Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
489 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 489 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifi έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!

Πως είστε σήμερα?
Συγχαρητήρια κ απο μένα για τα αποτελέσματα.

Εγώ δν την είδα χθες τελικά, γιατί είχε πολύ κόσμο κ δεν έκανα υπέρηχο. Crying or Very sad 
Βάλτε κ εμένα στη λίστα με τους γκαβούλιακες κ καλά που το είπατε για να κλείσω κανένα ραντεβού στον οφθαλμίατρο.
Σήμερα φευγουμε για Λάρισα κ θα γυρίσουμε σε καμία εβδομάδα.
Όποτε μπορέσω θα μπαίνω να σας διαβάζω.

Popi μου ερώτηση: την έπλενες συνέχεια? ακόμα κ όταν δεν είχε κακάκια?
ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΣ FREZYDERM ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕ ΤΣΙΣΑΚΙΑ ΜΕ ΣΚΕΤΟ ΝΕΡΑΚΙ.

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
αυτο νομιζω γινεται σε ολα τα νοσοκομεια....και εμενα ο γιατρος του νοσοκομειου που πηγα μου ειπε οτι ηθελε δυο φιαλες αιμα στο ονομα μου πριν γεννησω. και χθες η γιατρος μου μου ειπε να παει καποιος να δωσει μία φιαλη αιμα στο νοσοκομειο στο ονομά μου σε περιπτωση αναγκης.τη ρωτησα γιατί, γιτι στο γιο μου που πηγαινα για φυσιολογικό τοκετό δε μου ειχε ζητησει κατι τετοιο, και μου ειπε οτι ετσι γίνεται...
τι ειναι το πλακακι???
Τζουλάκι μου για τις φιάλες αίμα δε μας το είπε ο νοσοκομειακός γιατρός αλλά ο ιδιώτης στην Πάτρα, ο οποίος ξεγεννά σε μεγάλο μαιευτήριο της Πάτρας. Ο δικός μας δε μας ανέφερε τίποτε...

Το πλακάκι είναι μια εξέταση με μικροσκόπιο όπου μετρούν ένα προς ένα τα αιμοπετάλια γιατί λόγω εγκυμοσύνης σε αυτά παρατηρείται μια κάποια συσσωμάτωση αν έχω καταλάβει καλά..

Όσο για το δωμάτιο η μαία μου μας είπε ότι αν είναι ελέυθερο το δίκλινο θα με βάλουν μόνη μου εκεί για να μπορεί να κοιμηθεί και  κάποιος το βράδυ.

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JULAKI ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ???
ΗΡΕΜΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ...
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΤΩΡΑ ΣΤΙΣ 11.10 ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑΝ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΔΙΠΛΩΣΩ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΟΝΕΣΑ...
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΙΟΛΑΣ...

Κ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟ ΖΗΤΑΝΕ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ. ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ.

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ζουζούνες!!!Τι κάνετε??Μια μέρα έλειψα και λυσσάξατε!!Ούτε θυμάμαι πόσες σελίδες διάβασα μέχρι να σας προλάβω!!!Χτες γυρνούσαμε όλη μέρα με τον πρίγκιπα μου και γυρίσαμε αργά το βράδυ!Σήμερα θα λιώσω σπίτι....κουράστηκα...
Θα σχολιάσω ότι θυμάμαι...λίγα πράγματα δηλ!!!scratch 

Να πω συγχαρητήρια σε όλες τις κοπέλες που είδαν τα μωράκια τους για τα υπέροχα νέα!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 536304 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 536304 Μπράβο αγάπες πάντα τέτοια!!!

Να πω ότι ήμουν και γω γκαβούλιακας έκανα λέιζερ πριν 4 χρόνια και σώθηκα!!!Είναι το καλύτερο πράγμα που έχω κάνει για πάρτη μου!!!Όσες έχετε οικονομικά την δυνατότητα να το κάνετε τρεχάτε!!!Αξίζει κάθε σεντ!!

Παραμυθένια μου μην σκοτίζεις το μυαλουδάκι σου και πολύ!!!Να σκέφτεσαι θετικά και θα πάνε όλα καλά θα το δεις!!!

Σβουρίτσα νομίζω πήρε το μάτι μου ότι έκανες κάτι αγορές!!!!Με γεια κοριτσάρα!!!

Σοφάκι μου μην ταράζεσαι....χαλαράαααα afro afro 

Αχ δεν θυμάμαι άλλα.....κοκομπλόκο!!!

Από το βινάκι δεν έχουμε νέα ε???

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσακια!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 654316 
Είστε καλα; Τζουλακι ακόμη περιμένω να με βαφτισεις κι εμένα! Smileτέλεια τα νεα σας έτσι; Μην αγχωνεσαι για τίποτα.ολα καλα θα πανε!
Καλα είστε όλα τα υπολοιπα κορίτσια;
Τώρα μολις είδα ότι μου έμειναν 2 βδομάδες...μόνο;;;Shocked Shocked 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!το βράδυ ειχαμε μαραθώνιο ξεσκατισματος.τις άλλαζαμε πριν το φαγητο κ μετα το φαγητο είχαν κανει κακα κ τις ξαναλλαζαμε.ελα ομως που δεν είχαν τελειώσει κ ξαναλερωναν την πανα;
Πως κατάλαβαινεις οτι ενα μωρο τα χει κανει κ εχει τελειώσει;παρακολουθω να δώ αν σταμάτησαν να σφιγγονται αλλα μου τα κανουν μετα απο λίγο παλι.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:Καλημέρα κοριτσακια!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 654316 
Είστε καλα; Τζουλακι ακόμη περιμένω να με βαφτισεις κι εμένα! Smileτέλεια τα νεα σας έτσι; Μην αγχωνεσαι για τίποτα.ολα καλα θα πανε!
Καλα είστε όλα τα υπολοιπα κορίτσια;
Τώρα μολις είδα ότι μου έμειναν 2 βδομάδες...μόνο;;;Shocked Shocked 
Βιάζεσαι; Άστο να έρθει όποτε θέλει, ντε! Laughing Laughing 

Maimou2009 έγραψε:Καλημέρα!το βράδυ ειχαμε μαραθώνιο ξεσκατισματος.τις άλλαζαμε πριν το φαγητο κ μετα το φαγητο είχαν κανει κακα κ τις ξαναλλαζαμε.ελα ομως που δεν είχαν τελειώσει κ ξαναλερωναν την πανα;
Πως κατάλαβαινεις οτι ενα μωρο τα χει κανει κ εχει τελειώσει;παρακολουθω να δώ αν σταμάτησαν να σφιγγονται αλλα μου τα κανουν μετα απο λίγο παλι.
Διπλή ποσότητα πάνες.... διπλή βρώμα.... Πουφ!!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι ζαργανες δεν κλαίνε εκτος απο την περίπτωση που θέλω να τις πλύνω στον πωπο κ τσαντιζονται.
Για τα επιθεματα που λέτε εμενα δεν με βολεψαν κ απο το μαιευτήριο οι μαιες μου είπαν δεν τα συνιστούν .αν τρέχει το στήθος οι γαζες ειναι καλύτερες είπαν.δεν με βολεψαν γιατι καλούσαν πανω μου κ για να τα ξεκολλήσει πονουσα.οταν τελειώσω την άντληση το γάλα που μπορει να τρέξει το άπλωνω στις θηλες.μετα δεν ξανατρεχει.
Τα μωρομαντηλα καλου κακου δεν τα ξαναχρεισιμοποιω παίρνω τα χοντρα με την πανα κ τρέχω στο μπάνιο.
Για να δηλώσουμε τα μωρα στο ληξιαρχειο μας ζήτησαν ληξιαρχική πράξη γάμου,πιστοποιητικό οικ κατάστασης κ ταυτότητες κ την δήλωση που δίνουν απο το μαιευτήριο.μετα πήγαμε στα ΚΕΠ με την ληξ. Πράξη γεν. Κ βγάλαμε ΑΜΚΑ.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Οι ζαργανες δεν κλαίνε εκτος απο την περίπτωση που θέλω να τις πλύνω στον πωπο κ τσαντιζονται.
Αγγελούδια οι ζαργάνες!

maroula


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Maimou2009 έγραψε:Οι ζαργανες δεν κλαίνε εκτος απο την περίπτωση που θέλω να τις πλύνω στον πωπο κ τσαντιζονται.
Για τα επιθεματα που λέτε εμενα δεν με βολεψαν κ απο το μαιευτήριο οι μαιες μου είπαν δεν τα συνιστούν .αν τρέχει το στήθος οι γαζες ειναι καλύτερες είπαν.δεν με βολεψαν γιατι καλούσαν πανω μου κ για να τα ξεκολλήσει πονουσα.οταν τελειώσω την άντληση το γάλα που μπορει να τρέξει το άπλωνω στις θηλες.μετα δεν ξανατρεχει.
Τα μωρομαντηλα καλου κακου δεν τα ξαναχρεισιμοποιω παίρνω τα χοντρα με την πανα κ τρέχω στο μπάνιο.
Για να δηλώσουμε τα μωρα στο ληξιαρχειο μας ζήτησαν ληξιαρχική πράξη γάμου,πιστοποιητικό οικ κατάστασης κ ταυτότητες κ την δήλωση που δίνουν απο το μαιευτήριο.μετα πήγαμε στα ΚΕΠ με την ληξ. Πράξη γεν. Κ βγάλαμε ΑΜΚΑ.


Καλημερα.Απ οτι λες ολα μια χαρα με τις κορουλες σου.Χαιρομαι πολυ.
Πες μου λιγο για το ΑΜΚΑ που ειπες νομιζα οτι θελει και βιβλιαριο οποιου γονεα το γραψει στο δικο του...Δεν ισχυει?





sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maimou2009 έγραψε:Οι ζαργανες δεν κλαίνε εκτος απο την περίπτωση που θέλω να τις πλύνω στον πωπο κ τσαντιζονται.
Για τα επιθεματα που λέτε εμενα δεν με βολεψαν κ απο το μαιευτήριο οι μαιες μου είπαν δεν τα συνιστούν .αν τρέχει το στήθος οι γαζες ειναι καλύτερες είπαν.δεν με βολεψαν γιατι καλούσαν πανω μου κ για να τα ξεκολλήσει πονουσα.οταν τελειώσω την άντληση το γάλα που μπορει να τρέξει το άπλωνω στις θηλες.μετα δεν ξανατρεχει.
Τα μωρομαντηλα καλου κακου δεν τα ξαναχρεισιμοποιω παίρνω τα χοντρα με την πανα κ τρέχω στο μπάνιο.
Για να δηλώσουμε τα μωρα στο ληξιαρχειο μας ζήτησαν ληξιαρχική πράξη γάμου,πιστοποιητικό οικ κατάστασης κ ταυτότητες κ την δήλωση που δίνουν απο το μαιευτήριο.μετα πήγαμε στα ΚΕΠ με την ληξ. Πράξη γεν. Κ βγάλαμε ΑΜΚΑ.

Να σου πω πολυ καλη ιδεα οι γαζες , δεν το ειχα ξανα ακουσει!!

Μπραβο στα κοριτσια σου!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωαννα ειναι που θα πεσεις...εμενα πχ η κοπελα ηταν σουπερ και ταιριαξαν και οι αντρες μας , πηγαμε η μια στη βαπτιση της αλλης βγηκαμε εξω και τα λεμε τηλ και ιντερνετικως συχνα!

Μαλιστα θα γινοταν και αυτη μαμα Νοεμβριου αλλα δυστυχως τους ετυχε μια τεραστια αναποδια!

Η αλλη που ηταν μαζι (3 κλινο) ηταν λιγο κουκουρουκου...απο καισαρικη και λιχουδο και μας ζητουσε συνεχεια γλυκα και φαγητο!

Για τα δικα μου οικονομικα δεδομενα 2500 χιλιαδες ευρω παραπανω ειναι πολλα χρηματα για να δωσω για να μεινω σε μονοκλινο και εννοειται θα ζητησει και ο γιατρος παραπανω.

Αν προλαβαινα μεσω της ιδιωτικης ασφαλισης ναι...οκ!

Αν εχεις ομως και δε θα σου λειψουν why not?Αλλωστε για καποιους φτιαχθηκαν και αυτα τα δωματια αν ηταν θα ηταν ολα 6 κλινα :Ρ

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Ιωαννα ειναι που θα πεσεις...εμενα πχ η κοπελα ηταν σουπερ και ταιριαξαν και οι αντρες μας , πηγαμε η μια στη βαπτιση της αλλης βγηκαμε εξω και τα λεμε τηλ και ιντερνετικως συχνα!

Μαλιστα θα γινοταν και αυτη μαμα Νοεμβριου αλλα δυστυχως τους ετυχε μια τεραστια αναποδια!

Η αλλη που ηταν μαζι (3 κλινο) ηταν λιγο κουκουρουκου...απο καισαρικη και λιχουδο και μας ζητουσε συνεχεια γλυκα και φαγητο!

Για τα δικα μου οικονομικα δεδομενα 2500 χιλιαδες ευρω παραπανω ειναι  πολλα χρηματα για να δωσω για να μεινω σε μονοκλινο και εννοειται θα ζητησει και ο γιατρος παραπανω.

Αν προλαβαινα μεσω της ιδιωτικης ασφαλισης ναι...οκ!

Αν εχεις ομως και δε θα σου λειψουν why not?Αλλωστε για καποιους φτιαχθηκαν και αυτα τα δωματια αν ηταν θα ηταν ολα 6 κλινα :Ρ
χαχαχαχα

Τα λυπάμαι αυτά τα λεφτά...
Σκέφτομαι πως μπορούν να γίνουν ένα τέλειο ταξίδι στο εξωτερικό...

Από την άλλη, να τρως τη λαλακία του καθενός στη μάπα.... Από την παράλλη, 3 μέρες είναι, όσο μαλάκω και να είναι η συγκάτοικος θα την αντέξεις.....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μάλλον το χταπόδι μεγάλωσε και στενεύεται... Αισθάνομαι σαν να προσπαθεί να μου ξεχειλώσει τα σωθικά Very Happy Very Happy Very Happy 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κλαραμαρία μου αποφασισα οτι σου ταιριαζει το...Χριστίνα ή Χριστιάννα!!!!

για τα δωματια, Ιωαννακι μου καλωσηρθες στον κοσμο των διλημμάτων!!!! χαχαχαχα

2500 χιλιαρικα παραπάνω το μονοκλινο???παραπάνω απο ποια τιμή???Shocked 

Μαιμουδιτσα κουραγιο....οντως πολυ σκ@το ειδικα τις πρωτες βδομαδες...!!!

εγω κανω το πρωτο μου διαλειμμα,...και μαλλον το τελευταιo γτ η μεση εχει βγει ήδη off, ο μικρος γκρινιαζει,μυριζω κατι ΒΡΩΜΕΡΟ, και εχω λουστει και στον ιδρωτα!!!! αυτα τα ωραια!!!

τι καλο θα φατε σημερα???εμεις φακες..No Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 534787 

κλαραμαρια και εγω δυο βδομαδες εχω ακομη...προγραμματισμενα βεβαια...δεν εχω ιδιαιτερα το αγχος του απροοπτου (ελπιζω)

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:
για τα δωματια, Ιωαννακι μου καλωσηρθες στον κοσμο των διλημμάτων!!!! χαχαχαχα

2500 χιλιαρικα παραπάνω το μονοκλινο???παραπάνω απο ποια τιμή???Shocked 
Ιδού οι τιμές του Μητέρα (δεν έβαλα τα vip και lux για να μην πηδήξετε από το μπαλκόνι)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και αυξάνει και η αμοιβή του γιατρού ανάλογα με το δωμάτιο αλλά δεν ξέρω πόσο...

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό πάλι που η αμοιβή του γιατρού αυξάνει ανάλογα με το δωμάτιο δεν το έχω καταλάβει... Διαφορετικά ξεγεννάει αυτή που παίρνει τρίκλινο και αυτή που παίρνει μονόκλινο; Rolling Eyes 

Εμείς θα φάμε, εγώ μόλις έφαγα δηλ., φασολάκια.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Αυτό πάλι που η αμοιβή του γιατρού αυξάνει ανάλογα με το δωμάτιο δεν το έχω καταλάβει... Διαφορετικά ξεγεννάει αυτή που παίρνει τρίκλινο και αυτή που παίρνει μονόκλινο; Rolling Eyes 

Εμείς θα φάμε, εγώ μόλις έφαγα δηλ., φασολάκια.
Μωρέ, ούτε εγώ το καταλαβαίνω αλλά έτσι γίνεται... Τώρα με την κρίση, κάποιοι γιατροί το έχουν κόψει, η δικιά μου όχι

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε;
Συγχαρητήρια στις εγκυούλες που είδαν τα μωράκια τους χθες! Πολύ μεγάλωσαν τα μωράκια!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 215994 
Τζουλάκι μου το ξερω ότι είναι δύσκολο να ξεκουραστεις με ενα μικρό παιδί στο σπίτι αλλά πρέπει να ηρεμήσεις και εσυ λίγο.
Σοφάκι όλα καλά με τα νεύρα;
Πολλά φιλάκια στις υπόλοιπες. Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 35 334590 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζβουρίτσα; Στις τιμές αυτές έχει αφαιρεθεί τα 900 ευρώ του ΕΟΠΥΥ; Ναι ε; Θέλω να πω κανονικά το τετράκλινο θα ήταν 2000 ευρώ;

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωαννάκι συγνωμη,αλλα αυτες ειναι οι τιμες ΜΟΝΟ της κλινικης???δηλαδη χωρίς την αμοιβή του γιατρου??? αναισθησιολογο και παιδιατρο???και αυτα επιπλεον???

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioazon έγραψε:
Julie85 έγραψε:
για τα δωματια, Ιωαννακι μου καλωσηρθες στον κοσμο των διλημμάτων!!!! χαχαχαχα

2500 χιλιαρικα παραπάνω το μονοκλινο???παραπάνω απο ποια τιμή???Shocked 
Ιδού οι τιμές του Μητέρα (δεν έβαλα τα vip και lux για να μην πηδήξετε από το μπαλκόνι)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και αυξάνει και η αμοιβή του γιατρού ανάλογα με το δωμάτιο αλλά δεν ξέρω πόσο...
Τι είπες τώρα; Πολλά χρήματα βρε κορίτσια...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτές είναι οι τιμές του μαιευτηρίου.
Επιπλεόν πάει η αμοιβή γιατρου και μαίας

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Ζβουρίτσα; Στις τιμές αυτές έχει αφαιρεθεί τα 900 ευρώ του ΕΟΠΥΥ; Ναι ε; Θέλω να πω κανονικά το τετράκλινο θα ήταν 2000 ευρώ;
Ναι, είναι τιμές με ΕΟΠΥΥ. Έχει σύμβαση το μαιευτήριο τον ΕΟΠΥΥ. Δεν ξέρω πόσο θα ήταν χωρίς....

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
+ 900 θα ήταν. 900 ευρώ παίρνει το μαιευτήριο εφόσον είναι συμβεβλημένο, έτσι μου έχουν πει στο τοπικό ΙΚΑ.

Εντάξει! Είναι τρελοί αυτοί οι γιατροί!!!Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις