Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
433 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 433 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 39]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουτε εγω τα πιστευω αλλα αυτα βλεπω και λεω τι γινετε?τελος παντων

ποπακι ηρεμησε κοριτσι μου και εγω ειχα δει μια μερα οτι γεννουσα στο σπιτι και δεν εβγαινε το μωρο χαχαχα απτη μια ειχε γελιο

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:
sophia έγραψε:Ποπη επισκληριδιο δεν έκανες από επιλογή?
ΟΧΙ ΕΔΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...
Α, γιατι θα ηταν μια λυση για σενα που παιδευτηκες τοσο πολυ με την προκληση!

Ακομη και απο θρησκευτικης αποψης να το παρουμε κοριτσια αυτα τα κουλα που λενε με το απλωμα ειναι δεισιδαιμονιες και απο μονες τους δεν κολλανε με την θρησκεια!

Ο σαραντισμος βοηθουσε τις γυναικες πριν πολυ χρονια..δεν πηγαιναν στα χωραφια και δεν εκαναν σκληρες δουλειες κτλ κτλ ....τωρα χαζα τυπου μην ερθει σπιτι γυναικα με περιοδο, να μην μπει ανθρωπος μετα τη δυση κτλ τα αφηνω ασχολιαστα!Δλδ εμενα ο Κωστας που σχολαει στις 01:00 να τον κοιμιζω στο πατακι???

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:
Popisofia έγραψε:
sophia έγραψε:Ποπη επισκληριδιο δεν έκανες από επιλογή?
ΟΧΙ ΕΔΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...
Α, γιατι θα ηταν μια λυση για σενα που παιδευτηκες τοσο πολυ με την προκληση!

Ακομη και απο θρησκευτικης αποψης να το παρουμε κοριτσια αυτα τα κουλα που λενε με το απλωμα ειναι δεισιδαιμονιες και απο μονες τους δεν κολλανε με την θρησκεια!

Ο σαραντισμος βοηθουσε τις γυναικες πριν πολυ χρονια..δεν πηγαιναν στα χωραφια και δεν εκαναν σκληρες δουλειες κτλ κτλ ....τωρα χαζα τυπου μην ερθει σπιτι γυναικα με περιοδο, να μην μπει ανθρωπος μετα τη δυση κτλ τα αφηνω ασχολιαστα!Δλδ εμενα ο Κωστας που σχολαει στις 01:00 να τον κοιμιζω στο πατακι???
Ναι, σαν το κουτάβι που ήθελε να σου πάρει Razz Razz 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:
Popisofia έγραψε:
sophia έγραψε:Ποπη επισκληριδιο δεν έκανες από επιλογή?
ΟΧΙ ΕΔΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...
Α, γιατι θα ηταν μια λυση για σενα που παιδευτηκες τοσο πολυ με την προκληση!

Ακομη και απο θρησκευτικης αποψης να το παρουμε κοριτσια αυτα τα κουλα που λενε με το απλωμα ειναι δεισιδαιμονιες και απο μονες τους δεν κολλανε με την θρησκεια!

Ο σαραντισμος βοηθουσε τις γυναικες πριν πολυ χρονια..δεν πηγαιναν στα χωραφια και δεν εκαναν σκληρες δουλειες κτλ κτλ ....τωρα χαζα τυπου μην ερθει σπιτι γυναικα με περιοδο, να μην μπει ανθρωπος μετα τη δυση κτλ τα αφηνω ασχολιαστα!Δλδ εμενα ο Κωστας που σχολαει στις 01:00 να τον κοιμιζω στο πατακι???
Ναι, σαν το κουτάβι που ήθελε να σου πάρει Razz Razz 
Ε μα....

Σας αφηνω παμε ζαχαροπλαστειο (λεω φετος να τα παρω ετοιμα πρωτη χρονια) και μετα για δωρακι Smile))

Μακια flower flower flower 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποπακι το οτι έχεις συσπασουλες σε αυτη τη φάση νομίζω ειναι καλο!
Παραμυθένια εμενα το στήθος μου μεγάλωσε κ το σουτιέν θηλασμου με ενοχλει ευτυχως δεν πήρα δυο.
Το καλύτερο ειναι να πάρεις ενα τωρα που θα το φορεσιές στο μαιευτήριο που δεν θα χει πρηστει ακομα το στήθος κ να πάρεις αλλο μετα τη γέννα,αλλα δεν ξέρω κατα ποσο ειναι εφικτό να βγεις μετα τη γέννα.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Ποπακι το οτι έχεις συσπασουλες σε αυτη τη φάση νομίζω ειναι καλο!
Παραμυθένια εμενα το στήθος μου μεγάλωσε κ το σουτιέν θηλασμου με ενοχλει ευτυχως δεν πήρα δυο.
Το καλύτερο ειναι να πάρεις ενα τωρα που θα το φορεσιές στο μαιευτήριο που δεν θα χει πρηστει ακομα το στήθος κ να πάρεις αλλο μετα τη γέννα,αλλα δεν ξέρω κατα ποσο ειναι εφικτό να βγεις μετα τη γέννα.
Λες ε; Τώρα πήρα το 75d, το 80 ήταν αρκετά μεγάλο, ζάρωνε το ύφασμα. Μωρέ πώς θα βγω έξω μετά με το νεογέννητο; Αυτό δεν ξέρω... Αν πάρω άλλο ένα αλλά μεγαλύτερο φοβάμαι πως αν δε μεγαλώσει το στήθος δε θα μου κάνει...
Ρε προβλήματα που έχει ο κόζμος!Razz

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Ποπακι το οτι έχεις συσπασουλες σε αυτη τη φάση νομίζω ειναι καλο!
Παραμυθένια εμενα το στήθος μου μεγάλωσε κ το σουτιέν θηλασμου με ενοχλει ευτυχως δεν πήρα δυο.
Το καλύτερο ειναι να πάρεις ενα τωρα που θα το φορεσιές στο μαιευτήριο που δεν θα χει πρηστει ακομα το στήθος κ να πάρεις αλλο μετα τη γέννα,αλλα δεν ξέρω κατα ποσο ειναι εφικτό να βγεις μετα τη γέννα.
Λες ε; Τώρα πήρα το 75d, το 80 ήταν αρκετά μεγάλο, ζάρωνε το ύφασμα. Μωρέ πώς θα βγω έξω μετά με το νεογέννητο; Αυτό δεν ξέρω... Αν πάρω άλλο ένα αλλά μεγαλύτερο φοβάμαι πως αν δε μεγαλώσει το στήθος δε θα μου κάνει...
Ρε προβλήματα που έχει ο κόζμος!Razz
Αστα,κι εγω ολο με τα βυζι@ μου ασχολούμαι,τίποτα δεν με βολεύει.

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ποπακι μου το κουτι της Πανδωρας ονειρευτηκες??καλα τα ονειρα μας στην εγκυμοσυνη ειναι ο,τι να ναι πραγματικά....οι ορμονες, το αγχος...
παντως το χω και γω πολυ αυτο με τα ονειρα..τελικα μοιαζουμε πολυ εμεις οι δυο!!χαχαχαχα

Paramythenia έγραψε:
Αν κάποια ξέρει site να παραγγείλω σκουφάκι για νεογέννητο ας το σφυρίξει παρακαλώ!Wink
Paramythenia έγραψε:
Κουλό! Εδώ και 2 ημέρες η ζυγαριά με έδειχνε 56 μισό. Χάρηκε ο Παραμυθένιος που πήρα λιγάκι. Σήμερα ανεβαίνω 55 μισό. Τι στο καλό;;; Shocked

Καμία για το σουτιέν που ρώτησα;;;
μετα τη δηλωση οτι ΕΧΑΣΕΣ και κιλοΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 26 606100  περιμενεις πραγματικά να σου απαντησω σε καποια απο τις δυο ερωτησεις σου??????? Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 11 - Σελίδα 26 966307 
κυρια καθηγητρια εχεις ωριαια αποβολή!!!! Razz

asteraki1989 έγραψε:κοριτσια ενα θα σας πω και οτι καταλαβετε,η κοπελα που μενουμε στην ιδια πολυκατοικια εβγαλε ασαραντιστο το μωρο βολτα  και προσεξτε τωρα,χωριζει η αδερφη της που ειναι εγκυος εξι μηνων,χωριζει ο κουνιαδος της και σπαει ο αδερφος της το ποδι του και ολα αυτα μεσα σε λιγες μερες ειναι δυνατον μετα να μην τα πιστευεις?εγω προσωπικα τρομαξα με οσα παθανε
ενταξει, πιστευω στο ματι, πιστευω και στα ονειρα...αλλα αυτο δεν θελω να το πιστεψω..!!!τι φταιει η κοπελα για τα κακα που επεσαν στους γυρω της??

ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:
Popisofia έγραψε:
sophia έγραψε:Ποπη επισκληριδιο δεν έκανες από επιλογή?
ΟΧΙ ΕΔΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...
Α, γιατι θα ηταν μια λυση για σενα που παιδευτηκες τοσο πολυ με την προκληση!

Ακομη και απο θρησκευτικης αποψης να το παρουμε κοριτσια αυτα τα κουλα που λενε με το απλωμα ειναι δεισιδαιμονιες και απο μονες τους δεν κολλανε με την θρησκεια!

Ο σαραντισμος βοηθουσε τις γυναικες πριν πολυ χρονια..δεν πηγαιναν στα χωραφια και δεν εκαναν σκληρες δουλειες κτλ κτλ ....τωρα χαζα τυπου μην ερθει σπιτι γυναικα με περιοδο, να μην μπει ανθρωπος μετα τη δυση κτλ τα αφηνω ασχολιαστα!Δλδ εμενα ο Κωστας που σχολαει στις 01:00 να τον κοιμιζω στο πατακι???
Ναι, σαν το κουτάβι που ήθελε να σου πάρει Razz Razz 
χαχαχαχαχα εισαι ΤΡΕΛΗΗΗΗΗ!!!
Επισης, και εδω στο νοσοκομειο δε κανουν επισκληριδιο...ραχιαια κανουν..

Σοφακι μου να χαιρεσαι τη μικρουλα σου!!!...η μαλλον τη "μεγάλη" σου Razz χαχαχαχα να ναι παντα καλοτυχη και υγιης!!!

εμενα ο μικρος σημερα ξυπνησε με τρέλα....ετοιμος για ζημιές...!!!
α!θα βαλω φωτο απο τις τσαντες για τ απλυτα

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι απο μας!

Παραμυθένια εγω πήρα δυο σουτιέν, τα οποία τωρα μου κάνουν άνετα και πιστεύω με το στήθος που θα πρηστει θα μου κάνουν ιδανικά.
Η πωλητρια μου είπε πως το στήθος μετα τον τοκετο μεγαλώνει κι αλλο λίγο οπότε μην τα πάρεις οριακά. Πήρα ένα απο H&M κι ένα triumph. Χρειάζεται και τρίτο λέτε;

Σοφακι να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!! Τυχερό και γερό να ειναι πάντα!

Ποπη τι όνειρα ειναι αυτα;;;; Αχ άγχος που έχεις! Λογικο βέβαια....

Ιωάννα πάλι βολταρεν;;; Τυχερή! Έχει πολυ ζέστη έξω πρόσεχε, ναι;
Την καλημέρα και τα φιλία μου στις υπόλοιπες!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
paramythenia,
σημείωσε το μέγεθος και στέλνεις κάποιον άλλο να στο πάρει αν χρειάζεται. Κράτα το τηλ του μαγαζιού να συνεννοηθείς μαζί τους και αν είναι να στείλεις κάποιον, απλά να πρέπει να πάει να το παραλάβει, να πληρώσει και να φύγει. Wink 

Ιδού ο σοβαρός μας υπνόσακος! (επιμένω στα unisex ειδικά για τόσο μωρά γιατί αν το 2ο μου κάτσει αγόρι δεν θέλω να ξανα-αγοράζω πράγματα που θα χρησιμοποιηθούν για 3-4 μήνες maximum
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ειπα οτι φταιει η κοπελα απλα μεσα σε μια εβδομαδα αφου βγηκε εγιναν ολα αυτα γιαυτο απορρησα,η μαμα μου οταν ειχε γεννησει τον αδερφο μου,πηγε ο πατερας μου για ψαρεμα και γυρισε τη νυχτα και πριν ερθει επαθε τρελο πραγμα μεσα στο σπιτι γιαυτο και πιστευω πως υπαρχουν και γινονται,ο καθενας εχει τη γνωμη του γιαυτα τα θεματα

ασχετο ξεφλουδιζετε καθολου?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, asteraki, ξεφλουδίζει το στήθος μου: η θηλαία άλως (το σκούρο γύρω από τη ρόγα, δηλαδή) και η ρόγα... Είναι φυσιολογικό έχω διαβάσει....

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα πολυ γλυκουλης!!!!! Καλοφορετος!
Κι εγω προσπαθώ όσο γίνεται για ουδέτερα χρώματα αλλα βλέπω κατι τελειές αποχρώσεις του ροζ κ λιωνω!

Αστερακι που ξεφλουδιζεις; Εγω δεν έχω τίποτα στο δέρμα μου.

Μαρακι κρητικό πολυχρόνος ο αντρουλης σου!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Ιωάννα πολυ γλυκουλης!!!!! Καλοφορετος!
Κι εγω προσπαθώ όσο γίνεται για ουδέτερα χρώματα αλλα βλέπω κατι τελειές αποχρώσεις του ροζ κ λιωνω!

Αστερακι που ξεφλουδιζεις; Εγω δεν έχω τίποτα στο δέρμα μου.

Μαρακι κρητικό πολυχρόνος ο αντρουλης σου!!!
Θα πάρω και ροζ, μωρέ και κοριτσίστικα αλλά θα προσπαθήσω να μοιράσω τις αγορές μου.
(Καλά, αν το δεύτερο είναι κορίτσι, θα ξεσαλλώωωωωωωωωωωω)

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
της μπεμπας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us
και του Κων/νου...(εννοειται γεματος ο σακος)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουακ!
Βρουμ! Βρουουουουμ! Very Happy 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:της μπεμπας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us
και του Κων/νου...(εννοειται γεματος ο σακος)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us
Πολύ όμορφα! Κι ωραία ιδέα! Αν έχεις κάποιον να στα ραψει βέβαια!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σχεδον σε ολο το σωμα λες κ αλλαζω δερμα,μου ειπαν μαλλον ειχα πρηστει και επειδη ξεπρηστηκα εγινε ολο αυτο,βαζω καθε μερα κρεμες

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asteraki1989 έγραψε:σχεδον σε ολο το σωμα λες κ αλλαζω δερμα,μου ειπαν μαλλον ειχα πρηστει και επειδη ξεπρηστηκα εγινε ολο αυτο,βαζω καθε μερα κρεμες
Αυτό δεν το 'χω ξανακούσει!
Μήπως να κάνεις ένα τηλεφωνάκι στο γιατρό σου;

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Κ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ... ΠΩ ΠΩ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ...
ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ (ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ) Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΟΠΟΥ ΜΕΣΑ ΕΙΧΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΓΕΝΝΑΣ ΜΟΥ...
ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΞΥΠΝΗΣΑ...
ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΝ ΟΝΕΙΡΕΥΤΙΚΑ Η ΠΟΝΕΣΑ ΣΤ ΑΛΗΘΕΙΑ...
Πω πω τρελό χορό οι ορμόνες Πόπη, βαθιές ανάσες κ που θα πάει θα γεννήσεις κ μετά δεν θα κοιμάσαι σχεδόν καθόλου κ δεν θα βλέπεις όνειρα εε???

sophia έγραψε:Καλημέρα καλημέρα! Σήμερα γιορτάζει το παιδάκι μου, η νεραιδουλα μου, η σκατουλιτσα μου! Να την χαιρομαστε :-):-):-):-):-):-):-)

Ωραίο το καλαθακι Ιωάννα , να δω που θα βάλω κ 3 καλάθι εγώ! Πήρες τπτ αλλο από το ικεα ?

Ποπακι πλησιάζει ο καιρός! Σήμερα έβλεπα κ εγώ κάτι κούλα ....άλλα δε τα θυμάμαι!

Στα σλινκ μπορείτε να διαλέξετε οποία φωτό θέλετε να σας βάλουν επανω,  από εκεί που το πήρα εγώ τουλάχιστον το κάνουν.
Σοφάκι να τη χαίρεσαι, να είναι πάντα τυχερή κ να σφύζει απο ζωή!!!

Paramythenia έγραψε:
ioazon έγραψε:Για το σλινγκ, σκέψου πως στην αρχή θα θέλει συνέχεια αγκαλιά, θα σου "κρεμάσουν" τα χέρια. Μπορεί στο τάισμα να μην βολεύει χειμωνιάτικο αλλά για να κάνεις 2-3 δουλείτσες στο σπίτι, το βάζεις το μωρό μέσα για να αισθάνεται τη μαμά και να είναι ήσυχο και κάνεις τις δουλείτσες σου σαν άνθρωπος Wink 
Γι' αυτό ναι, είναι ιδανικό!

Αν κάποια ξέρει site να παραγγείλω σκουφάκι για νεογέννητο ας το σφυρίξει παρακαλώ!Wink
Παραμυθένια ξεκίνα να τρώς!!!
Δες εδώ για να πάρεις ιδέες:
http://sweetlovecreates.bigcartel.com/



ioazon έγραψε:
sophia έγραψε:
Popisofia έγραψε:
sophia έγραψε:Ποπη επισκληριδιο δεν έκανες από επιλογή?
ΟΧΙ ΕΔΩ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...
Α, γιατι θα ηταν μια λυση για σενα που παιδευτηκες τοσο πολυ με την προκληση!

Ακομη και απο θρησκευτικης αποψης να το παρουμε κοριτσια αυτα τα κουλα που λενε με το απλωμα ειναι δεισιδαιμονιες και απο μονες τους δεν κολλανε με την θρησκεια!

Ο σαραντισμος βοηθουσε τις γυναικες πριν πολυ χρονια..δεν πηγαιναν στα χωραφια και δεν εκαναν σκληρες δουλειες κτλ κτλ ....τωρα χαζα τυπου μην ερθει σπιτι γυναικα με περιοδο, να μην μπει ανθρωπος μετα τη δυση κτλ τα αφηνω ασχολιαστα!Δλδ εμενα ο Κωστας που σχολαει στις 01:00 να τον κοιμιζω στο πατακι???
Ναι, σαν το κουτάβι που ήθελε να σου πάρει Razz Razz 
Ιωάννα δεν παίζεσαι χαχαχα, έχω τσακίσει τη μπέμπα στο πάνω κάτω απο το γέλιο..!!!

Julie85 έγραψε:της μπεμπας
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us
και του Κων/νου...(εννοειται γεματος ο σακος)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Uploaded with ImageShack.us
 
Julie ειναι φοβερά κ τα δύο!!!


Καλήμέρα είπα???    Καλημέραααα!!!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κααααααααααααλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Αφού τσακώθηκα με μια παράξενη - βλαμμένη πελάτισσα τηλεφωνικά (στο τέλος όπως το πάω θα διώξω όλους τους πελάτες του γραφείου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ) ήρθα και ίσιωσα! 

Ιωάννα μου αρέσουν πολύ οι υπνόσακοι που έχει το ικέα και πάνω από όλα η τιμή τους!
Θα πάρω κ εγώ!
Και σεντονάκια, παπλωματωθήκες κλπ είχα δει ωραία.

Ρε κορίτσια μαγειρεύουν από κάτω μάλλον και η μυρωδιά μου κάνει για κοτόπουλο κοκκινιστό με κριθαράκι στο φούρνο και έχω λιώσει!!!!

Ποπάκι νομίζω όσο περνάνε οι μέρες όλο και πιο πολλά τέτοια όνειρα θα βλέπεις. Λογικό δεν είναι? Βγαίνει το άγχος σου ... όλα καλά θα πάνε!!! 

Σοφάκι να τη χαίρεσαι την κορούλα σου!!!
Πολύχρονη και ευτυχισμένη να είναι!!!

Μαράκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!

Χτες το βράδυ έψαχνα για χρώματα για το δωμάτιο της μπέμπας...στην αρχή έλεγα ότι μου αρέσουν πράσινο, λιλά κλπ αλλά βλέποντας φωτογραφίες συνειδητοποιώ ότι αυτό που μου αρέσει πολύ είναι κάτι σαν σκούρο μπεζ, με λευκά επιπλάκια....φοβάμαι όμως μη σκοτεινιάσει πολύ το δωμάτιο...πχ όπως αυτό https://www.google.gr/search?q=%CE%B2%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1+%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7lsgUqmCEK6P4gTqqoDoAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1152&bih=749#facrc=_&imgdii=_&imgrc=2E8HleD6RIJ6oM%3A%3BUjppOclRl_BkoM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.otherside.gr%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F01%252Fvrefika-dwmatia-14.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.otherside.gr%252F2013%252F01%252Fvrefika-dwmatia%252F%3B605%3B433 

ή αυτό https://www.google.gr/search?q=%CE%B2%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1+%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7lsgUqmCEK6P4gTqqoDoAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1152&bih=749#facrc=_&imgdii=O9Xem7yPzMGUAM%3A%3B5ExXh8z_24OltM%3BO9Xem7yPzMGUAM%3A&imgrc=O9Xem7yPzMGUAM%3A%3BAFCcrO-eI3xRHM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.otherside.gr%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F01%252Fvrefika-dwmatia-03.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fgarefiaridaias.blogspot.com%252F2013%252F01%252F9_27.html%3B605%3B403 

ή σε αυτό ο τοίχος που είναι ο μίκυ https://www.google.gr/search?q=%CE%B2%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1+%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7lsgUqmCEK6P4gTqqoDoAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1152&bih=749#facrc=_&imgdii=_&imgrc=t8nmtnyqa4NHVM%3A%3BanMsjKtlqP5EZM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.vrefika-domatia.gr%252Fimages%252FGallery%252FEpipla%252FDomatia%252Floft.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.vrefika-domatia.gr%252Findex.php%253Foption%253Dcom_content%2526view%253Darticle%2526id%253D723%253A--loft%2526catid%253D72%253A2012-07-30-06-50-23%2526Itemid%253D240%3B600%3B415.

Αλλιώς μετά ίσως κάτι σε κιτρινωπό...δε ξέρω...μπερδεύτηκα! 

Ααααααααααα και επίσης στρογγύλεψα!!!!
Έκλεισα τις 30 εβδομάδες σήμερα!!!
Αλλά αυτό το παλιοτίκεράκι δε μου αλλάζει τα λαχανικά!!! Είναι τρίτη βδομάδα που μας λέει κολοκύθες!!! Rolling Eyes Laughing

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μικρή μου κολοκύθα tsiritri,
μου αρέσει το 2ο σε χρωματάκια.

Όπως το σκέφτομαι εγώ, το δωμάτιο θα γίνει τρελάδικο από όλα τα χρωματιστά πραγματάκια που θα 'χει μέσα, οπότε δεν πειράζει αν η "βάση" είναι ουδέτερη.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα το iPad και στα 3 link που έβαλες βγάζει τις ίδιες φωτογραφιες, πολλές μαζεμενες....θα τις δώ αργότερα απο το PC και θα σου πω τη γνώμη μου!

ifi

ifi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsiritri έγραψε:Κααααααααααααλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Αφού τσακώθηκα με μια παράξενη - βλαμμένη πελάτισσα τηλεφωνικά (στο τέλος όπως το πάω θα διώξω όλους τους πελάτες του γραφείου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ) ήρθα και ίσιωσα! 

Ιωάννα μου αρέσουν πολύ οι υπνόσακοι που έχει το ικέα και πάνω από όλα η τιμή τους!
Θα πάρω κ εγώ!
Και σεντονάκια, παπλωματωθήκες κλπ είχα δει ωραία.

Ρε κορίτσια μαγειρεύουν από κάτω μάλλον και η μυρωδιά μου κάνει για κοτόπουλο κοκκινιστό με κριθαράκι στο φούρνο και έχω λιώσει!!!!

Ποπάκι νομίζω όσο περνάνε οι μέρες όλο και πιο πολλά τέτοια όνειρα θα βλέπεις. Λογικό δεν είναι? Βγαίνει το άγχος σου ... όλα καλά θα πάνε!!! 

Σοφάκι να τη χαίρεσαι την κορούλα σου!!!
Πολύχρονη και ευτυχισμένη να είναι!!!

Μαράκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!

Χτες το βράδυ έψαχνα για χρώματα για το δωμάτιο της μπέμπας...στην αρχή έλεγα ότι μου αρέσουν πράσινο, λιλά κλπ αλλά βλέποντας φωτογραφίες συνειδητοποιώ ότι αυτό που μου αρέσει πολύ είναι κάτι σαν σκούρο μπεζ, με λευκά επιπλάκια....φοβάμαι όμως μη σκοτεινιάσει πολύ το δωμάτιο...πχ όπως αυτό https://www.google.gr/search?q=%CE%B2%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1+%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7lsgUqmCEK6P4gTqqoDoAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1152&bih=749#facrc=_&imgdii=_&imgrc=2E8HleD6RIJ6oM%3A%3BUjppOclRl_BkoM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.otherside.gr%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F01%252Fvrefika-dwmatia-14.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.otherside.gr%252F2013%252F01%252Fvrefika-dwmatia%252F%3B605%3B433 

ή αυτό https://www.google.gr/search?q=%CE%B2%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1+%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7lsgUqmCEK6P4gTqqoDoAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1152&bih=749#facrc=_&imgdii=O9Xem7yPzMGUAM%3A%3B5ExXh8z_24OltM%3BO9Xem7yPzMGUAM%3A&imgrc=O9Xem7yPzMGUAM%3A%3BAFCcrO-eI3xRHM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.otherside.gr%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F01%252Fvrefika-dwmatia-03.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fgarefiaridaias.blogspot.com%252F2013%252F01%252F9_27.html%3B605%3B403 

ή σε αυτό ο τοίχος που είναι ο μίκυ https://www.google.gr/search?q=%CE%B2%CF%81%CE%B5%CF%86%CE%B9%CE%BA%CE%B1+%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%AC%CF%84%CE%B9%CE%B1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=7lsgUqmCEK6P4gTqqoDoAg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1152&bih=749#facrc=_&imgdii=_&imgrc=t8nmtnyqa4NHVM%3A%3BanMsjKtlqP5EZM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.vrefika-domatia.gr%252Fimages%252FGallery%252FEpipla%252FDomatia%252Floft.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.vrefika-domatia.gr%252Findex.php%253Foption%253Dcom_content%2526view%253Darticle%2526id%253D723%253A--loft%2526catid%253D72%253A2012-07-30-06-50-23%2526Itemid%253D240%3B600%3B415.

Αλλιώς μετά ίσως κάτι σε κιτρινωπό...δε ξέρω...μπερδεύτηκα! 

Ααααααααααα και επίσης στρογγύλεψα!!!!
Έκλεισα τις 30 εβδομάδες σήμερα!!!
Αλλά αυτό το παλιοτίκεράκι δε μου αλλάζει τα λαχανικά!!! Είναι τρίτη βδομάδα που μας λέει κολοκύθες!!! Rolling Eyes Laughing
Καλημέρα Tsiritraki, έχω να δηλώσω οτι είμαι το ίδιο συγχυσμένη με το tickeraki κ εμένα ακόμα κολοκύθα με έχει...
Αντε με το καλό να φτάσουμε κ τις 40!!!

Κ εγώ χρώματα κοιτούσα χθες το βράδυ, μου άρεσουν κ το 1ο κ το 2ο.
Εγώ ψιλοκατέληξα σε γκρί - ρόζ μάλλον.
Κάτι σε : https://www.google.gr/search?q=nursery+grey+pink&client=firefox-a&hs=eAM&rls=org.mozilla:el:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=TWAgUtHnGoPVtAbXmYGIDg&ved=0CC4QsAQ&biw=1366&bih=664#facrc=_&imgdii=_&imgrc=pP_5L9Ab89x_FM%3A%3BnDJ4Pps7JvdYwM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ontobaby.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2012%252F06%252Fpink-gray-nursery-1.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ontobaby.com%252F2012%252F06%252Fpretty-pink-white-and-gray-nursery%252F%3B548%3B365

ή

https://www.google.gr/search?q=nursery+grey+pink&client=firefox-a&hs=eAM&rls=org.mozilla:el:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=TWAgUtHnGoPVtAbXmYGIDg&ved=0CC4QsAQ&biw=1366&bih=664#facrc=_&imgdii=_&imgrc=gMNR-urHYrVYSM%3A%3BVpJk1aHdK0G52M%3Bhttp%253A%252F%252Fbloombety.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F02%252FNursery-Ideas-for-Girls-With-Grey-Cabinet.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fbloombety.com%252Fnursery-ideas-for-girls-and-how-to-choose-the-best-room-theme%252Fnursery-ideas-for-girls-with-grey-cabinet%252F%3B800%3B600.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις