικά που έχει ΤΑ θέματα με το σπίτι της και δε θέλει να πηγαίνει) και παφ πουφ κάθε τρεις και λίγο στο μπαλκόνι για τσιγαράκι και ααα να πιούμε και κανένα ουισκάκι το βραδάκι και από δουλειά?
Δηλαδη πραγματικά απορώ τι κάθεται και κάνει!!!
Αλλά έχει τη δικιολογία ότι κάθεται πολλές ώρες και ο άλλος ο χαιβάνος αντί να δει ποιός βγάζει και τι δουλειά προφανώς κοιτάει το πόσο κάθονται....
Εκεί είναι που ζορίζομαι...

ΧΙΛΙΑ συγνώμη για το σεντόνι!!!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου άλλαξε το ραντεβού η γιατρός και πάω στις 7!!!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 12 654316 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΣΗΜΕΡΑ???
Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΕΚΤΑΚΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΩΡΙΛΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΒΓΗΚΕ Κ ΕΙΝΑΙ ΝΑΡΚΩΜΕΝΗ ΑΚΟΜΗ...
ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ... ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΤΙ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???
Περαστικά Ποπακι στην αδερφουλα σου?
Α ρε Τσιριτρι τι τραβας κ συ εκει μεσα.
Οι ζαργανες μεγαλώνουν με γοργούς ρυθμούς!η μικρη άλλαξε θερμοκοιτιδα πήγε δίπλα με την αδερφή της στη μέση παρακολούθηση κ μετα έρχονται τα κουνακια.η μεγαλη παίρνει ελάχιστα υγρα απο όρο σύντομα βλεπω να τον βγάζει.κ η μικρη μου ομως βάζει γρήγορα γραμμάρια σημερα ειναι 1580 κ η μεγαλη 1660.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 25 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις