Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
464 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 464 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
ποιο απο τα δυο λεει η Πατσουρου,
το καθε δυο ωρες τη μερα και καθε 3 ωρες το βραδυ ξυπναμε για ταισμα
ή το όποτε γκρινιαζει το βαζουμε στο βυζι?

κοιτα εμενα γεννηθηκε 3280 και βγηκαμε απο τη κλινικη 3150, δηλαδη 130 γραμμαρια διαφορά μονο...δε νομιζω οτι ειναι πια τοσο μεγαλες και ανησυχητικες οι αποκλισεις...ααααα ισως ομως σε μενα επαιξε ρολο το οτι εδιναν και ξενο γαλα στη κλινικη οποτε ισως να μην εχασε πολλα γραμμαρια γι αυτο...!!ισως τα μωρα που θηλαζουν μονο να χανουν περισσοτερα γραμμαρια γι αυτο να το τονιζουν για το βαρος γεννησης..
Και τα δύο αναφέρει. Να μην κοιτάμε το ρολόι και να δίνουμε όποτε το μωρό ζητάει... Μόλις διάβαζα στον άντρα μου για τους μαραθώνιους θηλασμούς και έμεινε να με κοιτάει απορημένος!

Τζουλάκι η μαία είπε ότι χάνει το 10% του βάρους της γέννησης. Δε χάνει τόσο αν τρώει ξένο γάλα απ' ότι καταλαβαίνω ε;

Τέλοσπάντων... Νομίζω ότι το ίδιο το μωρό θα μας δείχνει τι θέλει απλά ο άντρας μου λέει ότι θα πρέπει να του βάλουμε ένα πρόγραμμα μιας και εγω μετά το σαραντισμό θα γυρίσω στη δουλειά... Αλλά δε νομίζω ότι μπορείς να βάλεις πρόγραμμα στο φαγητό του βρέφους...

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!
Λοιπόν, σήμερα θα πιω τήλιο με τη φίλη-διαιτολόγο που γύρισε στη δουλειά στις 20 μέρες από την ώρα που γέννησε και τα 2 παιδιά της. Θα πάρω οδηγίες και θα σας τις πω.

paramythenia,
δεν θα λείπεις όλη μέρα από το σπίτι, σωστά; Δηλαδή, πχ θα μπορείς να θηλάσεις το πρωί, μετά ξανά από, ας πούμε, 4 ώρες, μετά θα ξαναλείπεις κλπ, έτσι; Γιατί και η φίλη έχει "σπαστό" ωράριο....

Σήμερα κατάφερα και ξανακοιμήθηκα, ενώ είχα ξυπνήσει στις 5.50. Άλλη μία νίκη του νάνι μου!!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ...
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ... ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ...
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ... ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!
Με το καλό, Popisofia!!!! Θα περιμένουμε νεάκια!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ...
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ... ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!
Με το καλό, Popisofia!!!! Θα περιμένουμε νεάκια!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Καλημερούδια!
Λοιπόν, σήμερα θα πιω τήλιο με τη φίλη-διαιτολόγο που γύρισε στη δουλειά στις 20 μέρες από την ώρα που γέννησε και τα 2 παιδιά της. Θα πάρω οδηγίες και θα σας τις πω.

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Tήλιο; Γιατί τήλιο; Ωφελεί σε κάτι;


paramythenia,
δεν θα λείπεις όλη μέρα από το σπίτι, σωστά; Δηλαδή, πχ θα μπορείς να θηλάσεις το πρωί, μετά ξανά από, ας πούμε, 4 ώρες, μετά θα ξαναλείπεις κλπ, έτσι; Γιατί και η φίλη έχει "σπαστό" ωράριο....

Ευτυχώς έτσι όπως έχω κανονίσει τις ώρες μου, θα έχω κάθε μέρα από ένα 2ωρο και μόνο μία ημέρα την εβδομάδα 2 2ωρα στα οποία θα μεσολαβεί μία ώρα. Νομίζω καλά τα έχω ρυθμίσει για να μπορώ να θηλάζω...Η φίλη σου πώς τα κατάφερε μιας και επέστρεψε στη δουλειά πριν εδραιωθεί ο θηλασμός;

Σήμερα κατάφερα και ξανακοιμήθηκα, ενώ είχα ξυπνήσει στις 5.50. Άλλη μία νίκη του νάνι μου!!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 

Χόρταινε ύπνο, χόρταινε!Laughing 
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ...
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ... ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!

Με το καλό να δεις το μπεμπούλη σας!
Very Happy 
Τσακώθηκα με τον Παραμυθένιο για ένα θέμα που αφορά τη δουλειά μου και είμαι μπαρούτι λέμε!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ, paramythenia...
Join the club....

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Paramythenia έγραψε:Και τα δύο αναφέρει. Να μην κοιτάμε το ρολόι και να δίνουμε όποτε το μωρό ζητάει... Μόλις διάβαζα στον άντρα μου για τους μαραθώνιους θηλασμούς και έμεινε να με κοιτάει απορημένος!

Τζουλάκι η μαία είπε ότι χάνει το 10% του βάρους της γέννησης. Δε χάνει τόσο αν τρώει ξένο γάλα απ' ότι καταλαβαίνω ε;

Τέλοσπάντων... Νομίζω ότι το ίδιο το μωρό θα μας δείχνει τι θέλει απλά ο άντρας μου λέει ότι θα πρέπει να του βάλουμε ένα πρόγραμμα μιας και εγω μετά το σαραντισμό θα γυρίσω στη δουλειά... Αλλά δε νομίζω ότι μπορείς να βάλεις πρόγραμμα στο φαγητό του βρέφους...
Μαλλον δε χάνουν τόσο αν δίνεις συμπληρωμα.προφανως δε κουραζονται και τοσο με το μπιμπερο οσο με το στηθος οποτε τρωνε και περισσοτερο.. οσο για το προγραμμα, επειδη χορταινε με το επιπλεον συμπληρωμα, δε ζητουσε νωριτερα απο τις 2,5 ωρες να φαει.πάντως σίγουρα στις 40 μερες ειχε στρωσει το προγραμμα του.σκεψου οτι τοτε ξεκινησε να μη ξυπναει το βραδυ για να φαει... (να ξεκαθαρισω οτι η εμπειρια μου ειναι απο θηλασμο σε συνδυασμό με ξενο γαλα...μπορει με αποκλειστικο θηλασμο να ειναι διαφορετικα τα πραγματα. ελπιζω αυτη τη φορά να καταφερω να μαθω πως ειναι με τον αποκλειστικο θηλασμο Smile )
 
Popisofia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΚΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ...
ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΛΑ Η ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ... ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!
Ποπακι μου θα περιμενουμε τα νεα σου!!! Smile μόνο καρδιοτοκογραφο εχεις σημερα ή και υπερηχο??

Σβουρα ακομα γελαω με το ποστ σου στο fb.
επίτρεψέ μου να το μοιραστω με τις υπολοιπες που δεν εχουν... "μπορω να κάνω περισσοτερο καθάρισμα τα 10 λεπτά πριν έρθει κάποιος, απ' ότι μια ολόκληρη βδομάδα".... χαχαχαχχαχα Αν ειναι δε, να ερθει η πεθερά.... τύφλα να έχουν τα συνεργεια καθαρισμού!!!!!Razz

με εχει πιασει μια τρελα σημερα να σβουριξω και εγω λιγακι..... (μη κοιτατε που κουτσαινω....)!!!το σπιτι το εχω στη τσιτα απο χθες, και θα γεννησω σε 1,5 βδομαδα....δε δικαιουμαι μια βολτουλα???ε??Ε?? θα ψησω τη μαμα μου να παμε Ξάνθη που ανοιξαν h&m να σηκώσω τα παιδικά!!!!! ελπιζω να θελει γτ αλλιως δε θα τη παλεψω με τον μικρό μονη στην αγορα...

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!

εβινι να ζησετε με το καλο το μωρακι σας και ευτυχια παντα στη ζωη σας και χρονια σου πολλα Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 

εβακι χρονια σου πολλα!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 417472 

βαριεμαι σημερα θελω να κοιμηθωωωωωωSleep Sleep 
πλεον δεν κοιμαμαι καλα γιατι ο γιοκας μου κλωτσαει οοολη νυχτα

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα τσουπρες!

Ησυχες σας βρισκω ε;confused Λεω λοιπον να πηδηξουμε το 13 να ηρεμησουν και τα ετοιμογεννα κοριτσια μαςLaughing 

Παραμυθενια μια μια τσακωνομαστε αυτες τις μερες;;;Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 311356 

Κοριτσια μωρο με μωρο εχει τεραστιο διαφορα ξερω παιδακι φιλης μου που θηλασε μεχρι τα 3 σχεδον το οποιο δεν απεκτησε ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ προγραμμα ηταν ο κλασικος βυζακιας ολη μερα ολη νυχτα συνεχεια!!!

Η κοπελα δεν αντεχε υπηρχαν στιγμες που θηλαζε σα νεογεννητο και το παιδι ειχε κοψει και πανα!!!

Η Αλεξια απο την αλλη δεν ηταν ποτε ετσι...ουτε εκλαιγε για να φαει παντα επρεπε εγω να την ξυπνησω για να φαει στην αρχη...αλλιως....

Αλλο παιδακι φιλης μου αποθηλασε μονο του 18 μηνων και ειχε παντα σχεδον ενα νορμαλ , οσο γινοταν, προγραμμα!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρααα! Τι ήσυχα κορίτσια είστε εσείς? Έτσι μπράβο, δεν έχασα και πολλά!

εγώ κορίτσια αφού περιδρόμιασα χθες, ξενύχτησα με καούρες κ δυσπεψία (1st honeymoon night Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 534787 )και ήρθα και στο γραφείο να δουλέψω...ω ναι!
Έφυγε το αμόρε ταξίδι και με παρακάλεσε να κάτσω λίγο στη θέση του να βάλω μια τάξη (βρήκα τον κακό χαμό, τώρα καταλαβαίνω γιατί γυρνάει πτώμα...).

Γιούλη βόλταρε ασύστολα! ελπίζω να δέχθηκε η μαμά σου και να ψωνίζεις ήδη!

Παραμυθένια μου, ορμόνες λέγονται κι είναι υπαίτιες για όλα.
Μη νομίζεις κι οι άντρες δεν περνάνε ή μάλλον δεν στερούνται και λίγα όλους αυτούς τους μήνες....

Πόπη περιμένουμε νέα από μπέμπη!

α! Σας ευχαριστώ θερμά ΟΛΕΣ για τις όμορφες ευχές σας! I love you 

Bini, αν μας διαβάζεις από κάπου, κάπως, βρες ένα τρόπο να μας πεις απλά ότι είσαι καλά...σε σκεφτόμαστε όλες...

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες τις γλυκιές μανούλες!!!

Εβίνι μου να ζήσετε και με το καλό να αγκαλιάσετε το μωράκι σας!!!Μόνο χαρές η ζωή σας!!!Χρόνια πολλά και για την γιορτή σου!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 90233 

Ευάκι τις καλύτερες ευχές μου και σε σένα!!!Η εξέταση ούρων για το λεύκωμα βγήκε καλή τελικά??

Παραμυθένια μου τσακωθήκατε με τον καλό σου?Νερό στο κρασί σας και οι 2 και μέχρι το βράδυ σας θέλω πάλι μες τις γλύκες!!!

Αστεράκι μου αφού νυστάζεις με την πρώτη ευκαιρία βουρ για νάνι!!!

Ποπάκι μου καλή συνάντηση με το μωράκι σας!!!!

Ιωάννα μου τήλιο???Have fun στην βόλτα!!!

Γιούλι μου φιλάκια πολλά!!!

Μαιμουδάκι αγκαλίτσες και φιλάκια στέλνω στις ζαργανούλες σου!!!

Μου έφεραν την κούνια και την ντουλάπα σήμερα και μόλις την είδα έβαλα τα κλάματα!!!Συγκινήθηκα τόσο πολύ!!!Είναι σοβαρή η κατάσταση μου????
Είναι απλά υπέροχη την έφτιαξαν τέλεια!!!

Σήμερα μπήκα και στον 8ο!!!!!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 125586 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 228222 Γιούπι και ξαναγιούπιιιιιι!!!!

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 
Γύρισα κι εγώ από το μάθημα, σήμερα είχαμε αναπνοές και αύριο εξώθηση.
Μαράκι μου με το καλό και στον 9ο. Θέλουμε φωτο από το δωμάτιο.
Ποπάκι μου με το καλό να δεις το μπέμπη σου!

Φιλάκια πολλά σε όλες! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 417472 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 417472 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHSPERA....ASTERAKI KAI MARAKI MOU SAS EYXARISTW POLU...PARA POLU GIA TIS EYXES DEN EXW PAREI AKOMA APOTELESMATA!!!!!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki,
χρόνια πολλά για ψες για τη γιορτή σου και για σήμερα για τα γενεΦλιάκια σου!

Έβαψα νύχι, επέστρεψα για λίγο και μετά θα πάω για τήλιο!
(ε, άμα δεν πίνεις καφέ γιατί σε βαράει κατακέφαλα, δεν πίνεις αλκοολ γιατί δεν θες/δεν κάνει, δεν πίνεις αναψυκτικά γιατί τσάμπα η ζάχαρη, τι έμεινε;;; Το τήλιο)

maraki_iraklio,
μεγειές! Οι ορμόνες στο κόκκινο, ε;

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάκια μου!

Στα πολύ πεταχτά μπήκα να σας πω την καλησπέρα μου γιατί τα θέματα με το γραφείο καλά κρατούν και όσο πάνε χειροτερεύουν, χτες και σήμερα έτρεμα από τα νεύρα, θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια μάλλον σήμερα να του μιλήσω αν και φοβάμαι πως θα πέσει πάλι στο κενό όπως και οι προηγούμενες.
Χτες τον κυνηγούσα, 3 φορές ξεκίνησα να του λέω για κάποια θέματα, 3 φορές μου είπε άσχετα και ασχολήθηκε με κάτι άλλο Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 

Τέσπα...

Ευάκια Χρόνια πολλά και στις δυο σας, πολύχρονες και με το καλό να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!!!
Enivaki μου να ζήσετε κουκλίτσα μου σαν τα ψηλά βουνά!!!

Θα σπάσει η κεφάλα μου από τα νεύραααααααααα Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Γειά σας κοριτσάκια μου!

Στα πολύ πεταχτά μπήκα να σας πω την καλησπέρα μου γιατί τα θέματα με το γραφείο καλά κρατούν και όσο πάνε χειροτερεύουν, χτες και σήμερα έτρεμα από τα νεύρα, θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια μάλλον σήμερα να του μιλήσω αν και φοβάμαι πως θα πέσει πάλι στο κενό όπως και οι προηγούμενες.
Χτες τον κυνηγούσα, 3 φορές ξεκίνησα να του λέω για κάποια θέματα, 3 φορές μου είπε άσχετα και ασχολήθηκε με κάτι άλλο Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 679259 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 

Τέσπα...

Ευάκια Χρόνια πολλά και στις δυο σας, πολύχρονες και με το καλό να κρατήσετε στην αγκαλιά σας τα μωράκια σας!!!!
Enivaki μου να ζήσετε κουκλίτσα μου σαν τα ψηλά βουνά!!!

Θα σπάσει η κεφάλα μου από τα νεύραααααααααα Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654655 
Βρε,
άμα δεν τον νοιάζει αυτόν που είναι δική του η δουλειά, εσύ γιατί σκας;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια,
πόσο κλωτσίδι έχω φάει πάλι σήμερα δε λέγεται! Χταπόδι εν δράσει!!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SVOYRITSA KAI TSIRITRAKI EYXARISTW POLY TSIRITRAKI YPOMONH KOPELA M ALLA THA MOU PEIS POSH?KAI THA EXEIS KAI DIKIO...! GRAPSTON KAI ESY KAI MHN AXOLISE KANE OTI SOU KAPNISEI EKEI MESA AN THELEI NA SE DIOXEI..POYUME TIPOTA STIS EPOXES MAS POLY TON LUPHTHIKES! SVOYRIOTSA KAI POU EISAI AKOMA...EMENA POU EINAI NTARNTANOKOPELARA AKOMA KAI O LOXIGKAS POU EXEI EINAI SAQN NA EXW EGW...

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
JULAKI ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ... ΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΜΕΝΑ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ... ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ...

ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ... ΠΗΓΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΗΝΙΑΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΝ Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ...
ΕΙΝΑΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ (ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΗΛΙΚΙΑ) ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ...
ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ... Κ ΠΟΣΑ ΛΑΘΗ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ... ΝΑ ΚΟΙΤΑΤΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΣ...

ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΟ ΤΗΛΙΟ...!!!
ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ... ΚΑΤΙ ΣΠΡΩΞΙΜΑΤΑ ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕΙ ΤΡΑΓΙΚΑ...
ΑΧ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας!ζαργανοδουλειες φουλ.περιμενουμε παιδιατρο το απογευμα.σας φιλώ!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 417472 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
OI EXAITASEIS MOU BGHKANE TELEIES ETSI MOU EIPE O GIATROS....DEN YPARXOUN LEEI POIO KATHARES....Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 POLU XARIKA..MOU EFHGE ENA TERASTIO VAROS...OUF...XEFOYSKWSA...!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:OI EXAITASEIS MOU BGHKANE TELEIES ETSI MOU EIPE O GIATROS....DEN YPARXOUN LEEI POIO KATHARES....Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 POLU XARIKA..MOU EFHGE ENA TERASTIO VAROS...OUF...XEFOYSKWSA...!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΕΒΑΚΙ!!!
ΟΛΕΣ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!
ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΜΑ... ΧΑΧΑΧΑ...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:
eva evaki έγραψε:OI EXAITASEIS MOU BGHKANE TELEIES ETSI MOU EIPE O GIATROS....DEN YPARXOUN LEEI POIO KATHARES....Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 215994 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 POLU XARIKA..MOU EFHGE ENA TERASTIO VAROS...OUF...XEFOYSKWSA...!
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΕΒΑΚΙ!!!
ΟΛΕΣ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!
ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΜΑ... ΧΑΧΑΧΑ...
AXXAXAX XELAFRWSA HTHELA NA PW ONTWS AXXAXA POLY XARIKA EIXA ANXOTHEI ME TO AN TYXON EIXA LEYKWMA...PALY KALA ..ESY SA ZEIS TON ANTRAKO SOU TON MIKOYLH?TYXAIROYLA EGW SKEFTOMOUNA NA PAW NA AGORASW YPERIXO..TO MHXANIMA KAI NA THN XAZEYW OLH MERA!Razz Razz Razz 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia έγραψε:JULAKI ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ... ΣΑΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΕΜΕΝΑ...
και συ τωρα για αποκλειστικο θηλασμό πας όμως,ε??μακάρι να μας κάτσει Smile
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ... ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ... ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΟΙΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ...
Εγω πάντως ειχα παει στη φαση που εισαι στη γιατρο οντας εγκυος στον Κων/νο...και επειδη το προηγουμενο βραδυ... τελοσπαντων ειχα διαστολη και μπηκα την ιδια μερα στη κλινική....λες να μας κάνεις την εκπληξη σημερα??????θα περιμενουμε νέα σου!!
ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ... ΠΗΓΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΗΝΙΑΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΝ Κ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ...
ΕΙΝΑΙ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ (ΙΔΙΟ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΗΛΙΚΙΑ) ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΔΙΑΦΕΡΕΙ...  
ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ... Κ ΠΟΣΑ ΛΑΘΗ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ... ΝΑ ΚΟΙΤΑΤΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΣ...
χαχαχαχα λες να γινει κανα μπερδεμα και να βγαλουν τη γιαγιά μου εγκυο????πολυ θα θελα να το δω αυτο!!!!χαχαχαχχα
ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΟ ΤΗΛΙΟ...!!!
ΕΜΕΝΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΚΛΩΤΣΙΕΣ... ΚΑΤΙ ΣΠΡΩΞΙΜΑΤΑ ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕΙ ΤΡΑΓΙΚΑ...
ΑΧ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ...
Τσιριτρακι μου δε παλευεται αλλο η κατασταση...ελεος σε λιγο γεννας....μ'αυτον τον βλακα θα ασχολεισαι???πφφφφ δε καταλαβαινει τιποτα ο τυπος,ε???στη κοσμάρα του..

Εβακι μπραβο για τα αποτελεσματα!!

και αλλα ηθελα να σχολιασω και τωρα κολλησα..Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 679259 

εγω μολις γυρισα απο Ξάνθη!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 38 875502 
πηγα με τον μικρό,τη μαμα μου και μια φιλη της. πηγαμε στα h&m πρωτα και πηρα:
αυτο το τρελιαρικο
http://www.hm.com/gr/product/17647?article=17647-A
αυτο που εχω και εγω παραπλήσιο
http://www.hm.com/gr/product/16175?article=16175-A
αυτα τα γαντακια
http://www.hm.com/gr/product/12647?article=12647-A
και το σκουφακι αυτο
http://www.hm.com/gr/product/12646?article=12646-A
δυστυχως δεν ειχε νουμερο σε ροζ
επισης ενα μαλλινο σκουφακι για το χειμωνα και ένα για τον Κων/νο...
αυτα νομιζω πηρα!!! μετά πηγαμε σταΛητω να δω για υγραντηρα, αλλα ειχε στο μαγαζι εναν μόνο.επρεπε να παραγγειλω αν ηθελα κάποιον, αλλα πότε θα ξαναπαω Ξάνθη τωρα για να τον πάρω...
ε μετα ηπιαμε και καφεδάκι σε μια καφετερια με παιδοτοπο...τέλεια τέλεια!!!ξέσκασα πολυ μπορω να πω!!!
α!! πετυχα και εναν φιλο του αντρα μου και ειπε θαρθει το βραδυ απ το σπιτι με την κοπέλα του για μπυριτσα!! γεμάτη η μερα σημερα Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις