Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ παλι!ευχαριστουμε κορίτσια μου για τις ευχές!
Τσιριτρι μεγάλωσε η κοιλιτσα σου φτου φτου!τι να πω ρε κορίτσι,πολυ κουράγιο έχεις!
Οι ζαργανες ηταν πολυ ήσυχες απόψε,κάναμε ωραίο ύπνο!
Αυριο πρεπει να πάμε τη μικρη για εξεταση αίματος γιατι εχει χαμηλό αιματοκριτη κ πολυ το σκέφτομαι που θα την τρυπησουν Crying or Very sad 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έκανα δεύτερο σετ νάνι γιατί ο αήρ της εξοχής όπως και να το κάνουμε σε χαλαρώνει. Laughing 

tsiritri,
Πρόσεχε, ρε κορίτσι! Πότε θα ηρεμήσεις λίγο; Και να ευχαριστηθείς και τα ψωνάκια σας, ε;

maimou,
Νομίζω το πιο δύσκολο θα είναι να τα βλέπουμε να ταλαιπωριούνται. Και με τις ιωσούλες και τους πυρετούς θα μας πιάνει η καρδιά μας... Ετοίμασε μια μεγάλη αγκαλιά για τη ζαργάνα σου αύριο I love you 

Popisofia,
η μαία στη Φαιναρέτη έλεγε πως αυτές οι προπαρασκευαστικές συσπάσεις και είναι καλό να τις έχεις.

Με τραβάει το κοιλικοιΤΣΌνι μου σήμερα! Γκρρρρ! No 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α κ για να μην το ξεχάσω,το χουμε ξαναπεί βεβαια αλλα τωρα το νιωσα στο πετσί μου!να πάρετε πολλα πανακια για τις γουλιτσες κ πολλα σελτεδακια,εμενα μου κατουρανε στάνταρ ενα την ημερα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 612298 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Α κ για να μην το ξεχάσω,το χουμε ξαναπεί βεβαια αλλα τωρα το νιωσα στο πετσί μου!να πάρετε πολλα πανακια για τις γουλιτσες κ πολλα σελτεδακια,εμενα μου κατουρανε στάνταρ ενα την ημερα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 612298 
Θα πάω για ύφασμα-σελτέ hunting στο κέντρο της Αθήνας την Παρασκευή!!! (θα έχει και πορείες όλη τη βδομάδα, οπότε θέλει προσοχή το πότε θα κατέβω)

Πανάκια έχω πάρει 2 δεκάδες από το ΙΚΕΑ. Καλά δεν είμαι;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioazon έγραψε:
Maimou2009 έγραψε:Α κ για να μην το ξεχάσω,το χουμε ξαναπεί βεβαια αλλα τωρα το νιωσα στο πετσί μου!να πάρετε πολλα πανακια για τις γουλιτσες κ πολλα σελτεδακια,εμενα μου κατουρανε στάνταρ ενα την ημερα!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 612298 
Θα πάω για ύφασμα-σελτέ hunting στο κέντρο της Αθήνας την Παρασκευή!!! (θα έχει και πορείες όλη τη βδομάδα, οπότε θέλει προσοχή το πότε θα κατέβω)

Πανάκια έχω πάρει 2 δεκάδες από το ΙΚΕΑ. Καλά δεν είμαι;
Σούπερ είσαι!κι εγω πήρα κι αλλα πανακια κ τωρα θέλω σελτεδες

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 679259 
Popisofia έγραψε:
ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ???
Εεεεεε ΟΧΙ...Sad 
Καλα βεβαια εμενα δυσκολα να κάνει κάτι...ο,τι δηποτε μετα απο 15 ωρες στο χωραφι....
κλαψ....το χειμωνα ομως θα στρωσει χαρακτηρα... Twisted Evil  χαχαχαχαχαχα

Εβινάκι καλά να περάσετε στη πεθερουλα!!!

Μαιμου να χαιρεστε τις ζαργανουλες!!!!!πάντα γερες και καλοτυχες!!!

Τσιριτρακι μου αλλαξες φωτο??? μονο τα ρουχα αλλαζουν ρε κοριτσι....το κορμι ιδιο...
 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 679259 
χαχχαχαχα φτου σου


Maimou2009 έγραψε:
Οι ζαργανες ηταν πολυ ήσυχες απόψε,κάναμε ωραίο ύπνο!
Αυριο πρεπει να πάμε τη μικρη για εξεταση αίματος γιατι εχει χαμηλό αιματοκριτη κ πολυ το σκέφτομαι που θα την τρυπησουν Crying or Very sad 
απο τον μηνα και εως τις 40 μερες συνηθως στρωνει το προγραμμα υπνου ...!!!μετά θα εισαι κομπλέ!!! Smile
αχ...εχε ετοιμη και ζεστη την αγκαλιτσα σου...δυστυχως δε μπορεις να κανεις κατι αλλο...κανε κουραγιο γτ αρχιζεις και τα εμβολια κάθε μήνα σε λίγο...

ποπακι μου τι ηταν αυτο με τον μικρό??κάτσε σπίτι μεχρι να γεννησεις ...καταλαμβανουμε (εγω πάντως σίγουρα!!!) πολυ ογκο πλέον και κινδυνευουμε εξω!!!χιχιχιχιχι

κανένα νέο ακομα απο τη βινι ε??

φιλακια στις υπολοιπες!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαιρετώ σας όμορφες!

Τσιριτράκι τι ωραία κοιλίτσα είναι αυτή; Φτου φτου κοπέλα μου!

Μαϊμουδάκι μου θα πάρεις αγκαλίτσα το κοριτσάκι σου και θα περάσουν όλα... Αναγκαίο κακό είναι αυτά...

Εβίνι μου κι εμένα ο Παραμυθένιος θέλει ένα δωμάτιο δικό του όπου απλώνει ρούχα, παπούτσια και ό,τι άλλο θέλει και φυσικά δεν τα μαζεύει ποτέ! Ευτυχώς τα βάζει όλα στο γραφείο οπότε το δωμάτιο της μικρούλας είναι σε τάξη. Μην τον κακολογώ όμως γιατί τώρα βάζει τα αυτοκόλλητα στο δωμάτιο! Ο ένας τοίχος έγινε υπέροχος, τώρα φτιάχνει και τον άλλο... Όσο για τα γενεθλιάκια μου καλά περάσαμε τα δυο μας, πήγαμε για φαγητό, κόψαμε και τούρτα (Τσιριτράκι 2 έχω στο ψυγείο, διαλέγεις και παίρνεις!). Χτες ήρθε ο πεθερός μου με τη γυναίκα του και μας έφεραν ένα σετ πετσέτες που πάνω τους έχει κεντήσει μπιμπεράκια και μωράκια. Τέλειες είναι!

Σας αφήνω, πάω να κάνω παρέα του Παραμυθένιου μου να τελειώσει και μετά να φάμε.

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Julie85 έγραψε:
Τσιριτρακι μου αλλαξες φωτο??? μονο τα ρουχα αλλαζουν ρε κοριτσι....το κορμι ιδιο...
 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 679259 
χαχχαχαχα φτου σου
Laughing Laughing Laughing Εμένα μου φαίνεται Τεράστια η κοιλιά μου !!!! Laughing Laughing Laughing Laughing 
Επίσης είμαι αισίως στα +9 και προχωράμε δυναμικά Sad Sad 

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ όλες για τα καλά σας λόγια!!!! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 417472 

Επίσης έχω να δηλώσω ότι και ο δικός μου άντρας τα ίδια και χειρότερα κάνει!
Όσο καιρό μένουμε μαζί εν τω μεταξύ τον είχα εξορίσει στο παιδικό-γραφείο-αποθήκη-πλυσταριό-σιδερωτήριο Laughing Laughing Laughing Laughing εκεί είχε τα ρούχα του εκεί όλα οπότε καταλαβαίνετε τι γινόταν!
Τώρα που πρέπει να μεταφέρει και τα ρούχα του στο δικό μας πλέον ωωω ρε γλέντια!!!
Δε ξέρω από που θα πρωτομαζεύω!!!

Το μόνο που δε ξέρω τι να κάνω είναι με ένα γραφείο που είχα στο σπίτι, το οποίο είναι μεγαλούτσικο και έλεγα να φύγει όπως είναι, αλλά τώρα το σκέφτομαι με το θέμα δουλειά από το σπίτι....επειδή η μπέμπα στην αρχή θα κοιμάται μαζί μας, μήπως το αφήσω κάνα δυό μήνες μέχρι να γυρίσω στη δουλειά για να μη δουλεύω στην τραπεζαρία που έλεγα. Από την άλλη θα ήθελα να της έχω το δωμάτιο της έτοιμο χωρίς βλακείες μέσα....δε ξέρω τι να κάνω Crying or Very sad πάντως πετάχτηκε πολύ πράγμα....

Κι εγώ αυτά τα πανάκια πήρα από το ικέα!!!
Αλλά πήρα ένα σετ...την επόμενη φορά θα εφοδιαστώ καταλλήλως.
Για σελτέδες θα φροντίσει η μαμά από το κέντρο που τους αγοράζουν μου είπαν με το μέτρο και θα μας τα "φτιάξει" κάπως η κολλητή της που το χει με ραψίματα κλπ...
Δεν ξέρω τι έχουν σκοπό να κάνουν....και δε με νοιάζει να πω την αλήθεια, αρκεί να μου τα κάνουν Laughing Laughing Laughing 

Επίσης να σας πω ότι ο χαρωπός μελλοντικός πατέρας πήγε στη Νάουσα για μια δουλειά μέσα στη βδομάδα και επέστρεψε με ένα παπλωματάκι, ίδιο σετ σεντονάκια, μια κουβερτούλα χοντρή, και μια κουβερτούλα αγκαλιάς για τη μικρή!!! Very Happy Very Happy Very Happy 
Μου έφερε και η μαμά μου μερικές δικές μου που είχε και άλλο ένα παπλωματάκι τα οποία δεν το πίστευα αλλά ήταν όντως σαν αχρησιμοποίητα και πολύ ωραία, και ένα μπουρνουζάκι μου, και μου φαίνεται περίεργο!!!
Περίεργο και που έχουμε μωρουδιακά πραγματάκια και που κάποια από αυτά ήταν δικά μου!

Αααα επίσης από το ικέα πήρα και 2 κατωσέντονα κούνιας με λάστιχο...βέβαια δεν ξέρω αν θα κάνουν τελικά γιατί αυτά είναι για διαστάσεις 1.20*60 που είναι τα στρώματα τους ενώ αυτό που παραγγείλαμε είναι 1.26*60. Επειδή όμως είναι οικονομικά, πήρα μια συσκευασία (που έχει 2 μέσα) και αν κάνουν θα πάρω κι άλλα.

Παραμυθένια μου να έρθω για την τούρτα ή θα μου τη στείλεις??? Laughing Laughing Laughing 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλλά 4 κιλα για να έρθω στα ίσια μου!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 654316 

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΙΡΙΤΡΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαϊμού 4 κίλα σου έμειναν μόνο? Μπραβο βρε θηρίο!

Εμείς πήγαμε έξω για φαγητό, στιγμή δεν έκατσε η Αλέξια! Πείτε μου που τα πουλάνε αυτα τα παιδιά που κάθονται στις καρέκλες τους να παράγγειλω ένα!!!

Χιχι μόλις τσιμπησα πατουσακι της μικρής! Χε χε!

Νυστααααααααααζω κ η κιούρια το μάτι γαρίδα!

Τσιριτρι έχεις νομίζω την πιο μικρή κοιλίτσα :-)

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επανήλθα κι εγώ. Έφαγα την πεστροφίτσα μου και τωρα διαβάζω για τις τούρτες. Βρε άτιμες εγκυούλες!!! Θα φάω κι εγώ τουρτίτσα την Πέμπτη που έχω γενέθλια (και κλείνω και με τον αντρούλη μου 12 χρόνια σχέσης).

Σοφάκι όμορφη η κοιλίτσα σου!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φάγαμε και επέστρεψα...

Τσιριτράκι λέω να έρθεις μια βολτίτσα από εδώ, να δεις και ποια από τις δύο προτιμάς!Laughing  Πάντως όντως η κοιλίτσα σου είναι μικρούλα, όπως και της Σοφίας. Δύο μικρές γλυκές κοιλίτσες!

Μπράβο Μαϊμού! Τι είναι 4 κιλάκια; Στο άψε σβήσε θα εξαφανιστούν κι αυτά!

Μαράκι λαρισαίο 12 χρόνια σχέσης ε; Να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Τα αυτοκολλητάκια τοποθετήθηκαν!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 328109  Ο Παραμυθένιος περνά έξω από το δωμάτιο και συνέχεια το κοιτάζει ο καλός μου...

Θα ρίξω έναν υπνάκο! Θα τα πούμε πάλι το απόγευμα όταν θα τρώω το κομμάτι από την τούρτα! χι χι χι Twisted Evil

maria-lar

maria-lar
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Paramythenia έγραψε:Φάγαμε και επέστρεψα...

Τσιριτράκι λέω να έρθεις μια βολτίτσα από εδώ, να δεις και ποια από τις δύο προτιμάς!Laughing  Πάντως όντως η κοιλίτσα σου είναι μικρούλα, όπως και της Σοφίας. Δύο μικρές γλυκές κοιλίτσες!

Μπράβο Μαϊμού! Τι είναι 4 κιλάκια; Στο άψε σβήσε θα εξαφανιστούν κι αυτά!

Μαράκι λαρισαίο 12 χρόνια σχέσης ε; Να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!

Τα αυτοκολλητάκια τοποθετήθηκαν!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 328109  Ο Παραμυθένιος περνά έξω από το δωμάτιο και συνέχεια το κοιτάζει ο καλός μου...

Θα ρίξω έναν υπνάκο! Θα τα πούμε πάλι το απόγευμα όταν θα τρώω το κομμάτι από την τούρτα! χι χι χι Twisted Evil

Θέλουμε φωτο! Φάε ένα κομμάτι και για μενα.

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το σορτσακι του Rocky Balbboa μη το σχολιάσετε είναι του Κώστα! :-)

Εμένα πάντως δε μου φαίνεται μικρή!

Της Τσιριτρι είναι μινιόν! Θα γεννήσει κ δε θα μείνει τπτ :-)

Περιμένουμε φωτό Παραμυθένια :-):-):-)

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hello girls!!!Ξυπνήσαμε με τον πρίγκιπα και πιάσαμε τις δουλειές,έτσι δεν πρόλαβα να σας καλημερίσω νωρίτερα!!!Τώρα κάνουμε ένα διάλειμμα πριν το φαγητό και είπα να σας διαβάσω!!

Μαιμουδάκι να σου ζήσουν οι ζαργάνες!!

Τσιριτρί και Σοφία πανέμορφες κοιλίτσες και μινιόν!!!Μόνο εμένα έχει γίνει τούμπανο τελικά!!!Άσε που είδα χτες μια υποψία ραγάδας και ταράχτηκα!!!Είχα την ελπίδα ότι θα την γλιτώσω αφού η μητέρα δεν είχε κάνει καμία!!!Τι να κάνεις η μπέμπα να είναι καλά και χαλάλι της!

Τζουλάκι και Πόπη το περάσατε και το Σ/Κ μου φαίνεται!Να αλλάξουμε τα στοιχήματα πιο βράδυ!!!

Δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να σχολιάσω!!!Πάω για φαγητό,μετά νάνι και το βράδυ έχει σινεμαδάκι....θα σας ξαναδιαβάσω αύριο!
Φιλάκια σε όλες!!!!

Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 334590 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 334590 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 334590 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλησπερούδια μελλουσομανουλίτσες!

Μιλούσα με την κουμπάρα μας που γέννησε πριν από 20 ημέρες και μου είπε ότι παιδεύεται με το θηλασμό. Έχουν πληγωθεί πολύ οι θηλές της -αρχικά λόγω του μωρού, μετά λόγω του ότι δε χρησιμοποίησε νοσοκομειακό θήλαστρο- και κάνει και αυτή όπως η Μαϊμού μας αντλήσεις κάθε 3 ώρες. Θα δοκιμάσει τώρα με θηλές σιλικόνης μήπως τα καταφέρει... Μου είπε ότι θα έπρεπε να έχει προετοιμάσει τις θηλές της από πριν και μου ανέφερε το οινόπνευμα, στην Τσιριτρί δεν το είχε πει ο γιατρός της; Η μαία δε μου έχει πει να κάνω κάτι πέρα από το να τρίβω και να τραβώ προς τα έξω τις θηλές κάθε φορά που κάνω μπάνιο. Νομίζω ότι δεν κάνει να βάλουμε κάτι, έτσι δεν είναι;

Ταρατάμ! Σας παρουσιάζω τα αυτοκόλλητα του παραμυθοδωματίου...

Αυτόν τον τοίχο βλέπουμε αμέσως μόλις μπαίνουμε στο δωμάτιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και αυτός είναι ο τοίχος όπου θα μπει η κούνια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Παραμυθένιος θέλει να πάρουμε μια ακόμη νεράιδα, όρθια αυτή τη φορά, με πεταλουδίτσες και τα συναφή και για έναν ακόμη τοίχο αλλά μου φαίνεται υπερβολικό... Ποιος τον συγκρατεί όμως!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΧΙ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ!
ΟΧΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΙΣ ΣΚΛΗΡΑΙΝΕΙ!
ΟΧΙ ΑΛΑΤΟΝΕΡΟ!
(τα λέει και η Πατσούρου και οι σύμβουλοι θηλασμού και όλες οι μαίες! ΟΧΙ! ΟΧΙ! ΟΧΙ!)

Δεν θες σκληρή θηλή, θες θηλή που να μπορεί να επιμηκυνθεί μέσα στο στόμα του μωρού!!!! Πολύ προσοχή!

Γιατί δεν ζητάει βοήθεια από την ομάδα θηλασμού του fb;;; Πολλές έμπειρες μανούλες μπορούν να την βοηθήσουν!

Γλύκα τα αυτοκολλητάκια!!!! I love you I love you I love you 

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που είστε κορίτσια; Τι κάνετε; Ακόμη βολταρετε; Εμείς περάσαμε τέλεια!
Μετα πήρα τη νονα της μπεμπας,παιδική μου φίλη κ πήγαμε για καφεδάκι. Γύρισα πριν λίγο με πρησμενους αστραγαλους κ είπα να τεντωθω.
Τσιριτρι με την γλυκοκοιλιτσα σου, ακριβώς ίδια περίπτωση τα δωμάτια μας.....εγω κράτησα το γραφείο μ γιατι θέλω να δουλεύω εκει κι όχι στη τραπεζαρία. Επίσης το θεμα ντουλάπες δεν το έχω πιάσει ακόμη, ειναι σπαζοκεφαλια. Μια ολόκληρη ντουλάπα η μπεμπα κ μια εμείς οι δυο μαζι;;; Χλωμο....

Οι υπόλοιπες πως είστε;
Σοφακι μ όμορφη κοιλιτσα! Πω πω τι λουλούδι κρύβει!!!

Ιωάννα;;; Πως περνάς; Ποτε γυρίζεις;;

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Kαλησπερούδια μελλουσομανουλίτσες!

Μιλούσα με την κουμπάρα μας που γέννησε πριν από 20 ημέρες και μου είπε ότι παιδεύεται με το θηλασμό. Έχουν πληγωθεί πολύ οι θηλές της -αρχικά λόγω του μωρού, μετά λόγω του ότι δε χρησιμοποίησε νοσοκομειακό θήλαστρο- και κάνει και αυτή όπως η Μαϊμού μας αντλήσεις κάθε 3 ώρες. Θα δοκιμάσει τώρα με θηλές σιλικόνης μήπως τα καταφέρει... Μου είπε ότι θα έπρεπε να έχει προετοιμάσει τις θηλές της από πριν και μου ανέφερε το οινόπνευμα, στην Τσιριτρί δεν το είχε πει ο γιατρός της; Η μαία δε μου έχει πει να κάνω κάτι πέρα από το να τρίβω και να τραβώ προς τα έξω τις θηλές κάθε φορά που κάνω μπάνιο. Νομίζω ότι δεν κάνει να βάλουμε κάτι, έτσι δεν είναι;

Ταρατάμ! Σας παρουσιάζω τα αυτοκόλλητα του παραμυθοδωματίου...

Αυτόν τον τοίχο βλέπουμε αμέσως μόλις μπαίνουμε στο δωμάτιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και αυτός είναι ο τοίχος όπου θα μπει η κούνια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Παραμυθένιος θέλει να πάρουμε μια ακόμη νεράιδα, όρθια αυτή τη φορά, με πεταλουδίτσες και τα συναφή και για έναν ακόμη τοίχο αλλά μου φαίνεται υπερβολικό... Ποιος τον συγκρατεί όμως!
Αχ ειναι Τελειααααααα!!!!!! Πολυ όμορφα, τι ωραία που τα βάλατε! Κ τα έπιπλα πολυ ωραία! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 875502 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:ΟΧΙ ΟΙΝΟΠΝΕΥΜΑ!
ΟΧΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΙΣ ΣΚΛΗΡΑΙΝΕΙ!
ΟΧΙ ΑΛΑΤΟΝΕΡΟ!
(τα λέει και η Πατσούρου και οι σύμβουλοι θηλασμού και όλες οι μαίες! ΟΧΙ! ΟΧΙ! ΟΧΙ!)

Δεν θες σκληρή θηλή, θες θηλή που να μπορεί να επιμηκυνθεί μέσα στο στόμα του μωρού!!!! Πολύ προσοχή!

Γιατί δεν ζητάει βοήθεια από την ομάδα θηλασμού του fb;;; Πολλές έμπειρες μανούλες μπορούν να την βοηθήσουν!

Γλύκα τα αυτοκολλητάκια!!!! I love you I love you I love you 
Αυτό της είπα κι εγώ... Αλλά μου είπε ότι στην αρχή έβαλε και αλατόνερο τώρα που το θυμήθηκα...Rolling Eyes Και μάλιστα η παιδίατρος νομίζω της είπε να βάζει την κρέμα της frezyderm. Της είπα γαλατάκι, που βάζει, και καλύτερα της medela. Kαι τα βυζάκια έξω... Ταλαιπωρείται η κακομοίρα πολύ...

Ευχαριστούμε για τα αυτοκόλλητα... Είναι χρυσοχέρης ο Παραμυθένιος αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα μου το κάνει τσίρκο το δωμάτιο...Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Paramythenia στις Κυρ Σεπ 15, 2013 9:48 am, 1 φορά

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Kαλησπερούδια μελλουσομανουλίτσες!

Μιλούσα με την κουμπάρα μας που γέννησε πριν από 20 ημέρες και μου είπε ότι παιδεύεται με το θηλασμό. Έχουν πληγωθεί πολύ οι θηλές της -αρχικά λόγω του μωρού, μετά λόγω του ότι δε χρησιμοποίησε νοσοκομειακό θήλαστρο- και κάνει και αυτή όπως η Μαϊμού μας αντλήσεις κάθε 3 ώρες. Θα δοκιμάσει τώρα με θηλές σιλικόνης μήπως τα καταφέρει... Μου είπε ότι θα έπρεπε να έχει προετοιμάσει τις θηλές της από πριν και μου ανέφερε το οινόπνευμα, στην Τσιριτρί δεν το είχε πει ο γιατρός της; Η μαία δε μου έχει πει να κάνω κάτι πέρα από το να τρίβω και να τραβώ προς τα έξω τις θηλές κάθε φορά που κάνω μπάνιο. Νομίζω ότι δεν κάνει να βάλουμε κάτι, έτσι δεν είναι;

Ταρατάμ! Σας παρουσιάζω τα αυτοκόλλητα του παραμυθοδωματίου...

Αυτόν τον τοίχο βλέπουμε αμέσως μόλις μπαίνουμε στο δωμάτιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Και αυτός είναι ο τοίχος όπου θα μπει η κούνια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ο Παραμυθένιος θέλει να πάρουμε μια ακόμη νεράιδα, όρθια αυτή τη φορά, με πεταλουδίτσες και τα συναφή και για έναν ακόμη τοίχο αλλά μου φαίνεται υπερβολικό... Ποιος τον συγκρατεί όμως!
Αχ ειναι Τελειααααααα!!!!!! Πολυ όμορφα, τι ωραία που τα βάλατε! Κ τα έπιπλα πολυ ωραία! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 13/14 - Σελίδα 7 875502

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γυρίσαμε!

Τώρα τρώω μία γλυκιά αμαρτία που αγόρασα! Σλουρπ!

Ο δικός μου επειδή ξεκουράστηκε 1,5 μέρα, έφυγε κατευθείαν βόλτα με τους φίλους του και εγώ κάθομαι και κλώθω Laughing 
(σβούρα εγώ, αλλά είναι κι αυτός)

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παραμυθένια πανέμορφο το δωματιακι της!
Το απογευμα είδα κατι ραγαδες στον πωπο μου Shocked ,κ νόμιζα πως βγήκα αλώβητη απο την εγκυμοσυνη. Twisted Evil 
Οι ζαργανες μπήκαν βυζακι η μικρη κατι έκανε,η μεγαλη έπιανε μονο θηλη προσπαθούσα αλλα χαζευε,θα δοκιμάσω οταν θα ναι πεινασμένη.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Maimou2009 έγραψε:Παραμυθένια πανέμορφο το δωματιακι της!
Το απογευμα είδα κατι ραγαδες στον πωπο μου Shocked ,κ νόμιζα πως βγήκα αλώβητη απο την εγκυμοσυνη. Twisted Evil 
Οι ζαργανες μπήκαν βυζακι η μικρη κατι έκανε,η μεγαλη έπιανε μονο θηλη προσπαθούσα αλλα χαζευε,θα δοκιμάσω οταν θα ναι πεινασμένη.
Ο επιμένων βυζονικά!

Από αντοχές πώς πας; Σε έχουν εξαντλήσει;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις