Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
109 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 109 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαχαχα δεν πειραζει Εβιαννα μου θα δηλωσεις συμμετοχη για τα επομενα!Εμενα ο γιατρος μου παιρνει 1200 για ολο το πακετο της γεννας!Ειτε φυσιολογικος ειτε καισαρικη. Δηλαση οταν ερθει η ωρα να τον πληρωσω απο τα 1200 ευρω θα αφαιρεσουμε το συνολο των αποδειξεων απο τις επισκεψεις και θα του δωσω το υπολοιπο!

katia@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ούτε και εμένα ο γιατρός μου ξεγεννάει στο νοσοκομείο αλλά απο την κλινική της επαρχίας μου φαίνεται καλύτερο το νοσοκομείο. Έστω και με άλλο γιατρό.

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katia@ έγραψε:Αλήθεια όλες σε κλινική θα γεννήσετε;
Είναι καμία που το σκέφτεται για νοσοκομείο;
Κάτια μου εγώ γεννάω στο Πανεπιστημιακό στο Ρίο. Εσύ?

Eviannaki απ'το Ricardo βρήκα μία κοπέλα που το πουλούσε, κάνε αναζήτηση στο google "medela swing μεταχειρισμένο" και ακολούθα τους συνδέσμους. Μπορεί να βρεις ακόμη κι εδώ μέσα ή στο parents. Απλά να'ναι σε καλή κατάσταση, αν βρεις link στειλτο μου να σου πω την γνώμη μοθ. Αν βρω κι εγώ κάτι θα σε ενημερώσω Wink 

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας γεια σας!!! Πριν λίγο μαζεύτηκα έγκυος γυναίκα από το πρωί έξω αλλά άξιζε πολύ επικοδομητική μέρα!! Όπως σας είπα χθες θα πήγαινα στη καθιερωμένη συνάντηση που κάνουν τα mothercare με μαία! Δεν είχαμε μαία είχαμε μια γυναίκα γυναικολόγο εδω δικιά μας από τις 10-1 τα είπαμε όλα!! Χάρηκα που μας παρότρυνε να θηλάσουμε γιατί κ αυτη θήλασε είναι στα βασικά που λέγαμε χθες ένας γιατρός να είναι υπερ κ αν είναι γυναίκα να το έχει κάνει κ η ίδια καλες οι ερευνες καλά τα βιβλία αλλά σαν την εμπειρία της κάθε μαμας δεν έχει! Αυτό μας είπε κ για τα θήλαστρα ότι από γνώμες μαμάδων να καταλήξουμε κάπου!! Εβιάννααααα είπαμε για τα δίδυμα από ότι κατάλαβα ήταν μαι κοπελα εκεί με δίδυμα δεν ήσουν εσύ ε?? χιχιχι πλάκα κάνωLaughing Laughing Laughing Laughing  Λοιπόν τα δίδυμα καταρχήν σίγουρα έχουμε το σύζυγο δίπλα διότι θέλετε περισσότερη φροντίδα από εμάς , για το θηλασμό τωρα στην αρχή μέχρι να συνηθίσετε θηλάζεις ένα -ένα μόλις αρχίζεις να προσαρμόζεσαι κ τα 2 στη στάση που κατάς στο πλαι από τη μια το ένα από τη μια το άλλο! Στην αρχή δυσκολεύεστε αλλά μετα γίνεται παιχνιδάκι λεει έχει πολλά παραδείγματα μας έλεγε!
είπαμε κ άλλα μη σας πρήζω όμως κ εγω τωρα με βάρεσε κ η ζέστη,θα τα λέμε στη πορεία!

Επιτέλους πήρα ζιπουνάκια του μικρού με το mickey να τους συνδυάσω λίγο η μικρή έχει κόλλημα με τη minnie τωρα κ ο μικρός πρέπει να ακολουθήσει δημοκρατικές διαδικασίεςLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Από τα ζάρα τα 2 10 ευρω ( 9.95)

Πήρα κ της μικρής μποτούλες τύπου ugg επειδή είναι ζεστές κ πέρσι είχαμε βολευτεί κάτι ανάλογες ! Κάτια αν ενδιαφέρεσαι έχει οικονομικα μποτάκια !Ζαρα!

Είδα τον Καρντάσικο τιμοκατάλογο να σας πω φίλες μου ότι αυτά τα παρουσιάζουμε μαλακά κ με ιδιαίτερη προσοχή για να αποφύγουμε κάθετι καρδιακού κ εγκεφαλικου προβλήματος ευχαριστώ!!! Τι τιμές είναι αυτες??????? Θα με κάνετε να πάρω αεροπλάνο να έρθω να γεννήσω εκει!!!! Εδω καισαρική 4000 κ πάνω τα 4000 είναι οικονομικό δωμάτιο κ ο φυσιολογικός 2500-3000 στο Μητέρα Κρήτης! Σε ένα άλλο είναι ελάχιστο πιο κάτω αλλά τα έχουν μοιρασμένα οι γιατροί! επίσης εδω οι δικοι μας δε πάνε σε δημόσιο δηλ κ δημόσιο κ ιδιωτικό! Στο δημόσιο καλά είναι αλλά έχουν γίνει πολλά περιστατικά τελευταία κ λίγο κολλάνε! Σήμερα στη συνάντηση που είμασταν όλες σε ιδιωτικό θα πάμε κρίση κρίση αλλά τελικά!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Γεια σας γεια σας!!! Πριν λίγο μαζεύτηκα έγκυος γυναίκα από το πρωί έξω αλλά άξιζε πολύ επικοδομητική μέρα!! Όπως σας είπα χθες θα πήγαινα στη καθιερωμένη συνάντηση που κάνουν τα mothercare με μαία! Δεν είχαμε μαία είχαμε μια γυναίκα γυναικολόγο εδω δικιά μας από τις 10-1 τα είπαμε όλα!! Χάρηκα που μας παρότρυνε να θηλάσουμε γιατί κ αυτη θήλασε είναι στα βασικά που λέγαμε χθες ένας γιατρός να είναι υπερ κ αν είναι γυναίκα να το έχει κάνει κ η ίδια καλες οι ερευνες καλά τα βιβλία αλλά σαν την εμπειρία της κάθε μαμας δεν έχει! Αυτό μας είπε κ για τα θήλαστρα ότι από γνώμες μαμάδων να καταλήξουμε κάπου!! Εβιάννααααα είπαμε για τα δίδυμα από ότι κατάλαβα ήταν μαι κοπελα εκεί με δίδυμα δεν ήσουν εσύ ε?? χιχιχι πλάκα κάνωLaughing Laughing Laughing Laughing  Λοιπόν τα δίδυμα καταρχήν σίγουρα έχουμε το σύζυγο δίπλα διότι θέλετε περισσότερη φροντίδα από εμάς , για το θηλασμό τωρα στην αρχή μέχρι να συνηθίσετε θηλάζεις ένα -ένα μόλις αρχίζεις να προσαρμόζεσαι κ τα 2 στη στάση που κατάς στο πλαι από τη μια το ένα από τη μια το άλλο! Στην αρχή δυσκολεύεστε αλλά μετα γίνεται παιχνιδάκι λεει έχει πολλά παραδείγματα μας έλεγε!
είπαμε κ άλλα μη σας πρήζω όμως κ εγω τωρα με βάρεσε κ η ζέστη,θα τα λέμε στη πορεία!

Επιτέλους πήρα ζιπουνάκια του μικρού με το mickey να τους συνδυάσω λίγο η μικρή έχει κόλλημα με τη minnie τωρα κ ο μικρός πρέπει να ακολουθήσει δημοκρατικές διαδικασίεςLaughing Laughing Laughing Laughing Laughing Από τα ζάρα τα 2 10 ευρω ( 9.95)

Πήρα κ της μικρής μποτούλες τύπου ugg επειδή είναι ζεστές κ πέρσι είχαμε βολευτεί κάτι ανάλογες ! Κέλλυ αν ενδιαφέρεσαι έχει οικονομικα μποτάκια !Ζαρα!

Είδα τον Καρντάσικο τιμοκατάλογο να σας πω φίλες μου ότι αυτά τα παρουσιάζουμε μαλακά κ με ιδιαίτερη προσοχή για να αποφύγουμε κάθετι καρδιακού κ εγκεφαλικου προβλήματος ευχαριστώ!!! Τι τιμές είναι αυτες??????? Θα με κάνετε να πάρω αεροπλάνο να έρθω να γεννήσω εκει!!!! Εδω καισαρική 4000 κ πάνω τα 4000 είναι οικονομικό δωμάτιο κ ο φυσιολογικός 2500-3000 στο Μητέρα Κρήτης! Σε ένα άλλο είναι ελάχιστο πιο κάτω αλλά τα έχουν μοιρασμένα οι γιατροί! επίσης εδω οι δικοι μας δε πάνε σε δημόσιο δηλ κ δημόσιο κ ιδιωτικό! Στο δημόσιο καλά είναι αλλά έχουν γίνει πολλά περιστατικά τελευταία κ λίγο κολλάνε! Σήμερα στη συνάντηση που είμασταν όλες σε ιδιωτικό θα πάμε κρίση κρίση αλλά τελικά!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΕΛΛΥ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ....ΘΑ ΨΑΞΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ LINK ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙς....Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΩς ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Η ΚΡΗΤΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΘΕΛΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ...ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩRazz Razz Razz 
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΝΑ ΕΝΑ ΕΙΠΕ Κ ΜΕΤΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩς Κ ΤΑ ΔΥΟ Ε???? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 2 401147  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 2 401147  ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΟΛΑ,ΛΕΩ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ?????ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩς.....ΟΤΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΛΕΣ..... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 2 567772   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013!!!!!!!!!!!! #2 - Σελίδα 2 567772 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ....

katia@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μαθήματα ψυχοπροφυλακτικής και σεμινάρια θηλασμού κάνουν και στα νοσοκομεία και στα Κέντρα Μάνας Παιδιού(ΙΚΑ). Αν σας ενδιαφέρει μπορείτε να ρωτήσετε σε αυτά της περιοχής σας.
Θα πάω στο πρώτο αύριο να δω πως είναι και αν μου αρέσει σκέφτομαι να παρακολουθήσω και τα υπόλοιπα.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ήταν πολύ ωραία λέγαμε κ τις απορίες κατευθείαν στην ουσία κουβεντούλα κάναμε κ αυτό είναι ακόμα πιο καλό!
Ναι την αρχή ένα-ένα σίγουρο μλεχρι να το κάνεις στη πράξη ότι ακούς σου φαίνεται βουνό κ δύσκολο όταν όμως τα εφαρμόσεις κ ειδικά όταν πας σπίτι που θα είσαι ήρεμη θα δεις κάτι θα καταφέρεις!!

Για το θήλαστρο ότι κ αν πάρεις ότι κ αν βρεις να ξέρεις ότι θέλει καλή αποστείρωση κ αυτό!

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κ αυτο φυσικα...δλδ ο αποστειρωτης που θα παρω για μπιμπερο,πιπιλες δεν κανει?

evianna80

evianna80
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κ αυτο φυσικα...δλδ ο αποστειρωτης που θα παρω για μπιμπερο,πιπιλες δεν κανει?

katia@


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θήλαστρο χρειαζόμαστε απο την αρχή; Ή είναι για μετά που μπορεί να θέλουμε να βγούμε χωρίς το μωρό;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evianna80 έγραψε:κ αυτο φυσικα...δλδ ο αποστειρωτης που θα παρω για μπιμπερο,πιπιλες δεν κανει?
Κάνει κ παρακάνει απλά να το ξέρεις ότι να το αποστειρώνεις κ αυτό!Smile 

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia@ έγραψε:Θήλαστρο χρειαζόμαστε απο την αρχή; Ή είναι για μετά που μπορεί να θέλουμε να βγούμε χωρίς το μωρό;
Αν είσαι εργαζόμενη πάρε το! Αν όχι μπορείς να δανειστείς για το αν θα λείψεις μια 1-2 φορές! Στις 40 μέρες πάντως να ξέρετε όχι θήλαστρο , θήλαστρο μετά που να έχει εδρειωθεί ο θηλασμός ώστε να μην έχουμε θέματα στη παραγωγή μας το είπε κ η γυναικολόγος σήμερα!

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katia@ έγραψε:Θήλαστρο χρειαζόμαστε απο την αρχή; Ή είναι για μετά που μπορεί να θέλουμε να βγούμε χωρίς το μωρό;
Κάτια μου οι Πιστοποιημένοι Σύμβουλοι Θηλασμού συστήνουν να αγοράζεις θήλαστρο μόνο όταν το χρειαστείς κ όχι προκαταβολικά γιατί όντως χρειάζεται για την άντληση γευμάτων όταν θα λείπεις. Όμως εμένα με βοηθούσε όταν πήγαινε να πετρώσει το στήθος απ'το πολύ γάλα (πηγα να το πάθω απο τη 2η κιολας μέρα)και έτσι ανακουφιζόμουν λιγάκι. Γενικά θέλει συνετή χρήση γιατί μπορεί αν δεν ξέρεις 1ον να τραυματίσεις τις θηλές κ 2ον να προκαλέσεις αύξηση της παραγωγής ενώ δεν χρειάζεται. Εγώ θεωρώ πως είναι χρήσιμο αλλά στον αποκλειστικό θηλασμό. Άρα αν έχεις ένα να δανειστείς για αρχή για ώρα ανάγκης αυτή είναι η καλύτερη λύση νομίζω. Μετά βλέπεις αν χρειάζεσαι δικό σου κ πιο επαγγελματικό.
Evianna μου ο αποστειρωτής αποστειρώνει κ τα μέρη του θηλάστρου που χρειάζονται αποστείρωση, don' t worry! Wink 

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα σττις γκαστρουλες μου!τι κανετε????βλεπω εχουν παρει φωτια οι ετοιμασιες!εγω μολις εβαλα το πρωτο πλυντηριο με τα ρουχαλακια της μικρης μου!μυρισε μωρουδιλα το σπιτι μας!!!

κατια μου εγω θα γεννησω στο γενικο νοσοκομειο κερκυρας.

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου μια ερωτηση!Τι να παρω για να πλυνω τα ρουχαλακια του μπεμπη στο πλυντηριο?Η μαμα μου λεει το protherm,το εχετε δοκιμασει?Εχει βγει και το dettol για πλυντηριο,αυτο κανει??Μαλακτικο να παρω?Και κατι ακομα..σκεφτομαστε με τον αντρα μου να παρουμε τον αποστειρωτη της avent αλλα απο την αλλη σκεφτηκα μηπως να μην τον παρω ακομα εφ'οσον θελω κι εγω να θηλασω αποκλειστικα??Μπιμπερο και πιπιλες να αγορασω??Ουφ..εχω καταμπερδευτει!!Crying or Very sad 

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω το προδερμ πηρα αλεπουδακι μου!και μαλακτικο!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

alepouditsa1

alepouditsa1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ'ευχαριστω Ολγακι μου!!Παρεπιπτοντως τελεια η τσαντουλα της μπεμπας!!Εχει και για αγορακι??

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δείτε αυτά για να κατατοπιστείτε. Αυτά με το μπλε κυκλάκι μιμούνται την φυσική διαδικασία θηλασμού του μωρού και είναι τα πιο "αποδοτικά". Όχι βέβαια ότι τα άλλα δεν είναι καλά ή δεν κάνουν την δουλειά τους.

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλέ πως επισυνάπτω φωτο΄ή αρχείο? δεν μου περνάει

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αλεπουδιτσα ναι εχει και μπεζ και μπλε

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την olga86 στις Τετ Οκτ 02, 2013 9:38 am, 1 φορά

olga86

olga86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρα!αν θελεις να σου δειχνει αμεσως τις φωτο στο ποστ μην επιλεγεις το λινκ αλλα το forum code

kellymania

kellymania
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αααααααααααααα! Ευχαριστώ Ολγάκι!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις