Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
295 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 295 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια η μαμά καθάρισε!!!
Δευτέρα το αργότερο είπαν Τρίτη θα έχουμε το καινούργιο στρωματάκι με τα σωστά μέτρα! Very Happy 
Α ρε μάνα!!! Καθάρισε πάλι σαν τον άσπρο σίφουνα! Laughing Laughing 
Τον άντρα μου να δω πότε και ποιος θα "καθαρίσει" που κάθεται έξω μέσα στο κρύο με το κοντομάνικο και μου το παίζει μονωτήρας Twisted Evil τα έχει κάνει όλα σκ@τ@, όλο το χώμα και τα μικρά μικρά κομματάκια από αυτό το υλικό που βάζει έχουν γεμίσει ΟΟΟΟΟΟΟΛΟ τον τόπο, εννοείται ότι δεν τολμάς να ανοίξεις παράθυρο και παρ'ολα αυτά με μια δυο φορές που μπήκε-βγήκε γέμισε όλο το σπίτι και αυτή η ιστορία θα συνεχιστεί όπως την κόβω άνετα μέχρι τα μέσα της άλλης βδομάδας, μετά θα έρθει ο καυστήρας άντε να τον βάλει κ αυτόν άλλος χαμός από εκεί. τρυπήματα σωλήνες και πάει λέγοντας και μετά παίζει να πάω πρώτα στο φρενοκομείο πριν προλάβω να πάω στο μαιευτήριο!
Γιατί φυσικά όλο το σπίτι απέξω θα είναι μαύρο κατάμαυρο μέχρι να αρχίσει το σοβάτισμα και εν συνεχεία το βάψιμο που μου δήλωσε ότι θα γίνει σιγά σιγά, μέχρι το καλοκαίρι λέει θα είναι έτοιμο Shocked Shocked Shocked Shocked 
Πείτε μου, όχι πείτε μου...θα φταίω??????????

Ιωάννα κι εγώ αν δεν είχα πάρει ανά χείρας τη μπατανόβουρτσα "απειλώντας" πως θα βάψω μόνη μου δε θα αποφάσιζε να βάψει της μπέμπας το δωμάτιο.
Πάνε πινελάκια και ρολό και άρχισε τις απειλές Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil μπορεί και να πιάσει!
Όσο για το κουτάβι? Σε νιώθω....

Επίσης έχω να δηλώσω ότι το να είσαι σπίτι έχει και τα κακά του....μπορεί να τρως φρέσκο ζεστό φαγάκι αλλά αυτό δεν κάνει πάντα καλό!
Το τι έχω φτιάξει και το τι έχω φάει αυτές τις μέρες δε λέγεται!
Εκτός των άλλων πλακώνομαι και στα γλυκά και έχω την Τετάρτη ραντεβού με το doctor και θα τα ακούσω πάλι!

Και τέλος έχω και εγώ μπεμπεδοσίδερο αλλά και μπεμπεδοπλυντήρια που δεν μπορώ όμως να βάλω γιατί δεν θα έχω που να απλώσω αφού το μπαλκόνι μου έγινε οικοδομή! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 654655 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 311356 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 679259 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri,
άπλωσέ τα μέσα! Τι άλλο να κάνεις!!!!

Είναι αυτοί οι άντρες....

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ρε Τσιριτρι!!! Πολυ γελαω μαζι σου, χαριτολογώντας τα λες, έτσι;;;
Ιωάννα με γεια το νύχι, εσυ βάφε, εγω θα ξεβαψω το ΣΚ...
Έχω αδερφη εδω τωρα κ σιδερωνει, μαζέψαμε κ κατι πραγματάκια, Κυριακή θα ειναι έτοιμο το δωμάτιο της μικρής μας.
Σοφια, τέλειο το ρουχαλακι!!!
Εγω μάλλον άκυρο το φορεματακι, θα κανει κρύο....σε φαρμάκι μας κόβω να καταλήγουμε αλλα οπως το Μαρακι θα ζητήσω να το φέρουν τελευταία μέρα.
Τζουλακι μου Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 417472 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evini7 έγραψε:Α ρε Τσιριτρι!!! Πολυ γελαω μαζι σου, χαριτολογώντας τα λες, έτσι;;;
Ιωάννα με γεια το νύχι, εσυ βάφε, εγω θα ξεβαψω  το ΣΚ...
Έχω αδερφη εδω τωρα κ σιδερωνει, μαζέψαμε κ κατι πραγματάκια, Κυριακή θα ειναι έτοιμο το δωμάτιο της μικρής μας.
Σοφια, τέλειο το ρουχαλακι!!!
Εγω μάλλον άκυρο το φορεματακι, θα κανει κρύο....σε φαρμάκι μας κόβω να καταλήγουμε αλλα οπως το Μαρακι θα ζητήσω να το φέρουν τελευταία μέρα.
Τζουλακι μου Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 417472 
Αυτό που έχετε κόσμο να έρθει να σας κάνει δουλειές ωραίο που είναι Smile 

Maimou2009

Maimou2009
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Julie85 έγραψε:

Μαιμουδιτσα ειναι αναλογως και τον σωματοτυπο του παιδιου... απο 3 κιλά παντως μπορεις να τους φοράς το Νο2. Εγω προσωπικα θεωρω οτι ειναι καλυτερο ειδικα στα κοριτσακια να εχει "αερα" η πάνα, να μην ακουμπαει στο παπί το βρεγμενο παμπερς...
α!!τελικα το τσαι το stilltee το πινεις?? το αγορασα αλλα δεν ηπια ακομη...φοβαμαι μη βρωμοκοπαω παστουρμα και εγω και η μπεμπα!!χαχαχαχα εστειλα τον Τασο σημερα στο φαρμακειο και μου πηρε χαπακια με μαγια μπυρας που μου ειπε μια φιλη οτι της αυξησαν παρα πολυ την παραγωγη...
πρεπει να βρω μια λυση γτ αρχισε πολυ η μικρη να πινει συμπληρωμα κ μετα μου βγαζει κ γουλιτσες...Crying or Very sad 
Τζούλης εγω κατάλαβα πως αν δεν ερεθισεις συχνα το στηθος τα συμπληρώματα δεν κανουν τιποτα.εγω δεν πινω πια
sophia έγραψε:3???????Θα εχουμε γεννητουρια μες το σκ λεεεεεεμεεεεεε!!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 

Με το καλο Παραμυθενια μου , με το καλο!!!!

Πως σας φαινεται για φορεματακι εξοδου;;; Εχει κ ζακετακι σκουφακι και καλτσακια σετ!!!Ολα με τα πον πον τους φυσικαRazz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τέλειο το φορεματακι σας!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα!!!Και γω γελάω τσιριτρί μου αλλά τα λες τόσο χαριτωμένα!!!Πέρα από την πλάκα πάντως και γω το κεφάλι μου στον τοίχο θα χτυπούσα σαν εσένα!!!ΥΠΟΜΟΝΗ...τι άλλο μπορείς να κάνεις!!!

Το σταμάτησα το σίδερο γιατί πόνεσε η μέση,η γοργόνα μου σβουρίζει και διαμαρτύρεται και είναι και η ώρα για το φρούτο μας!!!
Μηλαράκια σας έρχομαι!!!

Paramythenia

Paramythenia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερούδια κοριτσούδια!

Πώς μου είστε; Τα μωράκια στα κοιλιτσάκια σας;

Σοφάκι το ρουχαλάκι σας είναι ΤΕΛΕΙΟ! Με το καλό να το φορέσει το λουλουδάκι σας!

Τσιρτιτράκι πλύνε τα ρουχαλάκια και άπλωσέ τα μέσα. Δε θα σκονίζονται κιόλας. Η μαμά πάντως ξηγήθηκε άψογα. Μήπως να την βάλεις τα τρίξει τα δόντια αυτή στον άντρα;Laughing

Ζβουρίδιο κούκλα είσαι στη φωτό με το σκυλόνι! Φτου φτου, όμορφη μελλουσομανούλα!

Τζουλάκι μας λείπεις...I love you 

Η Τζούλια λογικά τώρα θα είναι σπίτι με την κορούλα της ε;

Εμείς περιμένουμε τον πεθερό μετά της συζύγου του ο οποίος κάθε φορά που τον παίρνουμε τηλέφωνο νομίζει πως γεννάμε!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Paramythenia έγραψε:Καλησπερούδια κοριτσούδια!

Πώς μου είστε; Τα μωράκια στα κοιλιτσάκια σας;

Σοφάκι το ρουχαλάκι σας είναι ΤΕΛΕΙΟ! Με το καλό να το φορέσει το λουλουδάκι σας!

Τσιρτιτράκι πλύνε τα ρουχαλάκια και άπλωσέ τα μέσα. Δε θα σκονίζονται κιόλας. Η μαμά πάντως ξηγήθηκε άψογα. Μήπως να την βάλεις τα τρίξει τα δόντια αυτή στον άντρα;Laughing

Ζβουρίδιο κούκλα είσαι στη φωτό με το σκυλόνι! Φτου φτου, όμορφη μελλουσομανούλα!

Τζουλάκι μας λείπεις...I love you 

Η Τζούλια λογικά τώρα θα είναι σπίτι με την κορούλα της ε;

Εμείς περιμένουμε τον πεθερό μετά της συζύγου του ο οποίος κάθε φορά που τον παίρνουμε τηλέφωνο νομίζει πως γεννάμε!!!
χαχαχαχα
Την αγωνία αυτή των παππούδων δεν την είχα σκεφτεί!

Μερσί πουρ λε κοπλιμάν!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Paramythenia έγραψε:Καλησπερούδια κοριτσούδια!

Πώς μου είστε; Τα μωράκια στα κοιλιτσάκια σας;

Σοφάκι το ρουχαλάκι σας είναι ΤΕΛΕΙΟ! Με το καλό να το φορέσει το λουλουδάκι σας!

Τσιρτιτράκι πλύνε τα ρουχαλάκια και άπλωσέ τα μέσα. Δε θα σκονίζονται κιόλας. Η μαμά πάντως ξηγήθηκε άψογα. Μήπως να την βάλεις τα τρίξει τα δόντια αυτή στον άντρα;Laughing

Ζβουρίδιο κούκλα είσαι στη φωτό με το σκυλόνι! Φτου φτου, όμορφη μελλουσομανούλα!


Θα συμφωνήσω με την παραμυθένια Ιωάννα!!!Κουκλί!!!

Τζουλάκι μας λείπεις...I love you 

Η Τζούλια λογικά τώρα θα είναι σπίτι με την κορούλα της ε;

Εμείς περιμένουμε τον πεθερό μετά της συζύγου του ο οποίος κάθε φορά που τον παίρνουμε τηλέφωνο νομίζει πως γεννάμε!!!
Χαχαχα!!!Λογικό να τρομαριάζει ο χριστιανός!!!!Άντε καλώς να τους δεχτείς!!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικά οι άντρες είναι μια ειδική μορφή ζωής! Εμάς μας εχει αφήσει χωρίς κλειδιά αυτή τη στιγμή, ευτυχώς που εχω κάπου ένα ξεμπαρκο να κλειδωσω τώρα που θα βάλω την Αλέξια για ύπνο!

Εγώ φτιάχνω χωρία τσάντα της μικρής, εκεί θα τα βάλω, τη μέρα που θα βγούμε με το καλό να πάρει καρεκλακι τσαντικο να έρθει να μας παραλάβει!


evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχα! Αυτο με τα τηλέφωνα φοβερο! Δεν τολμώ να καλέσω, το σηκώνουν με την πρώτη κι αρχίζουν τα  έλα γεννάμε;;;
Εφυγε η αδερφη, παει για ποτακι με παρέα της. Ζήλεψα ρε κορίτσια, εγω ποτε θα στολιστω να βγω ανέμελη με φίλους;
Λέτε ποτε ξανα;;;
Τελοσπαντων, κάθε φάση έχει κ τα δικα της!

Ιωάννα πάρε καμία φίλη, καμία πεθερα κ ζητά βοήθεια, δεν ειναι ντροπή! Τους αρέσει κιόλας, εγω έκανα τα ρούχα μας κι η αδερφουλα τα μωρουδιακα περιχαρης!!!

Χειμώνας ε; Καλε αν χρειαστει να βγω δεν έχω τι να φορεσω!!!! Δεν το είχα προβλέψει!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσακια μου! Τι κάνετε; Δε προλαβαίνω να διαβάσω ολα τα νεα σας δυστυχως γιατι ψιλό τρέχω ολη μέρα!!
Παραμυθένια μου με το καλο! Κοντευεις ε; Εγώ όταν σπάσαν τα νερά είχα 1-2 διαστολη. Και όταν πήγα στο νοσοκομείο μου είπε η μαια δε το βλέπω για απόψε ..μαλλον το πρωι. Ο μικρός όμως ειχε άλλη γνώμη και η διαστολη ανέβαινε με ιλιγγιώδη ταχύτητα νομιζω Smile. Απο 3 πήγε στο 5 σε μιση ωρα. Πήραμε το γιατρο και μεχρι να έρθει που μένει διπλα στο νοσοκομείο πήγε 8. Ε απο κει και μετα δεν άργησαν να έρθουν οι εξωθησεις. Ουτε κλισμα δε πρόλαβαν να μου κάνουν και σε 3 ωρες είχα γεννήσει. Αυτη η ιστορία μας εν ολίγοις. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 654316 
Συσπασεις και τέτοια δεν είχα καθολου σε ολη τη διάρκεια της εγκυμοσυνης. Ουτε στα καρδιοτοκογραφηματα. Μακαρι να σας παει κι εσάς τόσο καλα κορίτσια!! Smile α και σας το ειπα οτι δεν εκανα επισκληριδιο έτσι; Αυτο για να παίρνουν κουράγιο όσες δε θέλουν να κάνουν Smile

evini7

evini7
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ τι τέλεια Κλαραμαρια!!! I love you 
Παραμυθένια ακούς;;; Ακούω να λες κ να παίρνεις θάρρος!
Μαρακι να μας ξαναγραψεις, θελουμε σχόλια και για τον μπεμπη!!!

Τσιριτρι να σε ρωτήσω ,οταν λες θα έχεις τη μπεμπα στη κούνια, εννοείς στο δωμάτιο σου ή στο δικο της;

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="sophia"]3???????Θα εχουμε γεννητουρια μες το σκ λεεεεεεμεεεεεε!!!!!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 328109 

Με το καλο Παραμυθενια μου , με το καλο!!!!

Πως σας φαινεται για φορεματακι εξοδου;;; Εχει κ ζακετακι σκουφακι και καλτσακια σετ!!!Ολα με τα πον πον τους φυσικαRazz [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/quo


Τέλειοοο οο!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:Καλησπέρα κοριτσακια μου! Τι κάνετε; Δε προλαβαίνω να διαβάσω ολα τα νεα σας δυστυχως γιατι ψιλό τρέχω ολη μέρα!!
Παραμυθένια μου με το καλο! Κοντευεις ε; Εγώ όταν σπάσαν τα νερά είχα 1-2 διαστολη. Και όταν πήγα στο νοσοκομείο μου είπε η μαια δε το βλέπω για απόψε ..μαλλον το πρωι. Ο μικρός όμως ειχε άλλη γνώμη και η διαστολη ανέβαινε με ιλιγγιώδη ταχύτητα νομιζω Smile. Απο 3 πήγε στο 5 σε μιση ωρα. Πήραμε το γιατρο και μεχρι να έρθει που μένει διπλα στο νοσοκομείο πήγε 8. Ε απο κει και μετα δεν άργησαν να έρθουν οι εξωθησεις. Ουτε κλισμα δε πρόλαβαν να μου κάνουν και σε 3 ωρες είχα γεννήσει. Αυτη η ιστορία μας εν ολίγοις. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 654316 
Συσπασεις και τέτοια δεν είχα καθολου σε ολη τη διάρκεια της εγκυμοσυνης. Ουτε στα καρδιοτοκογραφηματα. Μακαρι να σας παει κι εσάς τόσο καλα κορίτσια!! Smileα και σας το ειπα οτι δεν εκανα επισκληριδιο έτσι; Αυτο για να παίρνουν κουράγιο όσες δε θέλουν να κάνουν Smile
Είσαι το ίνδαλμά μου. Τέλος Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 

evini,
εγώ ευτυχώς έχω πολλά άνετα ρούχα!
Και επειδή πήρα και τα 2 τζην εγκυμοσύνης, μια χαρά καλύπτεται η κοιλούμπα από τη μπάσκα και φοράω τις κανονικές μου μπλούζες!!!!

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="ioazon"]
klaramaria έγραψε:Καλησπέρα κοριτσακια μου! Τι κάνετε; Δε προλαβαίνω να διαβάσω ολα τα νεα σας δυστυχως γιατι ψιλό τρέχω ολη μέρα!!
Παραμυθένια μου με το καλο! Κοντευεις ε; Εγώ όταν σπάσαν τα νερά είχα 1-2 διαστολη. Και όταν πήγα στο νοσοκομείο μου είπε η μαια δε το βλέπω για απόψε ..μαλλον το πρωι. Ο μικρός όμως ειχε άλλη γνώμη και η διαστολη ανέβαινε με ιλιγγιώδη ταχύτητα νομιζω Smile. Απο 3 πήγε στο 5 σε μιση ωρα. Πήραμε το γιατρο και μεχρι να έρθει που μένει διπλα στο νοσοκομείο πήγε 8. Ε απο κει και μετα δεν άργησαν να έρθουν οι εξωθησεις. Ουτε κλισμα δε πρόλαβαν να μου κάνουν και σε 3 ωρες είχα γεννήσει. Αυτη η ιστορία μας εν ολίγοις. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 654316 
Συσπασεις και τέτοια δεν είχα καθολου σε ολη τη διάρκεια της εγκυμοσυνης. Ουτε στα καρδιοτοκογραφηματα. Μακαρι να σας παει κι εσάς τόσο καλα κορίτσια!! Smileα και σας το ειπα οτι δεν εκανα επισκληριδιο έτσι; Αυτο για να παίρνουν κουράγιο όσες δε θέλουν να κάνουν Smile
Είσαι το ίνδαλμά μου. Τέλος Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 


Να σου πω την αλήθεια, Ιωάννα εσένα σκέφτηκα όταν το έγραφα Smile αντε μακαρι να πανε ολα τελεια! Οκ δε σου λέω οτι δεν πόνεσα, αλλα ρε παιδι μου το αντεχεις νομιζω.. Αν κρατούσε βέβαια πολλές ωρες ο τοκετος , δε ξέρω τι θα γινόταν Smile αντε αντε με το καλο!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 654316 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
klaramaria έγραψε:
ioazon έγραψε:
klaramaria έγραψε:Καλησπέρα κοριτσακια μου! Τι κάνετε; Δε προλαβαίνω να διαβάσω ολα τα νεα σας δυστυχως γιατι ψιλό τρέχω ολη μέρα!!
Παραμυθένια μου με το καλο! Κοντευεις ε; Εγώ όταν σπάσαν τα νερά είχα 1-2 διαστολη. Και όταν πήγα στο νοσοκομείο μου είπε η μαια δε το βλέπω για απόψε ..μαλλον το πρωι. Ο μικρός όμως ειχε άλλη γνώμη και η διαστολη ανέβαινε με ιλιγγιώδη ταχύτητα νομιζω Smile. Απο 3 πήγε στο 5 σε μιση ωρα. Πήραμε το γιατρο και μεχρι να έρθει που μένει διπλα στο νοσοκομείο πήγε 8. Ε απο κει και μετα δεν άργησαν να έρθουν οι εξωθησεις. Ουτε κλισμα δε πρόλαβαν να μου κάνουν και σε 3 ωρες είχα γεννήσει. Αυτη η ιστορία μας εν ολίγοις. Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 654316 
Συσπασεις και τέτοια δεν είχα καθολου σε ολη τη διάρκεια της εγκυμοσυνης. Ουτε στα καρδιοτοκογραφηματα. Μακαρι να σας παει κι εσάς τόσο καλα κορίτσια!! Smileα και σας το ειπα οτι δεν εκανα επισκληριδιο έτσι; Αυτο για να παίρνουν κουράγιο όσες δε θέλουν να κάνουν Smile
Είσαι το ίνδαλμά μου. Τέλος Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect 


Να σου πω την αλήθεια, Ιωάννα  εσένα σκέφτηκα όταν το έγραφα Smileαντε μακαρι να πανε ολα τελεια! Οκ δε σου λέω οτι δεν πόνεσα, αλλα ρε παιδι μου το αντεχεις νομιζω.. Αν κρατούσε βέβαια πολλές ωρες ο τοκετος , δε ξέρω τι θα γινόταν Smileαντε αντε με το καλο!!Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 654316 

Είμαι άνετη ακόμα!
Ως τις 23 Νοέμβρηηηηηηη.....

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν,
σήμερα είχα έμπνευση να παίξω Λόττο-Τζόκερ.
Μπαίνω στο πρακτοτρείο και τον ρωτάω:
"Τα ψημένα που το 'χετε;"

Ξαφνιάζεται. Με κοιτάει γελώντας:
"Τα έτοιμα εννοείτε"
"Ε ναι, αυτά"

Γέλαγε μέχρι που έφυγα Laughing Laughing Laughing 

klaramaria

klaramaria
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioazon έγραψε:Λοιπόν,
σήμερα είχα έμπνευση να παίξω Λόττο-Τζόκερ.
Μπαίνω στο πρακτοτρείο και τον ρωτάω:
"Τα ψημένα που το 'χετε;"

Ξαφνιάζεται. Με κοιτάει γελώντας:
"Τα έτοιμα εννοείτε"
"Ε ναι, αυτά"

Γέλαγε μέχρι που έφυγα Laughing Laughing Laughing 

Ε θα λεει ο ανθρωπος εγκυος ειναι, ψητά σκέφτεται Smile Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 654316 Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 215994 

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις είδα τον καιρό στα 57 site που έχω στα bookmarks.
Βροχές παύση για 4-5 μέρες!
Θα καεί το πλυντηριούδι!!!!

Θα τα πλύνω ΟΛΑ!!!!!

sophia

sophia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλαραμαρια τι τελεια μπράβο! Ο μπέμπης με συνέπεια στο ραντεβού του κ γρήγορος!!!

tsiritri

tsiritri
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να κανω ρε κοριτσακια...το ριχνω στην τρελη μπας κ τη σκαπουλαρω με αυτα που μου κανουνε!

Παραμυθενια μου δυστυχως οι ειδικες ικανότητες της μαμας εξαφανιζονται με τον γαμπρό της ο οποιος τα παιρνει οοολα χαλαρα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 679259 
Φανταζομαι αγχος τα πεθερικά εεε???Καλως να τα δεχτείτε!

Κλαραμαρια μου μακαρι να έχουμε ολες τετοιο τοκετο!!!! Ησουν τυχερούλα φτου σου κοριτσι μου, παντα ετσι σου εύχομαι!

Ιωαννα επιασε τιποτα το "ψημένο"???Laughing 

Οσο για το απλωμα εντος, εχω ξεμείνει απο απλωστρα! Την εχασα στη μετακόμιση πριν 2 χρομια κ.ακομα δεν εχω αξιωθει να παρω! Μαλλον ηρθε η ωρα εε?

Εβινακι μου στην κουνια μεν στο δωματιο μας δε...ουτε μου περναει απο το μυαλο να το εχω μονο του νεογεννητο.
Κ εγω τα σκεφτομαι καμια φορα αυτα που λες, ολα θα γινουν ομως!!! Ασε που μπορει να ειναι πιο ωραια που θα εχουμε να ντυνουμε κ τις μικρουλες μας κ να τις περνουμε μαζι βολτουλες!!! Μην σε παιρνει απο κατω με τετοιες σκεψεις, βλεποντας κ κανοντας.

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiritri έγραψε:Τι να κανω ρε κοριτσακια...το ριχνω στην τρελη μπας κ τη σκαπουλαρω με αυτα που μου κανουνε!

Παραμυθενια μου δυστυχως οι ειδικες ικανότητες της μαμας εξαφανιζονται με τον γαμπρό της ο οποιος τα παιρνει οοολα χαλαρα! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 679259 
Φανταζομαι αγχος τα πεθερικά εεε???Καλως να τα δεχτείτε!

Κλαραμαρια μου μακαρι να έχουμε ολες τετοιο τοκετο!!!! Ησουν τυχερούλα φτου σου κοριτσι μου, παντα ετσι σου εύχομαι!

Ιωαννα επιασε τιποτα το "ψημένο"???Laughing 

Οσο για το απλωμα εντος, εχω ξεμείνει απο απλωστρα! Την εχασα στη μετακόμιση πριν 2 χρομια κ.ακομα δεν εχω αξιωθει να παρω! Μαλλον ηρθε η ωρα εε?

Εβινακι μου στην κουνια μεν στο δωματιο μας δε...ουτε μου περναει απο το μυαλο να το εχω μονο του νεογεννητο.
Κ εγω τα σκεφτομαι καμια φορα αυτα που λες, ολα θα γινουν ομως!!! Ασε που μπορει να ειναι πιο ωραια που θα εχουμε να ντυνουμε κ τις μικρουλες μας κ να τις περνουμε μαζι βολτουλες!!! Μην σε παιρνει απο κατω με τετοιες σκεψεις, βλεποντας κ κανοντας.
Πήγαινε πάρε μία απλώστρα! Θα σου χρειαστεί με το μωρό. Θα μπαίνουν τα πλυντήρια αβέρτα!!!!
Εγώ έχω 1 και σκέφτομαι να πάρω και δεύτερη!
Είχα δεύτερη αλλά πήγε να πλύνει το μπαλκόνι ο αγάπης μου και δεν ήξερε πώς να την κλείσει και έκανε ότι κάθε άντρας: έβαλε δύναμη και;;; ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ! Φθινοπωρινές Μανούλες 2013 Νο 15 - Σελίδα 38 679259 

Τον χειμώνα μου χρειαζόντουσαν και οι 2 γιατί κάποιες μέρες με σερί υγρασία αναγκαστικά έβαζα πλυντήρια και τα άπλωνα στο σκεπαστό μπαλκόνι μας (και με 8κιλο πλυντήριο σε 1 απλώστρα ΔΕΝ χωράνε)

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κλάραμαρια μου έτσι δώσε κουράγιο στις μέλλουσες μανούλες!!!
Για πες μας πως τα πας με το μωρό?Έχεις λιώσει ή ακόμα?Με τον θηλασμό όλα καλά???


Σοφάκι καλή η σκέψη με την 2η τσαντούλα!!!Θα την αντιγράψω νομίζω!!!

Έφαγα και το γιαουρτάκι μου μόλις και είμαι κομπλέ!!!Όλη την βδομάδα ήμουν ΚΥΡΙΑ!!!Το Σ/κ όμως θα μου επιτρέψω αμαρτία!!!

Το γοργονάκι έχει ξεσαλώσει απόψε!!!Έχει αποκτήσει μια αδυναμία στο να σφηνώνει στα πλευρά μου!!!Την ανάσα μου κόβει το σκατούλι!!!!

ioazon

ioazon
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Κλάραμαρια μου έτσι δώσε κουράγιο στις μέλλουσες μανούλες!!!
Για πες μας πως τα πας με το μωρό?Έχεις λιώσει ή ακόμα?Με τον θηλασμό όλα καλά???


Σοφάκι καλή η σκέψη με την 2η τσαντούλα!!!Θα την αντιγράψω νομίζω!!!

Έφαγα και το γιαουρτάκι μου μόλις και είμαι κομπλέ!!!Όλη την βδομάδα ήμουν ΚΥΡΙΑ!!!Το Σ/κ όμως θα μου επιτρέψω αμαρτία!!!

Το γοργονάκι έχει ξεσαλώσει απόψε!!!Έχει αποκτήσει μια αδυναμία στο να σφηνώνει στα πλευρά μου!!!Την ανάσα μου κόβει το σκατούλι!!!!
Ρε συ,
κι εμένα σήμερα έχει παραλυσσάξει!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις