Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
455 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 455 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλάραμαριιιιιιιιιιιιιιιία μου όντως πολύ καιρό έχουμε να τα πούμε εμείς!!!
Πλησιάζει η μεγάλη μέρα εεε????

Μαράκι μου δυστυχώς δε δικαιούμαι τίποτα γιατί δεν με έχει σαν μισθωτή Sad Sad Sad 
Από όπου και να το πιάσεις βρωμάει το θέμα.

Εvini μου δε μπορώ με τίποτα όμως να σε φανταστώ αυστηρή και στρίγκλα? Αλλά με τίποτα?

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ναι πλησιάζει κι εγώ κοσμαρα ακόμη! Μάλλον πρεπει να αρχίσω να αγχωνομαι σιγα σιγα! Smile ρε απίστευτος ο θείος σου έτσι; Δε βάζεις και κανέναν άλλον να του μιλήσει ; Τι να πω!! Άμα δε του κόβει..

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tsiritri έγραψε:Κλάραμαριιιιιιιιιιιιιιιία μου όντως πολύ καιρό έχουμε να τα πούμε εμείς!!!
Πλησιάζει η μεγάλη μέρα εεε????

Μαράκι μου δυστυχώς δε δικαιούμαι τίποτα γιατί δεν με έχει σαν μισθωτή Sad Sad Sad 
Από όπου και να το πιάσεις βρωμάει το θέμα.

Εvini μου δε μπορώ με τίποτα όμως να σε φανταστώ αυστηρή και στρίγκλα? Αλλά με τίποτα?
Βάλε το γιατρό σου να σου γράψει άδεια. Δε γίνεται βρε κορίτσι μου. Πρέπει να ηρεμήσεις λιγάκι. Είπαμε εκμετάλλευση αλλά όχι κι έτσι.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maria-lar στις Τετ Σεπ 04, 2013 2:01 am, 1 φορά

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Κλάραμαριιιιιιιιιιιιιιιία μου όντως πολύ καιρό έχουμε να τα πούμε εμείς!!!
Πλησιάζει η μεγάλη μέρα εεε????

Μαράκι μου δυστυχώς δε δικαιούμαι τίποτα γιατί δεν με έχει σαν μισθωτή Sad Sad Sad 
Από όπου και να το πιάσεις βρωμάει το θέμα.

Εvini μου δε μπορώ με τίποτα όμως να σε φανταστώ αυστηρή και στρίγκλα? Αλλά με τίποτα?
Με μπλοκάκι είσαι, tsiritri ?

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι κούκλα η μπεμπουλα σας! Φτου φτου! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 7 654316 
Κι εμείς χτες τον είδαμε το δικό μας και έχει μαγουλακια! Smile Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 7 654316 
Ποπάκι καλοριζικο το σπιτάκι σας και με το καλο το μπεμπε! Smile

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!
ΑΧ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ... ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ...
ΕΙΝΑΙ Κ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑ... ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΔΕΣΙΜΟ...
ΑΧ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΜΗ ΧΑΝΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...
ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ?
ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ...
ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ?

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiritri έγραψε:Κλάραμαριιιιιιιιιιιιιιιία μου όντως πολύ καιρό έχουμε να τα πούμε εμείς!!!
Πλησιάζει η μεγάλη μέρα εεε????

Μαράκι μου δυστυχώς δε δικαιούμαι τίποτα γιατί δεν με έχει σαν μισθωτή Sad Sad Sad 
Από όπου και να το πιάσεις βρωμάει το θέμα.

Εvini μου δε μπορώ με τίποτα όμως να σε φανταστώ αυστηρή και στρίγκλα? Αλλά με τίποτα?
Χεχε! Όχι με τους συναδέλφους καλε! Με τους πελάτες κ τους προμηθευτές, μη μας πάρουν κ τον αέρα! Ο δικός μου λέει σε ολα ναι...!

Ασε οτι κ να σου λέμε νομίζω έχω καταλάβει την περίπτωση σου οπότε οι συμβουλές μας άκυρες. Δύσκολη η κατάσταση τωρα εκει...
Κανε το καλυτερο που μπορείς τσιριτρακι μου!
Κι είπαμε στα πολυ σκούρα παρατα τον κι έλα σε μας!!! Very Happy 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα ναι μπλοκάκι. Ενώ είχα ξεκινήσει μισθωτή μετά τον βόλευε καλύτερα το μπλοκάκι και με έβαλε να τα αλλάξω.

Είμαι και μ.λ.κας εκτός όλων των άλλων γιατί όσο και να το ήθελα δε θα μπορούσα να σηκωθώ να φύγω τώρα με το χαμό που γίνεται και να τα παρατήσω έτσι...
Ποτέ μου δεν ήθελα ειδική εύνοια λόγω συγγένειας, το αντίθετο μάλιστα, αλλά πλέον έχει παραγίνει το κακό!!!
Πφφφφφφφφφφφφφφφφ............
Με τις υγείες μου κοινώς!

Κλαραμαρία μου καλά κάνεις, δε χρειάζεται άγχος!!!
Έκανες κανένα μπανάκι??? Ευχαριστήθηκες θαλασσίτσα?

Ποπάκι καλορίζικο!!!
Με το καλό να μπείτε και να γεμίσει μπουμπουδίλα!!! Very Happy 

Εβίνι εκεί καλά κάνεις!!! Κάποιος πρέπει να κρατάει τις ισορροπίες, δε γίνεται αλλιώς!!!
Ετοιμάστε μου θέση...έρχομαι σούμπιτη Laughing Laughing Laughing 

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια καλησπερα πηγα γιατρο εκανα υπερηχο το μωρο ξαναγυρισε με το κεφαλι κατω κανονικα ειναι 2360 κ το βρηκε μικρο ο μ@@@@@@@ς λεει κ ειπε οτι αναγκαστικα θα κανω καισαρικη λογω ηλικιας κ οτι ειναι πρωτη γεννα...........................ημαρτον δλδ του λεω αν σπασουν τα νερα μου σπιτι κ θελει να βγει φυσιολογικα θα με σκισεις την κοιλια να το βγαλεις?????μ εσκασε ο π@@@@@@ς

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariathess έγραψε:κοριτσια καλησπερα πηγα γιατρο εκανα υπερηχο το μωρο ξαναγυρισε με το κεφαλι κατω κανονικα ειναι 2360 κ το βρηκε μικρο ο μ@@@@@@@ς λεει κ ειπε οτι αναγκαστικα θα κανω καισαρικη λογω ηλικιας κ οτι ειναι πρωτη γεννα...........................ημαρτον δλδ του λεω αν σπασουν τα νερα μου σπιτι κ θελει να βγει φυσιολογικα θα με σκισεις την κοιλια να το βγαλεις?????μ εσκασε ο π@@@@@@ς
Δες άλλους γιατρούς. Προλαβαίνεις μια χαρά να αλλάξεις!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Σοφάκι η νεράιδα σου έχει γούστο στους άντρες! Πολύ γόης ο...ομορφονιός!

Μαϊμουδάκι θα δεις τις ζαργάνες σου σε λίγο! Ποιος τη χάρη σου!!! Μήπως σας ανέφεραν πότε θα μπορέσουν να έρθουν στο σπίτι μαζί σας;
Ειναι ειναι μορφονιος....Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 7 125586 

maria-lar έγραψε:Κορίτσια επειδή δεν σας έχω στο fb, όποια θέλει ας μου στείλει pm να την κάνω add.
Θα σου στειλω Μαρακι Smile

mariathess έγραψε:κοριτσια καλησπερα πηγα γιατρο εκανα υπερηχο το μωρο ξαναγυρισε με το κεφαλι κατω κανονικα ειναι 2360 κ το βρηκε μικρο ο μ@@@@@@@ς λεει κ ειπε οτι αναγκαστικα θα κανω καισαρικη λογω ηλικιας κ οτι ειναι πρωτη γεννα...........................ημαρτον δλδ του λεω αν σπασουν τα νερα μου σπιτι κ θελει να βγει φυσιολογικα θα με σκισεις την κοιλια να το βγαλεις?????μ εσκασε ο π@@@@@@ς
Κατσε βρε κοριτσι ποσο χρονων εισαι; Ποσο "επρεπε" να ειναι το μωρο δλδ;

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρια ποσο εισαι πια και σου πε ετσι?Ασε γιατι εχω διαβασει πολλα για χαμενους που κανουν με το καλημερα καισαρικη για να τσεπωσουν και να μην ταλαιπωρουνται αυτοι που μου σηκωνεται η τριχα οταν ακουω τετοια.
Αλλο να ναι αναγκη φυσικα.Τοτε δεν το συζηταμε...


mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sophia έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Σοφάκι η νεράιδα σου έχει γούστο στους άντρες! Πολύ γόης ο...ομορφονιός!

Μαϊμουδάκι θα δεις τις ζαργάνες σου σε λίγο! Ποιος τη χάρη σου!!! Μήπως σας ανέφεραν πότε θα μπορέσουν να έρθουν στο σπίτι μαζί σας;
Ειναι ειναι μορφονιος....Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 7 125586 

maria-lar έγραψε:Κορίτσια επειδή δεν σας έχω στο fb, όποια θέλει ας μου στείλει pm να την κάνω add.
Θα σου στειλω Μαρακι Smile

mariathess έγραψε:κοριτσια καλησπερα πηγα γιατρο εκανα υπερηχο το μωρο ξαναγυρισε με το κεφαλι κατω κανονικα ειναι 2360 κ το βρηκε μικρο ο μ@@@@@@@ς λεει κ ειπε οτι αναγκαστικα θα κανω καισαρικη λογω ηλικιας κ οτι ειναι πρωτη γεννα...........................ημαρτον δλδ του λεω αν σπασουν τα νερα μου σπιτι κ θελει να βγει φυσιολογικα θα με σκισεις την κοιλια να το βγαλεις?????μ εσκασε ο π@@@@@@ς
Κατσε βρε κοριτσι ποσο χρονων εισαι; Ποσο "επρεπε" να ειναι το μωρο  δλδ;
                                                   ειμαι 37 κ το βλεπει μικρο τι να πω δε ξερω

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με μια γρηγορη αναζητηση 2400 περιπου ειναι το "φυσιολογικο" βαρος στην 35 τι λεει αυτος;;;

Αν δεν σου ειπε κατι αλλο περα απο το βαρος του μωρου παρε και 2η γνωμη!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:κοριτσια καλησπερα πηγα γιατρο εκανα υπερηχο το μωρο ξαναγυρισε με το κεφαλι κατω κανονικα ειναι 2360 κ το βρηκε μικρο ο μ@@@@@@@ς λεει κ ειπε οτι αναγκαστικα θα κανω καισαρικη λογω ηλικιας κ οτι ειναι πρωτη γεννα...........................ημαρτον δλδ του λεω αν σπασουν τα νερα μου σπιτι κ θελει να βγει φυσιολογικα θα με σκισεις την κοιλια να το βγαλεις?????μ εσκασε ο π@@@@@@ς
Και τι πειράζει που ειναι μικρο; Ίσα ίσα θα γεννηθεί κ πιο εύκολα. Κι η ηλικία σου που κολλάει; Μικρο κορίτσι δεν είσαι; Όχι οτι κι αν ήσουν μεγάλο αλλάζει κατι;
Πω πω μην ταραζεσαι πάρε δεύτερη γνώμη άμεσα!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι το βάρος του είναι κανονικό για την εβδομάδα που είσαι. Και η ηλικία σου δεν αποτελεί λόγο για καισαρική. Σου ανέφερε κάτι άλλο;
Επισκέψου και άλλο γιατρό για μια 2η γνώμη.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Τετ Σεπ 04, 2013 3:01 am, 1 φορά

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλα στα λεει η Σοφια...Κι οι υπολοιπες απ οτι ειδα τωρα.Εδω εγω ειμαι 42 και δε παιζει για καισαρικη....


mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
σας ευχαριστω κοριτσια εχετε ολεσ δικιο μου την εδωσε παρα πολυ ο ηλιθιος μαρουλα απο που εισαι απο θεσσαλονικη???42 εισαι κ πρωτη γεννα σου ειναι???

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Paramythenia έγραψε:Μαράκι το βάρος του είναι κανονικό για την εβδομάδα που είσαι. Και η ηλικία σου δεν αποτελεί λόγος για καισαρική. Σου ανέφερε κάτι άλλο;
Επισκέψου και άλλο γιατρό για μια 2η γνώμη.
                                                       που να παω τωρα ρε κοπελα μου φορτωθηκα τον μ.....κ ειναι κ απο γνωστο κ θα πληρωθει κιολας γι αυτο θελει καισαρικη να παρει εξτρα

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariathess έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Μαράκι το βάρος του είναι κανονικό για την εβδομάδα που είσαι. Και η ηλικία σου δεν αποτελεί λόγος για καισαρική. Σου ανέφερε κάτι άλλο;
Επισκέψου και άλλο γιατρό για μια 2η γνώμη.
                                                       που να παω τωρα ρε κοπελα μου φορτωθηκα τον μ.....κ ειναι κ απο γνωστο κ θα πληρωθει κιολας γι αυτο θελει καισαρικη να παρει εξτρα
Δεν είσαι υποχρεωμένη να γεννήσεις με αυτόν! Ρώτα κάποιο γνωστό να σου πει κάποιον άλλο. Τόσες κοπέλες υπάρχουν εδώ, θα μπορούσαν να σου συστήσουν το ή τη γιατρό τους

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mariathess έγραψε:σας ευχαριστω κοριτσια εχετε ολεσ δικιο μου την εδωσε παρα πολυ ο ηλιθιος μαρουλα απο που εισαι απο θεσσαλονικη???42 εισαι κ πρωτη γεννα σου ειναι???
Απο θεσσαλονικη κι ειναι η δευτερη γεννα.Εχω 2 κορες 13χρονων...


maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Paramythenia έγραψε:
mariathess έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Μαράκι το βάρος του είναι κανονικό για την εβδομάδα που είσαι. Και η ηλικία σου δεν αποτελεί λόγος για καισαρική. Σου ανέφερε κάτι άλλο;
Επισκέψου και άλλο γιατρό για μια 2η γνώμη.
                                                       που να παω τωρα ρε κοπελα μου φορτωθηκα τον μ.....κ ειναι κ απο γνωστο κ θα πληρωθει κιολας γι αυτο θελει καισαρικη να παρει εξτρα
Δεν είσαι υποχρεωμένη να γεννήσεις με αυτόν! Ρώτα κάποιο γνωστό να σου πει κάποιον άλλο. Τόσες κοπέλες υπάρχουν εδώ, θα μπορούσαν να σου συστήσουν το ή τη γιατρό τους
Έχει δίκιο η Παραμυθένια. Βρες άλλο γιατρο.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariathess έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Μαράκι το βάρος του είναι κανονικό για την εβδομάδα που είσαι. Και η ηλικία σου δεν αποτελεί λόγος για καισαρική. Σου ανέφερε κάτι άλλο;
Επισκέψου και άλλο γιατρό για μια 2η γνώμη.
                                                       που να παω τωρα ρε κοπελα μου φορτωθηκα τον μ.....κ ειναι κ απο γνωστο κ θα πληρωθει κιολας γι αυτο θελει καισαρικη να παρει εξτρα
Να βρεις γιατρό με τον οποίο θα έχεις τον τοκετό που ονειρεύτηκες και τον τοκετό που σου αξίζει!

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioazon έγραψε:
mariathess έγραψε:
Paramythenia έγραψε:Μαράκι το βάρος του είναι κανονικό για την εβδομάδα που είσαι. Και η ηλικία σου δεν αποτελεί λόγος για καισαρική. Σου ανέφερε κάτι άλλο;
Επισκέψου και άλλο γιατρό για μια 2η γνώμη.
                                                       που να παω τωρα ρε κοπελα μου φορτωθηκα τον μ.....κ ειναι κ απο γνωστο κ θα πληρωθει κιολας γι αυτο θελει καισαρικη να παρει εξτρα
Να βρεις γιατρό με τον οποίο θα έχεις τον τοκετό που ονειρεύτηκες και τον τοκετό που σου αξίζει!
                                                    ιοαζον μου καλα τα λες αφου παρακαλαω να μην ειναι αυτος εκει οταν θα γεννησω φαντασου..Μαρουλα κ γω απο θεσσαλονικη ειμαι απο τουμπα!!!! ειπε οτι συνηθως στιην πρωτη γεννα κ πανω απο τα 35 36 κανουν καισαρικη τελοσπαντων ευχομαι να γεννησω φυσιολογικα κ να του το παω το μωρο φατσα φορα κ να του πω οριστε το βγαλα κανονικα!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις