Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 39]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:βικακι μου γλυκο φιλι σε σενα και στο μπομπιρα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 334590  (στο μπομπιρα πιο πολυ)!!!!
εσπασε η γκαντεμια ναιιιιι!!!! ωραια πραγματα!!!!
σε ευχαριστω γλυκο μου σοφακι για το φιλακι σου.....εννοειται στον μπεμπη πιο πολυ.....Smile Smile Smile Smile Smile 

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gogoulini88 έγραψε:
Σοφία83 έγραψε:
gogoulini88 έγραψε:
ninaki. έγραψε:αχ κοριτσια εχω θεμα.. σημερα μου την ειπε ο αντρας μου οτι ανχωνομαι με το θεμα και να μην το σκεφτομαι γιατι οσο το σκεφτομαι δε θα ερχετε το μωρακι.. πουφ τι να κανω.. πως γινεται να μην το σκεφτομαι.. το θελω παρα πολυ.. βεβαια ανχονομαι κι ολας γιατι πλησιαζουν οι γονιμες μερες και δε βοηθαει κι αυτος καθολου.. του ζηταω νααα και μου το παιζει δυσκολος.. 4 μερες που τελειωσε η περιοδος και μια φορα εχει γινει... ειχαμε βεβαια και το παρτυ της κορης μου 2 μερες που διοργανωνα.. πουφ να σκασω ειμαι. πηρα απογοητευση τον περασμενο μηνα γιατι μου ηρθε περιοδος... βεβαια υποψιαζομαι οτι οταν ξεκινησαμε τον περασμενο μηνα πρεπει να ηταν αμεσως μετα τις γονιμες και να μην ειχα ετσι κι αλλιως πολλες ελπιδες. εκπεμπω ΣΟΣ βοηθηστε με να χαλαρωσω...
και μενα ετσι μου λεει οτι οσο κανω ετσι δε θα ρθει..και ετσι να μην κανω παλι δεν ερχεται κουραστηκα..
Εγώ προσωπικά ξεαγχώθηκα όταν αρχισαμε να κάνουμε εξετάσεις με τον άντρα μου. Τότε ανακαλύψαμε κάποια προβληματάκια που υπάρχουν και πρέπει να αντιμετωπιστούν. Στους 10 μήνες ατυχών προσπαθειών ξεκινήσαμε εξετάσεις και πραγματικά τότε ένιωσα να έχω τον έλεγχο της κατάστασης. Γιατί τωρα πια ξέρω την αιτία που δεν έρχεται το μωρό και έτσι κινούμαι πιο στοχευμένα, ενώ πριν ήμουν απλά στα μαύρα σκοτάδια και στην κούραση που περιγράφεται τώρα εσείς.
Δεν ξέρω για πόσο καιρό προσπαθείτε αλλά εγώ αν γύριζα τον χρόνο πίσω θα έκανα τις εξετάσεις από τους πρώτους μήνες , ειδικά αυτές που είναι ανώδυνες όπως οι ορμονολογικές και το σπερμοδιάγραμμα , θα τις έκανα από την πρώτη κιόλας στιγμή. Φυσικά δε σημαίνει ότι θα υπάρχει απαραίτητα και κάποιο πρόβλημα αλλά αν υπάρχει θα το λύσεις μια ώρα αρχύτερα και αν δεν υπάρχει τότε έχεις το κεφάλι σου ήσυχο και συνεχίζεις.
Σοφια 83 γεια σου!!ειπα κ γω αυτον τον μηνα να κανω τισ ορμονολογικεσ για να ξερω που βαδιζω εγω προσπαθω γυρω στους 8 μηνες. η κοπελια απο πανω εχει ενα παιδι για δευτερο προσπαθει. ποσα πληρωσεσ για τισ εξετασεισ??γιατι νομιζω το κοστοσ πως ειναι λιγο υψηλο.
Nαι κοριτσια εχω ηδη μια κορη που εγινε προχτες 3ων χρονων.. αυτη ηρθε τυχαια και σε περιοδο που δε θελαμε παιδια ακομα. τωρα ξεκινησαμε δεν εχουμε καιρο. τον περασμενο μηνα μια φορα αλλα ηρθε περιοδος.. λιγες σταγονες καφε στις 4 του μηνα και κανονικα στις 5.. δε ξερω ποια να μετρησω τωρα σαν πρωτη μερα.. εχω ανχωθει ομως και μου λεει ο αντρας μου οτι δεν ειναι σωστο. δεν εχω καισ ταθερο κυκλο για να υπολογισω και τις γονιμες για να ξερω ποτε πρεπει να προσπαθησουμε πιο πολυ.. ειμαι γυρω στις 30 μερες ο κυκλος μου αλλα μου ερχετε απο 5 μερες νωριτερα μεχρι και 4 μερες αργοτερα..δε θελω να παρω και απο τωρα τεστ ωοριξιας γιατι δε ξερω αν θα με βοηθησει η αν θα με ανχωσει παραπανω.. ευχηθειτε απλα συντομα σε ενα θετικο αποτελεσμα γιατι οι προσπαθειες ειναι ακανονιστες εντελως..

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα νινακι!!!
κοριτσι μου τωρα ξεκινησες και πρεπει να δουλεψεις με τον εαυτο σου και να χαλαρωσεις!!!
τι θα κανεις αν σου παρει αρκετο καιρο??
μακαρι να ερθει γρηγορα Very Happy  αλλα δεν ξερεις ποτε θα το στειλει ο Θεουλης!
οι αντρες αν δουν αγχος  σε εμας ..κομπλαρουν και δεν προκειται να κανετε σεξ@κι ετσι Rolling Eyes ..γι αυτο χαλαρωσε για να τον βοηθησεις να το δει χαλαρα!!!!
εαν δεν ειναι αυτον τον μηνα .. θα ειναι τον επομενο ή σε 2 ή σε 3 ή σε 4!!!
ετσι παρ'το...οτι καποια στιγμη θα ερθει!!!σου ευχομαι ολα να ερθουν οπως τα επιθυμεις! Very Happy

ααααα να σου ζησει το κοριτσακι σου!Very Happy Very Happy 

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα νινακι!!!
κοριτσι μου τωρα ξεκινησες και πρεπει να δουλεψεις με τον εαυτο σου και να χαλαρωσεις!!!
τι θα κανεις αν σου παρει αρκετο καιρο??
μακαρι να ερθει γρηγορα Very Happy  αλλα δεν ξερεις ποτε θα το στειλει ο Θεουλης!
οι αντρες αν δουν αγχος  σε εμας ..κομπλαρουν και δεν προκειται να κανετε σεξ@κι ετσι Rolling Eyes ..γι αυτο χαλαρωσε για να τον βοηθησεις να το δει χαλαρα!!!!
εαν δεν ειναι αυτον τον μηνα .. θα ειναι τον επομενο ή σε 2 ή σε 3 ή σε 4!!!
ετσι παρ'το...οτι καποια στιγμη θα ερθει!!!σου ευχομαι ολα να ερθουν οπως τα επιθυμεις! Very Happy

ααααα να σου ζησει το κοριτσακι σου!Very Happy Very Happy 
Eυχαριστω Σοφια μου.. χτες ειχαμε παλι μια προσπαθεια το βραδυ. απλα το σκεφτομαι και χτυπαει δυνατα η καρδια μου και δε μπορω να ξεκολησω.. ασε που μου φαινετε απιστευτο οτι περασε ο καιρος και το θα κανουμε 2ο εγινε προσπαθουμε για το 2ο.. ξεχνιεμαι πιο πολυ οταν παιζω με την κορη μου αλλιως το σκατομυαλο μου ειναι κολημενο.. θελω να αποβαλω αυτο το ανχος ρε γαμωτο και δε μπορω... δε θα λεω στον συζυγο συνεχεια για σεξ και μωρο κτλ για να μην τον μπλοκαρω που λες και εσυ.. οταν μου βγαινει εντονο το ανχος θα μπαινω εδω σε σας να μιλαω να μου φευγει λιγο...

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νινακι μου αυτα που σου ειπα στα λεω απο προσωπικη μου πηρα..οταν ο αντρας μου ειδε ποσο χαλαρη ειμαι ..ξεκινησε να με κυνηγα σε ολο το σπιτι Laughing Laughing Laughing  δεν το βλεπουμε σαν προσπαθεια,αλλα σαν εντονη σεξου@λικη ζωη ..ας πουμε Wink !!!
μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου γτ δε θα σε βοηθησει να καταφερεις αυτο που θες!!!
ευχαριστησου την προσπαθεια!!!! Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:ΕΧΩ Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 

Μαράκι μου γλυκό μου κοριτσάκι μόλις μπήκα και είδα τα χαρμόσυνα!!Πόσο χαίρομαι!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Θέλω λεπτομέρειες επειγόντως!!Άντε επιτέλους να σπάσει η γκίνια!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλήσπέρα από την βροχερή Δράμα!Μόλις γύρισα από Θεσσαλονίκη πήγα τον πατέρα μου στην κλινική που εγχειρίστηκε για έναν επανέλεγχο..Όλα περίφημα!!Και μόλις άνοιξα το λαπτόπι και διαβάζω τα τέλεια νέα της Μαρίας και τρελάθηκα λέμε!!Έιχα καλό προαίσθημα από το πρωί να που βγήκε!!

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:ΕΧΩ Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! 
γλυκο μου μαρακι ποσο χαρηκα κοριτσι μου με τα νεα σου δν φανταζεσαι!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 328109 
συγχαρητηρια κοριτσακι μου να χεισ μια ομορφη καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580 

kallia24

kallia24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε???μπηκα τωρα γτ το πρωι ειχα πολλες δουλειες!!ειδα και τα νεα απο το μαρακι μασ και καταχαρηκα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 654316 

αντε μου φαινεται οτι σπαει η καντεμια σιγα σιγα και γρηγορα θα χουμε και απο τις υπολοιπες που προσπαθειτε ευχαριστα νεα!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 654316 

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μετα τοοο μενετε ξαπλωμενες? εχει μπει καμια στη διαδικασια να μετραει θερμοκρασια?

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ninaki. έγραψε:κοριτσια μετα τοοο μενετε ξαπλωμενες? εχει μπει καμια στη διαδικασια να μετραει θερμοκρασια?
k ksaplwmeni kai or8ia ama einai na tyxei 8a tuxei. 8ermokrasia oxi den metraw allwste de ksereis peripou pote einai oi gonimes sou?

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου!! ηρθα να σας πω νεα!!!

ειμαι ολη μερα στη γυρα με το βαφτηστηρι μου σημερα.


λοιπον!!!!

τελευταια περιοδος 25 αυγουστου και απο τοτε αφαντη.ειπα θα ερθει 30 σεπτ περιπου λογω πολυκυστικων αλλα παλι τιποτα.
υποψιαστηκα οτι ΙΙΙΙΙΣΩΣ γιατι το στηθος δε μπορω να το ακουμπησω,και προχτες ξυπνησα 3 το βραδυ με ταση για εμετο.βρε λες λεω?
εε λεω αλλα 15 ευρω χαμενα.ας δοκιμασω.
βγαινει το πρωτο αχνο θετικο.λεω το Βασιλη κ αυτος το βλεπει.εφυγα τρεχοντας να παρω 2ο τεστ αλλη μαρκα.ε κ αυτο θετικο αλλα πιο εντονο.
ακομα με φαινεται περιεργο..

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν θυμαστε ειχα μπει λιγες μερες πριν και εγραψα πως αγχωνομαι μπαινοντας καθε μερα στο φορουμ,ετσι το αφησα στην τυχη του και να σας πω την αληθεια λογω δουλειας χρειαστηκε να λειψει καποιες μερες και ειχαμε 3-4 επαφες τοσο καιρο.ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 215994 

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:κοριτσια μου!! ηρθα να σας πω νεα!!!

ειμαι ολη μερα στη γυρα με το βαφτηστηρι μου σημερα.


λοιπον!!!!

τελευταια περιοδος 25 αυγουστου και απο τοτε αφαντη.ειπα θα ερθει 30 σεπτ περιπου λογω πολυκυστικων αλλα παλι τιποτα.
υποψιαστηκα οτι ΙΙΙΙΙΣΩΣ γιατι το στηθος δε μπορω να το ακουμπησω,και προχτες ξυπνησα 3 το βραδυ με ταση για εμετο.βρε λες λεω?
εε λεω αλλα 15 ευρω χαμενα.ας δοκιμασω.
βγαινει το πρωτο αχνο θετικο.λεω το Βασιλη κ αυτος το βλεπει.εφυγα τρεχοντας να παρω 2ο τεστ αλλη μαρκα.ε κ αυτο θετικο αλλα πιο εντονο.
ακομα με φαινεται περιεργο..
μπραβο κοριτσακι μου.....τελεια τα νεα σου.....πολυ τελεια.....χαιρομαι πολυ για σενα.....εκλεισες ραντεβου με το γιατρο σου;;;;;αντε να δεις το σπορινι σου και λογικα με τοσες μερες καθυστερηση θα ακουσετε και καρδουλα.....Smile Smile Smile Smile 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΙΑ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ!
ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΛΕΣ?

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΙΑ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ!
ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΛΕΣ?
καλησπερα σε ολα τα κοριτσια κ σας ευχομαι οτι καλυτερο....

ΣΥΝΤΟΠΊΤΙΣΣΑ,ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΠΑΝΤΑ ΤΕΟΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ.....!!!!!!!!!!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΛΕΦΤΕΡΙΑ!!!!!!!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΠΟΣΟ ΠΑΝΕ ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ?

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΙΑ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ!
ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΛΕΣ?
ναι μαρακι μου να κλεισεις....παρε τηλ αυριο κιολας κλεισε ραντεβου....και ρωτα τον γιατρο σου αν θελει να κανεις χοριακη...εγω σε αυτη την εγκυμοσυνη δεν εκανα καθολου χοριακη...πηγα ακουσαμε καρδουλα και ολα μια χαρα...προσωπικα το βρισκω λιγο ψυχοφθορο....15 ευρω στοιχιζει αν δεν στην γραψει γιατρος...

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
viki1988 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΙΑ! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ!
ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΛΕΣ?
ναι μαρακι μου να κλεισεις....παρε τηλ αυριο κιολας κλεισε ραντεβου....και ρωτα τον γιατρο σου αν θελει να κανεις χοριακη...εγω σε αυτη την εγκυμοσυνη δεν εκανα καθολου χοριακη...πηγα ακουσαμε καρδουλα και ολα μια χαρα...προσωπικα το βρισκω λιγο ψυχοφθορο....15 ευρω στοιχιζει αν δεν στην γραψει γιατρος...
ευχαριστω κοριτσαρα μου!! θα δω τι θα με πει ο γιατρος και θα σας ενημερωσω!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
ευχαριστω κοριτσαρα μου!! θα δω τι θα με πει ο γιατρος και θα σας ενημερωσω!
ενταξει κοριτσακι μου.....και προσοχη τωρα ε;;;;ουτε πολλες δουλειες ουτε βαρη.....να μπαινεις να μας λες τα νεα σου....φιλια πολλα!!!!!!!!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bourboulithra έγραψε:ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΛΕΦΤΕΡΙΑ!!!!!!!!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!

ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΠΟΣΟ ΠΑΝΕ ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ?
ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ 20e χωρις ασφαλεια και 10e με ασφαλεια...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gogoulini88 έγραψε:
ninaki. έγραψε:κοριτσια μετα τοοο μενετε ξαπλωμενες? εχει μπει καμια στη διαδικασια να μετραει θερμοκρασια?
k ksaplwmeni kai or8ia ama einai na tyxei 8a tuxei. 8ermokrasia oxi den metraw allwste de ksereis peripou pote einai oi gonimes sou?
Οχι δε ξερω ποτε ακριβως ειναι οι γονιμες μου.. δε βοηθαει και ο κυκλος μου ο οποιος δεν ειναι σταθερος.. σε 3-4 σελιδες που εχω μπει να δω με τους μετρητες που εχουν αλλα μου λεει η μια αλλα η αλλη.. μια μου ελεγε οτι η πιο γονιμη μερα μου ειναι στις 17 (σημερα) αλλη στις 20 και 21.. τι να πω.. περιοδο εχω καθε 30 μερες περιπου και +-5 μερες.. μπορει δηλαδη να ερθει και στις 25 μπορει και στις 35.. μου εχει τυχει και λιγοτερο αλλα και περισσοτερο.. παντως σημερα δεν εχω πολυ ορεξη για.... καταλαβαινεται.. προχτες ειχα πολλα υγρα και ορεξουλες που το βραδυ εγινε κι ολας... τι να πω.. με εχουν καταμπερδεψει με τις γονιμες οποτε ειπα κι εγω να θεωρησω ολη τις μερες που γραφουν ολες οι σελιδες γονιμες.. απο τις 15 μεχρι και τις 22... ε καπου εκει θα ειναι δε γινεται.. δε θεωλ να μπω και στη διαδικασια του τεστ ωοριξιας.. ισως αν δεν εχουμε αρκετους μηνες επιτυχια να μπω αργοτερα.. εαν και ειδα απο τη μερα που ηρθα στην παρεα σας 2 εγκυουλες εδω μεσα και ελπιζω να παρω κι εγω και ολες μας βεβαια που θελουμε λιγο απο την τυχη της εγκυου! Κοριτσια που μαθατε οτι ειστε εγκυες ευχηθειτε και για εμας για ενα γρηγορο θετικο αποτελεσμα!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΕΣ!!!
ΠΡΩΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 50580  ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ!!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΣΠΑΣΕ Η ΓΚΙΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
ΜΑΡΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 35468 
ΕΓΩ ΕΧΤΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ!
ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΘΜ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ. 13.00 ΓΥΡΝΑΩ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ Η ΓΙΑΓΙΑ!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 26 606100 ΒΟΥΤΑΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑ ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΠΑΣΙΜΟ!!ΕΥΤΥΧΩΣ!!!ΓΥΡΝΑΩ ΑΦΗΝΩ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΦΕΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΘΜ. ΣΤΟΝ ΓΥΡΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ, ΠΑΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΜΙΑ ΤΡΙΑΞΟΝΙΚΗ ΝΤΑΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΛΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΦΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ ΠΙΣΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΕ ΣΤΟ ΤΣΑΚ......ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΜΕ ΕΙΧΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΑΟΛΟ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΤΟΥΤΟΥ ΜΟΥ.......ΕΙΧΑ ΑΓΙΟ!
ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΕ ΤΟΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΗΡΑ, ΜΟΝΟ......ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΑΝΤΕ ΤΡΕΞΙΜΟ, ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΦΤΙΑΞΙΜΑΤΑTwisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΚΑΙ ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!!Mad Mad Mad 
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ, ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΡΟΝΤ, ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΑΣΗ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΑΘΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΛΕΜΕ.ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΟΣΟ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΩΡΟΜΙΣΘΙΟ;;;;!!!!!!3,87 ΜΙΚΤΟ. ΠΕΡΣΥ ΕΠΕΡΝΑ 9.35 ΜΙΚΤΟ!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙ, ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ. ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ 3 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ (ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑ, ΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟΣΚΕΦΤΕΙΣ)ΕΧΩ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 6 ΧΡΟΝΙΑ. ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ ΨΙΧΟΥΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ 24 ΕΥΡΩ ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΙΟ. ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΙΔΕΡΟ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!!!ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ!!!!
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ. ΕΓΩ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ........ΤΟ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΚΛΕΙΨΗ!!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη σου μερα ποπακι μου!!!
βρε κοριτσι μου καντε ενα ευχελαιο..
δοξα το Θ εο που δεν εγινε τιποτα πιο σοβαρο Shocked 
η γιαγια ειναι καλα τωρα???τα εχουν αυτα αυτες οι ηλικιες και η γιαγια μου ολη την ωρα κατω την βρισκεις.Rolling Eyes 

εχεις απολυτο δικιο για τα λεφτα..και να πω οτι ηταν διπλα απο το σπιτι σου???ουτε η βενζινα που βαζεις Mad 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλη σου μερα ποπακι μου!!!
βρε κοριτσι μου καντε ενα ευχελαιο..
δοξα το Θ εο που δεν εγινε τιποτα πιο σοβαρο   Shocked 
η γιαγια ειναι καλα τωρα???τα εχουν αυτα αυτες οι ηλικιες και η γιαγια μου ολη την ωρα κατω την βρισκεις.Rolling Eyes 

εχεις απολυτο δικιο για τα λεφτα..και να πω οτι ηταν διπλα απο το σπιτι σου???ουτε η βενζινα που βαζεις Mad 


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΕΝΖΙΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ!!!!ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΓΙΑ 3 ΕΥΡΩ ΕΝΩ ΠΕΡΣΥ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΘΑΡΑ 7.85!ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΤΑ ΙΔΙΑ, ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΩΣΕ ΕΝΑ ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ 6, ΑΝΤΕ ΚΑΙ 5, ΟΧΙ 3!!!!!ΕΓΩ ΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΓΓΑΡΕΙΑ. ΔΙΝΩ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, ΤΟ ΛΕΩ ΣΟΒΑΡΑ....ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΓΙΑ 5 ΚΑΙ 6 ΕΥΡΩ, ΑΦΟΥ ΠΙΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΑΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ 3 ΕΥΡΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις