Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
303 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 303 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΚΛΑΡΑΜΑΡΙΑ ΜΗ ΧΑΝΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...
ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ?
ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ...
ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ?
Μια χαρα πάμε Ποπάκι!δεν έχω ουτε συστάσεις ουτε πονακια πουθενά..σε σημείο που απορώ.. 3 βδομάδες μου έμειναν μέχρι την πητ. Άντε κοντευουμε!! Smileεσυ ταλαιπωρείσαι απο συσπασουλες ε;
εγω δε πολυεμπαινα γιατι βοηθούσα τον άντρα μου στη δουλειά και ψιλό τρέχαμε ολη μέρα. Τώρα έχω έρθει στη μαμά μου και μένω μέχρι να γεννησω με το καλο, γιατι είμασταν πολυ μακρια απο το νοσοκομείο τόσο καιρο. Οπότε θα τα λέμε πιο συχνα.

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βλακείες σου είπε Μαρακι μου!! Εμάς την 35 Κ 4 μέρες ήταν μόνο 2150 Κ μου είπε ότι ειναι μεν λίγο αλλα μέσα στα φυσιολογικα πλαίσια ανάπτυξης. Αγχωθηκα πολυ ειναι η αλήθεια αλλα δε μου έκανε καμία νύξη για καισαρικη. Λέει ειναι γραμμένο στο DNA του κάθε παιδιού πόσο μεγάλο η μικρο θα βγει.. Και κάπως με ξεαγχωσε. Το θέμα ειναι λέει να ειναι να τρέφεται σωστά το μωρο και να ειναι καλα τα ντόπλερ και τα καρδιοτοκογραφηματα. Εν τω μεταξυ ολοι λενε οτι ειναι πιο καλο να ειναι πιο μικρο το μωρακι γιατι τα πιο μεγαλα ειναι πιομδυσκολο να βγουν και μπορει να εχεισ και επιπλοκες. Όλοι την εχουν την καισαρικη σαν εύκολη λύση μου φαίνεται. Πάντως το μωρο σου έχει μια χαρα βαρος!! Α και μου είπε κιόλας ότι όλα τα μωράκι απο 2500 και πάνω ειναι οκ!!

Τσιριτρακι ειμαι απαράδεκτη!! Αν και διπλα στη θάλασσα, δεν πήγα !! Του χρόνου Smile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την klaramaria στις Τετ Σεπ 04, 2013 3:29 am, 1 φορά

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
klaramaria έγραψε:Βλακείες σου είπε Μαρακι μου!! Εμάς την 35 Κ 4 μέρες ήταν μόνο 2150 Κ μου είπε ότι ειναι μεν λίγο αλλα μέσα στα φυσιολογικα πλαίσια ανάπτυξης. Αγχωθηκα πολυ ειναι η αλήθεια αλλα δε μου έκανε καμία νύξη για καισαρικη. Λέει ειναι γραμμένο στο DNA του κάθε παιδιού πόσο μεγάλο η μικρο θα βγει.. Και κάπως με ξεαγχωσε. Το θέμα ειναι λέει να ειναι να τρέφεται σωστά το μωρο και να ειναι καλα τα ντόπλερ και τα καρδιοτοκογραφηματα. Όλοι την εχουν την καισαρικη σαν εύκολη λύση μου φαίνεται. Πάντως το μωρο σου έχει μια χαρα βαρος!!

Τσιριτρακι ειμαι απαράδεκτη!! Αν και διπλα στη θάλασσα, δεν πήγα !! Του χρόνου Smile
                   Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 8 536304 ναι τον βλακα

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
asteraki1989 έγραψε:
τζουλη μου προσεχε στο νοσοκομειο αμα ειναι "ψεκαστε σκουπιστε τελειωσαμε"καλυτερα να πας εξω..
ετσι ακριβως ενιωσα αστεράκι...

evini7 έγραψε:
Julie, αυτο ειναι το κακό με το δημόσιο ρε γαμωτο, αθάνατο ελληνικό μπάχαλο.
Βέβαια αν σκεφτούμε ευρωπαϊκά είμαστε η μονη χώρα που κανει τόσους πολλούς υπέρ ήχους σε κάθε εγκυμονουσα αλλα εν πασει περίπτωση αφου το ζητήσες κ πληρώσεις κιόλας επρεπε να στον κανει.
Την επόμενη φορά ζητήστε το έντονα....
αυτο ακριβως μου απαντησε οταν του ειπα να κανουμε υπερηχο...οτι μονο στην ελλαδα γινονται αυτα, ενω στο εξωτερικο κανουν 2 - 3 υπερηχους συνολικά σε ολη την εγκυμοσυνη...!!

Ποπακι μου με το καλο να μπειτε στο σπιτι σας!!! και μεις οταν εμεινα εγκυος και μετακομισαμε Καβάλα, ηρθαμε στο σπιτι που μεγάλωσα...ο μικρός μου παιζει στη γειτονια που επαιζα και γω μικρη...ειναι πολυ ωραιο συναισθημα,οντως!!
οσο για τους γιατρους, τυχερη εισαι που εχεις τοσο καλη αντιμετωπιση!!εγω οσες φορες χρειαστηκε να παω στο νοσοκομειο για μενα ή για τη μαμα μου εφυγα με νευρα...αφηστε εχω απογοητευτει παααααααρα πολυ, αλλα δε μας παιρνει να παμε κλινική ρε γ@μωτο...

Σοφακι και γω οσο διαβαζα τις τελευταιες στιγμες του Γιουτζίν φοβομουν οπως και η Ιωαννα οτι θα βουτουσε η μικρη να τον πιασει.... με κοψοχολιασες...!!! αντε συχωρεμένε Γιουτζίν ζωή σε μας!!!

Popisofia έγραψε:
ΠΩ ΠΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...
ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...
ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ...
εμεις εχουμε κόλλημα με τον Μπάρμπα απο τα Cars!!! τρελό κόλλημα ομως...

Popisofia έγραψε:JULAKI ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΙΣ 24 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Ε?
ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΩ...
ΑΝ ΕΠΕΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ... (Ο ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ)
ΣΕ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ???...
ΧΤΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΚΑΘΕ 20' ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝΑ... Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ... ( ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΝΕ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ)
ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...( ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ)
χαχαχαχα βαλτε την κιουρια πρωτη στη λιστααααααααααααα παρακαλωωωωωωΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 8 215994 

Τσιριτρακι ουτε εγω σε εχω στο fb . σου στελνω πμ

mariathess έγραψε:κοριτσια καλησπερα πηγα γιατρο εκανα υπερηχο το μωρο ξαναγυρισε με το κεφαλι κατω κανονικα ειναι 2360 κ το βρηκε μικρο ο μ@@@@@@@ς λεει κ ειπε οτι αναγκαστικα θα κανω καισαρικη λογω ηλικιας κ οτι ειναι πρωτη γεννα...........................ημαρτον δλδ του λεω αν σπασουν τα νερα μου σπιτι κ θελει να βγει φυσιολογικα θα με σκισεις την κοιλια να το βγαλεις?????μ εσκασε ο π@@@@@@ς
[/quote]μαρακι μου φαινεται εντελως χαζός ο λόγος που σου ειπε για να υποβληθεις σε καισαρική....και σιγά την ηλικία...και οσο για το βαρος του μωρου, καταρχην φυσιολογικότατο μου φαινεται..

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με έχετε ξεμυαλίσει σήμερα και δεν έχω σηκωθεί να κάνω μισή δουλειά!

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Julie85 έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
τζουλη μου προσεχε στο νοσοκομειο αμα ειναι "ψεκαστε σκουπιστε τελειωσαμε"καλυτερα να πας εξω..
ετσι ακριβως ενιωσα αστεράκι...

evini7 έγραψε:
Julie, αυτο ειναι το κακό με το δημόσιο ρε γαμωτο, αθάνατο ελληνικό μπάχαλο.
Βέβαια αν σκεφτούμε ευρωπαϊκά είμαστε η μονη χώρα που κανει τόσους πολλούς υπέρ ήχους σε κάθε εγκυμονουσα αλλα εν πασει περίπτωση αφου το ζητήσες κ πληρώσεις κιόλας επρεπε να στον κανει.
Την επόμενη φορά ζητήστε το έντονα....
αυτο ακριβως μου απαντησε οταν του ειπα να κανουμε υπερηχο...οτι μονο στην ελλαδα γινονται αυτα, ενω στο εξωτερικο κανουν 2 - 3 υπερηχους συνολικά σε ολη την εγκυμοσυνη...!!

Ποπακι μου με το καλο να μπειτε στο σπιτι σας!!! και μεις οταν εμεινα εγκυος και μετακομισαμε Καβάλα, ηρθαμε στο σπιτι που μεγάλωσα...ο μικρός μου παιζει στη γειτονια που επαιζα και γω μικρη...ειναι πολυ ωραιο συναισθημα,οντως!!
οσο για τους γιατρους, τυχερη εισαι που εχεις τοσο καλη αντιμετωπιση!!εγω οσες φορες χρειαστηκε να παω στο νοσοκομειο για μενα ή για τη μαμα μου εφυγα με νευρα...αφηστε εχω απογοητευτει παααααααρα πολυ, αλλα δε μας παιρνει να παμε κλινική ρε γ@μωτο...

Σοφακι και γω οσο διαβαζα τις τελευταιες στιγμες του Γιουτζίν φοβομουν οπως και η Ιωαννα οτι θα βουτουσε η μικρη να τον πιασει.... με κοψοχολιασες...!!! αντε συχωρεμένε Γιουτζίν ζωή σε μας!!!

Popisofia έγραψε:
ΠΩ ΠΩ ΤΡΑΥΜΑΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...
ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ...
ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ...
εμεις εχουμε κόλλημα με τον Μπάρμπα απο τα Cars!!! τρελό κόλλημα ομως...

Popisofia έγραψε:JULAKI ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΙΣ 24 ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Ε?
ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΩ...
ΑΝ ΕΠΕΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΤΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ... (Ο ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ)
ΣΕ 2 ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΙΠΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ???...
ΧΤΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ ΚΑΘΕ 20' ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝΑ... Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ... ( ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΝΕ ΤΗΝ ΚΥΣΤΗ)
ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...( ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ)
χαχαχαχα βαλτε την κιουρια πρωτη στη λιστααααααααααααα παρακαλωωωωωωΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 8 215994 

Τσιριτρακι ουτε εγω σε εχω στο fb . σου στελνω πμ

mariathess έγραψε:κοριτσια καλησπερα πηγα γιατρο εκανα υπερηχο το μωρο ξαναγυρισε με το κεφαλι κατω κανονικα ειναι 2360 κ το βρηκε μικρο ο μ@@@@@@@ς λεει κ ειπε οτι αναγκαστικα θα κανω καισαρικη λογω ηλικιας κ οτι ειναι πρωτη γεννα...........................ημαρτον δλδ του λεω αν σπασουν τα νερα μου σπιτι κ θελει να βγει φυσιολογικα θα με σκισεις την κοιλια να το βγαλεις?????μ εσκασε ο π@@@@@@ς
μαρακι μου φαινεται εντελως χαζός ο λόγος που σου ειπε για να υποβληθεις σε καισαρική....και σιγά την ηλικία...και οσο για το βαρος του μωρου, καταρχην φυσιολογικότατο μου φαινεται..[/quote] ωραιο φορεμαSmile λεφτα θελει να παρει αλλα τελοσπαντων

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια,
κλωτσάει πολύ χαμηλά η μικρή. Σαν να αισθάνομαι να μου πιέζει λίγο το κούκου μου! Όχι τόσο χαμηλά πια αλλά αρκετά χαμηλά....

Συμβαίνει και σε άλλες;

mariathess


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
κλωτσάει πολύ χαμηλά η μικρή. Σαν να αισθάνομαι να μου πιέζει λίγο το κούκου μου! Όχι τόσο χαμηλά πια αλλά αρκετά χαμηλά....

Συμβαίνει και σε άλλες;
μηπως ειναι ο λοξυγγας??κατι σαν τακ τακ που σε χτυπαει κατω χαμηλα

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EMENA MOU SYMVAINEI SYXNA..!!! EGW KORITSIA EPEIDH DEN EXW THEMA STO FB EIMAI EVA DANA A OPOIA THELEI AS ME KANEI ADD:kankan: Razz Razz Razz IWANNA MOU EINAI ENOXLHTIKO E?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MPA DEN EINAI SAN LOXIGKAS SAN NA SE XTYPAEI XAMHLA STO PIPI..EINAI LIGAKI ENOXLHTIKO SE EMENA TOYLAXISTON

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι,
σαν να με χτυπάει αρκετά χαμηλά.
Δεν είναι ενοχλητικό απλά ξαφνιάστηκα!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
κλωτσάει πολύ χαμηλά η μικρή. Σαν να αισθάνομαι να μου πιέζει λίγο το κούκου μου! Όχι τόσο χαμηλά πια αλλά αρκετά χαμηλά....

Συμβαίνει και σε άλλες;
Κι εγώ το ένιωθα όταν ήταν με τα ποδαράκια κάτω. Είχα ρωτήσει το γιατρό και μου είχε πει ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μην ανησυχείς!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
κλωτσάει πολύ χαμηλά η μικρή. Σαν να αισθάνομαι να μου πιέζει λίγο το κούκου μου! Όχι τόσο χαμηλά πια αλλά αρκετά χαμηλά....

Συμβαίνει και σε άλλες;
Κι εγώ το ένιωθα όταν ήταν με τα ποδαράκια κάτω. Είχα ρωτήσει το γιατρό και μου είχε πει ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μην ανησυχείς!
Α, οκ! Ουφ!
Γιατί αμέσως σκέφτηκα "τι δουλειά έχει εκεί κάτω"

Πάντως έχει αρχίσει και στριμώχνεται η μανδάμ γιατί την αισθάνομαι "αλλιώς"...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Paramythenia έγραψε:
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
κλωτσάει πολύ χαμηλά η μικρή. Σαν να αισθάνομαι να μου πιέζει λίγο το κούκου μου! Όχι τόσο χαμηλά πια αλλά αρκετά χαμηλά....

Συμβαίνει και σε άλλες;
Κι εγώ το ένιωθα όταν ήταν με τα ποδαράκια κάτω. Είχα ρωτήσει το γιατρό και μου είχε πει ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μην ανησυχείς!
Α, οκ! Ουφ!
Γιατί αμέσως σκέφτηκα "τι δουλειά έχει εκεί κάτω"

Πάντως έχει αρχίσει και στριμώχνεται η μανδάμ γιατί την αισθάνομαι "αλλιώς"...
 
Εγώ έλεγα ότι θα νιώσω κανένα πόδι να προβάλει! Η αλήθεια είναι ότι ήταν άβολο...

Μεγαλώνει το κορίτσι σου Ζβουρίτσα!!!Laughing

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
IWANNA APO PWS KATHETE TO XTAPODAKI SOU?

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευτυχώς που έχω κι εσάς που είστε πιο προχωρημένες και μου τα λέτε... Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 8 417472 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:IWANNA APO PWS KATHETE TO XTAPODAKI SOU?
Τι εννοείς;
Στον τελευταίο υπέρηχο ήταν με το κεφάλι προς τα κάτω.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Paramythenia έγραψε:
ioazon έγραψε:Ρε κορίτσια,
κλωτσάει πολύ χαμηλά η μικρή. Σαν να αισθάνομαι να μου πιέζει λίγο το κούκου μου! Όχι τόσο χαμηλά πια αλλά αρκετά χαμηλά....

Συμβαίνει και σε άλλες;
Κι εγώ το ένιωθα όταν ήταν με τα ποδαράκια κάτω. Είχα ρωτήσει το γιατρό και μου είχε πει ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Μην ανησυχείς!
Α, οκ! Ουφ!
Γιατί αμέσως σκέφτηκα "τι δουλειά έχει εκεί κάτω"

Πάντως έχει αρχίσει και στριμώχνεται η μανδάμ γιατί την αισθάνομαι "αλλιώς"...
Τι θεση έχει το μωρακι σου Ιωάννα; Κι εγω το ένιωθα πριν γυρίσει με το κεφαλακι της.
Ακουμπουσε η σπονδυλική της στήλη κ με ενοχλούσε, με τρομαζε, με ξαφνιαζε.
Μην ανησυχείς!
Ενοχλητικό πάντως ε; Αφου θυμάστε που έλεγα οτι φοβάμαι θα πάω τουαλέτα κ θα δώ κανένα χέρι πόδι να πετάγεται! Laughing 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρθε η ώρα μου να αιστανθώ κι εγώ αυτά τα ευχάριστα. Σαν να μου κλωτσάει το κωλί αισθάνομαι τώρα! χαχαχαχα Embarassed 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KAI EGW OTAN HTANE ME TO KEFALI PROS TA KATW TO ENIWTHA AYTO TWRA POU UPOTITHETE EINAI PANW DEN TO NIOTHW!!!!! KOITAZA TON YPERIXO TON TELEYTAIO TO DOPPLER KAI ELEGE "PROVOLH KEFALIKH" Rolling Eyes Shocked Shocked  PWS GINETE AFOY YPOTITHETE EINAI ME TO KEFALI PANW..?GNWRIZETE PWS GRAFOUN THN PROVOLH OTAN EINAI TA PODARAKIA KATW? LETE NA MPERDEYTIKAN?

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ΟΚ τα ίδια λέμε! Μην τρομαζεις πάντως, ειναι η ροζουλα που μεγαλώνει!

Πάω να φάω τον υπέροχο αρακα μου χωρις φετουλα.....Crying or Very sad 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:KAI EGW OTAN HTANE ME TO KEFALI PROS TA KATW TO ENIWTHA AYTO TWRA POU UPOTITHETE EINAI PANW DEN TO NIOTHW!!!!! KOITAZA TON YPERIXO TON TELEYTAIO TO DOPPLER KAI ELEGE "PROVOLH KEFALIKH" Rolling Eyes Shocked Shocked  PWS GINETE AFOY YPOTITHETE EINAI ME TO KEFALI PANW..?GNWRIZETE PWS GRAFOUN THN PROVOLH OTAN EINAI TA PODARAKIA KATW? LETE NA MPERDEYTIKAN?
Νομίζω ισχιακη.... Σίγουρα κοιτάς τον τελευταιο υπερηχο;

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Α ΟΚ τα ίδια λέμε! Μην τρομαζεις πάντως, ειναι η ροζουλα που μεγαλώνει!

Πάω να φάω τον υπέροχο αρακα μου χωρις φετουλα.....Crying or Very sad 
Μπορείς να φας cottage που είναι και λίγων λιπαρών...Wink 

Εvinaki και σήμερα το ίδιο φαγητό έχουμε!!!

Eva ισχιακή λέγεται η προβολή με τα πόδια κάτω

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλεγα να κάνω και εγώ αρακά (από τα πιο αγαπημένα μου φαγητά) αλλά είμαι βαρΓιά σήμερα. Μάλλον φταίει που με τάισε η φιλενάδα μου χθες το βράδυ μακαρονάδα με σολωμό και σήμερα δεν είχα πεινάσει καθόλου ως τις 2!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:
evini7 έγραψε:Α ΟΚ τα ίδια λέμε! Μην τρομαζεις πάντως, ειναι η ροζουλα που μεγαλώνει!

Πάω να φάω τον υπέροχο αρακα μου χωρις φετουλα.....Crying or Very sad 
Μπορείς να φας cottage που είναι και λίγων λιπαρών...Wink 

Εvinaki και σήμερα το ίδιο φαγητό έχουμε!!!
Αμα φάω τυρί θα φάω φέτα να το ευχαριστηθω, αλλιώς καθόλου, δεν συμβιβαζομαι!

Κι εσυ αρακα ; Εμ τα βλέπετε; Κάπου κατι κάνω λάθος, τρώω οτι κι η Παραμυθένια αλλα τα κιλα κιλα Razz 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις