Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
254 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 254 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MPRAVO SAS ASTERAKI MOU..ME TO KALO OPWS EIPA KAI STA 2 NKILAKIA KAI STA 3 KAI STA 3.500...Razz Razz Razz NA TRWTE OOOLO TO FAGHTAKI SAS...! OSO GIA TO KOUKOU..YPOMONH EMENA MOU PIEZEI TO DEXI PLEYRO KAI EXW PETHANEI STON PONO! KLARAMARIA MOU GI AMENA EINAI FYSIOLOGIKO POU AKOMA EIMAI 31 EBDOMADWN?????? GIA SENA SAFOS KAI THA EINAI AFOU KONTEYEIS NA PAREIS TON MPEMPAKO SOU GKALITSA OMORFH...Razz Razz flower flower flower flower 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερες!
Καλε πως μεγάλωσαν τα μωρακια σας!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 215994 
Εμεις εδω τα ιδια Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 401147 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 401147 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα,καλημέρα!!!Έφαγα τα δημητριακά μου σαν καλό κορίτσι και σας ήρθα!!!

Εβίνι μου καταρχάς πολύ όμορφο βγήκε το δωμάτιο!!!και τα αυτοκόλλητα σούπερ!!!
Εγώ νομίζω θα έπαιρνα ροζ προίκα και μετά λιλά...έχει αρκετό λιλά το δωμάτιο νομίζω.

Μαιμουδάκι καλημέρα!!!

Πόπη μου να μην δίνει σε κανένα γονιό τέτοιες στιγμές ο θεός...

Εβάκι στον 8ο ε?Ουάου!!!!με το καλό και στους 9!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 328109 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 328109 

Αστεράκι μου και εσύ υπέροχα νέα βλέπω!!!Μπράβο στο μωράκι σου!!!

Έτσι να ξεκινάει η μέρα με χαρές και πανηγύρια!!!
Κλάραμαρία μου εγώ το πήρα απο τα mothercare την αλλαξιέρα....

τσιριτράκι μου μεγάλωσε πολύ η μπέμπα σας καλέ!!!μπράβο της!!!όλα καλά!!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 215994

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ευχαριστούμε ευχαριστούμε Very Happy Very Happy Very Happy 

Δεν τον ρώτησα τι πονάκια γιατί ήδη τα νιώθω οπότε μόλις μου το είπε λέω ωπ εδώ είμαστε!

Αυτό που νιώθω εγώ είναι διαφορετικό από τα πονάκια που ίσως είχα ως τώρα αραιά και που, μοιάζουν λιγάκι με "σουβλίτσες" χαμηλά ή σαν να με πιέζει έντονα για λίγο η κοιλιά μου.
Δεν τα έχω συνέχεια. Που και που με πιάνουν.

Evaki με το καλό και στον 9ο!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα,καλημέρα!!!Έφαγα τα δημητριακά μου σαν καλό κορίτσι και σας ήρθα!!!

Εβίνι μου καταρχάς πολύ όμορφο βγήκε το δωμάτιο!!!και τα αυτοκόλλητα σούπερ!!!
Εγώ νομίζω θα έπαιρνα ροζ προίκα και μετά λιλά...έχει αρκετό λιλά το δωμάτιο νομίζω.

Μαιμουδάκι καλημέρα!!!

Πόπη μου να μην δίνει σε κανένα γονιό τέτοιες στιγμές ο θεός...

Εβάκι στον 8ο ε?Ουάου!!!!με το καλό και στους 9!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 328109 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 328109 NAI MPHKAME EPITELOUS ELPIZW NA TON FAW ESIOS KAI AYTON TON MHNAKO...SE EYXARISTW MARAKI MOU!

Αστεράκι μου και εσύ υπέροχα νέα βλέπω!!!Μπράβο στο μωράκι σου!!!

Έτσι να ξεκινάει η μέρα με χαρές και πανηγύρια!!!
Κλάραμαρία μου εγώ το πήρα απο τα mothercare την αλλαξιέρα....

τσιριτράκι μου μεγάλωσε πολύ η μπέμπα σας καλέ!!!μπράβο της!!!όλα καλά!!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 215994

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KLARAMARIA KSEXASA NA SE EYXARISTHSW KOPELA MOU GLUKIA...SAS EYXARISTW KLARAMARIA KI AMARAKI KRHTIKO GLUKO KAI TSIRITRAKI...! MPA EGW TO NIOTHW SAN PERIODOU ALLA HPEIO EYTYXOS!EXW NIOSEI OMWS KAI ETSI OPWS TO LES!! THA RWTHSW KAI EGW OTAN PAW DOCTORA!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εωακι εχτες εγω σου εκανα αιτημα φιλιας να ξερεις

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβακι θα τον φας κι αυτόν τον μηνα,γιατι οχι!
Το στήθος μου δεν σταματάει να στάζει κι εγω βαρέθηκα κ πεινασα!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστουμε κοριτσια μου μακαρι να φτασουμε τα 3 και τα 3,5 κιλα,εβακι με το καλο στον ενατο,αχ τρωω κατι κουνηματα σημερα που απτη μια ΜΑΡΕΣΕΙΙΙΙΙΙ και απο την αλλη κοντευουν τα οργανα μου να κανουν "φτερα" χαχαχαχααχχα

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AX! ALHTHEIA ASTERAKI MOU DEN TO HXERA..Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 417472 SE EYXARISTW ...! SAS EYXARISTW POLY SHMERA NIOTHW SAN NA EXW GENNETHLIA DEN XERW GT TOSH XARA....Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 604962 APLA MOU FEYGEI SIGASIGA ENA TERASTIO VAROS=ANXOS NA TO PW...!OLA TA MWRAKIA MAS THA GINOUN TROFANTA NA DAGKWNOUME MPOUTAKIA...PANTOS H DIKIA MOU APO TON YPERIXO DEIXNEI MAGOYLO..! MAIMOUDAKI PREPEI NA PERIMENEIS NA STAMATISEI? PANTOS KAI EMENA KANEI SVOYRES SHMERA KAI XTES ALLA EYTYXOS PAROLO POU EINAI KAI TROFANTH FRAOULITSA..DEN ME PONAEIO H ME ENOXLEI ISOS TO POLU AMNIAKO POU EXW NA EYTHINETAI GI AYTO!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και μένα η γοργονίτσα με έχει ταράξει στην σβούρα από χτες!!!τραντάζομαι ολόκληρη!!!
Δεν παραπονιέμαι όμως...καλύτερα να χοροπηδάει παρά να είναι φρόνιμη...απλά έχει αρχίσει και με πονάει μερικές φορές η σκατούλα!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Και μένα η γοργονίτσα με έχει ταράξει στην σβούρα από χτες!!!τραντάζομαι ολόκληρη!!!
Δεν παραπονιέμαι όμως...καλύτερα να χοροπηδάει παρά να είναι φρόνιμη...απλά έχει αρχίσει και με πονάει μερικές φορές η σκατούλα!!!
NAI KAI EGW TO PRWTIMO APO TO NA EINAI HREMH KAI NA FOVAMAI..EMENA DEN ME PONAEI MHPOS EXEI SHMASEIA H THESH THS?Rolling Eyes Rolling Eyes 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλε εννοειτε να κλωτσανε ολη μερα,θελουμε ζωηρα μωρα εμεις,παντως ο δικος μου ρε κοριτσια ολη μερα μπορει για μιση ωρα να σταματησει αφου λεω κοιμαται ποτε?Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  χαχαχααχαχαχ αυτο που δεν αντεχω ειναι να κοιμαμαι στο πλαι και να χωνει δυνατες κλωτσιες απο κατω(εκει που υποτιθεται οτι το παταω)χαχαχαχα σαν ηλεκτρικο ρευμα κανει

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Και μένα η γοργονίτσα με έχει ταράξει στην σβούρα από χτες!!!τραντάζομαι ολόκληρη!!!
Δεν παραπονιέμαι όμως...καλύτερα να χοροπηδάει παρά να είναι φρόνιμη...απλά έχει αρχίσει και με πονάει μερικές φορές η σκατούλα!!!
 NAI KAI EGW TO PRWTIMO APO TO NA EINAI HREMH KAI NA FOVAMAI..EMENA DEN ME PONAEI MHPOS EXEI SHMASEIA H THESH THS?Rolling Eyes Rolling Eyes 

Σίγουρα έχει και η θέση σημασία...εμένα έχει το κεφαλάκι κάτω και πονάω λιγότερο από όταν είχε τα πόδια κάτω που με τσαλοπατούσε όλη την ώρα!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:καλε εννοειτε να κλωτσανε ολη μερα,θελουμε ζωηρα μωρα εμεις,παντως ο δικος μου ρε κοριτσια ολη μερα μπορει για μιση ωρα να σταματησει αφου λεω κοιμαται ποτε?Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes  χαχαχααχαχαχ αυτο που δεν αντεχω ειναι να κοιμαμαι στο πλαι και να χωνει δυνατες κλωτσιες απο κατω(εκει που υποτιθεται οτι το παταω)χαχαχαχα σαν ηλεκτρικο ρευμα κανει


χαχαχα!!!και μένα το κάνει αυτό και δεν σταματάει μέχρι να αλλάξω πλευρό και να περάσει το δικό της!!!Προτιμάει να είμαι στο αριστερό πλευρό....Τουλάχιστον αφού κοιμηθώ ηρεμεί και δεν με ξυπνάει!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα,καλημέρα!!!Έφαγα τα δημητριακά μου σαν καλό κορίτσι και σας ήρθα!!!

Εβίνι μου καταρχάς πολύ όμορφο βγήκε το δωμάτιο!!!και τα αυτοκόλλητα σούπερ!!!
Εγώ νομίζω θα έπαιρνα ροζ προίκα και μετά λιλά...έχει αρκετό λιλά το δωμάτιο νομίζω.

Μαιμουδάκι καλημέρα!!!

Πόπη μου να μην δίνει σε κανένα γονιό τέτοιες στιγμές ο θεός...

Εβάκι στον 8ο ε?Ουάου!!!!με το καλό και στους 9!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 328109 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 328109 

Αστεράκι μου και εσύ υπέροχα νέα βλέπω!!!Μπράβο στο μωράκι σου!!!

Έτσι να ξεκινάει η μέρα με χαρές και πανηγύρια!!!
Κλάραμαρία μου εγώ το πήρα απο τα mothercare την αλλαξιέρα....

τσιριτράκι μου μεγάλωσε πολύ η μπέμπα σας καλέ!!!μπράβο της!!!όλα καλά!!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 15 215994
Maraki Eyxaristw polu! Tha to psakso!!

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω αυτο που παρατηρησα καθε εβδομαδα ειναι διαφορετικη ολο και δυναμωνουν οι κλωτσιες και τα κουνηματα

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LOIPON KORITSIA AYTO TO EXW KAI EGW ALLA H MPEMPA DEN KLWTSAEI SXEDON KATHOLOU XAMHLA SAN NA EXEI TA PODIA THS FOVAMAI MHN EXOUN KANEI KANA LATHOS KAI MOU EXOUN NPEI PWS EINAI PROS TA KATW GT STON YPERIXO GRAFEI PROVOLH KEFALIKH...KAI THN NIOTHW KAI XTYPAEI PSYLA POLU AN NEIXE PODIA KATW DEN THA ME KLWTSAGE KATW..DEN MPORW NA KATALAVW PANTOS EGW THN ENOXLW SXEDON PANTA THN KIOURIA...ALLA NDEN NMPORW NA KATSW KATHOLOU PLEON ANASKELA..PONAEI H PLATH MOU!Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάντως ρε κορίτσια πολυ έντονες κλωτσιες δε νιώθω. Πιο πολυ νιώθω ότι μετακινείται και αλλάζει σχήμα η κοιλια μου! Έχει πολυ γέλιο πάντως Smile
Ευακι λέω πως ειναι φυσιολογικο να έχεις πονακια τέτοιου είδους απο τον 8ο Κ μετα, γιατι έτσι μου είπε ο Γιατρος... Τώρα τι να σου πω κι εγώ..δεν ειμαι ειδικός Smile
Καλημέρα αsteraki!'

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια! (ναι, στις 10.30! Τώρα ξύπνησα. Μακάρι να μπορούσα να τον βάλω στην καμπούρα τον ύπνο για μετά που θα ξενυχτώ!) Laughing 

klaramaria,
εγώ πήρα αλλαξιέρα από το amazon και συγκεκριμένα αυτή. Πήρα και άλλα πράγματα μαζί. Μπορεί να βρεις και στο jumbo. Η δική μας είναι fisher price και πολύ αστεία Laughing 

tsiritri έγραψε:Καλέεεεε έγινα καρπουζάκι Laughing Laughing Laughing 
Ε, βέβαια, ω ρε! 1800 φτάσατε! 63 μέρες ακόμα λέει! Πλησιάζει!!!!
Προπαρασκευαστικές συσπάσεις έχεις. Εγώ όχι ιδιαίτερα. Απλά στενεύεται το χταπόδι και έχω ενοχλητικαί πιέσεις στην κοιλιά μου!

eva evaki,
ευκαιρία να ξεκινήσετε τα ψώνια σας!

asteraki,
τα έλεγα εγώ για το κούκου!!!! Razz Razz Razz 

maimou,
εσύ στην "παραγωγή" Razz 
Άμα πεινάς, καλό δείγμα είναι!

asteraki1989 έγραψε:αχ τρωω κατι κουνηματα σημερα που απτη μια ΜΑΡΕΣΕΙΙΙΙΙΙ και απο την αλλη κοντευουν τα οργανα μου να κανουν "φτερα" χαχαχαχααχχα
Ναι, ρε γμτ. Έχει τύχει κάτι φορές που πετάγομαι λες και έφαγα σφαλιάρα και ξαφνιάστηκα! Laughing 

maraki_iraklio,
μας ταλαιπωρούν οι τσούπρες από τώρα! Εγώ αναρωτιέμαι: "Λες να 'ναι έτσι ζωηρή και άμα γεννηθεί;;;;" Shocked 

Αχ, ακούω που λέτε πως δυναμώνουν κι άλλο... Ω ρε πόσο ξύλο έχω να φάωωωω.... Σαν σκηνή από το Alien αισθάνομαι ήδη και είμαι η πιο "μικρή" εδώ μέσα..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!!
Πολυ πολυ χαίρομαι που τα μωρά όλων ειναι δραστήρια. Νόμιζα μόνο μπεις είμαστε έτσι, αφου χθες βράδυ γκουγκλαρα ´ υπέρ δραστήρια εμβρυά´ κ με κοροιδευε το αμορε....τόσο πολυ κουνιέται η μπεμπουλα μου κ συνέχεια non stop!!!!

Ευακι με το καλο κ στον ένατο. Πάρε ανάσες ο,τι κ να γίνει απο δώ κ πέρα θα πανε καλα τα πραγματα!!!!

Τσιριτρακι κ αστερακι! Ολόκληρα παιδια έχετε καλε!!! Πω πω! Ποτε πέρασαν οι μέρες που μετρουσαμε γραμμάρια ε; Άντε με το καλο τα μωρακια! Τελικά ολα έχουν πάρει ήδη θεση ε;
Τέλεια!

Κλαραμαρια, την αλλαξιερα την πήρα στα prenatal, αλλα θα βρεις παντού. Σήμερα κλείνεις βαλίτσα ε;;;

Το απόγευμα θα πάω για τα προικια της μικρής κ θα αποφασίσω επιτόπου. Εξάλλου έχω ακόμη να βάλω καδρακια, κρεμαστρουλες, φωτιστικο δαπέδου.,..κτλ
Σας ευχαριστω όλες για τις γνώμες.Wink

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EINAI POLU WRAIES KLWTSIES SVOURINI..EGE PROSWPHKA TIS APOLAMVANW....! KLARAMARIA MOU EXEIS DIKIO! NAI TWRA SIGASIGA PSWNIZOUME ALLA NDEN ANOIGOUME POLU PROKATALIPSEI...Rolling Eyes Rolling Eyes 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Καλημερούδια! (ναι, στις 10.30! Τώρα ξύπνησα. Μακάρι να μπορούσα να τον βάλω στην καμπούρα τον ύπνο για μετά που θα ξενυχτώ!) Laughing 

klaramaria,
εγώ πήρα αλλαξιέρα από το amazon και συγκεκριμένα αυτή. Πήρα και άλλα πράγματα μαζί. Μπορεί να βρεις και στο jumbo. Η δική μας είναι fisher price και πολύ αστεία Laughing 

tsiritri έγραψε:Καλέεεεε έγινα καρπουζάκι Laughing Laughing Laughing 
Ε, βέβαια, ω ρε! 1800 φτάσατε! 63 μέρες ακόμα λέει! Πλησιάζει!!!!
Προπαρασκευαστικές συσπάσεις έχεις. Εγώ όχι ιδιαίτερα. Απλά στενεύεται το χταπόδι και έχω ενοχλητικαί πιέσεις στην κοιλιά μου!

eva evaki,
ευκαιρία να ξεκινήσετε τα ψώνια σας!

asteraki,
τα έλεγα εγώ για το κούκου!!!! Razz Razz Razz 

maimou,
εσύ στην "παραγωγή" Razz 
Άμα πεινάς, καλό δείγμα είναι!

asteraki1989 έγραψε:αχ τρωω κατι κουνηματα σημερα που απτη μια ΜΑΡΕΣΕΙΙΙΙΙΙ και απο την αλλη κοντευουν τα οργανα μου να κανουν "φτερα" χαχαχαχααχχα
Ναι, ρε γμτ. Έχει τύχει κάτι φορές που πετάγομαι λες και έφαγα σφαλιάρα και ξαφνιάστηκα! Laughing 

maraki_iraklio,
μας ταλαιπωρούν οι τσούπρες από τώρα! Εγώ αναρωτιέμαι: "Λες να 'ναι έτσι ζωηρή και άμα γεννηθεί;;;;" Shocked 

Αχ, ακούω που λέτε πως δυναμώνουν κι άλλο... Ω ρε πόσο ξύλο έχω να φάωωωω.... Σαν σκηνή από το Alien αισθάνομαι ήδη και είμαι η πιο "μικρή" εδώ μέσα..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
καλημερα ιωαννα μου τι κανεις?ενα θα σου πω στην εβδομαδα που εισαι τα μισα νιωθεις εχεις ακομααααα να δεις βουνα ολοκληρα χαχαχαχααχχα ειναι ωραια αισθηση ομωςRazz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz 

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
klaramaria έγραψε:Εγώ πάντως ρε κορίτσια πολυ έντονες κλωτσιες δε νιώθω. Πιο πολυ νιώθω ότι μετακινείται και αλλάζει σχήμα η κοιλια μου! Έχει πολυ γέλιο πάντως Smile
Ευακι λέω πως ειναι φυσιολογικο να έχεις πονακια τέτοιου είδους απο τον 8ο Κ μετα, γιατι έτσι μου είπε ο Γιατρος... Τώρα τι να σου πω κι εγώ..δεν ειμαι ειδικός Smile
Καλημέρα αsteraki!'
καλημερα ζουζουνα,και εγω πλεον νιωθω πιο πολυ κουνηματα και στο πλαι ΠΑΝΤΑ δεξια μερια (επειδη εχει τα ποδια)τα βλεπω στο δερμα μου και οταν βαζω το χερι μου τα καταλαβαινω,και η μανουλα λιωνειιιιιιSad Sad Sad Sad Sad 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
WRAIA DEN LETE TIPOTA EGW PARAKALAW NA XALAEI TON KOSMO...! EVINI MOU SE EYXARISTW KOPELA MOU POLU!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις