Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

margdimitra

margdimitra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω πάλι δεν καταλαβα γιατι κάποιες κάνουν μπλογκ την καθημερινότητα του παιδιού τους.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα. Υπάρχουν πολλ´α παραδείγματα.

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
trilly έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:Κι εσενα??.
Κι εμενα σε αυτο το ποστ μονο!! Rolling Eyes 
στην προηγουμενη σελιδα μονο. λεω κι εγω, στο site της barbie μπηκα? Laughing 
Οχι καλε, ποιας barbie??
Στο ποστ της annamicha, a.k.a PAMICHA, a.k.a pamicha11, και ουτω καθ'εξης...

Ευτυχως, σε αυτη τη σελιδα ξε-φουξισε Razz 

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
margdimitra έγραψε:Εγω πάλι δεν καταλαβα γιατι κάποιες κάνουν μπλογκ την καθημερινότητα του παιδιού τους.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα. Υπάρχουν πολλ´α παραδείγματα.
Εχεις καποιο συγκεκριμενο υποψη σου?? Wink  Laughing 

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
margdimitra έγραψε:Εγω πάλι δεν καταλαβα γιατι κάποιες κάνουν μπλογκ την καθημερινότητα του παιδιού τους.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα. Υπάρχουν πολλ´α παραδείγματα.
ρε συ το ιδιο πραγμα αναρωτιεμαι καιε γω. Γιατι οποια γινεται μανα θεωρει οτι ειναι μαζι με την μητροτητα το blog? ποιον ενδιαφερει τι εκανε το παιδι μου και τι θα μαγειρεψω σημερα? και αντε να εχει και καποιο συγγραφικο ταλεντο. οταν ομως αρχιζεις ΄΄με τα λεγω και μου λεγει''Laughing Laughing Γιατι δεν ανοιγετε ενα με χομπι να περναει και η ωρα σας, να δημιουργηται κιολας και μετα ξανα εδω για να μας δειχνετε τα χειροποιητα προσκητηρια με γκλιτερ?

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XaroulaTs έγραψε:
margdimitra έγραψε:Εγω πάλι δεν καταλαβα γιατι κάποιες κάνουν μπλογκ την καθημερινότητα του παιδιού τους.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα. Υπάρχουν πολλ´α παραδείγματα.
Εχεις καποιο συγκεκριμενο υποψη σου?? Wink  Laughing 
Έχεις εσύ Χαρούλα κάποιο υπόψη σου;

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:
margdimitra έγραψε:Εγω πάλι δεν καταλαβα γιατι κάποιες κάνουν μπλογκ την καθημερινότητα του παιδιού τους.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα. Υπάρχουν πολλ´α παραδείγματα.
Εχεις καποιο συγκεκριμενο υποψη σου?? Wink  Laughing 
Έχεις εσύ Χαρούλα κάποιο υπόψη σου;
Ναι, μου ηρθε τωρσ ενα στο μυαλο.. Μιας μαμας που συστηνεται ως η μαμα του καχυποπτου "εξυπνοπουλιου".
Και δεν εννοω εσενα σε καμια περιπτωση!! Wink 
Αμα θες ψαχνω λινκ και βαζωωωω! Laughing 

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατι δεν συνεχιζεται η φουξ πανδεσια;;;
Και να απαντησω στο ερωτημα σου, ΟΧΙ! Καμια δεν κουραζετε οσο εσυ. Εγω παντως σε καταλαβαινω, ξερεις τι ειναι να εχεις ενα ζωηρο παιδι και παραλληλα να πρεπει να το φωτογραφιζεις σε ολη του την δραση ωστε να το ανεβασεις αργοτερα στο μπλογκ σου. Αστο, απλα οι αλλες δεν σε καταλαβαινουν! 

υ.γ. δες το θετικα ομως, αμα ηταν ησυχο τι ιστοριες με ολες τις λεπτομεριες θα ειχες να μας διηγηθεις; "μαμ-κακα-νανι"; Για σενα δουλευει το παιδι! Laughing Laughing Laughing

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XaroulaTs έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:
margdimitra έγραψε:Εγω πάλι δεν καταλαβα γιατι κάποιες κάνουν μπλογκ την καθημερινότητα του παιδιού τους.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα. Υπάρχουν πολλ´α παραδείγματα.
Εχεις καποιο συγκεκριμενο υποψη σου?? Wink  Laughing 
Έχεις εσύ Χαρούλα κάποιο υπόψη σου;
Ναι, μου ηρθε τωρσ ενα στο μυαλο.. Μιας μαμας που συστηνεται ως η μαμα του καχυποπτου "εξυπνοπουλιου".
Και δεν εννοω εσενα σε καμια περιπτωση!! Wink 
Αμα θες ψαχνω λινκ και βαζωωωω! Laughing 
Δεν είμαι μαμά έτσι κι αλλιώς, οπότε ....
Μην κουράζεσαι, ξέρω πού αναφέρεσαι, αλλά το θέμα είναι ότι δεν αναφερόσουν σε αυτό πριν, σωστά;Very Happy 

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:
margdimitra έγραψε:Εγω πάλι δεν καταλαβα γιατι κάποιες κάνουν μπλογκ την καθημερινότητα του παιδιού τους.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα. Υπάρχουν πολλ´α παραδείγματα.
Εχεις καποιο συγκεκριμενο υποψη σου?? Wink  Laughing 
Έχεις εσύ Χαρούλα κάποιο υπόψη σου;
Ναι, μου ηρθε τωρσ ενα στο μυαλο.. Μιας μαμας που συστηνεται ως η μαμα του καχυποπτου "εξυπνοπουλιου".
Και δεν εννοω εσενα σε καμια περιπτωση!! Wink 
Αμα θες ψαχνω λινκ και βαζωωωω! Laughing 
Δεν είμαι μαμά έτσι κι αλλιώς, οπότε ....
Μην κουράζεσαι, ξέρω πού αναφέρεσαι, αλλά το θέμα είναι ότι δεν αναφερόσουν σε αυτό πριν, σωστά;Very Happy 
Σωστα! Wink 
Εκεινη την ωρα ειχα στο μυαλο μου την αγαπητη host-σπιτονοικοκυρα μας!
Αλλα μετα σκεφτηκα οτι ειναι επιλεκτικη ως προς την "εκθεση" των παιδιων της (πχ. δεν ειπε λεπτομεριες για το ατυχημα της μικρης της, παρα μιλησε για μπαλκονια, κουκουβαγιες κλπ), οποτε κατεληξα πως δεν εμπιπτει σε αυτη την κατηγορια.. ε? Rolling Eyes Wink Laughing 

annamicha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω για την κριτικη σας.

μου κανατε καλη διαφημιση σημερα.
να στε καλα



καλο σας βραδυ

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XaroulaTs έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
XaroulaTs έγραψε:
margdimitra έγραψε:Εγω πάλι δεν καταλαβα γιατι κάποιες κάνουν μπλογκ την καθημερινότητα του παιδιού τους.

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε σένα. Υπάρχουν πολλ´α παραδείγματα.
Εχεις καποιο συγκεκριμενο υποψη σου?? Wink  Laughing 
Έχεις εσύ Χαρούλα κάποιο υπόψη σου;
Ναι, μου ηρθε τωρσ ενα στο μυαλο.. Μιας μαμας που συστηνεται ως η μαμα του καχυποπτου "εξυπνοπουλιου".
Και δεν εννοω εσενα σε καμια περιπτωση!! Wink 
Αμα θες ψαχνω λινκ και βαζωωωω! Laughing 
Δεν είμαι μαμά έτσι κι αλλιώς, οπότε ....
Μην κουράζεσαι, ξέρω πού αναφέρεσαι, αλλά το θέμα είναι ότι δεν αναφερόσουν σε αυτό πριν, σωστά;Very Happy 
Σωστα! Wink 
Εκεινη την ωρα ειχα στο μυαλο μου την αγαπητη host-σπιτονοικοκυρα μας!
Αλλα μετα σκεφτηκα οτι ειναι επιλεκτικη ως προς την "εκθεση" των παιδιων της (πχ. δεν ειπε λεπτομεριες για το ατυχημα της μικρης της, παρα μιλησε για μπαλκονια, κουκουβαγιες κλπ), οποτε κατεληξα πως δεν εμπιπτει σε αυτη την κατηγορια.. ε? Rolling Eyes Wink Laughing 
Θα σου απαντήσω αυτό που απάντησα και σε μια φίλη μου σχετικά. Όταν πας επίσκεψη σε ένα σπίτι και δεν σου αρέσει η συμπεριφορά του οικοδεσπότη, δεν ξαναπας. Απλά. Το να γυρνάς συνέχεια στο σπίτι του για να του πετάξεις πέτρες στα παράθυρα δε λέει κάτι κι είναι και μάταιο. Οπότε γύρισε πίσω στο θηλασμό σου καλή μου κοπέλα που στον αναστάτωσα κιόλας πολλάκις και μην ποντάρεις πολλές φορές στο 5 κόκκινο, δε βγαίνει συχνά τελευταία

annamicha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν συγκινουμαι με αυτα που ειπες και μην ανησυχεις για τον θηλασμο , εγω πολυ γαλα ακομα

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αnnamicha, εκτός από Pamicha, Pamicha11, τώρα είσαι και Xaroula; Μπράβο σου βρε, πώς τα προλαβαίνεις όλα; Εκτός κι αν δεν κατάλαβες πως ΕΚΑΝΑ QUOTE ΣΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ!

roodie

roodie
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annamicha έγραψε:δεν συγκινουμαι με αυτα που ειπες και μην ανησυχεις για τον θηλασμο , εγω πολυ γαλα ακομα  
Δεν απαντάει σε 'σένα η μήτσαινα. Μη ταράζεσαι!!!Εκτός βέβαια αν το κάνεις για να συνεχιστεί η διαφήμισή σου!!!

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παντως γι αυτο με τη διαφημιση εχει δικιο η κοπελ με τα χιλια προσωπα. Και εγω μπηκα στα μπλογκ της απο περιεργεια Αλλα επιδη προφανως δεν με ενδιαφερει να μαθαινω το 24 ωρο του παιδιου της γραμμενο με κακιστα ελληνικα δεν θα ξαναμπω. Περι ορεξεως ομως... το ιντερνετ ειναι απολυτα ελευθερο προς ολους τους χρηστες του. Απαλ το μονο που με ενοχλει ειναι η νοησια με το διλο προφιλ που ρωταει και απανταει.. και η διαφημιση του μπλογκ σε καθε αναρτηση.. δηλαδη ελεοςLaughing

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω στους μαθητές μου αλλά θα το ξαναπώ!!!

Μετά από τελεία ξεκινάμε με ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΓΡΑΜΜΑ!!!

zini

zini
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
esprit έγραψε:Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω στους μαθητές μου αλλά θα το ξαναπώ!!!

Μετά από τελεία ξεκινάμε με ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΓΡΑΜΜΑ!!!
Α αυτο το κανω και εγω καμια φορα. Αλλα εχοντας υπ οψην οτι δεν ειμαι καλη στο γραπτο λογο, σε συνδυασμο οτι οι μονοι που μπορει να ενδιαφερονται για το 24ωρο του παιδιου μου ειναι οι γιαγιαδες της δεν επιχειρω την δημιουργεια μπλογκ.

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ακριβώς. Από την στιγμή που θες να έχεις μπλογκ και να βγάζεις τα εσώψυχά σου κάντο σωστά τουλάχιστον!

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mhtsaina έγραψε:
Θα σου απαντήσω αυτό που απάντησα και σε μια φίλη μου σχετικά. Όταν πας επίσκεψη σε ένα σπίτι και δεν σου αρέσει η συμπεριφορά του οικοδεσπότη, δεν ξαναπας. Απλά. Το να γυρνάς συνέχεια στο σπίτι του για να του πετάξεις πέτρες στα παράθυρα δε λέει κάτι κι είναι και μάταιο. Οπότε γύρισε πίσω στο θηλασμό σου καλή μου κοπέλα που στον αναστάτωσα κιόλας πολλάκις και μην ποντάρεις πολλές φορές στο 5 κόκκινο, δε βγαίνει συχνά τελευταία
Μπορει να μην μου αρεσει παντα η συμπεριφορα του οικοδεσποτη, ομως μπορει να μου αρεσει της οικοδεσποινας, μπορει να μου αρεσουν τα παιδια τους ή να εχω βαφτισει ενα απο αυτα, μπορει να μου αρεσει το σπιτι, ο καφες που με κερνουν, τα κεϊκακια της οικοδεσποινας... Οποτε θα παω, και θα ξαναπαω, εστω και κανοντας υπομονη, και σφιγγοντας "τα δοντια'.. Δεν πετω πετρες σε κανενα παραθυρο!

Το πονταρισμα στο 5 κοκκινο, ειλικρινα δεν το καταλαβα! Αν δεν σου κανει κοπο, εξηγησε το μου..

Οσο για τον θηλασμο μου, η αληθεια ειναι οτι μου τον εχεις αναστατωσει 3-4 φορες, αλλα ειναι ρουφηχτρα η μπουμπου μου, και στανιαρω γρηγορα!

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω στους μαθητές μου αλλά θα το ξαναπώ!!!

Μετά από τελεία ξεκινάμε με ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΓΡΑΜΜΑ!!!
το ξέρουμε μαρη. Και το πρωτο με καεφαλαιο πρεπει. αλλα βαριεμαι. Rolling Eyes Rolling Eyes 

esprit


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede έγραψε:
esprit έγραψε:Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω στους μαθητές μου αλλά θα το ξαναπώ!!!

Μετά από τελεία ξεκινάμε με ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΓΡΑΜΜΑ!!!
το ξέρουμε μαρη. Και το πρωτο με καεφαλαιο πρεπει. αλλα βαριεμαι. Rolling Eyes Rolling Eyes 
Δε το είπα για σένα μανδάμ! Για την άλλη με το μπλογκ που μας έπρηξε το λέω...

ede


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
esprit έγραψε:
ede έγραψε:
esprit έγραψε:Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να το λέω στους μαθητές μου αλλά θα το ξαναπώ!!!

Μετά από τελεία ξεκινάμε με ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΓΡΑΜΜΑ!!!
το ξέρουμε μαρη. Και το πρωτο με καεφαλαιο πρεπει. αλλα βαριεμαι. Rolling Eyes Rolling Eyes 
Δε το είπα για σένα μανδάμ! Για την άλλη με το μπλογκ που μας έπρηξε το λέω...
στο βλοκ γραφει ετσι? Laughing Εεεε αν το χεις το ρημαδι.........αντε και σε βιβλιο οι ιστοριες του μικρου.Razz 

XaroulaTs

XaroulaTs
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε Μητσαινα, θα μου πεις τι και πού να "πονταρω", για να παω για υπνο??
Ή δεν εχεις τι να μου πεις και με αποφευγεις?? Wink 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επ, από πού ξεφύτρωσες πάλι εσύ; Μου απάντησες πριν; Μισό να πάω να δω κι επανέρχομαι

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XaroulaTs έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
Θα σου απαντήσω αυτό που απάντησα και σε μια φίλη μου σχετικά. Όταν πας επίσκεψη σε ένα σπίτι και δεν σου αρέσει η συμπεριφορά του οικοδεσπότη, δεν ξαναπας. Απλά. Το να γυρνάς συνέχεια στο σπίτι του για να του πετάξεις πέτρες στα παράθυρα δε λέει κάτι κι είναι και μάταιο. Οπότε γύρισε πίσω στο θηλασμό σου καλή μου κοπέλα που στον αναστάτωσα κιόλας πολλάκις και μην ποντάρεις πολλές φορές στο 5 κόκκινο, δε βγαίνει συχνά τελευταία
Μπορει να μην μου αρεσει παντα η συμπεριφορα του οικοδεσποτη, ομως μπορει να μου αρεσει της οικοδεσποινας, μπορει να μου αρεσουν τα παιδια τους ή να εχω βαφτισει ενα απο αυτα, μπορει να μου αρεσει το σπιτι, ο καφες που με κερνουν, τα κεϊκακια της οικοδεσποινας... Οποτε θα παω, και θα ξαναπαω, εστω και κανοντας υπομονη, και σφιγγοντας "τα δοντια'.. Δεν πετω πετρες σε κανενα παραθυρο!

Το πονταρισμα στο 5 κοκκινο, ειλικρινα δεν το καταλαβα! Αν δεν σου κανει κοπο, εξηγησε το μου..

Οσο για τον θηλασμο μου, η αληθεια ειναι οτι μου τον εχεις αναστατωσει 3-4 φορες, αλλα ειναι ρουφηχτρα η μπουμπου μου, και στανιαρω γρηγορα!
Λοιπόν, σου έχω λύση. Αφού αναγκάζεσαι να μπαίνεις στο φόρουμ σφίγγοντας τα δόντια, μπορείς να δοκιμάσεις να κρατήσεις επαφές με τις κοπέλες που θέλεις μέσω άλλων καναλιών, π.χ. το facebook, το twitter, έστω και με απλά e-mail, για να μην ζορίζεσαι κι εσύ.
Επίσης, είναι ενδιαφέρουσα η τοποθέτησή σου, με δεδομένο ότι εδώ μέσα μπαίνεις α) για να κράξεις το alter ego σου β) για να κράξεις κάποια άλλη κοπέλα που γράφει. Οπότε πραγματικά μου κάνει εντύπωση τι χαρά βρίσκεις στα κεκάκια της οικοδέσποινας...
Και για να μην κοροιδευόμαστε, το διαίρει και βασίλευε που πας να εφαρμόσεις είναι το 5 κόκκινο κι αν πας να ποντάρεις σε αυτό θα χάσεις. Εντάξει τώρα; Έγινα σαφής;
Δεν έχω μάθει να αποφεύγω να απαντήσω σε κανέναν, θεωρώ ότι πράττοντας έτσι θα έδινα άθελά μου περισσότερη αξία στον άλλον. Ούτε και μου λείπουν ποτέ οι απαντήσεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις