Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
152 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 152 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι να νιωσει εγκαταλειψη efthimia? Δεν το πας το παιδι στην Προνοια ,στο σχολειο θα παει Smile 
Μην σκεφτεσαι ετσι και δημιουργεις τυψεις στον εαυτο σου.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα
Καλη βδομαδα
Καλα κρασα
Καλα μυαλα


Καλα ξεκινησε η βδομαδα μου σημερα.... Rolling Eyes 

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευθυμια, ολα καλα θα πανε, να μην ανησυχεις καθολου. εσυ απλα θα τους εχεις απο κοντα, δασκαλους, φιλους κτλ.

efthimia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
..εγκαταλειψη
γιατι κοντευει τα 3 και μεγαλωνει με τη μαμα και τον μπαμπα..αυτοκολλητοι απο την αρχη!δεν εχει μεινει ποτε μονος του με καποιον αλλο,συγγενη ή φιλο
ειναι ισως απο τα λιγα παιδακια που σ αυτη την ηλικια δεν παιζει μονο του με αλλα παιδακια πουθενα,ουτε σε παιδοτοπους ουτε σε κουνιες.. θελει παντα απο διπλα τη μαμα ή τον μπαμπα για ασφαλεια
οποτε φανταστειτε να τον αφησω μονο του σ ενα ξενο μερος με ξενους ανθρωπους..

ευχαριστω για το ενδιαφερον

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι μεγαλωσαν και τα δικα μου. Ο γιος μου πηγε 4 στον παιδικο, η κορη κοντευε τα 3.
Χρειαζεται πια να ειναι και με αλλους ανθρωπους, να μαθουν να υπαρχουν σε ομαδα, να συμβιβαζονται, να κανουν φιλους χωρις να παρεμβαινουν οι γονεις σε ολες τους τις σχεσεις. Θα του κανει καλο, θα δεις.Smile 
Και εσυ απο κοντα με την δασκαλα του για να συνεργαζεστε, να εχετε κοινη γραμμη σπιτι-σχολειο.
Ευχομαι να πετυχεις συνεργασιμα ατομα, και αν δεν πετυχεις θα τα κανεις εσυ συνεργασιμα Cool 

Ενα παιδακι εχεις ε?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Ετσι μεγαλωσαν και τα δικα μου. Ο γιος μου πηγε 4 στον παιδικο, η κορη κοντευε τα 3.
Και ο δικος μου ο μεγαλος πηγε 4 ετων στον παιδικο, ο μικρος μαλλον κι αυτος του χρονου θα παει που θα ειναι 4μισι.
Ευθυμια ειναι σε καλη ηλικια, δεν ειναι πολυ μικρο, θα ειναι ευκολο να προσαρμοστει, θα το δεις. Καπου μπουχτιζουν κι αυτα ολο με εμας στο σπιτι, στα 3μισι θελουν να νοωσουν και πιο ελευθερα, οτι δεν ειναι προεκταση της μανας τους. Και όπως ειπε η Λιτσα, αν δεν πετυχεις σε συνεργασιμα ατομα, θα τα κανεις συνεργασιμα εσυ. Μη μασας!

Αν σας πω οτι ετσι που ειναι η μερα ψυχρη σημερα, πρωτον, τα ξημερωματα πηρα κουβερτουλα στον υπνο, και δευτερον τωρα θελω να φτιαξω ζεστο καφε?
Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? #35 - Σελίδα 5 438696 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? #35 - Σελίδα 5 438696 

efthimia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχ κοριτσια,σας ευχαριστω πολυ!
μακαρι να πανε τα πραγματα ετσι οπως τα λετε.. μακαρι! το θεμα γινετε δυσκολοτερο για μας -εμενα και τον πατερα του- γιατι ειναι τοσο καταπληκτικος,δεν μας δυσκολευει,ειναι μεσα στη χαρα,ξερει να δινει,να μοιραζετε..οποτε δεν εχω καποιον λογο να τον στειλω για να "φτιαξει" εκτος την κοινωνικοποιηση που ειναι οντως σημαντικη

οσο για τη συμβουλη του να μη μασαω και να εχω απο κοντα τη δασκαλα,εχω κανει την εξης σκεψη γενικοτερα και πειτε μου τη γνωμη σας

επειδη τετοιος ανθρωπος ειμαι,δεν ξερω αν ειναι σωστη η περιγραφη του "δε μασαω",αλλα σιγουρα λεω αυτο που νομιζω,διεκδικω το δικιο μου και γενικα..μιλαω,αναρωτιομουν αν θα ηταν σωστη η τακτικη αυτη και με τον παιδικο..
τουτεστιν,αυτες ξερουν τη δουλεια τους και μηπως οσο πιο πολυ τους τα σπας,τοσο λιγοτερο "φροντιζουν" το παιδι σου σωστα??Rolling Eyes 
λεω εγω..

εντωμεταξυ περιμενα να φτασει τα 3 για να τον στειλουμε κ σεις μου γραψατε και οι 2 οτι τα στειλατε στα 4 και με ..στειλατε!! χαχαχα!!Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? #35 - Σελίδα 5 328109 

(και γω την πηρα την πικε μου το βραδυ..καλο φθινοπωρο λοιπον)

efthimia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
litsakos έγραψε:Ετσι μεγαλωσαν και τα δικα μου. Ο γιος μου πηγε 4 στον παιδικο, η κορη κοντευε τα 3.
Χρειαζεται πια να ειναι και με αλλους ανθρωπους, να μαθουν να υπαρχουν σε ομαδα, να συμβιβαζονται, να κανουν φιλους χωρις να παρεμβαινουν οι γονεις σε ολες τους τις σχεσεις. Θα του κανει καλο, θα δεις.Smile 
Και εσυ απο κοντα με την δασκαλα του για να συνεργαζεστε, να εχετε κοινη γραμμη σπιτι-σχολειο.
Ευχομαι να πετυχεις συνεργασιμα ατομα, και αν δεν πετυχεις θα τα κανεις εσυ συνεργασιμα Cool 

Ενα παιδακι εχεις ε?
ναι εναν τον εχω και ειμαι ξετρελλαμενη..Very Happy 

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
efthimia έγραψε:επειδη τετοιος ανθρωπος ειμαι,δεν ξερω αν ειναι σωστη η περιγραφη του "δε μασαω",αλλα σιγουρα λεω αυτο που νομιζω,διεκδικω το δικιο μου και γενικα..μιλαω,αναρωτιομουν αν θα ηταν σωστη η τακτικη αυτη και με τον παιδικο..
τουτεστιν,αυτες ξερουν τη δουλεια τους και μηπως οσο πιο πολυ τους τα σπας,τοσο λιγοτερο "φροντιζουν" το παιδι σου σωστα??Rolling Eyes 
λεω εγω..
Ευθυμία το να διεκδικεις το δικιο σου δε σημαινει οτι θα σχολιαζεις αρνητικα κάθε τι που βλεπεις. Θα επεμβαινεις σε αντιπαιδαγωγικες συμπεριφορες, οχι στο αν του εβγαλαν ή οχι τυρι με τα γεμιστα. Δεν ειναι ανταγωνισμος, ποιος προσεχει καλυτερα το παιδι, και αν μου τη σπασεις δεν θα σου το προσεχω. Ειναι συνεργασια, η δασκάλα θα σου πει αν παρατηρει κάτι στο παιδι που θα μπορειτε να το δουλεψετε στο σπιτι και με ποιο τρόπο, κι εσυ θα λες στη δασκάλα αν εχεις καποιο θεμα που δεν μπορεις να χειριστεις και θα το δουλεψουν ολοι μαζι στον παιδικο. Καπως ετσι παει. Αν σταμπαρεις καποια δασκάλα που φερεται αντιπαιδαγωγικά ειναι υποχρεωση σου να της επισημανεις οτι ετσι και ξανασυμβει θα εχει συνέπειες.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΜΙΑ ΓΑΝΣΤΡΕΝΕΡΙΤΙΔΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΛΙΓΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!
mariloy περαστικα σας , βρωμογαστρεντεριτιδα Twisted Evil 

efthimia θα συμφωνησω με την Νενα. Ειναι καλη ηλικια για παιδικο σταθμο.
Δεν θα το πας βρε να "φτιαξει". Μια χαρα ειναι τα παιδια μας σιγα μην περιμεναμε να μας τα φτιαξουν ξενοι. Δεν εχει σχεση το περιβαλλον του σπιτιου με αυτο του σχολειου. Εκει το παιδι μπαινει σε ομαδα και με την καθοδηγηση του ενηλικα-της δασκαλας δλδ- μαθαινει να ανταπεξερχεται, εκει ειναι ισος προς ισο ,δεν ειναι μοναδικος, δεν ειναι πριγκηπας κ πριγκιπισσα που λεμε Laughing ολα αυτα που μαθαινει σπιτι του εκει θα τα παει ενα βημα παρακατω, θα τα δουλεψει μονος του χωρις να του τα λυνει η μαμα ή ο μπαμπας.
Ειναι μ ια καλη ευκαιρια να αυτονομηθει, θα τρωει μονος του -αν δεν τρωει ηδη- θα πηγαινει τουαλετα, θα ζηταει νερο, θα διεκδικει πραγματα χωρις να ειναι ο γονιος απο πανω να του τα δινει ετοιμα. Μην νομιζεις ...ειναι ευκαιρια και για εμας να δουμε λιγο απο αποσταση πως τα χειριζομαστε τα παιδια.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ !!! ΤΙ ΕΓΙΝΕ ??? ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ?Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? #35 - Σελίδα 5 328109 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? #35 - Σελίδα 5 328109  ΜΑΛΛΟΝ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΜΕ !!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα και καλη βδομαδα.
Τελειωνω τον καφε και κανω λιστα με τις δουλειες που πρεπει να γινουν.
Εμας μας ψυχρανε εδω πανω, 15 C ειχαμε σημερα. Θα αρχισω σιγα σιγα να μαζευω καλοκαιρινα και να φερνω στη φορα τα χειμωνιατικα.
Τι κανετε?

JELLYFISH

JELLYFISH
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!
κι εμείς σε παρόμοια κατάσταση. τώρα καφεδάκι, και μετα μία μία τις δουλειές (τις οποίες κι εγώ γραφω αλλιώς δεν τις θυμάμαι) .
Είχαμε χαλρώσει λιγάκι και μαζευτηκανε!!
μετά το μεσημέρι, μόλις τελειώσουμε θα πάμε να μαζέψουμε καρύδια!
Νένα είσαι βόρεια Ελλάδα?

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! τι κανετε κοριτσια?
εμεις εδω περιμενουμε εναν μαστορα να για τον τυπικο ελεγχο του καυστηρα.

νενα 15 βαθμους? οντως σας ψυχρανε. εμεις εδω εχουμε 10. τα καλοκαιρινα εχουν φυγει εδω και καιρο!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
JELLYFISH έγραψε:
Νένα είσαι βόρεια Ελλάδα?
Ναι, ΑΜΘ μενω Very Happy 

Τριλλυ, 15 ειχε το πρωι που πηγα τον Αλεξ στο σχολειο, τωρα λογικα θα εχει ανεβει, αλλα και παλι ψυχρα εχει. Βασικα μου αρεσει αυτος ο καιρος, ουτε πολυ κρυο, ουτε πολλη ζεστη, με μια ζακετουλα εισαι μια χαρα.

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό το Σαββατοκύριακο πήγαμε σε 4 (!) γάμους με το Μήτσο, τρεις το Σάββατο κι έναν την Κυριακή το απογευματάκι, ο οποίος ήταν και ο μόνος που ακολούθησε δεξίωση. Και κάποια στιγμή που στεκόταν ο φωτογράφος του κέντρου από πάνω μας και μας ζήτησε να πάρουμε πόζα, γυρνάει ο Μήτσος μου και μου σκάει ένα ζουμερό φιλί στο μάγουλο. Κι έχει βγει η φωτογραφία με το Μήτσο σε στάση Λατίνου εραστή και εγώ σαν απορημένη Αρσακειάδα... Χαχαχαχαα έχει πάρα πολλή πλάκα, θα την κορνιζάρω άμεσα
Κορίτσια και στα δικά μας!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετσι, αντε και στα δικα μας και μια καλη τυχη να εχουμε εμεις οι λεφτερες Razz 

Εμεις ειχαμε ενα γαμο χτες και πολυς ηταν, πηγα μονη με τα τεκνα, τα οποια βρηκαν συμμαθητες τους και ακολουθησε το πανδαιμονιο. Ο μικρος πηγαινε ερχοταν πηγαινε ερχοταν, ολο με εναν μπεζε στο χερι τον εβλεπα Shocked 
Η αδελφη ενος συμμαθητη του Αλεξ ηταν παρανυφακι στο γαμο, αλλα σκασιλα της απο οτι καταλαβα, κυνηγιοταν στις αυλες και στα γρασιδια μαζι με τον αδελφο της και τους φιλους του, παρανυφακια να τρεχουν εδω κ εκει, ρυζια να πετιουνται μαζι με το πουγκακι τους, ο,τι να΄ναι. Αν με ξανακαλεσουν σε γαμο να μου τρυπησετε τη μυτη. Shocked 

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΧ ΡΕ ΝΕΝΑ ΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ !!!ΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑ??? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΓΑΜΟΥΣ ΤΕΛΟΣ. ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι εννοεις δεν ξερετε αν θα γινει? scratch 
Το μετανιωσαν??

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι οντως μαριλου, τι εννοεις δεν θα γινει??? εχω κι εγω την απορια.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!! ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΤΕΣ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΕΛΟΣ .... ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΠΟΛΛΗ ΣΤΕΝΟ ΚΥΚΛΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΦΙΛΟΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ...ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις