Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
467 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 467 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Julie85 έγραψε:

εγω μολις γυρισα απο Ξάνθη!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 875502 
πηγα με τον μικρό,τη μαμα μου και μια φιλη της. πηγαμε στα h&m πρωτα και πηρα:
αυτο το τρελιαρικο
http://www.hm.com/gr/product/17647?article=17647-A
αυτο που εχω και εγω παραπλήσιο
http://www.hm.com/gr/product/16175?article=16175-A
αυτα τα γαντακια
http://www.hm.com/gr/product/12647?article=12647-A
και το σκουφακι αυτο
http://www.hm.com/gr/product/12646?article=12646-A
δυστυχως δεν ειχε νουμερο σε ροζ
επισης ενα μαλλινο σκουφακι για το χειμωνα και ένα για τον Κων/νο...
αυτα νομιζω πηρα!!! μετά πηγαμε σταΛητω να δω για υγραντηρα, αλλα ειχε στο μαγαζι εναν μόνο.επρεπε να παραγγειλω αν ηθελα κάποιον, αλλα πότε θα ξαναπαω Ξάνθη τωρα για να τον πάρω...
ε μετα ηπιαμε και καφεδάκι σε μια καφετερια με παιδοτοπο...τέλεια τέλεια!!!ξέσκασα πολυ μπορω να πω!!!
α!! πετυχα και εναν φιλο του αντρα μου και ειπε θαρθει το βραδυ απ το σπιτι με την κοπέλα του για μπυριτσα!! γεμάτη η μερα σημερα Smile

Τζουλάκι με γεια τα ψώνια! Είναι υπέροχα!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EYXARISTW JULAKI MOU..POLY TELEIA TA PRAGMATAKIA SAS..KALOFOIRETA NA EINA METO KALO!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τσιριτράκι μου τι να πω πια με τον τρελό που έχεις μπλέξει!!!Ήμαρτον βρε παιδί μου!!!Ηρωίδα σε βρίσκω και με τεράστια υπομονή!!!

Ευάκι μου γλυκό έτσι τέλεια αποτελέσματα να έχεις πάντα!!!

Σβουρίτσα καλοπερνάς στην βόλτα για τήλιο ε??Οι ορμόνες στο κόκκινο δεν λες τίποτα!!!!Σκέφτηκα ότι σε λίγες εβδομάδες θα έχουμε εκεί την γοργονίτσα μας και έλιωσα!!!

Μαράκι σε ευχαριστώ πολύ!!!Αύριο θα παραλάβω και τα αυτοκόλλητα από το στικ ιτ και μόλις ολοκληρωθεί το δωμάτιο θα σας βάλω και φωτό!!!

Γιούλι με γεια τα ροουχαλάκια!!!!



Με έχει πιάσει τρελή καούρα ρε μαμώτο!!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιούλη τρελομανούλα! τι όμορφα ρουχαλάκια! με γειες σας!
Ευάκι μπράβο για τα αποτελέσματα!
Εγώ αύριο θα πάω για την καλλιέργεια, αν προλάβω..είμαι ακόμη γραφείο κ σίγουρα θα έρθω κι αύριο...γίνεται του τιμολογίου το κάγκελο! Sad 

βρε κορίτσια καλά τα λέμε αλλά το Τσιριτράκι πιέζεται κι είμαι σίγουρη ότι δε μπορεί να κάνει κι αλλιώς.
λογικά την πιέζουν πελάτες για απαντήσεις κι αυτή περιμένει από το boss...και τι να πεις?
Tsiritri μου ξέρεις τι? πήγαινε στο γιατρό, κλάψε, ξέσπασε και ζήτα αναρρωτική, δεν κάνεις καλό στο μωρό με τόσο άγχος.
Άκου τι σου λέω, έφυγα από δω μέσα τον 7ο και πόναγα λες και θα γεννήσω, νομίζω αν δεν σταμάταγα πήγαινα φουλ για προωρο, με τόση ένταση, νεύρα και κούραση.
μου έκανε απίστευτο καλό η ξεκούραση! Πετάω λέμε!

Δώσε και στο αφεντικούλη σου την αναρρωτική και κάτσε 15 μερούλες να δει κι αυτός

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να αγιάσει το στόμα σου βρε Εβίνι μου!!!Αυτό θα έκανα και γω...αφού είναι τόσο γαιδούρι ο τύπος να πάρει μια αναρρωτική να ηρεμήσει!!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οι ζαργανουλες μου χαίρουν άκρας υγείας!
Η μεγαλη μου μονο είχε πονακια κ την πάτησε στην κοιλιτσα κ έκανε κακακια.
Μας είπε να μην δεχθούμε καθόλου επισκέψεις.εχουμε πάρει βαρος μπόλικο.
Η σίτιση ανά τρίωρο συνεχίζεται στο στήθος δυο φορές την ημερα δοκιμαστικά.κ το καλύτερο το άφησα για το τέλος
Η μικρη έπιασε το στήθος κ έπινε γάλατακι για αρκετή ωρα.τελικα χθες δεν το είχε πιάσει καλα κ με πονουσε!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 654316 

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki irakleio το μόνο γιατρικό που εχω βρει για την καουρα ειναι το αριάνι!!!λένε και για τα ξινομηλα οτι βοηθανε αλλα το αριάνι ειναι εγγύηση...
 
Μαιμουδακι τελεια τα νεα...!!!μπραβο στις ζαργανούλες!!!ξεκινάνε και στηθος!!!γιουπιιιιιιι!!πως ενιωσες?? Very Happy 
θα συνεχισεις να της κανεις και εσυ μασαζακι για να την βοηθας με τα κακά???εμενα τον βοηθουσε και η ασκησουλα "διπλωμα-τεντωμα πόδια"

πωπω μου φερε τεεεεεετοια αναγουλα το Viakal που έλεγα οτι θα μείνω στο μπάνιο...
Ξεκιναω να κανω κανα γλυκάκι για το βραδυ...μη φανταστειτε τιποτα ζόρικο...cheesecake στο ποτηρι!!!ευκολο και νόστιμο!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:maraki irakleio το μόνο γιατρικό που εχω βρει για την καουρα ειναι το αριάνι!!!λένε και για τα ξινομηλα οτι βοηθανε αλλα το αριάνι ειναι εγγύηση...
 
Μαιμουδακι τελεια τα νεα...!!!μπραβο στις ζαργανούλες!!!ξεκινάνε και στηθος!!!γιουπιιιιιιι!!πως ενιωσες?? Very Happy 
θα συνεχισεις να της κανεις και εσυ μασαζακι για να την βοηθας με τα κακά???εμενα τον βοηθουσε και η ασκησουλα "διπλωμα-τεντωμα πόδια"

πωπω μου φερε τεεεεεετοια αναγουλα το Viakal που έλεγα οτι θα μείνω στο μπάνιο...
Ξεκιναω να κανω κανα γλυκάκι για το βραδυ...μη φανταστειτε τιποτα ζόρικο...cheesecake στο ποτηρι!!!ευκολο και νόστιμο!!!
Ναι θα τις κανουμε κι εμεις ασκησουλες,αυτη που λες με τα πόδια κ μαλαξεις στην κοιλια.
Ειναι φοβερο το ένστικτο που εχουν με το στήθος.
Η μεγαλη ομως βαριοταν,πρεπει να την βάλω οταν θα πιναει.
Ευτυχως τα μικρα μου βάζουν καλο βαρος ,θα μεγαλώσουν γρήγορα.
Σας διαβάζω μη νομίζετε αλλα δεν προλαβαίνω να σχολιάσω.
Η Bini ακομα αφαντη ε;

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρακι μου κι εγώ χάλια είμαι από καούρες. Όλη μέρα με ένα σαντουιτς είμαι κ ακόμη να το χωνέψω... απαίσια αίσθηση...!
Γιούλη τι είναι το αριάνι??
φαντάσου πόσο χάλια είμαι που ούτε ζήλεψα το cheesecake..! Shocked 

Μαιμού! αυτά είναι σούπερ νέα!!!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 215994 
τα κατάφερες! είδες επιμονή κι υπομονή!!! Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 328109 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγώ αυτό θα ρωτούσα...τι είναι το αριάνι???
Εγώ ένα πιάτο ψαρόσουπα προσπαθώ να χωνέψω....καίγονται τα σωθηκά μου σας λέω...θα πάρω τον γιατρό να ρωτήσω τι μπορώ να πίνω...έχει αρχίσει και γίνετε επίπονο κάθε μέρα!!!!

Μαιμουδάκι μπράβο στα κοριτσάκια σου τα όμορφα!!!πάντα έτσι γερές να είναι!!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πήρα τον ντοκ!Μου είπε κλασσικά για την διατροφή όχι πολλά καυτερά όχι πολλά υγρά κτλ καιμου είπε ότι μπορώ να παίρνω μέχρι 2 μαλοξ την ημέρα.Κάνει θαύματα λέει και η μαστίχα...τσίχλες ή καραμέλες ή κάτι αναβράζοντα δισκία που υπάρχουν στα φαρμακεία.

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:Πήρα τον ντοκ!Μου είπε κλασσικά για την διατροφή όχι πολλά καυτερά όχι πολλά υγρά κτλ καιμου είπε ότι μπορώ να παίρνω μέχρι 2 μαλοξ την ημέρα.Κάνει θαύματα λέει και η μαστίχα...τσίχλες ή καραμέλες ή κάτι αναβράζοντα δισκία που υπάρχουν στα φαρμακεία.
Όχι πολλά υγρά?? Η αλήθεια είναι ότι ενώ διψάω όταν καταπίνω το νερό πονάω στον οισοφάγο λες και κατεβάζω μπουκιά. Πω απαίσια αίσθηση η καούρα...κ δεν προλαβαίνω και τα φαρμακεία απόψε.
Ευχαριστώ Μαράκι. Ας ελπίσω τουλάχιστον πως αυτό θα με κρατήσει μακριά από φαγητο...

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μαι κι εγώωωω.......

και φυσικά από που αλλού????

Απο το λατρεμένο μου γραφείοοοο.....

Αυτό με την αναρρωτική δεν παίζει, μακάρι να έπαιζε, ποτέ δεν του φέρναμε χαρτιά γιατρού, ειδικά εγώ που είμαι με τεβε. Τι θα του πω τώρα?
Από χτες του λέω τα ίδια πράγματα και αδιαφορεί...τι να πω ρε κορίτσια...έχω σαστίσει...μιλάμε για μπανανία όχι αστεία!

Τέσπα....

Έχετε τόσες καούρες?
Παλιά λέγανε ότι και καλά είναι από τα μαλλάκια του μωρού, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει....

Να σας πω τι έκανα νωρίτερα?
Πεινούσα, και πάω στο ψυγείο παίρνω ένα γιαούρτι φράουλα που είχα να φάω.
Κάθομαι στο γραφείο μου, ανοίγω το συρτάρι μου παίρνω πλαστικό κουταλάκι, ανοίγω το γιαουρτάκι μου, το γυρνάω στον σκουπιδοντενεκέ μου και το αδειάζω και κρατάω το κεσεδάκι....και κάθομαι και τα κοιτάω Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing 
Μη με ρωτήσετε γιατί το έκανα...ακόμη δεν έχω καταλάβει, ούτε ότι το έκανα καταλάβαινα εκείνη την ώρα Rolling Eyes 

Με μια καραμέλα φράουλα την έβγαλα στο τέλος να φύγει η πείνα....



ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γύρισαααααα.....
(έχω γυρίσει από ώρα, δηλαδήςςς, αλλά παραγγείλαμε και φάγαμε αμαρτίες που δεν κάνει να σας πω καν τι είναι) pig pig pig 

eva evaki,
μπράβο για τις εξετάσεις. Απλά μην πολυπάρεις αέρα τώρα! Να είσαι κιουρία!

julie,
τι ωραία ψωνάκια!!!
Ωραία που πήγες βολτίτσα και ξέσκασες λίγο και ξελύσσιαξε κι ο μικρός!

maraki_iraklio,
κι εγώ θέλω να έρθει ο Νοέμβριος ΤΩΡΑ!

evini,
καλά τα λες. Πρέπει να προσέχουμε τον εαυτό μας! Εξάλλου, χαλαρή μαμά, χαρούμενο μωρό! cheers 

Maimou2009 έγραψε:Οι ζαργανουλες μου χαίρουν άκρας υγείας!
Η μεγαλη μου μονο είχε πονακια κ την πάτησε στην κοιλιτσα κ έκανε κακακια.
Μας είπε να μην δεχθούμε καθόλου επισκέψεις.εχουμε πάρει βαρος μπόλικο.
Η σίτιση ανά τρίωρο συνεχίζεται στο στήθος δυο φορές την ημερα δοκιμαστικά.κ το καλύτερο το άφησα για το τέλος
Η μικρη έπιασε το στήθος κ έπινε γάλατακι για αρκετή ωρα.τελικα χθες δεν το είχε πιάσει καλα κ με πονουσε!Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 654316 
Τι νεάκιααααα!!!!! Μπράβο!!!!
Επισκέψεις καθόλου για να μην τσιμπήσετε καμία ίωση, ε;;;; Δεν πειράζει. Θα καρδαμώσουν και θα τις δεχθείτε αργότερα τις επισκέψεις!
Τι ωραία που θηλάζει η μία! Θα πάρει μπρος και η έτερη! Τι καταπληκτική μαμά που είσαι και τι τέλεια που τα 'χεις καταφέρει ως τώρα! Μπράβο σου! Respect 

Bini --> άφαντη Rolling Eyes 

maraki_iraklio & evini,
δοκιμάστε να μασήσετε μια απλή τσίχλα. Εμένα με βοηθάει αρκετές φορές!

tsiritri,
ελπίζω να 'χεις φάει και τίποτα άλλο για σήμερα!!!!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Maraki irakleio το αριάνι ειναι ξινόγαλο...κοινώς γιαουρτι με νερό (ρόφημα)...!!! κάνει θαυματα με την καουρα!!! οι τσιχλες εμενα χειροτερα με κανουν με την καουρα...αυξανονται τα υγρα του στομάχου, και άντε γεια!!! το μαλόξ εμενα μου ειπε ο γιατρος στο νοσοκομειο μία κουταλιά της σουπας την ημέρα αν χρειάζεται...!!τα ξινομηλα δε σας αρεσουν να δοκιμασετε μηπως περναει η καουρα??

τσιριτρακι υπομονη γλυκια μου!!! σε λιγο καιρο θα εχεις το παιδακι σου και δε θα σε ενοχλει τιιιιιιιιιιιιιιιιιιποτα πια!!!

Το σπιτι λαμποκοπάει, ο μικρός μόλις βγηκε απο το μπανιο και μοσχοβολαει μωρουδιλα, τα ποτηρια-cheesecake ειναι ετοιμα στο ψυγειο και περιμενουν να καταναλωθουν...τυροπιτακια-λουκανικοπιτακια ψηθηκαν και τωρα ψηνεται η σκεπαστη πιτσούλα!!!τα buzzer ειναι έτοιμα-φορτισμένα σε περιπτωση που εχουμε διαθεση για παιχνιδι αργοτερα Razz
νομιζω ειμαι κομπλέ...προλαβαινω να κανω και ενα γρηγορο ντουζακι να τονωθω νομίζω!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:Maraki irakleio το αριάνι ειναι ξινόγαλο...κοινώς γιαουρτι με νερό (ρόφημα)...!!! κάνει θαυματα με την καουρα!!! οι τσιχλες εμενα χειροτερα με κανουν με την καουρα...αυξανονται τα υγρα του στομάχου, και άντε γεια!!! το μαλόξ εμενα μου ειπε ο γιατρος στο νοσοκομειο μία κουταλιά της σουπας την ημέρα αν χρειάζεται...!!τα ξινομηλα δε σας αρεσουν να δοκιμασετε μηπως περναει η καουρα??

τσιριτρακι υπομονη γλυκια μου!!! σε λιγο καιρο θα εχεις το παιδακι σου και δε θα σε ενοχλει τιιιιιιιιιιιιιιιιιιποτα πια!!!

Το σπιτι λαμποκοπάει, ο μικρός μόλις βγηκε απο το μπανιο και μοσχοβολαει μωρουδιλα, τα ποτηρια-cheesecake ειναι ετοιμα στο ψυγειο και περιμενουν να καταναλωθουν...τυροπιτακια-λουκανικοπιτακια ψηθηκαν και τωρα ψηνεται η σκεπαστη πιτσούλα!!!τα buzzer ειναι έτοιμα-φορτισμένα σε περιπτωση που εχουμε διαθεση για παιχνιδι αργοτερα Razz
νομιζω ειμαι κομπλέ...προλαβαινω να κανω και ενα γρηγορο ντουζακι να τονωθω νομίζω!!!!
Τι σούπερ μαμά είσαι συ!!!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γύρισα κι εγω απο το γραφειακι μου!
Κλειστηκα στου συζύγου, το διευθυντικο, ολο μοναχή με full a/c κ έκανα πολλές δουλιτσες ήρεμη! Αύριο πάλι!

Τσιριτρι, χαχαχαχα! Αφηρημένη να το πω ε;;;
Πάντως λύση δεν σε βλέπω να βρίσκεις.
Εύχομαι ο,τι καλυτερο κ μακάρι σύντομα να ηρεμησεις....

Ιωάννα τσιμπήσατε ε; Εμ αυτα ειναι, οταν παίρνεις γραμμάρια αξιζεις τις αμαρτίες σου!!!

Γιουλη σούπερ σε βρίσκω, που και μην ποναγες!! Φτου φτου!
Ξινογαλο;;; Μπλιαχ!!! Αν κ χωριατοπαιδο ποτε δεν το επινα....

Καλε; Που ειναι η Ποπη;; Λέτε;;;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φοβόμαστε τις ιωσεις κ τις λοιμώξεις επειδη ειναι πρόωρα.κ μας είπε οτι οταν ειναι να πάμε στο ιατρείο της θα πάμε με ραντεβού ,παρόλο που δεν δέχεται με ραντεβου για να μην ειναι αλλα παιδάκια κ αρπαξουμε τίποτα.
Πρεπει η μικρη μου να κανει εξεταση αίματος τη Δευτέρα γιατι εχει χαμηλο αιματοκριτη κ πολυ το σκέφτομαι που θα την τσιμπήσουν κ θα κλαίει!Crying or Very sad 
Ιωάννα προσπαθώ να κάνω το καλύτερο.ολες μας,ετσι ειναι οι μάνες!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Φοβόμαστε τις ιωσεις κ τις λοιμώξεις επειδη ειναι πρόωρα.κ μας είπε οτι οταν ειναι να πάμε στο ιατρείο της θα πάμε με ραντεβού ,παρόλο που δεν δέχεται με ραντεβου για να μην ειναι αλλα παιδάκια κ αρπαξουμε τίποτα.
Πρεπει η μικρη μου να κανει εξεταση αίματος τη Δευτέρα γιατι εχει χαμηλο αιματοκριτη κ πολυ το σκέφτομαι που θα την τσιμπήσουν κ θα κλαίει!Crying or Very sad 
Ιωάννα προσπαθώ να κάνω το καλύτερο.ολες μας,ετσι ειναι οι μάνες!
Έγινες κι εσύ μανούλα ευαίσθητη, είδες; Embarassed 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ Κ ΥΠΕΡΗΧΟ...
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 3400 ΚΙΛΑ...
Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΙΔΙΟΣ ΣΤΑ 1,5 ΕΚ...
ΑΜΝΙΑΚΑ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...
ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ...
Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ...

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ Κ ΥΠΕΡΗΧΟ...
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 3400 ΚΙΛΑ...
Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΙΔΙΟΣ ΣΤΑ 1,5 ΕΚ...
ΑΜΝΙΑΚΑ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...
ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ...
Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ...
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 875502 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 875502 με το καλόοοοοοοοο!!!!!!!!!Μια χαρούλα ο μικρούλης σου!!!άντε κοπέλα μου μια ανάσα έμεινε!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Popisofia έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΕΚΑΝΑ Κ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ Κ ΥΠΕΡΗΧΟ...
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ 3400 ΚΙΛΑ...
Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΙΔΙΟΣ ΣΤΑ 1,5 ΕΚ...
ΑΜΝΙΑΚΑ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ...
ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΑΜΗΛΑ...
Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ...
Όλα καλά λοιπόν! Μπράβο!

Αχ, τι ωραία, ρε κορίτσια!
Είμαστε στην τελική ευθεία!
Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 654316 Φθινοπωρινες Μανουλες 2013 Νο 12!!!! - Σελίδα 39 654316 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιούλι μου τι χρυσοχέρα είσαι εσύ??Με ξελίγωσες με όλα αυτά τα φαγητά!!!!Το λιγότερο που μπορείς να κάνεις τώρα που με ξεσήκωσες είναι να μου βάλεις φωτό από τα τσιζκέικ!!!
Το ξυνόγαλο δεν με εντυπωσιάζει και μένα....τα ξυνόμηλα τα είχα δοκιμάσει και με έκαναν χειρότερα!!!Έστειλα τον πρίγκιπα και μου πήρε μαλοξ και μαστίχα σε αναβράζοντα δισκία...θα τα δοκιμάσω και θα κάνω review!!!

Εβινάκι μου υγρά φαγητά μου είπε να αποφεύγω...τύπου σούπες,καρπούζι ,αγγουράκι γιατί έχουν πολύ νερό και ανεβαίνουν πιο εύκολα στον οισοφάγο.Και το βράδυ να τρώω καμιά φρυγανιά ή κριτσίνι πριν τον ύπνο να μαζεύει τα υγρά!!!

Ποπάκι μου μπράβο!!!Καλέ λες να έχουμε γεννητούρια το Σαββατοκύριακο???

Τσιριτράκι μου στο ξαναλέω είσαι ηρωίδα αφού αντέχεις!!!Αυτό με το γιαούρτι το έκανες ασυναίσθητα ε?Ας το ρίξουμε στα τσιτωμένα νέυρα σου την κούραση και τις ορμόνες!!!

Σβουρίτσα τις λιχουδιές που σου παράγγειλα στο δίπλα θέμα τις έφαγες????

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Σβουρίτσα τις λιχουδιές που σου παράγγειλα στο δίπλα θέμα τις έφαγες????
Ένα θα σου πω: PIZZA HUT!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Σβουρίτσα τις λιχουδιές που σου παράγγειλα στο δίπλα θέμα τις έφαγες????
Ένα θα σου πω: PIZZA HUT!
Αχ παναγια μου βόηθα απόψε!!!!Άντε βάλε και εσύ φωτό να με αποτελειώσεις!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις