Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 39]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:καλημερα καλημερα!!!!καλο μηνα!!!!μπηκε ο οκτωβρης με βροχουλες!!!!
τι κανετε>?
σοφακι περαστικα στον μπομπιρακο!!!!!
βικακι το νινι μια χαρα!!!!!μπραβο σας μαμα και γιος!!!!
βασουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 
ποππανς σε σκεφτομαι συνεχεια...εχεις ολη την θετικη μου σκεψη και ενεργεια για αυριο...εχω βρεθει στην θεση αυτη και σε καταλαβαινω απολυτα!!!!ποτε θα πας πρωι ή απογευμα?

σας φιλω.....παω να βαλω το τσουκαλι στην φωτια και επανερχομαιιιι!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 
καλημερα κατερινιω μου...τι κανεις;;;;;;σε ευχαριστουμε και οι δυο.......

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ.
ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ. ΠΡΙΝ, ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗΣ (ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ) ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ "ΔΕΙΓΜΑ" ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΑΥΡΙΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΕΜΩ. ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ. ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ.
ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:καλημερα καλημερα!!!!καλο μηνα!!!!μπηκε ο οκτωβρης με βροχουλες!!!!
τι κανετε>?
σοφακι περαστικα στον μπομπιρακο!!!!!
βικακι το νινι μια χαρα!!!!!μπραβο σας μαμα και γιος!!!!
βασουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 
ποππανς σε σκεφτομαι συνεχεια...εχεις ολη την θετικη μου σκεψη και ενεργεια για αυριο...εχω βρεθει στην θεση αυτη και σε καταλαβαινω απολυτα!!!!ποτε θα πας πρωι ή απογευμα?

σας φιλω.....παω να βαλω το τσουκαλι στην φωτια και επανερχομαιιιι!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 
καλημερα κατερινιωωω!!!ευχαριστουμε κοριτσακι μου!
τι κανεις εσυ? τι ωρα δουλευεις σημερα κοριτσακι μου?

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:
βικακι μου κολλησε απο μια "μικρη σουσουρού" που ηταν αρρωστη με 39 πυρετο και την εστειλαν σχολειο την επομενη μερα Mad  και απ'οτι εμαθα εχθες ξεπαστρεψε αλλα 4 παιδακια η κυρια!!!
μια εβδομαδα θα κατσουμε σπιτι για να μην κολλησουμε κανενα παιδακι γτ να μην σκεφτονται ολοι οι γονεις ετσι? Rolling Eyes 
εχεις δικιο σοφακι μου τι να πεις;;;;;;;μερικοι δεν εχουν μυαλο.....ενταξει δεν σκεφτονται τα αλλα παιδακια που και αυτο δεν ειναι σωστο.....το δικο τους παιδακι το σκεφτονται;;;;;;που το στελνουν στο σχολειο με 39 πυρετο;;;;αν ειναι δυνατον.....τοσο μυαλο εχουν.......
την τεταρτη ειχε 39 πυρετο και την πεμπτη την εστειλαν σχολειο Shocked  ..πως να μην κολλησουν τα παιδακια!
ειναι δυνατον?? επρεπε τουλαχιστον να την κρατησει μεχρι το σ/κ και ας την εστελνε απο δευτερα!ασε ασε βικακι μου!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ.
ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ. ΠΡΙΝ, ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗΣ (ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ) ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ "ΔΕΙΓΜΑ" ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ. 
ετσι να μην εχεις αγχος.....οσο για την προλακτινη απο την δικη μου εμπειρια να ξερεις ειναι καπως ''δυσκολο'' να την πιασεις στα φυσιολογικα της.....οσο εχεις αγχος τοσο αυτη ανεβαινει...ετσι ξερω...ετσι μου ειπσνε...μπορει να ειμαι λαθος...δεν ξερω ....αλλα οφειλω να σε ενημερωσωVery Happy  και πρεπει αν δωσεις αιμα εως 2 ωρες αφου ξυπνησεις και οχι μετα τις 2 ωρες.......!!!!σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλα αποτελεσματα!!!!αμα εχεις και το καψουρομανουλο διπλα σου...εισαι σουπερ!!!!σε φιλω..και περιμενουμε τα νεα σου!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 

Σοφία 26 έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
καλημερα κατερινιωωω!!!ευχαριστουμε κοριτσακι μου!
τι κανεις εσυ? τι ωρα δουλευεις σημερα κοριτσακι μου?

καλα ειμαι σοφακι μου εδω μαγειρευω και θελω να κτεβασω κατι απο το παταρι και λειπει και το καψουρομανουλο και μαλλον θα κανω τον ταρζαν!!!!!ελπιζω να το καταφερω γαιτι ειναι και μπιμπα το παταρι...μακαρι αν ειναι κοντα στην πορτα αυτο που θελω!!!το μεσημερακι θα φυγω κοριτσακι!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ.
ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ. ΠΡΙΝ, ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗΣ (ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ) ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ "ΔΕΙΓΜΑ" ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ. 
ετσι να μην εχεις αγχος.....οσο για την προλακτινη απο την δικη μου εμπειρια να ξερεις ειναι καπως ''δυσκολο'' να την πιασεις στα φυσιολογικα της.....οσο εχεις αγχος τοσο αυτη ανεβαινει...ετσι ξερω...ετσι μου ειπσνε...μπορει να ειμαι λαθος...δεν ξερω ....αλλα οφειλω να σε ενημερωσωVery Happy  και πρεπει αν δωσεις αιμα εως 2 ωρες αφου ξυπνησεις και οχι μετα τις 2 ωρες.......!!!!σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλα αποτελεσματα!!!!αμα εχεις και το καψουρομανουλο διπλα σου...εισαι σουπερ!!!!σε φιλω..και περιμενουμε τα νεα σου!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 

Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κατερινιωωω!!!ευχαριστουμε κοριτσακι μου!
τι κανεις εσυ? τι ωρα δουλευεις σημερα κοριτσακι μου?
καλα ειμαι σοφακι μου εδω μαγειρευω και θελω να κτεβασω κατι απο το παταρι και λειπει και το καψουρομανουλο και μαλλον θα κανω τον ταρζαν!!!!!ελπιζω να το καταφερω γαιτι ειναι και μπιμπα το παταρι...μακαρι αν ειναι κοντα στην πορτα αυτο που θελω!!!το μεσημερακι θα φυγω  κοριτσακι!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 
μακαρι κοριτσακι μου να ειναι κοντα!
ξερω απο παταρια Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Καλημέρα Βικούλα μου!Τι κάνεις?Καλέ αυτός έγινε ολόκληρος άντρας Very Happy !!Μπράβο κοριτσάκι μου!!
καλημερα βασουλινα μου.......μια χαρα ειμαι εσυ;;;;;;;εγινε ο μπεμπης μου πραγματι ολοκληρο αντρακι......τα νεα σου κοριτσι μου........Smile Smile Smile Smile Smile 

Τα ίδια Βικάκι μου..Περιμένω να δω αν θα αδιαθετήσω σε λίγες μέρες ή όχι επιτέλους...Ψυχολογικά πεσμένη και εκνευρισμένη..Πιάνουν την μαμά μου συγγενείς και άντε δεν θα κάνουν ένα παιδάκι.Και να αυτή να στεναχωριέται και εγώ να εκνευρίζομαι!Τι ζόρι τραβάνε ρε την τρέλλα μου πότε θα κάνω εγώ παιδί??

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:κοριτσια μου καλημερα!!!!
χαθηκα λιγο γτ εχω το μικρο μου αρρωστο..βρογχιτιδα!

τι κανετε?
δε σας διαβασα ..παω τωραααα! Very Happy Very Happy Very Happy 

αααα και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 654316 


Σοφάκι μουυυυυυυυυυ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 καλό μήνα να έχουμε!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ!!!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!!
ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ 560 ΓΡΑΜ ΠΑΙΔΑΡΟΣ;;;;!!!ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΑ. Μ' ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!
ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟ, ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΟΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΦΙΛΙΠΠΑΚΚΟ ΜΟΥ!!!
ΒΑΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ;;;;ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ....ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;;

Γεια σου Ποππάκι μου!Όλα καλά από άποψη υγείας από άποψη νεύρων δεν θα το έλεγα!Με εκνευρίζουν που πρίζουν την μάνα μου συγγενείς πότε θα κάνω παιδί και γιατί δεν έμεινα ακόμη..Τα έχω πάρει άσχημα..Twisted Evil Twisted Evil Κατά τα άλλα περνάω περίοδο προσαρμογής σε πιο κρύο καιρό και δεν μπορώ να πω ότι τρελλαίνομαι που έρχεται ο χειμώνας..Περιμένω να δω αν θα αδιαθετήσω σε λίγες μέρες ή επιτέλους έχει γίνει το θαύμα..

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:καλημερα καλημερα!!!!καλο μηνα!!!!μπηκε ο οκτωβρης με βροχουλες!!!!
τι κανετε>?
σοφακι περαστικα στον μπομπιρακο!!!!!
βικακι το νινι μια χαρα!!!!!μπραβο σας μαμα και γιος!!!!
βασουλα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 
ποππανς σε σκεφτομαι συνεχεια...εχεις ολη την θετικη μου σκεψη και ενεργεια για αυριο...εχω βρεθει στην θεση αυτη και σε καταλαβαινω απολυτα!!!!ποτε θα πας πρωι ή απογευμα?

σας φιλω.....παω να βαλω το τσουκαλι στην φωτια και επανερχομαιιιι!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 

Κατερινάκι μου γλυκό τι κάνεις?Σε πεθύμησα!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ.
ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ. ΠΡΙΝ, ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗΣ (ΜΟΥ ΤΗΝ ΞΑΝΑΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΛΙ) ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ "ΔΕΙΓΜΑ" ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΗΡΕ ΑΔΕΙΑ ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ!
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΕΚΕΙ ΑΥΡΙΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΡΕΜΩ. ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ. ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ.
ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 35468 

Ποππάκι μου σου στέλνω όληηηηηηηη την θετική μου ενέργεια όλα θα πάνε καλά το νιώθω είμαι σίγουρη!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια κολλησε το ποντικι στον υπολογιστη πφφφφφ
μπηκα λιγο απο του καψουρομανουλου για να σας πω οτι θα βγω......
σας φιλω γλυκα γλυκα ολες
ποππακι μου γερα και δυνατα...δεν σε φοβαμαι εσενα!!!!ολα καλα θα πανε θα δεις.....αλλα και μια στο εκατομμυριο λεμε αν .....μην το βαζεις κατω....θα προχωρησεις στο επομενο σκαλοπατακι!!!!το λεω με ολη μου την καλη διαθεση μην το παρεις στραβα.....δεν το λεω για να σε απογοητευσω ....μην με παρει στραβα οκ!!!!!μακια

βασουλα βασουλα για ελα να σου δειξω τα αμπελοχωραφα μου!!!!!!μια απο τα ιδια και αποεδω!!!!μα δεν καταλαβαινω...κουμαντο στο κρεβατι μας?αυτοι θα το μεγαλωσουν?μπαααα καημος.....δεν παλευονται.....εμενα προχτες στην δουλεια μια πελατισσα μου λεει ''εκανες παιδακια?'''λεω ''οχι'''και αυθορμητα λεει ''ΑΚΟΜΑ????''με ενα υφακι στο προωπο τι να σου πω....να ησουνα απο μια μερια να την εβλεπες.....αλλα και εγω δεν μπορεις να φανταστεις της λεω ''ναι ακομα ...το δικο σου ζορι ποιο ειναι???''εκει να δεις γελια!!!!
αστους βασουλα μου να λενε μην εκνευριζεσαι και χαλας την ζαχαρενια σου,......εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λενε....δεν ξερουν το τι εχει το καθε ζευγαρι αν εχει κτλ κτλ κτλ....κοσμος και κοσμακης!!!!!

φιλακιααααααααααααααααα σε ολεςςςςςςςςςςςςςςς

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Τα ίδια Βικάκι μου..Περιμένω να δω αν θα αδιαθετήσω σε λίγες μέρες ή όχι επιτέλους...Ψυχολογικά πεσμένη και εκνευρισμένη..Πιάνουν την μαμά μου συγγενείς και άντε δεν θα κάνουν ένα παιδάκι.Και να αυτή να στεναχωριέται και εγώ να εκνευρίζομαι!Τι ζόρι τραβάνε ρε την τρέλλα μου πότε θα κάνω εγώ παιδί??
σε καταλαβαινω βασουλα μου....ενα χρονο ειστε παντρεμενοι δεν ειστε τπτ αιωνες.....και στο κατω κατω τι τους νοιαζει.....μην ασχολεισαι και μην ακους κανεναν....θα ερθει το σπορακι.....πολυ σπαστικο το συγγενολοι ωρες ωρες..............

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΟΡΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ, ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩ. ΠΗΓΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ.
ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟ ΣΟΙ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΠΤ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΩ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΙΑΚΡΙΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΟ;;;;!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ, ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΧΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΟΥ!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!!!ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΜΙΑ. ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ. ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ, ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΝΣΗ!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ. ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ 34!!!!ΕΕΕΕΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσάκια μου!!Τι κάνετε;;
Βικάκι μπραβο για τον μπεμπουλη σου που ειναι γερος και δυνατος!!
Κατερινιώ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 καλή δουλίτσα!
Ποπάκι μου γλυκόοοοοο ξέρεις ότι σ'εχω στο μυαλό και πραγματικά αύριο νοερά θα είμαι μαζί σου!!!!Αλλωστε μετά από σένα θα πάρω κι εγώ σειρά!!Όλα να πάνε τέλεια και μη μασάς!!Αύριο τέτοια ώρα θα χει περάσει κι αυτό!!!!
Βασούλα μου μέγα θέμα άνοιξες!!!Άστα κοριτσάκι μου όλες περνάμε από αυτήν την αδιακρισία και τη θρασύτητα μερικών ανθρώπων!!Όλοι ρωτάνε αν 'εχουμε τίποτα'!!Ποτε δε θα μπορεσω να καταλαβω τους αυτούς τους ανθρωπους πραγματικα!Ποτε στη ζωη μου δε ρωτησα ζευγαρι παντρεμενο αν θα κανουν παιδι και γιατι δεν καναν ακομα!!!!Πρεπει να εισαι πολυ στοκος για να ρωτας τετοια πραγματα!!Ελεος!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου!!Τι κάνετε;;
Βικάκι μπραβο για τον μπεμπουλη σου που ειναι γερος και δυνατος!!
Κατερινιώ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 καλή δουλίτσα!
Ποπάκι μου γλυκόοοοοο ξέρεις ότι σ'εχω στο μυαλό και πραγματικά αύριο νοερά θα είμαι μαζί σου!!!!Αλλωστε μετά από σένα θα πάρω κι εγώ σειρά!!Όλα να πάνε τέλεια και μη μασάς!!Αύριο τέτοια ώρα θα χει περάσει κι αυτό!!!!
Βασούλα μου μέγα θέμα άνοιξες!!!Άστα κοριτσάκι μου όλες περνάμε από αυτήν την αδιακρισία και τη θρασύτητα μερικών ανθρώπων!!Όλοι ρωτάνε αν 'εχουμε τίποτα'!!Ποτε δε θα μπορεσω να καταλαβω τους αυτούς τους ανθρωπους πραγματικα!Ποτε στη ζωη μου δε ρωτησα ζευγαρι παντρεμενο αν θα κανουν παιδι και γιατι δεν καναν ακομα!!!!Πρεπει να εισαι πολυ στοκος για να ρωτας τετοια πραγματα!!Ελεος!!!


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!!!
Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΘΜ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΤΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!Wink Wink Wink Wink 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:κοριτσια κολλησε το ποντικι στον υπολογιστη πφφφφφ
μπηκα λιγο απο του καψουρομανουλου για να σας πω οτι θα βγω......
σας φιλω γλυκα γλυκα ολες
ποππακι μου γερα και δυνατα...δεν σε φοβαμαι εσενα!!!!ολα καλα θα πανε θα δεις.....αλλα και μια στο εκατομμυριο λεμε αν .....μην το βαζεις κατω....θα προχωρησεις στο επομενο σκαλοπατακι!!!!το λεω με ολη μου την καλη διαθεση μην το παρεις στραβα.....δεν το λεω για να σε απογοητευσω ....μην με παρει στραβα οκ!!!!!μακια

βασουλα βασουλα για ελα να σου δειξω τα αμπελοχωραφα μου!!!!!!μια απο τα ιδια και αποεδω!!!!μα δεν καταλαβαινω...κουμαντο στο κρεβατι μας?αυτοι θα το μεγαλωσουν?μπαααα καημος.....δεν παλευονται.....εμενα προχτες στην δουλεια μια πελατισσα μου λεει ''εκανες παιδακια?'''λεω ''οχι'''και αυθορμητα λεει ''ΑΚΟΜΑ????''με ενα υφακι στο προωπο τι να σου πω....να ησουνα απο μια μερια να την εβλεπες.....αλλα και εγω δεν μπορεις να φανταστεις της λεω ''ναι ακομα ...το δικο σου ζορι ποιο ειναι???''εκει να δεις γελια!!!!
αστους βασουλα μου να λενε μην εκνευριζεσαι και χαλας την ζαχαρενια σου,......εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λενε....δεν ξερουν το τι εχει το καθε ζευγαρι αν εχει κτλ κτλ κτλ....κοσμος και κοσμακης!!!!!

φιλακιααααααααααααααααα σε ολεςςςςςςςςςςςςςςς

Ακριβώς όμως?Το δικό τους ζόρι ποιο είναι?Τι να πεις...Φιλάκια κοριτσάκι μου τα λέμε αργότερα αν μπεις!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Τα ίδια Βικάκι μου..Περιμένω να δω αν θα αδιαθετήσω σε λίγες μέρες ή όχι επιτέλους...Ψυχολογικά πεσμένη και εκνευρισμένη..Πιάνουν την μαμά μου συγγενείς και άντε δεν θα κάνουν ένα παιδάκι.Και να αυτή να στεναχωριέται και εγώ να εκνευρίζομαι!Τι ζόρι τραβάνε ρε την τρέλλα μου πότε θα κάνω εγώ παιδί??
σε καταλαβαινω βασουλα μου....ενα χρονο ειστε παντρεμενοι δεν ειστε τπτ αιωνες.....και στο κατω κατω τι τους νοιαζει.....μην ασχολεισαι και μην ακους κανεναν....θα ερθει το σπορακι.....πολυ σπαστικο το συγγενολοι ωρες ωρες..............

Και το ζητούμενο πιο είναι ένα χρόνο είμαστε παντρεμένοι δεν προσπαθούμε ένα χρόνο..Εμένα να δεις πως μου την δίνουνTwisted Evil Twisted Evil 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με το καλό Ποπάκι μου!!!Θα περιμένουμε τα νεάκια σου!!Φιλάκια πολλά πολλά!!!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:ΣΟΡΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ, ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩ. ΠΗΓΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΣΚΙΑΓΡΑΦΙΚΟ.
ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΟ ΣΟΙ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΠΤ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΔΑΓΚΩΣΩ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΙΑΚΡΙΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!!ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΟ;;;;!!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ, ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΧΩΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΟΥ!!!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ!!!!ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΩ ΚΑΜΙΑ. ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΡΟ ΠΟΛΛΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΗ. ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ, ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΝΣΗ!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ. ΟΧΙ ΤΠΤ ΑΛΛΟ, ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ 34!!!!ΕΕΕΕΕ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ!!!

Τεράστιο ρόλο και πιο σημαντικό παίζει η ψυχολογία..Αφού έχετε καλή ψυχολογία όλα θα πάνε κατ'ευχήν!!Τι να πεις Ποππάκι μου ακριβώς ξέρεις τι ζόρι τραβάω?

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου!!Τι κάνετε;;
Βικάκι μπραβο για τον μπεμπουλη σου που ειναι γερος και δυνατος!!
Κατερινιώ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 καλή δουλίτσα!
Ποπάκι μου γλυκόοοοοο ξέρεις ότι σ'εχω στο μυαλό και πραγματικά αύριο νοερά θα είμαι μαζί σου!!!!Αλλωστε μετά από σένα θα πάρω κι εγώ σειρά!!Όλα να πάνε τέλεια και μη μασάς!!Αύριο τέτοια ώρα θα χει περάσει κι αυτό!!!!
Βασούλα μου μέγα θέμα άνοιξες!!!Άστα κοριτσάκι μου όλες περνάμε από αυτήν την αδιακρισία και τη θρασύτητα μερικών ανθρώπων!!Όλοι ρωτάνε αν 'εχουμε τίποτα'!!Ποτε δε θα μπορεσω να καταλαβω τους αυτούς τους ανθρωπους πραγματικα!Ποτε στη ζωη μου δε ρωτησα ζευγαρι παντρεμενο αν θα κανουν παιδι και γιατι δεν καναν ακομα!!!!Πρεπει να εισαι πολυ στοκος για να ρωτας τετοια πραγματα!!Ελεος!!!

Σοφάκι μου γλυκό τι κάνεις?Το ξέρω ότι άνοιξα μεγάλο θέμα και ήθελα να τα πω κάπου να τα βγάλω από μέσα μου γιατί πολύ τσατίστηκα και τα μοναδικά άτομα που θα με ένιωθαν και θα με καταλάβαιναν ήσασταν εσείς..Ενοείται πως δεν θέλει πολύ νιονιό για να μην θίξεις ένα τέτοιο θέμα όταν βλέπεις ότι δεν έχουν παιδάκι..Το θεωρώ απέραντη αδιακρισία και κακία...Anyway..Για πες μου τα νένα σου έχουμε να μιλήσουμε πολύ καιρό..Smile 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
poppaki έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια μου!!Τι κάνετε;;
Βικάκι μπραβο για τον μπεμπουλη σου που ειναι γερος και δυνατος!!
Κατερινιώ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 9 417472 καλή δουλίτσα!
Ποπάκι μου γλυκόοοοοο ξέρεις ότι σ'εχω στο μυαλό και πραγματικά αύριο νοερά θα είμαι μαζί σου!!!!Αλλωστε μετά από σένα θα πάρω κι εγώ σειρά!!Όλα να πάνε τέλεια και μη μασάς!!Αύριο τέτοια ώρα θα χει περάσει κι αυτό!!!!
Βασούλα μου μέγα θέμα άνοιξες!!!Άστα κοριτσάκι μου όλες περνάμε από αυτήν την αδιακρισία και τη θρασύτητα μερικών ανθρώπων!!Όλοι ρωτάνε αν 'εχουμε τίποτα'!!Ποτε δε θα μπορεσω να καταλαβω τους αυτούς τους ανθρωπους πραγματικα!Ποτε στη ζωη μου δε ρωτησα ζευγαρι παντρεμενο αν θα κανουν παιδι και γιατι δεν καναν ακομα!!!!Πρεπει να εισαι πολυ στοκος για να ρωτας τετοια πραγματα!!Ελεος!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!!!
Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ!!!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΜΘΜ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΤΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!!
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!Wink Wink Wink Wink 


Φιλάκια πολλά κοριτσάρα μου και ψιλά το κεφάλι!!

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άστα Βασούλα μου μιλάμε για πολλή αμορφωσιά ή πολλή κακία αυτοί οι άνθρωποι!!!Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως!!
Καλά είμαι κοριτσάκι , εδώ στη δουλειά πότε την παλεύω πότε όχι!!!Κατά τ'άλλα στον αγώνα!!Εσύ;;

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Άστα Βασούλα μου μιλάμε για πολλή αμορφωσιά ή πολλή κακία αυτοί οι άνθρωποι!!!Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως!!
Καλά είμαι κοριτσάκι , εδώ στη δουλειά πότε την παλεύω πότε όχι!!!Κατά τ'άλλα στον αγώνα!!Εσύ;;

Εκτός από την κακοήθεια κάποιων δόξα το θεό πολύ καλά όπως λες στον αγώνα και γω..Χαλάει και ο καιρός και δεν θέλω καθόλου..Ετοιμάζεται για μπορίτσα..

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ εμένα μ'αρέσει που φθινοπωριάζει!!!Εντάξει δεν ειμαι πολυ φαν της βροχής, αλλά μ'αρέσει το κρύοοοοο!!!Μπουφανάκια, κουβερτούλες, χουχουλιάσματα!!!Αν κι εδώ πάλι ζέστη έβγαλε ...!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις