Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 35 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 39]

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ 214.ΧΤΕΣΙΝΗ 108.
Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΟΚ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΜΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΧΟΡΙΑΚΕΣ.
ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΙΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ....Η ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ....
ΜΟΛΙΣ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗ ΤΣΟΥΠ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ!
Μπράβο Μαράκι μου!!!!Όλα βαίνουν καλώς λοιπόν!!!Πολύ χαίρομαι κοριτσάκι μου!!!Εχεις τρελαθεί από τη χαρά σου φαντάζομαι ε;;!!Τι ωραία και πάλι μπράβο!!!
Όσο γι'αυτό που λες για το να μην το σκεφτόμαστε θα διαφωνήσω εν μέρει. Ισχύει μόνο εάν οργανικά δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα!Αλλιώς αν υπάρχει κάποιο θεματάκι το μυαλό δεν μπορεί να βοηθήσει!
ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΣΑ!!!
ΜΑΡΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΕΣ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικά είχαμε κι οι δύο δίκιο Πόπη μου, εγώ είχα στο νου μου αυτό όταν σου απάντησα
http://forum.eimaimama.gr/t21059p540-topic#841659
Κι η Γαλλίδα κατά σύμπτωση έλεγε για τον αφαλό της εκεί
Όπως και να έχει, επαναλαμβάνω τις ευχές να μας πεις ευχάριστα πολύ πολύ σύντομα!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Τελικά είχαμε κι οι δύο δίκιο Πόπη μου, εγώ είχα στο νου μου αυτό όταν σου απάντησα
http://forum.eimaimama.gr/t21059p540-topic#841659
Κι η Γαλλίδα κατά σύμπτωση έλεγε για τον αφαλό της εκεί
Όπως και να έχει, επαναλαμβάνω τις ευχές να μας πεις ευχάριστα πολύ πολύ σύντομα!


ΜΗΤΣΑΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ "ΠΑΛΙΕΣ" ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ (DARSEL)!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Τελικά είχαμε κι οι δύο δίκιο Πόπη μου, εγώ είχα στο νου μου αυτό όταν σου απάντησα
http://forum.eimaimama.gr/t21059p540-topic#841659
Κι η Γαλλίδα κατά σύμπτωση έλεγε για τον αφαλό της εκεί
Όπως και να έχει, επαναλαμβάνω τις ευχές να μας πεις ευχάριστα πολύ πολύ σύντομα!

ΜΗΤΣΑΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ "ΠΑΛΙΕΣ" ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ (DARSEL)!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
ru talking to me Poppaki; Very Happy  Παίζει να είμαι και η πιο παλιά στο φόρουμ ολάκερο! Ευχαριστώ πάρα πολύ, αμήν κορίτσι μου, σε όλες όσες θέλουμε να κλωνοποιήσουμε το dna του αντρός ή ακόμη καλύτερα το δικό μας! Razz 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
poppaki έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Τελικά είχαμε κι οι δύο δίκιο Πόπη μου, εγώ είχα στο νου μου αυτό όταν σου απάντησα
http://forum.eimaimama.gr/t21059p540-topic#841659
Κι η Γαλλίδα κατά σύμπτωση έλεγε για τον αφαλό της εκεί
Όπως και να έχει, επαναλαμβάνω τις ευχές να μας πεις ευχάριστα πολύ πολύ σύντομα!
ΜΗΤΣΑΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ "ΠΑΛΙΕΣ" ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ (DARSEL)!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
ru talking to me Poppaki; Very Happy  Παίζει να είμαι και η πιο παλιά στο φόρουμ ολάκερο! Ευχαριστώ πάρα πολύ, αμήν κορίτσι μου, σε όλες όσες θέλουμε να κλωνοποιήσουμε το dna του αντρός ή ακόμη καλύτερα το δικό μας! Razz 

ΕΤΣΙ!ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ, ΜΙΑ ΣΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ!!!
Wink Wink Wink Wink Wink Wink 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
poppaki έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Τελικά είχαμε κι οι δύο δίκιο Πόπη μου, εγώ είχα στο νου μου αυτό όταν σου απάντησα
http://forum.eimaimama.gr/t21059p540-topic#841659
Κι η Γαλλίδα κατά σύμπτωση έλεγε για τον αφαλό της εκεί
Όπως και να έχει, επαναλαμβάνω τις ευχές να μας πεις ευχάριστα πολύ πολύ σύντομα!
ΜΗΤΣΑΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ "ΠΑΛΙΕΣ" ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ (DARSEL)!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
ru talking to me Poppaki; Very Happy  Παίζει να είμαι και η πιο παλιά στο φόρουμ ολάκερο! Ευχαριστώ πάρα πολύ, αμήν κορίτσι μου, σε όλες όσες θέλουμε να κλωνοποιήσουμε το dna του αντρός ή ακόμη καλύτερα το δικό μας! Razz 
ΕΤΣΙ!ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ, ΜΙΑ ΣΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ!!!
Wink Wink Wink Wink Wink Wink 
Ανυπερθέτως! Razz 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:
poppaki έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
poppaki έγραψε:
mhtsaina έγραψε:Τελικά είχαμε κι οι δύο δίκιο Πόπη μου, εγώ είχα στο νου μου αυτό όταν σου απάντησα
http://forum.eimaimama.gr/t21059p540-topic#841659
Κι η Γαλλίδα κατά σύμπτωση έλεγε για τον αφαλό της εκεί
Όπως και να έχει, επαναλαμβάνω τις ευχές να μας πεις ευχάριστα πολύ πολύ σύντομα!
ΜΗΤΣΑΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ "ΠΑΛΙΕΣ" ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ (DARSEL)!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
ru talking to me Poppaki; Very Happy  Παίζει να είμαι και η πιο παλιά στο φόρουμ ολάκερο! Ευχαριστώ πάρα πολύ, αμήν κορίτσι μου, σε όλες όσες θέλουμε να κλωνοποιήσουμε το dna του αντρός ή ακόμη καλύτερα το δικό μας! Razz 
ΕΤΣΙ!ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ, ΜΙΑ ΣΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ!!!
Wink Wink Wink Wink Wink Wink 
Ανυπερθέτως! Razz 


ΜΗΤΣΑΙΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ.....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΚ!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό Σαββατοκύριακο και σε σένα κορίτσι μου! Καλό σου βράδυ!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπουρμπουληθρα μουΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 
με το καλο, να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!!
επιτελους και ενα ευχαριστο μετα απο πολυ καιρο!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 

Σοφία83 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:
Μπράβο Μαράκι μου!!!!Όλα βαίνουν καλώς λοιπόν!!!Πολύ χαίρομαι κοριτσάκι μου!!!Εχεις τρελαθεί από τη χαρά σου φαντάζομαι ε;;!!Τι ωραία και πάλι μπράβο!!!
Όσο γι'αυτό που λες για το να μην το σκεφτόμαστε θα διαφωνήσω εν μέρει. Ισχύει μόνο εάν οργανικά δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα!Αλλιώς αν υπάρχει κάποιο θεματάκι το μυαλό δεν μπορεί να βοηθήσει!
συμφωνω απολυτα σοφακι83!!!!!

mhtsaina έγραψε:
poppaki έγραψε:
mhtsaina έγραψε:
ΜΗΤΣΑΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΣ "ΠΑΛΙΕΣ" ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙ. ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ (DARSEL)!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
ru talking to me Poppaki; Very Happy  Παίζει να είμαι και η πιο παλιά στο φόρουμ ολάκερο! Ευχαριστώ πάρα πολύ, αμήν κορίτσι μου, σε όλες όσες θέλουμε να κλωνοποιήσουμε το dna του αντρός ή ακόμη καλύτερα το δικό μας! Razz 
τις ευχες και απο εμενα!!!!με το καλο να κλωνοποιησουμε-θουμε οτι να'ναι αρκει να ερθει με το καλο!!!!!
ποπακι πως και βραδυνη?ηθελες να συναντηθουμε γιαυτο ε??Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 35468 

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ax paraskeuiiiiiiiiiiiiiii ti wraiaaaaaaa koritsiaaaaaaaaa

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poppaki ayto me to skoularikii pou den evgaine me tipota to epa8a ki egw kai to evgala me ti pensa.alla ena simadaki menei 8a kleisei amesws

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
τι κανουμε κοριτσια μου???
ποπακι μου τι κανεις?δεν το ειδα το πατεκο,δε θελει ο αντρουλης μου να βλεπει πραγματα που τον συγκινουν ..αντρικος εγωϊσμος ..οπως καταλαβαινεις!!! Laughing Laughing Laughing 

πες τα νεα σου ποπακι μου,σημερα εισαι πιο χαλαρη ε?? δεν μπορουμε να σε βλεπουμε πεσμενη ποπακι μου..


νινακι..σου ειπα νομιζω πιο ειναι το θεμα..ο αντρα σου θελει δευτερο αλλα δεν θελει το σεξ να γινετε μονο γι αυτο..και να θες να το κρυψεις το καταλαβαινουν το αγχος μας!το περασε κ ο δικος μου αυτο το σταδιο (αν και ο δικος μου νομιζε οτι επειδη πιασαμε το γιο μου με τον πρωτο μηνα..ετσι γινετε παντα)  οταν ειδε οτι δεν εδινα σημασια και σκεφτομουν αν θελει να ερθει ας ερθει,τοτε με κυνηγουσε!!!
χαλαρωσε λιγο κοριτσι μου γτ με τοσο αγχος δε θα την παλεψεις!
Ax Σοφακι μου δικιο εχεις δε θα τη παλεψω ετσι.. αλλα να σας πω την αληθεια μου σημερα απο τη στιγμη που σας εγραψα αυτο το πρωι και μετα δε το σκεφτηκα σχεδον καθολου.. ειχα κι αλλα θεματα σημερα οποτε δεν πολυ ειχα και χρονο να σκεφτω.. θα το αφησω στην τυχη του και οτι ειναι να γινει ας γινει.. στο κατω κατω εγω ειχα τις αμφιβολιες μου για 2ο πιο πολυ απο τον συζυγο νομιζω, ο οποιος το προτεινε κι ολας τωρα να ξεκινησουμε να το κανουμε.. φοβαμε μην χασει την μοναδικοτητα της η κορη μου γιατι ολοι περιμενουν το αγορι και με εχουν ζαλισει και αν ερθει αγορι βραστα.. αγορι ηθελα εξαρχης και στην πρωτη αλλα αν ερθει τωρα 2ο μακαρι να ειναι κοριτσι παλι. αλλιως εμενα δε με νοιαζει οτι κι αν ειναι. αγορι θελω κοριτσι προτιμω... και βασικα πιο πολυ για παρεα στην κορη μου το θελω εγω να το κανω γιατι οταν ημουν μικρη ζητουσα αδερφακι εγω μιας και ειμαι μοναχοκορη. οχι οτι δε το θελω κι εγω.. εννοειτε πως το θελω απλα βλεπω καποια πραγματα που με προβληματιζουν..

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα καλημερα καλημερααααα!!!!!sunny sunny sunny 
τι κανετε κοριτσακια???!!!!
εγω εδω μπηκα για το πρωινο κους κους!!!!
σας φιλω γλυκα οοοολεεεεςςςςς και γκαστρωμενες και wanna be γκαστρωμενες!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:καλημερα καλημερα καλημερααααα!!!!!sunny sunny sunny 
τι κανετε κοριτσακια???!!!!
εγω εδω μπηκα για το πρωινο κους κους!!!!
σας φιλω γλυκα οοοολεεεεςςςςς και γκαστρωμενες και wanna be γκαστρωμενες!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 
καλημερααααα μαναρι μου!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bourboulithra έγραψε:
katerina1983 έγραψε:
καλημερααααα μαναρι μου!
καλημερα φρεσκογκαστρουλα μου!!!!τι κανεις????εισαι καλα????
σταματα να ανησυχεις θα παρω την σκουπα της βασουλας!!!!!
αχ πως τα φερνει ο καιρος ε?θυμαμαι πριν καποιες μερες που ελεγες ''δεν πολυμαπινω γιατι αυτο αυτο και αυτο κτλ κτλ'' Laughing Laughing Laughing Laughing  ελα που ομως ολα αλλαξαν!!!!!
με το καλο,να εισαι ηρεμη και να το χαρεις οσο περισσοτερο μπορεις!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ;;;;
ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.
ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΝΟΜΙΖΩ 2ΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΔΥΟ).ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ποπανς μου!!!!εχτες το βραδυ στο τσακ δεν σε προλαβα!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 328109 
εγω εδω καλα!! εδω χαζευω γυρω γυρωRazz Razz Razz Razz 

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ;;;;
ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.
ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΝΟΜΙΖΩ 2ΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΔΥΟ).ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!
ποπανς μου καλημερα!!
να σε πω την αληθεια λιγο εχω αγχωθει μ αυτο που βλεπω στο ιντερνετ αλλα το καλο ειναι οτι εχω μεινει εγκυος,ο μεγαλος μου φοβος μεχρι τωρα ηταν το οτι δε θα μπορω ουτε αυτο να καταφερω μιας και περασε τοσος καιρος και θετικο τεστακι γιοκ!!
τουλαχιστον δεν υπαρχει καποιο προβλημα που αυτο ειναι αρκετα σημαντικο για εμενα,τωρα φυσικα και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

θα την κανω γιατι εχω ψωνια.σας ειπα ?δε σας ειπα....
ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΟΝΑΣΤΕ ΝΟΝΟΙ!!
εχουμε βαφτισια! 2η φορα νονα για μενα,1η για το καψουρομανουλο μου!!

bourboulithra

bourboulithra
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katerina1983 έγραψε:
bourboulithra έγραψε:καλημερααααα μαναρι μου!
καλημερα φρεσκογκαστρουλα μου!!!!τι κανεις????εισαι καλα????
σταματα να ανησυχεις θα παρω την σκουπα της βασουλας!!!!!
αχ πως τα φερνει ο καιρος ε?θυμαμαι πριν καποιες μερες που ελεγες ''δεν πολυμαπινω γιατι αυτο αυτο και αυτο κτλ κτλ'' Laughing Laughing Laughing Laughing  ελα που ομως ολα αλλαξαν!!!!!
με το καλο,να εισαι ηρεμη και να το χαρεις οσο περισσοτερο μπορεις!!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 50580 
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 379767 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bourboulithra έγραψε:
poppaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!!!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ;;;;
ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΓΩ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ.
ΜΑΡΑΚΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΧΟΡΙΑΚΗ, ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΩΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΙΠΛΑΣΙΑΣΤΗΚΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ (ΝΟΜΙΖΩ 2ΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΔΥΟ).ΟΠΟΤΕ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!
ποπανς μου καλημερα!!
να σε πω την αληθεια λιγο εχω αγχωθει μ αυτο που βλεπω στο ιντερνετ αλλα το καλο ειναι οτι εχω μεινει εγκυος,ο μεγαλος μου φοβος μεχρι τωρα ηταν το οτι δε θα μπορω ουτε αυτο να καταφερω μιας και περασε τοσος καιρος και θετικο τεστακι γιοκ!!
τουλαχιστον δεν υπαρχει καποιο προβλημα που αυτο ειναι αρκετα σημαντικο για εμενα,τωρα φυσικα και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

θα την κανω γιατι εχω ψωνια.σας ειπα ?δε σας ειπα....
ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΟΝΑΣΤΕ ΝΟΝΟΙ!!
εχουμε βαφτισια! 2η φορα νονα για μενα,1η για το καψουρομανουλο μου!!


ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΟΙ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!
ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!
ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΠΤ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:καλημερα ποπανς μου!!!!εχτες το βραδυ στο τσακ δεν σε προλαβα!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 328109 
εγω εδω καλα!! εδω χαζευω γυρω γυρωRazz Razz Razz Razz 


ΤΟ ΚΑΨΟΥΡΟΜΑΝΟΥΛΟ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΧΤΕΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΜΙΑ, ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ. 10.30 ΗΜΟΥΝ ΗΔΗ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΟΡΦΕΑ!!!Wink Wink Wink 

katerina1983

katerina1983
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο ποπακι νωρις νωρις!!!!!εγω να πεσω νωρις γινεται σπανια!!!!συνηθως μετα τις 12!!!!
καλα να περασεις και να εχετε ενα ομορφο σ/κΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 
την κανω σιγα σιγα!!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1983 έγραψε:μπραβο ποπακι νωρις νωρις!!!!!εγω να πεσω νωρις γινεται σπανια!!!!συνηθως μετα τις 12!!!!
καλα να περασεις και να εχετε ενα ομορφο σ/κΑς μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 32 417472 
την κανω σιγα σιγα!!!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ!ΕΠΙΣΗΣ!!

gogoulini88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera kalimeraaaaaaaaaaa xwris to agxos tou prwinou ksupnimatos!!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάρες μου τι κάνετε;::
δεν μπαινω το ξερω,αλλα με την μπουμπου και την δουλειά όλο τρεχω!!μου εχετε λειψει πολυυυυυυ!!!!

η μικρή ειναι αρωστη με μυξουλες και βηχα,και το παλευουμε....

καμια εγκυμοσυνη;; γιατι ειμαι αδιαβαστη!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 35 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις