Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Καλημέρα Βικάκι μου!!Τι κάνεις?Πως είναι τα κέφια σήμερα?
καλημερουδια βασουλινα μου......μια χαρα ειμαι και εγω εδω χαζευω......εσυ πως εισαι κοριτσι μου;;;;;;

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημεεεερα σε ολες!!!
βαζω φαγακι πανω και ερχομαι!!!! Very Happy Very Happy 
καλημερα σοφακι μου......τι καλο μαγειρευεις;;;;;σε περιμενουμε....

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Καλημέρα Βικάκι μου!!Τι κάνεις?Πως είναι τα κέφια σήμερα?
καλημερουδια βασουλινα μου......μια χαρα ειμαι και εγω εδω χαζευω......εσυ πως εισαι κοριτσι μου;;;;;;

Ξεμπέρδεψα με την κουρία και πετάω!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 215994 Σήμερα έχω καθαρισμό τζακιού και είμαι σε ετοιμότητα για καθάρισμα!Ελπίζω να μην λερώσουν τίποτα!Με βλέπω να γίνομαι σαν τον HULK

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Ξεμπέρδεψα με την κουρία και πετάω!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 215994 Σήμερα έχω καθαρισμό τζακιού και είμαι σε ετοιμότητα για καθάρισμα!Ελπίζω να μην λερώσουν τίποτα!Με βλέπω να γίνομαι σαν τον HULK
μπραβο βασουλα μου πολυ χαιρομαι που σε "ακουω" τοσο χαρουμενη...παντα τετοια....την καπνοδοχο θα καθαρισετε;;;;;;
εχει και η μαμα μου τζακι και ξερω.....Smile Smile Smile Smile Smile 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Ξεμπέρδεψα με την κουρία και πετάω!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 215994 Σήμερα έχω καθαρισμό τζακιού και είμαι σε ετοιμότητα για καθάρισμα!Ελπίζω να μην λερώσουν τίποτα!Με βλέπω να γίνομαι σαν τον HULK
μπραβο βασουλα μου πολυ χαιρομαι που σε "ακουω" τοσο χαρουμενη...παντα τετοια....την καπνοδοχο θα καθαρισετε;;;;;;
εχει και η μαμα μου τζακι και ξερω.....Smile Smile Smile Smile Smile 

Ναι ναι την καπνοδόχο..Καλά οι άνθρωποι είναι τρελοί!Ζητούσαν 60 ευρώ.Και μετά ρωτήσαμε εμείς οι έξυπνοι τους μπαμπάδες μας και μας είπαν ότι ξέρουν και αυτοί να τα καθαρίζουν!Οπότε το απόγευμα έχουμε εργασία και χαρά!!

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Ναι ναι την καπνοδόχο..Καλά οι άνθρωποι είναι τρελοί!Ζητούσαν 60 ευρώ.Και μετά ρωτήσαμε εμείς οι έξυπνοι τους μπαμπάδες μας και μας είπαν ότι ξέρουν και αυτοί να τα καθαρίζουν!Οπότε το απόγευμα έχουμε εργασία και χαρά!!
παλι καλα που υπαρχουν και οι μπαμπαδες βασουλα μου....ετσι και ο δικος μου πολυμαστορας.....οτι και αν του ζητησω δοξα το Θεο ξερει να το φτιαξει......
εργασια και χαρα δεν λες τπτ.....απο πανω θα την καθαρισουν;;;;;αν ναι βαλε ενα χαρτονι μπροστα στο τζακι για να μην γεμισει το σπιτι...ετσι το ειχαμε κανει εμεις και δεν γεμισε τπτ......Smile Smile Smile Smile 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Ναι ναι την καπνοδόχο..Καλά οι άνθρωποι είναι τρελοί!Ζητούσαν 60 ευρώ.Και μετά ρωτήσαμε εμείς οι έξυπνοι τους μπαμπάδες μας και μας είπαν ότι ξέρουν και αυτοί να τα καθαρίζουν!Οπότε το απόγευμα έχουμε εργασία και χαρά!!
παλι καλα που υπαρχουν και οι μπαμπαδες βασουλα μου....ετσι και ο δικος μου πολυμαστορας.....οτι και αν του ζητησω δοξα το Θεο ξερει να το φτιαξει......
εργασια και χαρα δεν λες τπτ.....απο πανω θα την καθαρισουν;;;;;αν ναι βαλε ενα χαρτονι μπροστα στο τζακι για να μην γεμισει το σπιτι...ετσι το ειχαμε κανει εμεις και δεν γεμισε τπτ......Smile Smile Smile Smile 

Και ο δικός μου έτσι!Ναι λέω να βάλω ναυλον μπροστά για να μην λερωθεί το σπίτι που φέτος στρώσαμε ήδη βλέπεις έπιασε νωρίς το κρύο..

viki1988

viki1988
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoula1 έγραψε:
Και ο δικός μου έτσι!Ναι λέω να βάλω ναυλον μπροστά για να μην λερωθεί το σπίτι που φέτος στρώσαμε ήδη βλέπεις έπιασε νωρίς το κρύο..
μπραβο βασουλα μου.....αυτο θα κανεις και δεν θα λερωθει τπτ.....Wink Wink Wink Wink 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
vasoula1 έγραψε:
Και ο δικός μου έτσι!Ναι λέω να βάλω ναυλον μπροστά για να μην λερωθεί το σπίτι που φέτος στρώσαμε ήδη βλέπεις έπιασε νωρίς το κρύο..
μπραβο βασουλα μου.....αυτο θα κανεις και δεν θα λερωθει τπτ.....Wink Wink Wink Wink 
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 35468 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
viki1988 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημεεεερα σε ολες!!!
βαζω φαγακι πανω και ερχομαι!!!! Very Happy Very Happy 
καλημερα σοφακι μου......τι καλο μαγειρευεις;;;;;σε περιμενουμε....
βικακι μου δεν προλαβαινω σημερα ..τι δουλειες ειναι αυτες...πω πω..!
σπανακορυζο εκανα!!!
για να δουμε θα το φαει ο φιλιππακος που απεχθανεται οτι φαι εχει πρασινο μεσα??? Rolling Eyes 
ακουω στοιχηματα.... Laughing Laughing Laughing Laughing 

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:
viki1988 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:καλημεεεερα σε ολες!!!
βαζω φαγακι πανω και ερχομαι!!!! Very Happy Very Happy 
καλημερα σοφακι μου......τι καλο μαγειρευεις;;;;;σε περιμενουμε....
βικακι μου δεν προλαβαινω σημερα ..τι δουλειες ειναι αυτες...πω πω..!
σπανακορυζο εκανα!!!
για να δουμε θα το φαει ο φιλιππακος που απεχθανεται οτι φαι εχει πρασινο μεσα??? Rolling Eyes 
ακουω στοιχηματα.... Laughing Laughing Laughing Laughing 

Κοίτα δεν το κόβω πολύ να φάει αν δεν τα συμπαθεί αλλά πιστεύω με σωστό καλόπιασμα και κυρίως όχι πολύ ζόρισμα θα φάει λίγο..

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
του ειπα να κλεισει τα ματια του να του δωσω κατι να δοκιμασει!
τα εκλεισε και του εδωσα μια κουταλια σπανακορυζο...το εφαγε!
αλλα μετα δε ηθελε αλλο (χωρις να του πω τι φαι ειναι) αλλαααααα εχει φαει σχολειο φακες!
οποτε θα δειξει το απογευμα!!!!!

vasoula1

vasoula1
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:του ειπα να κλεισει τα ματια του να του δωσω κατι να δοκιμασει!
τα εκλεισε και του εδωσα μια κουταλια σπανακορυζο...το εφαγε!
αλλα μετα δε ηθελε αλλο (χωρις να του πω τι φαι ειναι) αλλαααααα εχει φαει σχολειο φακες!
οποτε θα δειξει το απογευμα!!!!!

Όταν θα κόψει λόρδα!!Wink 

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ!!!
ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;;;
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΧΕΙ ΝΩΡΙΣ ΛΑΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΡΟΧΑ!!!
ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΑ PRE-JUNIORAKIA ΜΟΥ. ΕΧΩ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ 2 ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΚΛΑΙΓΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΝΕ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ, ΟΠΟΤΕ ΚΡΑΤΗΣΑΜΕ ΜΕΣΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ. ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΥΝΕΧΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΧΑΝ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΧΑΝ ΒΓΕΙ ΕΞΩ, ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΜΑΘΕΙ ΤΟ HELLO, ΤΟ GOODBYE ΚΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ!
ΤΙ ΦΟΒΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ!ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΝΕΡΓΕΙΑ!ΑΛΛΑ ΡΟΥΦΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ!

ΑΥΤΑΑΑΑΑ!!!!ΑΝΤΕ ΜΠΡΟΣ ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!!ΚΕΡΝΑΩ ΚΑΦΕ!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 438696 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!
Ποπάκι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 !!!Τι κάνεις κοριτσάρα;;Σου πήραν τα μυαλά τα πιτσιρικάκια ε;;;;Τι ωραία που είναι αυτή η ηλικία, ακούς απίστευτα πράγματα από το στόμα τους!!Ζουζούνια!!
Ποπάκι σήμερα είδα όνειρο ότι έκανα τεστ εγκυμοσύνης με τόσο μεγάλη αγωνία και ήταν θετικό .. και δεν το πίστευα, το κοιτούσα συνέχεια το τεστ κι ένιωθα μια απέραντη ευτυχία!!!Πωπω δεν είχα ξαναδεί τόσο ζωντανό όνειρο σχετικά με το "θέμα" μας!!Αααααχ και πάλι αχ!!!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:Καλημέρα!!!
Ποπάκι μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωρό #128 - Σελίδα 17 417472 !!!Τι κάνεις κοριτσάρα;;Σου πήραν τα μυαλά τα πιτσιρικάκια ε;;;;Τι ωραία που είναι αυτή η ηλικία, ακούς απίστευτα πράγματα από το στόμα τους!!Ζουζούνια!!
Ποπάκι σήμερα είδα όνειρο ότι έκανα τεστ εγκυμοσύνης με τόσο μεγάλη αγωνία και ήταν θετικό .. και δεν το πίστευα, το κοιτούσα συνέχεια το τεστ κι ένιωθα μια απέραντη ευτυχία!!!Πωπω δεν είχα ξαναδεί τόσο ζωντανό όνειρο σχετικά με το "θέμα" μας!!Αααααχ και πάλι αχ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΑΚΙ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΑ ΕΒΛΕΠΑ!!!!
ΕΝΑ ΝΕΓΡΑΚΙ ΕΙΧΑ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΦΟΒΟΤΑΝ. ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΙΛΑΓΑ!!!ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΛΕΜΕ!!!!
ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ Η ΠΑΛΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΠΙΑ. ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΕΥΧΗΤΗΡΙΟ ΜΕΙΛ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΩ. ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΜΙΑ ΚΑΚΙΑ.....ΑΠΛΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ.....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΣΤΡΑΒΑ......
ΕΣΥ, ΤΙ ΑΛΛΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ;;;;ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ;;;;ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙ ΤΙΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΕΣ ΤΟ ΑΙΣΘΗΜΑ;;;

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Από όνειρα καλά πάμε βλέπω!!
Καλά έκανες Ποππάκι μου και της έστειλες ευχες αφού αυτό ένιωθες να κάνεις. Το ότι δεν μπορείτε να κανετε πλέον παρέα δε σημαίνει ότι πρέπει να κρατάς κακία. Κι εγώ ό,τι κι αν μου κάνει κάποιος δεν μπορώ να κρατήσω κακία, απλά τον απομακρύνω από τη ζωή μου.
Σήμερα θα πάμε να γράψουμε τις εξετασούλες μας και μάλλον τη Δευτέρα θα πάει να τις κάνει το μαναράκι μου!Άντε να δούμε τι θα δούμε πάλι!!Εσείς πότε πάτε σε ουρολόγο;;

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΡΙΟ ΣΤΙΣ 7.30 ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!
ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΕΤΕΙΟ ΓΑΜΟΥ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ. 4 ΧΡΟΝΙΑ!!!!4 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ......Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΕΞΩ ΝΑ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ Sad Sad Sad .ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ......Η ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ή Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ;;;!!!Mad Mad Mad 

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
εδω βρεχει και θα βρεχει μεχρι κ την παρασκευη...ΤΕΛΕΙΑ!!!

για ονειρα ακουω...λοιπον πριν λιγες μερες μαθαμε οτι η κουνιαδα μου ειναι εγκυος και μολις το ειπα στον αντρα μου ,μου λεει: "εγω ειδα στον υπνο μου οτι μου ειπες οτι εσυ ησουν εγκυος και μου το ανακοινωσες!"
τι ειναι αυτο τα ονειρα δεν ξερω αλλα πολλες φορες με προβληματιζουν!!! Rolling Eyes

ποπακι μου χρονια σας πολλααααα!να τα εκατοστησετε κοριτσακι μου!!!παντα μαζι και ευτυχισμενοι και γρηγορα με ενα και δυο και τρια παιδακια!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
4 χρόνια ε;;!!Δε σου εύχομαι από σήμερα, αύριο οι ευχές!!Είδες πώς περνάει ο καιρός;;;Κι εγώ ούτε που κατάλαβα πότε πέρασε 1 χρόνος, σαν χθες μου φαίνεται που έτρεχα για τα του γάμου!Βασικά σαν χθες μου φαίνεται που αναρωτιόμασταν με τις φίλες μου ποια θα παντρευτεί πρώτη και μας φαινόταν τόοοοοσο μακρινό όλο αυτό!!!
Δεν πειράζει Ποπάκι μου που δε θα κάνετε τίποτα το ιδιαίτερο για να το γιορτάσετε. Μπορείτε να το γιορτάσετε στο σπίτι και να περάσετε μια χαρά!

poppaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία 26 έγραψε:καλημερα κοριτσαρες!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
εδω βρεχει και θα βρεχει μεχρι κ την παρασκευη...ΤΕΛΕΙΑ!!!

για ονειρα ακουω...λοιπον πριν λιγες μερες μαθαμε οτι η κουνιαδα μου ειναι εγκυος και μολις το ειπα στον αντρα μου ,μου λεει: "εγω ειδα στον υπνο μου οτι μου ειπες οτι εσυ ησουν εγκυος και μου το ανακοινωσες!"
τι ειναι αυτο τα ονειρα δεν ξερω αλλα πολλες φορες με προβληματιζουν!!! Rolling Eyes

ποπακι μου χρονια σας πολλααααα!να τα εκατοστησετε κοριτσακι μου!!!παντα μαζι και ευτυχισμενοι και γρηγορα με ενα και δυο και τρια παιδακια!!!!Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 


Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΟΦΑΚΙ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟ!! ΑΣ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΕΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ.......ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ!!
ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ, ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ. ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΟΙΩΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟΥ!Very Happy Very Happy 

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα συνονόματη!!!Βρέχει ε;;Η βροχή μου αρέσει μόνο όταν δεν έχω τίποτα να κάνω και χουχουλιάζω μέσα στο σπιτάκι!!
Οι εγκυμοσύνες στα δικά μας τα όνειρα πρωταγωνιστούν βλέπω!!Ε λογικό το βρίσκω!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι μου που ξερεις μαζι με το ενα μπορει να ερθει κι αλλο..!!!

κοριτσια μου αυτα τα χρονια περνανε σαν νερο... Rolling Eyes 

συνονοματη μου εχεις ενα δικιο..αλλο να βρεχει κ να εισαι εξω σε δουλεια..και αλλο να εισαι σπιτι!!!
ο μπαμπουλας ειναι εκει??

Σοφία83

Σοφία83
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία 26 έγραψε:ποπακι μου που ξερεις μαζι με το ενα μπορει να ερθει κι αλλο..!!!

κοριτσια μου αυτα τα χρονια περνανε σαν νερο... Rolling Eyes 

συνονοματη μου εχεις ενα δικιο..αλλο να βρεχει κ να εισαι εξω σε δουλεια..και αλλο να εισαι σπιτι!!!
ο μπαμπουλας ειναι εκει??
Όχι ακόμα αλλά από στιγμη σε στιγμη καταφθάνει γμτ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!

Σοφία 26

Σοφία 26
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία83 έγραψε:
Σοφία 26 έγραψε:ποπακι μου που ξερεις μαζι με το ενα μπορει να ερθει κι αλλο..!!!

κοριτσια μου αυτα τα χρονια περνανε σαν νερο... Rolling Eyes 

συνονοματη μου εχεις ενα δικιο..αλλο να βρεχει κ να εισαι εξω σε δουλεια..και αλλο να εισαι σπιτι!!!
ο μπαμπουλας ειναι εκει??
Όχι ακόμα αλλά από στιγμη σε στιγμη καταφθάνει γμτ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!

αι στο καλο και αυτος,αλλη δουλεια δεν εχει???!! Laughing 

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις