Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!

Τζούλι μην παραπονιεσαι μια μέρα κοιμήθηκα κ εγώ! Πόση αϋπνία πια!
Λούκι θα φάω ναι άλλα δε γίνεται αλλιώς!

Ήπιαμε γαλατακι κ σε λίγο θα παμε το δοχείο στο Ρέα! Καλά μιλάμε το γεμίσα χαλαρά !

Βρε κορίτσια άσχετο παντελώς .......εσείς που έχετε ήδη παιδακια πήρατε καμία δοση από το Α21?
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου θα είμαι απολύτα ειλικρινής μαζί σου....κ εγώ θα ένιωθα καπως αν μου ελέγε ο ντοκ η καισαρική είναι μονόδρομος...στην δίκη σου περίπτωση όμως δεν είναι κάτι σίγουρο. Περίμενε να δεις!

Στην τελική όπως είπαν κ τα κορίτσια σημασία έχει να γενναμε με ασφάλεια κ γερά παιδιά! Όλα τα άλλα γίνονται! Δλδ ποιος μπορει να υπογράψει σε μένα που παω για β φυσιολογικό ότι δεν θα χρειαστεί καισαρική? Ακομη κ κοπέλες όπως η σβούρα που λένε δεν θέλω καμία παρέμβαση όπως επισκληριδιο κλισμα κτλ κτλ κάποιες φορές καταλήγουν σε αναγκαστική καισαρική!

Από τη στιγμή που μπαίνεις στην αίθουσα όλα παίζουν, Πάρε κ δεύτερη γνώμη δεν είναι κακό!
Μην στεναχωριεσαι σημασία έχει ότι είστε καλά!

Πόπη το επίδομα για τα παιδιά λέω.

Παμε να ντυθουμε . Μακια :-)

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΑΡΑΜΥΘΕΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΤΙΝΑΣ ΠΛΕΟΝ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...
ΡΩΤΗΣΤΕ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.
ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΛΕΙΣΟΥΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΣΚΩΛΙΚΟΕΙΔΗΤΙΔΑΣ... Κ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ...
ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ. ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΔΥΝΑΤΗ.

ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΡΕ ΕΒΑΚΙ? ΑΥΤΟ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Παραμυθένια μου θα είμαι απολύτα ειλικρινής μαζί σου....κ εγώ θα ένιωθα καπως αν μου ελέγε ο ντοκ η καισαρική είναι μονόδρομος...στην δίκη σου περίπτωση όμως δεν είναι κάτι σίγουρο. Περίμενε να δεις!

Στην τελική όπως είπαν κ τα κορίτσια σημασία έχει να γενναμε με ασφάλεια κ γερά παιδιά! Όλα τα άλλα γίνονται! Δλδ ποιος μπορει να υπογράψει σε μένα που παω για β φυσιολογικό ότι δεν θα χρειαστεί καισαρική? Ακομη κ κοπέλες όπως η σβούρα που λένε δεν θέλω καμία παρέμβαση όπως επισκληριδιο κλισμα κτλ κτλ κάποιες φορές καταλήγουν σε αναγκαστική καισαρική!

Από τη στιγμή που μπαίνεις στην αίθουσα όλα παίζουν, Πάρε κ δεύτερη γνώμη δεν είναι κακό!
Μην στεναχωριεσαι σημασία έχει ότι είστε καλά!

Πόπη το επίδομα για τα παιδιά λέω.

Παμε να ντυθουμε . Μακια :-)

ΙΣΩΣ ΤΟ JULAKI ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ... ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΕΠΙΔΟΜΑ.

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XERW OTI EINAI EPODUNO.....POLU KAI EIDIKA EPIDEI YPARXEI KAI APOXEI APO TIS EPAFES...KAI DEN SOU KANOUN KAI ANAISTHISIA..TO KALO VEVAIA EINAI OTI EINAI GRHGORO

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα, κοριτσάτσα!

Είμαι στον ΕΟΠΥΥ με το τετραδιάκι μου.

Paramythenia,
ψυχραιμία!

I 'll be back!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:XERW OTI EINAI EPODUNO.....POLU KAI EIDIKA EPIDEI YPARXEI KAI APOXEI APO TIS EPAFES...KAI DEN SOU KANOUN KAI ANAISTHISIA..TO KALO VEVAIA EINAI OTI EINAI GRHGORO
ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΚΩΛΗΚΩΕΙΔΙΤΙΔΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΝΕΣΕΙ ΣΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΩΝ ΡΑΜΜΑΤΩΝ...
ΕΣΤΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ...
ΕΛΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΤΑΙ...
ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΜΑΣ???
ΙΩΑΝΝΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΗΘΙΚΟ...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια τι κανετε?

παραμυθενια μου σημασια εχει να βγουν γερα τα μωρακια μας,το πως δεν μας ενδιαφερει και τοσο,ολες φοβομαστε και δεν ξερουμε αν θα παμε φυσιολογικα ή καισαρικη,ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα καλα και φυσιολογικα αλλα...ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ οτι και αν γινει..

αυπνιες βλεπω ε?και εγω με ενα μαξιλαρι στην κοιλια και να στριφογυρναω μεχρι να κοιμηθω(το πρωι).

ο μπαμπας μας θα παρει 9 μηνες αδεια και ενα μηνα που δικαιουται το χρονο,οποτε μια χαρα θα χωθει εδω στη δουλειτσα μου και εγω εχω τη μαμα και τις αδερφες τις για βοηθεια...η πεθερα ειναι κανα 20λεπτο δρομος με τουτου αλλα ειναι κουκουρουκου τα δικα της τα μεγαλωσε ειπε δεν θελει αλλαShocked ...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:
eva evaki έγραψε:XERW OTI EINAI EPODUNO.....POLU KAI EIDIKA EPIDEI YPARXEI KAI APOXEI APO TIS EPAFES...KAI DEN SOU KANOUN KAI ANAISTHISIA..TO KALO VEVAIA EINAI OTI EINAI GRHGORO
ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ?
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΚΩΛΗΚΩΕΙΔΙΤΙΔΑΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΟΝΕΣΕΙ ΣΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΤΩΝ ΡΑΜΜΑΤΩΝ...
ΕΣΤΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΑΣ... TO RAMA THS PERIDESHS DEN EXEI KAMIA SXESH ME TA KOINA RAMATA EINAI XONTRO SAN KORDELA KAI POLY SKLHRO KAI PLATH KAI SFIGKI..KAI OSO PERNAEI O KAIROS KAI DEN EXW EPAFES ..KLHNOUME KAI AYTO STRIMOXNETE KAI EINAI DYSKOLO KAI EPIPONO STHN AFAIRESH TOU...FANTASOU OTI XRISOIMOPOIOUN TO ERGALIO TOY TEST PAP..KAI POLLES FORES ANALOGA POSO VATHIA EINAI TO XERI..ALLA POLY SAS ANATROIXIASA...MOU FENETE SYGNWMH....
ΕΛΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΤΑΙ...
ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΗΘΙΚΟ ΜΑΣ???
ΙΩΑΝΝΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΗΘΙΚΟ...

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολυ καλημέρα σας! Προσθέσετε άλλη μια αυπνη στην παρέα....στις 5 κατάφερα να κοιμηθώ κ ξύπνησα πριν απο λίγο.
Δεν βολευομσι πουθενά κ με τίποτα.

Αστερακι ωραία πεθερα,ξηγηθηκε....!
Καλύτερα μωρε με τη μαμά σου εφόσον μπορει, θα έχεις κ μεγαλύτερη άνεση.

Παραμυθένια δεν θα σε ζαλίσω με το να σου πω τα ίδια. Εγω έκλαψα πολυ οταν άκουσα για την αμνιο, εκει φρικαρα αφου είχα πιθανότητες  1/100 να αποβληθεί το μωρο οταν η αυχενικη του εδινε 1/1000 για συνδρομο.σκεψου ποσο ρισκαραμε...ολα τα αλλα μου φαίνονται λίγα αφου τη γλιτώσα απο εκει. Στα λέω γιατι τα έχεις περάσει κι εσυ. Έκανες υπεροχή δουλεια ως τωρα αφου δημιουργησες κ έφτασες να έχεις ένα τελειο μωρο μέσα σου! Σαφώς η συνέπεια σου θα σε ανταμείψει μόλις αντικρίσεις τα ματακια της.
Ολα τα αλλα ειναι ψιλά γράμματα κ τα λέμε για να περνάει η ώρα!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 417472 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Πολυ καλημέρα σας! Προσθέσετε άλλη μια αυπνη στην παρέα....στις 5 κατάφερα να κοιμηθώ κ ξύπνησα πριν απο λίγο.
Δεν βολευομσι πουθενά κ με τίποτα.

Αστερακι ωραία πεθερα,ξηγηθηκε....!
Καλύτερα μωρε με τη μαμά σου εφόσον μπορει, θα έχεις κ μεγαλύτερη άνεση.

Παραμυθένια δεν θα σε ζαλίσω με το να σου πω τα ίδια. Εγω έκλαψα πολυ οταν άκουσα για την αμνιο, εκει φρικαρα αφου είχα πιθανότητες  1/100 να αποβληθεί το μωρο οταν η αυχενικη του εδινε 1/1000 για συνδρομο.σκεψου ποσο ρισκαραμε...ολα τα αλλα μου φαίνονται λίγα αφου τη γλιτώσα απο εκει. Στα λέω γιατι τα έχεις περάσει κι εσυ. Έκανες υπεροχή δουλεια ως τωρα αφου δημιουργησες κ έφτασες να έχεις ένα τελειο μωρο μέσα σου! Σαφώς η συνέπεια σου θα σε ανταμείψει μόλις αντικρίσεις τα ματακια της.
Ολα τα αλλα ειναι ψιλά γράμματα κ τα λέμε για να περνάει η ώρα!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 417472 
εβινακι μου ηταν ειλικρινης η γυναικαRazz Razz Razz ,ασε γιατι αμα το ανοιξω θα βριζω καμια εβδομαδαMad 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα αγάπες!!!Καλορίζικο το θέμα μας μς χαρές και πανυγίρια!!!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 604962 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 604962 

Παραμυθένια μου.....γλυκό μου κοριτσάκι...μην στεναχωριέσαι σε παρακαλώ για πράγματα που φτιάχνουν!!!Να σκέφτεσαι ότι σημασία έχει μόνο ότι η μπεμπούλα σας είναι μια χαρά!Και μένα όταν μου είπε ότι 90% πάμε για καισαρική κόντεψα να σκάσω...μετά είπα δεν βαριέσαι...η μπεμπούλα να είναι καλά και τίποτα δεν με νοιάζει!!!Όπως είπε και η μαιμού να σκέφτεσαι ότι θα ξετυλίξει αλλά να έχεις και στο πίσω μέρος του μυαλού σου την καισαρική.

Βοήθεια θα έχω την πεθερά μου υποθέτω αν θελήσω αλλά θα το κάνω μόνο αν πραγματικά την χρειαστώ...θέλω την ησυχία μου εγώ...

Εβίνι μου καλά έκανες με την λίστα!Όπως έχω ξαναπεί εμείς εδώ το συνηθίζουμε και έτσι έκανα και εγώ.Ήδη με έχουν ρωτήσει οι περισσότεροι φίλοι και συγγενείς...κάποιοι έχουν ψωνίσει μάλιστα....τα έχω βάλει όλα...από ριλάξ,προίκα κούνιας,αποστειρωτή,μπανάκι,μπιμπερό,θερμαντήρα,τσάντα για το καρότσι...όλα βασικά....ξέρετε τι χρήματα γλιτώνεις?

Χτες γύριζαμε όλη μέρα...το πρωινό το φάγαμε στο ικαΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 679259 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 679259 έκανα και τις εξετάσεις μου
και το βράδυ πήγαμε για καφέ και μετά φαγητό...11 ξύπνησα σήμερα πτώμα!!!

Σήμερα έπιασα και γω τις 30 εβδομάδες!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 536304 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 536304 γιούπιιιι!!!Έχουμε και ραντεβού στις 8:30 να δούμε την γοργονίτσα μας!!!!Επίσης χτες είχαμε τον πρώτο λόξυγγα της μικρής!!6 λεπτά περίπου κράτησε!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχτες μαλλον εκανε και ο δικος μου λοξυγγα 2 φορες,ημουν ξαπλωμενη για να κοιμηθω και ενιωθα ντουπ....ντουπ...ντουπ...ντουπ για κανενα 5 λεπτο σταματαει και ξαναξεκινησε παλι μετα απο λιγο,αυτο ειναι?εν τω μεταξυ το λεω στον μπαμπα μας και εκανε σαν χαζος,ρε κοριτσια τοσα φιλια στην κοιλια μου δεν εχω ξαναπαρει και το σκατουλι κλωτσαει οταν του μιλαει χαχαχααχα

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα αγάπες!!!Καλορίζικο το θέμα μας μς χαρές και πανυγίρια!!!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 604962 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 893968 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 604962 

Παραμυθένια μου.....γλυκό μου κοριτσάκι...μην στεναχωριέσαι σε παρακαλώ για πράγματα που φτιάχνουν!!!Να σκέφτεσαι ότι σημασία έχει μόνο ότι η μπεμπούλα σας είναι μια χαρά!Και μένα όταν μου είπε ότι 90% πάμε για καισαρική κόντεψα να σκάσω...μετά είπα δεν βαριέσαι...η μπεμπούλα να είναι καλά και τίποτα δεν με νοιάζει!!!Όπως είπε και η μαιμού να σκέφτεσαι ότι θα ξετυλίξει αλλά να έχεις και στο πίσω μέρος του μυαλού σου την καισαρική.

Βοήθεια θα έχω την πεθερά μου υποθέτω αν θελήσω αλλά θα το κάνω μόνο αν πραγματικά την χρειαστώ...θέλω την ησυχία μου εγώ...

Εβίνι μου καλά έκανες με την λίστα!Όπως έχω ξαναπεί εμείς εδώ το συνηθίζουμε και έτσι έκανα και εγώ.Ήδη με έχουν ρωτήσει οι περισσότεροι φίλοι και συγγενείς...κάποιοι έχουν ψωνίσει μάλιστα....τα έχω βάλει όλα...από ριλάξ,προίκα κούνιας,αποστειρωτή,μπανάκι,μπιμπερό,θερμαντήρα,τσάντα για το καρότσι...όλα βασικά....ξέρετε τι χρήματα γλιτώνεις?

Χτες γύριζαμε όλη μέρα...το πρωινό το φάγαμε στο ικαΦθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 679259 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 679259 έκανα και τις εξετάσεις μου
και το βράδυ πήγαμε για καφέ και μετά φαγητό...11 ξύπνησα σήμερα πτώμα!!!

Σήμερα έπιασα και γω τις 30 εβδομάδες!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 536304 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 536304 γιούπιιιι!!!Έχουμε και ραντεβού στις 8:30 να δούμε την γοργονίτσα μας!!!!Επίσης χτες είχαμε τον πρώτο λόξυγγα της μικρής!!6 λεπτά περίπου κράτησε!!
καλημερα υπναρουRazz ...με το καλο να δεις την μπεμπουλα σου και εγω την πεμπτη εχω ραντεβου,πρεπει να ανανεωσεις κοιλιτσα νομιζω?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ αστεράκι μου!!!Την Πέμπτη εσείς ε?Τι καλά!!!Ένα δίκιο το έχεις!!!πρέπει να την ανανεώσω...σήμερα που μπήκα στις 30 θα τραβήξω και θα την ανανεώσω!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπερούδια κοριτσάκια!

Σοφάκι και πάλι καλή επιτυχία με τις εξετάσεις σου!
Julaki και Μαράκι κρητικό, γλυκά μου κοριτσάκια, με το καλό να δείτε τα μικρά σας κοριτσάκια απόψε.
Θα περιμένουμε και από τις 3 τα νέα σας!

Κοριτσάκια μου γλυκά σας ευχάριστω για τη στήριξη! Δε φαντάζεστε πόση αισιόδοξη διάθεση μου μεταφέρετε...

Ο Παραμυθένιος συναντήθηκε με το γιατρό, όπως σας είπα. Του είπε λοιπόν ότι δε χρειάζεται να ανησυχούμε γιατί δεν είναι κάτι απαραίτητα ανησυχητικό. Βεβαίως και μπορεί να ξετυλιχτεί και ότι πάμε για φυσιολογικό αλλά στο πίσω μέρος του μυαλού του υπάρχει και το ενδεχόμενο αυτό, σε περίπτωση που κινδυνέψει το μωρό.

Όσο για τα χαμηλά αιμοπετάλια του είπε ότι την επόμενη φορά που θα πάμε θα μου κάνει μια ειδική εξέταση για να υπολογιστούν ακριβώς. Αν μπορεί κάποια ας μου πει πόσο ήταν τα δικά της, για να έχω ένα μέτρο σύγκρισης.

Και πάλι σας ευχαριστώ κορίτσακια μου!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 417472

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σας εγκυούλες και μανούλες! Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι! Μόνο με χαρές! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 215994 

Ευάκι μου μη σε αγχώνει το θέμα του γάμου δεν είναι τπτ. Όλα μια ιδέα είναι. Κοίτα να είσαι χαρούμενη και μην στενοχωρείς και το μωράκι σου.

Παραμυθένια μου γλυκιά, όλα θα πάνε καλά. Κοίτα να είσαι δυνατή και να κάνεις μόνο θετικές σκέψεις. Πάρτε και μια 2η γνώμη για σιγουριά και βλέπετε. Και για την καισαρική δεν ήρθε το τέλος του κόσμου. Οτι χρειαστεί για να είναι γερά τα μωράκια μας. Στο λέω εγώ που φοβάμαι να δώσω μέχρι και αίμα. Κ εμένα όταν μου είπε ότι λόγο χαμηλού πλακούντα μπορεί να πάμε για καισαρική, μου ήρθε κάπως. Αλλά όλα πήγαν καλά. Μην στενοχωριέσαι και κλαίει και η μπεμπούλα σου.

Φιλάκια πολλά σε όλες! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 315810 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 315810 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ είμαι ξεχασιάρα.
Σοφάκι καλά αποτελέσματα.
Τζουλάκι και Μαράκι με το καλό να δείτε τα ζουζουνάκια σας.

Εγώ πήγα το πρωί για αίμα και ούρα και στον ενδοκρινολόγο. Ολα καλά με τις μετρήσεις σακχάρου. Μου είπε να συνεχίσω έτσι και να μειώσω τις μετρήσεις. Ευτυχώς γιατί έχω κατα τσιμπήσει τα δαχτυλάκια μου.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αστερακι κι εγω αυτο ρώταγα χθες για τον λοξιγκα. Αυτός ειναι!

Μαρακι Λάρισα την καλησπέρα μου! Πως είστε μαμά κ μπεμπα;

Παραμυθένια είδες; Λοιπόν ποια τιμη θες να δώ; Κρατάω τις τελευταίες εξετάσεις ανα χείρας!
Βλέπω εδω λευκά αιμοσφαιρια 9.7 αν θες κατι αλλο πες μου.

Ε!!! Με ξεχάσατε; Κι εγω έχω γιατρο σήμερα!
Πω πω πεθυμησα ένα φραπεδακι!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την evini7 στις Τρι Σεπ 03, 2013 2:34 am, 1 φορά

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επεστρεψα κοριτσια μου μετα το Ρεα πηγα απο το μαγαζι να μη με φαει η αγωνια μεχρι να με παρει η Λιλη....λοιπον μου ειπε οτι ειμαστε στα ιδια επιπεδα (απο τον τονο της καταλαβα οτι μαλλον εχει ανεβει λιιιγο ακομη) να μην ανησυχω και να συνεχισω τα ιδια αναλατα και αυγουλακια απαραιτητως!!!

Τωρα να μην ανησυχω δεν παιζει αλλα οκ!!!Την Δευτερα θα το δω το τριανταφυλλακι εχω και το ντοπλερ σε 10 μερουλες και παλι θα ξανα κανω εξεταση!Ο θεος μαζι μας ...τπτ αλλο!

Αυτο που με φρικαρει βρε κοριτσια ξερετε ποιο ειναι πως αν δεν ειχα τη φιλη μου μπορει να το ειχα περασει στο φλου...μια μερα πριστηκαν τα χερια μου για λιγοτερο απο 2 ωρες.....αν δεν ειχα τη Λιλου να την παιρνω τηλ για τα παντα θα ελεγα ασε να δω αν θα ξαναπρηστουν και μετα θα παρω το γιατρο και δε θα ειχα παρει χαμπαρι!!!

Παραμυθενια μου μισο παω να φερω εξετασεις και μπαινω να σου γραψω μοναδες,οκ/

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evini7 έγραψε:Παραμυθένια είδες; Λοιπόν ποια τιμη θες να δώ; Κρατάω τις τελευταίες εξετάσεις ανα χείρας!
Βλέπω εδω λευκά αιμοσφαιρια 9.7 αν θες κατι αλλο πες μου.

Ε!!! Με ξεχάσατε; Κι εγω έχω γιατρο σήμερα!
Πω πω πεθυμησα ένα φραπεδακι!
Εβινάκι μου όχι τα λευκά αιμοσφαίρια, τα αιμοπετάλια με ενδιαφέρουν.
Έχεις κι εσύ γιατρό σήμερα; Με το καλό να δεις κι εσύ τη μπεμπίτσα σου!!!
Πολλά τα ραντεβού για σήμερα!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 2 328109

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evini7 έγραψε:Αστερακι κι εγω αυτο ρώταγα χθες για τον λοξιγκα. Αυτός ειναι!

Μαρακι Λάρισα την καλησπέρα μου! Πως είστε μαμά κ μπεμπα;

Παραμυθένια είδες; Λοιπόν ποια τιμη θες να δώ; Κρατάω τις τελευταίες εξετάσεις ανα χείρας!
Βλέπω εδω λευκά αιμοσφαιρια 9.7 αν θες κατι αλλο πες μου.

Ε!!! Με ξεχάσατε; Κι εγω έχω γιατρο σήμερα!
Πω πω πεθυμησα ένα φραπεδακι!

Γειά σου Εβινάκι μου! Είμαστε μαι χαρά ζωηρές ζωηρές! Με το καλό να δεις το μωράκι σου!
Πιες ένα καφεδάκι δεν πειράζει μια στις τόσες.

Παραμυθένια μου εγώ θα σου πω αύριο που θα πάρω τα αποτελέσματ τις τιμές.

Σοφάκι μην ανησυχείς βρε κορίτσι μου, αν μετράς την πίεσή σου και είναι καλή νομίζω δεν έχεις θέμα.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθένια μου το απόγεμα που θα πάρω τις εξετάσεις μου θα σου τα αιμοπετάλια μου.Ολα καλά θα πάνε!!!

Μαράκι μου σε ευχαριστώ πολύ,πολύ!!!Άντε εύχομαι στις επόμενες εξετάσεις να σου πουν να τα κόψεις εντελώς τα τσιμπίματα!!!!

Σοφία μου εντάξει λογικό να ανησυχείς...όλες τα ίδια κάνουμε αλλά αν ήταν κάτι σοβαρό θα στο έλεγε ο ντοκ σωστά?Μεθαύριο θα το ξανασυζητήσετε και θα πράξετε ανάλογα!!!

Ορίστε και ολόφρεσκο κοιλουτσόνι 30 εβδομάδων μετά από απαίτηση του κοινού!!!χαχαχα!!!τεράστια δεν είναι???Σήμερα ζυγίστηκα πάλι...ακόμα 400 γρ. σύνολο +5,800γρ. καλά πάμε!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι κι εγω!!!! Για να δώ έπιασε το δικιλο το μελινακι μου;;;;

Λοιπόν τα βρήκα τα αιμοπεταλια, στις 31/7 ηταν 228. Αύριο θα ξανά δώσω αίμα.
Τι ρολο παίζουν αυτα; Έχεις κάτω απο το όριο; Εδω λέει φ.τ. 130-400

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παραμυθενια γυρω στα 250 παιζω εγω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις