Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
35 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 35 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
viki1988 έγραψε:καλημερα καλλια μου και ποπακι μου......μια χαρα ειμαι και εγω και το μπεμπακι....ναι σημερα το απογευμα θα παμε να δουμε τον μπεμπεκο μας........Smile Smile Smile Smile Smile 
εσεις κοριτσια μου πως ειστε;;;;;

ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΧΤΕΣ..Smile ΚΑΤΑ Τ' ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!Smile 
ποπακι μου περαστικα για τ αυτακι κ τα λαιμα!
οσο για την τεταρτη ειμαι σιγουρη οτι θα πανε ολα καλα κ θα ναι ολα τελεια!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 328109 

εγω παντως απο την περασμενη εβδομαδα ειμαι μεσα στα νευρα με το παραμικρο εκνευριζομαι κ μ πειραζουν τα παντα..Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΕΝΤΑΣΗ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΟΥ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ. ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΙΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ ΣΟΥ!Wink Wink Wink Wink 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΜΕΝΗ ΕΝΤΑΣΗ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΣΟΥ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΡΕΛΑΜΕΝΗ. ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΙΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ ΣΟΥ!Wink Wink Wink Wink 
μα να εκνευριζομαι ακομα κ με την μυγα που πεταει??Shocked ελεος...ελπιζω να περασουν τα της ηλικιας γτ δν μ βλεπω καλα...Rolling Eyes 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ποπακι μου θα σας πω τα νεα μου.....οπως κανω παντα......
κατ'αρχην περαστικα σου και οσο για την Τεταρτη ολα θα πανε μια χαρα.....θα δεις....απλα να σου φυγει ενα αγχος και να προχωρησεις χωρις αρνητικες σκεψεις.....σου αξιζει ποπακι μου......Smile Smile Smile Smile Smile 
καλλια μου δεν ακουω κατι καινουργιο για εσενα κοριτσι μου....ηρεμησεεεεεεεεεε.....τα βρηκατε με τον καλο σου;;;;;Smile Smile Smile Smile Smile 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:ναι ποπακι μου θα σας πω τα νεα μου.....οπως κανω παντα......
κατ'αρχην περαστικα σου και οσο για την Τεταρτη ολα θα πανε μια χαρα.....θα δεις....απλα να σου φυγει ενα αγχος και να προχωρησεις χωρις αρνητικες σκεψεις.....σου αξιζει ποπακι μου......Smile Smile Smile Smile Smile 
καλλια μου δεν ακουω κατι καινουργιο για εσενα κοριτσι μου....ηρεμησεεεεεεεεεε.....τα βρηκατε με τον καλο σου;;;;;Smile Smile Smile Smile Smile 
οντως βικακι μ δν ακους κ κτ καινουργιο..τα ψιλοβρηκαμε ειμαστε καλυτερα..
απλα δν μπορω αλλο ολη αυτη η κατασταση της αδρανειας χωρις χρηματα να μην μπορω να κανω τπτ να μην μην μου την εχει δωσει ασχημα...δν μπορω αλλο..τι να κανω?προχθες με πηραν τηλ απο το μαγαζι που σας ελεγα τον προηγουμενο μηνα την γνωστη αλυσιδα αθλητικων να παω να μιλησω πηγα κ τπτ εκνευριστηκα...Rolling Eyes 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:ναι ποπακι μου θα σας πω τα νεα μου.....οπως κανω παντα......
κατ'αρχην περαστικα σου και οσο για την Τεταρτη ολα θα πανε μια χαρα.....θα δεις....απλα να σου φυγει ενα αγχος και να προχωρησεις χωρις αρνητικες σκεψεις.....σου αξιζει ποπακι μου......Smile Smile Smile Smile Smile 
καλλια μου δεν ακουω κατι καινουργιο για εσενα κοριτσι μου....ηρεμησεεεεεεεεεε.....τα βρηκατε με τον καλο σου;;;;;Smile Smile Smile Smile Smile 


ΜΑΚΑΡΙ ΒΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΟΧΙ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΕΝΤΕΛΩΣ, ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΝ ΗΡΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ.......

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:
οντως βικακι μ δν ακους κ κτ καινουργιο..τα ψιλοβρηκαμε ειμαστε καλυτερα..
απλα δν μπορω αλλο ολη αυτη η κατασταση της αδρανειας χωρις χρηματα να μην μπορω να κανω τπτ να μην μην μου την εχει δωσει ασχημα...δν μπορω αλλο..τι να κανω?προχθες με πηραν τηλ απο το μαγαζι που σας ελεγα τον προηγουμενο μηνα την γνωστη αλυσιδα αθλητικων να παω να μιλησω πηγα κ τπτ εκνευριστηκα...Rolling Eyes 
σα καταλαβαινω καλλια μου και παρα πολυ μαλιστα....αυτα τα ρημαδια τα λεφτα μας καθοριζουν την ζωη.....ολα θα φτιαξουν....κανε λιγη υπομονη και μην στεναχωριεσαι......

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
ΜΑΚΑΡΙ ΒΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΟΧΙ ΠΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΕΝΤΕΛΩΣ, ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΔΝ ΗΡΕΜΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ.......
θα πατε ποπακι μου.....ολα θα ειναι μια χαρα και πρεπει να ηρεμησεις εντελως.....το ξερω ειναι δυσκολο να απωθησεις το αγχος αλλα πρεπει.....θετικη σκεψη και ολα θα γινουν.....

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
kallia24 έγραψε:
οντως βικακι μ δν ακους κ κτ καινουργιο..τα ψιλοβρηκαμε ειμαστε καλυτερα..
απλα δν μπορω αλλο ολη αυτη η κατασταση της αδρανειας χωρις χρηματα να μην μπορω να κανω τπτ να μην μην μου την εχει δωσει ασχημα...δν μπορω αλλο..τι να κανω?προχθες με πηραν τηλ απο το μαγαζι που σας ελεγα τον προηγουμενο μηνα την γνωστη αλυσιδα αθλητικων να παω να μιλησω πηγα κ τπτ εκνευριστηκα...Rolling Eyes 
σα καταλαβαινω καλλια μου και παρα πολυ μαλιστα....αυτα τα ρημαδια τα λεφτα μας καθοριζουν την ζωη.....ολα θα φτιαξουν....κανε λιγη υπομονη και μην στεναχωριεσαι......
ποση υπομονη πια..εχει αρχισει κ εξαντλειτε...
κ εχει ως αποτελεσμα να γκρινιαζω σχεδον καθε μερα στον καλο μ κ να δημιουργω προβληματα απο κει που δν υπαρχουν..Rolling Eyes 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια σας αφηνω με πηρε η κολλητη μ να παω για καφεδακι σπιτι της παω να ξεσκασω λιγο..θα τα πουμε!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kallia24 έγραψε:κοριτσακια σας αφηνω με πηρε η κολλητη μ να παω για καφεδακι σπιτι της παω να ξεσκασω λιγο..θα τα πουμε!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΛΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο καφεδακι καλλια μου.....και εγω παω για κατι δουλιτσες...θα τα πουμε αργοτερα....φιλακια πολλα...Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:καλο καφεδακι καλλια μου.....και εγω παω για κατι δουλιτσες...θα τα πουμε αργοτερα....φιλακια πολλα...Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου καλησπέρα!!Ποππάκι μου σε σκεφτόμουν χτες σε ότι αναφορά την εξέταση..Εύχομαι όλα καλά να πάνε και να έχετε γρήγορα ευχάριστα!!Βικάκι μου γλυκό τι κάνεις?Θα δείτε το νινί ε?Περιμένω νέα!!Κάλλια μου γλυκιά προσπάθησε να ηρεμήσεις τώρα που είσαι μικρούλα!!όλη η ζωή είναι μπροστά σου..Smile Όσο για την δουλειά θα βρεις κάτι άλλο είμαι σίγουρη!!Σοφάκι που είσαι?Πως είναι ο Φιλιππάκος?Σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια την αγάπη μου και τα φιλιά μου!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου τι μου κανετε;;;;;;ολα καλα;;;;;;
πηγαμε γιατρο.....δοξα το Θεο ο μπεμπης ειναι μια χαρα.....560 γραμμαρια ειναι το αντρακι μας......ολα ειναι φυσιολογικα.....Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:κοριτσια μου τι μου κανετε;;;;;;ολα καλα;;;;;;
πηγαμε γιατρο.....δοξα το Θεο  ο μπεμπης ειναι μια χαρα.....560 γραμμαρια ειναι το αντρακι μας......ολα ειναι φυσιολογικα.....Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile 

Καλημέρα Βικούλα μου!Τι κάνεις?Καλέ αυτός έγινε ολόκληρος άντρας Very Happy !!Μπράβο κοριτσάκι μου!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μου καλημερα!!!!
χαθηκα λιγο γτ εχω το μικρο μου αρρωστο..βρογχιτιδα!

τι κανετε?
δε σας διαβασα ..παω τωραααα! Very Happy Very Happy Very Happy 

αααα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 654316 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Καλημέρα Βικούλα μου!Τι κάνεις?Καλέ αυτός έγινε ολόκληρος άντρας Very Happy !!Μπράβο κοριτσάκι μου!!
καλημερα βασουλινα μου.......μια χαρα ειμαι εσυ;;;;;;;εγινε ο μπεμπης μου πραγματι ολοκληρο αντρακι......τα νεα σου κοριτσι μου........Smile Smile Smile Smile Smile 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:κοριτσια μου καλημερα!!!!
χαθηκα λιγο γτ εχω το μικρο μου αρρωστο..βρογχιτιδα!

τι κανετε?
δε σας διαβασα ..παω τωραααα! Very Happy Very Happy Very Happy 

αααα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 654316 
καλημερα σοφακι μου γλυκο.....περαστικα στον μικρουλη σου.....λογικο τωρα με το σχολειο ολο και κατι θα κολλησει.....
καλο μηνα κοριτισι μου!!!!!!!!!Smile Smile Smile Smile 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ!!!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ 560 ΓΡΑΜ ΠΑΙΔΑΡΟΣ;;;;!!!ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΑ. Μ' ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!
ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟ, ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΦΙΛΙΠΠΑΚΚΟ ΜΟΥ!!!
ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ;;;;ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;;

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου δε φανταζεσαι ποσο χαιρομαι για σενα..ειναι ενα βημα προς τα μπρος!!!!!
εχεις οοοολη μας τη θετικη ενεργεια μαζι σου αυριο!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 379767 

βικακι ο παιδαρος μεγαλωσε !!!
μπραβο σας κοριτσι μου!!!! πολλα φιλια στο μικρο πριγκιπα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 315810 

καλλιτσα μου ΗΡΕΜΗΣΕ!
ειναι μονο μια φαση..την εχω περασει πολλες φορες,λεγε απο μεσα σου  "σε λιγο καιρο θα ειμαι οκ!"
μη τα βαζεις με το αμορε σου μωρε,το ξερω ειναι δυσκολο να κρατηθεις,οι ορμονες μας βαρανε κοκκινο καποιες φορες!
ακου σε με..ενα καλο οριο στα νευρα μας ειναι να σκεφτεσαι οτι αυτα που λες κ κανεις αν σου αρεσε να στα λενε!
(με αυτους του τροπους το αντιμετωπιζω εγω,ελπιζω να σε βοηθησουν)
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 334590

βασουλαααααα δεν εχω λογιαααα! Laughing Laughing Laughing 
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 35468 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:κοριτσια μου καλημερα!!!!
χαθηκα λιγο γτ εχω το μικρο μου αρρωστο..βρογχιτιδα!

τι κανετε?
δε σας διαβασα ..παω τωραααα! Very Happy Very Happy Very Happy 

αααα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 654316 
καλημερα σοφακι μου γλυκο.....περαστικα στον μικρουλη σου.....λογικο τωρα με το σχολειο ολο και κατι θα κολλησει.....
καλο μηνα κοριτισι μου!!!!!!!!!Smile Smile Smile Smile 
βικακι μου κολλησε απο μια "μικρη σουσουρού" που ηταν αρρωστη με 39 πυρετο και την εστειλαν σχολειο την επομενη μερα Mad  και απ'οτι εμαθα εχθες ξεπαστρεψε αλλα 4 παιδακια η κυρια!!!
μια εβδομαδα θα κατσουμε σπιτι για να μην κολλησουμε κανενα παιδακι γτ να μην σκεφτονται ολοι οι γονεις ετσι? Rolling Eyes 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα καλημερα!!!!καλο μηνα!!!!μπηκε ο οκτωβρης με βροχουλες!!!!
τι κανετε>?
σοφακι περαστικα στον μπομπιρακο!!!!!
βικακι το νινι μια χαρα!!!!!μπραβο σας μαμα και γιος!!!!
βασουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 
ποππανς σε σκεφτομαι συνεχεια...εχεις ολη την θετικη μου σκεψη και ενεργεια για αυριο...εχω βρεθει στην θεση αυτη και σε καταλαβαινω απολυτα!!!!ποτε θα πας πρωι ή απογευμα?

σας φιλω.....παω να βαλω το τσουκαλι στην φωτια και επανερχομαιιιι!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 8 35468 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ!!!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ 560 ΓΡΑΜ ΠΑΙΔΑΡΟΣ;;;;!!!ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΑ. Μ' ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!
ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟ, ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΦΙΛΙΠΠΑΚΚΟ ΜΟΥ!!!
ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ;;;;ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;;
καλημερα ποπακι μου......ναι 560 γραμμαρια το σκατουλακι μου....μεγαλωνει σιγα σιγα......εσυ πως εισαι κοριτσι μου;;;;;;ετοιμη για την μεγαλη αυριανη ημερα;;;;;Smile Smile Smile Smile Smile 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
βικακι μου κολλησε απο μια "μικρη σουσουρού" που ηταν αρρωστη με 39 πυρετο και την εστειλαν σχολειο την επομενη μερα Mad  και απ'οτι εμαθα εχθες ξεπαστρεψε αλλα 4 παιδακια η κυρια!!!
μια εβδομαδα θα κατσουμε σπιτι για να μην κολλησουμε κανενα παιδακι γτ να μην σκεφτονται ολοι οι γονεις ετσι? Rolling Eyes 
εχεις δικιο σοφακι μου τι να πεις;;;;;;;μερικοι δεν εχουν μυαλο.....ενταξει δεν σκεφτονται τα αλλα παιδακια που και αυτο δεν ειναι σωστο.....το δικο τους παιδακι το σκεφτονται;;;;;;που το στελνουν στο σχολειο με 39 πυρετο;;;;αν ειναι δυνατον.....τοσο μυαλο εχουν.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις