Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
136 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 136 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΙΧΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΟ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ!!Very Happy Very Happy 
ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΝΤΟΠΛΕΡ!Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1.900!ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Laughing Laughing  ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!!
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ!!
ΟΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΕΣ ΜΟΥ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΖΑΧΑΡΟ ΣΤΟ 75 ΚΑΙ Ο ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗΣ ΨΗΛΑ!!Wink ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΚΙΛΑΚΙ ΟΥΥΥΦ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι αγχωθηκα και κουράστηκα ήδη... Razz

Μαρια20 μπραβο και στη μαμα για τις τελειες εξετασεις...μπραβο και στην κορη για τα κιλά της!!! φτου φτου!!! 

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕΦθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 215994 
ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ JULIE??

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δευτερομανούλες μπράβο και χαρά στο κουράγιο σας! Και μονο στην ιδέα όσων περιγράψατε κουράστηκα..!
Μαρία20 τέλεια! Μπράβο για τα καλά αποτελέσματα. Όταν λες 1 κιλάκι έχεις βάλει εννοείς από την αρχή έως σήμερα???

Εγώ κορίτσια ακόμη γραφείο είμαι, σε λίγο θα φύγω. Αχ έφτιαχνα μια προσφορά για Αμερική και νοστάλγησα τα ταξίδια μου.
Γίνεται να φεύγεις τώρα και να αφήνεις πίσω ένα μωρό? σου πάει η καρδιά? Νομίζω πως θα δυσκολευτώ πολύ με αυτό το θέμα. Τα ταξίδια είναι τρόπος ζωής για μένα. Αλλά το μωρό θα είναι η ζωή μου...

ΜΑΡΙΑ20

ΜΑΡΙΑ20
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΧΙ ΕΒΙΝΙ!!ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ!!Very Happy Very Happy ΕΝΑ ΚΙΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ...11 ΣΥΝΟΛΙΚΑ Rolling Eyes Rolling Eyes 

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΕΣΤΩ ΓΙΑ 4 ΜΕ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ!

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαράκι καλα ειμαι...ζοριζομαι αρκετα μπορω να πω, αλλα απο αυριο ανεβαινει ο κουνιαδος μου απο Αθηνα με άδεια για τη γεννηση της ανηψιας του (με κανει να συνειδητοποιω οτι πλησιαζει η ωρα!!!!!) οποτε μες στη βδομαδα θα στελνω τον μικρό στο χωριο συχνά και ετσι ελπιζω οτι θα ξεκουραστω λιγάκι για να υποδεχτω τη μπεμπα μου!!! Smile

evinaki μου τον φεβρουαριο ο Κων/νος ηταν 13 μηνων και πηγαμε Λονδινο για 5 μερες.ηταν η πρωτη φορά που τον αφηνα...περιττο να σου πω οτι απο το σπιτι μεχρι το αεροδρομιο της Θεσ/κης (2 ωρες) εκλαιγα...!!!αν δεν ηξερα ποσο το ηθελε ο Τασος αυτο το ταξιδι, θα ειχα γυρισει πισω ασυζητητι!!!καλα εγω δεν ειμαι πολυ του εξωτερικου, προτιμω κοντινες εξορμησεις ανα τακτα χρονικά διαστηματα....ο Τασος ομως εχει λατρεια!!!εχει ξεκινησει απο τωρα να προσπαθει να με ψησει να παμε Νεα Υορκη του χρονου....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξυπνήσαμεεεεεε

Sophia,
respect. Ακόμα και με 1 μωρό το sling φαντάζομαι είναι τέλειο. Εγώ θα το πάρω και στο μαιευτήριο γιατί μπορεί να μου κάνει τίποτα μαραθώνιους θηλασμού και να μου κρεμάσουν τα χέρια.

Ξύπνησε και ο αγάπης μου και μου λέει "θέλω να πάμε για παγωτό στο Γαλατά" (Γαλατάς: το μέρος απέναντι από τον Πόρο). Ποιός είναι ο γκαστρωμένος εδώ μέσα;;;; Εχουμε χάσει το λογαριασμό... Razz Razz Razz 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ιωάννα τρέξει για το παγωτακι κι Ασε τις αντιρρήσεις!!
Γιουλη μου φαντάζομαι πως θα ένιωθες. Εγω ταξιδεύω όμως και για τη δουλεια μου, εκθέσεις, πελάτες, inspection κτλ
Η αληθεια ειναι οτι δεν θέλω να τα κόψω...
Κι είμαστε κι οι δυο έτσι, αυτο μας ένωσε κιόλας νομίζω. Να παίρνουμε το μωρο μαζι...;
Δύσκολο μου φαίνεται.
Αχ, Νέα Υόρκη δεν έχω παει αλλα απο Αμερική θα σου πρότεινα San Francisco!
Ας έρθει το μωρακι μας γερό και θα τα βολεψουμε ολα μωρε!

Αχ ρε Σοφια τι μου κανες; Τρωγομαι να φτιάξω ένα ρυζογαλακι γι απόψε!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πσοφάω για ταξίδια!
Αφού λέω τα λεφτά που δεν θα δώσω για το μονόκλινο, να τα πάω κανένα υπερατλαντικό ταξιδάκι Laughing 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Πσοφάω για ταξίδια!
Αφού λέω τα λεφτά που δεν θα δώσω για το μονόκλινο, να τα πάω κανένα υπερατλαντικό ταξιδάκι Laughing 
Μπράβο Ιωάννα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 328109 Την καλύτερη απόφαση πήρες! Θα ανεχτούμε τις συγκατοικους για 3 μέρες, δεν παθαίνουμε τίποτα! Very Happy 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:
ioazon έγραψε:Πσοφάω για ταξίδια!
Αφού λέω τα λεφτά που δεν θα δώσω για το μονόκλινο, να τα πάω κανένα υπερατλαντικό ταξιδάκι Laughing 
Μπράβο Ιωάννα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 328109 Την καλύτερη απόφαση πήρες! Θα ανεχτούμε τις συγκατοικους για 3 μέρες, δεν παθαίνουμε τίποτα! Very Happy 
Με έπεισε η φίλη-διαιτολόγος: "Αφού είσαι γλωσσού, μια χαρά θα περάσεις στο τρίκλινο. Και κανένα σούργελο να 'χεις μέσα, θα 'χεις να κουτσομπολεύεις" Laughing Laughing Laughing 
Πώς με ξέρει!!! Razz Razz Razz 

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mphka na sas pw ena geia kai na fygo den antexeste milame...Razz Razz Razz Razz Razz Razz svoyra eisai amartolh ...kai o dikos mou pernaei tis ligoyres tis dikies mou...kai den troei gia na mou symparasteketai ti kalos.....!!!!!!!!!!!mataki mia xara to nini sou mparavo sas...alla exakolouthw na mou fenete megalh h dikia mou...Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Ξυπνήσαμεεεεεε

Sophia,
respect. Ακόμα και με 1 μωρό το sling φαντάζομαι είναι τέλειο. Εγώ θα το πάρω και στο μαιευτήριο γιατί μπορεί να μου κάνει τίποτα μαραθώνιους θηλασμού και να μου κρεμάσουν τα χέρια.

Ξύπνησε και ο αγάπης μου και μου λέει "θέλω να πάμε για παγωτό στο Γαλατά" (Γαλατάς: το μέρος απέναντι από τον Πόρο). Ποιός είναι ο γκαστρωμένος εδώ μέσα;;;; Εχουμε χάσει το λογαριασμό... Razz Razz Razz 
Βουρ για παγωτό αρχικά :-)
Το sling φιλη μου είναι ότι καλύτερο για θηλασμους , για δουλειές στο σπίτι, για ψώνια , εννοείται για ζεστασιά και αγάπες κ έξτρα δε σου ακουμπάει η κάθε άσχετου το παιδί στη βόλτα .....συγχώρεσε με μου τι δίνει αυτό! Τι το πιάνεις μαντάμ?

Φυσικά θα ακούσεις διαφορά άλλα δε σε φοβάμαι ξέρεις να απαντας !

evini7 έγραψε:Ιωάννα τρέξει για το παγωτακι κι Ασε τις αντιρρήσεις!!
Γιουλη μου φαντάζομαι πως θα ένιωθες. Εγω ταξιδεύω όμως και για τη δουλεια μου, εκθέσεις, πελάτες, inspection κτλ
Η αληθεια ειναι οτι δεν θέλω να τα κόψω...
Κι είμαστε κι οι δυο έτσι, αυτο μας ένωσε κιόλας νομίζω. Να παίρνουμε το μωρο μαζι...;
Δύσκολο μου φαίνεται.
Αχ, Νέα Υόρκη δεν έχω παει αλλα απο Αμερική θα σου πρότεινα San Francisco!
Ας έρθει το μωρακι μας γερό και θα τα βολεψουμε ολα μωρε!

Αχ ρε Σοφια τι μου κανες; Τρωγομαι να φτιάξω ένα ρυζογαλακι γι απόψε!!!!
Φτιαξε φτιαξε!

evini7 έγραψε:
ioazon έγραψε:Πσοφάω για ταξίδια!
Αφού λέω τα λεφτά που δεν θα δώσω για το μονόκλινο, να τα πάω κανένα υπερατλαντικό ταξιδάκι Laughing 
Μπράβο Ιωάννα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 328109 Την καλύτερη απόφαση πήρες! Θα ανεχτούμε τις συγκατοικους για 3 μέρες, δεν παθαίνουμε τίποτα! Very Happy 
Σωστη απόφαση! Πήγαινε ταξιδακι μη τα δώσεις στα λαμογια !

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΕΒΑΚΙ ΤΟ ΠΗΓΑΔΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ!!!
ΕΓΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΛΕΠΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ...
ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΟΠΩΣ ΤΟ JULAKI...

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ...
ΕΓΩ ΘΑ ΕΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙ...
ΕΓΩ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ Κ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...Η ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ SLING ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΡΙ Κ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΙΑΣ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΟΔΗΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΑΛΛΑ Κ ΕΞΩ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΟΔΗΓΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΘΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ...

ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΥΝΑΤΑ Κ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΩΔΥΝΕΣ ΠΙΟ ΣΥΝΕΧΗ ΘΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΗΡΑ Κ ΜΙΑ ΤΡΟΜΑΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ... ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΧΑΣΕ ΤΗΝ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΤΟΥ Κ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΡΦΩΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΝΕ... ΕΠΑΘΑ ΕΝΑ ΣΟΚ Η ΑΛΗΘΕΙΑ...

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ???
ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ... ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟ ΚΑΤΩ ΜΠΑΝΙΟ, ΞΕΣΚΟΝΙΣΕ, ΣΚΟΥΠΙΣΕ, ΜΑΖΕΨΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ, ΕΠΛΥΝΕ ΤΗΝ ΑΥΛΗ Κ ΠΟΤΙΣΕ Κ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ...
ΕΓΩ ΝΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΛΑ Κ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ...
ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΑΛΛΑ Κ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ...

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
H ALHTHEIA POPI MOU EINAI OTI MONO FANTASEIOSH DEN HTANE ALLA PRAGMATIKOS EFIALTHS GIA MENA...EXW FTASEI SE SHMEIO NA ANYSHXW...ME AYTA POU OREGOMAI KAI VLEPW...AM DEN EINAI KAI LIGOI 4 MHNES APOXHS APO OTIDHPOTE GLUKO...KAI EIMAI KAI GLYKATZOU! PW..PW...FRIKARES ME TON PITSIRIKA E?????? KAI ME TO DIKIO SOU EGW THA EVRIZA:twisted: O ANTRAS MOU EYTYXOS AYTO ME TIS DOULEIES TO EXEI EMFHTO...KAI VOHTHAEI POLY..!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια, τσούπρες και μπεμπάκια! flower 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααα!sunny 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρες κι από εμένα!Very Happy

Μαϊμού μου οι ζαργανούλες σας έκλεισαν τον πρώτο μήνα ζωής τους ε;
 Να τις χαίρεστε! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 12978 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 654316 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!
ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ... ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 8.30 Κ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΥ... ΕΙΧΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ ΣΤΙΣ 5 ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΗΤΑΝ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ... ΝΑΝΙ ΝΑΝΙ...

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Πέρασε ένας μήνας? Να ζήσουν τα κορίτσια!

Ζεστή έχει σημέρα ε?

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκλίτσες μου όμορφες!!! Τι κάνετε???

Παραμυθένια μου μόλις το είδα, Χρόνια σου Πολλά κοριτσάκι μου, Ευτυχισμένα και με το καλό η μπεμπούλα σου, να έρθει και να σας γεμίσει ευτυχία!!!
Έχει μείνει ακόμα τούρτα? Να πεταχτώ? Rolling Eyes Laughing 

Evinaki μου φτου σου κοριτσάρα μου!!!
Είσαι τέλεια! Τρομερή η κοιλουμπίνα!!!
Κακώς νιώθεις έτσι, εμένα μου φαίνεσαι υπέροχη!!!!

Μαιμουδάκι μου να τα χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου!!!
Με το καλό και στον πρώτο χρόνο!!!
Να σας ζήσουν και να ευτυχίσουν!!!

Χτες εγώ κλάταρα!!
Ξεκινήσαμε από το πρωί τρεξίματα, ικεα, αναζήτηση στρώματος, σούπερ μάρκετ και στο τέλος τακτοποίηση δωματίου μπέμπας!!!
Αυτό ήταν και το χειρότερο!!
Το δωμάτιο αυτό ήταν για όλες τις χρήσεις πριν, είχε πολλά βιβλία μέσα που τώρα δεν ήξερα που να τα βάλω και χιλιάδες άλλα πράγματα.
Συν του ότι έπρεπε να αδειαστεί η μια ντουλάπα για το μωρό, και το ίδιο πρέπει να γίνει και για τη συρταριέρα.
Κάναμε πολλά πράγματα χτες, πέταξα και πολύ πράγμα αλλά έχω και συνέχεια.
Εν τω μεταξύ πήρα και δουλειά για το σπίτι γιατί δεν προλαβαίνω να βγάλω το φπα και φυσικά ούτε κουράγιο έχω ούτε όρεξη να τα κάνω, έχω και χίλιες άλλες δουλειές στο σπίτι...έχω πελαγώσει!
Ουφ και ξαναματάουφ!

Το μόνο καλό είναι ότι παραγγείλαμε το στρωματάκι, σε 2 βδομάδες θα το έχουμε, ελπίζω να έκανα καλά, πήρα τελικά μόνο λάτεξ, είδαμε πολλά, πολλές διαφορετικές τιμές, μπερδεύτηκα (κλασσικά), ο Θεός βοηθός τώρα, ελπίζω να μην το μετανιώσω.

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρααααααααααααα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 215994 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 215994 
Εβινάκι και αστεράκι πολύ όμορφες οι κοιλίτσες σας! Very Happy 
Μαϊμουδάκι να χαίρεσαι τις κορούλες σου!
Ιοάζον με το καλό και στις 40!
Δε θυμάμαι τι άλλο θέλω να σχολιάσω.
Να έχουμε μια όμορφη Κυριακή! Πολλά φιλάκια σε όλες! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 417472 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 6 417472 

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τσιριτράκι όλα θα γίνουν σιγά σιγά. Μην αγχώνεσαι.
Ωραία κοιλίτσα! Smile 

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι Μαράκι μου.

Σ'ευχαριστώ πολύ Very Happy 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Buongiorno κορίτσια!
Ξύπνησαμε κι εμείς κι ετοιμαζόμαστε για κυριακάτικο τραπέζι στη πεθερουλα, το πρωτο ως παντρεμένοι....θα μαζεύουμε αρκετοί!

Τσιριτρακι μου, ευχαριστω για τα όμορφα σου λόγια! Ε, εντάξει αυτοσαρκαζομαι λίγο παραπάνω καμία φορά.
Συμμάζεμα κι εσυ ε; Ασε εγω πριν το είχα σαν αποθήκη, τα πάντα ολα εκει μέσα.
Ακόμη δεν έχω βγάλει τα βάρη του αμορε. Γιατι μου λέει τι σου φταίνε; Twisted Evil 
Κι εξακολουθεί να πετάει τα αθλητικά του εκει...
Δεν νιώθει, μόλις δει τη μπεμπα ελπίζω να μαζευτεί αλλιώς τα πεταω απο το μπαλκόνι. Το δήλωσα!
Μην αγχωνεσαι, να δες πόσο γρήγορα γίνονται ολα έτσι κ κανείς την αρχή!!

Μαϊμού, Φιλακια στις ζαργανουλες!

Παραμυθένια μου πως περάσετε χθες; Ούτε για προχθές μας είπες! Το ευχαριστηθηκες;

Καλημέρες κ φιλια κ στις υπόλοιπες!!!
Πάω να ετοιμαστω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις