Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sophia έγραψε:Ακομα για τα νερα τσακωνεσαι???χαχαχαχαχαχα
Είχαμε ένα τραπεζάκι ΙΚΕΑ της πλάκας για κάτω από την τηλεόραση. Αγοράσαμε έπιπλο και το τραπεζάκι βγήκε στο μπαλκόνι μέχρι να πάει στο παλιό σπίτι του αφέντη. Το βάζει μέσα, πλένει το μπαλκόνι και πάει να το ξαναβγάλει στα νερά. Μα είναι της πλάκας, θα φουσκώσει και θα είναι για πέταμα. Τσαντίζεται....
Του λέω, καθάρισέ το και άστο εδώ, μέσα στο σαλόνι.
Παίρνει ένα παλιό σφουγγάρι από την κουζίνα, το βρέχει και στάζει από την κουζίνα ως το σαλόνι και γίνεται όλο το σπίτι σκ@τ@.....

Αυτές οι επαγγελματικές κουζίνες με τις 7 καθαρίστριες δεν του έχουν κάνει καλό Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 679259 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 679259 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γύρισα και γω!!!Έτοιμο το μαλλάκι!!!Ψώνισα και στο νεογέννητο που θα πάω το απόγεμα και είμαι κομπλέ!

Καλά αυτές οι σκηνές  που περιγράφεις Ιωάννα είναι σαν Ντε ζαβού για μένα!!!Μα όλοι ίδιοι είναι τελικά!!!Και όταν τα λες πετάνε το κλασσικό..."πω,πω γκρινιαααα!!!"
Ευτυχώς τώρα που δεν θέλει να κάνω δουλειές ο ντοκ τον απειλώ ότι αν λερώσει θα σηκωθώ να τα κάνω εγώ και μαζεύεται!!!
Καλά αποτελέσματα και στις εξετάσεις σου κυρία μου!!!


Έντιτ!Με το καλό και στις 40!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 654316 

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσούδια μου!

Πώς μου είστε;

Κλάραμαρία μου εσένα σκέφτομαι και την κουμπάρα μου και παίρνω κουράγιο! Όλα καλά θα πάνε μωρέ!

Νευράκια διαβάζω ότι έχουμε! Laughing 
Να προσθέσω για τα νερά ότι ο δικός μου όταν πλύνει τα χέρια του, σε νεροχύτη ή νιπτήρα, πρώτα τα τινάζει και μετά τα σκουπίζει και όπως είναι φυσικό νερά στάζουν παντού! Περιττό να σχολιάσω ότι ο καθρέπτης του μπάνιου έχει πάντοτε πιτσιλιές!
Αλλά τι να τους κάνουμε;

Εμείς μόλις επιστρέψαμε σπίτι από τις 10 και θα μαγειρέψουμε.

Σας φιλώ, μαγουλάκια και κοιλίτσες!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 417472 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Γεια σας κοριτσούδια μου!

Πώς μου είστε;

Καλά είμαστε εμείς?Εσύ???Κανένα φως στο τούνελ???Κανένα πονάκι???

Κλάραμαρία μου εσένα σκέφτομαι και την κουμπάρα μου και παίρνω κουράγιο! Όλα καλά θα πάνε μωρέ!

Νευράκια διαβάζω ότι έχουμε! Laughing 
Να προσθέσω για τα νερά ότι ο δικός μου όταν πλύνει τα χέρια του, σε νεροχύτη ή νιπτήρα, πρώτα τα τινάζει και μετά τα σκουπίζει και όπως είναι φυσικό νερά στάζουν παντού! Περιττό να σχολιάσω ότι ο καθρέπτης του μπάνιου έχει πάντοτε πιτσιλιές!

Αχ θα τρελαθώ!Άλλο ένα ντε ζαβου!!!Και γω νόμιζα τα κάνει μόνο ο δικός μου!!!


Αλλά τι να τους κάνουμε;

Εμείς μόλις επιστρέψαμε σπίτι από τις 10 και θα μαγειρέψουμε.

Σας φιλώ, μαγουλάκια και κοιλίτσες!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 417472 

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα να σας στειλω τον Κωστα στο πιπι ρουμ σας να κανει τσισακια;;;;;
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Καλα να σας στειλω τον Κωστα στο πιπι ρουμ σας να κανει τσισακια;;;;;
Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 587529 


χαχαχαχαχα!!!Ε σε αυτό το θέμα είναι κύριος ο καλός μου!Ούτε σταγόνα δεν ξεφεύγει!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
χαχαχαχαχα!!!Ε σε αυτό το θέμα είναι κύριος ο καλός μου!Ούτε σταγόνα δεν ξεφεύγει!!!
Ευτυχώς κι εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα! Σηκώνει και το κάλυμμα - έτσι το λένε;

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ μανούλα μ....

Εγώ τον μάζεψα μόλις έμεινα έγκυος γιατί του είπα "άμα τσιμπήσω κανα μικρόβιο το χάσαμε το παιδί" και προσέχει.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έφαγα τα ρεβυθάκια μου και τώρα λέω να χουχουλιάσω στο κρεβάτι με το γοργονάκι!!!Κάνει και ψύχλα και είναι ωλαίαααα!!!!
(Παλιμπαιδισμός mode on που θα έλεγε και η Ιωάννα!!)

Παρεπιπτόντως φιλενάδα το ματζούνι με το παγωμένο ελαιόλαδο στην αιμορροΐδα έκανε δουλίτσα!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το φάγαμε και αυτό το θεματάκι ε?Η παραμυθένια μας θα γεννήσει στο 16 λογικά!!!

Κυρία Ληξίαρχε όταν φάμε και αυτή την σελίδα κάνε ποδαρικό με την λίστα στο 16!!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ ταίσα το Αλεξακι κ περιμένω να βγει και η δίκη μου κοτοσουπα χωρίς αλατακι να φάω, εν τω μεταξύ όλο κ μασουλαω ! Πρέπει να το σταματήσω αυτό που εχω ξεκινήσει 3-4 μέρες τώρα γιατί Δευτέρα εχω ντοκ κ ζυγισμα :-P

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sophia έγραψε:Εγώ ταίσα το Αλεξακι κ περιμένω να βγει και η δίκη μου κοτοσουπα χωρίς αλατακι να φάω, εν τω μεταξύ όλο κ μασουλαω ! Πρέπει να το σταματήσω αυτό που εχω ξεκινήσει 3-4 μέρες τώρα γιατί Δευτέρα εχω ντοκ κ ζυγισμα :-P

Κοτόσουπα!Μιαμ!2 μέρες την έτρωγα!
Δευτέρα εσύ Τρίτη εγώ!!!Θα είμαστε ακριβώς 35 εβδομάδων!Μετά θα με βλέπει κάθε βδομάδα για καρδιοτοκογράφο!!!
Έχεις καταλάβει ότι κοντεύουμε????

Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ζουζουνιτσες καλησπερα!!! τι μου κανετε???
Μαιμουδιτσα και γω συμφωνω με το Σοφακι,ειναι πολυ νωρις για φορμες εξοδου ακομη...

παραμυθενια μου πως εισαι γλυκια μου σημερα??

τσιριτρακι δουλεια για το σπιτι???δε βαζεις μυαλο με τιιιιιιποτα....κατσε και χουχουλιασε!!

μα τι ψυχρουλα ειναι αυτη ρε κοριτσια ξαφνικα... απο χθες το πρωι καιω ασταματητα το αρκουδίσιο...500 ευρω προβλεπω τον λογαριασμο της ΔΕΗShocked Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 40 534787  (Τσιφούτα mode on!!!!)

τελικα η μαμα μου που προσεχε τον αρρωστουλη μου δεν τη γλιτωσε...σημερα ειναι χάλια και αυτη, ο Κων/νος το βραδυ εβηχε πού και πού, ο Τασος αναγκαστικα δε πηγε ουτε σημερα στη δουλεια για να με βοηθησει με το μωρο και τον αρρρωστουλη...πφφφφ ειμαστε μια ωραίιιιιιια ατμοσφαιρα!!! Razz

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio,
χαίρομαι που δούλεψε το ματζούνι! Και είναι και απολύτως φυσικό.

Σας έχω πει πως δεν τρώω σούπες; Ειδικά αν έχουν ζώον μέσα;;;;

Julie,
καλό κουράγιο και προσοχή μην κολλήσει η μικρή!

Κι εγώ το 'χω ρίξει στην αμαρτία αυτές τις μέρες....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι ήσυχα κοριτσάκια....
Θα λείψω κανα τρίωρο!
Μην το κάνετε american bar! Razz 

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζουλάκι μου τι γλυκιά φωτογραφία!!!Το μπεμπάκι σας είναι έτσι???Αχ λιώνω!!!Θέλω να το φάω!!!Περαστικά στον μικρό!!!

Φεύγω και γω σε λίγο...πάω να μυρίσω μωρουδίλα να φτιαχτώ!!!

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ακόμη να ανοίξουμε το θεμα 16;;;;
Πηρα κατι γλυκουτσικα μπουφανουλια για τα ζαργανελια!
http://tablet.hm.com/gr/product/08296#article=08296-A
http://tablet.hm.com/gr/product/08297#article=08297-A

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ουφ! Γύρισα κι εγω! Απο το πρωι καφε στη κουνιαδα, ψώνια στο Λητω, βόλτα στο mall, καφε με κολλητες, φαγητο στην αδερφη κ πίσω σπίτι τωρα για συμμάζεμα! Μονη εννοείται, το αμορε ειναι γραφείο...
Χθες βράδυ είχα πόνους περιόδου, ξύπνησα 2-3 φορές κ λέω εδω είμαστε! Ας κάνω τις τελευταίες μου βολτουλες....
Περπάτησα κι όσο μπορούσα σήμερα κ βλέπουμε.

Μαϊμού πολυ ωραία τα φορμακια!!! Τέλεια!!!
Κ πολυ καλές οι τιμές τους!

Τζουλακι τι χεράκι ειναι αυτο! Τι γλυκο χεράκι! Α κ το νυχακι σου ακόμη γαλλικό! Κυρία!!!!

Ιωάννα άντε κ στις 40, ολα έτοιμα θα στα έχουμε εώς τότε!

Οσο για τους άνδρες κ τις πιτσιλιες θαυμαστε με! Έχω τον ιδανικό άντρα κορίτσια, τόσο τακτικός κ προσεκτικός που με ξεπερνάει!!!
Ελάχιστα του ξεφεύγουν!


Julie85


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ειδατε ειδατε νυχακι??? Κιουρία!!!απο τα καλά της καισαρικής(τα λίγα μεν) οτι πας προετοιμασμενη!!! να μη σας πω για ισιωμενο μαλλακι (που τη δευτερη μερα βεβαια απο τον ιδρωτα ξαναγινε μπουκλα αλλα κλάιν μάιν) και την αποτριχωση!!! πηγα ready στην κλινικη!!!

εβινακι γυρνα οσο προλαβαινεις!!!σημερα εφαγα μια φλασια και λεω στον Τασο "θελω να παμε στα μπουζουκια οταν σαραντισω"...ο Τασος επαθε 3 εγκεφαλικα φυσικα γτ το τελευταιο ατομο που θα ζητουσε μπουζουκια ημουν εγω... χαχαχα ο,τι να'ναι!!τα χω παιξει μαλλον!!!δεν εξηγειται αλλιως!!

μαρακι κρητικο ουτε εγω σε εχω στο fb... Sad σου στελνω πμ

Ιωαννακι ειδες??κρατησαμε επιπεδο, δε το καναμε αμερικαν μπαρ!!

Μαιμου τελεια τα ρουχακια!!! ποσα κιλα εχουν φτασει οι ζαργανουλες παρεπιπτοντως??? γτ στη δικια μου επιπλέουν όλα τα ρουχακια ακομη ρε γ@μωτο...

μηπως σιγα σιγα να ανοιγαμε το επομενο θεματακι??? ποια θα κανει το ποδαρικο??εγω ψηφιζω καποια απο τις πρωτες στη λιστα....παραμυθενια ή εβινακι ας πουμε??ειναι καμια μεσα??

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χεράκι όμορφο!!! Φυσικά η μαμα κιουρια !!! Καλά το μπουζούκι πως σου ήρθε καλό μου? Χαχα!

Εύη κανε βολτουλες ...την καλύτερη δουλειά κανείς!

Με γειά σας Μαϊμού!

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδω είμαι Γιουλακι μου! Στρωνω την κούνια της μπεμπας, αύριο θα έχετε φωτο!
Ας περιμένουμε την Παραμυθένια για το θεματακι, να γυρίσει κι η Ιωάννα για να βάλει τη λίστα. Αυτο όμως με τις 50 σελίδες δεν το έχω καταλάβει... Που λέει οτι πρέπει να αλλάζουμε θεμα μετα τις 50;

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:ειδατε ειδατε νυχακι??? Κιουρία!!!απο τα καλά της καισαρικής(τα λίγα μεν) οτι πας προετοιμασμενη!!! να μη σας πω για ισιωμενο μαλλακι (που τη δευτερη μερα βεβαια απο τον ιδρωτα ξαναγινε μπουκλα αλλα κλάιν μάιν) και την αποτριχωση!!! πηγα ready στην κλινικη!!!

εβινακι γυρνα οσο προλαβαινεις!!!σημερα εφαγα μια φλασια και λεω στον Τασο "θελω να παμε στα μπουζουκια οταν σαραντισω"...ο Τασος επαθε 3 εγκεφαλικα φυσικα γτ το τελευταιο ατομο που θα ζητουσε μπουζουκια ημουν εγω... χαχαχα ο,τι να'ναι!!τα χω παιξει μαλλον!!!δεν εξηγειται αλλιως!!

μαρακι κρητικο ουτε εγω σε εχω στο fb... Sadσου στελνω πμ

Ιωαννακι ειδες??κρατησαμε επιπεδο, δε το καναμε αμερικαν μπαρ!!

Μαιμου τελεια τα ρουχακια!!! ποσα κιλα εχουν φτασει οι ζαργανουλες παρεπιπτοντως??? γτ στη δικια μου επιπλέουν όλα τα ρουχακια ακομη ρε γ@μωτο...

μηπως σιγα σιγα να ανοιγαμε το επομενο θεματακι??? ποια θα κανει το ποδαρικο??εγω ψηφιζω καποια απο τις πρωτες στη λιστα....παραμυθενια ή εβινακι ας πουμε??ειναι καμια μεσα??
Γιουλακι ειναι 3300 η μια κ 3200 η άλλη περίπου κ τα μηδέν τους ειναι ίσα ισα
evini7 έγραψε:Εδω είμαι Γιουλακι μου! Στρωνω την κούνια της μπεμπας, αύριο θα έχετε φωτο!
Ας περιμένουμε την Παραμυθένια για το θεματακι, να γυρίσει κι η Ιωάννα για να βάλει τη λίστα. Αυτο όμως με τις 50 σελίδες δεν το έχω καταλάβει... Που λέει οτι πρέπει να αλλάζουμε θεμα μετα τις 50;
Αντε να δούμε φωτο!
Δεξια σε καθε ποστ εχει έναν αριθμό οταν φτάσουμε τα 1000 πρεπει να ανοίξουμε νέο θεμα,ετσι εχω κατνλαβει

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αύριο το νέο θεματάκι! Σήμερα είμαι ψοφίμι!
(6ωρη επίσκεψη στους φίλους που γέννησαν 6 Σεπτέμβρη)

Σμουτς!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια!
Για περάστε στο νέο θεματάκι!!!


http://forum.eimaimama.gr/t21028-topic#835968

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις