Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pangio έγραψε:Καλησπέρα
θα γίνω και εγώ μανούλα για πρωτη φορά μεχρι τις 27/2/2014...
καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας....
με το καλο και σε σενα το μωρακι σου Very Happy 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KALHSPERA MELOUSES MANOULES DEN ANOIKW EDW ALLA SAS DIAVAZW KAI SYGKINOUME:P ME TO KALO OLES NA FTASETE KAI TIS 40 EBDOMADES KAI NA KRATHSETE TA MWRAKIA SAS STHN AGKALITSA SAS..KAI NA PROSEXETE POLU OI DEYTERO MANOULES THA TA XEROUN FYSIKA KALYTERA APO MENA ALLA H PRWTARES OPWS KAI EGW DEN THA EXOYME IDEA...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 215994 KAI MHN XETHAREYETAI...E?ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 417472 

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:KALHSPERA MELOUSES MANOULES DEN ANOIKW EDW ALLA SAS DIAVAZW KAI SYGKINOUME:P ME TO KALO OLES NA FTASETE KAI TIS 40 EBDOMADES KAI NA KRATHSETE TA MWRAKIA SAS STHN AGKALITSA SAS..KAI NA PROSEXETE POLU OI DEYTERO MANOULES THA TA XEROUN FYSIKA KALYTERA APO MENA ALLA H PRWTARES OPWS KAI EGW DEN THA EXOYME IDEA...ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 215994 KAI MHN XETHAREYETAI...E?ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 417472 
ευχαιστουμε πολυ ευακι και σε σενα ευχομαι να σου πανε ολα καλα και με εναν πονο... λιγο σου εμεινε εσενα να δεις το μωρο σου... να ναι γερο και οτι καλυτεο σου ευχομαι Very Happy  

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και καλως ήρθε το καινούριο μας κοριτσάκι ...να έχεις μία εύκολη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου !!
Ευάκι με το καλό και συ κοπέλα μου απ'ότι βλέπω κοντεύεις να κρατήσεις τη μπουμπούκα σου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 564595 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 564595 
Αχ πόσο να μην ξεθαρρεύουμε και να μην κάνουμε δουλειές ?? Σήμερα κόντεψα να σηκώσω όλο το σπίτι έκανα και σίδερο 3 πλυντήρια που είχα και τώρα απλά δεν νιώθω τη μέση μου !!!
Βασούλαααααα εσύ πότε έχεις γιατρό ?? άντε με το καλό να μάθεις το φύλο και εσύΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 125586 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 125586 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 125586 

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:
Καλησπέρα σε όλες τις μανούλες και καλως ήρθε το καινούριο μας κοριτσάκι ...να έχεις μία εύκολη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου !!
Ευάκι με το καλό και συ κοπέλα μου απ'ότι βλέπω κοντεύεις να κρατήσεις τη μπουμπούκα σου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 564595 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 564595 
Αχ πόσο να μην ξεθαρρεύουμε και να μην κάνουμε δουλειές ?? Σήμερα κόντεψα να σηκώσω όλο το σπίτι έκανα και σίδερο 3 πλυντήρια που είχα και τώρα απλά δεν νιώθω τη μέση μου !!!
Βασούλαααααα εσύ πότε έχεις γιατρό ?? άντε με το καλό να μάθεις το φύλο και εσύΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 125586 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 125586 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 125586 
η αληθεια ειναι οτι κι εγω σημερα σφουγγαρισα 4 φορες γτ τελευταια το εκανε ο συζηγος για να μην κουραζομαι ομως αποτι φενεται τιποτα δεν εκανε Twisted Evil  Twisted Evil  εχω γιατρο στις 17 του μηνα κι εχω πολυ αγωνια γτ εχω πολυ καιρο να το δω το μικρουλη ... αυριο παω και για τις καθιερωμενες εξετασεις τις οποιες τις εχω βαρεθεειιιιι Mad  εσυ ποτε εχεις εφακι?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EYXARISTW POLY GLUKOULES MOU..GIA TIS EYXES SAS NAI LIGO EMEINE...ALLA MOU FENETE AIWNAS...Razz NA MHN XETHAREYETAI GT KAI EGE XETHAREPSA KAI TO TI ME VRHKE AFHSTE TO DEN THELW NA SAS ANXOSW..APLA H SYMVOULH MOU EINAI AXIOPOIHSTE THN EGUMOSYNH SAS STO EPARKO...AS KANEI KAI KAMIA DOULEIA O ANTRAS...DEN PATHAINEI TIPOTA EMENA TA XREIASTHKE KAI APO TOTE OYTE PIATO DEN PLENW....!PROSWXH...POLY...PROEXOUN TA MWRAKIA MAS..TWRA OTAN GENNHTHOUN ME TO KALO TOTE ANASKOUMPOTHITE...Razz Razz TWRA DIATAGES...MONO...XAXXAX PLAKA EXEI THA TO DEITE!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:EYXARISTW POLY GLUKOULES MOU..GIA TIS EYXES SAS NAI LIGO EMEINE...ALLA MOU FENETE AIWNAS...Razz NA MHN XETHAREYETAI GT KAI EGE XETHAREPSA KAI TO TI ME VRHKE AFHSTE TO DEN THELW NA SAS ANXOSW..APLA H SYMVOULH MOU EINAI AXIOPOIHSTE THN EGUMOSYNH SAS STO EPARKO...AS KANEI KAI KAMIA DOULEIA O ANTRAS...DEN PATHAINEI TIPOTA EMENA TA XREIASTHKE KAI APO TOTE OYTE PIATO DEN PLENW....!PROSWXH...POLY...PROEXOUN TA MWRAKIA MAS..TWRA OTAN GENNHTHOUN ME TO KALO TOTE ANASKOUMPOTHITE...Razz Razz TWRA DIATAGES...MONO...XAXXAX PLAKA EXEI THA TO DEITE!
δικιο εχεις , δεν πρεπει να ρισκαρουμε.. 9 μηνες ειναι ας κανουμε υπομονη και να ξεκουραζομαστε !! Razz 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulagal έγραψε:
eva evaki έγραψε:EYXARISTW POLY GLUKOULES MOU..GIA TIS EYXES SAS NAI LIGO EMEINE...ALLA MOU FENETE AIWNAS...Razz NA MHN XETHAREYETAI GT KAI EGE XETHAREPSA KAI TO TI ME VRHKE AFHSTE TO DEN THELW NA SAS ANXOSW..APLA H SYMVOULH MOU EINAI AXIOPOIHSTE THN EGUMOSYNH SAS STO EPARKO...AS KANEI KAI KAMIA DOULEIA O ANTRAS...DEN PATHAINEI TIPOTA EMENA TA XREIASTHKE KAI APO TOTE OYTE PIATO DEN PLENW....!PROSWXH...POLY...PROEXOUN TA MWRAKIA MAS..TWRA OTAN GENNHTHOUN ME TO KALO TOTE ANASKOUMPOTHITE...Razz Razz TWRA DIATAGES...MONO...XAXXAX PLAKA EXEI THA TO DEITE!
δικιο εχεις , δεν πρεπει να ρισκαρουμε.. 9 μηνες ειναι ας κανουμε υπομονη και να ξεκουραζομαστε !! Razz 
ETSI..KANTE KAI LIGO STA PSEMATA OTI DEN MPOREITE EKMETALEYTITETO TOYLAXISTON NA PATE 28 EVDOMADWN KALA OXI OTI META VOYR STH FASINA APAPA...AA..KAI KATI ALLO KAI ME XEFORTONESTE..SE KATHE EXAITASH SAS NA ZHTATE NA KOITOYN TON TRAXHLO SAS..OPOSDHPOTE KALOI OI GIATROI ALLA AMELOUN KAI NA SAS PW AKOMA ENA MYSTIKO POU NTREPOMAI LIGAKI VEVAIA ALLA EINAI SYMANTIKO DEN XERW AN O GIATRO SAS SAS EXEI KANEI SYZHTHSH..GIA TO THEMA THS SYNEVRESHS..!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευακι οτι δεν μπορω δεν εχω προσποιηθει, εχω προσποιηθει ομως οτι μου χουν μυρησει πραγματα για να μου φερει να φαω αχΧΑχαΧΑχαΧΑΧ. Αχ βρε ευακι για πες λιγο για αυτη τη συνευρεση γιατι πολυ ανχος το χω και μου χει κοπει η ορεξη... ( τον τραχηλο στον υπερηχο δεν τον κοιτανε??)

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
η αληθεια ειναι οτι κι εγω σημερα σφουγγαρισα 4 φορες γτ τελευταια το εκανε ο συζηγος για να μην κουραζομαι ομως αποτι φενεται τιποτα δεν εκανε Twisted Evil  Twisted Evil   εχω γιατρο στις 17 του μηνα κι εχω πολυ αγωνια γτ εχω πολυ καιρο να το δω το μικρουλη ... αυριο παω και για τις καθιερωμενες εξετασεις τις οποιες τις εχω βαρεθεειιιιι Mad  εσυ ποτε εχεις εφακι?[/quote]χαχαχα μία από τα ίδια και ο δικός μου πρέπει να τον παρακαλάω βρε παιδί μου να κάνει ένα σφουγγάρισμα και να τρίψει το μπάνιο !!! πριν ήμουν πολύ σχολαστική με την καθαριότητα αλλά πλέον εφόσον δεν περνάνε όλα από το χέρι μου αναγκαστικά χαλάρωσα λιγάκι ε δεν θα πάθουμε και τίποτα αν μείνουμε λίγο πίσω στις δουλειές !!! ααααννντεεεεεε πλησιάζουν οι μέρες κοριτσάκι μου λίγο υπομονή εγώ σήμερα θα πάρω τ'αποτελέσματα της papp a και θα μιλήσω με τη γιατρό μου για το επόμενο ραντεβου ..

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:η αληθεια ειναι οτι κι εγω σημερα σφουγγαρισα 4 φορες γτ τελευταια το εκανε ο συζηγος για να μην κουραζομαι ομως αποτι φενεται τιποτα δεν εκανε Twisted Evil  Twisted Evil   εχω γιατρο στις 17 του μηνα κι εχω πολυ αγωνια γτ εχω πολυ καιρο να το δω το μικρουλη ... αυριο παω και για τις καθιερωμενες εξετασεις τις οποιες τις εχω βαρεθεειιιιι Mad  εσυ ποτε εχεις εφακι?
χαχαχα μία από τα ίδια και ο δικός μου πρέπει να τον παρακαλάω βρε παιδί μου να κάνει ένα σφουγγάρισμα και να τρίψει το μπάνιο !!! πριν ήμουν πολύ σχολαστική με την καθαριότητα αλλά πλέον εφόσον δεν περνάνε όλα από το χέρι μου αναγκαστικά χαλάρωσα λιγάκι ε δεν θα πάθουμε και τίποτα αν μείνουμε λίγο πίσω στις δουλειές !!! ααααννντεεεεεε πλησιάζουν οι μέρες κοριτσάκι μου λίγο υπομονή εγώ σήμερα θα πάρω τ'αποτελέσματα της papp a και θα μιλήσω με τη γιατρό μου για το επόμενο ραντεβου ..
καλα αποτελεσματα εφακι μου Laughing Laughing  αν και αν εχει βγει καλη η αυχενικη και η παπ α συνηθως καλη βγαινει !

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ETSI..KANTE KAI LIGO STA PSEMATA OTI DEN MPOREITE EKMETALEYTITETO TOYLAXISTON NA PATE 28 EVDOMADWN KALA OXI OTI META VOYR STH FASINA APAPA...AA..KAI KATI ALLO KAI ME XEFORTONESTE..SE KATHE EXAITASH SAS NA ZHTATE NA KOITOYN TON TRAXHLO SAS..OPOSDHPOTE KALOI OI GIATROI ALLA AMELOUN KAI NA SAS PW AKOMA ENA MYSTIKO POU NTREPOMAI LIGAKI VEVAIA ALLA EINAI SYMANTIKO DEN XERW AN O GIATRO SAS SAS EXEI KANEI SYZHTHSH..GIA TO THEMA THS SYNEVRESHS..![/color]


Δεν μπορώ μωρέ να προσποιηθώ αλλά αν δω τα σκούρα μια χαρά θα το κάνω γιατί το καμάρι μου με βλέπει καλά και στο πόδι και είναι ήσυχος οπότε δεν προσφέρεται για δουλειές ....Εμάς για το συγκεκριμένο μας το είχε απαγορεύσει για κάποιο χρονικό διάστημα μετα ήταν οκ τώρα μας είπε πάλι να το αποφύγουμε αλλά όλο υποκύπτουμε χαχαχαχαχα για πες Ευάκι πρέπει να προσέξουμε κάτι ιδιαίτερα ??

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλα αποτελεσματα εφακι μου Laughing Laughing  αν και αν εχει βγει καλη η αυχενικη και η παπ α συνηθως καλη βγαινει ![/quote]

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ναι ας ελπίσουμε ότι θα έχουμε και εκεί καλά αποτελέσματα να ηρεμήσουμε λιγάκιΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 228222 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 228222 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 228222 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LOIPON...KAI EMENA MOU TO EIXE APAGOREYSEI TO PRWTO 3 MHNO...ALLA META DEN MAS EIXE PEI TIPOTA OPOTE KAI EMEIS EIXAME EPAFES KANONIKA...ALLA EGINE MIA XAZOMARA OTAN HMOUNA 20 EBDOMADWN KAI ANOIXE O TRAXHLOS MOU 1 EKATOSTO PARATRIXA KAI THA EPEFTE TO MWRO STHN TROIXA...OTI EIXA PAEI EKEINH THN HMERA GIA B EPIPEDOU..KOITAME TO MWRAKI MIA XARA OLA KAI THS LEW EXTHES ENIOTHA ENA PONO XAMHLA ENTONO KAI KANEIO MIA ME TON YPERIXO KAI KOITAEI TON TRAXHLO KAI MOU LEEI THA KANOUME KAI KOLPIKO PAW GDHNOMAI MOU KANEI KOLPIKO YPERIXO KAI EPATHE SOK H GYNAIKA ORTHANYXTOS O TRAXILOS AFOU ME TREXANE ME FOREIA GIA EISAGWGH..KAI EMEINA MIA MERA STO KREVATI SE KATAKORIFH STASH ME STIRIXH GIA NA ANAIVEI TO MWRO POIO PSYLA KAI THN EPOMENH MPHKA ME TERASTIO RISKO STO XEIROYRGIO GIA PERIDESH TRAXILOU ALLA AYTH EINAI KALH NA GINETE AN YPARXEI LOGOS MEXRI 13 EVDOMADA EGW THN EKANA 21..KAI YPYRXE KYNDINOS NA SPASEI O SAKOS! AFHSTE TI PERASA 10 MERES STO REA MESA AKINHTH...KAI POLLA ALLA KAI AYTO OFHLETE SE DYO LOGOUS O ENAS EINAI OI DOULEIES...(SKHPSIMO VAROI PERPATIMA KOURASH KAI SFOYGKARISMA)KAI O ALLOS TO SEX (SE PERIPTWSH DEN PROSEXTEI KAI KATALATHOS OLOKLHRWEI STON KOLPO )TOTWE AMESA O TRAXILOS MALAKWNEI KAI GINETE AYTO..GI AYTO SAS LEW POLU PROSWXEI...!KAI NAI TO TRAXILO TON ELENXOYME ME YPERIXO..TI STIGMH POU SAS KANEI YPERIXO DEN EINAI NTROPH ZHTATE KATHE FORA NA ELENXETAI O TRAXHLOS EGW APO AMELIA THN EPATHA KAI EPSAXNA NA ALAXW GIATRO STON 6 MHNA SXEDON!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:LOIPON...KAI EMENA MOU TO EIXE APAGOREYSEI TO PRWTO 3 MHNO...ALLA META DEN MAS EIXE PEI TIPOTA OPOTE KAI EMEIS EIXAME EPAFES KANONIKA...ALLA EGINE MIA XAZOMARA OTAN HMOUNA 20 EBDOMADWN KAI ANOIXE O TRAXHLOS MOU 1 EKATOSTO PARATRIXA KAI THA EPEFTE TO MWRO STHN TROIXA...OTI EIXA PAEI EKEINH THN HMERA GIA B EPIPEDOU..KOITAME TO MWRAKI MIA XARA OLA KAI THS LEW EXTHES ENIOTHA ENA PONO XAMHLA ENTONO KAI KANEIO MIA ME TON YPERIXO KAI KOITAEI TON TRAXHLO KAI MOU LEEI THA KANOUME KAI KOLPIKO PAW GDHNOMAI MOU KANEI KOLPIKO YPERIXO KAI EPATHE SOK H GYNAIKA ORTHANYXTOS O TRAXILOS AFOU ME TREXANE ME FOREIA GIA EISAGWGH..KAI EMEINA MIA MERA STO KREVATI SE KATAKORIFH STASH ME STIRIXH GIA NA ANAIVEI TO MWRO POIO PSYLA KAI THN EPOMENH MPHKA ME TERASTIO RISKO STO XEIROYRGIO GIA PERIDESH TRAXILOU ALLA AYTH EINAI KALH NA GINETE AN YPARXEI LOGOS MEXRI 13 EVDOMADA EGW THN EKANA 21..KAI YPYRXE KYNDINOS NA SPASEI O SAKOS! AFHSTE TI PERASA 10 MERES STO REA MESA AKINHTH...KAI POLLA ALLA KAI AYTO OFHLETE SE DYO LOGOUS O ENAS EINAI OI DOULEIES...(SKHPSIMO VAROI PERPATIMA KOURASH KAI SFOYGKARISMA)KAI O ALLOS TO SEX (SE PERIPTWSH DEN PROSEXTEI KAI KATALATHOS OLOKLHRWEI STON KOLPO )TOTWE AMESA O TRAXILOS MALAKWNEI KAI GINETE AYTO..GI AYTO SAS LEW POLU PROSWXEI...!KAI NAI TO TRAXILO TON ELENXOYME ME YPERIXO..TI STIGMH POU SAS KANEI YPERIXO DEN EINAI NTROPH ZHTATE KATHE FORA NA ELENXETAI O TRAXHLOS EGW APO AMELIA THN EPATHA KAI EPSAXNA NA ALAXW GIATRO STON 6 MHNA SXEDON!
πωπωω τι τραβηξες κι εσυ ..τελος καλο ολα καλα ομως.. δηλαδη ευακι κολπικα τον κοιτανε μονο τον τραχηλο ? με τον κοιλιακο δεν φενεται?

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AKOMA PERNAW AYTO MEXRI NA GENNHSW EINAI ANXOS! KAI SOU DENEI KAI TA XERIA ME XAPLA THN VGAZW!TON VLEPOUN KULIAKA LIGAKI PSULOFENETE ALLA KANONIKA POIO KALA KAI KATHARA FENETE KOLPIKA ALLA GIA NA MHN MPAINEIS KAI SYNNEXEI SE AYTH THN DIADIKASIA TOYLAXIOSTON NA RIXNEI MIA MATIA KULIAKA! ALLA GENIKA NA PROSEXETE ME TON SYNTROFO KAI TA VAROI KAI TIS DOULEIES! PROEXOUN TA MWRAKIA MAS GT EGW POU TA EPATHA TWRA EXW NA DW KOKO SORRY KIOLAS 4,5 MHNES SXEDON!KAI SYNNEXIZOUME..XAXXA OI DOULEIES ENTAXEI DEN MOU EXOUN LUPSEI!Razz Razz 

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eva evaki έγραψε:AKOMA PERNAW AYTO MEXRI NA GENNHSW EINAI ANXOS! KAI SOU DENEI KAI TA XERIA ME XAPLA THN VGAZW!TON VLEPOUN KULIAKA LIGAKI PSULOFENETE ALLA KANONIKA POIO KALA KAI KATHARA FENETE KOLPIKA ALLA GIA NA MHN MPAINEIS KAI SYNNEXEI SE AYTH THN DIADIKASIA TOYLAXIOSTON NA RIXNEI MIA MATIA KULIAKA! ALLA GENIKA NA PROSEXETE ME TON SYNTROFO KAI TA VAROI KAI TIS DOULEIES! PROEXOUN TA MWRAKIA MAS GT EGW POU TA EPATHA TWRA EXW NA DW KOKO SORRY KIOLAS 4,5 MHNES SXEDON!KAI SYNNEXIZOUME..XAXXA OI DOULEIES ENTAXEI DEN MOU EXOUN LUPSEI!Razz Razz 
Αμάν βρε κορίτσι μου τι τράβηξες και εσύ !!!Shocked Shocked Ευτυχώς το πρόλαβες στο τσακ δηλαδή !! Για τις επαφές ξέρω ότι δεν επιτρέπεται να ολοκληρώνει μέσα παρά μόνο τον ενατο μηνα αλλά ότι πρέπει να μετραμε και τον τράχηλο συνεχεια δεν το ήξερα καλά έκανες και μας το είπες ...εμένα μου είπε να προσεχω πολυ με τις δουλειες γιατι ο πλακουντας είναι ακόμα χαμηλα αλλά κάτι άλλο δεν μου επεσήμανε ..πέρασες μεγάλη περιπέτεια κορίτσι μου με το καλό από εδώ και πέρα όλα να κυλήσουν ομαλά ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 334590 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:
eva evaki έγραψε:AKOMA PERNAW AYTO MEXRI NA GENNHSW EINAI ANXOS! KAI SOU DENEI KAI TA XERIA ME XAPLA THN VGAZW!TON VLEPOUN KULIAKA LIGAKI PSULOFENETE ALLA KANONIKA POIO KALA KAI KATHARA FENETE KOLPIKA ALLA GIA NA MHN MPAINEIS KAI SYNNEXEI SE AYTH THN DIADIKASIA TOYLAXIOSTON NA RIXNEI MIA MATIA KULIAKA! ALLA GENIKA NA PROSEXETE ME TON SYNTROFO KAI TA VAROI KAI TIS DOULEIES! PROEXOUN TA MWRAKIA MAS GT EGW POU TA EPATHA TWRA EXW NA DW KOKO SORRY KIOLAS 4,5 MHNES SXEDON!KAI SYNNEXIZOUME..XAXXA OI DOULEIES ENTAXEI DEN MOU EXOUN LUPSEI!Razz Razz 
Αμάν βρε κορίτσι μου τι τράβηξες και εσύ !!!Shocked Shocked Ευτυχώς το πρόλαβες στο τσακ δηλαδή !! Για τις επαφές ξέρω ότι δεν επιτρέπεται να ολοκληρώνει μέσα παρά μόνο τον ενατο μηνα αλλά ότι πρέπει να μετραμε και τον τράχηλο συνεχεια δεν το ήξερα καλά έκανες και μας το είπες ...εμένα μου είπε να προσεχω πολυ με τις δουλειες γιατι ο πλακουντας είναι ακόμα χαμηλα αλλά κάτι άλλο δεν μου επεσήμανε ..πέρασες μεγάλη περιπέτεια κορίτσι μου με το καλό από εδώ και πέρα όλα να κυλήσουν ομαλά ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 334590 
NA SAI KALA EFAKI MOU OTI PERASA POLLA DEN THA PW PSEMATA PERASA KAI MALISTA EINAI POLY DUSKOLO NA VGAZEIS MIA EGKYMOSYNH APO TON 5 MHNA KAI META ME TOSA ANXOI KAI AGWNIES STENAXWRIES....Rolling Eyes ALLA PROSPATHEIS NA TA XEPERASEIS GIA NA EINAI KALA TO AGGELAKI POU PERIMENEIS!KOITA OSO ANAFORA TO METRHMA TOU TRAXILOU TO SYXNO AN TO PEIS SE GIATRO THA SOU PEI OTI DEN XREIAZETAI ALLA AYTO THS TELEYTAIAS STIGMHS TO EPATHA APO THN AMELIA KAI TO "DEN XREIAZETAI" KAI PARALIGO NA GENNHSW 21 EBDOMADWN! FYSIKA DEN EINAI OLOI OI GIATROI TO IDIO ALLA OLOI OI GIATROI EXOYN AYTO POU SAS LEW KALYTERA LOIPON NA EPISHMANETE STO GIATRO SAS OTI NIOTHETAI POIO ANETA NA TA ELENXETAI OLA KATA THN DIARKEIA MIAS EXAITASEIS POU GINETE KATHE MHNA! DEN EINAI KAKO! DEN MPOREI NA SOU PEI OXI! EINAI YPOXREWSH TOYS! MAKRIA APO SKLHRES DOULEIES ..P.X=APO SFOYGKARISMA..PLHNTIRIO..SIDERO AN EISAI ORTHIA!NA PROSEXETE MHN SKIVETE..AS KANEI ENAN KOPO O DIPLANOS ..KAI AN EISTE MONES ADIAFORISTE..APO VAROI EPITREPONTE MONO MEXRI ENA KILO STO KATHE XERAKI ..WS EKEI KAI OXI DUO KILA SE ENA XERI..!P.X DYO SAKOULES SUPER MARKET STO ENA XERI NA TIS MYRAZETAI!KAI PROS THEOU MAKRYA APO GYMNASTIKES...EINAI MYTHOS AYTO POU LENE KAI KANOUN OI DIASHMES OTI KANEI NA GYMNAZONTE STHN EGKYMOSUNH KARADOKEI MEGALOS KYNDUNOS APOKOLISEIS PLAKOUNTA KAI ANEPARKEIA TRAXILOU! KAI FYSIKA OSO LIGOTERO PERPATATE TOSO KALYTERO....GT AN SKEFTHTE POTE MAS LEEI O GIATROS OTI PREPEI NA PERPATISOUME OTAN DEN KATEVAINEI TO MWRO KAI THELOUME NA GENNHSOUME AYTO OMWS DEN TO THELOUME PRIN TIS 37 EBDOMADES! LOIPON SYGNWMH AN EIPA POLLA KAI SAS KOURASA...AISTANTHIKA THN ANAGKH NA SAS MILHSW KAI NA SAS PW AYTA POU GNWRIZW KAI POU POLLES FORES AMELOUME NA RWTHSOUME TO GIATRO MAS..GIA OPOIONDHPOTE LOGO KAI NA PROSEXETE OSO TO DYNATON PERISSOTERO GT EINAI LATHOS OTI MIA EGKUMOSYNH EINAI EYKOLH STATISTHKES LENE OTI MOLIS TO 30 % TWN GYNAIKWN EXOUN MIA HREMH EGKUMOSYNH APO THN ARXH MEXRI TO TELOS! SYGNWMH KAI PALU! NA STE KALA KAI ME TO KALO TA NINAKIA SAS...

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:
efaki32 έγραψε:
eva evaki έγραψε:AKOMA PERNAW AYTO MEXRI NA GENNHSW EINAI ANXOS! KAI SOU DENEI KAI TA XERIA ME XAPLA THN VGAZW!TON VLEPOUN KULIAKA LIGAKI PSULOFENETE ALLA KANONIKA POIO KALA KAI KATHARA FENETE KOLPIKA ALLA GIA NA MHN MPAINEIS KAI SYNNEXEI SE AYTH THN DIADIKASIA TOYLAXIOSTON NA RIXNEI MIA MATIA KULIAKA! ALLA GENIKA NA PROSEXETE ME TON SYNTROFO KAI TA VAROI KAI TIS DOULEIES! PROEXOUN TA MWRAKIA MAS GT EGW POU TA EPATHA TWRA EXW NA DW KOKO SORRY KIOLAS 4,5 MHNES SXEDON!KAI SYNNEXIZOUME..XAXXA OI DOULEIES ENTAXEI DEN MOU EXOUN LUPSEI!Razz Razz 
Αμάν βρε κορίτσι μου τι τράβηξες και εσύ !!!Shocked Shocked Ευτυχώς το πρόλαβες στο τσακ δηλαδή !! Για τις επαφές ξέρω ότι δεν επιτρέπεται να ολοκληρώνει μέσα παρά μόνο τον ενατο μηνα αλλά ότι πρέπει να μετραμε και τον τράχηλο συνεχεια δεν το ήξερα καλά έκανες και μας το είπες ...εμένα μου είπε να προσεχω πολυ με τις δουλειες γιατι ο πλακουντας είναι ακόμα χαμηλα αλλά κάτι άλλο δεν μου επεσήμανε ..πέρασες μεγάλη περιπέτεια κορίτσι μου με το καλό από εδώ και πέρα όλα να κυλήσουν ομαλά ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 334590 
 NA SAI KALA EFAKI MOU OTI PERASA POLLA DEN THA PW PSEMATA PERASA KAI MALISTA EINAI POLY DUSKOLO NA VGAZEIS MIA EGKYMOSYNH APO TON 5 MHNA KAI META ME TOSA ANXOI KAI AGWNIES STENAXWRIES....Rolling Eyes ALLA PROSPATHEIS NA TA XEPERASEIS GIA NA EINAI KALA TO AGGELAKI POU PERIMENEIS!KOITA OSO ANAFORA TO METRHMA TOU TRAXILOU TO SYXNO AN TO PEIS SE GIATRO THA SOU PEI OTI DEN XREIAZETAI ALLA AYTO THS TELEYTAIAS STIGMHS TO EPATHA APO THN AMELIA KAI TO "DEN XREIAZETAI" KAI PARALIGO NA GENNHSW 21 EBDOMADWN! FYSIKA DEN EINAI OLOI OI GIATROI TO IDIO ALLA OLOI OI GIATROI EXOYN AYTO POU SAS LEW KALYTERA LOIPON NA EPISHMANETE STO GIATRO SAS OTI NIOTHETAI POIO ANETA NA TA ELENXETAI OLA KATA THN DIARKEIA MIAS EXAITASEIS POU GINETE KATHE MHNA! DEN EINAI KAKO! DEN MPOREI NA SOU PEI OXI! EINAI YPOXREWSH TOYS! MAKRIA APO SKLHRES DOULEIES ..P.X=APO SFOYGKARISMA..PLHNTIRIO..SIDERO AN EISAI ORTHIA!NA PROSEXETE MHN SKIVETE..AS KANEI ENAN KOPO O DIPLANOS ..KAI AN EISTE MONES ADIAFORISTE..APO VAROI EPITREPONTE MONO MEXRI ENA KILO STO KATHE XERAKI ..WS EKEI KAI OXI DUO KILA SE ENA XERI..!P.X DYO SAKOULES SUPER MARKET STO ENA XERI NA TIS MYRAZETAI!KAI PROS THEOU MAKRYA APO GYMNASTIKES...EINAI MYTHOS AYTO POU LENE KAI KANOUN OI DIASHMES OTI KANEI NA GYMNAZONTE STHN EGKYMOSUNH KARADOKEI MEGALOS KYNDUNOS APOKOLISEIS PLAKOUNTA KAI ANEPARKEIA TRAXILOU! KAI FYSIKA OSO LIGOTERO PERPATATE TOSO KALYTERO....GT AN SKEFTHTE POTE MAS LEEI O GIATROS OTI PREPEI NA PERPATISOUME OTAN DEN KATEVAINEI TO MWRO KAI THELOUME NA GENNHSOUME AYTO OMWS DEN TO THELOUME PRIN TIS 37 EBDOMADES! LOIPON SYGNWMH AN EIPA POLLA KAI SAS KOURASA...AISTANTHIKA THN ANAGKH NA SAS MILHSW KAI NA SAS PW AYTA POU GNWRIZW KAI POU POLLES FORES AMELOUME NA RWTHSOUME TO GIATRO MAS..GIA OPOIONDHPOTE LOGO KAI NA PROSEXETE OSO TO DYNATON PERISSOTERO GT EINAI LATHOS OTI MIA EGKUMOSYNH EINAI EYKOLH STATISTHKES LENE OTI MOLIS TO 30 % TWN GYNAIKWN EXOUN MIA HREMH EGKUMOSYNH APO THN ARXH MEXRI TO TELOS! SYGNWMH KAI PALU! NA STE KALA KAI ME TO KALO TA NINAKIA SAS...
τι συγνωμη βρε κοριτσι??? καλα κανεις και μας λες τι πρεπει να προσεχουμε... για παραδειγμα αυτο με το βαρος... εγω μεινει ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 606100  μονο δυο κιλα??? αλλες σηκωνουν τα παιδια τους!! δεν ειχα ιδεα πραγματικα ! δυστηχως αν δεν προσεξεις οντος μπορουν πολλα να συμβουν και εγω εχω μια φιλη που εκατσε ξαπλα ΟΛΟΥΣ τους μηνες απο αποκοληση !! οπως και να χει πρεπει να σκεφτομαστε θετικα και να λεμε οτι υπαρχουν και χειροτερα Smile

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulagal έγραψε:
eva evaki έγραψε:
efaki32 έγραψε:
eva evaki έγραψε:AKOMA PERNAW AYTO MEXRI NA GENNHSW EINAI ANXOS! KAI SOU DENEI KAI TA XERIA ME XAPLA THN VGAZW!TON VLEPOUN KULIAKA LIGAKI PSULOFENETE ALLA KANONIKA POIO KALA KAI KATHARA FENETE KOLPIKA ALLA GIA NA MHN MPAINEIS KAI SYNNEXEI SE AYTH THN DIADIKASIA TOYLAXIOSTON NA RIXNEI MIA MATIA KULIAKA! ALLA GENIKA NA PROSEXETE ME TON SYNTROFO KAI TA VAROI KAI TIS DOULEIES! PROEXOUN TA MWRAKIA MAS GT EGW POU TA EPATHA TWRA EXW NA DW KOKO SORRY KIOLAS 4,5 MHNES SXEDON!KAI SYNNEXIZOUME..XAXXA OI DOULEIES ENTAXEI DEN MOU EXOUN LUPSEI!Razz Razz 
Αμάν βρε κορίτσι μου τι τράβηξες και εσύ !!!Shocked Shocked Ευτυχώς το πρόλαβες στο τσακ δηλαδή !! Για τις επαφές ξέρω ότι δεν επιτρέπεται να ολοκληρώνει μέσα παρά μόνο τον ενατο μηνα αλλά ότι πρέπει να μετραμε και τον τράχηλο συνεχεια δεν το ήξερα καλά έκανες και μας το είπες ...εμένα μου είπε να προσεχω πολυ με τις δουλειες γιατι ο πλακουντας είναι ακόμα χαμηλα αλλά κάτι άλλο δεν μου επεσήμανε ..πέρασες μεγάλη περιπέτεια κορίτσι μου με το καλό από εδώ και πέρα όλα να κυλήσουν ομαλά ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 334590 
 NA SAI KALA EFAKI MOU OTI PERASA POLLA DEN THA PW PSEMATA PERASA KAI MALISTA EINAI POLY DUSKOLO NA VGAZEIS MIA EGKYMOSYNH APO TON 5 MHNA KAI META ME TOSA ANXOI KAI AGWNIES STENAXWRIES....Rolling Eyes ALLA PROSPATHEIS NA TA XEPERASEIS GIA NA EINAI KALA TO AGGELAKI POU PERIMENEIS!KOITA OSO ANAFORA TO METRHMA TOU TRAXILOU TO SYXNO AN TO PEIS SE GIATRO THA SOU PEI OTI DEN XREIAZETAI ALLA AYTO THS TELEYTAIAS STIGMHS TO EPATHA APO THN AMELIA KAI TO "DEN XREIAZETAI" KAI PARALIGO NA GENNHSW 21 EBDOMADWN! FYSIKA DEN EINAI OLOI OI GIATROI TO IDIO ALLA OLOI OI GIATROI EXOYN AYTO POU SAS LEW KALYTERA LOIPON NA EPISHMANETE STO GIATRO SAS OTI NIOTHETAI POIO ANETA NA TA ELENXETAI OLA KATA THN DIARKEIA MIAS EXAITASEIS POU GINETE KATHE MHNA! DEN EINAI KAKO! DEN MPOREI NA SOU PEI OXI! EINAI YPOXREWSH TOYS! MAKRIA APO SKLHRES DOULEIES ..P.X=APO SFOYGKARISMA..PLHNTIRIO..SIDERO AN EISAI ORTHIA!NA PROSEXETE MHN SKIVETE..AS KANEI ENAN KOPO O DIPLANOS ..KAI AN EISTE MONES ADIAFORISTE..APO VAROI EPITREPONTE MONO MEXRI ENA KILO STO KATHE XERAKI ..WS EKEI KAI OXI DUO KILA SE ENA XERI..!P.X DYO SAKOULES SUPER MARKET STO ENA XERI NA TIS MYRAZETAI!KAI PROS THEOU MAKRYA APO GYMNASTIKES...EINAI MYTHOS AYTO POU LENE KAI KANOUN OI DIASHMES OTI KANEI NA GYMNAZONTE STHN EGKYMOSUNH KARADOKEI MEGALOS KYNDUNOS APOKOLISEIS PLAKOUNTA KAI ANEPARKEIA TRAXILOU! KAI FYSIKA OSO LIGOTERO PERPATATE TOSO KALYTERO....GT AN SKEFTHTE POTE MAS LEEI O GIATROS OTI PREPEI NA PERPATISOUME OTAN DEN KATEVAINEI TO MWRO KAI THELOUME NA GENNHSOUME AYTO OMWS DEN TO THELOUME PRIN TIS 37 EBDOMADES! LOIPON SYGNWMH AN EIPA POLLA KAI SAS KOURASA...AISTANTHIKA THN ANAGKH NA SAS MILHSW KAI NA SAS PW AYTA POU GNWRIZW KAI POU POLLES FORES AMELOUME NA RWTHSOUME TO GIATRO MAS..GIA OPOIONDHPOTE LOGO KAI NA PROSEXETE OSO TO DYNATON PERISSOTERO GT EINAI LATHOS OTI MIA EGKUMOSYNH EINAI EYKOLH STATISTHKES LENE OTI MOLIS TO 30 % TWN GYNAIKWN EXOUN MIA HREMH EGKUMOSYNH APO THN ARXH MEXRI TO TELOS! SYGNWMH KAI PALU! NA STE KALA KAI ME TO KALO TA NINAKIA SAS...
τι συγνωμη βρε κοριτσι??? καλα κανεις και μας λες τι πρεπει να προσεχουμε... για παραδειγμα αυτο με το βαρος... εγω μεινει ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 606100  μονο δυο κιλα??? αλλες σηκωνουν τα παιδια τους!! δεν ειχα ιδεα πραγματικα ! δυστηχως αν δεν προσεξεις οντος μπορουν πολλα να συμβουν και εγω εχω μια φιλη που εκατσε ξαπλα ΟΛΟΥΣ τους μηνες απο αποκοληση !! οπως και να χει πρεπει να σκεφτομαστε θετικα και να λεμε οτι υπαρχουν και χειροτερα Smile
ENTAXEI AS POUME EMENA DEN ME EIXE PROHDOPOIHSEI KANENAS GI AYTO KAI TA EPATHA GT MEXRI TON NPEMTO MHNA POU EPATHA THN ANEPARKEIA TRAXEILOU..EIXA ONEIREMENH EGKYMOSYNH OYTE EMETOYS OYTE DYSKILIOTHTA TIPOTA APOLUTOS MONO POU FOYSKONE H KULIA MOU..KAI ETSI XETHAREVA..KAI ORISTE TA APOTELESMATA NA EIMAI ME THN PSUXH STO STOMA MEXRI NA GENNHSW SIGOYRA TON MEGALO KUNDINO TON XEPERNAS AN PERASEIS TIS 32 EVDOMADES GT EINAI BIOSIMO TO MWRAKI ALLA GT NA MPEI MONADA ? KAI NA TALEPORITHEI KAI AYTO KAI H MHTERA KAI O PATERAS..XRHMATIKA?KANONIKA AYTA POU VLEPETE APO DIASHMES STHN THLEORASH MAKRYA..EINAI AKRIVOS TO ANTITHETO APO AYTO POU PREPEI MH KOITATE POU EINAI TYXERES OI PERISSOTERES..! OSO MPOREITE SYNTIRITIKA...DEN PEIRAZEI LIGOI MHNES EINAI EYXARISTITHITE THN EGKUMOSUNH SAS..ME TO PARAPANW! GT META POU THA GENNHTHOYN TA NINAKIA GRAMENES THA MAS EXOUNE OLOI....Razz KAI MHN XEFEYGETE KAI STO FAEI SE POLU ALATI KAI POLLA GLUKA..EINAI MYTHOS AYTO POU LENE TROW GIA DYO...TO MWRO DEN TROEI TIPOTA APO AYTA POU TROME EMEIS TO MWRAKI TREFETAI APO TO AMNIAKO YGRO...POU AN EMEIS XEFYGOYUME SE YDATANTHRAKES KAI LYPARA KAI ANAPSYXTIKA DEN PARAGEIO O ORGANISMOS INSOULINH..KAI META SYNANTAME MIA PATHOLOGIKH KAMPULH ZAXAROU ARGOTERA KAI META KLAFTA XARALAMPE EXW NA SAS PW OTI KANW KAI ENESEIS INSOULINHS...Razz Razz Razz NAI NAI EIMAI ARKETA GKANTEMO TELIKA OLA TA STRAVA EDW!!!!! MAKRYA APO SAS OLES FYSIKA..EINAI KALO NA TA GNWRIZETAI APO ENAN ANTHRWPO POY TA PERNAEI..PARA APO SITE POU LENE OTI TOYS KATEVEI!!!

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πωπω βρε κοριτσάκι μου απίστευτο να σου τύχουν όλα αυτα στην πιο όμορφη περίοδο της ζωής σου ....Δεν το συζητώ πάνω απ 'όλα η υγεία του μωρού προέχει !!! Καλά κάνεις και μας τα λες γιατί εμείς τα διαβάζουμε τ'ακούμε αλλά τα περνάμε και λιγο στο φλου γιατί αν έχεις καλή εγκυμοσύνη υπερεκτιμάς τις δυνατότητες σου και νομίζεις πως μπορείς να κάνεις τα πάντα !!!Εγώ να φανταστεις χθες μετά τις δουλειές που έκανα σπίτι ( μαζί με 3ωρο σίδερο ) βγήκα και βόλτα το βράδυ ,πήγαμε στην Εκθεση γυρίσαμε 3 ώρες ε όταν γύρισα στο σπίτι πέθαινα από τον πόνο τώρα ψιλοσυνήλθα από την κούραση...οπότε από εδώ και πέρα περισσότερο προσοχή ...αντε και σε λίγο καιρό που θα έχεις τη μπουμπού σου αγκαλιά θα τα θυμάσαι σαν όνειρο όλα αυτά ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 417472 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
efaki32 έγραψε:Πωπω βρε κοριτσάκι μου απίστευτο να σου τύχουν όλα αυτα στην πιο όμορφη περίοδο της ζωής σου ....Δεν το συζητώ πάνω απ 'όλα η υγεία του μωρού προέχει !!! Καλά κάνεις και μας τα λες γιατί εμείς τα διαβάζουμε τ'ακούμε αλλά τα περνάμε και λιγο στο φλου γιατί αν έχεις καλή εγκυμοσύνη υπερεκτιμάς τις δυνατότητες σου και νομίζεις πως μπορείς να κάνεις τα πάντα !!!Εγώ να φανταστεις χθες μετά τις δουλειές που έκανα σπίτι ( μαζί με 3ωρο σίδερο ) βγήκα και βόλτα το βράδυ ,πήγαμε στην Εκθεση γυρίσαμε 3 ώρες ε όταν γύρισα στο σπίτι πέθαινα από τον πόνο τώρα ψιλοσυνήλθα από την κούραση...οπότε από εδώ και πέρα περισσότερο προσοχή ...αντε και σε λίγο καιρό που θα έχεις τη μπουμπού σου αγκαλιά θα τα θυμάσαι σαν όνειρο όλα αυτά ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΦΕΥΡΟΥΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 - Σελίδα 2 417472 
ekanes tetoies tarzanies???????ax!!! gt ponages?na prosexete h alhtheia einai oti exw fovithei arketa kai mporei na sas tromazw ligaki alla den sas lew tipota ligotero kai tipota perissotero..nai anypomwnw na thn dw na thn myrisw kai kyrios na thn parw agkalitsa!!!!!! axizoun na eiste sigoyres thn tosh proswxh mas .kai as sterithoume kapoia pragmata gia ligaki tha einai an kai eseis eiste ligo se kaluterh fash gt tha sas petyxei o xeimwnas pou anagkastika klhnesai poio polu mesa kai xouzoureyeis egw masa sto katakalokairo ta epatha...alhtheia pou vriskeste twra?ayxenikh exete kanei?

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:ekanes tetoies tarzanies???????ax!!! gt ponages?na prosexete h alhtheia einai oti exw fovithei arketa kai mporei na sas tromazw ligaki alla den sas lew tipota ligotero kai tipota perissotero..nai anypomwnw na thn dw na thn myrisw kai kyrios na thn parw agkalitsa!!!!!! axizoun na eiste sigoyres thn tosh proswxh mas .kai as sterithoume kapoia pragmata gia ligaki tha einai an kai eseis eiste ligo se kaluterh fash gt tha sas petyxei o xeimwnas pou anagkastika klhnesai poio polu mesa kai xouzoureyeis egw masa sto katakalokairo ta epatha...alhtheia pou vriskeste twra?ayxenikh exete kanei?
[/color][/font]
εγω εχω κανει κοπελα μου βγηκε αρκετα καλη τωρα εχω ραντεβου την τριτη να δουμε το φιλο επιτελους και την επομενη β επιπεδου! ασε με επιασε ενα ανχος απο την κουβεντα μας ολο ψηλαφιζομαι να δω αν το μωρο ειναι στη θεση του Razz  χαχαχαχχα

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulagal έγραψε:
eva evaki έγραψε:ekanes tetoies tarzanies???????ax!!! gt ponages?na prosexete h alhtheia einai oti exw fovithei arketa kai mporei na sas tromazw ligaki alla den sas lew tipota ligotero kai tipota perissotero..nai anypomwnw na thn dw na thn myrisw kai kyrios na thn parw agkalitsa!!!!!! axizoun na eiste sigoyres thn tosh proswxh mas .kai as sterithoume kapoia pragmata gia ligaki tha einai an kai eseis eiste ligo se kaluterh fash gt tha sas petyxei o xeimwnas pou anagkastika klhnesai poio polu mesa kai xouzoureyeis egw masa sto katakalokairo ta epatha...alhtheia pou vriskeste twra?ayxenikh exete kanei?
[/color][/font]
 εγω εχω κανει κοπελα μου βγηκε αρκετα καλη τωρα εχω ραντεβου την τριτη να δουμε το φιλο επιτελους και την επομενη β επιπεδου! ασε με επιασε ενα ανχος απο την κουβεντα μας ολο ψηλαφιζομαι να δω αν το μωρο ειναι στη θεση του Razz  χαχαχαχχα
Shocked Shocked Shocked Shocked KALE O XRISTOS KAI H PANAGIA PROSTHEOU DEN HTHELA NA SAS DHMIOURGISW TETOIES FOVIES !!!!!EIMAI XAZH SORRY...MIA XARA EINAI TO NIONAKI SOU ETSI EINAI NOMIZEIS VRE? MIA XARA EINAI AN DEN YPARXEI LOGOS ANYSUXEIAS MHN FOVASAI APLA SAS TA EIPA GIA NA PROSEXETE KAI NA MHN XEXNIESTE NA EXETE STO PISO MEROS TOY MUALOU OTI H EGKYMOSUNH DEN EINAI EYKOLH..THELEI POLU PROSOXEI! ANTE NA DEITE KAI TO MPOUMPOUKAKI SOU E?? ESY TI LES NA EINAI PWS TO VLEPEIS EGW PANTOS EIXA PROAISTHIMA KAI EPESA MESA..ALLA EMENA MOU TO EIPANE KATEYTHEIAN STHN AYXENIKH TO FYLO!

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:
vasoulagal έγραψε:
eva evaki έγραψε:ekanes tetoies tarzanies???????ax!!! gt ponages?na prosexete h alhtheia einai oti exw fovithei arketa kai mporei na sas tromazw ligaki alla den sas lew tipota ligotero kai tipota perissotero..nai anypomwnw na thn dw na thn myrisw kai kyrios na thn parw agkalitsa!!!!!! axizoun na eiste sigoyres thn tosh proswxh mas .kai as sterithoume kapoia pragmata gia ligaki tha einai an kai eseis eiste ligo se kaluterh fash gt tha sas petyxei o xeimwnas pou anagkastika klhnesai poio polu mesa kai xouzoureyeis egw masa sto katakalokairo ta epatha...alhtheia pou vriskeste twra?ayxenikh exete kanei?
[/color][/font]
 εγω εχω κανει κοπελα μου βγηκε αρκετα καλη τωρα εχω ραντεβου την τριτη να δουμε το φιλο επιτελους και την επομενη β επιπεδου! ασε με επιασε ενα ανχος απο την κουβεντα μας ολο ψηλαφιζομαι να δω αν το μωρο ειναι στη θεση του Razz  χαχαχαχχα
  Shocked Shocked Shocked Shocked KALE O XRISTOS KAI H PANAGIA PROSTHEOU DEN HTHELA NA SAS DHMIOURGISW TETOIES FOVIES !!!!!EIMAI XAZH SORRY...MIA XARA EINAI TO NIONAKI SOU ETSI EINAI NOMIZEIS VRE? MIA XARA EINAI AN DEN YPARXEI LOGOS ANYSUXEIAS MHN FOVASAI APLA SAS TA EIPA GIA NA PROSEXETE KAI NA MHN XEXNIESTE NA EXETE STO PISO MEROS TOY MUALOU OTI H EGKYMOSUNH DEN EINAI EYKOLH..THELEI POLU PROSOXEI! ANTE NA DEITE KAI TO MPOUMPOUKAKI SOU E?? ESY TI LES NA EINAI PWS TO VLEPEIS EGW PANTOS EIXA PROAISTHIMA KAI EPESA MESA..ALLA EMENA MOU TO EIPANE KATEYTHEIAN STHN AYXENIKH TO FYLO!
οχι δεν φταις εσυ απλα εγω ειμαι πολυ φοβιτσιαρα ετσι κι αλλιως Laughing Laughing Laughing  ευακι ειχα τρομερο προαισθημα για αγορακι αλλα απο τη στιγμη που δεν μου το ειπε ο γιατρος μου μπαινουν ιδεες για κοριτσι! βεβαια λεει οτι δεν το λεει σε καμια στην αυχενικη... αλλα το ειχα σηγουρο Shocked  και ο αντρας μου Shocked  εσυ τι εχεις?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις